home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Eindhoven



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 27-02-2020
12:30 Les Misérables NatLab
12:30 Jacob, Mimmi en de pratende honden NatLab
12:30 De Grote Slijmfilm Pathé Eindhoven
12:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Eindhoven
12:50 Het Wilde Avontuur (NL) Vue Eindhoven
13:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
 
13:00 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
13:10 Birds of Prey Vue Eindhoven
13:15 A White, White Day NatLab
13:15 Birds of Prey Pathé Eindhoven
13:20 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
13:30 Papicha NatLab
13:30 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
 
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
13:40 Sonic (NL) Vue Eindhoven
13:45 1917 NatLab
13:50 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
14:00 Onze Jongens in Miami Pathé Eindhoven
14:15 Spike en de Magische Steen (NL) NatLab
14:15 De Grote Slijmfilm Pathé Eindhoven
14:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
14:30 1917 Pathé Eindhoven
14:40 Dolittle (NL) Vue Eindhoven
14:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn NatLab
14:45 Suriname Pathé Eindhoven
15:15 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
15:20 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
15:30 Little Women NatLab
15:30 Like a Boss Pathé Eindhoven
15:30 Het Wilde Avontuur (NL) Vue Eindhoven
15:40 Jumanji: The Next Level Vue Eindhoven
15:45 Emma NatLab
15:50 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
16:00 Parasite NatLab
16:00 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
16:00 Like a Boss Vue Eindhoven
16:10 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
16:10 Sonic (NL) Vue Eindhoven
16:15 The Lighthouse NatLab
16:15 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
16:20 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
16:30 Les Misérables NatLab
16:45 The Gentlemen Pathé Eindhoven
17:00 System Crasher NatLab
17:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
17:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
17:15 The Call of the Wild Vue Eindhoven
17:30 Blue Story Vue Eindhoven
17:45 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
18:00 Little Women Pathé Eindhoven
18:00 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
18:10 Birds of Prey Vue Eindhoven
18:15 Birds of Prey LAB -1
18:15 The Call of the Wild Pathé Eindhoven
18:25 Weathering with You LAB -1
18:30 Leonie actrice en spionne LAB -1
18:30 Parasite NatLab
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
18:40 Onze Jongens in Miami Vue Eindhoven
18:45 Birds of Prey Pathé Eindhoven
18:50 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
19:00 Emma NatLab
19:00 1917 Pathé Eindhoven
19:00 Like a Boss Vue Eindhoven
19:15 System Crasher NatLab
19:15 Les Misérables NatLab
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
19:45 Birds of Prey Pathé Eindhoven
19:45 Suriname Pathé Eindhoven
19:50 Little Women Vue Eindhoven
20:00 1917 NatLab
20:00 Parasite Vue Eindhoven
20:15 Honeyland LAB -1
20:15 The Gentlemen Pathé Eindhoven
20:30 Beanpole LAB -1
20:30 Little Women NatLab
20:30 Like a Boss Vue Eindhoven
20:45 Les Misérables LAB -1
20:45 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
20:50 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
21:00 Atlantique NatLab
21:00 Like a Boss Pathé Eindhoven
21:00 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
21:10 The Gentlemen Vue Eindhoven
21:15 A White, White Day NatLab
21:20 1917 Vue Eindhoven
21:30 Beanpole NatLab
21:30 The Lighthouse NatLab
21:30 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
21:30 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
21:45 Birds of Prey Pathé Eindhoven
22:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
22:00 Parasite Pathé Eindhoven
22:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
top vrijdag 28-02-2020
10:00 Kleuterbioscoop Pathé Eindhoven
10:00 Birds of Prey Pathé Eindhoven
10:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
10:15 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) NatLab
10:15 A Hidden Life NatLab
10:15 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
10:15 1917 Pathé Eindhoven
10:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn NatLab
10:30 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
10:30 The Gentlemen Pathé Eindhoven
10:30 Prinses Emmy (NL) Vue Eindhoven
