home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Den Haag



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 21-02-2018
16:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
16:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
16:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Scheveningen
16:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Spuimarkt
16:00 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
16:10 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
16:15 The Post Pathé Buitenhof
 
16:20 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
16:30 A Ciambra Filmhuis Den Haag
16:30 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
16:30 Early Man Pathé Scheveningen
16:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
16:45 7 Giorni Filmhuis Den Haag
16:45 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
 
16:55 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
17:00 Africa: The Serengeti Omniversum
17:10 Gek van Oranje Pathé Scheveningen
17:15 The Florida Project Filmhuis Den Haag
17:15 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
17:20 Wild Pathé Buitenhof
17:20 The Post Pathé Scheveningen
17:30 The Shape of Water Pathé Buitenhof
17:45 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
17:50 Early Man Pathé Buitenhof
17:50 The Shape of Water Pathé Scheveningen
17:50 Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas 3D Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 Downsizing Pathé Scheveningen
18:00 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
18:05 Hadi Be Oglum Pathé Spuimarkt
18:15 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
18:30 I, Tonya Pathé Buitenhof
18:30 Escape Room Pathé Scheveningen
18:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Scheveningen
18:30 Padmaavat Pathé Spuimarkt
18:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
18:45 EOS: Vermeer Filmhuis Den Haag
18:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
19:00 The Insult Filmhuis Den Haag
19:00 China, the rise of an empire Omniversum
19:00 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
19:10 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
19:15 7 Giorni Filmhuis Den Haag
19:15 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
19:15 Padman Pathé Spuimarkt
19:20 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
19:20 Gek van Oranje Pathé Scheveningen
19:30 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
19:30 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
19:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
19:45 Patser Pathé Spuimarkt
19:50 The Post Pathé Scheveningen
20:00 Amazing Caves Omniversum
20:00 The Post Pathé Buitenhof
20:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
20:00 Wild Theater Dakota
20:20 The Shape of Water Pathé Buitenhof
20:20 The Shape of Water Pathé Scheveningen
20:20 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
20:30 Gek van Oranje Pathé Scheveningen
20:30 12 Strong Pathé Spuimarkt
20:40 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
20:45 Patser Pathé Scheveningen
21:00 National Park Adventures Omniversum
21:00 Den of Thieves Pathé Scheveningen
21:10 Darkest Hour Pathé Buitenhof
21:15 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
21:15 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
21:20 Black Panther Pathé Buitenhof
21:20 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
21:30 The Florida Project Filmhuis Den Haag
21:30 The Commuter Pathé Scheveningen
21:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
21:40 Downsizing Pathé Buitenhof
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
21:45 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
21:50 The Commuter Pathé Spuimarkt
22:00 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
22:05 The Post Pathé Spuimarkt
22:15 The Commuter Pathé Scheveningen
22:20 Patser Pathé Spuimarkt
22:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
22:35 24 Hours to Live Pathé Scheveningen
22:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
top donderdag 22-02-2018
09:10 Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas 3D Pathé Spuimarkt
09:10 12 Strong Pathé Spuimarkt
09:15 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
09:20 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
09:25 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
09:30 Every Day Pathé Spuimarkt
09:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
10:05 The Post Pathé Spuimarkt
10:15 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
10:20 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
10:30 Het leven is vurrukkulluk Filmhuis Den Haag
10:45 The Insult Filmhuis Den Haag
10:50 The Greatest Showman Pathé Scheveningen
10:50 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Scheveningen
10:50 Every Day Pathé Scheveningen
10:55 Padmaavat Pathé Spuimarkt
11:00 Born to Be Wild Omniversum
11:00 Den of Thieves Pathé Scheveningen
11:00 Game Night Pathé Spuimarkt
11:05 Call Me by Your Name Pathé Buitenhof
11:05 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
11:10 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
11:15 The Greatest Showman Pathé Spuimarkt
11:20 Game Night Pathé Scheveningen
11:20 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
11:30 Wild Pathé Buitenhof
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Spuimarkt
11:30 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
11:35 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:40 I, Tonya Pathé Buitenhof
