home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Breda



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag
top maandag 21-10-2019
10:30 Trouble (NL) Pathé Breda
10:30 Gemini Man Pathé Breda
10:45 Kapsalon Romy Kinepolis Breda
10:50 Whitestar Kinepolis Breda
10:50 The Goldfinch Pathé Breda
11:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Breda
11:00 Joker Pathé Breda
 
11:10 The Lion King (NL) Kinepolis Breda
11:20 Huisdiergeheimen 2 (NL) Kinepolis Breda
11:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
11:30 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Breda
11:50 Misfit 2 Kinepolis Breda
11:50 Haunt Pathé Breda
12:00 Trouble (NL) Kinepolis Breda
 
12:10 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
12:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
12:45 Maleficent 2 Pathé Breda
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Breda
13:00 Downton Abbey Pathé Breda
13:10 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Breda
13:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Breda
13:20 Joker Pathé Breda
13:30 Maleficent 2 Kinepolis Breda
13:40 Whitestar Kinepolis Breda
13:40 F*ck de liefde Pathé Breda
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
13:50 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Breda
13:50 Gemini Man 3D Pathé Breda
14:00 The Goldfinch Chassé Cinema
14:00 Misfit 2 Kinepolis Breda
14:00 Singel 39 Pathé Breda
14:10 Portrait de la jeune fille en feu Chassé Cinema
14:15 After the Wedding Chassé Cinema
14:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
14:20 Fisherman's Friends Chassé Cinema
14:30 Trouble (NL) Kinepolis Breda
14:50 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
15:00 Instinct Pathé Breda
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Breda
15:30 Maleficent 2 3D Pathé Breda
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
15:45 Haunt Pathé Breda
16:00 Whitestar Kinepolis Breda
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
16:00 Joker Pathé Breda
16:10 Misfit 2 Kinepolis Breda
16:10 Ad Astra Pathé Breda
16:15 Maleficent 2 3D Kinepolis Breda
16:15 It Chapter Two Pathé Breda
16:20 Gemini Man Kinepolis Breda
16:25 Dolor y gloria Chassé Cinema
16:30 An Unexpected Love Chassé Cinema
16:30 F*ck de liefde Pathé Breda
16:35 Downton Abbey Chassé Cinema
16:40 Trouble (NL) Kinepolis Breda
16:50 Instinct Chassé Cinema
16:50 Joker Kinepolis Breda
17:10 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Breda
17:15 Abominable 3D Pathé Breda
18:00 De Belofte van Pisa Pathé Breda
18:15 Gemini Man Pathé Breda
18:40 After the Wedding Kinepolis Breda
18:40 De Belofte van Pisa Kinepolis Breda
18:40 Joker Pathé Breda
18:45 Maleficent 2 Kinepolis Breda
18:50 Pavarotti Chassé Cinema
18:50 Maleficent 2 3D Pathé Breda
19:00 Instinct Chassé Cinema
19:00 The Lion King Kinepolis Breda
19:00 Joker Kinepolis Breda
19:00 F*ck de liefde Pathé Breda
19:05 Fisherman's Friends Chassé Cinema
19:10 Gemini Man 3D Kinepolis Breda
19:15 F*ck de liefde Kinepolis Breda
19:30 Het Offer Chassé Cinema
19:30 Downton Abbey Kinepolis Breda
19:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
19:40 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
20:00 Instinct Pathé Breda
20:15 Joker Kinepolis Breda
20:45 Maleficent 2 Pathé Breda
21:00 The Goldfinch Chassé Cinema
21:00 Joker Pathé Breda
21:05 An Unexpected Love Chassé Cinema
21:10 Once Upon a Time ... in Hollywood Kinepolis Breda
21:15 Portrait de la jeune fille en feu Chassé Cinema
21:15 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
21:15 Once Upon a Time ... in Hollywood Pathé Breda
21:20 Maleficent 2 3D Kinepolis Breda
21:30 F*ck de liefde Kinepolis Breda
21:30 Gemini Man 3D Pathé Breda
21:40 The Goldfinch Kinepolis Breda
21:45 Joker Kinepolis Breda
21:45 Hustlers Pathé Breda
21:50 Gemini Man 3D Kinepolis Breda
22:00 Angel Has Fallen Kinepolis Breda
22:00 Haunt Pathé Breda
22:10 Haunt Kinepolis Breda
22:15 Rambo: Last Blood Pathé Breda
