home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Breda



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top maandag 21-08-2017
12:10 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
12:15 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
12:20 De Emoji Film (NL) Pathé Breda
12:40 Cars 3 (NL) Kinepolis Breda
12:40 Bigfoot Junior (NL) Pathé Breda
12:45 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
12:50 The Boss Baby (NL) Kinepolis Breda
 
13:00 100% Coco Pathé Breda
13:20 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Breda
13:30 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Breda
13:30 De Zevende Hemel Pathé Breda
13:30 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Breda
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Breda
 
14:00 100% Coco Kinepolis Breda
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Breda
14:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
14:25 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
14:25 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
14:30 Everything, Everything Pathé Breda
14:55 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
15:05 Everything, Everything Kinepolis Breda
15:15 Dunkirk Kinepolis Breda
15:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Breda
15:30 Cars 3 3D (NL) Pathé Breda
15:40 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
15:45 Dunkirk Pathé Breda
16:00 Hampstead Chassé Cinema
16:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
16:00 Spider-Man: Homecoming 3D Pathé Breda
16:10 Cars 3 (NL) Kinepolis Breda
16:15 L'amant double Chassé Cinema
16:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
16:15 Everything, Everything Pathé Breda
16:20 Wonder Woman Kinepolis Breda
16:30 Everything, Everything Kinepolis Breda
16:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
16:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
16:55 Wakefield Chassé Cinema
17:00 Annabelle: Creation Pathé Breda
17:15 Wolf and Sheep Chassé Cinema
17:20 Overdrive Kinepolis Breda
17:30 War for the Planet of the Apes 3D Pathé Breda
17:40 Dunkirk Kinepolis Breda
17:40 Everything, Everything Pathé Breda
18:20 The Big Sick Pathé Breda
18:30 Annabelle: Creation Pathé Breda
18:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
18:45 Everything, Everything Kinepolis Breda
18:45 Girls Night Out Pathé Breda
18:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
19:00 L'amant double Chassé Cinema
19:00 Dunkirk Kinepolis Breda
19:05 Viceroy's House Chassé Cinema
19:05 2:22 Kinepolis Breda
19:10 Hampstead Chassé Cinema
19:10 Atomic Blonde Kinepolis Breda
19:15 Annabelle: Creation Kinepolis Breda
19:15 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
19:20 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
19:30 Louise en hiver Chassé Cinema
19:30 Baby Driver Kinepolis Breda
19:30 Everything, Everything Pathé Breda
20:00 Viceroy's House Pathé Breda
20:15 Dunkirk Kinepolis Breda
20:30 Dunkirk Pathé Breda
21:00 Girls Night Out Kinepolis Breda
21:00 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
21:05 Just Like Our Parents Chassé Cinema
21:10 Tramontane Chassé Cinema
21:15 Night of the Living Dead Chassé Cinema
21:15 Atomic Blonde Pathé Breda
21:25 Summer 1993 Chassé Cinema
21:30 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis Breda
21:30 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Breda
21:30 Dunkirk Kinepolis Breda
21:30 Atomic Blonde Kinepolis Breda
21:30 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Pathé Breda
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Breda
21:45 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
21:45 Annabelle: Creation Pathé Breda
22:00 Overdrive Kinepolis Breda
22:00 Overdrive Pathé Breda
top dinsdag 22-08-2017
10:00 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Breda
10:00 Bigfoot Junior 3D (NL) Pathé Breda
10:15 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Breda
10:20 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
10:30 Everything, Everything Pathé Breda
10:45 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Breda
11:00 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
11:00 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Breda
11:00 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Breda
11:00 Cars 3 (NL) Pathé Breda
11:00 Dunkirk Pathé Breda
11:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
11:30 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Breda
12:00 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
12:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Breda
12:05 De Smurfen en het verloren dorp (NL) Kinepolis Breda
12:10 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
12:15 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
12:15 Bigfoot Junior (NL) Pathé Breda
12:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Pathé Breda
12:40 Cars 3 (NL) Kinepolis Breda
12:45 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
12:50 The Boss Baby (NL) Kinepolis Breda
13:20 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Breda
13:30 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Breda
13:30 De Zevende Hemel Pathé Breda
13:30 Everything, Everything Pathé Breda
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
13:50 De Emoji Film (NL) Pathé Breda
14:00 100% Coco Kinepolis Breda
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Breda
14:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
14:25 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
14:25 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
14:30 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Breda
14:45 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Breda
15:05 Everything, Everything Kinepolis Breda
15:15 Dunkirk Kinepolis Breda
15:15 Everything, Everything Pathé Breda
15:30 Cars 3 3D (NL) Pathé Breda
15:40 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
15:45 100% Coco Pathé Breda
16:00 Hampstead Chassé Cinema
16:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
16:00 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
16:10 Cars 3 (NL) Kinepolis Breda
16:15 L'amant double Chassé Cinema
16:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
16:15 De Emoji Film (NL) Pathé Breda
16:20 Wonder Woman Kinepolis Breda
16:30 Everything, Everything Kinepolis Breda
16:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
16:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
16:45 Spider-Man: Homecoming 3D Pathé Breda
16:55 Una Chassé Cinema
17:15 Louise en hiver Chassé Cinema
17:15 Dunkirk Pathé Breda
17:20 Overdrive Kinepolis Breda
17:40 Dunkirk Kinepolis Breda
17:45 The Big Sick Pathé Breda
18:00 War for the Planet of the Apes 3D Pathé Breda
18:30 Atomic Blonde Pathé Breda
18:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
18:45 Everything, Everything Kinepolis Breda
18:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
19:00 L'amant double Chassé Cinema
19:00 Dunkirk Kinepolis Breda
19:00 Annabelle: Creation Pathé Breda
19:05 Through the Wall Chassé Cinema
19:05 2:22 Kinepolis Breda
19:10 Hampstead Chassé Cinema
19:10 Atomic Blonde Kinepolis Breda
19:15 Annabelle: Creation Kinepolis Breda
19:20 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
19:20 Girls Night Out Pathé Breda
19:30 Wolf and Sheep Chassé Cinema
19:30 Baby Driver Kinepolis Breda
19:45 Dunkirk Pathé Breda
20:00 Everything, Everything Pathé Breda
20:15 Dunkirk Kinepolis Breda
20:30 Atomic Blonde Pathé Breda
21:00 Girls Night Out Kinepolis Breda
21:00 Sneak Preview Pathé Breda
21:05 Just Like Our Parents Chassé Cinema
21:10 Tramontane Chassé Cinema
21:15 Wakefield Chassé Cinema
21:15 Valerian and the City of a Thousand Planets Pathé Breda
21:25 Retour en Bourgogne Chassé Cinema
21:30 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis Breda
21:30 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Breda
21:30 Dunkirk Kinepolis Breda
21:30 Atomic Blonde Kinepolis Breda
21:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Breda
21:45 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
21:45 Annabelle: Creation Pathé Breda
22:00 Overdrive Kinepolis Breda
22:10 Baby Driver Pathé Breda
22:15 Overdrive Pathé Breda
top woensdag 23-08-2017
10:30 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Breda
10:30 Cars 3 (NL) Pathé Breda
10:30 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Breda
10:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
10:45 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Breda
10:45 De Emoji Film (NL) Pathé Breda
11:00 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
11:00 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Breda
11:00 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Breda
11:10 Bigfoot Junior 3D (NL) Pathé Breda
11:15 Everything, Everything Pathé Breda
11:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
12:00 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
12:00 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
12:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Breda
12:00 De Emoji Film (NL) Pathé Breda
12:05 De Smurfen en het verloren dorp (NL) Kinepolis Breda
12:10 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
12:40 Cars 3 (NL) Kinepolis Breda
12:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Pathé Breda
12:50 The Boss Baby (NL) Kinepolis Breda
13:00 Bigfoot Junior (NL) Pathé Breda
13:00 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Breda
13:15 100% Coco Pathé Breda
13:20 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Breda
13:30 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Breda
13:40 Everything, Everything Pathé Breda
13:45 100% Coco Kinepolis Breda
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Pathé Breda
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Breda
14:15 De Emoji Film (NL) Pathé Breda
14:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
14:25 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Breda
14:25 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
14:40 My Cousin Rachel Chassé Cinema
14:50 Hampstead Chassé Cinema
15:00 Gilbert Chassé Cinema
15:00 Tramontane Chassé Cinema
15:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Breda
15:05 Everything, Everything Kinepolis Breda
15:15 Dunkirk Kinepolis Breda
15:15 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Breda
15:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
15:40 De Emoji Film (NL) Kinepolis Breda
15:40 Cars 3 3D (NL) Pathé Breda
16:00 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
16:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
16:00 Spider-Man: Homecoming 3D Pathé Breda
16:10 Cars 3 (NL) Kinepolis Breda
16:15 Dunkirk Pathé Breda
16:20 Wonder Woman Kinepolis Breda
16:30 Everything, Everything Kinepolis Breda
16:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
16:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Breda
16:45 Everything, Everything Pathé Breda
16:50 L'amant double Chassé Cinema
16:55 Wakefield Chassé Cinema
17:00 Retour en Bourgogne Chassé Cinema
17:15 Wolf and Sheep Chassé Cinema
17:15 Annabelle: Creation Pathé Breda
17:20 Overdrive Kinepolis Breda
17:20 War for the Planet of the Apes 3D Pathé Breda
17:40 Dunkirk Kinepolis Breda
18:10 Valerian and the City of a Thousand Planets Pathé Breda
18:20 The Big Sick Pathé Breda
18:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
18:45 Everything, Everything Kinepolis Breda
18:50 2:22 Kinepolis Breda
18:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
19:00 L'amant double Chassé Cinema
19:00 Dunkirk Kinepolis Breda
19:00 Everything, Everything Pathé Breda
19:05 Through the Wall Chassé Cinema
19:10 Hampstead Chassé Cinema
19:10 Atomic Blonde Kinepolis Breda
19:15 Annabelle: Creation Kinepolis Breda
19:15 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
19:20 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Breda
19:30 Louise en hiver Chassé Cinema
19:30 Baby Driver Kinepolis Breda
19:30 Girls Night Out Pathé Breda
20:00 Logan Lucky Pathé Breda
20:15 Dunkirk Kinepolis Breda
20:30 Terminator 2: Judgment Day 3D Pathé Breda
21:00 Dunkirk Pathé Breda
21:05 Just Like Our Parents Chassé Cinema
21:10 Tramontane Chassé Cinema
21:10 Girls Night Out Kinepolis Breda
21:15 Wakefield Chassé Cinema
21:15 Terminator 2: Judgment Day 3D Kinepolis Breda
21:15 Atomic Blonde Pathé Breda
21:25 Summer 1993 Chassé Cinema
21:30 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Breda
21:30 Dunkirk Kinepolis Breda
21:30 Atomic Blonde Kinepolis Breda
21:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Breda
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Breda
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Breda
21:45 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Breda
21:45 Annabelle: Creation Pathé Breda
22:00 Overdrive Kinepolis Breda
22:00 Overdrive Pathé Breda

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Breda