home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Drachten



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top donderdag 22-11-2018
13:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D De Bios Drachten
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
13:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
13:15 Smallfoot (NL) De Bios Drachten
13:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
13:30 Superjuffie De Bios Drachten
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) De Bios Drachten
 
15:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
15:45 Robin Hood De Bios Drachten
16:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land De Bios Drachten
16:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
16:00 A Simple Favor De Bios Drachten
16:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
16:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) De Bios Drachten
 
18:30 Robin Hood De Bios Drachten
18:30 A Star Is Born De Bios Drachten
18:45 The Nutcracker and the Four Realms De Bios Drachten
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
18:45 De Dirigent De Bios Drachten
19:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
20:30 Klanken van Oorsprong De Lawei
21:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
21:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
21:45 Widows De Bios Drachten
22:00 Robin Hood De Bios Drachten
22:00 Halloween De Bios Drachten
top vrijdag 23-11-2018
13:00 The Nutcracker and the Four Realms De Bios Drachten
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
13:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
13:15 Smallfoot 3D (NL) De Bios Drachten
13:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
13:30 Superjuffie De Bios Drachten
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) De Bios Drachten
15:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
15:45 Robin Hood De Bios Drachten
16:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land De Bios Drachten
16:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
16:00 A Simple Favor De Bios Drachten
16:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
16:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) De Bios Drachten
18:30 Robin Hood De Bios Drachten
18:30 A Star Is Born De Bios Drachten
18:45 The Nutcracker and the Four Realms 3D De Bios Drachten
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
19:00 Hunter Killer De Bios Drachten
19:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
20:30 A Star Is Born De Lawei
21:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
21:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
21:45 Widows De Bios Drachten
22:00 Robin Hood De Bios Drachten
22:00 Halloween De Bios Drachten
top zaterdag 24-11-2018
13:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D De Bios Drachten
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
13:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
13:15 Smallfoot (NL) De Bios Drachten
13:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
13:30 Superjuffie De Bios Drachten
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) De Bios Drachten
15:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
15:45 Robin Hood De Bios Drachten
16:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land De Bios Drachten
16:00 Superjuffie De Bios Drachten
16:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
16:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
16:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) De Bios Drachten
18:30 Robin Hood De Bios Drachten
18:30 A Star Is Born De Bios Drachten
18:45 The Nutcracker and the Four Realms De Bios Drachten
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
19:00 A Simple Favor De Bios Drachten
19:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
20:30 A Star Is Born De Lawei
21:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
21:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
21:45 Widows De Bios Drachten
22:00 Robin Hood De Bios Drachten
22:00 Halloween De Bios Drachten
top zondag 25-11-2018
10:15 Smallfoot (NL) De Bios Drachten
10:15 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) De Bios Drachten
10:30 Superjuffie De Bios Drachten
10:30 De Film van Dylan Haegens De Bios Drachten
10:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL) De Bios Drachten
10:45 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land De Bios Drachten
10:45 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
13:00 The Nutcracker and the Four Realms De Bios Drachten
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
13:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
13:15 Smallfoot 3D (NL) De Bios Drachten
13:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
13:30 Superjuffie De Bios Drachten
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL) De Bios Drachten
15:00 Doris De Lawei
15:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
15:45 Robin Hood De Bios Drachten
16:00 Superjuffie De Bios Drachten
16:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
16:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land De Bios Drachten
16:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
16:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) De Bios Drachten
19:30 De Dirigent De Bios Drachten
19:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
19:30 A Star Is Born De Bios Drachten
19:45 Robin Hood De Bios Drachten
19:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
20:00 Widows De Bios Drachten
20:00 Hunter Killer De Bios Drachten
top maandag 26-11-2018
13:00 The Nutcracker and the Four Realms De Bios Drachten
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald De Bios Drachten
13:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
13:15 Smallfoot (NL) De Bios Drachten
13:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
13:30 Superjuffie De Bios Drachten
13:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL) De Bios Drachten
15:45 Robin Hood De Bios Drachten
15:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
16:00 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
16:00 A Simple Favor De Bios Drachten
16:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land De Bios Drachten
16:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht De Bios Drachten
16:15 De Dirigent De Bios Drachten
19:30 The Nutcracker and the Four Realms 3D De Bios Drachten
19:30 Bohemian Rhapsody De Bios Drachten
19:30 A Star Is Born De Bios Drachten
19:45 Robin Hood De Bios Drachten
19:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D De Bios Drachten
20:00 Widows De Bios Drachten
20:00 A Simple Favor De Bios Drachten

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Smallingerland