home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Breda



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 01-10-2020
10:30 Poeslief Pathé Breda
10:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Pathé Breda
11:00 The Personal History of David Copperfield Pathé Breda
11:15 Misbehaviour Pathé Breda
11:30 Tenet Pathé Breda
11:45 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
12:00 Love Sarah Pathé Breda
 
12:45 The War With Grandpa Pathé Breda
13:00 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis Breda
13:00 Tenet Kinepolis Breda
13:10 De Piraten van Hiernaast Kinepolis Breda
13:20 The War With Grandpa Kinepolis Breda
13:30 Endless Kinepolis Breda
13:30 Marionette Pathé Breda
 
13:40 Big Trip (NL) Kinepolis Breda
13:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
13:50 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
13:55 Deux Chassé Cinema
14:00 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
14:10 Lara Chassé Cinema
14:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
14:15 Lassie (NL) Kinepolis Breda
14:20 Buladó Chassé Cinema
14:30 The Nest Chassé Cinema
14:30 The Secret Garden Kinepolis Breda
14:30 De Dick Maas Methode Pathé Breda
14:45 Tenet Pathé Breda
15:00 The New Mutants Pathé Breda
15:15 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
15:40 The War With Grandpa Kinepolis Breda
15:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
15:50 Babyteeth Chassé Cinema
15:50 Marionette Kinepolis Breda
16:00 Big Trip (NL) Kinepolis Breda
16:00 Tenet Pathé Breda
16:05 The War With Grandpa Pathé Breda
16:10 Paradise drifters Chassé Cinema
16:10 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
16:15 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Breda
16:20 Misbehaviour Chassé Cinema
16:20 Tenet Kinepolis Breda
16:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
16:30 David Attenborough: A Life on Our Planet Pathé Breda
16:40 De Piraten van Hiernaast Kinepolis Breda
16:45 The Nest Chassé Cinema
16:45 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
17:00 Engel Kinepolis Breda
17:10 Ava Pathé Breda
17:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
18:15 Endless Pathé Breda
18:30 Tenet Kinepolis Breda
18:30 The War With Grandpa Pathé Breda
18:40 Endless Kinepolis Breda
18:50 The War With Grandpa Kinepolis Breda
19:00 Deux Chassé Cinema
19:00 La Última Primavera Kinepolis Breda
19:00 Marionette Pathé Breda
19:10 Love Sarah Chassé Cinema
19:10 Unhinged Kinepolis Breda
19:10 Tenet Kinepolis Breda
19:15 De Dick Maas Methode Pathé Breda
19:20 Buladó Chassé Cinema
19:20 Rogue Kinepolis Breda
19:30 Lara Chassé Cinema
19:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
19:30 La Última Primavera Pathé Breda
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
19:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
20:10 Tenet Kinepolis Breda
20:20 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
20:30 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
20:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
20:50 Shirley Chassé Cinema
20:50 Tenet Pathé Breda
21:00 Marionette Kinepolis Breda
21:10 Été 85 Chassé Cinema
21:15 Tenet Kinepolis Breda
21:20 Antebellum Pathé Breda
21:25 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
21:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
21:30 Relic Pathé Breda
21:40 The Nest Chassé Cinema
21:40 The War With Grandpa Kinepolis Breda
21:45 The New Mutants Pathé Breda
21:50 Rogue Kinepolis Breda
22:00 Ava Kinepolis Breda
22:00 Antebellum Kinepolis Breda
22:00 Unhinged Pathé Breda
top vrijdag 02-10-2020
10:30 Love Sarah Pathé Breda
10:30 Tenet Pathé Breda
10:40 Poeslief Pathé Breda
10:45 Marionette Pathé Breda
10:45 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Breda
11:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
11:00 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
12:15 Endless Pathé Breda
12:40 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
12:50 The War With Grandpa Pathé Breda
13:00 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis Breda
13:00 Tenet Kinepolis Breda
13:10 De Piraten van Hiernaast Kinepolis Breda
13:20 The War With Grandpa Kinepolis Breda
13:20 Love Sarah Pathé Breda
13:30 Endless Kinepolis Breda
13:30 David Attenborough: A Life on Our Planet Pathé Breda
13:40 Big Trip (NL) Kinepolis Breda
13:45 The Personal History of David Copperfield Pathé Breda
