home
|
stad
|
bioscoop
|
film
|
tv
TOP 10
|
A
|
B
|
C
|
D
|
E
|
F
|
G
|
H
|
I
|
J
|
K
|
L
|
M
|
N
|
O
|
P
|
R
|
S
|
T
|
U
|
V
|
W
|
Z
|
ALLE
Stadsagenda Eindhoven
Ook in de buurt
•
Veldhoven
•
Geldrop
•
Best
•
Bergeijk
•
Schijndel
•
Veghel
•
Helmond
•
Uden
•
Den Bosch
•
Helvoirt
Stadsagenda's
Populairst
•
Amsterdam
•
Rotterdam
•
Utrecht
•
Den Haag
•
Eindhoven
•
Nijmegen
•
Groningen
•
Tilburg
•
Den Bosch
•
Arnhem
Nederland
•
's-Heerenberg
•
Aalsmeer
•
Adorp
•
Alblasserdam
•
Alkmaar
•
Almelo
•
Almere
•
Almere Haven
•
Almkerk
•
Alphen aan den Rijn
•
Amersfoort
•
Amstelveen
•
Amsterdam
•
Apeldoorn
•
Arnhem
•
Artharpe
•
Assen
•
Baarn
•
Badhoevedorp
•
Barendrecht
•
Barneveld
•
Bemmel
•
Bennekom
•
Bergeijk
•
Bergen (NH)
•
Bergen op Zoom
•
Best
•
Beuningen
•
Beverwijk
•
Bloemendaal
•
Bolsward
•
Borne
•
Bovenkarspel
•
Boxmeer
•
Breda
•
Brielle
•
Bussum
•
Capelle a/d IJssel
•
Castricum
•
Cuijk
•
Culemborg
•
De Cocksdorp
•
Delft
•
Delfzijl
•
Den Bosch
•
Den Burg
•
Den Haag
•
Den Helder
•
Denekamp
•
Deurne
•
Deventer
•
Didam
•
Diemen
•
Dieren
•
Doesburg
•
Doetinchem
•
Dokkum
•
Doornenburg
•
Dordrecht
•
Dorst
•
Drachten
•
Dronten
•
Drunen
•
Druten
•
Duiven
•
Echt
•
Ede
•
Eersel
•
Eindhoven
•
Elst
•
Emmeloord
•
Emmen
•
Enkhuizen
•
Enschede
•
Etten-Leur
•
Frederiksoord
•
Geertruidenberg
•
Geldermalsen
•
Geldrop
•
Geleen
•
Gemert
•
Goes
•
Goor
•
Gorinchem
•
Gouda
•
Grave
•
Groenlo
•
Groningen
•
Haaksbergen
•
Haarlem
•
Hardenberg
•
Harderwijk
•
Haren
•
Heemskerk
•
Heemstede
•
Heerenveen
•
Heerhugowaard
•
Heerlen
•
Heesch
•
Heeswijk-Dinther
•
Hellevoetsluis
•
Helmond
•
Helvoirt
•
Hengelo (OV)
•
Heythuysen
•
Hillegom
•
Hilversum
•
Holten
•
Hoofddorp
•
Hoogeveen
•
Hoogezand
•
Hoorn
•
Houten
•
Huizen
•
Hulst
•
IJmuiden
•
IJsselstein
•
Joure
•
Kaatsheuvel
•
Kampen
•
Katwijk
•
Kerkrade
•
Klazienaveen
•
Kollum
•
Krommenie
•
Landgraaf
•
Langweer
•
Leek
•
Leeuwarden
•
Leiden
•
Leidschendam
•
Lelystad
•
Lemmer
•
Leudal
•
Lichtenvoorde
•
Lisse
•
Maassluis
•
Maastricht
•
Malden
•
Mariahout
•
Meppel
•
Middelburg
•
Middelharnis
•
Middenbeemster
•
Midwolde
•
Mill
•
Muiden
•
Naaldwijk
•
Neeltje Jans
•
Nieuw-Vennep
•
Nieuwegein
•
Nijmegen
•
Nijverdal
•
Noordwijk
•
Noordwolde
•
Nunspeet
•
Oirschot
•
Oldenzaal
•
Olst
•
Ommen
•
Oostburg
•
Oosterbeek
•
Oosterend
•
Oosterhout (NB)
•
Oss
•
Ouddorp
•
Oudenbosch
•
Panningen
•
Purmerend
•
Raalte
•
Reuver
•
Rhenen
•
Rijssen
•
Roelofarendsveen
•
Roermond
•
Roggel
•
Roosendaal
•
Rossum
•
Rotterdam
•
Sappemeer
•
Schagen
•
Scheveningen
•
Schiedam
•
Schijndel
•
Schoonhoven
•
Schoorl
•
Schouwerzijl
•
Sittard
•
Slagharen
•
Sneek
•
Soest
•
Someren
•
Spijkenisse
•
Stadskanaal
•
Steenwijk
•
Stiens
•
Terneuzen
•
Texel
•
Tiel
•
Tilburg
•
Uden
•
Ulft
•
Utrecht
