home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Delft



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 27-02-2020
15:10 Spionnengeheimen (NL) Pathé Delft
15:25 Sonic (NL) Pathé Delft
16:00 Jumanji: The Next Level Pathé Delft
16:00 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
16:20 Little Women Filmhuis Lumen
16:25 Emma Pathé Delft
16:40 Like a Boss Pathé Delft
 
16:45 De Beentjes van Sint Hildegard Filmhuis Lumen
16:50 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
17:25 Sonic the Hedgehog Pathé Delft
17:50 Little Women Pathé Delft
17:50 Like a Boss Pathé Delft
18:45 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
18:50 Parasite Pathé Delft
 
19:00 The Gentlemen Pathé Delft
19:10 System Crasher Filmhuis Lumen
19:15 Emma Pathé Delft
19:25 Atlantique Filmhuis Lumen
19:40 1917 Pathé Delft
19:50 Like a Boss Pathé Delft
20:45 Onze Jongens in Miami Pathé Delft
21:10 Bad Boys For Life Pathé Delft
21:30 A White, White Day Filmhuis Lumen
21:30 The Gentlemen Pathé Delft
21:40 Birds of Prey Pathé Delft
21:45 Les Misérables Filmhuis Lumen
21:55 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Delft
22:00 Suriname Pathé Delft
22:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
top vrijdag 28-02-2020
10:00 Spionnengeheimen (NL) Pathé Delft
10:05 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
10:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Delft
10:15 Kleuterbioscoop Pathé Delft
10:30 Sonic (NL) Pathé Delft
10:40 Parasite Pathé Delft
11:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
11:40 Like a Boss Pathé Delft
11:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Delft
12:00 Dolittle (NL) Pathé Delft
12:15 Mees Kees in de Wolken Pathé Delft
12:45 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
13:00 Sonic (NL) Pathé Delft
13:25 Little Women Pathé Delft
13:40 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
13:45 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Delft
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Delft
14:15 Frozen 2 (NL) Pathé Delft
14:30 Mees Kees in de Wolken Filmhuis Lumen
14:40 Spionnengeheimen (NL) Pathé Delft
14:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Filmhuis Lumen
15:25 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
15:40 Sonic (NL) Pathé Delft
15:55 Jumanji: The Next Level Pathé Delft
16:05 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
16:15 Emma Pathé Delft
16:20 Little Women Filmhuis Lumen
16:30 Like a Boss Pathé Delft
16:45 De Beentjes van Sint Hildegard Filmhuis Lumen
17:00 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
17:30 Like a Boss Pathé Delft
18:00 The Call of the Wild Pathé Delft
18:15 The Gentlemen Pathé Delft
18:30 Sonic the Hedgehog Pathé Delft
18:45 Onze Jongens in Miami Pathé Delft
19:00 Emma Pathé Delft
19:05 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
19:10 System Crasher Filmhuis Lumen
19:25 Atlantique Filmhuis Lumen
19:40 Like a Boss Pathé Delft
20:25 Little Women Pathé Delft
20:45 1917 Pathé Delft
20:55 Bad Boys For Life Pathé Delft
21:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
21:30 A White, White Day Filmhuis Lumen
21:30 The Gentlemen Pathé Delft
21:40 Birds of Prey Pathé Delft
21:45 Les Misérables Filmhuis Lumen
21:50 Suriname Pathé Delft
23:15 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Delft
23:20 The Invisible Man Pathé Delft
23:25 The Gentlemen Pathé Delft
23:40 Bad Boys For Life Pathé Delft
top zaterdag 29-02-2020
00:00 Suriname Pathé Delft
00:05 Guns Akimbo Pathé Delft
00:05 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Delft
10:00 Kleuterbioscoop Pathé Delft
10:10 Spionnengeheimen (NL) Pathé Delft
10:15 1917 Pathé Delft
10:20 Jumanji: The Next Level Pathé Delft
10:50 Sonic (NL) Pathé Delft
11:10 Onze Jongens in Miami Pathé Delft
11:30 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
11:40 Frozen 2 (NL) Pathé Delft
12:25 Mees Kees in de Wolken Pathé Delft
12:50 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
13:00 Dolittle (NL) Pathé Delft
13:10 Sonic (NL) Pathé Delft
13:45 Emma Pathé Delft
14:00 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
14:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Delft
14:30 Little Women Filmhuis Lumen
14:45 For Sama Filmhuis Lumen
14:45 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Delft
15:15 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
15:30 Sonic (NL) Pathé Delft
15:45 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
16:00 Spionnengeheimen (NL) Pathé Delft
16:10 The Call of the Wild Pathé Delft
16:30 Like a Boss Pathé Delft
16:45 De Beentjes van Sint Hildegard Filmhuis Lumen
17:05 Parasite Pathé Delft
17:20 Les Misérables Filmhuis Lumen
17:20 Sonic the Hedgehog Pathé Delft
18:00 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
18:10 Little Women Pathé Delft
18:15 Onze Jongens in Miami Pathé Delft
18:40 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
19:00 Opera: Agrippina (Handel) Pathé Delft
19:10 System Crasher Filmhuis Lumen
19:25 Atlantique Filmhuis Lumen
19:40 Emma Pathé Delft
19:50 Like a Boss Pathé Delft
20:10 The Gentlemen Pathé Delft
20:45 1917 Pathé Delft
21:00 Bad Boys For Life Pathé Delft
21:10 Suriname Pathé Delft
21:30 A White, White Day Filmhuis Lumen
21:45 Parasite Filmhuis Lumen