13:50 Deux Chassé Cinema
13:50 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
13:50 Tenet Pathé Breda
14:00 Lara Chassé Cinema
14:00 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
14:10 Buladó Chassé Cinema
14:15 Lassie (NL) Kinepolis Breda
14:20 Misbehaviour Pathé Breda
14:30 On the Rocks Chassé Cinema
14:30 The Secret Garden Kinepolis Breda
14:55 On the Rocks Pathé Breda
15:10 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
15:15 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
15:30 Pinocchio (NL) Kinepolis Breda
15:40 The War With Grandpa Kinepolis Breda
15:40 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
15:50 Marionette Kinepolis Breda
16:00 Shirley Chassé Cinema
16:00 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
16:00 Engel Pathé Breda
16:10 Paradise drifters Chassé Cinema
16:10 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
16:20 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
16:20 Tenet Kinepolis Breda
16:20 Marionette Pathé Breda
16:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
16:40 The Nest Chassé Cinema
16:40 De Piraten van Hiernaast Kinepolis Breda
16:40 Endless Pathé Breda
16:50 Engel Kinepolis Breda
17:00 Tenet Pathé Breda
17:10 Ava Pathé Breda
17:30 The New Mutants Pathé Breda
18:15 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
18:30 Marathon: After + After We Collided Pathé Breda
18:40 Endless Kinepolis Breda
18:45 The War With Grandpa Pathé Breda
18:50 Love Sarah Chassé Cinema
18:50 The War With Grandpa Kinepolis Breda
19:00 Chaos Chassé Cinema
19:00 Deux Chassé Cinema
19:00 Marathon: After + After We Collided Kinepolis Breda
19:00 Ava Kinepolis Breda
19:05 Unhinged Pathé Breda
19:10 Unhinged Kinepolis Breda
19:10 Tenet Kinepolis Breda
19:15 Buladó Chassé Cinema
19:20 Rogue Kinepolis Breda
19:20 On the Rocks Pathé Breda
19:30 On the Rocks Chassé Cinema
19:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
19:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
19:40 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
20:10 Tenet Kinepolis Breda
20:15 Tenet Pathé Breda
20:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
21:00 Chaos Chassé Cinema
21:00 Barn Chassé Cinema
21:00 Marionette Kinepolis Breda
21:00 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
21:10 Kajillionaire Chassé Cinema
21:10 Tenet Kinepolis Breda
21:15 Tenet Pathé Breda
21:20 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
21:20 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
21:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
21:30 Antebellum Pathé Breda
21:40 The Nest Chassé Cinema
21:50 The War With Grandpa Kinepolis Breda
21:55 Antebellum Kinepolis Breda
22:00 Rogue Kinepolis Breda
22:00 The New Mutants Pathé Breda
top zaterdag 03-10-2020
10:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Pathé Breda
10:00 100% Wolf Pathé Breda
10:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Breda
10:10 Big Trip (NL) Pathé Breda
10:10 Poeslief Pathé Breda
10:20 David Attenborough: A Life on Our Planet Pathé Breda
10:20 Bigfoot Family Pathé Breda
10:30 Frida Kahlo Chassé Cinema
10:40 On the Rocks Chassé Cinema
10:50 Love Sarah Chassé Cinema
11:00 Barn Chassé Cinema
11:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
11:45 Tenet Pathé Breda
12:00 100% Wolf Kinepolis Breda
12:00 Bigfoot Family Pathé Breda
12:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
12:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Breda
12:30 Tenet Kinepolis Breda
12:30 De Dick Maas Methode Pathé Breda
12:30 100% Wolf Pathé Breda
12:40 Buladó Chassé Cinema
12:45 Big Trip (NL) Kinepolis Breda
12:50 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Chassé Cinema
13:00 Poeslief Chassé Cinema
13:00 Engel Kinepolis Breda
13:00 Bigfoot Family Pathé Breda
13:15 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
13:30 De Piraten van Hiernaast Kinepolis Breda
13:40 After We Collided Kinepolis Breda
13:50 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
14:00 Öndög Chassé Cinema
14:00 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
14:00 Marathon: After + After We Collided Pathé Breda
14:10 100% Wolf Pathé Breda
14:15 100% Wolf Kinepolis Breda
14:30 Buladó Chassé Cinema
14:30 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Breda
14:30 De Piraten van Hiernaast Pathé Breda
14:40 On the Rocks Pathé Breda
14:40 Poeslief Pathé Breda