11:45 The Shape of Water Pathé Buitenhof
11:50 Gek van Oranje Pathé Scheveningen
11:50 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
12:00 The Party Filmhuis Den Haag
12:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
12:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Scheveningen
12:15 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
12:30 Visages, villages Filmhuis Den Haag
12:30 Hannah Filmhuis Den Haag
12:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Spuimarkt
12:50 The Post Pathé Buitenhof
12:50 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
13:00 To The Arctic Omniversum
13:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
13:05 Game Night Pathé Spuimarkt
13:10 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
13:20 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
13:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
13:30 The Leisure Seeker Pathé Buitenhof
13:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Scheveningen
13:30 Game Night Pathé Scheveningen
13:30 The Greatest Showman Pathé Spuimarkt
13:45 The Shape of Water Pathé Scheveningen
13:50 Black Panther Pathé Buitenhof
13:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
14:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
14:00 I, Tonya Pathé Scheveningen
14:10 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
14:10 The Post Pathé Scheveningen
14:10 Every Day Pathé Spuimarkt
14:30 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
14:30 Ava Filmhuis Den Haag
14:30 The Shape of Water Pathé Buitenhof
14:30 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
14:40 Maze Runner: The Death Cure Pathé Scheveningen
14:40 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 Under the Sea Omniversum
15:00 Patser Pathé Spuimarkt
15:05 Every Day Pathé Scheveningen
15:10 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
15:15 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
15:30 I, Tonya Pathé Buitenhof
15:45 The Florida Project Filmhuis Den Haag
15:45 Game Night Pathé Scheveningen
15:45 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
15:50 The Post Pathé Buitenhof
15:50 Padman Pathé Spuimarkt
16:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
16:00 Downsizing Pathé Buitenhof
16:00 Den of Thieves Pathé Scheveningen
16:00 Game Night Pathé Spuimarkt
16:00 Wonder Wheel Theater Dakota
16:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Spuimarkt
16:15 I, Tonya Pathé Scheveningen
16:20 Every Day Pathé Spuimarkt
16:25 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
16:30 Wild Pathé Buitenhof
16:40 The Greatest Showman Pathé Buitenhof
16:40 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Scheveningen
16:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
16:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
16:45 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
17:00 Africa: The Serengeti Omniversum
17:10 Every Day Pathé Scheveningen
17:15 I, Tonya Pathé Buitenhof
17:20 Hadi Be Oglum Pathé Spuimarkt
17:30 The Greatest Showman Pathé Scheveningen
17:30 Maze Runner: The Death Cure Pathé Spuimarkt
17:40 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 Game Night Pathé Scheveningen
18:00 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
18:10 The Shape of Water Pathé Buitenhof
18:15 Game Night Pathé Spuimarkt
18:20 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
18:30 De Wilde Stad Pathé Buitenhof
18:30 De Wilde Stad Pathé Scheveningen
18:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Scheveningen
18:30 Every Day Pathé Spuimarkt
18:40 Padmaavat Pathé Spuimarkt
18:45 Den of Thieves Pathé Scheveningen
18:45 The Post Pathé Spuimarkt
18:50 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
18:55 The Shape of Water Pathé Scheveningen
19:00 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
19:00 Ava Filmhuis Den Haag
19:00 China, the rise of an empire Omniversum
19:00 Black Panther Pathé Buitenhof
19:00 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
19:15 7 Giorni Filmhuis Den Haag
19:15 Every Day Pathé Scheveningen
19:30 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
19:30 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
19:40 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
19:45 The Post Pathé Scheveningen
19:50 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
20:00 Amazing Caves Omniversum
20:00 Cat on a hot tin Roof Pathé Buitenhof
20:00 I, Tonya Theater Dakota
20:10 Game Night Pathé Scheveningen
20:20 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
20:20 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
20:30 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
20:30 Game Night Pathé Spuimarkt
20:40 Patser Pathé Spuimarkt
20:45 The Post Pathé Buitenhof
20:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
21:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
21:00 The Florida Project Filmhuis Den Haag
21:00 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
21:00 Jerusalem Omniversum
21:00 The Shape of Water Pathé Buitenhof
21:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
21:10 12 Strong Pathé Spuimarkt
21:15 The Insult Filmhuis Den Haag
21:20 I, Tonya Pathé Buitenhof
21:20 I, Tonya Pathé Scheveningen
21:20 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
21:30 Hannah Filmhuis Den Haag
21:30 Patser Pathé Scheveningen
21:40 Den of Thieves Pathé Scheveningen
21:50 Darkest Hour Pathé Buitenhof
22:00 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