21:55 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
22:30 Birds of Prey Pathé Delft
22:45 The Gentlemen Pathé Delft
23:20 The Invisible Man Pathé Delft
23:30 Bad Boys For Life Pathé Delft
23:45 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Delft
23:50 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
23:55 Guns Akimbo Pathé Delft
top zondag 01-03-2020
00:00 Suriname Pathé Delft
00:05 Guns Akimbo Pathé Delft
00:05 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
10:00 Kleuterbioscoop Pathé Delft
10:05 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
10:10 1917 Pathé Delft
10:35 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
11:00 Jumanji: The Next Level Pathé Delft
11:15 Mees Kees in de Wolken Pathé Delft
11:35 Sonic (NL) Pathé Delft
12:00 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Delft
12:40 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
12:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Filmhuis Lumen
12:45 Frozen 2 (NL) Pathé Delft
13:00 Mees Kees in de Wolken Filmhuis Lumen
13:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
13:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Delft
13:40 Spionnengeheimen (NL) Pathé Delft
13:55 Sonic (NL) Pathé Delft
14:20 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
14:40 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
14:45 For Sama Filmhuis Lumen
15:00 De Beentjes van Sint Hildegard Filmhuis Lumen
15:00 Like a Boss Pathé Delft
15:10 Dolittle (NL) Pathé Delft
15:30 Parasite Pathé Delft
16:00 Zenek Pathé Delft
16:15 Sonic (NL) Pathé Delft
16:20 Emma Pathé Delft
16:45 A White, White Day Filmhuis Lumen
16:45 The Gentlemen Pathé Delft
17:00 Little Women Pathé Delft
17:20 System Crasher Filmhuis Lumen
17:25 April, May en June Pathé Delft
18:20 1917 Pathé Delft
18:30 Like a Boss Pathé Delft
18:45 Onze Jongens in Miami Pathé Delft
19:10 Emma Pathé Delft
19:15 Les Misérables Filmhuis Lumen
19:30 Suriname Pathé Delft
19:55 The Call of the Wild Pathé Delft
19:55 Sonic the Hedgehog Pathé Delft
20:00 Little Women Filmhuis Lumen
20:30 The Gentlemen Pathé Delft
21:05 Bad Boys For Life Pathé Delft
21:15 Birds of Prey Pathé Delft
21:40 The Invisible Man Pathé Delft
21:45 Sneak Preview Filmhuis Lumen
21:50 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Delft
22:10 Guns Akimbo Pathé Delft
22:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
top maandag 02-03-2020
10:15 Dolittle (NL) Pathé Delft
10:20 Kleuterbioscoop Pathé Delft
10:35 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Delft
10:50 Like a Boss Pathé Delft
11:00 Frozen 2 (NL) Pathé Delft
11:30 Mees Kees in de Wolken Pathé Delft
12:00 Het Wilde Avontuur (NL) Pathé Delft
12:30 The Gentlemen Pathé Delft
12:35 Spionnengeheimen (NL) Pathé Delft
12:50 Emma Pathé Delft
13:15 De Grote Slijmfilm Pathé Delft
13:30 Little Women Pathé Delft
13:45 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
14:20 1917 Pathé Delft
15:00 Like a Boss Pathé Delft
15:15 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
15:30 Parasite Pathé Delft
15:45 Sonic (NL) Pathé Delft
16:30 The Call of the Wild Pathé Delft
16:50 Jumanji: The Next Level Pathé Delft
17:00 Like a Boss Pathé Delft
17:10 Just Mercy Pathé Delft
17:30 Sonic the Hedgehog Pathé Delft
18:00 The Gentlemen Pathé Delft
18:20 Onze Jongens in Miami Pathé Delft
18:50 Little Women Pathé Delft
19:10 Like a Boss Pathé Delft
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
19:40 Emma Pathé Delft
19:45 Little Women Filmhuis Lumen
20:00 System Crasher Filmhuis Lumen
20:30 The Gentlemen Pathé Delft
20:50 1917 Pathé Delft
21:10 Bad Boys For Life Pathé Delft
21:40 Suriname Pathé Delft
22:00 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Delft
22:15 Birds of Prey Pathé Delft
22:15 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
top dinsdag 03-03-2020
10:15 Kleuterbioscoop Pathé Delft
10:15 Sonic the Hedgehog Pathé Delft
10:30 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
10:50 Like a Boss Pathé Delft
11:10 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
11:30 Suriname Pathé Delft
11:50 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Delft
12:25 1917 Pathé Delft
12:35 The Gentlemen Pathé Delft
12:50 Emma Pathé Delft
13:30 Green Book Pathé Delft
13:40 Little Women Pathé Delft
13:45 Spike en de Magische Steen (NL) Pathé Delft
15:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
15:00 Like a Boss Pathé Delft
15:30 Just Mercy Pathé Delft
15:45 Sonic (NL) Pathé Delft
16:30 The Call of the Wild Pathé Delft
17:00 Like a Boss Pathé Delft
17:15 Sonic the Hedgehog Pathé Delft
18:00 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft
18:00 The Gentlemen Pathé Delft
18:20 Birds of Prey Pathé Delft
18:35 Parasite Pathé Delft
18:50 Little Women Pathé Delft
19:00 Like a Boss Pathé Delft
19:15 System Crasher Filmhuis Lumen
19:25 Emma Pathé Delft
19:30 Les Misérables Filmhuis Lumen
20:00 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Delft
20:30 The Gentlemen Pathé Delft
20:45 1917 Pathé Delft
21:00 Sneak Preview Pathé Delft
21:20 Bad Boys For Life Pathé Delft
21:35 Parasite Filmhuis Lumen
21:40 Suriname Pathé Delft
21:50 A White, White Day Filmhuis Lumen
22:05 Blumhouse's Fantasy Island Pathé Delft
22:20 The Boy: Brahms' Curse Pathé Delft

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Delft