home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Delft



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag
top zondag 26-09-2021
17:50 Free Guy Pathé Delft
18:00 Kuessipan Filmhuis Lumen
18:10 Dune Pathé Delft
18:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
18:45 Luizenmoeder - De Film Pathé Delft
19:00 After We Fell Pathé Delft
19:10 Un triomphe Filmhuis Lumen
 
19:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Pathé Delft
20:00 Dune 3D Pathé Delft
20:30 De Veroordeling Filmhuis Lumen
20:30 Copshop Pathé Delft
21:00 Free Guy Pathé Delft
21:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Pathé Delft
21:30 Queenpins Pathé Delft
 
21:45 Till Death Pathé Delft
22:00 Candyman Pathé Delft
top maandag 27-09-2021
10:00 Pathé Play Pathé Delft
11:00 De Nog Grotere Slijmfilm Pathé Delft
11:00 Buurman & Buurman: Bakken en grillen Pathé Delft
11:10 Dune Pathé Delft
11:20 Paw Patrol: De Film (NL) Pathé Delft
11:40 Queenpins Pathé Delft
12:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL) Pathé Delft
12:35 Till Death Pathé Delft
12:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Pathé Delft
13:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
13:20 Luizenmoeder - De Film Pathé Delft
14:00 The Ice Road Pathé Delft
14:15 After We Fell Pathé Delft
14:30 Dune Pathé Delft
14:40 Copshop Pathé Delft
15:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
15:40 Queenpins Pathé Delft
15:50 Dune 3D Pathé Delft
16:30 Till Death Pathé Delft
16:45 Free Guy Pathé Delft
17:00 Malignant Pathé Delft
17:45 Till Death Pathé Delft
18:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
18:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Pathé Delft
18:40 After We Fell Pathé Delft
19:00 Luizenmoeder - De Film Pathé Delft
19:15 Queenpins Pathé Delft
19:30 Petite maman Filmhuis Lumen
19:30 Supernova Pathé Delft
20:00 Kuessipan Filmhuis Lumen
20:00 Dune 3D Pathé Delft
20:20 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
21:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Pathé Delft
21:15 Free Guy 3D Pathé Delft
21:30 Copshop Pathé Delft
21:45 Till Death Pathé Delft
22:00 Candyman Pathé Delft
top dinsdag 28-09-2021
10:00 Pathé Play Pathé Delft
11:00 Paw Patrol: De Film (NL) Pathé Delft
11:00 Buurman & Buurman: Bakken en grillen Pathé Delft
11:10 Dune Pathé Delft
11:20 Berend Botje Pathé Delft
11:40 Queenpins Pathé Delft
12:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL) Pathé Delft
12:35 Till Death Pathé Delft
12:45 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Pathé Delft
13:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
13:20 Luizenmoeder - De Film Pathé Delft
14:00 The Ice Road Pathé Delft
14:15 After We Fell Pathé Delft
14:30 Dune Pathé Delft
14:40 Copshop Pathé Delft
15:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
15:40 Queenpins Pathé Delft
15:50 Dune 3D Pathé Delft
16:30 Till Death Pathé Delft
16:45 Free Guy Pathé Delft
17:05 Malignant Pathé Delft
17:45 Till Death Pathé Delft
18:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
18:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Pathé Delft
18:40 The Ice Road Pathé Delft
19:00 After We Fell Pathé Delft
19:20 Luizenmoeder - De Film Pathé Delft
19:30 Petite maman Filmhuis Lumen
19:35 Queenpins Pathé Delft
20:00 Un triomphe Filmhuis Lumen
20:00 Dune 3D Pathé Delft
20:25 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
21:10 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Pathé Delft
21:15 Druk Filmhuis Lumen
21:20 Free Guy 3D Pathé Delft
21:30 Copshop Pathé Delft
21:50 Till Death Pathé Delft
22:00 Candyman Pathé Delft
top woensdag 29-09-2021
10:00 Pathé Play Pathé Delft
11:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Pathé Delft
11:00 Madagascar Pathé Delft
11:10 Paw Patrol: De Film (NL) Pathé Delft
11:20 Dune Pathé Delft
11:30 Queenpins Pathé Delft
11:45 Copshop Pathé Delft
12:30 Luizenmoeder - De Film Pathé Delft
12:45 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
13:30 De Nog Grotere Slijmfilm Pathé Delft
13:45 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL) Pathé Delft
14:00 De Flummels (NL) Pathé Delft
14:15 Bing’s Dierenverhalen Pathé Delft
14:30 Berend Botje Pathé Delft
14:50 De Boss Baby: Familiezaken (NL) Pathé Delft
15:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Pathé Delft
15:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL) Pathé Delft
15:50 Paw Patrol: De Film (NL) Pathé Delft
16:05 Dune Pathé Delft
16:20 Till Death Pathé Delft
16:30 Druk Filmhuis Lumen
16:30 After We Fell Pathé Delft
17:15 Kuessipan Filmhuis Lumen
17:15 The Ice Road Pathé Delft
17:45 Malignant Pathé Delft
18:00 Till Death Pathé Delft
18:15 Dune Pathé Delft
18:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings Pathé Delft
18:45 After We Fell Pathé Delft
19:00 The Father Filmhuis Lumen
19:20 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Pathé Delft
19:40 Luizenmoeder - De Film Pathé Delft
20:00 Un triomphe Filmhuis Lumen
20:10 Dune 3D Pathé Delft
20:30 Queenpins Pathé Delft
21:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Pathé Delft
21:15 Drijfzand Filmhuis Lumen
21:20 Copshop Pathé Delft
21:30 Free Guy 3D Pathé Delft
21:50 Till Death Pathé Delft
22:10 Candyman Pathé Delft
23:00 Dune Pathé Delft
top donderdag 30-09-2021
00:00 No Time to Die Pathé Delft