top dinsdag 22-10-2019
10:15 Trouble (NL) Pathé Breda
10:20 The Lion King Pathé Breda
10:20 Haunt Pathé Breda
10:40 Joker Pathé Breda
10:50 Whitestar Kinepolis Breda
10:50 Gemini Man Pathé Breda
11:00 Kapsalon Romy Kinepolis Breda
11:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Breda
11:10 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Breda
11:10 Downton Abbey Pathé Breda
11:20 The Lion King (NL) Kinepolis Breda
11:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
11:30 Huisdiergeheimen 2 (NL) Kinepolis Breda
11:40 Trouble (NL) Kinepolis Breda
11:45 Juf Roos Pathé Breda
12:00 Misfit 2 Kinepolis Breda
12:10 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
12:15 Maleficent 2 Pathé Breda
12:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
13:00 The Goldfinch Pathé Breda
13:10 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Breda
13:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Breda
13:20 Whitestar Kinepolis Breda
13:20 Joker Pathé Breda
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Breda
13:30 F*ck de liefde Pathé Breda
13:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
13:40 Gemini Man 3D Pathé Breda
13:50 Maleficent 2 Kinepolis Breda
14:00 The Goldfinch Chassé Cinema
14:00 Royal Opera House: Don Giovanni Kinepolis Breda
14:00 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Breda
14:00 Red Joan Pathé Breda
14:10 Portrait de la jeune fille en feu Chassé Cinema
14:15 After the Wedding Chassé Cinema
14:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
14:20 Fisherman's Friends Chassé Cinema
14:30 Trouble (NL) Kinepolis Breda
14:50 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
15:00 Maleficent 2 3D Pathé Breda
15:10 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Breda
15:40 Whitestar Kinepolis Breda
15:45 F*ck de liefde Pathé Breda
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
16:00 Joker Pathé Breda
16:10 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
16:10 Ad Astra Pathé Breda
16:15 Trouble (NL) Pathé Breda
16:20 Gemini Man Kinepolis Breda
16:25 Dolor y gloria Chassé Cinema
16:30 An Unexpected Love Chassé Cinema
16:30 Maleficent 2 3D Kinepolis Breda
16:30 It Chapter Two Pathé Breda
16:35 Downton Abbey Chassé Cinema
16:40 Trouble (NL) Kinepolis Breda
16:50 Instinct Chassé Cinema
16:50 Joker Kinepolis Breda
17:20 Abominable 3D Pathé Breda
17:45 Gemini Man Pathé Breda
18:00 De Belofte van Pisa Pathé Breda
18:15 Maleficent 2 3D Pathé Breda
18:40 After the Wedding Kinepolis Breda
18:40 De Belofte van Pisa Kinepolis Breda
18:45 Maleficent 2 Kinepolis Breda
18:45 Joker Pathé Breda
18:50 Fisherman's Friends Chassé Cinema
18:50 Hustlers Pathé Breda
19:00 Downton Abbey Chassé Cinema
19:00 Elvis Unleashed Kinepolis Breda
19:00 The Lion King Kinepolis Breda
19:05 Dolor y gloria Chassé Cinema
19:10 Gemini Man 3D Kinepolis Breda
19:15 F*ck de liefde Kinepolis Breda
19:20 Temblores Chassé Cinema
19:30 Downton Abbey Kinepolis Breda
19:40 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
19:40 F*ck de liefde Pathé Breda
20:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
20:15 Joker Kinepolis Breda
20:30 Joker Pathé Breda
20:45 Maleficent 2 Pathé Breda
21:00 The Goldfinch Chassé Cinema
21:00 Sneak Preview Pathé Breda
21:10 It Chapter Two Kinepolis Breda
21:15 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
21:15 Once Upon a Time ... in Hollywood Pathé Breda
21:20 An Unexpected Love Chassé Cinema
21:20 Maleficent 2 3D Kinepolis Breda
21:25 Instinct Chassé Cinema
21:30 Portrait de la jeune fille en feu Chassé Cinema
21:30 F*ck de liefde Kinepolis Breda
21:30 Gemini Man 3D Pathé Breda
21:40 The Goldfinch Kinepolis Breda
21:40 Joker Kinepolis Breda
21:50 Gemini Man 3D Kinepolis Breda
22:00 Rambo: Last Blood Kinepolis Breda
22:00 Haunt Pathé Breda
22:10 Haunt Kinepolis Breda
22:20 Rambo: Last Blood Pathé Breda
top woensdag 23-10-2019
10:30 Juf Roos Pathé Breda
10:30 Haunt Pathé Breda