10:35 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Vue Eindhoven
10:40 Sonic (NL) Vue Eindhoven
10:45 Little Women NatLab
10:45 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
10:50 Birds of Prey Vue Eindhoven
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Eindhoven
11:10 Frozen 2 (NL) Vue Eindhoven
11:15 Atlantique NatLab
11:20 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
11:30 The Call of the Wild Vue Eindhoven
11:45 Onze Jongens in Miami Pathé Eindhoven
12:15 Dark Waters NatLab
12:15 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
12:30 Les Misérables NatLab
12:30 De Grote Slijmfilm Pathé Eindhoven
12:30 Spionnengeheimen (NL) Vue Eindhoven
12:45 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
12:45 Star Wars: The Rise of Skywalker Vue Eindhoven
13:00 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
13:05 Dolittle (NL) Vue Eindhoven
13:10 Suriname Pathé Eindhoven
13:15 A White, White Day NatLab
13:15 Parasite Pathé Eindhoven
13:15 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
13:20 Like a Boss Pathé Eindhoven
13:25 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
13:30 Papicha NatLab
13:35 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
13:45 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
14:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Eindhoven
14:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
14:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn NatLab
14:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Eindhoven
14:30 1917 Pathé Eindhoven
14:45 Spike en de Magische Steen (NL) NatLab
14:45 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
15:00 Jacob, Mimmi en de pratende honden NatLab
15:00 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
15:15 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
15:30 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Eindhoven
15:30 Sonic (NL) Vue Eindhoven
15:40 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
15:40 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
15:45 Little Women NatLab
15:50 1917 Vue Eindhoven
16:00 System Crasher NatLab
16:00 Birds of Prey Pathé Eindhoven
16:00 The Gentlemen Vue Eindhoven
16:10 Het Wilde Avontuur (NL) Vue Eindhoven
16:15 Parasite NatLab
16:15 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
16:20 Blue Story Vue Eindhoven
16:30 Emma NatLab
16:30 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
16:30 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
16:45 The Lighthouse NatLab
17:00 Les Misérables NatLab
17:10 Dolittle Vue Eindhoven
17:15 The Gentlemen Pathé Eindhoven
17:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
17:45 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
18:00 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
18:10 Birds of Prey LAB -1
18:10 Like a Boss Vue Eindhoven
18:15 The Call of the Wild Pathé Eindhoven
18:15 Little Women Pathé Eindhoven
18:20 The Invisible Man Vue Eindhoven
18:30 For Sama LAB -1
18:30 Emma NatLab
18:30 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
18:40 Birds of Prey Vue Eindhoven
18:45 Atlantique NatLab
18:45 1917 Pathé Eindhoven
18:50 The Gentlemen Vue Eindhoven
19:00 The Addams Family (NL) LAB -1
19:00 A White, White Day NatLab
19:00 Les Misérables NatLab
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
19:00 Little Women Vue Eindhoven
19:15 System Crasher NatLab
19:15 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
19:15 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
19:30 Birds of Prey Pathé Eindhoven
19:40 Like a Boss Vue Eindhoven
20:00 Suriname Pathé Eindhoven
20:15 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
20:30 Honeyland LAB -1
20:30 1917 LAB -1
20:30 The Gentlemen Pathé Eindhoven
20:30 Onze Jongens in Miami Vue Eindhoven
20:45 Like a Boss Pathé Eindhoven
21:00 Les Misérables LAB -1
21:00 Beanpole NatLab
21:00 1917 NatLab
21:00 1917 Vue Eindhoven
21:10 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
21:15 Parasite NatLab
21:15 Little Women NatLab
21:15 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
21:20 Guns Akimbo Vue Eindhoven
21:30 Sons of Denmark NatLab
21:30 The Lighthouse NatLab
21:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
21:45 The Invisible Man Pathé Eindhoven
21:50 The Gentlemen Vue Eindhoven
22:00 Parasite Pathé Eindhoven
22:00 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
22:10 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
22:15 Like a Boss Vue Eindhoven