14:45 Deux Chassé Cinema
14:45 Pinocchio (NL) Kinepolis Breda
14:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Breda
15:00 On the Rocks Chassé Cinema
15:10 Engel Pathé Breda
15:15 Marionette Kinepolis Breda
15:30 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
15:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
16:00 Paradise drifters Chassé Cinema
16:00 Marathon: After + After We Collided Kinepolis Breda
16:10 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
16:10 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
16:15 The War With Grandpa Pathé Breda
16:20 Tenet Kinepolis Breda
16:30 Misbehaviour Chassé Cinema
16:30 After We Collided Kinepolis Breda
16:40 Babyteeth Chassé Cinema
16:40 The War With Grandpa Kinepolis Breda
16:40 Antebellum Pathé Breda
16:50 Tenet Pathé Breda
16:55 After We Collided Pathé Breda
17:00 The Nest Chassé Cinema
17:00 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Breda
17:20 Marionette Pathé Breda
18:20 After We Collided Pathé Breda
18:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
18:40 Endless Kinepolis Breda
18:50 The War With Grandpa Kinepolis Breda
18:50 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
19:00 Deux Chassé Cinema
19:00 Ava Kinepolis Breda
19:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
19:00 Tenet Pathé Breda
19:10 Lara Chassé Cinema
19:10 Tenet Kinepolis Breda
19:15 The War With Grandpa Pathé Breda
19:20 Buladó Chassé Cinema
19:20 Rogue Kinepolis Breda
19:30 On the Rocks Chassé Cinema
19:30 After We Collided Kinepolis Breda
19:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
19:45 On the Rocks Pathé Breda
20:00 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
20:10 Tenet Kinepolis Breda
20:45 Tenet Pathé Breda
20:55 Shirley Chassé Cinema
21:00 Marionette Kinepolis Breda
21:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
21:10 Été 85 Chassé Cinema
21:10 Tenet Kinepolis Breda
21:20 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
21:30 The Nest Chassé Cinema
21:30 After We Collided Kinepolis Breda
21:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
21:40 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
21:40 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
21:45 The New Mutants Pathé Breda
21:50 The War With Grandpa Kinepolis Breda
21:55 Antebellum Kinepolis Breda
22:00 Rogue Kinepolis Breda
22:00 Antebellum Pathé Breda
22:10 Relic Pathé Breda
22:20 Unhinged Pathé Breda
top zondag 04-10-2020
10:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Pathé Breda
10:00 Poeslief Pathé Breda
10:05 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Breda
10:20 100% Wolf Pathé Breda
10:30 Corpus Christi Chassé Cinema
10:30 Engel Pathé Breda
10:40 Love Sarah Chassé Cinema
10:40 Bigfoot Family Pathé Breda
10:50 On the Rocks Chassé Cinema
10:50 After We Collided Pathé Breda
11:00 Gli anni più belli Chassé Cinema
11:30 Tenet Pathé Breda
11:50 Endless Pathé Breda
12:00 100% Wolf Kinepolis Breda
12:10 Big Trip (NL) Pathé Breda
12:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Breda
12:30 Tenet Kinepolis Breda
12:40 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Chassé Cinema
12:40 The War With Grandpa Pathé Breda
12:45 De Piraten van Hiernaast Kinepolis Breda
12:50 Frida Kahlo Chassé Cinema
12:50 Love Sarah Pathé Breda
13:00 Poeslief Chassé Cinema
13:00 Big Trip (NL) Kinepolis Breda
13:00 100% Wolf Pathé Breda
13:15 Engel Kinepolis Breda
13:20 Bigfoot Family Pathé Breda
13:30 Lara Chassé Cinema
13:30 Poeslief Kinepolis Breda
13:40 After We Collided Kinepolis Breda
13:50 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
14:00 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
14:00 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
14:10 On the Rocks Chassé Cinema
14:10 Poeslief Pathé Breda
14:15 100% Wolf Kinepolis Breda
14:30 Deux Chassé Cinema
14:30 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Breda
14:30 On the Rocks Pathé Breda
14:40 Buladó Chassé Cinema
15:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
15:00 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Breda
15:10 De Piraten van Hiernaast Pathé Breda
15:15 The War With Grandpa Kinepolis Breda
15:20 Tenet Pathé Breda
15:30 Été 85 Chassé Cinema
15:30 Marionette Kinepolis Breda
15:30 After We Collided Pathé Breda
15:40 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Breda
15:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
