home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Enschede



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 09-02-2023
12:55 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
13:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
13:15 Klem Kinepolis Enschede
13:40 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
15:00 De Acht Bergen Concordia
15:00 Babylon Kinepolis Enschede
15:15 The Banshees of Inisherin Concordia
 
15:20 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
15:30 Titanic Kinepolis Enschede
15:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
15:45 Plane Kinepolis Enschede
15:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
 
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
16:00 Klem Kinepolis Enschede
16:10 De Tatta's Kinepolis Enschede
16:10 Hotel Sinestra Kinepolis Enschede
16:20 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
17:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
18:15 Babylon Kinepolis Enschede
18:20 De Tatta's Kinepolis Cineast
18:25 De Tatta's Kinepolis Enschede
18:30 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
18:40 The Fabelmans Kinepolis Enschede
18:50 No Bears Concordia
18:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
18:55 Plane Kinepolis Enschede
19:00 Nostalgia Concordia
19:00 Klem Kinepolis Enschede
19:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
19:45 Titanic Kinepolis Enschede
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
20:15 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
20:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
20:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
21:00 The Fabelmans Concordia
21:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
21:20 The Banshees of Inisherin Concordia
21:30 Terrifier 2 Kinepolis Enschede
21:35 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
21:45 De Tatta's Kinepolis Enschede
21:50 Plane Kinepolis Enschede
22:00 M3GAN Kinepolis Enschede
22:10 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
top vrijdag 10-02-2023
09:45 Filmclub Concordia
10:00 Filmclub Concordia
12:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
12:40 Faithfully Yours Kinepolis Enschede
12:45 Filmclub Concordia
12:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
12:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
12:55 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
13:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
13:15 Klem Kinepolis Enschede
13:30 Hotel Sinestra Kinepolis Enschede
13:40 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
13:50 M3GAN Kinepolis Enschede
15:00 Babylon Kinepolis Enschede
15:15 The Fabelmans Concordia
15:20 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
15:30 Living Concordia
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
15:30 Titanic Kinepolis Enschede
15:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
15:45 The Banshees of Inisherin Concordia
15:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
15:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
16:00 Klem Kinepolis Enschede
16:20 De Tatta's Kinepolis Enschede
16:30 Plane Kinepolis Enschede
17:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
18:15 Babylon Kinepolis Enschede
18:20 De Tatta's Kinepolis Cineast
18:25 Faithfully Yours Kinepolis Enschede
18:30 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
18:40 The Fabelmans Kinepolis Enschede
18:45 De Koninklijke Republiek Concordia
18:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
18:55 Plane Kinepolis Enschede
19:00 The Banshees of Inisherin Concordia
19:00 Klem Kinepolis Enschede
19:10 No Bears Concordia
19:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
19:45 Titanic Kinepolis Enschede
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
20:15 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
20:30 The Fabelmans Concordia
20:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
20:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
21:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
21:15 Triangle of Sadness Concordia
21:20 Falcon Lake Concordia
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
21:35 Klem Kinepolis Enschede
21:45 De Tatta's Kinepolis Enschede
21:50 Plane Kinepolis Enschede
22:00 M3GAN Kinepolis Enschede
22:10 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
top zaterdag 11-02-2023
10:40 Oeps! Kids overboord Kinepolis Enschede
10:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
10:55 Wil de Krokodil Kinepolis Enschede
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
11:15 Hotel Sinestra Kinepolis Enschede
11:20 De Tatta's Kinepolis Enschede
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
11:30 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo Kinepolis Enschede
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
13:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
13:05 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
13:15 Klem Kinepolis Enschede
13:20 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Cineast
13:25 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
13:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Cineast
13:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
13:30 Wil de Krokodil Kinepolis Enschede
13:35 Hotel Sinestra Kinepolis Enschede
13:40 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Enschede
13:50 Oeps! Kids overboord Kinepolis Enschede
14:45 No Bears Concordia
15:00 Triangle of Sadness Concordia
15:15 All the Beauty and the Bloodshed Concordia
15:20 Hotel Sinestra Kinepolis Cineast
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
15:30 Titanic Kinepolis Enschede
15:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
15:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
15:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
15:55 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
16:00 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Enschede
16:00 Klem Kinepolis Enschede
16:05 Plane Kinepolis Enschede
16:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
16:15 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
17:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
18:15 Babylon Kinepolis Enschede
18:20 De Tatta's Kinepolis Cineast
18:25 De Tatta's Kinepolis Enschede
18:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
18:40 De Acht Bergen Concordia
18:40 The Fabelmans Kinepolis Enschede
18:45 Plane Kinepolis Enschede
18:50 Nostalgia Concordia
18:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
19:00 The Banshees of Inisherin Concordia
19:00 Klem Kinepolis Enschede
19:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
19:45 Titanic Kinepolis Enschede
20:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
20:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
20:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
21:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
21:10 The Fabelmans Concordia
21:10 Falcon Lake Concordia
21:30 Triangle of Sadness Concordia
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
21:35 Klem Kinepolis Enschede
21:45 De Tatta's Kinepolis Enschede
21:50 Plane Kinepolis Enschede
22:00 M3GAN Kinepolis Enschede
22:10 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
top zondag 12-02-2023
10:40 Oeps! Kids overboord Kinepolis Enschede
10:45 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
10:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