22:30 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
23:00 Like a Boss Pathé Eindhoven
23:15 Birds of Prey Pathé Eindhoven
23:15 The Gentlemen Pathé Eindhoven
23:45 Suriname Pathé Eindhoven
top zaterdag 29-02-2020
00:00 Gretel & Hansel Pathé Eindhoven
10:00 Kleuterbioscoop Pathé Eindhoven
10:00 Birds of Prey Pathé Eindhoven
10:15 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
10:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Vue Eindhoven
10:35 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
10:40 Het Wilde Avontuur (NL) Vue Eindhoven
10:45 1917 Pathé Eindhoven
10:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Eindhoven
10:50 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
10:55 Spionnengeheimen (NL) Vue Eindhoven
11:00 The Gentlemen Pathé Eindhoven
11:00 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
11:05 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
11:20 De Grote Slijmfilm Pathé Eindhoven
11:30 Frozen 2 (NL) Vue Eindhoven
11:40 Onze Jongens in Miami Pathé Eindhoven
12:15 Atlantique NatLab
12:15 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
12:30 Les Misérables NatLab
12:30 Parasite Pathé Eindhoven
12:40 Sonic (NL) Vue Eindhoven
12:45 Papicha NatLab
12:45 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
12:50 Little Women Vue Eindhoven
13:00 Leonie actrice en spionne NatLab
13:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn NatLab
13:00 De Grote Slijmfilm Pathé Eindhoven
13:10 Like a Boss Pathé Eindhoven
13:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Eindhoven
13:15 A White, White Day NatLab
13:20 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Eindhoven
13:20 Dolittle (NL) Vue Eindhoven
13:30 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
13:30 1917 Vue Eindhoven
13:40 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
13:50 Suriname Pathé Eindhoven
14:00 Like a Boss Vue Eindhoven
14:15 Jacob, Mimmi en de pratende honden NatLab
14:15 1917 Pathé Eindhoven
14:20 Het Wilde Avontuur (NL) Vue Eindhoven
14:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
14:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn NatLab
15:00 Spike en de Magische Steen (NL) NatLab
15:00 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
15:15 1917 LAB -1
15:15 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
15:20 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
15:20 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
15:30 The Addams Family (NL) LAB -1
15:30 Weathering with You LAB -1
15:30 Little Women NatLab
15:30 Little Women Pathé Eindhoven
15:30 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
15:45 Jojo Rabbit LAB -1
15:45 Parasite NatLab
15:50 The Gentlemen Vue Eindhoven
16:00 The Lighthouse NatLab
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
16:00 Dolittle (NL) Vue Eindhoven
16:10 Parasite Vue Eindhoven
16:15 System Crasher NatLab
16:15 The Gentlemen Pathé Eindhoven
16:20 Sonic (NL) Vue Eindhoven
16:30 Les Misérables NatLab
16:30 Birds of Prey Pathé Eindhoven
16:30 Birds of Prey Vue Eindhoven
16:45 Emma NatLab
16:50 Guns Akimbo Vue Eindhoven
17:00 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
17:30 Leonie actrice en spionne LAB -1
17:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
17:40 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
17:45 Bheeshma LAB -1
17:45 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
17:50 Onze Jongens in Miami Pathé Eindhoven
18:00 Honeyland LAB -1
18:00 For Sama LAB -1
18:00 Zenek Vue Eindhoven
18:15 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
18:30 A White, White Day NatLab
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
18:30 The Call of the Wild Pathé Eindhoven
18:30 The Gentlemen Vue Eindhoven
18:40 Birds of Prey Vue Eindhoven
18:45 Emma NatLab
18:45 Atlantique NatLab
18:50 Little Women Vue Eindhoven
19:00 Opera: Agrippina (Handel) Pathé Eindhoven
19:05 The Invisible Man Vue Eindhoven
19:15 Parasite (black/white) LAB -1
19:15 System Crasher NatLab
19:15 Les Misérables NatLab
19:15 Like a Boss Vue Eindhoven
19:25 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
19:30 1917 Pathé Eindhoven
19:30 Like a Boss Pathé Eindhoven
19:45 Birds of Prey Pathé Eindhoven
20:00 Les Misérables LAB -1
20:10 Onze Jongens in Miami Vue Eindhoven
20:15 Beanpole LAB -1
20:15 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
20:30 Little Women NatLab
20:30 Suriname Pathé Eindhoven
20:45 Beanpole NatLab
20:45 The Gentlemen Pathé Eindhoven
20:50 1917 Vue Eindhoven
