home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Eindhoven



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top vrijdag 19-04-2019
21:30 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
21:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
21:30 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
21:40 Shazam! Vue Eindhoven
21:45 Hellboy Pathé Eindhoven
21:50 Hellboy Vue Eindhoven
22:00 Pet Sematary Pathé Eindhoven
 
22:00 Pet Sematary Vue Eindhoven
22:10 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
23:00 After Pathé Eindhoven
23:15 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
23:30 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
top zaterdag 20-04-2019
00:00 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
00:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
 
00:05 Us Pathé Eindhoven
10:00 Fighting with My Family Pathé Eindhoven
10:00 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Eindhoven
10:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
10:15 After Pathé Eindhoven
10:30 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
10:30 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
10:30 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
10:30 Masha en de Beer 2 (NL) Vue Eindhoven
10:35 Dumbo Vue Eindhoven
10:40 Shazam! 3D Vue Eindhoven
10:45 Corgi (NL) Vue Eindhoven
10:50 What Men Want Vue Eindhoven
11:10 Geheim Agent Marnie (NL) Vue Eindhoven
11:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
11:20 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
11:30 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
11:45 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
12:15 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
12:30 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
12:30 Missing Link (NL) Pathé Eindhoven
12:30 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
12:45 Little Pathé Eindhoven
13:00 Corgi (NL) Vue Eindhoven
13:15 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
13:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
13:15 Little Vue Eindhoven
13:30 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
13:30 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
13:30 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
13:30 Circus Noël Vue Eindhoven
13:40 Dumbo 3D Vue Eindhoven
13:50 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
13:50 After Vue Eindhoven
14:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
14:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
14:10 Wonder Park 3D (NL) Vue Eindhoven
14:15 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
14:30 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Eindhoven
14:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
15:15 Corgi 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:15 After Pathé Eindhoven
15:15 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
15:30 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
15:30 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:40 Missing Link (NL) Vue Eindhoven
15:45 Miel-Emile Filmtheater Plaza Futura
15:50 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
16:00 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
16:00 Circus Noël Pathé Eindhoven
16:00 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
16:10 Shazam! 3D Vue Eindhoven
16:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
16:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
16:15 Hellboy Vue Eindhoven
16:30 Green Book Filmtheater Plaza Futura
16:30 Hellboy Pathé Eindhoven
16:30 Dumbo Vue Eindhoven
16:45 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
16:45 After Vue Eindhoven
17:00 Leto LAB -1
17:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
17:15 Pet Sematary Pathé Eindhoven
17:30 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
17:45 They Shall Not Grow Old Pathé Eindhoven
18:00 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
18:00 Wonder Park 3D Vue Eindhoven
18:30 Wonder Park 3D Pathé Eindhoven
18:30 They Shall Not Grow Old Vue Eindhoven
18:45 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
18:50 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
19:00 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
19:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
19:00 Shazam! 3D Vue Eindhoven
19:10 Little Vue Eindhoven
19:15 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
19:15 Fighting with My Family Pathé Eindhoven
19:15 Captain Marvel Vue Eindhoven
19:20 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
19:30 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Filmtheater Plaza Futura
19:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
19:45 After Pathé Eindhoven
19:45 After Vue Eindhoven
20:00 Dumbo 3D Vue Eindhoven
20:15 Little Pathé Eindhoven
20:30 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
20:30 Destroyer LAB -1
20:30 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
20:45 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
20:45 Hellboy Pathé Eindhoven
20:45 What Men Want Vue Eindhoven
21:00 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
21:00 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
