home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Den Haag



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 28-10-2020
10:00 De Piraten van Hiernaast Pathé Spuimarkt
10:00 Poeslief Pathé Spuimarkt
10:05 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
10:10 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Spuimarkt
10:15 Casanova's Pathé Spuimarkt
10:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
10:50 Engel Pathé Spuimarkt
 
10:50 Honest Thief Pathé Spuimarkt
11:00 Great Bear Rainforest IMAX Omniversum
11:00 Shirley Pathé Buitenhof
11:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Scheveningen
11:00 I Am Greta Pathé Spuimarkt
11:05 Chili Pathé Buitenhof
11:10 Honest Thief Pathé Scheveningen
 
11:15 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Buitenhof
11:20 Deux Pathé Buitenhof
11:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
11:30 Antebellum Pathé Spuimarkt
11:35 Lizzie Pathé Buitenhof
11:40 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
11:45 Tenet Pathé Buitenhof
11:45 Bigfoot Family Pathé Spuimarkt
11:50 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
12:00 After We Collided Pathé Scheveningen
12:00 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
12:10 After We Collided Pathé Spuimarkt
12:15 A Girl Missing Filmhuis Den Haag
12:15 Deux Filmhuis Den Haag
12:15 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
12:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
12:20 The Secret: Dare to Dream Pathé Spuimarkt
12:25 Made in Italy Pathé Buitenhof
12:30 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
12:45 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
13:00 De Magische Poort (NL) Pathé Spuimarkt
13:15 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
13:15 Chili Pathé Buitenhof
13:15 Tenet Pathé Scheveningen
13:15 Honest Thief Pathé Spuimarkt
13:20 Poeslief Pathé Spuimarkt
13:30 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
13:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:30 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Theater Dakota
13:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
13:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
13:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
14:00 The Nest Pathé Buitenhof
14:00 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
14:15 Rocks Filmhuis Den Haag
14:15 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Scheveningen
14:20 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
14:25 After We Collided Pathé Spuimarkt
14:30 I Am Greta Filmhuis Den Haag
14:30 Prison for Profit Filmhuis Den Haag
14:30 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
14:35 The Secret: Dare to Dream Pathé Buitenhof
14:40 Bigfoot Family Pathé Spuimarkt
14:45 De Schooltuin Pathé Buitenhof
14:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
14:55 The Last Right Pathé Buitenhof
15:00 Buladó Filmhuis Den Haag
15:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Spuimarkt
15:10 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
15:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
15:15 The Secret Garden Theater Dakota
15:30 100% Wolf (NL) Pathé Scheveningen
15:30 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:30 Tenet Pathé Spuimarkt
15:40 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:50 Tenet Pathé Buitenhof
16:00 Deux Filmhuis Den Haag
16:00 Jackie en Oopjen Pathé Scheveningen
16:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
16:15 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
16:15 Lara Filmhuis Den Haag
16:20 The Racer Pathé Buitenhof
16:30 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
16:30 Casanova's Pathé Buitenhof
16:30 Tenet Pathé Scheveningen
16:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
16:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
16:45 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
16:45 After We Collided Pathé Scheveningen
16:45 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
16:50 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
16:55 I Am Greta Pathé Buitenhof
17:00 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) Filmhuis Den Haag
17:00 Casanova's Pathé Spuimarkt
17:10 After We Collided Pathé Spuimarkt
17:15 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
17:15 Casanova's Pathé Scheveningen
17:30 Buladó Pathé Spuimarkt
17:45 Honest Thief Pathé Scheveningen
18:00 Deux Filmhuis Den Haag
18:00 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
18:00 Tenet Pathé Scheveningen
18:10 Tenet Pathé Spuimarkt
18:15 After We Collided Pathé Scheveningen
18:20 After We Collided Pathé Spuimarkt
18:40 The Racer Pathé Buitenhof
18:40 Honest Thief Pathé Spuimarkt
18:45 I Am Greta Filmhuis Den Haag
18:45 Rocks Filmhuis Den Haag
18:45 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
18:45 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Scheveningen
18:50 Lizzie Pathé Buitenhof
18:50 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Spuimarkt
18:55 I Am Greta Pathé Spuimarkt
19:00 I Am Greta Omniversum