10:40 Downton Abbey Pathé Breda
10:45 Instinct Pathé Breda
10:50 Whitestar Kinepolis Breda
11:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Breda
11:00 The Lion King (NL) Kinepolis Breda
11:00 Joker Pathé Breda
11:10 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Breda
11:15 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Breda
11:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
11:30 Huisdiergeheimen 2 (NL) Kinepolis Breda
11:30 Gemini Man Pathé Breda
11:50 Misfit 2 Kinepolis Breda
12:00 Trouble (NL) Kinepolis Breda
12:00 Haunt Pathé Breda
12:10 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
12:15 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
12:30 Maleficent 2 3D Pathé Breda
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Breda
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Breda
13:10 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Breda
13:20 Whitestar Kinepolis Breda
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Breda
13:30 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Breda
13:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
13:40 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
13:45 Maleficent 2 Kinepolis Breda
13:50 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Breda
14:00 The Goldfinch Chassé Cinema
14:00 Misfit 2 Kinepolis Breda
14:00 Singel 39 Pathé Breda
14:05 Portrait de la jeune fille en feu Chassé Cinema
14:10 Fisherman's Friends Chassé Cinema
14:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
14:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Breda
14:30 Trouble (NL) Kinepolis Breda
14:45 Trouble (NL) Pathé Breda
14:50 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
15:00 Gemini Man 3D Pathé Breda
15:15 Maleficent 2 3D Pathé Breda
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Breda
15:40 Whitestar Kinepolis Breda
15:50 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Breda
15:50 Joker Pathé Breda
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Breda
16:00 F*ck de liefde Pathé Breda
16:10 Misfit 2 Kinepolis Breda
16:10 Misfit 2 Pathé Breda
16:20 The Goldfinch Chassé Cinema
16:20 Gemini Man Kinepolis Breda
16:25 Dolor y gloria Chassé Cinema
16:30 Maleficent 2 3D Kinepolis Breda
16:40 Trouble (NL) Kinepolis Breda
16:40 De Belofte van Pisa Pathé Breda
16:50 Instinct Chassé Cinema
16:50 Joker Kinepolis Breda
16:50 Maleficent 2 Pathé Breda
17:10 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Breda
17:45 Abominable 3D Pathé Breda
18:00 Joker Pathé Breda
18:10 Gemini Man Pathé Breda
18:30 De Belofte van Pisa Pathé Breda
18:40 After the Wedding Kinepolis Breda
18:40 De Belofte van Pisa Kinepolis Breda
18:45 Maleficent 2 Kinepolis Breda
18:45 Maleficent 2 Pathé Breda
19:00 The Lion King Kinepolis Breda
19:00 Joker Kinepolis Breda
19:05 After the Wedding Chassé Cinema
19:10 Gemini Man 3D Kinepolis Breda
19:15 Fisherman's Friends Chassé Cinema
19:15 F*ck de liefde Kinepolis Breda
19:20 F*ck de liefde Pathé Breda
19:30 Downton Abbey Kinepolis Breda
19:30 Maleficent 2 3D Pathé Breda
19:40 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
20:00 Joker Pathé Breda
20:15 Joker Kinepolis Breda
20:45 Wat Is Dan Liefde Pathé Breda
21:00 The Goldfinch Pathé Breda
21:10 An Unexpected Love Chassé Cinema
21:10 Once Upon a Time ... in Hollywood Kinepolis Breda
21:15 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Breda
21:20 Maleficent 2 3D Kinepolis Breda
21:20 Gemini Man Pathé Breda
21:25 Portrait de la jeune fille en feu Chassé Cinema
21:30 F*ck de liefde Kinepolis Breda
21:30 Joker Pathé Breda
21:40 The Goldfinch Kinepolis Breda
21:45 Instinct Chassé Cinema
21:45 Joker Kinepolis Breda
21:45 Hustlers Pathé Breda
21:50 Gemini Man 3D Kinepolis Breda
22:00 Angel Has Fallen Kinepolis Breda
22:10 Haunt Kinepolis Breda
22:15 Haunt Pathé Breda
top donderdag 24-10-2019
20:30 The Royal Opera: Don Pasquale Chassé Cinema

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Breda