home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Enschede



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 01-12-2020
15:20 Tenet Kinepolis Enschede
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
15:30 The Witches Kinepolis Enschede
15:40 Freaky Kinepolis Enschede
15:45 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Cineast
15:50 After We Collided Kinepolis Enschede
16:00 The Witches Kinepolis Cineast
 
16:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Enschede
16:10 All My Life Kinepolis Enschede
16:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
16:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
17:00 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
17:20 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
17:30 After We Collided Kinepolis Cineast
 
18:00 The Witches Kinepolis Cineast
18:00 Fatman Kinepolis Enschede
18:10 Vanguard Kinepolis Enschede
18:15 Casanova's Kinepolis Cineast
18:20 Freaky Kinepolis Enschede
18:30 The Witches Kinepolis Enschede
18:40 All My Life Kinepolis Enschede
18:50 Casanova's Kinepolis Enschede
19:00 After We Collided Kinepolis Enschede
19:10 Honest Thief Kinepolis Enschede
19:30 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
19:45 Tenet Kinepolis Cineast
19:45 ROH Macbeth Kinepolis Enschede
20:15 All My Life Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Enschede
20:40 After We Collided Kinepolis Enschede
20:50 The Glorias Kinepolis Enschede
21:00 Goodfellas Kinepolis Enschede
21:10 All My Life Kinepolis Enschede
21:20 Freaky Kinepolis Enschede
21:30 Fatman Kinepolis Enschede
21:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
22:00 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
top woensdag 02-12-2020
12:30 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
12:40 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
12:50 Jackie en Oopjen Kinepolis Enschede
13:00 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
13:10 100% Wolf (NL) Kinepolis Enschede
13:20 After We Collided Kinepolis Enschede
13:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
14:00 Bings Kerstfeest en andere Verhalen (NL) Kinepolis Enschede
14:10 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Enschede
14:20 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
14:30 The Witches Kinepolis Enschede
14:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
15:00 De Magische Poort 3D (NL) Kinepolis Enschede
15:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
15:20 The Glorias Kinepolis Enschede
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
15:30 The Witches Kinepolis Enschede
15:40 Freaky Kinepolis Enschede
15:45 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Cineast
15:50 After We Collided Kinepolis Enschede
16:00 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Cineast
16:20 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
16:30 All My Life Kinepolis Enschede
16:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
16:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
17:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Enschede
17:10 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
17:30 After We Collided Kinepolis Cineast
18:00 The Witches Kinepolis Cineast
18:00 Fatman Kinepolis Enschede
18:10 The Craft: Legacy Kinepolis Enschede
18:15 Casanova's Kinepolis Cineast
18:20 After We Collided Kinepolis Enschede
18:30 Freaky Kinepolis Enschede
18:40 Vanguard Kinepolis Enschede
18:50 All My Life Kinepolis Enschede
19:00 Monster Hunter Kinepolis Enschede
19:10 Honest Thief Kinepolis Enschede
19:20 The Witches Kinepolis Enschede
19:30 The Singing Club Concordia
19:30 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
19:45 Songs of Repression Concordia
19:45 Tenet Kinepolis Cineast
20:00 Wolfwalkers Concordia
20:15 All My Life Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Enschede
20:40 After We Collided Kinepolis Enschede
20:50 The Glorias Kinepolis Enschede
21:00 Goodfellas Kinepolis Enschede
21:10 All My Life Kinepolis Enschede
21:20 Fatman Kinepolis Enschede
21:30 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
21:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
21:50 Freaky Kinepolis Enschede
22:00 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
top donderdag 03-12-2020
14:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
14:40 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis Enschede
14:50 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
15:10 Tenet Kinepolis Enschede
15:20 Honest Thief Kinepolis Enschede
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
15:30 After We Collided Kinepolis Enschede
15:40 The Witches Kinepolis Enschede
15:45 All My Life Kinepolis Cineast
15:50 Let Him Go Kinepolis Enschede
16:00 The Witches Kinepolis Cineast
16:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Enschede
16:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
16:40 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
17:00 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
17:10 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
17:30 After We Collided Kinepolis Cineast
17:50 The Glorias Kinepolis Enschede
18:00 The Witches Kinepolis Cineast
18:00 Freaky Kinepolis Enschede
18:10 After We Collided Kinepolis Enschede
18:15 Casanova's Kinepolis Cineast
18:20 Casanova's Kinepolis Enschede
18:30 All My Life Kinepolis Enschede
18:50 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
18:50 Honest Thief Kinepolis Enschede
19:10 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
19:20 The Witches Kinepolis Enschede
19:30 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
19:45 Tenet Kinepolis Cineast
20:15 All My Life Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Enschede
20:40 After We Collided Kinepolis Enschede
20:50 Fatman Kinepolis Enschede
21:00 Let Him Go Kinepolis Enschede
21:10 All My Life Kinepolis Enschede
21:20 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
21:30 Monster Hunter Kinepolis Enschede
21:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
21:50 Freaky Kinepolis Enschede
22:00 The Dark and the Wicked Kinepolis Enschede
top vrijdag 04-12-2020
12:30 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
12:40 100% Wolf (NL) Kinepolis Enschede
12:50 The Witches Kinepolis Enschede
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
13:10 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
13:20 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
13:30 Jackie en Oopjen Kinepolis Enschede
13:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
14:00 Bings Kerstfeest en andere Verhalen (NL) Kinepolis Enschede
14:10 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Enschede
14:20 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
14:40 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
14:50 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
15:00 Misbehaviour Kinepolis Enschede
15:10 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
15:20 After We Collided Kinepolis Enschede
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
15:40 The Witches Kinepolis Enschede
15:45 All My Life Kinepolis Cineast
15:50 Let Him Go Kinepolis Enschede
16:00 The Witches Kinepolis Cineast
16:00 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
16:30 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
16:40 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
17:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Enschede
17:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
17:30 After We Collided Kinepolis Cineast
17:40 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
17:50 The Glorias Kinepolis Enschede
18:00 The Witches Kinepolis Cineast
18:00 Freaky Kinepolis Enschede
18:10 After We Collided Kinepolis Enschede
18:15 Casanova's Kinepolis Cineast
18:20 Casanova's Kinepolis Enschede
18:30 All My Life Kinepolis Enschede
18:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
18:50 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
19:10 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
19:20 The Witches Kinepolis Enschede
19:30 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
19:45 Tenet Kinepolis Cineast
20:15 All My Life Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Enschede
20:40 After We Collided Kinepolis Enschede
20:50 Fatman Kinepolis Enschede
21:00 Let Him Go Kinepolis Enschede
21:10 All My Life Kinepolis Enschede
21:20 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
21:30 Monster Hunter Kinepolis Enschede
21:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
21:50 Freaky Kinepolis Enschede
22:00 The Dark and the Wicked Kinepolis Enschede
top zaterdag 05-12-2020
12:30 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
12:40 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
12:50 The Witches Kinepolis Enschede
13:00 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Cineast
13:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
13:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Cineast
13:20 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Kinepolis Enschede
13:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
13:30 Jackie en Oopjen Kinepolis Enschede
13:40 Bings Kerstfeest en andere Verhalen (NL) Kinepolis Enschede
13:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
14:10 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Enschede
14:30 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
14:40 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
14:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
15:10 Honest Thief Kinepolis Enschede
15:20 After We Collided Kinepolis Enschede
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
15:40 The Witches Kinepolis Enschede
15:45 All My Life Kinepolis Cineast
15:50 Let Him Go Kinepolis Enschede
16:00 The Witches Kinepolis Cineast
16:20 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
16:30 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
16:40 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
17:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Enschede
17:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
17:30 After We Collided Kinepolis Cineast
17:50 The Glorias Kinepolis Enschede
18:00 The Witches Kinepolis Cineast
18:00 Freaky Kinepolis Enschede
18:10 After We Collided Kinepolis Enschede
18:15 Casanova's Kinepolis Cineast
18:20 Horizon Line Kinepolis Enschede
18:30 All My Life Kinepolis Enschede
18:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
18:50 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
19:10 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
19:20 The Witches Kinepolis Enschede
19:30 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
19:45 Tenet Kinepolis Cineast
20:15 All My Life Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Enschede
20:40 After We Collided Kinepolis Enschede
20:50 Fatman Kinepolis Enschede
21:00 Let Him Go Kinepolis Enschede
21:10 All My Life Kinepolis Enschede
21:20 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
21:30 Monster Hunter Kinepolis Enschede
21:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
21:50 Freaky Kinepolis Enschede
22:00 The Dark and the Wicked Kinepolis Enschede
top zondag 06-12-2020
10:30 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Cineast
10:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Enschede
10:40 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
10:45 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Cineast
10:50 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Kinepolis Enschede
11:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
11:00 100% Wolf (NL) Kinepolis Enschede
11:10 Bings Kerstfeest en andere Verhalen (NL) Kinepolis Enschede
11:20 De Magische Poort (NL) Kinepolis Enschede
11:30 De Grote Sinterklaasfilm Kinepolis Enschede
11:40 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Enschede
11:40 Bings Kerstfeest en andere Verhalen (NL) Kinepolis Enschede
11:50 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Enschede
12:10 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
12:40 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Kinepolis Enschede
12:50 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Kinepolis Enschede
13:00 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Kinepolis Cineast
13:10 Jackie en Oopjen Kinepolis Enschede
13:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Cineast
13:20 The Witches Kinepolis Enschede
13:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Kinepolis Cineast
13:30 100% Wolf (NL) Kinepolis Enschede
13:30 Bings Kerstfeest en andere Verhalen (NL) Kinepolis Enschede
14:00 De Magische Poort (NL) Kinepolis Enschede
14:10 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Enschede
14:20 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
14:50 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Kinepolis Enschede
15:10 Honest Thief Kinepolis Enschede
15:20 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Enschede
15:30 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Kinepolis Cineast
15:30 Let Him Go Kinepolis Enschede
15:40 The Witches Kinepolis Enschede
15:45 All My Life Kinepolis Cineast
15:50 After We Collided Kinepolis Enschede
16:00 The Witches Kinepolis Cineast
16:20 All My Life Kinepolis Enschede
16:30 Misfit 3 De Finale Kinepolis Enschede
16:40 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
16:50 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
17:30 After We Collided Kinepolis Cineast
17:50 The Glorias Kinepolis Enschede
18:00 The Witches Kinepolis Cineast
18:00 Freaky Kinepolis Enschede
18:10 After We Collided Kinepolis Enschede
18:15 Casanova's Kinepolis Cineast
18:20 Horizon Line Kinepolis Enschede
18:30 All My Life Kinepolis Enschede
18:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
18:50 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
19:10 Monster Hunter 3D Kinepolis Enschede
19:20 The Witches Kinepolis Enschede
19:30 The Secrets We Keep Kinepolis Enschede
19:45 Tenet Kinepolis Cineast
20:15 All My Life Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Cineast
20:30 The Witches Kinepolis Enschede
20:40 After We Collided Kinepolis Enschede
20:50 Fatman Kinepolis Enschede
21:00 Let Him Go Kinepolis Enschede
21:10 All My Life Kinepolis Enschede
21:20 The Comeback Trail Kinepolis Enschede
21:30 Monster Hunter Kinepolis Enschede
21:40 Honest Thief Kinepolis Enschede
21:50 Freaky Kinepolis Enschede
22:00 The Dark and the Wicked Kinepolis Enschede