home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Gent



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 16-01-2019
13:45 Aquaman Kinepolis Gent
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
14:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
14:00 Mary Poppins Returns (NL) Kinepolis Gent
14:00 Creed II Kinepolis Gent
14:00 Colette Kinepolis Gent
14:15 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Gent
 
14:15 Glass Kinepolis Gent
14:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
14:15 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
14:15 Mary Poppins Returns (NL) Sphinx
14:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL) Sphinx
14:30 Het lied van de zee Sphinx
14:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Sphinx
 
14:30 Colette Sphinx
14:45 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Gent
14:45 Kleine Anna & Lange Oom (NL) Studio Skoop
14:45 De Grinch (NL) Studio Skoop
14:45 The Favourite Studio Skoop
14:45 Shoplifters Studio Skoop
14:45 Sir Studio Skoop
16:45 Niet Schieten Kinepolis Gent
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
16:45 Creed II Kinepolis Gent
16:45 Colette Kinepolis Gent
16:45 Aquaman Kinepolis Gent
17:00 The Favourite Kinepolis Gent
17:00 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Gent
17:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
17:00 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
17:00 Glass Kinepolis Gent
17:00 CapharnaŁm Sphinx
17:00 Beautiful Boy Sphinx
17:00 Roma Sphinx
17:00 Mary Poppins Returns Sphinx
17:00 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
17:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
17:15 Wildlife Studio Skoop
17:15 The Wife Studio Skoop
17:15 Los herederos Studio Skoop
17:15 Becoming Astrid Studio Skoop
19:30 Niet Schieten Kinepolis Gent
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
19:45 The Favourite Kinepolis Gent
19:45 Glass Kinepolis Gent
19:45 Girl Kinepolis Gent
19:45 Creed II Kinepolis Gent
19:45 Colette Kinepolis Gent
19:45 Bohemian Rhapsody Kinepolis Gent
19:45 Beautiful Boy Kinepolis Gent
19:45 Roma Sphinx
20:00 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
20:00 Beautiful Boy Sphinx
20:00 Colette Sphinx
20:00 The Favourite Studio Skoop
20:00 Los herederos Studio Skoop
20:00 Shoplifters Studio Skoop
20:00 Styx Studio Skoop
20:00 Sir Studio Skoop
20:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
22:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Roma Sphinx
22:15 Widows Studio Skoop
22:15 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
22:15 Styx Studio Skoop
22:30 The Possession of Hannah Grace Kinepolis Gent
22:30 The Favourite Kinepolis Gent
22:30 Mortal Engines Kinepolis Gent
22:30 Glass Kinepolis Gent
22:30 Creed II Kinepolis Gent
22:30 Colette Kinepolis Gent
22:30 Bumblebee Kinepolis Gent
22:30 Cold War Sphinx
22:30 Beautiful Boy Sphinx
22:30 Colette Sphinx
22:30 The Favourite Studio Skoop
22:30 Climax Studio Skoop
top donderdag 17-01-2019
13:45 Aquaman Kinepolis Gent
14:00 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
14:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
14:00 Creed II Kinepolis Gent
14:00 Colette Kinepolis Gent
14:15 The Favourite Kinepolis Gent
14:15 Glass Kinepolis Gent
14:15 Girl Kinepolis Gent
14:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
14:30 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
16:45 Niet Schieten Kinepolis Gent
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
16:45 Creed II Kinepolis Gent
16:45 Colette Kinepolis Gent
16:45 Aquaman Kinepolis Gent
17:00 The Favourite Kinepolis Gent
17:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
17:00 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
17:00 Glass Kinepolis Gent
17:00 Beautiful Boy Kinepolis Gent
17:00 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
17:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
17:15 Roma Sphinx
17:15 Wildlife Studio Skoop
17:15 The Wife Studio Skoop
17:15 Los herederos Studio Skoop
17:15 Becoming Astrid Studio Skoop
17:30 Girl Sphinx
