home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Drachten



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 09-02-2023
12:45 Fijn weekend De Bios Drachten
12:45 Klem De Bios Drachten
13:00 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
13:30 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
15:00 Avatar: The Way of Water De Bios Drachten
15:00 De Tatta's De Bios Drachten
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
 
15:30 Knock at the Cabin De Bios Drachten
16:00 Triangle of Sadness De Bios Drachten
16:15 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
16:30 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios Drachten
19:30 Titanic De Bios Drachten
19:45 Klem De Bios Drachten
 
19:45 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:45 Plane De Bios Drachten
20:00 Faithfully Yours De Bios Drachten
20:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
20:30 Candy De Lawei
top vrijdag 10-02-2023
10:00 Het Feest van Tante Rita De Bios Drachten
10:00 Fijn weekend De Bios Drachten
10:00 Klem De Bios Drachten
10:00 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
10:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
10:15 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
10:45 Avatar: The Way of Water De Bios Drachten
12:30 De Acht Bergen De Bios Drachten
12:30 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
12:30 Presque De Bios Drachten
12:45 Triangle of Sadness De Bios Drachten
12:45 Klem De Bios Drachten
13:00 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
14:45 Titanic De Bios Drachten
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios Drachten
15:00 The Fabelmans De Bios Drachten
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
16:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
16:00 Het Feest van Tante Rita De Bios Drachten
16:15 A Man Called Otto De Bios Drachten
18:45 Klem De Bios Drachten
18:45 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
19:00 De Tatta's De Bios Drachten
19:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
19:00 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:30 Avatar: The Way of Water De Bios Drachten
19:30 Faithfully Yours De Bios Drachten
20:30 Broker De Lawei
21:30 Klem De Bios Drachten
21:45 De Tatta's De Bios Drachten
21:45 Plane De Bios Drachten
22:00 Knock at the Cabin De Bios Drachten
22:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
22:00 Fijn weekend De Bios Drachten
top zaterdag 11-02-2023
10:00 Wil de Krokodil De Bios Drachten
10:00 Oeps! Kids overboord De Bios Drachten
10:00 Het Feest van Tante Rita De Bios Drachten
10:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios Drachten
10:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
10:15 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
10:45 Titanic De Bios Drachten
12:30 Oeps! Kids overboord De Bios Drachten
12:30 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
12:30 The Fabelmans De Bios Drachten
12:45 Wil de Krokodil De Bios Drachten
12:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios Drachten
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
14:45 Titanic De Bios Drachten
15:00 Avatar: The Way of Water De Bios Drachten
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
15:30 The Fabelmans De Bios Drachten
15:45 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
15:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios Drachten
16:00 Klem De Bios Drachten
18:45 Klem De Bios Drachten
18:45 The Fabelmans De Bios Drachten
19:00 De Tatta's De Bios Drachten
19:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre De Bios Drachten
19:00 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios Drachten
20:30 Broker De Lawei
21:30 Klem De Bios Drachten
21:45 Plane De Bios Drachten
22:00 Knock at the Cabin De Bios Drachten
22:00 De Tatta's De Bios Drachten
22:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
22:00 M3GAN De Bios Drachten
top zondag 12-02-2023
10:00 Wil de Krokodil De Bios Drachten
10:00 Oeps! Kids overboord De Bios Drachten
10:00 Het Feest van Tante Rita De Bios Drachten
10:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios Drachten
10:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
10:15 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
10:45 Avatar: The Way of Water De Bios Drachten
12:30 Grutte Pier De Bios Drachten
12:30 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
12:30 The Fabelmans De Bios Drachten
12:45 Wil de Krokodil De Bios Drachten
12:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk De Bios Drachten
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
14:00 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie De Lawei
14:45 Titanic De Bios Drachten
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios Drachten
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
15:45 De Tatta's De Bios Drachten
15:45 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
16:00 Klem De Bios Drachten
16:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
19:30 Faithfully Yours De Bios Drachten
19:30 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
19:45 Klem De Bios Drachten
19:45 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:45 Plane De Bios Drachten
20:00 Knock at the Cabin De Bios Drachten
20:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
top maandag 13-02-2023
10:00 Het Feest van Tante Rita De Bios Drachten
10:00 Fijn weekend De Bios Drachten
10:00 Klem De Bios Drachten
10:00 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
10:15 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
10:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
10:45 Titanic De Bios Drachten
12:30 De Acht Bergen De Bios Drachten
12:30 Presque De Bios Drachten
12:45 Triangle of Sadness De Bios Drachten
12:45 Fijn weekend De Bios Drachten
12:45 Klem De Bios Drachten
13:15 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
15:00 Avatar: The Way of Water De Bios Drachten
15:00 The Fabelmans De Bios Drachten
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
15:30 Babylon De Bios Drachten
16:00 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
16:15 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
16:15 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios Drachten
19:30 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
19:45 Klem De Bios Drachten
19:45 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:45 Plane De Bios Drachten
20:00 Knock at the Cabin De Bios Drachten
20:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
top dinsdag 14-02-2023
10:00 Het Feest van Tante Rita De Bios Drachten
10:00 Fijn weekend De Bios Drachten
10:00 Klem De Bios Drachten
10:00 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
10:15 Fien & Teun gaan kamperen De Bios Drachten
10:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
10:45 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios Drachten
12:30 De Acht Bergen De Bios Drachten
12:30 Presque De Bios Drachten
12:45 Triangle of Sadness De Bios Drachten
12:45 Fijn weekend De Bios Drachten
12:45 Klem De Bios Drachten
13:15 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D De Bios Drachten
15:00 The Fabelmans De Bios Drachten
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens De Bios Drachten
15:30 Babylon De Bios Drachten
16:00 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
16:15 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten
16:15 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:30 The Banshees of Inisherin De Bios Drachten
19:30 Titanic De Bios Drachten
19:45 Klem De Bios Drachten
19:45 A Man Called Otto De Bios Drachten
19:45 Plane De Bios Drachten
20:00 Knock at the Cabin De Bios Drachten
20:00 Magic Mike's Last Dance De Bios Drachten