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Buitenhof
19:00 I Am Greta Theater Dakota
19:10 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
19:15 Arts in Cinema: Maverick Modigliani Filmhuis Den Haag
19:15 Casanova's Pathé Buitenhof
19:15 Casanova's Pathé Scheveningen
19:20 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Spuimarkt
19:30 Made in Italy Pathé Buitenhof
19:30 The Racer Pathé Scheveningen
19:30 Honest Thief Pathé Spuimarkt
19:40 Casanova's Pathé Spuimarkt
19:45 Tenet Pathé Scheveningen
20:00 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
20:00 I Am Greta Pathé Scheveningen
20:15 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
20:30 The Last Right Pathé Buitenhof
20:40 After We Collided Pathé Spuimarkt
20:45 Buladó Filmhuis Den Haag
20:45 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
20:45 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
20:45 After We Collided Pathé Scheveningen
21:00 Buladó Omniversum
21:00 The Nest Pathé Buitenhof
21:00 Tenet Pathé Spuimarkt
21:10 Honest Thief Pathé Spuimarkt
21:15 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
21:15 Honest Thief Pathé Scheveningen
21:20 After We Collided Pathé Spuimarkt
21:25 The Secret: Dare to Dream Pathé Buitenhof
21:30 Casanova's Pathé Scheveningen
21:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
21:40 Antebellum Pathé Spuimarkt
21:45 The New Mutants Pathé Scheveningen
21:50 Honest Thief Pathé Spuimarkt
22:00 The New Mutants Pathé Spuimarkt
top donderdag 29-10-2020
10:00 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:05 De Magische Poort (NL) Pathé Spuimarkt
10:20 After We Collided Pathé Spuimarkt
10:25 Honest Thief Pathé Spuimarkt
10:40 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:50 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
11:00 Great Bear Rainforest IMAX Omniversum
11:00 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
11:05 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
11:10 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Scheveningen
11:10 Horizon Line Pathé Spuimarkt
11:20 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Buitenhof
11:20 Honest Thief Pathé Scheveningen
11:20 Tenet Pathé Spuimarkt
11:30 Hope Pathé Buitenhof
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
11:40 After We Collided Pathé Scheveningen
11:40 After We Collided Pathé Spuimarkt
11:45 Casanova's Pathé Buitenhof
11:50 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
11:55 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
12:00 Antarctica Omniversum
12:00 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
12:00 Poeslief Pathé Spuimarkt
12:10 Horizon Line Pathé Spuimarkt
12:15 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
12:15 Rocks Filmhuis Den Haag
12:15 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
12:40 Honest Thief Pathé Spuimarkt
12:45 Prison for Profit Filmhuis Den Haag
12:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
12:45 Horizon Line Pathé Scheveningen
12:50 Tenet Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Tenet Pathé Buitenhof
13:00 I Am Greta Pathé Spuimarkt
13:05 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
13:10 The Last Right Pathé Buitenhof
13:10 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
13:15 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
13:15 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Spuimarkt
13:20 Tenet Pathé Scheveningen
13:30 Honest Thief Pathé Scheveningen
13:40 Horizon Line Pathé Spuimarkt
13:50 Misbehaviour Pathé Buitenhof
13:50 After We Collided Pathé Scheveningen
14:00 Antarctica Omniversum
14:00 Jackie en Oopjen Pathé Scheveningen
14:05 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
14:10 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
14:15 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
14:15 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
14:15 I Am Greta Filmhuis Den Haag
14:15 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Buitenhof
14:15 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
14:20 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Spuimarkt
14:20 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
14:25 The Tobacconist Pathé Buitenhof
14:45 Buladó Filmhuis Den Haag
14:50 Buladó Pathé Spuimarkt
15:00 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
15:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
15:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
15:15 The New Mutants Pathé Spuimarkt
15:25 Hope Pathé Buitenhof
15:25 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
15:40 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
16:00 Antarctica Omniversum
16:00 100% Wolf (NL) Pathé Scheveningen
16:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
16:00 I Am Greta Theater Dakota
16:05 Shirley Pathé Buitenhof
16:10 Deux Pathé Buitenhof
16:10 Casanova's Pathé Scheveningen
16:15 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
16:15 Deux Filmhuis Den Haag
16:15 Hope Filmhuis Den Haag
16:15 The Secret: Dare to Dream Pathé Buitenhof
16:15 Tenet Pathé Spuimarkt
