home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Etten-Leur



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top zaterdag 04-02-2023
16:15 Plane Cine-Service
17:45 M3GAN Cine-Service
18:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cine-Service
19:30 De Tatta's Cine-Service
19:30 Faithfully Yours Cine-Service
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Cine-Service
20:00 Avatar: The Way of Water Cine-Service
 
20:30 Babylon Cine-Service
21:30 Plane Cine-Service
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Cine-Service
top zondag 05-02-2023
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Cine-Service
11:15 Living Cine-Service
11:30 De Notenkraker en de Toverfluit (NL) Cine-Service
11:30 Wil de Krokodil Cine-Service
 
11:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cine-Service
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cine-Service
13:45 Hotel Sinestra Cine-Service
13:45 Avatar: The Way of Water Cine-Service
14:00 Het Feest van Tante Rita Cine-Service
14:00 Wil de Krokodil Cine-Service
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D Cine-Service
15:45 De Tatta's Cine-Service
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Cine-Service
16:15 Plane Cine-Service
17:45 M3GAN Cine-Service
18:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cine-Service
19:30 De Tatta's Cine-Service
19:30 Faithfully Yours Cine-Service
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Cine-Service
20:00 Avatar: The Way of Water Cine-Service
20:30 Babylon Cine-Service
21:30 Plane Cine-Service
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Cine-Service
top maandag 06-02-2023
19:30 House Party Cine-Service
19:30 De Tatta's Cine-Service
19:30 Faithfully Yours Cine-Service
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Cine-Service
20:00 Babylon Cine-Service
21:30 Plane Cine-Service
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Cine-Service
21:30 M3GAN Cine-Service
top dinsdag 07-02-2023
19:30 House Party Cine-Service
19:30 De Tatta's Cine-Service
19:30 Faithfully Yours Cine-Service
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Cine-Service
20:00 Babylon Cine-Service
21:30 Plane Cine-Service
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Cine-Service
21:30 M3GAN Cine-Service
top woensdag 08-02-2023
13:45 Fien & Teun gaan kamperen Cine-Service
13:45 De Notenkraker en de Toverfluit (NL) Cine-Service
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cine-Service
14:00 Het Feest van Tante Rita Cine-Service
14:00 Wil de Krokodil Cine-Service
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D Cine-Service
15:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Cine-Service
15:45 De Tatta's Cine-Service
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Cine-Service
16:15 Plane Cine-Service
18:50 Magic Mike's Last Dance Cine-Service
19:30 Titanic Cine-Service
19:30 De Tatta's Cine-Service
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Cine-Service
20:30 Living Cine-Service
21:15 Magic Mike's Last Dance Cine-Service
21:30 Plane Cine-Service