home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Den Haag



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 16-08-2018
09:10 Louis en de Aliens (NL) Pathé Spuimarkt
09:15 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
09:25 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
09:25 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Spuimarkt
09:35 Pluisje (NL) Pathé Spuimarkt
09:50 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
09:50 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
 
09:55 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Scheveningen
09:55 Op stap met Dirk Scheele Pathé Scheveningen
09:55 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Pluisje (NL) Pathé Scheveningen
10:05 Louis en de Aliens (NL) Pathé Scheveningen
10:10 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
 
10:15 L'Atelier Filmhuis Den Haag
10:15 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
10:15 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
10:20 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
10:30 Escher: Het Oneindige Zoeken Filmhuis Den Haag
10:30 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
10:30 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
10:45 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
10:55 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL) Filmhuis Den Haag
11:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
11:00 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
11:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
11:10 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
11:10 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
11:20 Show Dogs Pathé Scheveningen
11:20 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
11:30 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
11:30 De Kleine Heks (NL) Pathé Spuimarkt
11:40 Gold Pathé Spuimarkt
11:40 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
11:45 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:50 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
11:50 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
12:00 Great White Shark Omniversum
12:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Scheveningen
12:00 Show Dogs Pathé Spuimarkt
12:10 De Kleine Heks (NL) Pathé Buitenhof
12:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
12:20 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
12:30 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
12:30 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Buitenhof
12:40 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Spuimarkt
12:50 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 The Meg 3D Pathé Scheveningen
13:00 Ant-Man and the Wasp 3D Pathé Spuimarkt
13:05 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
13:05 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
13:20 Incredibles 2 (NL) Pathé Buitenhof
13:20 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
13:20 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
13:30 Molly's Game Pathé Buitenhof
13:30 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
13:35 De Kleine Heks (NL) Pathé Scheveningen
13:40 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
13:45 Louis en de Aliens (NL) Pathé Scheveningen
13:55 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:55 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL) Filmhuis Den Haag
14:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
14:00 Fly Me to the Moon Omniversum
14:00 Christopher Robin Pathé Buitenhof
14:15 Whitney Filmhuis Den Haag
14:20 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:30 My Own Private Idaho Filmhuis Den Haag
14:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
14:30 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
14:40 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
14:45 Incredibles 2 3D Pathé Buitenhof
15:00 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
15:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
15:10 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
15:10 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:20 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
15:30 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
15:30 Show Dogs Pathé Spuimarkt
15:30 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
15:40 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
15:45 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
15:45 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
15:50 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Scheveningen
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
16:00 Great White Shark Omniversum
16:00 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
16:00 Incredibles 2 (NL) Pathé Spuimarkt
16:05 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Buitenhof
16:05 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
16:20 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
16:25 The Meg 3D Pathé Scheveningen
16:30 I Am Not Your Negro Filmhuis Den Haag
16:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
16:45 Hotel Transylvania 3 3D Pathé Buitenhof
16:45 Christopher Robin Pathé Spuimarkt
17:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
17:00 America's Musical Journey Omniversum
17:00 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
17:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
17:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
17:15 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
17:15 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
17:25 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
17:25 Skyscraper 3D Pathé Scheveningen
17:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
17:40 The First Purge Pathé Scheveningen
17:50 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
17:50 Ocean's 8 Pathé Scheveningen
17:55 Tag Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
18:00 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
18:10 The Meg 3D Pathé Scheveningen
18:20 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
18:30 Christopher Robin Pathé Buitenhof
18:30 Ant-Man and the Wasp Pathé Scheveningen
18:30 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
18:40 Ocean's 8 Pathé Spuimarkt
18:45 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
18:45 L'Atelier Filmhuis Den Haag
18:45 Den skyldige Filmhuis Den Haag
18:55 The Happy Prince Pathé Buitenhof
18:55 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
19:00 Kedi Filmhuis Den Haag
19:00 America's Musical Journey Omniversum
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
19:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
19:20 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
19:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
19:30 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
19:45 Christopher Robin Pathé Scheveningen
19:55 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
20:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
20:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
20:00 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
20:10 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
20:10 Gold Pathé Spuimarkt
20:20 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
20:30 The 50th Anniversary of the Elvis Comeback Special Pathé Buitenhof
20:30 The 50th Anniversary of the Elvis Comeback Special Pathé Scheveningen
20:35 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
20:40 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
20:45 Whitney Filmhuis Den Haag
20:45 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
20:50 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
21:00 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
21:00 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
21:00 America's Musical Journey Omniversum
21:00 Mission: Impossible - Fallout Pathé Scheveningen
21:00 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
21:10 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
21:15 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
21:30 Den skyldige Filmhuis Den Haag
21:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
21:30 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
21:40 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
22:00 Ocean's 8 Pathé Buitenhof
22:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
22:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
22:25 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
22:30 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
22:35 The First Purge Pathé Scheveningen
22:35 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
23:05 Skyscraper 3D Pathé Spuimarkt
23:10 The First Purge Pathé Spuimarkt
23:15 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
23:20 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
23:30 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
23:50 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
top vrijdag 17-08-2018
00:00 Slender Man Pathé Spuimarkt
09:10 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Louis en de Aliens (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
09:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
09:30 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Spuimarkt
09:45 De Kleine Heks (NL) Pathé Spuimarkt
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
10:05 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Scheveningen
10:10 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
10:15 L'Atelier Filmhuis Den Haag
10:15 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
10:20 La ch'tite famille Pathé Buitenhof
10:20 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
10:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Scheveningen
10:30 Gold Pathé Spuimarkt
10:35 De Kleine Heks (NL) Pathé Scheveningen
10:35 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
10:40 De Kleine Heks (NL) Pathé Buitenhof
10:45 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
10:50 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
10:55 Op stap met Dirk Scheele Pathé Scheveningen
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL) Filmhuis Den Haag
11:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
11:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Buitenhof
11:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
11:05 Pluisje (NL) Pathé Spuimarkt
11:20 Christopher Robin Pathé Buitenhof
11:20 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Spuimarkt
11:25 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
11:30 L'apparition Filmhuis Den Haag
11:40 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
11:50 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
11:55 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
11:55 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:55 Show Dogs Pathé Spuimarkt
12:00 Great White Shark Omniversum
12:05 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
12:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
12:15 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:25 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
12:30 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
12:40 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
12:40 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:45 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
12:50 Incredibles 2 (NL) Pathé Scheveningen
12:50 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Incredibles 2 (NL) Pathé Buitenhof
13:00 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
13:00 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
13:05 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:10 The Meg 3D Pathé Scheveningen
13:10 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
13:15 Hotel Transylvania 3 3D Pathé Buitenhof
13:15 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
13:25 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
13:40 Christopher Robin Pathé Buitenhof
13:50 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL) Filmhuis Den Haag
14:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
14:00 Fly Me to the Moon Omniversum
14:00 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
14:10 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:15 Whitney Filmhuis Den Haag
14:15 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
14:20 Show Dogs Pathé Scheveningen
14:20 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
14:30 Double indemnity Filmhuis Den Haag
14:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
14:30 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
14:35 Incredibles 2 (NL) Pathé Spuimarkt
14:45 Christopher Robin Pathé Scheveningen
14:50 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL) Filmhuis Den Haag
15:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
15:00 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Buitenhof
15:05 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Scheveningen
15:10 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:20 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
15:25 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
15:30 Incredibles 2 3D Pathé Buitenhof
15:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
15:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
15:45 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
15:45 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
15:45 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
15:50 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
16:00 Great White Shark Omniversum
16:00 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
16:20 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
16:30 Kedi Filmhuis Den Haag
16:30 Christopher Robin Pathé Spuimarkt
16:35 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
16:40 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
16:45 The Happy Prince Pathé Buitenhof
16:50 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
16:50 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
16:55 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
17:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
17:00 America's Musical Journey Omniversum
17:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
17:10 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
17:10 Ocean's 8 Pathé Spuimarkt
17:15 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
17:15 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
17:25 Ant-Man and the Wasp 3D Pathé Spuimarkt
17:30 Ant-Man and the Wasp Pathé Buitenhof
17:30 Christopher Robin Pathé Scheveningen
17:45 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
18:05 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
18:15 Book Club Pathé Buitenhof
18:20 Tag Pathé Spuimarkt
18:25 The Meg 3D Pathé Scheveningen
18:35 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
18:45 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
18:45 Disobedience Filmhuis Den Haag
18:45 Den skyldige Filmhuis Den Haag
18:45 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
18:50 The First Purge Pathé Scheveningen
18:55 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
19:00 I Am Not Your Negro Filmhuis Den Haag
19:00 America's Musical Journey Omniversum
19:05 Ocean's 8 Pathé Buitenhof
19:05 Gold Pathé Spuimarkt
19:10 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
19:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
19:25 Skyscraper Pathé Scheveningen
19:25 The Meg Pathé Spuimarkt
19:30 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
19:30 Book Club Pathé Spuimarkt
19:30 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
19:45 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
20:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
20:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
20:00 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
20:15 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
20:15 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
20:20 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
20:30 Christopher Robin Pathé Buitenhof
20:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
20:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
20:40 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
20:45 Whitney Filmhuis Den Haag
21:00 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
21:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
21:00 America's Musical Journey Omniversum
21:00 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
21:00 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
21:10 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
21:10 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Scheveningen
21:15 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
21:30 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
21:30 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
21:45 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
21:45 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
21:50 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Buitenhof
21:55 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
22:00 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
22:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
22:10 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
22:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
22:30 Skyscraper 3D Pathé Spuimarkt
22:45 Ocean's 8 Pathé Scheveningen
23:00 The Meg 3D Pathé Scheveningen
23:00 The First Purge Pathé Spuimarkt
23:10 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
23:15 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
23:30 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
23:30 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
23:40 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
23:50 BlacKkKlansman Pathé Scheveningen
23:50 Sicario: Day of the Soldado Pathé Spuimarkt
top zaterdag 18-08-2018
00:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
00:15 Slender Man Pathé Scheveningen
00:30 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
00:45 Slender Man Pathé Spuimarkt
00:45 Tag Pathé Spuimarkt
00:45 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
09:10 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Louis en de Aliens (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
09:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
09:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
09:30 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
10:05 Christopher Robin Pathé Buitenhof
10:05 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Scheveningen
10:10 La ch'tite famille Pathé Buitenhof
10:10 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
10:15 L'Atelier Filmhuis Den Haag
10:15 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
10:20 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
10:25 De Kleine Heks (NL) Pathé Buitenhof
10:25 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
10:30 Escher: Het Oneindige Zoeken Filmhuis Den Haag
10:30 Ant-Man and the Wasp Pathé Buitenhof
10:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Scheveningen
10:35 De Kleine Heks (NL) Pathé Scheveningen
10:35 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
10:40 Gold Pathé Spuimarkt
10:45 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
10:55 Op stap met Dirk Scheele Pathé Scheveningen
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL) Filmhuis Den Haag
11:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
11:00 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
11:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
11:10 Show Dogs Pathé Spuimarkt
11:20 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Buitenhof
11:20 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Spuimarkt
11:25 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
11:30 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
11:40 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
11:50 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
11:55 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:00 Great White Shark Omniversum
12:05 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
12:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
12:15 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
12:15 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:25 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
12:30 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
12:30 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
12:40 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Buitenhof
12:40 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:50 Incredibles 2 (NL) Pathé Scheveningen
12:50 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
12:50 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Incredibles 2 (NL) Pathé Buitenhof
13:00 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
13:00 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
13:05 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:10 The Meg 3D Pathé Scheveningen
13:10 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
13:15 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
13:25 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
13:40 Christopher Robin Pathé Buitenhof
13:45 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
14:00 Loveless Filmhuis Den Haag
14:00 Fly Me to the Moon Omniversum
14:05 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
14:10 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL) Filmhuis Den Haag
14:15 Den skyldige Filmhuis Den Haag
14:15 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
14:20 Show Dogs Pathé Scheveningen
14:20 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
14:30 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
14:35 Incredibles 2 (NL) Pathé Spuimarkt
14:45 Christopher Robin Pathé Scheveningen
14:50 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Buitenhof
14:50 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
15:00 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
15:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
15:05 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Scheveningen
15:10 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:20 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
15:25 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
15:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
15:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
15:35 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
15:45 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
15:45 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
15:50 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
16:00 Raphael - the Lord of the Arts Filmhuis Den Haag
16:00 Great White Shark Omniversum
16:00 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
16:15 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
16:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
16:20 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
16:20 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
16:30 I Am Not Your Negro Filmhuis Den Haag
16:30 Incredibles 2 3D Pathé Buitenhof
16:30 Christopher Robin Pathé Spuimarkt
16:40 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
16:50 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
16:50 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
16:50 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
17:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
17:00 America's Musical Journey Omniversum
17:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
17:10 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Buitenhof
17:10 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
17:15 Book Club Pathé Spuimarkt
17:15 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
17:25 Ant-Man and the Wasp 3D Pathé Spuimarkt
17:30 Christopher Robin Pathé Scheveningen
17:45 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
18:00 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
18:05 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
18:20 Tag Pathé Spuimarkt
18:25 The Meg 3D Pathé Scheveningen
18:45 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
18:45 L'Atelier Filmhuis Den Haag
18:45 Den skyldige Filmhuis Den Haag
18:45 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
18:45 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
18:50 The First Purge Pathé Scheveningen
18:55 The Happy Prince Pathé Buitenhof
19:00 Kedi Filmhuis Den Haag
19:00 America's Musical Journey Omniversum
19:05 Gold Pathé Spuimarkt
19:10 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
19:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
19:15 Book Club Pathé Buitenhof
19:20 The Meg Pathé Spuimarkt
19:25 Skyscraper Pathé Scheveningen
19:30 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
19:30 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
19:30 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
19:45 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
19:50 Christopher Robin Pathé Buitenhof
20:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
20:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
20:00 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
20:15 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
20:20 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
20:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
20:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
20:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
20:40 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
20:45 Whitney Filmhuis Den Haag
21:00 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
21:00 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
21:00 America's Musical Journey Omniversum
21:00 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
21:00 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
21:10 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Scheveningen
21:15 BlacKkKlansman Pathé Buitenhof
21:15 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
21:30 Den skyldige Filmhuis Den Haag
21:35 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
21:45 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
21:45 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
21:45 Ocean's 8 Pathé Spuimarkt
21:50 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
21:55 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
22:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
22:05 Ocean's 8 Pathé Buitenhof
22:10 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
22:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
22:30 Skyscraper 3D Pathé Spuimarkt
22:45 Ocean's 8 Pathé Scheveningen
23:00 The Meg 3D Pathé Scheveningen
23:00 The First Purge Pathé Spuimarkt
23:10 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
23:15 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
23:30 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
23:30 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
23:40 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
23:50 BlacKkKlansman Pathé Scheveningen
23:50 Sicario: Day of the Soldado Pathé Spuimarkt
top zondag 19-08-2018
00:05 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
00:15 Slender Man Pathé Scheveningen
00:25 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
00:45 Slender Man Pathé Spuimarkt
00:45 Tag Pathé Spuimarkt
00:45 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
09:10 Show Dogs Pathé Spuimarkt
09:10 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
09:20 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
09:20 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
09:30 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
09:40 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
09:55 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Scheveningen
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Incredibles 2 (NL) Pathé Scheveningen
10:00 De Kleine Heks (NL) Pathé Spuimarkt
10:05 Op stap met Dirk Scheele Pathé Scheveningen
10:10 Hotel Transylvania 3 3D Pathé Buitenhof
10:15 L'Atelier Filmhuis Den Haag
10:15 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
10:15 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
10:15 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
10:15 Gold Pathé Spuimarkt
10:20 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
10:20 Pluisje (NL) Pathé Scheveningen
10:25 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
10:30 Incredibles 2 3D Pathé Buitenhof
10:40 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:45 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL) Filmhuis Den Haag
11:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
11:00 The Meg 3D Pathé Scheveningen
11:00 Show Dogs Pathé Spuimarkt
11:10 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
11:10 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
11:20 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
11:25 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
11:30 Whitney Filmhuis Den Haag
11:35 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
11:45 Christopher Robin Pathé Buitenhof
11:45 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
11:50 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
11:50 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
12:00 Great White Shark Omniversum
12:10 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
12:10 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
12:10 Louis en de Aliens (NL) Pathé Spuimarkt
12:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
12:15 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
12:25 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
12:30 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
12:30 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
12:35 De Kleine Heks (NL) Pathé Scheveningen
12:50 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
12:50 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:55 Skyscraper 3D Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:05 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Buitenhof
13:05 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
13:10 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
13:20 Incredibles 2 (NL) Pathé Buitenhof
13:20 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
13:25 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Scheveningen
13:25 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
13:45 The Meg 3D Pathé Scheveningen
13:45 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:55 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
14:00 La piscine Filmhuis Den Haag
14:00 Fly Me to the Moon Omniversum
14:00 Christopher Robin Pathé Buitenhof
14:00 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
14:05 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
14:15 Den skyldige Filmhuis Den Haag
14:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL) Filmhuis Den Haag
14:25 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
14:30 The Road to Mandalay Filmhuis Den Haag
14:30 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:45 Incredibles 2 (NL) Pathé Spuimarkt
14:50 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
14:50 Show Dogs Pathé Scheveningen
14:55 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:55 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL) Filmhuis Den Haag
15:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
15:00 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Buitenhof
15:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
15:10 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Spuimarkt
15:15 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
15:15 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
15:30 BlacKkKlansman Pathé Buitenhof
15:35 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:50 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
16:00 Great White Shark Omniversum
16:00 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
16:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
16:10 The Meg 3D Pathé Scheveningen
16:15 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
16:15 Book Club Pathé Spuimarkt
16:20 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
16:20 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
16:25 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
16:30 Kedi Filmhuis Den Haag
16:35 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
16:45 Christopher Robin Pathé Spuimarkt
16:50 Ant-Man and the Wasp Pathé Scheveningen
17:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
17:00 America's Musical Journey Omniversum
17:00 Skyscraper 3D Pathé Scheveningen
17:00 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
17:00 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
17:10 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
17:15 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
17:15 Incredibles 2 3D Pathé Buitenhof
17:15 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
17:25 The Happy Prince Pathé Buitenhof
17:30 Ocean's 8 Pathé Scheveningen
17:30 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
17:45 The First Purge Pathé Scheveningen
17:55 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:10 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
18:15 Gold Pathé Spuimarkt
18:20 Christopher Robin Pathé Buitenhof
18:30 Book Club Pathé Buitenhof
18:30 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
18:30 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
18:40 The Meg 3D Pathé Scheveningen
18:45 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
18:45 Den skyldige Filmhuis Den Haag
18:45 Disobedience Filmhuis Den Haag
18:55 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
19:00 I Am Not Your Negro Filmhuis Den Haag
19:00 America's Musical Journey Omniversum
19:00 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
19:00 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
19:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
19:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
19:15 Christopher Robin Pathé Scheveningen
19:25 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
19:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
19:40 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Buitenhof
19:40 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
19:45 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
19:50 Ocean's 8 Pathé Scheveningen
20:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
20:00 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
20:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
20:05 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
20:15 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
20:40 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
20:45 Whitney Filmhuis Den Haag
20:45 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
20:45 The Meg Pathé Spuimarkt
21:00 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
21:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
21:00 America's Musical Journey Omniversum
21:00 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
21:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
21:10 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
21:15 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
21:20 Ocean's 8 Pathé Spuimarkt
21:30 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
21:30 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
21:30 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
21:35 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
21:40 The Meg 3D Pathé Scheveningen
21:45 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
21:55 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
22:00 Ant-Man and the Wasp 3D Pathé Spuimarkt
22:15 The First Purge Pathé Scheveningen
22:15 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
22:20 Tag Pathé Spuimarkt
22:30 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
22:30 The First Purge Pathé Spuimarkt
top maandag 20-08-2018
09:10 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
09:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
09:15 Louis en de Aliens (NL) Pathé Spuimarkt
09:20 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
09:30 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
09:50 Show Dogs Pathé Spuimarkt
09:55 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Scheveningen
10:10 Hotel Transylvania 3 3D Pathé Buitenhof
10:10 De Kleine Heks (NL) Pathé Spuimarkt
10:15 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
10:15 La ch'tite famille Pathé Buitenhof
10:15 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:25 Pluisje (NL) Pathé Scheveningen
10:25 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
10:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
10:30 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
10:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
10:35 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
10:50 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
10:55 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL) Filmhuis Den Haag
11:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
11:00 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Buitenhof
11:00 Pluisje (NL) Pathé Spuimarkt
11:15 Incredibles 2 (NL) Pathé Buitenhof
11:15 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
11:25 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
11:30 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
11:30 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
11:40 Louis en de Aliens (NL) Pathé Scheveningen
11:45 De Kleine Heks (NL) Pathé Buitenhof
11:45 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
11:50 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
11:50 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
11:50 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
12:00 Great White Shark Omniversum
12:10 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
12:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
12:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
12:20 Op stap met Dirk Scheele Pathé Scheveningen
12:25 Christopher Robin Pathé Buitenhof
12:30 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
12:45 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
12:55 Show Dogs Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Buitenhof
13:00 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Scheveningen
13:00 Gold Pathé Spuimarkt
13:05 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
13:05 The Meg 3D Pathé Scheveningen
13:15 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
13:15 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
13:20 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
13:30 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
13:35 De Kleine Heks (NL) Pathé Scheveningen
13:45 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:50 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Buitenhof
13:50 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:50 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:55 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL) Filmhuis Den Haag
14:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
14:00 Fly Me to the Moon Omniversum
14:00 Incredibles 2 3D Pathé Buitenhof
14:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
14:05 Show Dogs Pathé Scheveningen
14:15 Whitney Filmhuis Den Haag
14:25 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
14:30 Double indemnity Filmhuis Den Haag
14:40 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
14:50 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
15:00 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
15:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
15:00 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
15:00 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
15:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
15:10 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:20 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
15:20 Incredibles 2 (NL) Pathé Spuimarkt
15:30 Incredibles 2 (NL) Pathé Scheveningen
15:40 Incredibles 2 (NL) Pathé Buitenhof
15:40 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
15:40 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
15:45 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
15:50 Louis en de Aliens (NL) Pathé Scheveningen
15:50 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
16:00 Great White Shark Omniversum
16:00 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
16:05 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
16:10 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
16:20 Christopher Robin Pathé Spuimarkt
16:25 The Meg 3D Pathé Scheveningen
16:30 Disobedience Filmhuis Den Haag
16:35 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
16:40 Christopher Robin Pathé Buitenhof
16:50 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Buitenhof
17:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
17:00 America's Musical Journey Omniversum
17:00 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
17:10 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
17:10 Ocean's 8 Pathé Spuimarkt
17:15 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
17:20 Christopher Robin Pathé Scheveningen
17:30 The First Purge Pathé Scheveningen
17:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
17:30 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
17:40 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
17:45 Skyscraper 3D Pathé Scheveningen
17:50 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
17:55 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:00 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
18:10 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
18:20 The Happy Prince Pathé Buitenhof
18:20 The Meg 3D Pathé Scheveningen
18:30 Ocean's 8 Pathé Scheveningen
18:30 Tag Pathé Spuimarkt
18:35 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
18:45 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
18:45 Nina Filmhuis Den Haag
18:45 L'Atelier Filmhuis Den Haag
18:55 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
19:00 Kedi Filmhuis Den Haag
19:00 America's Musical Journey Omniversum
19:00 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
19:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
19:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
19:15 Molly's Game Pathé Buitenhof
19:20 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
19:30 Christopher Robin Pathé Buitenhof
19:30 Gold Pathé Spuimarkt
19:35 Christopher Robin Pathé Scheveningen
19:40 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
19:45 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
20:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
20:00 The Happy Prince Pathé Scheveningen
20:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
20:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
20:15 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
20:15 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
20:20 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
20:40 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
20:45 Whitney Filmhuis Den Haag
20:45 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
20:50 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
21:00 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
21:00 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
21:00 America's Musical Journey Omniversum
21:00 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
21:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
21:10 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
21:10 The Meg Pathé Spuimarkt
21:20 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
21:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
21:30 Den skyldige Filmhuis Den Haag
21:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
21:35 Ant-Man and the Wasp 3D Pathé Spuimarkt
21:45 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
21:45 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
21:50 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
22:05 Ocean's 8 Pathé Buitenhof
22:15 Skyscraper Pathé Scheveningen
22:15 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
22:15 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
22:30 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
22:30 The First Purge Pathé Spuimarkt
22:30 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
22:45 Skyscraper 3D Pathé Spuimarkt
top dinsdag 21-08-2018
09:10 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
09:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
09:15 Louis en de Aliens (NL) Pathé Spuimarkt
09:20 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
09:30 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
09:50 De Kleine Heks (NL) Pathé Spuimarkt
09:50 Show Dogs Pathé Spuimarkt
10:00 Sammy's Avonturen: de Geheime Doorgang (NL) Omniversum
10:00 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Scheveningen
10:10 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
10:15 L'Atelier Filmhuis Den Haag
10:15 Casper en Emma maken theater (NL) Filmhuis Den Haag
10:15 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
10:15 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
10:15 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Spuimarkt
10:30 Escher: Het Oneindige Zoeken Filmhuis Den Haag
10:30 De Kleine Heks (NL) Pathé Buitenhof
10:30 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
10:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
10:35 Pluisje (NL) Pathé Scheveningen
10:35 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
10:45 Jurassic World: Fallen Kingdom Pathé Buitenhof
10:45 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
10:55 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
11:00 Rita & Krokodil 2 (NL) Filmhuis Den Haag
11:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
11:00 The Meg 3D Pathé Scheveningen
11:00 Pluisje (NL) Pathé Spuimarkt
11:20 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
11:25 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
11:30 L'apparition Filmhuis Den Haag
11:30 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
11:30 Show Dogs Pathé Scheveningen
11:30 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
11:45 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
11:50 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
11:50 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
12:00 Great White Shark Omniversum
12:00 De Kleine Heks (NL) Pathé Scheveningen
12:00 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
12:10 Louis en de Aliens (NL) Pathé Scheveningen
12:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
12:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Spuimarkt
12:20 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
12:30 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
12:30 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Buitenhof
12:30 Incredibles 2 3D (NL) Pathé Scheveningen
12:45 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
12:45 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Scheveningen
12:45 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Spuimarkt
12:55 Show Dogs Pathé Spuimarkt
13:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
13:00 Gold Pathé Spuimarkt
13:20 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
13:20 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
13:30 Molly's Game Pathé Buitenhof
13:30 Molly's Game Pathé Scheveningen
13:30 Teen Titans GO! at the Movies (NL) Pathé Spuimarkt
13:35 The Meg 3D Pathé Scheveningen
13:45 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:50 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
13:50 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Spuimarkt
13:55 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
14:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL) Filmhuis Den Haag
14:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
14:00 Fly Me to the Moon Omniversum
14:00 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
14:05 Louis en de Aliens 3D (NL) Pathé Scheveningen
14:15 Whitney Filmhuis Den Haag
14:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Scheveningen
14:20 Incredibles 2 (NL) Pathé Buitenhof
14:25 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
14:30 La piscine Filmhuis Den Haag
14:40 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
14:45 Incredibles 2 3D Pathé Buitenhof
14:50 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
15:00 Trio - De jacht op een legendarische schat (NL) Filmhuis Den Haag
15:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
15:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
15:05 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Scheveningen
15:20 Janneman Robinson & Poeh (NL) Pathé Buitenhof
15:20 Incredibles 2 (NL) Pathé Spuimarkt
15:25 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL) Pathé Scheveningen
15:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Buitenhof
15:35 Incredibles 2 (NL) Pathé Scheveningen
15:40 De Film van Dylan Haegens Pathé Spuimarkt
15:45 Que Dios nos perdone Filmhuis Den Haag
15:50 Hotel Transsylvanië 3 (NL) Pathé Spuimarkt
16:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
16:00 Great White Shark Omniversum
16:00 The Meg 3D Pathé Scheveningen
16:00 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
16:10 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
16:20 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
16:20 Mission: Impossible - Fallout Pathé Scheveningen
16:20 Christopher Robin Pathé Spuimarkt
16:30 Disobedience Filmhuis Den Haag
16:30 De Film van Dylan Haegens Pathé Scheveningen
16:35 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
16:45 Hotel Transylvania 3 3D Pathé Buitenhof
17:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
17:00 America's Musical Journey Omniversum
17:00 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
17:05 Christopher Robin Pathé Buitenhof
17:05 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
17:10 Ocean's 8 Pathé Spuimarkt
17:15 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
17:20 The First Purge Pathé Scheveningen
17:30 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
17:30 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
17:30 The Darkest Minds Pathé Spuimarkt
17:30 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
17:45 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
17:50 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
17:50 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
17:55 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
18:00 A Beautiful Planet (NL) Omniversum
18:10 Ocean's 8 Pathé Scheveningen
18:20 Christopher Robin Pathé Scheveningen
18:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
18:30 Tag Pathé Spuimarkt
18:35 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
18:40 Christopher Robin Pathé Buitenhof
18:45 Klanken van Oorsprong Filmhuis Den Haag
18:45 Disobedience Filmhuis Den Haag
18:45 Den skyldige Filmhuis Den Haag
18:50 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
19:00 Kedi Filmhuis Den Haag
19:00 America's Musical Journey Omniversum
19:00 The Happy Prince Pathé Buitenhof
19:10 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
19:15 Tampopo Filmhuis Den Haag
19:20 Juliet, Naked Pathé Buitenhof
19:20 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
19:30 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Scheveningen
19:30 Gold Pathé Spuimarkt
19:40 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
19:40 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
19:45 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Spuimarkt
20:00 Oceans: Our Blue Planet (NL) Omniversum
20:00 The Darkest Minds Pathé Scheveningen
20:00 The Spy Who Dumped Me Pathé Spuimarkt
20:10 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Buitenhof
20:15 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
20:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami Filmhuis Den Haag
20:30 The Equalizer 2 Pathé Buitenhof
20:30 Sneak Preview Pathé Scheveningen
20:40 Mamma Mia! Here We Go Again Pathé Scheveningen
20:40 Mission: Impossible - Fallout 3D Pathé Spuimarkt
20:45 Whitney Filmhuis Den Haag
20:50 Mission: Impossible - Fallout Pathé Buitenhof
21:00 Plaire, aimer et courir vite Filmhuis Den Haag
21:00 Den skyldige Filmhuis Den Haag
21:00 America's Musical Journey Omniversum
21:00 Sneak Preview Pathé Buitenhof
21:00 The Equalizer 2 Pathé Scheveningen
21:00 Sneak Preview Pathé Spuimarkt
21:10 The Meg Pathé Spuimarkt
21:20 Under the Silver Lake Pathé Buitenhof
21:30 Tiempo Compartido Filmhuis Den Haag
21:30 The Meg 3D Pathé Scheveningen
21:35 Ocean's 8 Pathé Buitenhof
21:45 The Equalizer 2 Pathé Spuimarkt
21:50 Crazy Rich Asians Pathé Scheveningen
22:10 The Spy Who Dumped Me Pathé Scheveningen
22:10 Ant-Man and the Wasp 3D Pathé Spuimarkt
22:15 The Meg 3D Pathé Spuimarkt
22:20 Ant-Man and the Wasp 3D Pathé Scheveningen
22:30 The First Purge Pathé Spuimarkt
22:30 Crazy Rich Asians Pathé Spuimarkt
22:45 Skyscraper 3D Pathé Spuimarkt

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Den Haag