16:20 Honest Thief Pathé Scheveningen
16:30 Tenet Pathé Scheveningen
16:30 After We Collided Pathé Spuimarkt
16:45 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
16:45 Horizon Line Pathé Scheveningen
16:50 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
17:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
17:00 After We Collided Pathé Scheveningen
17:05 The Secret: Dare to Dream Pathé Spuimarkt
17:15 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
17:20 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
17:20 Horizon Line Pathé Spuimarkt
17:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
17:45 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
18:00 Antarctica Omniversum
18:00 Lizzie Pathé Buitenhof
18:00 Tenet Pathé Scheveningen
18:10 After We Collided Pathé Spuimarkt
18:15 The Racer Pathé Scheveningen
18:20 Hope Pathé Buitenhof
18:20 Honest Thief Pathé Spuimarkt
18:30 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
18:30 The Nest Pathé Buitenhof
18:30 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
18:35 Made in Italy Pathé Buitenhof
18:45 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
18:45 I Am Greta Filmhuis Den Haag
18:45 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Scheveningen
18:50 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
18:55 The Racer Pathé Buitenhof
19:00 Buladó Filmhuis Den Haag
19:00 I Am Greta Omniversum
19:00 After We Collided Pathé Scheveningen
19:00 Casanova's Pathé Spuimarkt
19:00 Sweet Thing Theater Dakota
19:10 Casanova's Pathé Buitenhof
19:20 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
19:30 Casanova's Pathé Scheveningen
19:30 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Spuimarkt
19:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
19:40 After We Collided Pathé Spuimarkt
19:40 Honest Thief Pathé Spuimarkt
19:45 Mishima: A Life in Four Chapters Filmhuis Den Haag
19:45 Tenet Pathé Scheveningen
20:00 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
20:25 Tenet Pathé Buitenhof
20:30 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
20:30 I Am Greta Pathé Scheveningen
20:30 Horizon Line Pathé Spuimarkt
20:40 Tenet Pathé Spuimarkt
20:45 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
20:45 Hope Filmhuis Den Haag
20:45 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Buitenhof
20:45 After We Collided Pathé Scheveningen
20:55 The Last Right Pathé Buitenhof
21:00 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
21:00 Everything - The Real Thing Story Omniversum
21:00 After We Collided Pathé Spuimarkt
21:05 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
21:10 Hope Pathé Buitenhof
21:15 Honest Thief Pathé Scheveningen
21:20 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
21:20 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
21:30 Horizon Line Pathé Scheveningen
21:45 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
21:45 Antebellum Pathé Spuimarkt
21:50 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
21:55 Horizon Line Pathé Spuimarkt
22:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
top vrijdag 30-10-2020
10:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
10:05 I Am Greta Pathé Spuimarkt
10:05 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
10:20 Horizon Line Pathé Spuimarkt
10:30 After We Collided Pathé Spuimarkt
10:40 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
11:00 Great Bear Rainforest IMAX Omniversum
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Buitenhof
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
11:00 Casanova's Pathé Spuimarkt
11:10 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Scheveningen
11:10 Honest Thief Pathé Spuimarkt
11:15 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
11:20 Misbehaviour Pathé Buitenhof
11:20 Honest Thief Pathé Scheveningen
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
11:40 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Scheveningen
11:40 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
11:45 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
11:50 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
12:00 Antarctica Omniversum
12:00 Casanova's Pathé Buitenhof
12:00 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
12:15 I Am Greta Filmhuis Den Haag
12:15 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
12:15 Deux Filmhuis Den Haag
12:15 Tenet Pathé Spuimarkt
12:20 Horizon Line Pathé Spuimarkt
12:25 Hope Pathé Buitenhof
12:30 Honest Thief Pathé Spuimarkt
12:40 I Am Greta Pathé Buitenhof
12:45 Rocks Filmhuis Den Haag
12:45 Horizon Line Pathé Scheveningen
12:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
13:00 Sweet Thing Theater Dakota
13:10 The Nest Pathé Buitenhof
13:10 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
13:10 De Piraten van Hiernaast Pathé Spuimarkt
13:15 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
13:20 Tenet Pathé Scheveningen
13:20 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
13:30 Honest Thief Pathé Scheveningen
13:30 Tenet Pathé Spuimarkt
13:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
13:40 The Tobacconist Pathé Buitenhof
13:50 After We Collided Pathé Scheveningen
13:55 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
14:00 Antarctica Omniversum
14:05 Shirley Pathé Buitenhof
14:15 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
14:15 I Am Greta Filmhuis Den Haag
14:15 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
14:15 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Scheveningen
14:20 Horizon Line Pathé Spuimarkt
14:45 Buladó Filmhuis Den Haag
14:55 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
14:55 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
15:10 Hope Pathé Buitenhof
15:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
15:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
15:20 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
15:20 Honest Thief Pathé Spuimarkt
15:30 Tenet Pathé Buitenhof
15:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:45 After We Collided Pathé Spuimarkt
16:00 Antarctica Omniversum
16:00 100% Wolf (NL) Pathé Scheveningen
16:00 I Am Greta Theater Dakota
16:05 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
16:15 Hope Filmhuis Den Haag
16:15 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
16:15 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
16:15 The Nest Pathé Buitenhof
16:15 Casanova's Pathé Scheveningen
16:20 Bigfoot Family Pathé Spuimarkt
16:30 The Last Right Pathé Buitenhof
16:30 Tenet Pathé Scheveningen
16:40 Honest Thief Pathé Spuimarkt
16:45 After We Collided Pathé Scheveningen
16:55 The Secret: Dare to Dream Pathé Spuimarkt
16:55 Tenet Pathé Spuimarkt
17:00 Funny Face Filmhuis Den Haag
17:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
17:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
17:15 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
17:15 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Buitenhof
17:15 The Racer Pathé Scheveningen
17:20 Horizon Line Pathé Spuimarkt
17:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
17:40 The New Mutants Pathé Spuimarkt
17:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Buitenhof
18:00 Deux Filmhuis Den Haag
18:00 Antarctica Omniversum
18:00 Tenet Pathé Scheveningen
18:10 After We Collided Pathé Spuimarkt
18:15 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
18:20 Lizzie Pathé Buitenhof
18:30 Buladó Filmhuis Den Haag
18:30 After We Collided Pathé Scheveningen
18:30 Casanova's Pathé Spuimarkt
18:30 Sweet Thing Theater Dakota
18:35 Hope Pathé Buitenhof
18:45 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
18:45 I Am Greta Filmhuis Den Haag
18:45 Made in Italy Pathé Buitenhof
18:50 Honest Thief Pathé Spuimarkt
19:00 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
19:00 I Am Greta Omniversum
19:00 Horizon Line Pathé Scheveningen
19:00 Tenet Pathé Spuimarkt
19:15 Casanova's Pathé Buitenhof
19:15 Honest Thief Pathé Scheveningen
19:30 Casanova's Pathé Scheveningen
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Spuimarkt
19:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
19:45 Tenet Pathé Scheveningen
19:50 Horizon Line Pathé Spuimarkt
19:55 After We Collided Pathé Spuimarkt
20:00 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
20:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
20:15 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
20:15 Hope Pathé Buitenhof
20:30 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
20:30 Tenet Pathé Buitenhof
20:30 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Spuimarkt
20:30 I Am Greta Theater Dakota
20:40 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
20:45 Hope Filmhuis Den Haag
20:45 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
20:45 After We Collided Pathé Scheveningen
20:50 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
21:00 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
21:00 Everything - The Real Thing Story Omniversum
21:00 Insidious Pathé Scheveningen
21:05 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
21:10 Honest Thief Pathé Scheveningen
21:10 Tenet Pathé Spuimarkt
21:15 The Last Right Pathé Buitenhof
21:20 Antebellum Pathé Scheveningen
21:25 The Racer Pathé Buitenhof
21:30 Horizon Line Pathé Scheveningen
21:45 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
21:45 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
22:05 Horizon Line Pathé Spuimarkt
22:10 Honest Thief Pathé Spuimarkt
22:15 After We Collided Pathé Spuimarkt
22:20 Antebellum Pathé Spuimarkt
top zaterdag 31-10-2020
10:00 Poeslief Pathé Scheveningen
10:00 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
10:00 De Magische Poort (NL) Pathé Spuimarkt
10:05 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
10:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
10:10 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:20 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
10:20 Bigfoot Family Pathé Spuimarkt
10:30 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
10:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
10:45 100% Wolf (NL) Pathé Scheveningen
10:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
10:50 Honest Thief Pathé Spuimarkt
11:00 Great Bear Rainforest IMAX Omniversum
11:00 Love Sarah Pathé Buitenhof
11:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Scheveningen
11:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
11:15 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
11:25 The Secret: Dare to Dream Pathé Buitenhof
11:30 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Scheveningen
11:35 The Tobacconist Pathé Buitenhof
11:45 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
11:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Buitenhof
11:55 Engel Pathé Spuimarkt
12:00 Antarctica Omniversum
12:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
12:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
12:15 Rocks Filmhuis Den Haag
12:15 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
12:15 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
12:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
12:15 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Spuimarkt
12:20 Lizzie Pathé Buitenhof
12:30 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
12:30 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
12:40 After We Collided Pathé Spuimarkt
12:45 Buladó Filmhuis Den Haag
12:45 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
12:55 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
13:00 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Jackie en Oopjen Pathé Scheveningen
13:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Spuimarkt
13:10 Tenet Pathé Scheveningen
13:10 De Piraten van Hiernaast Pathé Spuimarkt
13:10 Honest Thief Pathé Spuimarkt
13:15 Made in Italy Pathé Buitenhof
13:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Buitenhof
13:45 After We Collided Pathé Scheveningen
13:50 Hope Pathé Buitenhof
13:50 Horizon Line Pathé Spuimarkt
14:00 Antarctica Omniversum
14:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Theater Dakota
14:10 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
14:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
14:15 Yakari Filmhuis Den Haag
14:15 Marona's Fantastic Tale Filmhuis Den Haag
14:15 I Am Greta Filmhuis Den Haag
14:15 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Scheveningen
14:15 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Spuimarkt
14:20 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
14:45 Night of the Living Dead Filmhuis Den Haag
14:45 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
14:45 The Nest Pathé Buitenhof
14:45 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
14:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
15:05 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
15:10 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
15:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
15:20 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:25 Tenet Pathé Buitenhof
15:30 Tenet Pathé Spuimarkt
15:35 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
15:45 Deux Filmhuis Den Haag
15:45 Honest Thief Pathé Scheveningen
15:45 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
16:00 Antarctica Omniversum
16:00 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
16:00 Sweet Thing Theater Dakota
16:15 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
16:15 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
16:15 Hope Filmhuis Den Haag
16:15 The Last Right Pathé Buitenhof
16:15 Casanova's Pathé Scheveningen
16:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
16:30 Tenet Pathé Scheveningen
16:35 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
16:40 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
16:45 After We Collided Pathé Scheveningen
16:50 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
17:00 Il Grido Filmhuis Den Haag
17:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
17:00 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
17:15 The Racer Pathé Buitenhof
17:15 Horizon Line Pathé Scheveningen
17:20 After We Collided Pathé Spuimarkt
17:30 Honest Thief Pathé Spuimarkt
17:40 I Am Greta Pathé Spuimarkt
17:45 Hope Pathé Buitenhof
17:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
18:00 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
18:00 Antarctica Omniversum
18:00 Tenet Pathé Scheveningen
18:00 Tenet Pathé Spuimarkt
18:15 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
18:30 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
18:30 After We Collided Pathé Scheveningen
18:30 I Am Greta Theater Dakota
18:35 Casanova's Pathé Buitenhof
18:45 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
18:45 I Am Greta Filmhuis Den Haag
18:45 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
18:50 Made in Italy Pathé Buitenhof
18:50 Tenet Pathé Spuimarkt
19:00 Night of the Living Dead Filmhuis Den Haag
19:00 Everything - The Real Thing Story Omniversum
19:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Buitenhof
19:00 Horizon Line Pathé Scheveningen
19:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