21:00 Green Book Vue Eindhoven
21:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
21:15 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
21:15 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
21:30 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
21:40 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
21:45 What Men Want Pathé Eindhoven
21:50 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
22:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
22:00 Hellboy Vue Eindhoven
22:05 Shazam! Vue Eindhoven
22:15 After Pathé Eindhoven
22:15 Us Vue Eindhoven
22:30 M. LAB -1
22:40 Pet Sematary Vue Eindhoven
23:00 Hellboy Pathé Eindhoven
23:15 Pet Sematary Pathé Eindhoven
23:45 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
top zondag 21-04-2019
00:00 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
00:15 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
00:30 Us Pathé Eindhoven
00:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
00:45 Pet Sematary Pathé Eindhoven
10:00 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Eindhoven
10:00 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
10:00 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
10:15 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
10:30 Little Pathé Eindhoven
10:30 Shazam! 3D Vue Eindhoven
10:35 Dumbo Vue Eindhoven
10:40 Corgi (NL) Vue Eindhoven
10:45 Werk ohne Autor Filmtheater Plaza Futura
10:50 What Men Want Vue Eindhoven
11:00 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
11:10 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
11:15 Missing Link (NL) Pathé Eindhoven
11:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
11:20 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
11:30 After Pathé Eindhoven
11:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
11:30 Masha en de Beer 2 (NL) Vue Eindhoven
11:45 Sofia Filmtheater Plaza Futura
11:50 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
12:35 Dumbo Pathé Eindhoven
12:50 After Vue Eindhoven
13:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Eindhoven
13:00 Circus Noël Vue Eindhoven
13:15 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
13:15 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
13:15 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
13:15 Little Vue Eindhoven
13:20 Dumbo 3D Vue Eindhoven
13:30 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
13:30 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
13:30 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
13:40 Captain Marvel Vue Eindhoven
13:45 Lazzaro felice Filmtheater Plaza Futura
13:45 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
13:50 Corgi 3D (NL) Vue Eindhoven
14:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
14:00 Hellboy Pathé Eindhoven
14:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
14:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
14:15 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
15:00 After Pathé Eindhoven
15:15 Corgi 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:20 Dumbo Vue Eindhoven
15:30 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
15:30 After Vue Eindhoven
15:40 Missing Link (NL) Vue Eindhoven
15:45 Miel-Emile Filmtheater Plaza Futura
15:45 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:50 Wonder Park 3D (NL) Vue Eindhoven
16:00 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
16:00 Circus Noël Pathé Eindhoven
16:00 Shazam! 3D Vue Eindhoven
16:10 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
16:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
16:15 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
16:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
16:20 Corgi (NL) Vue Eindhoven
16:30 Green Book Filmtheater Plaza Futura
16:30 Destroyer LAB -1
16:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
16:30 Circus Noël Vue Eindhoven
16:45 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
16:45 Hellboy Pathé Eindhoven
17:00 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
17:30 Fighting with My Family Pathé Eindhoven
18:00 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
18:00 Wonder Park 3D Vue Eindhoven
18:10 Captain Marvel Vue Eindhoven
18:15 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
18:30 Wonder Park 3D Pathé Eindhoven
18:30 What Men Want Vue Eindhoven
18:50 Shazam! 3D Vue Eindhoven
19:00 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
19:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
19:00 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
19:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
19:00 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
19:10 After Vue Eindhoven
19:15 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
19:20 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
19:30 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Filmtheater Plaza Futura
19:30 Destroyer LAB -1
19:30 What Men Want Pathé Eindhoven
19:30 After Pathé Eindhoven
20:00 Leto LAB -1
20:00 Little Pathé Eindhoven
20:15 Dumbo 3D Vue Eindhoven
20:30 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
20:30 Sneak Preview Vue Eindhoven
20:45 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
