home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Hoofddorp



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top vrijdag 25-09-2020
21:00 Rogue Kinepolis CineMeerse
21:00 Tenet Kinepolis CineMeerse
21:15 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
21:15 Tenet Kinepolis CineMeerse
21:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
21:45 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
22:00 Unhinged Kinepolis CineMeerse
 
top zaterdag 26-09-2020
10:30 Ella Bella Bingo Kinepolis CineMeerse
10:30 Engel Kinepolis CineMeerse
10:45 Lassie (NL) Kinepolis CineMeerse
11:00 Pinocchio (NL) Kinepolis CineMeerse
11:00 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
11:15 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis CineMeerse
11:30 De Piraten van Hiernaast Kinepolis CineMeerse
 
11:45 The Secret Garden Kinepolis CineMeerse
12:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
12:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
13:00 Engel Kinepolis CineMeerse
13:15 Endless Kinepolis CineMeerse
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis CineMeerse
13:45 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
14:00 De Piraten van Hiernaast Kinepolis CineMeerse
14:15 Big Trip 3D (NL) Kinepolis CineMeerse
15:00 The Personal History of David Copperfield Kinepolis CineMeerse
15:15 Tenet Kinepolis CineMeerse
15:30 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
15:45 Pinocchio (NL) Kinepolis CineMeerse
15:45 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis CineMeerse
16:00 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
16:15 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
16:30 Endless Kinepolis CineMeerse
18:45 Antebellum Kinepolis CineMeerse
18:45 Endless Kinepolis CineMeerse
18:45 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
19:00 Kom hier dat ik u kus Kinepolis CineMeerse
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
19:15 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
19:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis CineMeerse
19:30 Tenet Kinepolis CineMeerse
21:00 Tenet Kinepolis CineMeerse
21:15 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
21:15 Tenet Kinepolis CineMeerse
21:30 Rogue Kinepolis CineMeerse
21:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
21:45 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
22:00 Unhinged Kinepolis CineMeerse
top zondag 27-09-2020
10:30 Ella Bella Bingo Kinepolis CineMeerse
10:30 Engel Kinepolis CineMeerse
10:45 Lassie (NL) Kinepolis CineMeerse
11:00 Pinocchio (NL) Kinepolis CineMeerse
11:00 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
11:15 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis CineMeerse
11:30 De Piraten van Hiernaast Kinepolis CineMeerse
11:45 Big Trip 3D (NL) Kinepolis CineMeerse
12:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis CineMeerse
12:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
13:00 Engel Kinepolis CineMeerse
13:15 Endless Kinepolis CineMeerse
13:30 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis CineMeerse
13:45 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
14:00 De Piraten van Hiernaast Kinepolis CineMeerse
15:00 I.M. Kinepolis CineMeerse
15:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
15:15 Tenet Kinepolis CineMeerse
15:30 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
15:45 Pinocchio (NL) Kinepolis CineMeerse
15:45 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis CineMeerse
16:00 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
16:00 Hope Gap Theater Het Oude Raadhuis
16:15 Endless Kinepolis CineMeerse
18:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
18:45 Endless Kinepolis CineMeerse
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
19:00 De Dick Maas Methode Kinepolis CineMeerse
19:30 Tenet Kinepolis CineMeerse
19:45 The Personal History of David Copperfield Kinepolis CineMeerse
19:45 Tenet Kinepolis CineMeerse
20:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
20:00 Hope Gap Theater Het Oude Raadhuis
21:00 Antebellum Kinepolis CineMeerse
21:00 Rogue Kinepolis CineMeerse
21:15 The New Mutants Kinepolis CineMeerse
21:15 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
top maandag 28-09-2020
19:00 Buiten is het Feest Kinepolis CineMeerse
19:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis CineMeerse
19:45 Tenet Kinepolis CineMeerse
20:00 David Attenborough: A Life on Our Panet (live event) Kinepolis CineMeerse
20:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
20:30 Rogue Kinepolis CineMeerse
20:30 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
top dinsdag 29-09-2020
13:00 The Personal History of David Copperfield Kinepolis CineMeerse
13:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
13:30 Lizzie Kinepolis CineMeerse
13:45 De Beentjes van Sint Hildegard Kinepolis CineMeerse
15:30 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis CineMeerse
15:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
16:00 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
16:15 De Piraten van Hiernaast Kinepolis CineMeerse
19:00 Marionette Kinepolis CineMeerse
19:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis CineMeerse
19:45 Tenet Kinepolis CineMeerse
20:00 Antebellum Kinepolis CineMeerse
20:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
20:30 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
20:45 Rogue Kinepolis CineMeerse
top woensdag 30-09-2020
12:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
12:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
13:00 Tenet Kinepolis CineMeerse
13:15 Endless Kinepolis CineMeerse
13:45 De Piraten van Hiernaast Kinepolis CineMeerse
13:45 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis CineMeerse
14:00 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
14:15 The Secret Garden Kinepolis CineMeerse
15:00 Engel Kinepolis CineMeerse
15:15 Pinocchio (NL) Kinepolis CineMeerse
15:30 Tenet Kinepolis CineMeerse
16:00 Endless Kinepolis CineMeerse
16:00 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis CineMeerse
16:15 Scoob! (NL) Kinepolis CineMeerse
16:30 I Still Believe Kinepolis CineMeerse
16:30 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse
18:30 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
18:45 Endless Kinepolis CineMeerse
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
19:00 De Vogelwachter Kinepolis CineMeerse
19:30 Tenet Kinepolis CineMeerse
19:45 Tenet Kinepolis CineMeerse
20:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis CineMeerse
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Kinepolis CineMeerse
21:00 Antebellum Kinepolis CineMeerse
21:00 Rogue Kinepolis CineMeerse
21:15 The New Mutants Kinepolis CineMeerse
21:15 The War With Grandpa Kinepolis CineMeerse