19:15 Buladó Filmhuis Den Haag
19:15 Honest Thief Pathé Scheveningen
19:15 Horizon Line Pathé Spuimarkt
19:20 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
19:30 Casanova's Pathé Scheveningen
19:35 Casanova's Pathé Buitenhof
19:40 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
19:45 Tenet Pathé Scheveningen
19:45 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
20:00 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
20:00 Horizon Line Pathé Spuimarkt
20:15 Casanova's Pathé Spuimarkt
20:25 Tenet Pathé Buitenhof
20:30 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
20:30 Sweet Thing Theater Dakota
20:45 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
20:45 Hope Filmhuis Den Haag
20:45 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
20:45 After We Collided Pathé Scheveningen
21:00 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
21:00 I Am Greta Omniversum
21:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Scheveningen
21:00 After We Collided Pathé Spuimarkt
21:05 Blackbird Pathé Buitenhof
21:10 Honest Thief Pathé Scheveningen
21:15 Honest Thief Pathé Spuimarkt
21:20 Antebellum Pathé Scheveningen
21:20 After We Collided Pathé Spuimarkt
21:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Buitenhof
21:30 Horizon Line Pathé Scheveningen
21:30 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Spuimarkt
21:45 The Last Right Pathé Buitenhof
21:45 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
21:50 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Spuimarkt
21:55 Made in Italy Pathé Buitenhof
22:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
22:05 Horizon Line Pathé Spuimarkt
22:10 Antebellum Pathé Spuimarkt
22:20 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
top zondag 01-11-2020
10:00 Poeslief Pathé Scheveningen
10:00 Bigfoot Family Pathé Spuimarkt
10:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
10:10 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
10:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:20 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
10:25 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
10:30 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
10:40 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
10:45 100% Wolf (NL) Pathé Scheveningen
10:45 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:45 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
10:55 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
11:00 Great Bear Rainforest IMAX Omniversum
11:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Scheveningen
11:00 Tenet Pathé Spuimarkt
11:10 The Last Right Pathé Buitenhof
11:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:15 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
11:20 Lizzie Pathé Buitenhof
11:25 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Buitenhof
11:30 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Scheveningen
11:40 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
12:00 Antarctica Omniversum
12:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
12:10 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
12:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
12:15 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
12:15 Buladó Filmhuis Den Haag
12:15 Hope Filmhuis Den Haag
12:15 Made in Italy Pathé Buitenhof
12:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
12:20 De Piraten van Hiernaast Pathé Spuimarkt
12:20 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Spuimarkt
12:30 I Am Greta Filmhuis Den Haag
12:30 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
12:35 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
12:45 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
12:45 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
12:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:00 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Jackie en Oopjen Pathé Scheveningen
13:05 After We Collided Pathé Spuimarkt
13:10 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Buitenhof
13:15 Yakari Theater Dakota
13:20 Tenet Pathé Scheveningen
13:20 De Magische Poort (NL) Pathé Spuimarkt
13:30 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
13:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:40 The Nest Pathé Buitenhof
13:50 Hope Pathé Buitenhof
13:50 Engel Pathé Spuimarkt
14:00 Antarctica Omniversum
14:00 Into the Jungle Pathé Scheveningen
14:00 Bigfoot Family Pathé Spuimarkt
14:10 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Scheveningen
14:10 Honest Thief Pathé Spuimarkt
14:15 Yakari Filmhuis Den Haag
14:15 Marona's Fantastic Tale Filmhuis Den Haag
14:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
14:30 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
14:30 The Racer Pathé Buitenhof
14:30 De Piraten van Hiernaast Pathé Spuimarkt
14:40 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
14:45 Night of the Living Dead Filmhuis Den Haag
14:45 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
14:50 Horizon Line Pathé Spuimarkt
14:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
15:00 Police Filmhuis Den Haag
15:00 Into the Jungle Pathé Buitenhof
15:00 I Am Greta Theater Dakota
15:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
15:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
15:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
15:35 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
15:45 Honest Thief Pathé Scheveningen
16:00 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
16:00 Antarctica Omniversum
16:00 Ballet: The Lady of the Camellias Pathé Buitenhof
16:00 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
16:00 De Magische Poort (NL) Pathé Spuimarkt
16:10 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
16:15 Nina's Heavenly Delights Filmhuis Den Haag
16:15 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
16:15 I Am Greta Pathé Buitenhof
16:15 Casanova's Pathé Scheveningen
16:30 Made in Italy Pathé Buitenhof
16:30 Tenet Pathé Scheveningen
16:30 Tenet Pathé Spuimarkt
16:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
16:40 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Spuimarkt
16:45 After We Collided Pathé Scheveningen
16:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
17:00 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
17:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
17:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
17:10 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
17:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Spuimarkt
17:15 The Racer Pathé Scheveningen
17:15 Casanova's Pathé Spuimarkt
17:40 Tenet Pathé Buitenhof
17:40 Horizon Line Pathé Spuimarkt
17:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
18:00 Deux Filmhuis Den Haag
18:00 Antarctica Omniversum
18:00 Tenet Pathé Scheveningen
18:00 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
18:15 Horizon Line Pathé Scheveningen
18:30 Buladó Filmhuis Den Haag
18:30 After We Collided Pathé Scheveningen
18:35 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Buitenhof
18:40 Made in Italy Pathé Buitenhof
18:45 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
18:45 I Am Greta Filmhuis Den Haag
18:55 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
19:00 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
19:10 Honest Thief Pathé Scheveningen
19:10 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
19:15 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Spuimarkt
19:20 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
19:30 Casanova's Pathé Buitenhof
19:30 Casanova's Pathé Scheveningen
19:30 Horizon Line Pathé Spuimarkt
19:35 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
19:40 Honest Thief Pathé Spuimarkt
19:45 Tenet Pathé Scheveningen
19:50 Hope Pathé Buitenhof
19:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
20:00 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
20:00 I Am Greta Omniversum
20:15 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
20:20 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
20:30 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
20:30 Tenet Pathé Spuimarkt
20:45 Hope Filmhuis Den Haag
20:45 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
20:45 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
20:45 After We Collided Pathé Scheveningen
20:55 The Racer Pathé Buitenhof
21:00 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
21:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Scheveningen
21:05 The Last Right Pathé Buitenhof
21:15 Honest Thief Pathé Scheveningen
21:20 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Spuimarkt
21:30 Horizon Line Pathé Scheveningen
21:30 Honest Thief Pathé Spuimarkt
21:40 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
21:40 Horizon Line Pathé Spuimarkt
21:50 Honest Thief Pathé Scheveningen
21:50 Antebellum Pathé Spuimarkt
22:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
22:10 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
top maandag 02-11-2020
10:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
10:05 Tenet Pathé Spuimarkt
10:10 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
10:10 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
10:20 Honest Thief Pathé Spuimarkt
10:30 After We Collided Pathé Spuimarkt
10:40 100% Wolf (NL) Pathé Spuimarkt
10:55 Honest Thief Pathé Spuimarkt
11:00 Great Bear Rainforest IMAX Omniversum
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
11:10 I Am Greta Pathé Spuimarkt
11:20 Honest Thief Pathé Scheveningen
11:30 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
11:35 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Buitenhof
11:40 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Scheveningen
11:45 Shirley Pathé Buitenhof
11:45 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
11:50 De Magische Poort (NL) Pathé Scheveningen
12:00 Antarctica Omniversum
12:00 The Nest Pathé Buitenhof
12:00 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
12:15 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
12:15 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