21:00 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
21:15 Parasite LAB -1
21:15 Parasite NatLab
21:15 1917 NatLab
21:20 Blue Story Vue Eindhoven
21:30 Sons of Denmark NatLab
21:30 The Lighthouse NatLab
21:30 The Gentlemen Vue Eindhoven
21:45 Parasite Pathé Eindhoven
21:50 Like a Boss Vue Eindhoven
22:00 Birds of Prey LAB -1
22:00 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
22:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
22:20 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
22:30 The Invisible Man Pathé Eindhoven
22:30 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
23:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
23:15 Birds of Prey Pathé Eindhoven
23:30 The Gentlemen Pathé Eindhoven
23:45 Like a Boss Pathé Eindhoven
top zondag 01-03-2020
00:00 Gretel & Hansel Pathé Eindhoven
00:30 Suriname Pathé Eindhoven
00:40 Guns Akimbo Pathé Eindhoven
10:00 Onze Jongens in Miami Pathé Eindhoven
10:00 1917 Pathé Eindhoven
10:10 Kleuterbioscoop Pathé Eindhoven
10:15 Once the Dust Settles NatLab
10:15 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) NatLab
10:15 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
10:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn NatLab
10:30 Weathering with You Pathé Eindhoven
10:30 1917 Vue Eindhoven
10:40 Het Wilde Avontuur (NL) Vue Eindhoven
10:45 The Gentlemen Pathé Eindhoven
10:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Eindhoven
10:50 Sonic (NL) Vue Eindhoven
11:00 In Search of Chopin NatLab
11:00 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathé Eindhoven
11:00 Vogelhuis Verhaaltjes Vue Eindhoven
11:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Vue Eindhoven
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
11:45 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
11:45 Frozen 2 (NL) Vue Eindhoven
12:00 Shubh Mangal Zyada Saavdhan LAB -1
12:00 Emma NatLab
12:15 Leonie actrice en spionne NatLab
12:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Eindhoven
12:30 Les Misérables NatLab
12:40 Parasite Vue Eindhoven
12:45 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
12:45 Like a Boss Pathé Eindhoven
12:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Eindhoven
13:00 Suriname Pathé Eindhoven
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
13:10 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
13:15 The Addams Family (NL) LAB -1
13:15 De Grote Slijmfilm Pathé Eindhoven
13:15 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
13:20 De Grote Slijmfilm Vue Eindhoven
13:30 1917 LAB -1
13:30 Parasite NatLab
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
13:30 Spionnengeheimen (NL) Vue Eindhoven
13:45 Weathering with You LAB -1
13:45 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
14:00 Little Women NatLab
14:15 Parasite Pathé Eindhoven
14:15 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
14:15 Het Wilde Avontuur (NL) Vue Eindhoven
14:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
14:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn NatLab
14:45 Spike en de Magische Steen (NL) NatLab
14:45 1917 NatLab
15:00 Parasite (black/white) LAB -1
15:00 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Eindhoven
15:00 Dolittle (NL) Vue Eindhoven
15:15 Honeyland LAB -1
15:15 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
15:15 1917 Pathé Eindhoven
15:30 Like a Boss Vue Eindhoven
15:40 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
15:45 Birds of Prey Pathé Eindhoven
15:45 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
15:50 Sonic (NL) Vue Eindhoven
16:00 Parasite LAB -1
16:00 Zenek Pathé Eindhoven
16:00 The Gentlemen Vue Eindhoven
16:10 1917 Vue Eindhoven
16:15 Jojo Rabbit LAB -1
16:15 Mind My Mind NatLab
16:20 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
16:30 Les Misérables NatLab
16:30 Atlantique NatLab
16:45 Little Women NatLab
16:45 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
17:00 Birds of Prey LAB -1
17:00 System Crasher NatLab
17:00 The Lighthouse NatLab
17:00 Birds of Prey Vue Eindhoven
17:05 Jojo Rabbit Pathé Eindhoven
17:15 The Call of the Wild Pathé Eindhoven
17:30 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
17:45 Mind My Mind LAB -1
17:45 The Call of the Wild Vue Eindhoven
18:00 Little Women Pathé Eindhoven
18:00 The Invisible Man Vue Eindhoven
18:15 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
18:20 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
18:30 1917 Pathé Eindhoven