22:10 12 Strong Pathé Scheveningen
22:15 Game Night Pathé Scheveningen
22:20 The Commuter Pathé Scheveningen
22:30 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
22:35 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
22:45 Game Night Pathé Spuimarkt
22:45 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
23:10 The Commuter Pathé Spuimarkt
23:20 Patser Pathé Spuimarkt
23:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
23:40 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
23:50 Broeders Pathé Spuimarkt
top vrijdag 23-02-2018
00:10 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
09:10 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
09:20 Elias: Alle Ankers Vooruit! (NL) Pathé Spuimarkt
09:20 Diep in de Zee (NL) Pathé Spuimarkt
09:25 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
09:30 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
09:40 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
09:50 Game Night Pathé Spuimarkt
09:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
10:05 The Post Pathé Spuimarkt
10:15 M. Filmhuis Den Haag
10:30 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
10:45 The Insult Filmhuis Den Haag
10:50 Diep in de Zee (NL) Pathé Scheveningen
10:50 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
10:50 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
10:55 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Scheveningen
11:00 Born to Be Wild Omniversum
11:00 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
11:00 Diep in de Zee (NL) Pathé Spuimarkt
11:00 I, Tonya Theater Dakota
11:05 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
11:10 Wild Pathé Buitenhof
11:10 Darkest Hour Pathé Buitenhof
11:15 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
11:20 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
11:20 Game Night Pathé Spuimarkt
11:30 Diep in de Zee (NL) Pathé Buitenhof
11:30 The Shape of Water Pathé Scheveningen
11:30 Every Day Pathé Scheveningen
11:30 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Spuimarkt
11:40 Black Panther Pathé Buitenhof
12:00 Loving Vincent Filmhuis Den Haag
12:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
12:00 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
12:15 Ava Filmhuis Den Haag
12:20 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
12:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Spuimarkt
12:30 The Greatest Showman Pathé Spuimarkt
12:35 De IJslandbende Pathé Buitenhof
12:40 Game Night Pathé Scheveningen
12:40 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
12:45 The Commuter Pathé Scheveningen
12:45 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Spuimarkt
12:50 Game Night Pathé Spuimarkt
13:00 Hannah Filmhuis Den Haag
13:00 To The Arctic Omniversum
13:00 Coco (NL) Pathé Spuimarkt
13:05 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:10 I, Tonya Pathé Buitenhof
13:20 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
13:30 The Greatest Showman Pathé Scheveningen
13:30 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
13:35 Ferdinand (NL) Pathé Buitenhof
13:40 Call Me by Your Name Pathé Buitenhof
13:40 Den of Thieves Pathé Scheveningen
13:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
13:50 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
14:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
14:00 Diep in de Zee (NL) Pathé Scheveningen
14:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
14:15 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
14:20 Early Man (NL) Pathé Buitenhof
14:20 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
14:30 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
14:30 The Post Pathé Buitenhof
14:40 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
14:50 Game Night Pathé Scheveningen
14:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Spuimarkt
14:50 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
14:55 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 Under the Sea Omniversum
15:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Scheveningen
15:00 Ferdinand 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:10 Every Day Pathé Spuimarkt
15:15 The Party Filmhuis Den Haag
15:15 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
15:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
15:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:45 Game Night Pathé Spuimarkt
15:50 The Shape of Water Pathé Buitenhof
16:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
16:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Buitenhof
16:00 Black Panther Pathé Scheveningen
16:00 Wonder Wheel Theater Dakota
16:10 The Greatest Showman Pathé Buitenhof
16:15 Hannah Filmhuis Den Haag
16:20 Wild Pathé Buitenhof
16:20 I, Tonya Pathé Scheveningen
16:30 The Florida Project Filmhuis Den Haag
16:30 Downsizing Pathé Buitenhof
16:30 Every Day Pathé Scheveningen
16:30 The Post Pathé Spuimarkt
16:45 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
16:45 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
16:45 Game Night Pathé Scheveningen
16:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
17:00 Africa: The Serengeti Omniversum
17:00 Early Man Pathé Buitenhof
17:00 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
17:05 Broeders Pathé Spuimarkt
17:15 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
17:15 Every Day Pathé Spuimarkt
17:25 Gek van Oranje Pathé Scheveningen
17:30 Maze Runner: The Death Cure Pathé Spuimarkt
17:40 Every Day Pathé Scheveningen
17:40 Hadi Be Oglum Pathé Spuimarkt
17:50 Padman Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
18:00 Game Night Pathé Spuimarkt
18:20 The Shape of Water Pathé Buitenhof
18:30 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
18:30 De Wilde Stad Pathé Buitenhof
18:30 De Wilde Stad Pathé Scheveningen
18:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
18:40 I, Tonya Pathé Buitenhof
18:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
18:45 Every Day Pathé Scheveningen
18:50 The Shape of Water Pathé Scheveningen
19:00 Ava Filmhuis Den Haag
19:00 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
19:00 China, the rise of an empire Omniversum
19:00 Game Night Pathé Scheveningen
19:00 Padmaavat Pathé Spuimarkt
19:00 I, Tonya Theater Dakota
19:10 Black Panther Pathé Buitenhof
19:10 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Scheveningen
19:10 The Post Pathé Spuimarkt
19:15 7 Giorni Filmhuis Den Haag
19:20 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
19:20 Every Day Pathé Spuimarkt
19:30 Den of Thieves Pathé Scheveningen
19:40 The Post Pathé Scheveningen
19:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
19:50 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
20:00 Amazing Caves Omniversum
20:00 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
20:15 Game Night Pathé Spuimarkt
20:20 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
20:30 Hannah Filmhuis Den Haag
20:30 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
20:30 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
20:40 Darkest Hour Pathé Buitenhof
20:45 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
20:50 Black Panther Pathé Scheveningen
21:00 The Florida Project Filmhuis Den Haag
21:00 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
21:00 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
21:00 Jerusalem Omniversum
21:00 The Post Pathé Buitenhof
21:15 The Insult Filmhuis Den Haag
21:15 Game Night Pathé Scheveningen
21:15 Wonder Wheel Theater Dakota
21:20 The Shape of Water Pathé Buitenhof
21:30 I, Tonya Pathé Scheveningen
21:30 Patser Pathé Spuimarkt
21:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
21:40 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
21:40 12 Strong Pathé Spuimarkt
22:00 I, Tonya Pathé Buitenhof
22:00 Women of Mafia Pathé Scheveningen
22:00 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
22:05 Game Night Pathé Scheveningen
22:15 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
22:20 12 Strong Pathé Scheveningen
22:30 Game Night Pathé Spuimarkt
22:45 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
22:50 Den of Thieves Pathé Scheveningen
22:50 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
23:10 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
23:30 Patser Pathé Scheveningen
23:40 The Commuter Pathé Scheveningen
23:40 Women of Mafia Pathé Spuimarkt
top zaterdag 24-02-2018
00:05 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
00:10 Patser Pathé Spuimarkt
00:15 Game Night Pathé Scheveningen
00:20 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
00:20 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
00:30 Broeders Pathé Spuimarkt
00:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
00:45 Game Night Pathé Spuimarkt
09:00 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
09:05 Coco (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Elias: Alle Ankers Vooruit! (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
09:20 Diep in de Zee (NL) Pathé Spuimarkt
09:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Spuimarkt
09:30 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
09:30 Game Night Pathé Spuimarkt
09:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
09:55 Elias: Alle Ankers Vooruit! (NL) Pathé Scheveningen
09:55 Every Day Pathé Scheveningen
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:05 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
10:10 The Greatest Showman Pathé Buitenhof
10:10 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Scheveningen
10:15 The Party Filmhuis Den Haag
10:15 Het leven is vurrukkulluk Filmhuis Den Haag
10:15 Wild Pathé Buitenhof
10:20 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
10:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
10:30 I, Tonya Pathé Buitenhof
10:30 Game Night Pathé Scheveningen
10:40 Early Man Pathé Buitenhof
10:45 The Insult Filmhuis Den Haag
10:45 I, Tonya Pathé Scheveningen
10:50 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Scheveningen
10:50 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
11:00 Born to Be Wild Omniversum
11:00 Black Panther Pathé Scheveningen
11:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Spuimarkt
11:10 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
11:10 Den of Thieves Pathé Scheveningen
11:15 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Filmhuis Den Haag
11:15 Diep in de Zee (NL) Pathé Spuimarkt
11:20 Game Night Pathé Spuimarkt
11:40 Coco (NL) Pathé Buitenhof
11:40 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
11:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
11:45 Loving Vincent Filmhuis Den Haag
11:55 Coco 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
12:05 The Post Pathé Scheveningen
12:10 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Buitenhof
12:20 Diep in de Zee (NL) Pathé Scheveningen
12:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Spuimarkt
12:30 Visages, villages Filmhuis Den Haag
12:30 Ferdinand (NL) Pathé Buitenhof
12:30 The Greatest Showman Pathé Spuimarkt
12:40 Game Night Pathé Spuimarkt
12:40 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
12:45 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
12:45 Game Night Pathé Scheveningen
12:50 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
12:50 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:00 7 Giorni Filmhuis Den Haag
13:00 To The Arctic Omniversum
13:10 The Post Pathé Buitenhof
13:15 Ferdinand (NL) Pathé Scheveningen
13:15 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
13:30 Gruwelijke rijmen (NL) Filmhuis Den Haag
13:30 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
13:40 Every Day Pathé Scheveningen
13:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
13:45 Black Panther Pathé Buitenhof
13:45 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
13:50 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
14:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
14:00 The Silence of the Lambs Pathé Buitenhof
14:00 The Godfather Pathé Scheveningen
14:00 Gladiator Pathé Spuimarkt
14:10 Diep in de Zee (NL) Pathé Buitenhof
14:10 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
14:20 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Scheveningen
14:30 Ava Filmhuis Den Haag
14:30 De IJslandbende Pathé Buitenhof
14:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Scheveningen
14:45 De IJslandbende Filmhuis Den Haag
14:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
14:50 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
14:55 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 Hannah Filmhuis Den Haag
15:00 Under the Sea Omniversum
15:00 Early Man (NL) Pathé Buitenhof
15:00 Game Night Pathé Scheveningen
15:00 Women of Mafia Pathé Spuimarkt
15:10 Every Day Pathé Spuimarkt
15:10 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
15:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
15:40 I, Tonya Pathé Scheveningen
15:45 Game Night Pathé Spuimarkt
15:50 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Buitenhof
15:50 Every Day Pathé Scheveningen
16:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
16:00 Den of Thieves Pathé Scheveningen
16:00 Ferdinand (NL) Theater Dakota
16:15 De Wilde Stad Pathé Buitenhof
16:15 De Wilde Stad Pathé Scheveningen
16:20 The Post Pathé Buitenhof
16:30 The Florida Project Filmhuis Den Haag
16:30 The Post Pathé Spuimarkt
16:40 The Shape of Water Pathé Buitenhof
16:45 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
16:45 M. Filmhuis Den Haag
16:45 Wild Pathé Buitenhof
16:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
17:00 EOS: Cézanne - Portraits of a Life Filmhuis Den Haag
17:00 Africa: The Serengeti Omniversum
17:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
17:05 Broeders Pathé Spuimarkt
17:10 Early Man Pathé Scheveningen
17:15 Every Day Pathé Spuimarkt
17:20 Downsizing Pathé Buitenhof
17:20 Game Night Pathé Scheveningen
17:30 Downsizing Pathé Scheveningen
17:30 Maze Runner: The Death Cure Pathé Spuimarkt
17:40 Hadi Be Oglum Pathé Spuimarkt
17:50 Padman Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 12 Strong Pathé Scheveningen
18:00 Game Night Pathé Spuimarkt
18:15 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
18:15 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Scheveningen
18:20 Every Day Pathé Scheveningen
18:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
18:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
18:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
18:50 I, Tonya Pathé Buitenhof
19:00 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
19:00 Ava Filmhuis Den Haag
19:00 China, the rise of an empire Omniversum
19:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Scheveningen
19:00 Padmaavat Pathé Spuimarkt
19:00 Wonder Wheel Theater Dakota
19:10 The Post Pathé Spuimarkt
19:15 Den of Thieves Pathé Scheveningen
19:20 Darkest Hour Pathé Buitenhof
19:20 Every Day Pathé Spuimarkt
19:30 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
19:40 Game Night Pathé Scheveningen
19:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
20:00 Amazing Caves Omniversum
20:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
20:00 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
20:15 The Shape of Water Pathé Buitenhof
20:15 The Post Pathé Scheveningen
20:15 Game Night Pathé Spuimarkt
20:20 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
20:30 The Post Pathé Buitenhof
20:30 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
20:40 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
20:45 The Shape of Water Pathé Scheveningen
21:00 The Florida Project Filmhuis Den Haag
21:00 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
21:00 7 Giorni Filmhuis Den Haag
21:00 Jerusalem Omniversum
21:00 I, Tonya Theater Dakota
21:15 The Insult Filmhuis Den Haag
21:15 Black Panther Pathé Buitenhof
21:15 I, Tonya Pathé Scheveningen
21:20 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
21:30 Hannah Filmhuis Den Haag
21:30 The Commuter Pathé Scheveningen
21:30 Patser Pathé Spuimarkt
21:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
21:40 12 Strong Pathé Spuimarkt
21:55 Game Night Pathé Scheveningen
22:00 I, Tonya Pathé Buitenhof
22:00 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
22:15 Den of Thieves Pathé Scheveningen
22:15 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
22:30 Game Night Pathé Spuimarkt
22:40 Patser Pathé Scheveningen
22:50 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
22:50 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
23:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
23:10 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
23:30 Den of Thieves Pathé Scheveningen
23:30 Women of Mafia Pathé Spuimarkt
23:45 The Commuter Pathé Scheveningen
23:50 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
top zondag 25-02-2018
00:10 Game Night Pathé Scheveningen
00:10 Patser Pathé Spuimarkt
00:20 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
00:20 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
00:30 Broeders Pathé Spuimarkt
00:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
00:45 Game Night Pathé Spuimarkt
09:10 Elias: Alle Ankers Vooruit! (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Coco (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Scheveningen
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Spuimarkt
10:00 Game Night Pathé Spuimarkt
10:05 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
10:05 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
10:10 Call Me by Your Name Pathé Buitenhof
10:10 The Greatest Showman Pathé Scheveningen
10:10 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
10:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
10:15 The Party Filmhuis Den Haag
10:20 Wild Pathé Buitenhof
10:20 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
10:25 Early Man Pathé Buitenhof
10:30 Het leven is vurrukkulluk Filmhuis Den Haag
10:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Scheveningen
10:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
10:40 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Buitenhof
10:40 I, Tonya Pathé Scheveningen
10:45 The Florida Project Filmhuis Den Haag
10:45 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
11:00 Born to Be Wild Omniversum
11:00 The Godfather Pathé Buitenhof
11:00 Gladiator Pathé Scheveningen
11:00 Rain Man Pathé Spuimarkt
11:00 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
11:15 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Filmhuis Den Haag
11:15 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
11:20 Every Day Pathé Spuimarkt
11:25 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:35 De IJslandbende Pathé Buitenhof
11:45 Loving Vincent Filmhuis Den Haag
12:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
12:00 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
12:05 Coco 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:05 The Greatest Showman Pathé Spuimarkt
12:15 Game Night Pathé Spuimarkt
12:20 I, Tonya Pathé Buitenhof
12:20 Diep in de Zee (NL) Pathé Scheveningen
12:30 Arjan’s Big Year Filmhuis Den Haag
12:30 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Buitenhof
12:40 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
12:45 Visages, villages Filmhuis Den Haag
12:50 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
13:00 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
13:00 To The Arctic Omniversum
13:00 Ferdinand (NL) Pathé Buitenhof
13:00 Elias: Alle Ankers Vooruit! (NL) Pathé Scheveningen
13:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
13:00 Diep in de Zee (NL) Pathé Spuimarkt
13:10 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:10 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
13:15 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
13:20 Black Panther Pathé Buitenhof
13:20 Game Night Pathé Scheveningen
13:25 Every Day Pathé Spuimarkt
13:30 Gruwelijke rijmen (NL) Filmhuis Den Haag
13:40 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
13:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
14:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
14:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:00 I, Tonya Theater Dakota
14:10 Women of Mafia Pathé Scheveningen
14:15 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
14:15 Early Man (NL) Pathé Buitenhof
14:20 Every Day Pathé Scheveningen
14:20 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
14:20 Coco (NL) Pathé Spuimarkt
14:25 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
14:30 Ava Filmhuis Den Haag
14:30 Phantom Thread Pathé Buitenhof
14:40 Coco (NL) Pathé Buitenhof
14:40 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
14:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
14:45 De IJslandbende Filmhuis Den Haag
14:45 Women of Mafia Pathé Scheveningen
14:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
14:55 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 7 Giorni Filmhuis Den Haag
15:00 Under the Sea Omniversum
15:00 The Shape of Water Pathé Buitenhof
15:00 Ferdinand 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:30 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Buitenhof
15:30 Game Night Pathé Scheveningen
15:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Spuimarkt
15:30 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
15:45 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
16:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
16:00 Den of Thieves Pathé Scheveningen
16:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
16:15 Hannah Filmhuis Den Haag
16:15 De Wilde Stad Pathé Buitenhof
16:15 De Wilde Stad Pathé Scheveningen
16:15 Game Night Pathé Spuimarkt
16:15 Wonder Wheel Theater Dakota
16:20 The Post Pathé Buitenhof
16:20 The Shape of Water Pathé Scheveningen
16:30 The Florida Project Filmhuis Den Haag
16:30 Padman Pathé Spuimarkt
16:45 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
16:45 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
16:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
17:00 The Insult Filmhuis Den Haag
17:00 Africa: The Serengeti Omniversum
17:00 Paddington 2 Pathé Buitenhof
17:00 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
17:00 Women of Mafia Pathé Spuimarkt
17:15 Wild Pathé Buitenhof
17:15 Black Panther Pathé Scheveningen
17:25 Every Day Pathé Spuimarkt
17:30 I, Tonya Pathé Scheveningen
17:30 Women of Mafia Pathé Spuimarkt
17:40 I, Tonya Pathé Buitenhof
17:40 Game Night Pathé Scheveningen
17:40 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
17:50 Women of Mafia Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
18:00 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
18:15 Downsizing Pathé Buitenhof
18:15 12 Strong Pathé Scheveningen
18:30 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
18:30 Game Night Pathé Spuimarkt
18:40 Every Day Pathé Scheveningen
18:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
18:50 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
18:50 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Scheveningen
19:00 Marlina the murderer Filmhuis Den Haag
19:00 Ava Filmhuis Den Haag
19:00 China, the rise of an empire Omniversum
19:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
19:10 Black Panther Pathé Buitenhof
19:15 7 Giorni Filmhuis Den Haag
19:20 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
19:20 The Post Pathé Scheveningen
19:20 The Post Pathé Spuimarkt
19:30 Every Day Pathé Spuimarkt
19:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
19:50 Game Night Pathé Scheveningen
19:50 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
20:00 Amazing Caves Omniversum
20:00 Fifty Shades Freed Pathé Scheveningen
20:10 12 Strong Pathé Spuimarkt
20:15 The Shape of Water Pathé Buitenhof
20:15 Den of Thieves Pathé Scheveningen
20:20 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
20:30 Hannah Filmhuis Den Haag
20:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
20:40 The Post Pathé Buitenhof
20:40 Padmaavat Pathé Spuimarkt
20:45 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
20:45 Game Night Pathé Spuimarkt
21:00 The Florida Project Filmhuis Den Haag
21:00 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
21:00 National Park Adventures Omniversum
21:00 I, Tonya Pathé Buitenhof
21:00 I, Tonya Pathé Scheveningen
21:10 Darkest Hour Pathé Buitenhof
21:15 The Insult Filmhuis Den Haag
21:15 The Shape of Water Pathé Scheveningen
21:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
21:45 The Greatest Showman Pathé Buitenhof
21:45 Hadi Be Oglum Pathé Spuimarkt
21:50 Patser Pathé Scheveningen
22:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
22:00 The Greatest Showman Pathé Scheveningen
22:00 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
22:10 Game Night Pathé Scheveningen
22:20 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
22:40 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
22:50 Patser Pathé Spuimarkt
23:00 Game Night Pathé Spuimarkt
23:10 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
23:20 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
top maandag 26-02-2018
09:10 Coco (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
09:20 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
09:55 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
09:55 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Scheveningen
10:00 Game Night Pathé Scheveningen
10:00 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
10:00 Diep in de Zee (NL) Pathé Spuimarkt
10:00 Game Night Pathé Spuimarkt
10:05 Wild Pathé Buitenhof
10:10 Ferdinand (NL) Pathé Buitenhof
10:10 Diep in de Zee (NL) Pathé Scheveningen
10:10 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
10:10 Elias: Alle Ankers Vooruit! (NL) Pathé Spuimarkt
10:15 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
10:15 Het leven is vurrukkulluk Filmhuis Den Haag
10:15 Early Man Pathé Buitenhof
10:15 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
10:20 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
10:20 I, Tonya Pathé Scheveningen
10:20 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
10:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
10:35 I, Tonya Pathé Buitenhof
10:45 Darkest Hour Pathé Buitenhof
11:00 Born to Be Wild Omniversum
11:15 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Filmhuis Den Haag
11:15 The Post Pathé Scheveningen
11:15 The Post Pathé Spuimarkt
11:20 Every Day Pathé Spuimarkt
11:30 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:45 Den of Thieves Pathé Scheveningen
11:50 The Shape of Water Pathé Buitenhof
11:50 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
11:55 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
12:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
12:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
12:00 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
12:10 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Buitenhof
12:10 Every Day Pathé Scheveningen
12:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
12:15 Game Night Pathé Scheveningen
12:15 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
12:15 Game Night Pathé Spuimarkt
12:20 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Buitenhof
12:20 The Greatest Showman Pathé Spuimarkt
12:30 Visages, villages Filmhuis Den Haag
12:30 De IJslandbende Pathé Buitenhof
12:50 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Scheveningen
13:00 To The Arctic Omniversum
13:00 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
13:00 Diep in de Zee (NL) Pathé Spuimarkt
13:15 The Florida Project Filmhuis Den Haag
13:15 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
13:20 Coco (NL) Pathé Buitenhof
13:20 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Scheveningen
13:25 Every Day Pathé Spuimarkt
13:30 Gruwelijke rijmen (NL) Filmhuis Den Haag
13:30 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Buitenhof
13:40 Diep in de Zee (NL) Pathé Scheveningen
13:40 Ferdinand (NL) Pathé Spuimarkt
13:50 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Pathé Spuimarkt
14:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
14:00 Early Man (NL) Pathé Buitenhof
14:00 Ferdinand (NL) Theater Dakota
14:10 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
14:15 Ava Filmhuis Den Haag
14:15 Downsizing Pathé Buitenhof
14:20 Black Panther Pathé Buitenhof
14:20 Maze Runner: The Death Cure Pathé Scheveningen
14:20 Every Day Pathé Scheveningen
14:25 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
14:30 7 Giorni Filmhuis Den Haag
14:30 Den of Thieves Pathé Scheveningen
14:30 Game Night Pathé Scheveningen
14:40 Diep in de Zee (NL) Pathé Buitenhof
14:40 Early Man (NL) Pathé Scheveningen
14:40 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
14:45 De IJslandbende Filmhuis Den Haag
14:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
14:55 Diep in de Zee 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 Under the Sea Omniversum
15:10 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:10 Coco (NL) Pathé Spuimarkt
15:30 Hannah Filmhuis Den Haag
15:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Spuimarkt
15:30 Early Man (NL) Pathé Spuimarkt
15:40 The Post Pathé Buitenhof
15:40 Ferdinand (NL) Pathé Scheveningen
15:50 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
15:50 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Spuimarkt
15:55 The Greatest Showman Pathé Buitenhof
16:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
16:10 Paddington 2 Pathé Buitenhof
16:15 Game Night Pathé Spuimarkt
16:30 The Insult Filmhuis Den Haag
16:30 Every Day Pathé Scheveningen
16:40 Early Man Pathé Scheveningen
16:45 Ôtez-moi d'un doute Filmhuis Den Haag
16:45 Ma' Rosa Filmhuis Den Haag
16:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Buitenhof
16:45 Game Night Pathé Scheveningen
16:50 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
17:00 Africa: The Serengeti Omniversum
17:00 Patser Pathé Scheveningen
17:00 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
17:10 Wild Pathé Buitenhof
17:10 Den of Thieves Pathé Scheveningen
17:15 The Shape of Water Pathé Buitenhof
17:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Scheveningen
17:20 12 Strong Pathé Spuimarkt
17:25 Every Day Pathé Spuimarkt
17:30 Médecin de campagne Filmhuis Den Haag
17:30 Padman Pathé Spuimarkt
17:40 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
17:45 Padmaavat Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Scheveningen
18:00 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt
18:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Pathé Buitenhof
18:25 I, Tonya Pathé Buitenhof
18:30 De Wilde Stad Pathé Buitenhof
18:30 De Wilde Stad Pathé Scheveningen
18:30 Game Night Pathé Spuimarkt
18:40 The Post Pathé Scheveningen
18:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Filmhuis Den Haag
18:45 Black Panther 3D Pathé Scheveningen
18:50 Gek van Oranje Pathé Buitenhof
19:00 Ava Filmhuis Den Haag
19:00 Hannah Filmhuis Den Haag
19:00 China, the rise of an empire Omniversum
19:00 Game Night Pathé Scheveningen
19:15 Fifty Shades Freed Pathé Buitenhof
19:20 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
19:30 Body Electric Filmhuis Den Haag
19:30 Every Day Pathé Spuimarkt
19:40 Every Day Pathé Scheveningen
19:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
19:50 The Shape of Water Pathé Scheveningen
20:00 Amazing Caves Omniversum
20:00 Gladiator Pathé Buitenhof
20:00 Médecin de campagne Pathé Scheveningen
20:00 The Silence of the Lambs Pathé Spuimarkt
20:15 The Post Pathé Spuimarkt
20:20 Maze Runner: The Death Cure 3D Pathé Spuimarkt
20:30 Black Panther Pathé Buitenhof
20:30 Rain Man Pathé Scheveningen
20:30 Black Panther Pathé Scheveningen
20:30 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
20:45 The Post Pathé Buitenhof
20:45 Game Night Pathé Spuimarkt
21:00 The Insult Filmhuis Den Haag
21:00 7 Giorni Filmhuis Den Haag
21:00 National Park Adventures Omniversum
21:00 The Shape of Water Pathé Buitenhof
21:00 Patser Pathé Spuimarkt
21:10 I, Tonya Pathé Scheveningen
21:15 The Florida Project Filmhuis Den Haag
21:15 I, Tonya Pathé Buitenhof
21:20 Den of Thieves Pathé Scheveningen
21:30 Sneak Preview Filmhuis Den Haag
21:30 Darkest Hour Pathé Buitenhof
21:40 Game Night Pathé Scheveningen
21:40 Fifty Shades Freed Pathé Spuimarkt
21:50 Patser Pathé Scheveningen
22:00 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
22:10 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Scheveningen
22:15 Den of Thieves Pathé Spuimarkt
22:25 The Commuter Pathé Scheveningen
22:30 Broeders Pathé Spuimarkt
22:45 Hadi Be Oglum Pathé Spuimarkt
23:00 Game Night Pathé Spuimarkt
23:10 The Commuter Pathé Spuimarkt
23:20 Black Panther 3D Pathé Spuimarkt
23:35 Winchester: The House That Ghosts Built Pathé Spuimarkt

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Den Haag