12:15 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
12:15 The Last Right Pathé Buitenhof
12:20 The Secret: Dare to Dream Pathé Spuimarkt
12:20 After We Collided Pathé Spuimarkt
12:25 Tenet Pathé Buitenhof
12:30 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
12:40 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
12:45 Horizon Line Pathé Scheveningen
12:50 Tenet Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Horizon Line Pathé Spuimarkt
13:10 Bigfoot Family Pathé Scheveningen
13:10 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
13:15 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
13:15 Honest Thief Pathé Spuimarkt
13:20 The Tobacconist Pathé Buitenhof
13:20 Tenet Pathé Scheveningen
13:30 Honest Thief Pathé Scheveningen
13:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
13:40 The Secret: Dare to Dream Pathé Buitenhof
13:50 After We Collided Pathé Scheveningen
14:00 Antarctica Omniversum
14:00 After We Collided Pathé Spuimarkt
14:05 Deux Pathé Buitenhof
14:15 Rocks Filmhuis Den Haag
14:15 I Am Greta Filmhuis Den Haag
14:15 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
14:15 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:20 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Buitenhof
14:25 De Piraten van Hiernaast Pathé Spuimarkt
14:40 Hope Pathé Buitenhof
14:40 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Spuimarkt
14:40 Horizon Line Pathé Spuimarkt
14:45 Buladó Filmhuis Den Haag
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Scheveningen
15:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Scheveningen
15:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Spuimarkt
15:20 Horizon Line Pathé Spuimarkt
15:30 Honest Thief Pathé Spuimarkt
15:40 Casanova's Pathé Buitenhof
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:50 Bigfoot Family Pathé Buitenhof
16:00 Deux Filmhuis Den Haag
16:00 100% Wolf (NL) Pathé Scheveningen
16:00 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Spuimarkt
16:05 I Am Greta Pathé Buitenhof
16:10 Casanova's Pathé Scheveningen
16:15 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
16:15 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
16:15 Hope Filmhuis Den Haag
16:20 Misbehaviour Pathé Buitenhof
16:20 Honest Thief Pathé Scheveningen
16:25 Jackie en Oopjen Pathé Spuimarkt
16:30 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
16:30 Tenet Pathé Scheveningen
16:30 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
16:40 The Secret: Dare to Dream Pathé Spuimarkt
16:45 Kajillionaire Filmhuis Den Haag
16:45 After We Collided Pathé Scheveningen
16:45 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Spuimarkt
17:00 Buladó Pathé Spuimarkt
17:10 I Am Greta Pathé Spuimarkt
17:15 Horizon Line Pathé Scheveningen
17:20 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
17:30 Lizzie Pathé Buitenhof
17:50 Tenet Pathé Spuimarkt
18:00 Buladó Filmhuis Den Haag
18:00 The Racer Pathé Buitenhof
18:00 Tenet Pathé Scheveningen
18:00 After We Collided Pathé Spuimarkt
18:10 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
18:15 Everything - The Real Thing Story Filmhuis Den Haag
18:15 The Racer Pathé Scheveningen
18:20 The Last Right Pathé Buitenhof
18:30 Farewell Paradise Filmhuis Den Haag
18:30 After We Collided Pathé Scheveningen
18:30 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Spuimarkt
18:40 The Nest Pathé Buitenhof
18:45 La Última Primavera Filmhuis Den Haag
18:45 I Am Greta Filmhuis Den Haag
18:45 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Scheveningen
18:50 Casanova's Pathé Spuimarkt
18:50 After We Collided Pathé Spuimarkt
19:00 Frida Kahlo Omniversum
19:00 Casanova's Pathé Buitenhof
19:00 Horizon Line Pathé Spuimarkt
19:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
19:15 Dicktatorship Filmhuis Den Haag
19:15 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen
19:20 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Spuimarkt
19:30 Casanova's Pathé Scheveningen
19:30 Horizon Line Pathé Spuimarkt
19:45 Tenet Pathé Scheveningen
20:00 The Painted Bird Filmhuis Den Haag
20:00 Hope Pathé Buitenhof
20:15 Corpus Christi Filmhuis Den Haag
20:15 Tenet Pathé Spuimarkt
20:20 Buiten is het Feest Pathé Buitenhof
20:30 Jeanne d'Arc Filmhuis Den Haag
20:30 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Buitenhof
20:40 Tenet Pathé Buitenhof
20:45 Sweet Thing Filmhuis Den Haag
20:45 Hope Filmhuis Den Haag
20:45 I Am Greta Omniversum
20:45 After We Collided Pathé Scheveningen
21:00 Sneak Preview Filmhuis Den Haag
21:00 Antoinette dans les Cévennes Pathé Buitenhof
21:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathé Scheveningen
21:00 The Craft: Legacy Pathé Spuimarkt
21:00 Honest Thief Pathé Spuimarkt
21:05 Made in Italy Pathé Buitenhof
21:10 The War With Grandpa Pathé Spuimarkt
21:10 After We Collided Pathé Spuimarkt
21:15 Honest Thief Pathé Scheveningen
21:20 Ahmet Iki Gözüm Pathé Spuimarkt
21:30 Horizon Line Pathé Scheveningen
21:30 Antebellum Pathé Spuimarkt
21:40 Honest Thief Pathé Spuimarkt
21:45 The Craft: Legacy Pathé Scheveningen