home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Assen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top zaterdag 08-08-2020
13:00 Scoob! (NL) Theater de Nieuwe Kolk
13:00 De Piraten van Hiernaast Theater de Nieuwe Kolk
13:05 Big Trip 3D (NL) Theater de Nieuwe Kolk
13:15 Trolls Wereldtour 3D (NL) Theater de Nieuwe Kolk
13:20 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Theater de Nieuwe Kolk
15:30 Engel Theater de Nieuwe Kolk
15:30 Un Homme et Une Femme Theater de Nieuwe Kolk
 
15:45 The Secret Garden Theater de Nieuwe Kolk
18:45 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I Theater de Nieuwe Kolk
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Theater de Nieuwe Kolk
19:00 I Still Believe Theater de Nieuwe Kolk
19:15 Rundfunk: Jachterwachter Theater de Nieuwe Kolk
19:15 De Beentjes van Sint Hildegard Theater de Nieuwe Kolk
21:40 The Outpost Theater de Nieuwe Kolk
 
21:45 Ava Theater de Nieuwe Kolk
21:50 The Hunt Theater de Nieuwe Kolk
21:55 Unhinged Theater de Nieuwe Kolk
top zondag 09-08-2020
10:30 Big Trip 3D (NL) Theater de Nieuwe Kolk
10:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Theater de Nieuwe Kolk
10:45 De Piraten van Hiernaast Theater de Nieuwe Kolk
13:00 De Piraten van Hiernaast Theater de Nieuwe Kolk
13:05 Big Trip 3D (NL) Theater de Nieuwe Kolk
13:20 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Theater de Nieuwe Kolk
15:30 Engel Theater de Nieuwe Kolk
15:30 Un Homme et Une Femme Theater de Nieuwe Kolk
15:45 The Secret Garden Theater de Nieuwe Kolk
19:00 I Still Believe Theater de Nieuwe Kolk
19:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 Theater de Nieuwe Kolk
19:15 Rundfunk: Jachterwachter Theater de Nieuwe Kolk
19:15 De Beentjes van Sint Hildegard Theater de Nieuwe Kolk
21:40 The Outpost Theater de Nieuwe Kolk
21:45 Ava Theater de Nieuwe Kolk
21:50 The Hunt Theater de Nieuwe Kolk
21:55 Unhinged Theater de Nieuwe Kolk
top maandag 10-08-2020
13:20 Lassie (NL) Theater de Nieuwe Kolk
15:30 Engel Theater de Nieuwe Kolk
15:45 The Secret Garden Theater de Nieuwe Kolk
18:45 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I Theater de Nieuwe Kolk
19:00 I Still Believe Theater de Nieuwe Kolk
19:15 De Beentjes van Sint Hildegard Theater de Nieuwe Kolk
19:15 Un Homme et Une Femme Theater de Nieuwe Kolk
21:40 The Outpost Theater de Nieuwe Kolk
21:45 Ava Theater de Nieuwe Kolk
21:50 The Hunt Theater de Nieuwe Kolk
21:55 Unhinged Theater de Nieuwe Kolk
top dinsdag 11-08-2020
13:20 Lassie (NL) Theater de Nieuwe Kolk
19:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 Theater de Nieuwe Kolk
19:15 Un Homme et Une Femme Theater de Nieuwe Kolk
top woensdag 12-08-2020
15:30 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I Theater de Nieuwe Kolk
19:00 Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 Theater de Nieuwe Kolk
19:15 Un Homme et Une Femme Theater de Nieuwe Kolk