home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Goes



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 09-02-2023
15:30 Wil de Krokodil DaVinci Cinema
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens DaVinci Cinema
15:30 De Tatta's DaVinci Cinema
15:30 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
19:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
19:30 Titanic 3D DaVinci Cinema
20:00 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
 
20:15 De Tatta's DaVinci Cinema
top vrijdag 10-02-2023
15:30 Wil de Krokodil DaVinci Cinema
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens DaVinci Cinema
15:30 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
18:45 De Tatta's DaVinci Cinema
18:45 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
19:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
 
19:45 Titanic 3D DaVinci Cinema
21:00 Operation Fortune: Ruse de guerre DaVinci Cinema
21:15 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
top zaterdag 11-02-2023
10:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens DaVinci Cinema
10:30 Het Feest van Tante Rita DaVinci Cinema
10:30 Fien & Teun gaan kamperen DaVinci Cinema
10:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk DaVinci Cinema
12:45 Fien & Teun gaan kamperen DaVinci Cinema
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens DaVinci Cinema
13:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk DaVinci Cinema
13:00 Hotel Sinestra DaVinci Cinema
14:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
15:30 Wil de Krokodil DaVinci Cinema
15:30 De Tatta's DaVinci Cinema
15:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk DaVinci Cinema
15:32 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
18:30 Titanic 3D DaVinci Cinema
18:45 De Tatta's DaVinci Cinema
18:45 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
19:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
21:00 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
21:15 Faithfully Yours DaVinci Cinema
top zondag 12-02-2023
10:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens DaVinci Cinema
10:30 Het Feest van Tante Rita DaVinci Cinema
10:30 Fien & Teun gaan kamperen DaVinci Cinema
10:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk DaVinci Cinema
12:45 Fien & Teun gaan kamperen DaVinci Cinema
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens DaVinci Cinema
13:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk DaVinci Cinema
13:00 Hotel Sinestra DaVinci Cinema
14:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
15:30 Wil de Krokodil DaVinci Cinema
15:30 De Tatta's DaVinci Cinema
15:30 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
15:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk DaVinci Cinema
19:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
19:30 Titanic 3D DaVinci Cinema
20:00 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
20:15 De Tatta's DaVinci Cinema
top maandag 13-02-2023
15:30 Wil de Krokodil DaVinci Cinema
19:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
19:30 Titanic 3D DaVinci Cinema
20:00 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema
20:15 De Tatta's DaVinci Cinema
top dinsdag 14-02-2023
15:30 Wil de Krokodil DaVinci Cinema
19:30 Avatar: The Way of Water DaVinci Cinema
19:30 Titanic 3D DaVinci Cinema
20:00 C'mon C'mon DaVinci Cinema
20:15 Magic Mike's Last Dance DaVinci Cinema