10:55 Wil de Krokodil Kinepolis Enschede
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
11:10 Hotel Sinestra Kinepolis Cineast
11:15 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Cineast
11:15 Hotel Sinestra Kinepolis Enschede
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
11:30 De Tatta's Kinepolis Enschede
11:30 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo Kinepolis Enschede
13:00 De Acht Bergen Concordia
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
13:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
13:05 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
13:10 Living Concordia
13:15 Klem Kinepolis Enschede
13:20 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Cineast
13:25 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
13:30 La Double vie de Véronique Concordia
13:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Cineast
13:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
13:30 Wil de Krokodil Kinepolis Enschede
13:35 Hotel Sinestra Kinepolis Enschede
13:40 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Enschede
13:50 Oeps! Kids overboord Kinepolis Enschede
15:15 The Fabelmans Concordia
15:20 Hotel Sinestra Kinepolis Cineast
15:30 Nostalgia Concordia
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
15:30 Titanic Kinepolis Enschede
15:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
15:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
15:50 The Banshees of Inisherin Concordia
15:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
15:55 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
16:00 Klem Kinepolis Enschede
16:05 Plane Kinepolis Enschede
16:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
16:15 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
17:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
18:15 Babylon Kinepolis Enschede
18:20 De Tatta's Kinepolis Cineast
18:25 De Tatta's Kinepolis Enschede
18:30 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
18:40 The Fabelmans Kinepolis Enschede
18:45 Plane Kinepolis Enschede
18:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
19:00 Klem Kinepolis Enschede
19:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
19:15 Triangle of Sadness Concordia
19:30 Falcon Lake Concordia
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
19:45 Mascotte Concordia
19:45 Titanic Kinepolis Enschede
20:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
20:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
20:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
21:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
21:30 Terrifier 2 Kinepolis Enschede
21:35 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
21:45 De Tatta's Kinepolis Enschede
21:50 Plane Kinepolis Enschede
22:00 M3GAN Kinepolis Enschede
22:10 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
top maandag 13-02-2023
12:40 Faithfully Yours Kinepolis Enschede
12:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
12:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
12:55 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
13:05 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
13:15 Klem Kinepolis Enschede
13:20 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
15:00 The Fabelmans Concordia
15:00 Babylon Kinepolis Enschede
15:15 The Banshees of Inisherin Concordia
15:20 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
15:30 Nostalgia Concordia
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
15:30 Titanic Kinepolis Enschede
15:35 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
15:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
15:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
16:00 Klem Kinepolis Enschede
16:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
16:10 De Tatta's Kinepolis Enschede
16:15 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
16:30 Plane Kinepolis Enschede
17:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
18:15 Babylon Kinepolis Enschede
18:20 De Tatta's Kinepolis Cineast
18:25 De Tatta's Kinepolis Enschede
18:30 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
18:40 The Fabelmans Kinepolis Enschede
18:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
18:55 Plane Kinepolis Enschede
19:00 Klem Kinepolis Enschede
19:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
19:30 De Acht Bergen Concordia
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
19:45 No Bears Concordia
19:45 Titanic Kinepolis Enschede
20:00 De Koninklijke Republiek Concordia
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
20:15 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
20:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
20:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
21:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
21:30 Terrifier 2 Kinepolis Enschede
21:35 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
21:45 De Tatta's Kinepolis Enschede
21:50 Plane Kinepolis Enschede
22:00 M3GAN Kinepolis Enschede
22:10 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
top dinsdag 14-02-2023
09:45 Filmclub Concordia
10:00 Filmclub Concordia
12:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
12:40 Faithfully Yours Kinepolis Enschede
12:45 Filmclub Concordia
12:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
12:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
12:55 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
13:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
13:15 Klem Kinepolis Enschede
13:30 Hotel Sinestra Kinepolis Enschede
13:35 De Tatta's Kinepolis Enschede
13:40 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Enschede
15:00 Babylon Kinepolis Enschede
15:15 De Acht Bergen Concordia
15:20 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
15:30 No Bears Concordia
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
15:30 Titanic Kinepolis Enschede
15:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Enschede
15:45 Triangle of Sadness Concordia
15:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
15:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
16:00 Klem Kinepolis Enschede
16:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Enschede
16:30 Plane Kinepolis Enschede
17:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Cineast
18:15 Babylon Kinepolis Enschede
18:20 De Tatta's Kinepolis Cineast
18:25 De Tatta's Kinepolis Enschede
18:30 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede
18:40 The Fabelmans Kinepolis Enschede
18:50 A Man Called Otto Kinepolis Enschede
18:55 Plane Kinepolis Enschede
19:00 Klem Kinepolis Enschede
19:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
19:15 The Fabelmans Concordia
19:30 God's Own Country Concordia
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Cineast
19:45 The Banshees of Inisherin Concordia
19:45 Titanic Kinepolis Enschede
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
20:15 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Cineast
20:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Cineast
20:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Enschede
21:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Enschede
21:30 Terrifier 2 Kinepolis Enschede
21:35 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Enschede
21:45 De Tatta's Kinepolis Enschede
21:50 Plane Kinepolis Enschede
22:00 M3GAN Kinepolis Enschede
22:10 Knock at the Cabin Kinepolis Enschede