home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Leidschendam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 01-02-2023
10:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
10:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
10:50 Babylon Kinepolis Leidschendam
11:10 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
11:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
11:15 Fijn weekend Kinepolis Leidschendam
11:20 Hotel Sinestra Kinepolis Leidschendam
 
11:25 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
11:30 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
12:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:00 Babylon Kinepolis Leidschendam
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
13:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:30 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
 
13:40 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
13:55 Oeps! Kids overboord Kinepolis Leidschendam
14:00 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
15:00 Babylon Kinepolis Leidschendam
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
16:10 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
16:10 Hotel Sinestra Kinepolis Leidschendam
16:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
16:15 Fijn weekend Kinepolis Leidschendam
16:25 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
16:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
16:50 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
18:45 Ticket to Paradise Kinepolis Leidschendam
18:55 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
19:05 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
19:05 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond Kinepolis Leidschendam
19:10 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
19:15 Fijn weekend Kinepolis Leidschendam
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Leidschendam
19:45 Babylon Kinepolis Leidschendam
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
20:25 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
21:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
21:15 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
21:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
21:20 Terrifier 2 Kinepolis Leidschendam
21:30 M3GAN Kinepolis Leidschendam
21:35 House Party Kinepolis Leidschendam
21:45 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
top donderdag 02-02-2023
10:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
10:35 Plane Kinepolis Leidschendam
10:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
10:40 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
10:50 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
10:55 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
11:00 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
11:10 Klem Kinepolis Leidschendam
11:20 Babylon Kinepolis Leidschendam
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
12:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:00 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
13:10 Babylon Kinepolis Leidschendam
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
13:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
13:50 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
14:00 Living Kinepolis Leidschendam
14:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:45 Babylon Kinepolis Leidschendam
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
16:00 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
16:05 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
16:10 Plane Kinepolis Leidschendam
16:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
16:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
17:00 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
17:15 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
18:40 A Man Called Otto Kinepolis Leidschendam
18:45 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
18:50 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
19:00 Klem Kinepolis Leidschendam
19:15 Plane Kinepolis Leidschendam
19:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
19:25 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
19:30 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
20:15 Babylon Kinepolis Leidschendam
20:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
21:20 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
21:20 Terrifier 2 Kinepolis Leidschendam
21:35 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
21:40 Plane Kinepolis Leidschendam
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
21:50 M3GAN Kinepolis Leidschendam
top vrijdag 03-02-2023
10:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
10:30 Babylon Kinepolis Leidschendam
10:35 Klem Kinepolis Leidschendam
10:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
10:40 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
10:45 Plane Kinepolis Leidschendam
10:50 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
10:55 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
11:00 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:00 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
13:10 Babylon Kinepolis Leidschendam
13:10 Klem Kinepolis Leidschendam
13:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
13:45 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
14:20 Babylon Kinepolis Leidschendam
14:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:40 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
16:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
16:00 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
16:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
16:10 Plane Kinepolis Leidschendam
17:00 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
17:15 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
18:15 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
18:50 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
19:00 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
19:00 Klem Kinepolis Leidschendam
19:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
19:10 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
19:15 Plane Kinepolis Leidschendam
19:30 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Leidschendam
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
20:25 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
20:25 Babylon Kinepolis Leidschendam
21:15 Terrifier 2 Kinepolis Leidschendam
21:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
21:40 Plane Kinepolis Leidschendam
21:45 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
22:00 M3GAN Kinepolis Leidschendam
top zaterdag 04-02-2023
10:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
10:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
10:50 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
10:55 Strange World Kinepolis Leidschendam
11:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Leidschendam
11:15 Plane Kinepolis Leidschendam
11:15 Oeps! Kids overboord Kinepolis Leidschendam
11:20 Hotel Sinestra Kinepolis Leidschendam
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
11:30 De Notenkraker en de Toverfluit (NL) Kinepolis Leidschendam
12:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Leidschendam
13:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
13:25 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
13:35 Hotel Sinestra Kinepolis Leidschendam
13:40 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
13:40 Oeps! Kids overboord Kinepolis Leidschendam
13:55 Plane Kinepolis Leidschendam
14:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:45 Babylon Kinepolis Leidschendam
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
16:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
16:00 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Leidschendam
16:05 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
16:10 Plane Kinepolis Leidschendam
16:20 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
17:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
17:15 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
18:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
18:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
19:00 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
19:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
19:15 Plane Kinepolis Leidschendam
19:20 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
19:30 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
19:30 Klem Kinepolis Leidschendam
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
20:15 Babylon Kinepolis Leidschendam
20:25 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
21:25 A Man Called Otto Kinepolis Leidschendam
21:30 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
21:40 Plane Kinepolis Leidschendam
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
21:50 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
22:00 M3GAN Kinepolis Leidschendam
top zondag 05-02-2023
10:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
10:50 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
10:55 Strange World Kinepolis Leidschendam
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Leidschendam
11:15 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
11:15 Oeps! Kids overboord Kinepolis Leidschendam
11:20 Hotel Sinestra Kinepolis Leidschendam
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
11:30 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Leidschendam
12:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
13:20 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
13:25 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
13:35 Hotel Sinestra Kinepolis Leidschendam
13:40 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
13:40 Oeps! Kids overboord Kinepolis Leidschendam
13:45 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Leidschendam
14:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:45 Babylon Kinepolis Leidschendam
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
16:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
16:05 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
16:10 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
16:10 Plane Kinepolis Leidschendam
16:20 A Man Called Otto Kinepolis Leidschendam
17:15 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
18:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
18:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
18:45 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
19:00 Klem Kinepolis Leidschendam
19:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
19:15 Plane Kinepolis Leidschendam
19:20 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
19:30 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
19:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
20:15 Babylon Kinepolis Leidschendam
20:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
21:15 Terrifier 2 Kinepolis Leidschendam
21:20 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
21:30 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
21:40 Plane Kinepolis Leidschendam
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
21:50 M3GAN Kinepolis Leidschendam
top maandag 06-02-2023
10:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
10:35 Plane Kinepolis Leidschendam
10:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
10:40 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
10:45 Klem Kinepolis Leidschendam
10:50 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
10:55 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
11:00 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
11:20 Babylon Kinepolis Leidschendam
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
12:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:00 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
13:10 Babylon Kinepolis Leidschendam
13:10 Klem Kinepolis Leidschendam
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
13:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
13:50 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
14:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
15:40 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
15:45 Babylon Kinepolis Leidschendam
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Leidschendam
16:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
16:00 Wil de Krokodil Kinepolis Leidschendam
16:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
16:10 Plane Kinepolis Leidschendam
17:00 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
17:20 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
18:40 A Man Called Otto Kinepolis Leidschendam
18:45 The Fabelmans Kinepolis Leidschendam
18:50 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
19:00 Klem Kinepolis Leidschendam
19:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis Leidschendam
19:15 Plane Kinepolis Leidschendam
19:20 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
19:30 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
20:15 Babylon Kinepolis Leidschendam
20:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Leidschendam
21:20 Faithfully Yours Kinepolis Leidschendam
21:20 Terrifier 2 Kinepolis Leidschendam
21:30 De Tatta's Kinepolis Leidschendam
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Leidschendam
21:40 Plane Kinepolis Leidschendam
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Leidschendam
21:50 M3GAN Kinepolis Leidschendam