home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Ede



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 27-02-2020
15:50 Dolittle (NL) Pathé Ede
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
16:10 Frozen 2 (NL) Pathé Ede
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
16:30 The Call of the Wild Pathé Ede
16:50 Suriname Pathé Ede
17:10 The Courier Pathé Ede
 
17:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
17:40 Dolittle 3D Pathé Ede
18:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Ede
18:20 Birds of Prey Pathé Ede
18:40 April, May en June Pathé Ede
18:50 Like a Boss Pathé Ede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
 
19:10 Les Misérables Pathé Ede
19:30 Sonic the Hedgehog Pathé Ede
19:40 Suriname Pathé Ede
20:10 1917 Pathé Ede
20:30 Little Women Pathé Ede
20:50 Parasite Pathé Ede
21:00 Bad Boys For Life Pathé Ede
21:20 Onze Jongens in Miami Pathé Ede
21:30 The Gentlemen Pathé Ede
21:40 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
21:50 The Courier Pathé Ede
22:00 Like a Boss Pathé Ede
top vrijdag 28-02-2020
10:30 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
10:40 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
10:50 Sonic (NL) Pathé Ede
11:00 Kleuterbioscoop Pathé Ede
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
11:10 Frozen 2 (NL) Pathé Ede
11:20 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
11:30 Spionnengeheimen (NL) Pathé Ede
11:50 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathé Ede
12:20 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
12:40 Like a Boss Pathé Ede
12:50 Kleuterbioscoop Pathé Ede
13:10 Sonic (NL) Pathé Ede
13:20 Little Women Pathé Ede
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
13:50 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
14:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
14:30 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
14:40 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Ede
14:50 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
15:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
15:40 Sonic (NL) Pathé Ede
15:50 Dolittle (NL) Pathé Ede
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
16:10 Frozen 2 (NL) Pathé Ede
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
16:30 The Call of the Wild Pathé Ede
16:50 Like a Boss Pathé Ede
17:10 Suriname Pathé Ede
17:30 The Courier Pathé Ede
18:00 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
18:10 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Ede
18:20 Birds of Prey Pathé Ede
18:40 April, May en June Pathé Ede
18:50 Like a Boss Pathé Ede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
19:10 Les Misérables Pathé Ede
19:30 Sonic the Hedgehog Pathé Ede
19:40 Suriname Pathé Ede
20:20 1917 Pathé Ede
20:40 Little Women Pathé Ede
20:50 Parasite Pathé Ede
21:00 Bad Boys For Life Pathé Ede
21:20 Onze Jongens in Miami Pathé Ede
21:30 The Gentlemen Pathé Ede
21:40 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
21:50 The Courier Pathé Ede
22:00 Like a Boss Pathé Ede
top zaterdag 29-02-2020
10:30 Kleuterbioscoop Pathé Ede
10:40 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
10:50 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
11:00 Sonic (NL) Pathé Ede
11:10 Dolittle (NL) Pathé Ede
11:20 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
11:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathé Ede
11:40 Frozen 2 (NL) Pathé Ede
12:10 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
12:30 Like a Boss Pathé Ede
12:40 Sonic (NL) Pathé Ede
12:50 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Ede
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
13:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
13:40 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
13:50 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
14:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
14:20 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Ede
14:40 The Call of the Wild Pathé Ede
15:10 Sonic (NL) Pathé Ede
15:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
15:30 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
15:40 April, May en June Pathé Ede
15:50 Little Women Pathé Ede
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
16:10 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
16:50 Suriname Pathé Ede
17:10 The Courier Pathé Ede
17:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
17:40 Dolittle 3D Pathé Ede
18:00 Onze Jongens in Miami Pathé Ede
18:20 Birds of Prey Pathé Ede
18:40 Like a Boss Pathé Ede
18:50 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
19:00 Opera: Agrippina (Handel) Pathé Ede
19:10 Les Misérables Pathé Ede
19:30 Sonic the Hedgehog Pathé Ede
19:40 Suriname Pathé Ede
20:10 1917 Pathé Ede
20:40 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
20:50 Bad Boys For Life Pathé Ede
21:00 Little Women Pathé Ede
21:20 The Gentlemen Pathé Ede
21:40 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
21:50 The Courier Pathé Ede
22:00 Like a Boss Pathé Ede
top zondag 01-03-2020
10:30 Kleuterbioscoop Pathé Ede