18:30 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
18:40 Like a Boss Vue Eindhoven
18:45 Emma NatLab
18:45 Like a Boss Pathé Eindhoven
18:50 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
19:00 Beanpole LAB -1
19:00 1917 LAB -1
19:00 Onze Jongens in Miami Vue Eindhoven
19:15 Les Misérables LAB -1
19:15 Beanpole NatLab
19:15 The Gentlemen Pathé Eindhoven
19:30 For Sama LAB -1
19:30 System Crasher NatLab
19:30 Little Women NatLab
19:30 Birds of Prey Pathé Eindhoven
19:45 Les Misérables NatLab
19:45 Suriname Pathé Eindhoven
19:45 Little Women Vue Eindhoven
20:00 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
20:30 Sneak Preview Vue Eindhoven
20:40 Like a Boss Vue Eindhoven
20:45 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
20:50 The Gentlemen Vue Eindhoven
21:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
21:00 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
21:10 1917 Vue Eindhoven
21:15 Parasite Pathé Eindhoven
21:20 Blue Story Vue Eindhoven
21:30 The Invisible Man Pathé Eindhoven
21:45 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
21:50 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
22:00 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
22:10 The Gentlemen Pathé Eindhoven
22:15 Guns Akimbo Pathé Eindhoven
top maandag 02-03-2020
00:00 Gretel & Hansel Pathé Eindhoven
00:30 Suriname Pathé Eindhoven
00:40 Guns Akimbo Pathé Eindhoven
10:15 A Hidden Life NatLab
11:00 Kleuterbioscoop Pathé Eindhoven
11:00 Birds of Prey Pathé Eindhoven
11:00 Like a Boss Pathé Eindhoven
11:10 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
11:20 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
11:30 Gretel & Hansel Pathé Eindhoven
11:45 The Gentlemen Pathé Eindhoven
12:15 Papicha NatLab
12:30 Les Misérables NatLab
12:45 1917 NatLab
12:45 De Grote Slijmfilm Pathé Eindhoven
13:00 Once the Dust Settles NatLab
13:00 Little Women Vue Eindhoven
13:05 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
13:10 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
13:15 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Eindhoven
13:15 Little Women Pathé Eindhoven
13:20 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
13:30 Dark Waters NatLab
13:30 Birds of Prey Pathé Eindhoven
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
13:30 Blue Story Vue Eindhoven
13:40 Onze Jongens in Miami Vue Eindhoven
13:45 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
14:00 1917 Pathé Eindhoven
14:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
14:30 Suriname Pathé Eindhoven
14:30 Birds of Prey Vue Eindhoven
14:45 A White, White Day NatLab
14:45 Onze Jongens in Miami Pathé Eindhoven
14:45 The Gentlemen Vue Eindhoven
15:30 Little Women NatLab
15:40 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
15:45 The Lighthouse NatLab
15:45 Like a Boss Pathé Eindhoven
15:45 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
15:50 1917 Vue Eindhoven
16:00 Emma NatLab
16:00 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
16:00 Like a Boss Vue Eindhoven
16:10 Sonic (NL) Vue Eindhoven
16:15 Parasite NatLab
16:15 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
16:15 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
16:20 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
16:30 Les Misérables NatLab
16:30 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
17:00 System Crasher NatLab
17:00 Birds of Prey Pathé Eindhoven
17:15 The Gentlemen Pathé Eindhoven
17:15 The Call of the Wild Vue Eindhoven
17:30 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
17:40 Like a Boss Vue Eindhoven
18:00 Little Women Pathé Eindhoven
18:00 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
18:10 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
18:15 Les Misérables LAB -1
18:15 The Call of the Wild Pathé Eindhoven
18:30 Emma NatLab
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
18:30 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
18:40 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
18:45 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
18:45 Birds of Prey Vue Eindhoven
18:50 Onze Jongens in Miami Vue Eindhoven
19:00 1917 Pathé Eindhoven
19:15 System Crasher NatLab
19:15 Birds of Prey Pathé Eindhoven
19:30 Honeyland LAB -1
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
19:45 Citizen K LAB -1
19:50 Little Women Vue Eindhoven
20:00 Light of My Life De Zwarte Doos
20:00 Mind My Mind NatLab
20:00 Parasite Vue Eindhoven
