home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Enschede



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 27-02-2020
15:15 Emma Concordia
15:25 Little Women Kinepolis Enschede
15:30 The Lighthouse Concordia
15:30 De Grote Slijmfilm Kinepolis Cineast
15:35 Parasite Kinepolis Enschede
15:40 1917 Kinepolis Enschede
15:45 Birds of Prey Kinepolis Cineast
 
15:55 The Call of the Wild Kinepolis Enschede
16:00 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
16:05 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
16:10 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
16:20 The Gentlemen Kinepolis Enschede
 
16:25 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
18:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
18:30 Little Women Kinepolis Enschede
18:35 1917 Kinepolis Enschede
18:45 April, May en June Kinepolis Enschede
18:50 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
18:55 The Gentlemen Kinepolis Enschede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
19:00 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
19:05 System Crasher Concordia
19:05 Onze Jongens in Miami Kinepolis Enschede
19:10 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
20:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
21:15 Les Misérables Concordia
21:25 Birds of Prey Kinepolis Enschede
21:30 1917 Kinepolis Cineast
21:30 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
21:35 The Courier Kinepolis Enschede
21:45 1917 Kinepolis Enschede
21:50 The Gentlemen Kinepolis Enschede
21:55 Like a Boss Kinepolis Enschede
22:00 The Boy: Brahms' Curse Kinepolis Enschede
22:05 Blumhouse's Fantasy Island Kinepolis Enschede
top vrijdag 28-02-2020
13:00 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
13:05 Jumanji: The Next Level Kinepolis Enschede
13:10 Spionnengeheimen (NL) Kinepolis Enschede
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Enschede
13:25 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
13:40 De Grote Slijmfilm Kinepolis Enschede
13:45 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
13:50 Frozen 2 3D (NL) Kinepolis Enschede
13:55 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
14:45 Emma Concordia
15:00 De Beentjes van Sint Hildegard Concordia
15:15 System Crasher Concordia
15:25 Little Women Kinepolis Enschede
15:30 De Grote Slijmfilm Kinepolis Cineast
15:35 Parasite Kinepolis Enschede
15:40 1917 Kinepolis Enschede
15:45 Birds of Prey Kinepolis Cineast
15:55 The Call of the Wild Kinepolis Enschede
16:00 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
16:05 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
16:10 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
16:20 The Gentlemen Kinepolis Enschede
16:25 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
18:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
18:30 Little Women Kinepolis Enschede
18:35 1917 Kinepolis Enschede
18:45 Little Women Concordia
18:45 April, May en June Kinepolis Enschede
18:50 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
18:50 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
18:55 The Gentlemen Kinepolis Enschede
18:55 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
19:05 Onze Jongens in Miami Kinepolis Enschede
19:10 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
20:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
21:25 Birds of Prey Kinepolis Enschede
21:30 The Lighthouse Concordia
21:30 1917 Kinepolis Cineast
21:30 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
21:35 The Courier Kinepolis Enschede
21:40 Les Misérables Concordia
21:40 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:45 The Invisible Man Kinepolis Enschede
21:45 1917 Kinepolis Enschede
21:50 The Gentlemen Kinepolis Enschede
21:55 Like a Boss Kinepolis Enschede
22:00 The Boy: Brahms' Curse Kinepolis Enschede
top zaterdag 29-02-2020
10:30 De Grote Slijmfilm Kinepolis Enschede
10:35 Dolittle (NL) Kinepolis Enschede
10:45 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
11:00 Mees Kees in de Wolken Kinepolis Enschede
11:05 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Enschede
11:10 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
11:15 Frozen 2 (NL) Kinepolis Enschede
11:25 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Kinepolis Enschede
11:30 Prinses Emmy (NL) Kinepolis Enschede
11:45 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
12:45 Dolittle (NL) Kinepolis Cineast
13:00 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
13:05 Jumanji: The Next Level Kinepolis Enschede
13:10 Spionnengeheimen (NL) Kinepolis Enschede
13:15 De Grote Slijmfilm Kinepolis Cineast
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Enschede
13:25 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
13:40 De Grote Slijmfilm Kinepolis Enschede
13:45 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
13:50 Frozen 2 3D (NL) Kinepolis Enschede
13:55 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
14:30 Emma Concordia
14:45 De Beentjes van Sint Hildegard Concordia
15:00 Parasite Concordia
15:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Cineast
15:30 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
15:35 Parasite Kinepolis Enschede
15:40 De Grote Slijmfilm Kinepolis Enschede
15:40 1917 Kinepolis Enschede
15:55 The Call of the Wild Kinepolis Enschede
16:00 Zenek Kinepolis Enschede
16:05 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
16:10 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
16:20 The Gentlemen Kinepolis Enschede
16:25 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
17:15 Birds of Prey Kinepolis Cineast
18:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
18:30 Little Women Kinepolis Enschede
18:35 1917 Kinepolis Enschede
18:45 Little Women Concordia
18:45 April, May en June Kinepolis Enschede
18:50 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
18:55 The Gentlemen Kinepolis Enschede
18:55 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
19:00 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
19:05 Onze Jongens in Miami Kinepolis Enschede
19:10 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
19:15 Les Misérables Concordia
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
20:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
21:25 Birds of Prey Kinepolis Enschede
21:30 1917 Kinepolis Cineast
21:30 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
21:35 The Courier Kinepolis Enschede
21:40 The Lighthouse Concordia
21:40 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:45 1917 Kinepolis Enschede
21:50 The Gentlemen Kinepolis Enschede
21:55 Like a Boss Kinepolis Enschede
22:00 The Boy: Brahms' Curse Kinepolis Enschede
22:05 Blumhouse's Fantasy Island Kinepolis Enschede
top zondag 01-03-2020
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Cineast
10:30 De Grote Slijmfilm Kinepolis Enschede
10:35 Dolittle (NL) Kinepolis Enschede
10:45 Frozen 2 (NL) Kinepolis Cineast
10:45 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
10:50 Emma Concordia
11:00 Little Women Concordia
11:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
11:00 Mees Kees in de Wolken Kinepolis Enschede
11:05 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Enschede
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard Concordia
11:10 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
11:15 Frozen 2 (NL) Kinepolis Enschede
11:25 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Kinepolis Enschede
11:30 Prinses Emmy (NL) Kinepolis Enschede
11:45 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
12:45 Dolittle (NL) Kinepolis Cineast
13:00 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
13:05 Jumanji: The Next Level Kinepolis Enschede
13:10 Spionnengeheimen (NL) Kinepolis Enschede
13:15 Hors normes (The Specials) Concordia
13:15 De Grote Slijmfilm Kinepolis Cineast
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Enschede
13:25 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
13:40 System Crasher Concordia
13:40 De Grote Slijmfilm Kinepolis Enschede
13:45 Leonie actrice en spionne Concordia
13:45 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
13:50 Frozen 2 3D (NL) Kinepolis Enschede
13:55 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
15:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Kinepolis Cineast
15:25 Little Women Kinepolis Enschede
15:30 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
15:40 De Grote Slijmfilm Kinepolis Enschede
15:40 1917 Kinepolis Enschede
15:50 Les Misérables Concordia
15:55 April, May en June Kinepolis Enschede
16:00 Beanpole Concordia
16:00 Zenek Kinepolis Enschede
16:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
16:05 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
16:10 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
16:20 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
17:15 Birds of Prey Kinepolis Cineast
18:30 Little Women Kinepolis Enschede
18:35 1917 Kinepolis Enschede
18:50 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
18:55 The Gentlemen Kinepolis Enschede
18:55 Like a Boss Kinepolis Enschede
19:00 The Call of the Wild Kinepolis Enschede
19:05 Onze Jongens in Miami Kinepolis Enschede
19:10 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
19:45 Parasite Concordia
19:45 1917 Kinepolis Cineast
20:00 The Lighthouse Concordia
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
20:15 Onze Jongens in Miami Kinepolis Cineast
20:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:15 The Invisible Man Kinepolis Enschede
21:25 Birds of Prey Kinepolis Enschede
21:30 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
21:35 The Courier Kinepolis Enschede
21:45 1917 Kinepolis Enschede
21:50 The Gentlemen Kinepolis Enschede
21:55 The Boy: Brahms' Curse Kinepolis Enschede
22:05 Blumhouse's Fantasy Island Kinepolis Enschede
top maandag 02-03-2020
14:45 Little Women Concordia
15:00 System Crasher Concordia
15:25 Little Women Kinepolis Enschede
15:30 Les Misérables Concordia
15:35 Parasite Kinepolis Enschede
15:40 1917 Kinepolis Enschede
15:55 The Call of the Wild Kinepolis Enschede
16:00 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
16:05 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
16:10 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
16:20 The Gentlemen Kinepolis Enschede
16:25 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
18:30 Little Women Kinepolis Enschede
18:35 1917 Kinepolis Enschede
18:45 April, May en June Kinepolis Enschede
18:50 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
18:55 The Gentlemen Kinepolis Enschede
19:00 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
19:05 Onze Jongens in Miami Kinepolis Enschede
19:10 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
19:30 Emma Concordia
19:45 Once the Dust Settles Concordia
19:45 1917 Kinepolis Cineast
20:00 The Lighthouse Concordia
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
20:15 Onze Jongens in Miami Kinepolis Cineast
20:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:25 Birds of Prey Kinepolis Enschede
21:30 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
21:35 The Courier Kinepolis Enschede
21:45 1917 Kinepolis Enschede
21:50 The Gentlemen Kinepolis Enschede
21:55 Like a Boss Kinepolis Enschede
22:00 The Boy: Brahms' Curse Kinepolis Enschede
22:05 Blumhouse's Fantasy Island Kinepolis Enschede
top dinsdag 03-03-2020
14:00 Leonardo: The Works Concordia
14:45 Les Misérables Concordia
15:00 Emma Concordia
15:25 Little Women Kinepolis Enschede
15:35 Parasite Kinepolis Enschede
15:40 1917 Kinepolis Enschede
15:55 The Call of the Wild Kinepolis Enschede
16:05 Spike en de Magische Steen (NL) Kinepolis Enschede
16:10 Het Wilde Avontuur (NL) Kinepolis Enschede
16:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
16:20 The Gentlemen Kinepolis Enschede
16:25 Sonic (NL) Kinepolis Enschede
18:30 Little Women Kinepolis Enschede
18:35 1917 Kinepolis Enschede
18:45 April, May en June Kinepolis Enschede
18:50 Sonic the Hedgehog Kinepolis Enschede
18:55 The Gentlemen Kinepolis Enschede
19:00 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
19:05 Onze Jongens in Miami Kinepolis Enschede
19:10 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Concordia
19:45 Little Women Concordia
19:45 1917 Kinepolis Cineast
20:00 The Lighthouse Concordia
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
20:15 Onze Jongens in Miami Kinepolis Cineast
20:15 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
21:25 Birds of Prey Kinepolis Enschede
21:30 Bad Boys For Life Kinepolis Enschede
21:35 The Courier Kinepolis Enschede
21:45 1917 Kinepolis Enschede
21:50 The Gentlemen Kinepolis Enschede
21:55 Like a Boss Kinepolis Enschede
22:00 The Boy: Brahms' Curse Kinepolis Enschede
22:05 Blumhouse's Fantasy Island Kinepolis Enschede

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Enschede