home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Leidschendam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag
top dinsdag 27-02-2024
10:30 Peppa's Bioscoop Feestje Kinepolis Leidschendam
10:40 Game On Kinepolis Leidschendam
10:40 Beestenboel Aan Boord Kinepolis Leidschendam
10:40 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Kinepolis Leidschendam
10:40 Kina & Yuk, renards de la banquise Kinepolis Leidschendam
10:45 Wonka Kinepolis Leidschendam
10:45 De Legende van Familie Vos Kinepolis Leidschendam
 
11:10 Wonka Kinepolis Leidschendam
11:10 Vogelvlucht (NL) Kinepolis Leidschendam
11:30 Argylle Kinepolis Leidschendam
11:40 Wish Kinepolis Leidschendam
12:20 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL) Kinepolis Leidschendam
12:30 Beestenboel Aan Boord Kinepolis Leidschendam
12:45 Wonka Kinepolis Leidschendam
 
12:45 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Kinepolis Leidschendam
12:50 Peppa's Bioscoop Feestje Kinepolis Leidschendam
13:05 Wonka Kinepolis Leidschendam
13:15 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
13:25 Vogelvlucht (NL) Kinepolis Leidschendam
13:50 Madame Web Kinepolis Leidschendam
14:00 Game On Kinepolis Leidschendam
14:30 Madame Web Kinepolis Leidschendam
14:30 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL) Kinepolis Leidschendam
14:40 De Legende van Familie Vos Kinepolis Leidschendam
14:40 De Tatta's 2 Kinepolis Leidschendam
14:50 Verliefd op Bali Kinepolis Leidschendam
15:15 Scotoe Kinepolis Leidschendam
15:40 Argylle Kinepolis Leidschendam
15:45 Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya Kinepolis Leidschendam
15:50 Wonka Kinepolis Leidschendam
16:10 Wish Kinepolis Leidschendam
16:25 Anyone But You Kinepolis Leidschendam
16:40 Madame Web Kinepolis Leidschendam
16:45 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training Kinepolis Leidschendam
16:50 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
17:15 Scotoe Kinepolis Leidschendam
17:15 Argylle Kinepolis Leidschendam
17:20 Bon Bini: Bangkok Nights Kinepolis Leidschendam
18:35 Land of Bad Kinepolis Leidschendam
18:40 Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya Kinepolis Leidschendam
18:45 Poor Things Kinepolis Leidschendam
18:50 The Great Escaper Kinepolis Leidschendam
18:55 Anyone But You Kinepolis Leidschendam
19:10 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
19:15 Scotoe Kinepolis Leidschendam
19:20 Verliefd op Bali Kinepolis Leidschendam
19:20 Bon Bini: Bangkok Nights Kinepolis Leidschendam
19:25 De Tatta's 2 Kinepolis Leidschendam
20:30 Madame Web Kinepolis Leidschendam
21:00 Wonka Kinepolis Leidschendam
21:10 Madame Web Kinepolis Leidschendam
21:10 Anyone But You Kinepolis Leidschendam
21:20 Scotoe Kinepolis Leidschendam
21:25 The Iron Claw Kinepolis Leidschendam
21:30 Verliefd op Bali Kinepolis Leidschendam
21:30 Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya Kinepolis Leidschendam
21:35 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
21:50 Land of Bad Kinepolis Leidschendam
21:50 The Beekeeper Kinepolis Leidschendam
top woensdag 28-02-2024
10:30 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
10:30 Peppa's Bioscoop Feestje Kinepolis Leidschendam
10:40 Game On Kinepolis Leidschendam
10:40 Beestenboel Aan Boord Kinepolis Leidschendam
10:40 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Kinepolis Leidschendam
10:40 Kina & Yuk, renards de la banquise Kinepolis Leidschendam
10:45 Wonka Kinepolis Leidschendam
10:45 De Legende van Familie Vos Kinepolis Leidschendam
11:10 Wonka Kinepolis Leidschendam
11:45 Vogelvlucht (NL) Kinepolis Leidschendam
12:20 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL) Kinepolis Leidschendam
12:30 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
12:30 Beestenboel Aan Boord Kinepolis Leidschendam
12:45 Wonka Kinepolis Leidschendam
12:45 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Kinepolis Leidschendam
12:50 Peppa's Bioscoop Feestje Kinepolis Leidschendam
13:05 Wonka Kinepolis Leidschendam
13:15 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
13:50 Madame Web Kinepolis Leidschendam
14:00 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
14:00 Game On Kinepolis Leidschendam
14:30 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL) Kinepolis Leidschendam
14:40 De Legende van Familie Vos Kinepolis Leidschendam
14:40 De Tatta's 2 Kinepolis Leidschendam
14:50 Verliefd op Bali Kinepolis Leidschendam
15:15 Scotoe Kinepolis Leidschendam
15:40 Argylle Kinepolis Leidschendam
15:50 Wonka Kinepolis Leidschendam
16:10 Wish Kinepolis Leidschendam
16:15 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
16:25 Anyone But You Kinepolis Leidschendam
16:40 Madame Web Kinepolis Leidschendam
16:45 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training Kinepolis Leidschendam
16:50 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
17:15 Scotoe Kinepolis Leidschendam
17:20 Bon Bini: Bangkok Nights Kinepolis Leidschendam
17:30 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
18:35 Land of Bad Kinepolis Leidschendam
18:50 The Great Escaper Kinepolis Leidschendam
18:55 Anyone But You Kinepolis Leidschendam
19:00 Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya Kinepolis Leidschendam
19:10 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
19:15 Scotoe Kinepolis Leidschendam
19:20 Verliefd op Bali Kinepolis Leidschendam
19:25 Bon Bini: Bangkok Nights Kinepolis Leidschendam
19:25 De Tatta's 2 Kinepolis Leidschendam
20:00 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
21:00 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
21:00 Wonka Kinepolis Leidschendam
21:10 Madame Web Kinepolis Leidschendam
21:15 Anyone But You Kinepolis Leidschendam
21:20 Scotoe Kinepolis Leidschendam
21:25 The Beekeeper Kinepolis Leidschendam
21:30 Verliefd op Bali Kinepolis Leidschendam
21:35 Bob Marley: One Love Kinepolis Leidschendam
21:50 Land of Bad Kinepolis Leidschendam
21:50 The Bricklayer Kinepolis Leidschendam
top donderdag 29-02-2024
10:30 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
12:30 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
14:00 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
14:00 Les enfants des autres Kinepolis Leidschendam
16:15 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
17:30 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
20:00 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam
21:00 Dune: Part Two Kinepolis Leidschendam