16:00 Marathon: After + After We Collided Kinepolis Breda
16:10 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
16:15 The Nest Chassé Cinema
16:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
16:20 Tenet Kinepolis Breda
16:30 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
16:30 Zieja Kinepolis Breda
16:40 Shirley Chassé Cinema
16:45 After We Collided Kinepolis Breda
16:45 Zieja Pathé Breda
17:00 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Breda
17:10 The War With Grandpa Pathé Breda
17:15 Antebellum Pathé Breda
17:30 On the Rocks Chassé Cinema
17:40 The New Mutants Pathé Breda
18:00 After We Collided Pathé Breda
18:20 The War With Grandpa Kinepolis Breda
18:30 The War With Grandpa Pathé Breda
18:40 Endless Kinepolis Breda
18:50 Tenet Pathé Breda
19:00 Deux Chassé Cinema
19:00 Ava Kinepolis Breda
19:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
19:10 Buladó Chassé Cinema
19:10 Tenet Kinepolis Breda
19:15 De Dick Maas Methode Pathé Breda
19:20 On the Rocks Chassé Cinema
19:20 After We Collided Kinepolis Breda
19:20 Rogue Kinepolis Breda
19:30 The Nest Chassé Cinema
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
19:30 On the Rocks Pathé Breda
19:40 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
19:50 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
20:10 Tenet Kinepolis Breda
20:20 Tenet Pathé Breda
20:45 After We Collided Kinepolis Breda
20:50 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
21:00 Marionette Kinepolis Breda
21:10 Tenet Kinepolis Breda
21:20 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
21:30 Antebellum Pathé Breda
21:40 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
21:50 Antebellum Kinepolis Breda
21:50 The War With Grandpa Kinepolis Breda
21:50 Unhinged Pathé Breda
22:00 Rogue Kinepolis Breda
22:00 The New Mutants Pathé Breda
22:10 Ava Pathé Breda
22:15 Relic Pathé Breda
top maandag 05-10-2020
10:30 De Piraten van Hiernaast Pathé Breda
10:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
10:35 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Pathé Breda
10:40 Poeslief Pathé Breda
10:40 Tenet Pathé Breda
11:15 The New Mutants Pathé Breda
11:30 Antebellum Pathé Breda
12:10 Relic Pathé Breda
12:30 The War With Grandpa Pathé Breda
12:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
13:00 Tenet Kinepolis Breda
13:00 Misbehaviour Pathé Breda
13:10 Engel Kinepolis Breda
13:10 Big Trip (NL) Kinepolis Breda
13:20 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
13:30 After We Collided Kinepolis Breda
13:30 Love Sarah Pathé Breda
13:40 De Dick Maas Methode Pathé Breda
13:45 Endless Kinepolis Breda
13:50 Lara Chassé Cinema
13:50 Marionette Pathé Breda
14:00 Deux Chassé Cinema
14:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Breda
14:10 Endless Pathé Breda
14:15 100% Wolf Kinepolis Breda
14:20 Buladó Chassé Cinema
14:30 On the Rocks Chassé Cinema
14:30 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
14:45 Lassie (NL) Kinepolis Breda
14:45 The Personal History of David Copperfield Pathé Breda
15:10 100% Wolf Pathé Breda
15:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Breda
15:30 Marionette Kinepolis Breda
15:30 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
15:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
15:45 Tenet Pathé Breda
16:00 Shirley Chassé Cinema
16:00 Tenet Kinepolis Breda
16:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
16:10 Love Sarah Chassé Cinema
16:10 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
16:15 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Breda
16:20 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
16:20 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Breda
16:20 After We Collided Pathé Breda
16:30 The Nest Chassé Cinema
16:30 After We Collided Kinepolis Breda
16:45 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
17:00 100% Wolf Kinepolis Breda
17:15 The War With Grandpa Kinepolis Breda
17:20 Unhinged Pathé Breda
17:30 On the Rocks Pathé Breda
18:20 The War With Grandpa Pathé Breda
18:30 After We Collided Pathé Breda
18:35 The War With Grandpa Kinepolis Breda
18:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
18:50 Honest Thief Kinepolis Breda
19:00 Deux Chassé Cinema
19:00 After We Collided Kinepolis Breda
19:00 Casanova's Pathé Breda
19:10 Lara Chassé Cinema
19:10 Rogue Kinepolis Breda
19:20 Buladó Chassé Cinema
19:20 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
19:30 On the Rocks Chassé Cinema
19:30 Ladies Night: Casanova's Kinepolis Breda
19:30 Casanova's Pathé Breda
19:50 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
20:00 Ladies Night: Casanova's Kinepolis Breda
20:00 Casanova's Pathé Breda
20:15 Tenet Kinepolis Breda
20:30 Ladies Night: Casanova's Kinepolis Breda
20:45 Tenet Pathé Breda
20:55 Barn Chassé Cinema
21:00 Marionette Kinepolis Breda
21:00 Honest Thief Pathé Breda
21:05 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
21:15 Honest Thief Kinepolis Breda
21:15 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
21:20 Shirley Chassé Cinema
21:30 The Nest Chassé Cinema
21:30 After We Collided Kinepolis Breda
21:30 Honest Thief Pathé Breda
21:40 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
21:45 After We Collided Pathé Breda
21:50 Antebellum Kinepolis Breda
22:00 Rogue Kinepolis Breda
22:00 Antebellum Pathé Breda
22:15 The New Mutants Pathé Breda
top dinsdag 06-10-2020
10:30 Relic Pathé Breda
10:30 Big Trip (NL) Pathé Breda
10:30 Marionette Pathé Breda
10:30 Poeslief Pathé Breda
10:40 On the Rocks Pathé Breda
10:45 Tenet Pathé Breda
11:00 Antebellum Pathé Breda
12:00 De Dick Maas Methode Pathé Breda
12:25 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
12:40 The New Mutants Pathé Breda
12:50 The War With Grandpa Pathé Breda
13:00 Tenet Kinepolis Breda
13:00 After We Collided Pathé Breda
13:10 Engel Kinepolis Breda
13:10 Big Trip (NL) Kinepolis Breda
13:20 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
13:30 After We Collided Kinepolis Breda
13:30 On the Rocks Pathé Breda
13:45 Endless Kinepolis Breda
13:45 Love Sarah Pathé Breda
14:00 Deux Chassé Cinema
14:00 100% Wolf Kinepolis Breda
14:10 Lara Chassé Cinema
14:15 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
14:15 The Trial of the Chicago 7 Pathé Breda
14:20 Buladó Chassé Cinema
14:30 On the Rocks Chassé Cinema
14:30 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Breda
14:40 The Personal History of David Copperfield Pathé Breda
14:45 Lassie (NL) Kinepolis Breda
14:50 Endless Pathé Breda
15:05 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
15:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Breda
15:30 Marionette Kinepolis Breda
15:30 Tenet Pathé Breda
15:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Breda
15:50 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Breda
16:00 Babyteeth Chassé Cinema
16:00 Tenet Kinepolis Breda
16:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
16:10 Paradise drifters Chassé Cinema
16:10 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
16:20 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
16:20 After We Collided Kinepolis Breda
16:30 The Nest Chassé Cinema
16:30 Scoob! (NL) Kinepolis Breda
16:45 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Breda
17:00 100% Wolf Kinepolis Breda
17:00 Ava Pathé Breda
17:10 Misbehaviour Pathé Breda
17:15 The War With Grandpa Kinepolis Breda
17:20 After We Collided Pathé Breda
17:30 The New Mutants Pathé Breda
18:00 On the Rocks Pathé Breda
18:30 The War With Grandpa Pathé Breda
18:40 The War With Grandpa Kinepolis Breda
19:00 On the Rocks Chassé Cinema
19:00 Ladies Night: Casanova's Kinepolis Breda
19:00 After We Collided Kinepolis Breda
19:00 Casanova's Pathé Breda
19:10 Love Sarah Chassé Cinema
19:10 Rogue Kinepolis Breda
19:15 After We Collided Pathé Breda
19:20 Buladó Chassé Cinema
19:20 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
19:30 Ladies Night: Casanova's Kinepolis Breda
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Breda
19:50 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis Breda
20:00 Ladies Night: Casanova's Kinepolis Breda
20:00 Casanova's Pathé Breda
20:15 Tenet Kinepolis Breda
20:30 Ladies Night: Casanova's Kinepolis Breda
20:30 Casanova's Pathé Breda
20:50 Tenet Pathé Breda
20:55 Shirley Chassé Cinema
21:00 Marionette Kinepolis Breda
21:05 The Personal History of David Copperfield Chassé Cinema
21:15 Été 85 Chassé Cinema
21:15 The Secret: Dare to Dream Pathé Breda
21:30 The Nest Chassé Cinema
21:30 After We Collided Kinepolis Breda
21:40 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Breda
21:40 After Pathé Breda
21:45 Antebellum Kinepolis Breda
21:50 Ava Kinepolis Breda
22:00 Rogue Kinepolis Breda
22:00 The New Mutants Pathé Breda
22:15 Relic Pathé Breda