20:10 Like a Boss Pathé Eindhoven
20:15 Les Misérables LAB -1
20:30 Like a Boss Vue Eindhoven
20:40 The Gentlemen Vue Eindhoven
20:45 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
21:00 Beanpole NatLab
21:00 The Gentlemen Pathé Eindhoven
21:00 1917 Vue Eindhoven
21:10 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
21:15 Les Misérables NatLab
21:15 Suriname Pathé Eindhoven
21:20 Blue Story Vue Eindhoven
21:30 The Lighthouse NatLab
21:30 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
21:45 Birds of Prey Pathé Eindhoven
22:00 Parasite Pathé Eindhoven
22:00 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
22:15 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
22:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
top dinsdag 03-03-2020
10:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
11:00 Birds of Prey Pathé Eindhoven
11:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
11:00 Like a Boss Pathé Eindhoven
11:10 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
11:15 The Gentlemen Pathé Eindhoven
11:20 Kleuterbioscoop Pathé Eindhoven
11:30 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
11:45 Gretel & Hansel Pathé Eindhoven
12:15 Dark Waters NatLab
12:30 Les Misérables NatLab
13:00 Once the Dust Settles NatLab
13:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Eindhoven
13:00 The Gentlemen Vue Eindhoven
13:15 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Eindhoven
13:15 Little Women Pathé Eindhoven
13:20 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
13:30 Papicha NatLab
13:30 Green Book Pathé Eindhoven
13:30 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
13:40 Birds of Prey Pathé Eindhoven
13:45 1917 NatLab
13:45 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
14:00 1917 Pathé Eindhoven
14:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
14:00 Bombshell Vue Eindhoven
14:00 Judy Vue Eindhoven
14:15 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
14:15 Dark Waters Vue Eindhoven
14:30 The Call of the Wild Vue Eindhoven
14:45 A White, White Day NatLab
15:15 Onze Jongens in Miami Pathé Eindhoven
15:30 Little Women NatLab
15:45 Emma NatLab
15:45 Sonic (NL) Pathé Eindhoven
15:50 Sonic (NL) Vue Eindhoven
16:00 The Lighthouse NatLab
16:00 1917 Vue Eindhoven
16:10 Spike en de Magische Steen (NL) Vue Eindhoven
16:15 Parasite NatLab
16:15 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
16:15 Like a Boss Pathé Eindhoven
16:20 Like a Boss Vue Eindhoven
16:30 The Gentlemen Pathé Eindhoven
16:40 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
16:45 Little Women Pathé Eindhoven
16:45 Sonic the Hedgehog Pathé Eindhoven
16:50 Blue Story Vue Eindhoven
17:00 System Crasher NatLab
17:00 Birds of Prey Pathé Eindhoven
17:10 Birds of Prey Vue Eindhoven
17:20 Parasite Vue Eindhoven
18:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Eindhoven
18:15 For Sama LAB -1
18:15 Weathering with You LAB -1
18:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
18:30 A White, White Day NatLab
18:30 De Beentjes van Sint Hildegard NatLab
18:30 The Call of the Wild Pathé Eindhoven
18:30 1917 Vue Eindhoven
18:40 De Beentjes van Sint Hildegard Vue Eindhoven
18:45 Parasite LAB -1
18:45 Emma NatLab
18:45 Atlantique NatLab
18:50 Sonic the Hedgehog Vue Eindhoven
19:00 Les Misérables NatLab
19:00 1917 Pathé Eindhoven
19:00 Birds of Prey Vue Eindhoven
19:10 Like a Boss Pathé Eindhoven
19:10 Like a Boss Vue Eindhoven
19:15 System Crasher NatLab
19:15 Birds of Prey Pathé Eindhoven
19:20 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Eindhoven
19:45 Suriname Pathé Eindhoven
20:00 Light of My Life De Zwarte Doos
20:00 Little Women Vue Eindhoven
20:30 Les Misérables LAB -1
20:30 Beanpole LAB -1
20:30 Little Women NatLab
20:30 The Gentlemen Pathé Eindhoven
20:30 Onze Jongens in Miami Vue Eindhoven
20:45 Beanpole NatLab
20:45 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
21:00 Parasite Pathé Eindhoven
21:15 Parasite NatLab
21:15 1917 NatLab
21:15 Bad Boys For Life Vue Eindhoven
21:25 The Gentlemen Vue Eindhoven
21:30 Sons of Denmark NatLab
21:30 The Lighthouse NatLab
21:30 Sneak Preview Pathé Eindhoven
21:30 Blumhouse's Fantasy Island Vue Eindhoven
21:35 Like a Boss Vue Eindhoven
21:40 Guns Akimbo Vue Eindhoven
21:45 Birds of Prey Pathé Eindhoven
21:45 The Boy: Brahms' Curse Vue Eindhoven
22:00 The Boy: Brahms' Curse Pathé Eindhoven
22:00 Bad Boys For Life Pathé Eindhoven
22:15 Suriname Pathé Eindhoven

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven