home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Delft



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 16-04-2024
11:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
11:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Pathé Delft
11:00 Katak, de dappere beloega Pathé Delft
11:10 Invasie Pathé Delft
11:10 De Terugreis Pathé Delft
11:15 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
11:45 The First Omen Pathé Delft
 
12:45 Imaginary Pathé Delft
12:50 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
13:10 Immaculate Pathé Delft
13:20 Civil War Pathé Delft
13:30 The Great Escaper Pathé Delft
13:50 Dune: Part Two Pathé Delft
14:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
 
15:00 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
15:10 Invasie Pathé Delft
15:20 De Terugreis Pathé Delft
15:45 Civil War Pathé Delft
16:00 The First Omen Pathé Delft
17:00 Sleeping Dogs Pathé Delft
17:20 Dune: Part Two Pathé Delft
17:20 Verliefd op Bali Pathé Delft
17:30 Invasie Pathé Delft
17:40 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
18:15 De Terugreis Pathé Delft
18:45 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
19:15 Liefjes Filmhuis Lumen
19:20 Monkey Man Pathé Delft
19:30 Love Lies Bleeding Filmhuis Lumen
19:40 Invasie Pathé Delft
20:00 Civil War Pathé Delft
20:15 Dune: Part Two Pathé Delft
20:30 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
20:45 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
21:00 La Chimera Filmhuis Lumen
21:00 The First Omen Pathé Delft
21:40 Nausicaä of the Valley of the Wind (EN subtitles) Filmhuis Lumen
21:50 No Way Up Pathé Delft
22:00 Immaculate Pathé Delft
top woensdag 17-04-2024
11:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
11:00 De Terugreis Pathé Delft
11:10 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Pathé Delft
11:20 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
11:40 The First Omen Pathé Delft
11:45 Civil War Pathé Delft
11:50 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
13:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
13:15 Katak, de dappere beloega Pathé Delft
13:15 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Delft
13:45 Songs of Earth Filmhuis Lumen
14:00 Housekeeping for Beginners Filmhuis Lumen
14:00 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
14:15 De Legende van Familie Vos Pathé Delft
14:20 Invasie Pathé Delft
14:30 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
15:00 Autumn and the Black Jaguar Pathé Delft
15:10 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
15:15 Vogelvlucht (NL) Pathé Delft
15:40 Melk Filmhuis Lumen
16:10 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
16:30 The Zone of Interest Filmhuis Lumen
16:30 Civil War Pathé Delft
16:40 The First Omen Pathé Delft
16:45 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
17:15 Verliefd op Bali Pathé Delft
17:30 Monkey Man Pathé Delft
17:45 De wereld van Carlijn Filmhuis Lumen
17:50 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
18:20 De Terugreis Pathé Delft
18:50 C'è ancora domani Filmhuis Lumen
19:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
19:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
19:40 Ponyo on the Cliff by the Sea Filmhuis Lumen
19:40 Civil War Pathé Delft
20:00 Back to Black Pathé Delft
20:15 Dune: Part Two Pathé Delft
20:30 Invasie Pathé Delft
20:40 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
21:15 Love Lies Bleeding Filmhuis Lumen
21:15 The First Omen Pathé Delft
21:45 Lupin III: The Castle of Cagliostro (EN subtitles) Filmhuis Lumen
22:00 Imaginary Pathé Delft
22:10 Immaculate Pathé Delft
top donderdag 18-04-2024
11:00 Abigail Pathé Delft
11:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Pathé Delft
11:10 Invasie Pathé Delft
11:30 Dune: Part Two Pathé Delft
11:45 The First Omen Pathé Delft
11:50 Back to Black Pathé Delft
12:10 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
12:45 Katak, de dappere beloega Pathé Delft
13:20 Sleeping Dogs Pathé Delft
13:25 Immaculate Pathé Delft
13:45 Patrick and the Whale Filmhuis Lumen
14:00 Love Lies Bleeding Filmhuis Lumen
14:20 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
14:30 De Terugreis Pathé Delft
14:40 Civil War Pathé Delft
14:50 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
15:00 Back to Black Pathé Delft
15:15 Four Daughters Filmhuis Lumen
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
15:50 Dune: Part Two Pathé Delft
16:10 Housekeeping for Beginners Filmhuis Lumen
16:30 Abigail Pathé Delft
16:50 Civil War Pathé Delft
17:10 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
17:20 Monkey Man Pathé Delft
17:30 Liefjes Filmhuis Lumen
17:45 Back to Black Pathé Delft
18:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
18:20 The Peasants Filmhuis Lumen
19:00 The Great Escaper Pathé Delft
19:10 De Terugreis Filmhuis Lumen
19:10 De Terugreis Pathé Delft
19:20 Invasie Pathé Delft
19:45 Civil War Pathé Delft
20:00 Dune: Part Two Pathé Delft
20:15 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
20:30 Back to Black Pathé Delft
21:15 Green Border Filmhuis Lumen
21:20 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
21:30 Abigail Pathé Delft
21:35 The First Omen Pathé Delft
22:15 Immaculate Pathé Delft
top vrijdag 19-04-2024
11:00 Abigail Pathé Delft
11:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij Pathé Delft
11:10 Katak, de dappere beloega Pathé Delft