•
Valkenburg
•
Veendam
•
Veenendaal
•
Veghel
•
Veldhoven
•
Velp
•
Venlo
•
Venray
•
Vlaardingen
•
Vlieland
•
Vlissingen
•
Voorburg
•
Voorschoten
•
Vught
•
Waalwijk
•
Wageningen
•
Wassenaar
•
Weert
•
Weesp
•
Werkendam
•
Westervoort
•
Wijchen
•
Wijk bij Duurstede
•
Winschoten
•
Winterswijk
•
Woerden
•
Wolvega
•
Woudrichem
•
Zaandam
•
Zaltbommel
•
Zandvoort
•
Zeewolde
•
Zeist
•
Zevenaar
•
Zierikzee
•
Zoetermeer
•
Zutphen
•
Zwolle
Rangschik op
Bioscopen
|
Films
|
Tijd
Aanvangstijden
dinsdag
↓ |
woensdag
↓ |
donderdag
↓ |
vrijdag
↓
dinsdag 19-03-2024
10:30
Io capitano
LAB -1
10:45
Poor Things
LAB -1
10:45
Future Me
LAB -1
11:00
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
11:00
De Legende van Familie Vos
Pathé Eindhoven
11:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
Pathé Eindhoven
11:10
Imaginary
Pathé Eindhoven
11:20
Anyone But You
Pathé Eindhoven
11:20
No Way Up
Pathé Eindhoven
11:25
Origin
LAB -1
11:35
Monster
LAB -1
12:00
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
12:20
Kung Fu Panda 4
Pathé Eindhoven
12:45
Samsara
LAB -1
12:50
Buenas Chicas
Pathé Eindhoven
13:05
The Zone of Interest
LAB -1
13:15
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
13:30
One Life
Pathé Eindhoven
13:35
The Iron Claw
LAB -1
13:40
Poor Things
Pathé Eindhoven
13:50
Wicked Little Letters
Pathé Eindhoven
14:10
The Promised Land
LAB -1
14:15
Songs of Earth
LAB -1
14:30
De Legende van Familie Vos
Pathé Eindhoven
14:45
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
15:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
Pathé Eindhoven
15:00
De Terugreis
Vue Eindhoven
15:10
Dream Scenario
LAB -1
15:10
Dune: Part Two
Vue Eindhoven
15:20
Wicked Little Letters
Vue Eindhoven
15:25
Dune: Part Two
LAB -1
15:30
La Chimera
NatLab
15:30
Kung Fu Panda 4 (NL)
Vue Eindhoven
15:40
Wicked Little Letters
NatLab
15:40
Fien & Teun: Circus op de Boerderij
Vue Eindhoven
15:45
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
15:50
Rapito
NatLab
15:50
De Legende van Familie Vos
Vue Eindhoven
16:10
Poor Things
LAB -1
16:10
The Great Escaper
NatLab
16:10
Poor Things
Vue Eindhoven
16:15
Bob Marley: One Love
LAB -1
16:15
Bob Marley: One Love
Pathé Eindhoven
16:15
Oppenheimer
Pathé Eindhoven
16:30
Scotoe
Pathé Eindhoven
16:45
Kung Fu Panda 4
LAB -1
16:50
No Way Up
Pathé Eindhoven
17:00
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
17:15
How to Have Sex
LAB -1
17:15
Drive-Away Dolls
NatLab
17:20
Songs of Earth
NatLab
17:20
Imaginary
Pathé Eindhoven
17:30
Songs of Earth
Vue Eindhoven
17:40
The Beekeeper
Vue Eindhoven
17:50
Origin
NatLab
17:50
Arthur the King
Vue Eindhoven
18:00
Holly
NatLab
18:00
Kung Fu Panda 4
Vue Eindhoven
18:15
Io capitano
NatLab
18:15
Anyone But You
Vue Eindhoven
18:20
Kung Fu Panda 4
Pathé Eindhoven
18:30
Robot Dreams
LAB -1
18:30
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
18:30
De Terugreis
Vue Eindhoven
18:45
The Zone of Interest
LAB -1
18:45
Drive-Away Dolls
LAB -1
18:45
Anyone But You
Pathé Eindhoven
19:00
Dream Scenario
LAB -1
19:00
Songs of Earth
NatLab
19:00
De Terugreis
Pathé Eindhoven
19:10
Wicked Little Letters
NatLab
19:10
The Zone of Interest
NatLab
19:15
The Boy and the Heron
LAB -1
19:15
Dune: Part Two
Vue Eindhoven
19:30
All of Us Strangers
De Zwarte Doos
19:40
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
19:45
Buenas Chicas
Pathé Eindhoven
19:45
Wicked Little Letters
Vue Eindhoven
20:00
Poor Things
Pathé Eindhoven
20:00
Dune: Part Two
Vue Eindhoven
20:10
Dune: Part Two
NatLab
20:15
Bob Marley: One Love
Vue Eindhoven
20:30
Poor Things
NatLab
20:30
Sneaknight
Pathé Eindhoven
20:30
Verliefd op Bali
Vue Eindhoven
20:40
Bob Marley: One Love
NatLab
20:40
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
20:45
The Promised Land
LAB -1
20:45
Dune: Part Two
LAB -1
20:50
The Promised Land
NatLab
20:50
Imaginary
Vue Eindhoven
21:00
All of Us Strangers
LAB -1
21:00
No Way Up
Vue Eindhoven
21:10
Bob Marley: One Love
Pathé Eindhoven
21:15
Poor Things
LAB -1
21:20
Kung Fu Panda 4
Pathé Eindhoven
21:45
Samsara
LAB -1
21:50
Imaginary
Pathé Eindhoven
woensdag 20-03-2024
09:50
Future Me
LAB -1
10:00
Mutiny in Heaven: The Birthday Party
LAB -1
10:00
Origin
LAB -1
10:00
Bob Marley: One Love
LAB -1
11:00
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
11:00
Nick Jr. Voorjaarsbios 2024
Pathé Eindhoven
11:10
Poor Things
Pathé Eindhoven
11:15
Oppenheimer
Pathé Eindhoven
11:20
Verliefd op Bali
Pathé Eindhoven
11:30
Poor Things
LAB -1
11:30
No Way Up
Pathé Eindhoven
11:50
The Promised Land
LAB -1
12:05
Dream Scenario
LAB -1
12:10
The Zone of Interest
LAB -1
12:15
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
12:30
Kung Fu Panda 4
Pathé Eindhoven
12:40
All of Us Strangers
De Zwarte Doos
12:40
Samsara
LAB -1
13:30
Wicked Little Letters
Pathé Eindhoven
13:45
Wonka (NL)
Pathé Eindhoven
14:00
Fien & Teun: Circus op de Boerderij
Vue Eindhoven
14:05
Kung Fu Panda 4 (NL)
LAB -1
14:15
Kung Fu Panda 4
LAB -1
14:15
De Terugreis
Pathé Eindhoven
14:15
Wicked Little Letters
Vue Eindhoven
14:20
The Iron Claw
LAB -1
14:20
Vogelvlucht (NL)
Pathé Eindhoven
14:30
Dune: Part Two
LAB -1
14:30
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
14:30
Bob Marley: One Love
Vue Eindhoven
14:45
Game On
Vue Eindhoven
14:50
Kung Fu Panda 4 (NL)
Pathé Eindhoven
15:00
Robot Dreams
LAB -1
15:00
De Legende van Familie Vos
Pathé Eindhoven
15:00
De Terugreis
Vue Eindhoven
15:10
Gewoon Super!
NatLab
15:15
Dune: Part Two
Vue Eindhoven
15:20
The Promised Land
NatLab
15:30
La Chimera
NatLab
15:30
De Legende van Familie Vos
Vue Eindhoven
15:45
Kung Fu Panda 4 (NL)
Vue Eindhoven
15:55
The Promised Land
LAB -1
16:00
Wicked Little Letters
NatLab
16:00
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
16:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
Pathé Eindhoven
16:00
Beestenboel Aan Boord
Vue Eindhoven
16:10
Drive-Away Dolls
LAB -1
16:30
Buenas Chicas
Pathé Eindhoven
16:40
Imaginary
Pathé Eindhoven
16:45
Samsara
NatLab
16:45
Madame Web
Pathé Eindhoven
16:45
Poor Things
Vue Eindhoven
16:55
All of Us Strangers
LAB -1
17:00
No Way Up
Pathé Eindhoven
17:05
Songs of Earth
LAB -1
17:15
The Great Escaper
NatLab
17:15
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
17:20
The Beekeeper
Vue Eindhoven
17:40
Songs of Earth
Vue Eindhoven
18:00
Dune: Part Two
LAB -1
18:00
De Terugreis
Pathé Eindhoven
18:00
Arthur the King
Vue Eindhoven
18:15
Songs of Earth
NatLab
18:15
Io capitano
NatLab
18:15
Anyone But You
Vue Eindhoven
18:25
Poor Things
LAB -1
18:30
Kung Fu Panda 4
Pathé Eindhoven
18:30
De Terugreis
Vue Eindhoven
18:45
Origin
NatLab
18:45
Wicked Little Letters
Pathé Eindhoven
19:00
The Zone of Interest
LAB -1
19:00
Wicked Little Letters
NatLab
19:05
Dream Scenario
LAB -1
19:10
The Zone of Interest
NatLab
19:10
Buenas Chicas
Pathé Eindhoven
19:20
Verliefd op Bali
Pathé Eindhoven
19:30
All of Us Strangers
De Zwarte Doos
19:30
De kracht van filmmuziek
NatLab
19:30
Les Misérables (2012)
Pathé Eindhoven
19:30
Dune: Part Two
Vue Eindhoven
19:45
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
19:45
Kung Fu Panda 4
Vue Eindhoven
20:00
Les Misérables (2012)
Vue Eindhoven
20:10
Dune: Part Two
NatLab
20:10
Dune: Part Two
Vue Eindhoven
20:20
Verliefd op Bali
Vue Eindhoven
20:30
Dune: Part Two
Pathé Eindhoven
20:40
Poor Things
NatLab
20:45
Kung Fu Panda 4
Pathé Eindhoven
20:50
Imaginary
Vue Eindhoven
21:00
Yodha
Pathé Eindhoven
21:00
No Way Up
Vue Eindhoven
21:15
Anyone But You
Pathé Eindhoven
21:30
Drive-Away Dolls
NatLab
21:30
No Way Up
Pathé Eindhoven
21:50
Imaginary
Pathé Eindhoven
donderdag 21-03-2024
15:30
La Chimera
NatLab
20:00
All of Us Strangers
De Zwarte Doos
vrijdag 22-03-2024
15:30
La Chimera
NatLab
stadsnaam