17:30 Cold War Sphinx
17:30 Los Versos del Olvido Sphinx
19:30 Niet Schieten Kinepolis Gent
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
19:45 The Favourite Kinepolis Gent
19:45 Glass Kinepolis Gent
19:45 Girl Kinepolis Gent
19:45 Creed II Kinepolis Gent
19:45 Colette Kinepolis Gent
19:45 Bohemian Rhapsody Kinepolis Gent
19:45 Beautiful Boy Kinepolis Gent
19:45 Mary Poppins Returns Sphinx
20:00 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
20:00 Cold War Sphinx
20:00 Beautiful Boy Sphinx
20:00 Colette Sphinx
20:00 The Favourite Studio Skoop
20:00 Los herederos Studio Skoop
20:00 Shoplifters Studio Skoop
20:00 Styx Studio Skoop
20:00 Sir Studio Skoop
20:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
22:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Roma Sphinx
22:15 Widows Studio Skoop
22:15 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
22:15 Styx Studio Skoop
22:30 The Possession of Hannah Grace Kinepolis Gent
22:30 The Favourite Kinepolis Gent
22:30 Mortal Engines Kinepolis Gent
22:30 Glass Kinepolis Gent
22:30 Creed II Kinepolis Gent
22:30 Colette Kinepolis Gent
22:30 Bumblebee Kinepolis Gent
22:30 Girl Sphinx
22:30 This Magnificent Cake! Sphinx
22:30 Spider-Man: Into the Spider-Verse Sphinx
22:30 The Favourite Studio Skoop
22:30 Climax Studio Skoop
top vrijdag 18-01-2019
13:45 Aquaman Kinepolis Gent
14:00 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
14:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
14:00 Creed II Kinepolis Gent
14:00 Colette Kinepolis Gent
14:15 Glass Kinepolis Gent
14:15 Girl Kinepolis Gent
14:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
14:30 The Favourite Kinepolis Gent
14:30 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
16:45 Niet Schieten Kinepolis Gent
16:45 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
16:45 Creed II Kinepolis Gent
16:45 Colette Kinepolis Gent
16:45 Aquaman Kinepolis Gent
17:00 The Favourite Kinepolis Gent
17:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
17:00 Glass Kinepolis Gent
17:00 Beautiful Boy Kinepolis Gent
17:00 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
17:15 Girl Kinepolis Gent
17:15 CapharnaŁm Sphinx
17:15 Mary Poppins Returns Sphinx
17:15 Wildlife Studio Skoop
17:15 The Wife Studio Skoop
17:15 Los herederos Studio Skoop
17:15 Becoming Astrid Studio Skoop
17:30 Cold War Sphinx
19:30 Niet Schieten Kinepolis Gent
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
19:30 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
19:30 Creed II Kinepolis Gent
19:30 Colette Kinepolis Gent
19:30 The Place Studio Skoop
19:45 Underdog Kinepolis Gent
19:45 The Favourite Kinepolis Gent
19:45 Glass Kinepolis Gent
19:45 Bohemian Rhapsody Kinepolis Gent
19:45 Beautiful Boy Kinepolis Gent
19:45 Roma Sphinx
20:00 Girl Sphinx
20:00 Los Versos del Olvido Sphinx
20:00 Colette Sphinx
20:00 The Favourite Studio Skoop
20:00 Shoplifters Studio Skoop
20:00 Styx Studio Skoop
20:00 Sir Studio Skoop
20:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Mortal Engines Kinepolis Gent
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
22:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Mary Poppins Returns Sphinx
22:15 Widows Studio Skoop
22:15 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
22:15 Styx Studio Skoop
22:30 The Favourite Kinepolis Gent
22:30 Glass Kinepolis Gent
22:30 Creed II Kinepolis Gent
22:30 Bumblebee Kinepolis Gent
22:30 Cold War Sphinx
22:30 Beautiful Boy Sphinx
22:30 Amanda Sphinx
22:30 Colette Sphinx
22:30 The Favourite Studio Skoop
22:30 Climax Studio Skoop
22:45 The Possession of Hannah Grace Kinepolis Gent
22:45 Colette Kinepolis Gent
top zaterdag 19-01-2019
13:45 Aquaman Kinepolis Gent
14:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Gent
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
14:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
14:00 Mary Poppins Returns (NL) Kinepolis Gent
14:00 Creed II Kinepolis Gent
14:00 Colette Kinepolis Gent
14:15 Glass Kinepolis Gent
14:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
14:15 Mary Poppins Returns (NL) Sphinx
14:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Gent
14:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL) Sphinx
14:30 Het lied van de zee Sphinx
14:30 Colette Sphinx
14:45 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Gent
14:45 Kleine Anna & Lange Oom (NL) Studio Skoop
14:45 De Grinch (NL) Studio Skoop
14:45 The Favourite Studio Skoop
14:45 Shoplifters Studio Skoop
14:45 Sir Studio Skoop
16:30 Niet Schieten Kinepolis Gent
16:30 Aquaman Kinepolis Gent
16:45 Glass Kinepolis Gent
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
16:45 Creed II Kinepolis Gent
16:45 Colette Kinepolis Gent
17:00 The Favourite Kinepolis Gent
17:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
17:00 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
17:00 Girl Sphinx
17:00 Cold War Sphinx
17:00 CapharnaŁm Sphinx
17:00 Beautiful Boy Sphinx
17:00 Roma Sphinx
17:00 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
17:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Gent
17:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
17:15 Wildlife Studio Skoop
17:15 The Wife Studio Skoop
17:15 Los herederos Studio Skoop
17:15 Becoming Astrid Studio Skoop
19:30 Niet Schieten Kinepolis Gent
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
19:30 Colette Kinepolis Gent
19:30 Aquaman Kinepolis Gent
19:45 The Favourite Kinepolis Gent
19:45 Glass Kinepolis Gent
19:45 Creed II Kinepolis Gent
19:45 Bohemian Rhapsody Kinepolis Gent
19:45 Beautiful Boy Kinepolis Gent
19:45 Roma Sphinx
19:45 Mary Poppins Returns Sphinx
20:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Gent
20:00 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
20:00 Beautiful Boy Sphinx
20:00 Colette Sphinx
20:00 The Favourite Studio Skoop
20:00 Los herederos Studio Skoop
20:00 Shoplifters Studio Skoop
20:00 Styx Studio Skoop
20:00 Sir Studio Skoop
22:15 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
22:15 Glass Kinepolis Gent
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
22:15 Roma Sphinx
22:15 Widows Studio Skoop
22:15 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
22:15 Styx Studio Skoop
22:30 The Favourite Kinepolis Gent
22:30 Mortal Engines Kinepolis Gent
22:30 Creed II Kinepolis Gent
22:30 Bumblebee Kinepolis Gent
22:30 Aquaman Kinepolis Gent
22:30 Girl Sphinx
22:30 Los Versos del Olvido Sphinx
22:30 The Favourite Studio Skoop
22:30 Climax Studio Skoop
22:45 The Possession of Hannah Grace Kinepolis Gent
22:45 Colette Kinepolis Gent
top zondag 20-01-2019
10:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Gent
10:45 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
10:45 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Gent
10:45 Mary Poppins Returns (NL) Kinepolis Gent
10:45 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
11:00 Cold War Sphinx
11:00 Roma Sphinx
11:00 Mary Poppins Returns (NL) Sphinx
11:00 Het lied van de zee Sphinx
11:00 Colette Sphinx
11:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
11:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Gent
11:30 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
13:45 Aquaman Kinepolis Gent
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
14:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
14:00 Mary Poppins Returns (NL) Kinepolis Gent
14:00 Glass Kinepolis Gent
14:00 Creed II Kinepolis Gent
14:00 Colette Kinepolis Gent
14:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Gent
14:15 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Gent
14:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
14:15 Mary Poppins Returns (NL) Sphinx
14:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Gent
14:30 Het lied van de zee Sphinx
14:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Sphinx
14:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL) Sphinx
14:30 Colette Sphinx
14:45 Kleine Anna & Lange Oom (NL) Studio Skoop
14:45 De Grinch (NL) Studio Skoop
14:45 The Favourite Studio Skoop
14:45 Shoplifters Studio Skoop
14:45 Sir Studio Skoop
15:30 Bolshoi Ballet: La Bayadere Kinepolis Gent
16:45 Underdog Kinepolis Gent
16:45 The Favourite Kinepolis Gent
16:45 Niet Schieten Kinepolis Gent
16:45 Glass Kinepolis Gent
16:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
16:45 Creed II Kinepolis Gent
16:45 Aquaman Kinepolis Gent
17:00 Underdog Kinepolis Gent
17:00 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
17:00 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
17:00 Beautiful Boy Sphinx
17:00 Roma Sphinx
17:00 Mary Poppins Returns Sphinx
17:00 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
17:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Gent
17:15 Wildlife Studio Skoop
17:15 The Wife Studio Skoop
17:15 Los herederos Studio Skoop
17:15 Becoming Astrid Studio Skoop
19:30 Niet Schieten Kinepolis Gent
19:30 Glass Kinepolis Gent
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
19:45 The Possession of Hannah Grace Kinepolis Gent
19:45 The Favourite Kinepolis Gent
19:45 Creed II Kinepolis Gent
19:45 Colette Kinepolis Gent
19:45 Bohemian Rhapsody Kinepolis Gent
19:45 Beautiful Boy Kinepolis Gent
19:45 Roma Sphinx
20:00 Girl Kinepolis Gent
20:00 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
20:00 Girl Sphinx
20:00 Cold War Sphinx
20:00 Beautiful Boy Sphinx
20:00 Colette Sphinx
20:00 The Favourite Studio Skoop
20:00 Los herederos Studio Skoop
20:00 Shoplifters Studio Skoop
20:00 Styx Studio Skoop
20:00 Sir Studio Skoop
20:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
22:15 Mortal Engines Kinepolis Gent
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
22:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Mary Poppins Returns Sphinx
22:15 Widows Studio Skoop
22:15 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
22:15 Styx Studio Skoop
22:30 The Possession of Hannah Grace Kinepolis Gent
22:30 The Favourite Kinepolis Gent
22:30 Glass Kinepolis Gent
22:30 Girl Kinepolis Gent
22:30 Creed II Kinepolis Gent
22:30 Colette Kinepolis Gent
22:30 Bumblebee Kinepolis Gent
22:30 Beautiful Boy Sphinx
22:30 Amanda Sphinx
22:30 Colette Sphinx
22:30 The Favourite Studio Skoop
22:30 Climax Studio Skoop
top maandag 21-01-2019
13:45 Aquaman Kinepolis Gent
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Gent
14:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen Kinepolis Gent
14:00 Glass Kinepolis Gent
14:00 Creed II Kinepolis Gent
14:00 Colette Kinepolis Gent
14:15 The Favourite Kinepolis Gent
14:15 Girl Kinepolis Gent
14:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
14:30 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
16:45 Niet Schieten Kinepolis Gent
16:45 Mary Poppins Returns Kinepolis Gent
16:45 Girl Kinepolis Gent
16:45 Creed II Kinepolis Gent
16:45 Colette Kinepolis Gent
16:45 Aquaman Kinepolis Gent
17:00 The Favourite Kinepolis Gent
17:00 Glass Kinepolis Gent
17:00 Beautiful Boy Kinepolis Gent
17:15 De Grinch (NL) Kinepolis Gent
19:30 Niet Schieten Kinepolis Gent
19:30 Glass Kinepolis Gent
19:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
19:45 Schindler's List Kinepolis Gent
19:45 The Favourite Kinepolis Gent
19:45 De Collega's 2.0 Kinepolis Gent
19:45 Creed II Kinepolis Gent
19:45 Colette Kinepolis Gent
19:45 Bohemian Rhapsody Kinepolis Gent
19:45 Beautiful Boy Kinepolis Gent
19:45 Mary Poppins Returns Sphinx
20:00 Beautiful Boy Sphinx
20:00 Colette Sphinx
20:00 The Favourite Studio Skoop
20:00 Los herederos Studio Skoop
20:00 Shoplifters Studio Skoop
20:00 Styx Studio Skoop
20:00 Sir Studio Skoop
20:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Gent
22:15 Bumblebee Kinepolis Gent
22:15 Aquaman Kinepolis Gent
22:15 Roma Sphinx
22:15 Widows Studio Skoop
22:15 Bohemian Rhapsody Studio Skoop
22:15 Styx Studio Skoop
22:30 The Possession of Hannah Grace Kinepolis Gent
22:30 The Favourite Kinepolis Gent
22:30 Mortal Engines Kinepolis Gent
22:30 Glass Kinepolis Gent
22:30 Creed II Kinepolis Gent
22:30 Colette Kinepolis Gent
22:30 Girl Sphinx
22:30 This Magnificent Cake! Sphinx
22:30 Spider-Man: Into the Spider-Verse Sphinx
22:30 The Favourite Studio Skoop
22:30 Climax Studio Skoop

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Gent