11:15 Dune: Part Two Pathé Delft
11:30 Civil War Pathé Delft
11:50 Back to Black Pathé Delft
11:50 Sleeping Dogs Pathé Delft
12:40 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
13:10 De Legende van Familie Vos Pathé Delft
13:20 Invasie Pathé Delft
13:45 De Terugreis Filmhuis Lumen
14:00 Green Border Filmhuis Lumen
14:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
14:20 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
14:30 De Terugreis Pathé Delft
14:40 Civil War Pathé Delft
15:00 Back to Black Pathé Delft
15:10 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
15:50 La Chimera Filmhuis Lumen
16:10 Dune: Part Two Pathé Delft
16:50 Civil War Pathé Delft
17:00 Abigail Pathé Delft
17:10 Housekeeping for Beginners Filmhuis Lumen
17:10 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
17:20 Monkey Man Pathé Delft
17:45 Back to Black Pathé Delft
18:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
18:45 The Peasants Filmhuis Lumen
19:20 Invasie Pathé Delft
19:25 Four Daughters Filmhuis Lumen
19:30 De Terugreis Pathé Delft
19:40 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
19:50 Civil War Pathé Delft
20:00 Dune: Part Two Pathé Delft
20:15 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
20:30 Back to Black Pathé Delft
21:30 Abigail Pathé Delft
21:40 Love Lies Bleeding Filmhuis Lumen
21:45 Civil War Pathé Delft
22:20 Monkey Man Pathé Delft
22:20 The First Omen Pathé Delft
22:40 Immaculate Pathé Delft
top zaterdag 20-04-2024
10:00 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Pathé Delft
10:00 Gewoon Super! Pathé Delft
10:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
10:20 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop Pathé Delft
10:30 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
10:40 Civil War Pathé Delft
10:40 Vogelvlucht (NL) Pathé Delft
12:00 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
12:00 De Legende van Familie Vos Pathé Delft
12:15 Back to Black Pathé Delft
12:40 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
12:50 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Pathé Delft
13:00 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Delft
13:10 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
13:50 Katak, de dappere beloega Pathé Delft
14:00 The Peasants Filmhuis Lumen
14:40 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
14:50 Luca (NL) Pathé Delft
15:00 Back to Black Pathé Delft
15:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
15:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
15:30 Patrick and the Whale Filmhuis Lumen
15:30 Civil War Pathé Delft
15:50 Dune: Part Two Pathé Delft
16:25 Love Lies Bleeding Filmhuis Lumen
17:00 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
17:10 Wicked Little Letters Filmhuis Lumen
17:10 Abigail Pathé Delft
17:20 Monkey Man Pathé Delft
17:45 Back to Black Pathé Delft
18:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
19:00 Puccini for Beginners Pathé Delft
19:15 De Terugreis Pathé Delft
19:40 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
19:50 Civil War Pathé Delft
20:00 Koolhovens keuze Filmhuis Lumen
20:00 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
20:15 Dune: Part Two Pathé Delft
20:30 Back to Black Pathé Delft
21:00 Green Border Filmhuis Lumen
21:30 Abigail Pathé Delft
22:10 The First Omen Pathé Delft
22:20 Monkey Man Pathé Delft
22:30 Immaculate Pathé Delft
top zondag 21-04-2024
10:00 Vogelvlucht (NL) Pathé Delft
10:00 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop Pathé Delft
10:10 Civil War Pathé Delft
10:15 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
10:20 Katak, de dappere beloega Pathé Delft
10:45 They Shot the Piano Player Filmhuis Lumen
10:45 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Pathé Delft
11:00 Onder Sterren | René Mioch Filmhuis Lumen
11:00 Abigail Pathé Delft
11:45 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
12:15 Back to Black Pathé Delft
12:15 Gewoon Super! Pathé Delft
12:30 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
12:40 De Legende van Familie Vos Pathé Delft
12:50 Luca (NL) Pathé Delft
13:00 Green Border Filmhuis Lumen
13:30 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Delft
14:10 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Pathé Delft
14:20 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
14:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
14:45 Dune: Part Two Pathé Delft
15:00 Back to Black Pathé Delft
15:10 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Delft
15:15 The Peasants Filmhuis Lumen
15:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
16:10 Monkey Man Pathé Delft
16:40 Civil War Pathé Delft
17:05 Abigail Pathé Delft
17:25 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
17:40 Gimme Shelter Filmhuis Lumen
17:45 Back to Black Pathé Delft
18:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Delft
18:10 Invasie Pathé Delft
18:45 De Terugreis Filmhuis Lumen
18:45 De Terugreis Pathé Delft
19:10 Sleeping Dogs Pathé Delft
19:40 Den skyldige Filmhuis Lumen
19:45 Civil War Pathé Delft
20:00 Dune: Part Two Pathé Delft
20:10 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Delft
20:20 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Delft
20:30 Back to Black Pathé Delft
20:50 Love Lies Bleeding Filmhuis Lumen
21:00 Abigail Pathé Delft
21:40 The First Omen Pathé Delft
22:15 Immaculate Pathé Delft