10:40 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
10:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
11:00 Sonic (NL) Pathé Ede
11:10 Spionnengeheimen (NL) Pathé Ede
11:10 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
11:20 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Ede
11:30 Frozen 2 (NL) Pathé Ede
11:40 Little Women Pathé Ede
12:10 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
12:30 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL) Pathé Ede
13:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
13:20 Sonic (NL) Pathé Ede
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
13:50 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
14:00 Habitat Pathé Ede
14:10 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
14:40 Like a Boss Pathé Ede
14:50 Parasite Pathé Ede
15:10 Sonic (NL) Pathé Ede
15:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
15:50 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
16:00 Zenek Pathé Ede
16:10 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
16:30 The Gentlemen Pathé Ede
16:50 The Call of the Wild Pathé Ede
17:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
17:40 Dolittle 3D Pathé Ede
18:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Ede
18:20 April, May en June Pathé Ede
18:40 Birds of Prey Pathé Ede
18:50 Like a Boss Pathé Ede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
19:20 Sonic the Hedgehog Pathé Ede
19:40 Suriname Pathé Ede
20:10 1917 Pathé Ede
20:40 Bad Boys For Life Pathé Ede
21:00 Onze Jongens in Miami Pathé Ede
21:10 The Invisible Man Pathé Ede
21:20 The Courier Pathé Ede
21:30 The Gentlemen Pathé Ede
21:50 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
22:00 Like a Boss Pathé Ede
top maandag 02-03-2020
10:30 Kleuterbioscoop Pathé Ede
10:40 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
10:50 Sonic (NL) Pathé Ede
11:00 The Gentlemen Pathé Ede
11:10 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
11:20 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
11:40 1917 Pathé Ede
12:20 Like a Boss Pathé Ede
12:40 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
13:20 Little Women Pathé Ede
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
13:50 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
14:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
14:30 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
14:40 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Ede
15:00 Habitat Pathé Ede
15:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
15:50 Dolittle (NL) Pathé Ede
16:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
16:10 Sonic (NL) Pathé Ede
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
16:30 The Call of the Wild Pathé Ede
17:10 The Courier Pathé Ede
17:20 Birds of Prey Pathé Ede
17:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
17:40 Dolittle 3D Pathé Ede
18:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Ede
18:40 Onze Jongens in Miami Pathé Ede
18:50 Like a Boss Pathé Ede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
19:20 Sonic the Hedgehog Pathé Ede
19:40 Suriname Pathé Ede
20:10 1917 Pathé Ede
20:30 Little Women Pathé Ede
21:00 Bad Boys For Life Pathé Ede
21:20 The Gentlemen Pathé Ede
21:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
21:50 The Courier Pathé Ede
22:00 Like a Boss Pathé Ede
top dinsdag 03-03-2020
10:30 Kleuterbioscoop Pathé Ede
10:40 Mees Kees in de Wolken Pathé Ede
10:40 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
10:50 The Gentlemen Pathé Ede
10:50 Sonic (NL) Pathé Ede
11:00 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
11:20 Spionnengeheimen (NL) Pathé Ede
12:10 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
12:30 Like a Boss Pathé Ede
12:50 Kleuterbioscoop Pathé Ede
13:00 Dolittle (NL) Pathé Ede
13:20 Little Women Pathé Ede
13:30 Green Book Pathé Ede
13:40 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
13:50 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
14:30 Habitat Pathé Ede
14:30 De Grote Slijmfilm Pathé Ede
14:40 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Ede
15:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Ede
15:50 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Ede
16:10 Sonic (NL) Pathé Ede
16:20 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
16:30 The Call of the Wild Pathé Ede
16:40 Like a Boss Pathé Ede
16:50 Suriname Pathé Ede
17:10 The Courier Pathé Ede
17:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
17:40 Dolittle 3D Pathé Ede
18:00 Birds of Prey Pathé Ede
18:30 Les Misérables Pathé Ede
18:40 April, May en June Pathé Ede
18:50 Like a Boss Pathé Ede
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Ede
19:10 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Ede
19:30 Sonic the Hedgehog Pathé Ede
19:40 Suriname Pathé Ede
20:10 1917 Pathé Ede
20:30 Little Women Pathé Ede
21:00 Bad Boys For Life Pathé Ede
21:10 The Gentlemen Pathé Ede
21:20 Sneak Preview Pathé Ede
21:30 Onze Jongens in Miami Pathé Ede
21:40 The Boy: Brahms' Curse Pathé Ede
21:50 The Courier Pathé Ede
22:00 Like a Boss Pathé Ede

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Ede