20:45 Hellboy Pathé Eindhoven
21:00 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
21:00 M. LAB -1
21:00 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
21:00 Little Vue Eindhoven
21:10 Captain Marvel 3D Vue Eindhoven
21:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
21:15 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
21:15 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
21:20 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
21:30 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
21:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
21:30 Hellboy Vue Eindhoven
21:40 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
21:45 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
22:00 After Pathé Eindhoven
22:00 Pet Sematary Vue Eindhoven
22:15 Us Pathé Eindhoven
22:30 Pet Sematary Pathé Eindhoven
top maandag 22-04-2019
10:00 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Eindhoven
10:00 Missing Link (NL) Pathé Eindhoven
10:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
10:10 Corgi (NL) Pathé Eindhoven
10:10 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
10:15 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
10:30 Shazam! 3D Vue Eindhoven
10:40 Corgi (NL) Vue Eindhoven
10:45 Werk ohne Autor Filmtheater Plaza Futura
10:45 Dumbo Vue Eindhoven
10:50 What Men Want Vue Eindhoven
11:00 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
11:00 After Pathé Eindhoven
11:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
11:10 Geheim Agent Marnie (NL) Vue Eindhoven
11:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
11:20 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
11:30 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
11:30 Masha en de Beer 2 (NL) Vue Eindhoven
11:45 Sofia Filmtheater Plaza Futura
12:05 Pet Sematary Pathé Eindhoven
12:05 Missing Link (NL) Pathé Eindhoven
12:15 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
12:15 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
12:45 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
13:00 Circus Noël Pathé Eindhoven
13:00 After Vue Eindhoven
13:15 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
13:15 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
13:20 Dumbo 3D Vue Eindhoven
13:30 Opera: Die Walküre Pathé Eindhoven
13:30 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
13:30 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
13:30 Little Vue Eindhoven
13:40 Captain Marvel Vue Eindhoven
13:45 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
13:45 Corgi 3D (NL) Vue Eindhoven
13:50 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
14:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
14:00 Circus Noël Vue Eindhoven
14:15 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
14:15 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Eindhoven
14:30 Hellboy Pathé Eindhoven
14:45 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
15:00 Corgi 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:30 Miel-Emile Filmtheater Plaza Futura
15:30 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:30 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
15:40 Wonder Park 3D (NL) Vue Eindhoven
15:45 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
15:45 Dumbo Pathé Eindhoven
15:50 Missing Link (NL) Vue Eindhoven
16:00 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
16:00 Shazam! 3D Vue Eindhoven
16:10 Corgi (NL) Vue Eindhoven
16:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
16:15 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
16:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
16:20 After Vue Eindhoven
16:30 Green Book Filmtheater Plaza Futura
16:30 Dumbo Vue Eindhoven
16:40 Hellboy Vue Eindhoven
16:45 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
17:00 Pet Sematary Pathé Eindhoven
17:15 Fighting with My Family Pathé Eindhoven
17:15 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
17:30 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
18:10 Wonder Park 3D Vue Eindhoven
18:15 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
18:15 Fighting with My Family Vue Eindhoven
18:20 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
18:30 Wonder Park 3D Pathé Eindhoven
18:30 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
18:50 Shazam! 3D Vue Eindhoven
19:00 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
19:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
19:00 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
19:10 Little Vue Eindhoven
19:15 Little Pathé Eindhoven
19:30 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Filmtheater Plaza Futura
19:30 After Pathé Eindhoven
19:30 After Vue Eindhoven
19:45 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
20:00 Can You Ever Forgive Me? Pathé Eindhoven
20:00 Hellboy Vue Eindhoven
20:15 Dumbo 3D Vue Eindhoven
20:30 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
20:30 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
20:40 Captain Marvel 3D Vue Eindhoven
20:45 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
20:45 Hellboy Pathé Eindhoven
20:50 What Men Want Vue Eindhoven
21:00 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
21:00 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
21:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
21:15 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
21:15 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
21:30 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
21:30 Pet Sematary Vue Eindhoven
21:40 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
21:45 What Men Want Pathé Eindhoven
22:00 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
22:15 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
22:30 Hellboy Pathé Eindhoven
top dinsdag 23-04-2019
10:00 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Eindhoven
10:00 Corgi (NL) Pathé Eindhoven
10:15 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
10:30 After Pathé Eindhoven
10:30 Dumbo 3D Vue Eindhoven
10:40 Captain Marvel Vue Eindhoven
10:45 Werk ohne Autor Filmtheater Plaza Futura
10:45 Fighting with My Family Pathé Eindhoven
10:45 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
10:50 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
11:00 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
11:00 Dumbo Pathé Eindhoven
11:00 Corgi 3D (NL) Vue Eindhoven
11:15 Lazzaro felice Filmtheater Plaza Futura
11:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
11:15 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
11:30 Circus Noël Pathé Eindhoven
11:30 They Shall Not Grow Old Vue Eindhoven
11:45 Sofia Filmtheater Plaza Futura
11:45 Masha en de Beer 2 (NL) Vue Eindhoven
11:50 Missing Link 3D (NL) Pathé Eindhoven
12:15 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
12:15 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
13:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Eindhoven
13:00 Dumbo 3D Vue Eindhoven
13:10 Little Vue Eindhoven
13:15 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
13:15 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
13:20 Shazam! Vue Eindhoven
13:30 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
13:30 A Star Is Born Pathé Eindhoven
13:30 Hellboy Pathé Eindhoven
13:30 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
13:30 After Vue Eindhoven
13:40 Wonder Park 3D (NL) Vue Eindhoven
13:45 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
13:50 Circus Noël Vue Eindhoven
14:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
14:00 Corgi 3D (NL) Pathé Eindhoven
14:00 Corgi 3D (NL) Vue Eindhoven
14:10 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
14:15 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
14:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:00 Little Pathé Eindhoven
15:30 Miel-Emile Filmtheater Plaza Futura
15:30 Shazam! 3D Vue Eindhoven
15:40 Missing Link (NL) Vue Eindhoven
15:45 Fighting with My Family Pathé Eindhoven
15:45 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
15:50 Dumbo Vue Eindhoven
16:00 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
16:00 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
16:00 After Pathé Eindhoven
16:00 Wonder Park 3D (NL) Vue Eindhoven
16:10 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
16:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
16:15 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
16:15 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
16:15 Corgi (NL) Vue Eindhoven
16:20 Hellboy Vue Eindhoven
16:30 Green Book Filmtheater Plaza Futura
16:30 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
16:30 After Vue Eindhoven
16:45 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
16:45 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
17:30 Hotel Mumbai Pathé Eindhoven
18:10 Hotel Mumbai Vue Eindhoven
18:15 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
18:20 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
18:30 What Men Want Pathé Eindhoven
18:30 Hellboy Pathé Eindhoven
18:30 After Pathé Eindhoven
18:30 Wonder Park 3D Vue Eindhoven
18:40 Pet Sematary Vue Eindhoven
18:45 Wonder Park 3D Pathé Eindhoven
18:50 After Vue Eindhoven
19:00 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
19:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
19:00 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
19:00 Hellboy Vue Eindhoven
19:10 Little Vue Eindhoven
19:15 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
19:20 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
19:30 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Filmtheater Plaza Futura
19:45 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
20:00 Free Solo De Zwarte Doos
20:15 Little Pathé Eindhoven
20:30 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
20:30 Shazam! 3D Vue Eindhoven
20:45 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
20:45 Avengers Endgame Marathon 3D Vue Eindhoven
20:50 Avengers Endgame Marathon 3D Pathé Eindhoven
21:00 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
21:00 Hellboy Pathé Eindhoven
21:00 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
21:00 Captain Marvel Vue Eindhoven
21:10 Dumbo 3D Vue Eindhoven
21:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
21:15 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
21:15 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
21:20 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
21:30 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
21:30 Sneak Preview Pathé Eindhoven
21:30 Us Vue Eindhoven
21:45 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
21:50 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
22:00 Hellboy Vue Eindhoven
22:15 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
22:45 Pet Sematary Pathé Eindhoven
23:30 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
top woensdag 24-04-2019
00:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
09:00 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
09:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
09:15 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Eindhoven
09:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Eindhoven
10:00 Missing Link (NL) Pathé Eindhoven
10:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
10:15 Corgi (NL) Pathé Eindhoven
10:20 Avengers: Endgame 3D Vue Eindhoven
10:30 Werk ohne Autor Filmtheater Plaza Futura
10:30 Dumbo Pathé Eindhoven
10:45 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
11:00 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
11:00 Avengers: Endgame Pathé Eindhoven
11:00 After Vue Eindhoven
11:10 Corgi 3D (NL) Vue Eindhoven
11:15 Lazzaro felice Filmtheater Plaza Futura
11:20 Masha en de Beer 2 (NL) Vue Eindhoven
11:30 Wonder Park 3D (NL) Vue Eindhoven
11:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Eindhoven
12:00 Sofia Filmtheater Plaza Futura
12:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
12:00 Avengers: Endgame 3D Vue Eindhoven
12:15 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
12:15 Corgi 3D (NL) Pathé Eindhoven
12:45 Wonder Park (NL) Pathé Eindhoven
13:00 After Pathé Eindhoven
13:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
13:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Vue Eindhoven
13:20 Circus Noël Vue Eindhoven
13:30 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
13:30 They Shall Not Grow Old 3D Vue Eindhoven
13:40 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
13:45 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
13:45 Hellboy Pathé Eindhoven
13:50 Wonder Park (NL) Vue Eindhoven
14:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
14:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
14:00 Dumbo 3D Vue Eindhoven
14:15 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
14:15 Circus Noël Pathé Eindhoven
14:20 Avengers: Endgame 3D Vue Eindhoven
14:45 Wonder Park 3D (NL) Pathé Eindhoven
15:00 Avengers: Endgame Pathé Eindhoven
15:30 Miel-Emile Filmtheater Plaza Futura
15:30 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
15:30 Missing Link (NL) Vue Eindhoven
15:40 Corgi (NL) Vue Eindhoven
15:50 After Vue Eindhoven
16:00 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
16:00 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
16:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
16:00 Avengers: Endgame 3D Vue Eindhoven
16:10 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
16:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
16:15 Wonder Park 3D (NL) Vue Eindhoven
16:30 Green Book Filmtheater Plaza Futura
16:30 Little Pathé Eindhoven
16:30 Hellboy Vue Eindhoven
16:45 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
16:45 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
17:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
17:00 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
18:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
18:10 What Men Want Vue Eindhoven
18:20 Avengers: Endgame 3D Vue Eindhoven
18:30 Dumbo 3D Pathé Eindhoven
18:30 Wonder Park 3D Vue Eindhoven
18:40 Little Vue Eindhoven
18:50 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
19:00 God Only Knows Filmtheater Plaza Futura
19:00 They Shall Not Grow Old Filmtheater Plaza Futura
19:00 Avengers: Endgame Pathé Eindhoven
19:15 Bon Dieu! 2 Filmtheater Plaza Futura
19:15 Baantjer het Begin Pathé Eindhoven
19:15 After Vue Eindhoven
19:30 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Filmtheater Plaza Futura
19:45 After Pathé Eindhoven
20:00 Free Solo De Zwarte Doos
20:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
20:00 Avengers: Endgame 3D Vue Eindhoven
20:15 Dumbo Vue Eindhoven
20:30 Le Grand Bain Filmtheater Plaza Futura
20:30 Shazam! 3D Vue Eindhoven
20:45 Gloria Bell Filmtheater Plaza Futura
20:45 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven
21:00 The White Crow Filmtheater Plaza Futura
21:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
21:00 Avengers: Endgame Vue Eindhoven
21:15 Leto Filmtheater Plaza Futura
21:15 Vox Lux Filmtheater Plaza Futura
21:15 Shazam! 3D Pathé Eindhoven
21:15 Baantjer het Begin Vue Eindhoven
21:30 Grâce à Dieu Filmtheater Plaza Futura
21:30 Pet Sematary Vue Eindhoven
21:40 Hellboy Vue Eindhoven
21:45 Hellboy Pathé Eindhoven
22:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Eindhoven
22:10 The Curse of La Llorona Vue Eindhoven
22:15 Pet Sematary Pathé Eindhoven
22:45 Captain Marvel 3D Pathé Eindhoven
23:00 The Curse of La Llorona Pathé Eindhoven

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven