home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Zwolle



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | vrijdag
top zondag 20-09-2020
20:30 Tenet Pathé Zwolle
20:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
21:00 Rocky Pathé Zwolle
21:15 Tenet Pathé Zwolle
21:30 Antebellum Pathé Zwolle
21:45 The New Mutants Pathé Zwolle
22:00 Unhinged Pathé Zwolle
 
top maandag 21-09-2020
10:10 Ella Bella Bingo Pathé Zwolle
10:10 The New Mutants Pathé Zwolle
10:15 The War With Grandpa Pathé Zwolle
10:20 Hope Gap Pathé Zwolle
10:30 Antebellum Pathé Zwolle
10:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
11:00 Tenet Pathé Zwolle
 
11:10 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Zwolle
11:20 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
12:00 Misbehaviour Pathé Zwolle
12:20 Tenet Pathé Zwolle
12:30 Antebellum Pathé Zwolle
12:40 Follow Me Pathé Zwolle
13:00 Tenet Pathé Zwolle
13:15 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Zwolle
13:45 The War With Grandpa Pathé Zwolle
14:00 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Het Fraterhuis
14:00 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
14:20 Deux Pathé Zwolle
14:30 The Personal History of David Copperfield Het Fraterhuis
14:30 Tenet Pathé Zwolle
14:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
15:00 Big Trip (NL) Pathé Zwolle
15:30 Tenet Pathé Zwolle
15:45 The War With Grandpa Pathé Zwolle
16:00 Lassie (NL) Pathé Zwolle
16:15 The New Mutants Pathé Zwolle
16:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
16:45 Endless Pathé Zwolle
17:00 Antebellum Pathé Zwolle
17:15 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Pathé Zwolle
17:45 Unhinged Pathé Zwolle
18:00 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
18:15 Pitch Perfect 2 Pathé Zwolle
18:30 Tenet Pathé Zwolle
18:45 The New Mutants Pathé Zwolle
19:00 Endless Pathé Zwolle
19:15 The War With Grandpa Pathé Zwolle
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Zwolle
19:45 Atlantis Het Fraterhuis
19:45 Tenet Pathé Zwolle
20:15 Frida Kahlo Het Fraterhuis
20:15 Tenet Pathé Zwolle
20:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
20:45 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
21:00 Tenet Pathé Zwolle
21:15 Antebellum Pathé Zwolle
21:30 The New Mutants Pathé Zwolle
21:45 Ava Pathé Zwolle
22:00 Relic Pathé Zwolle
top dinsdag 22-09-2020
10:00 Big Trip (NL) Pathé Zwolle
10:10 The New Mutants Pathé Zwolle
10:15 The War With Grandpa Pathé Zwolle
10:20 Hope Gap Pathé Zwolle
10:30 Antebellum Pathé Zwolle
10:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
11:00 Tenet Pathé Zwolle
11:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Zwolle
11:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
12:00 Misbehaviour Pathé Zwolle
12:20 Tenet Pathé Zwolle
12:30 Antebellum Pathé Zwolle
12:45 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Pathé Zwolle
13:00 Tenet Pathé Zwolle
13:15 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Zwolle
13:45 The War With Grandpa Pathé Zwolle
14:00 Shirley Het Fraterhuis
14:10 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
14:20 Endless Pathé Zwolle
14:30 The Personal History of David Copperfield Het Fraterhuis
14:30 Tenet Pathé Zwolle
14:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
15:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Pathé Zwolle
15:30 Tenet Pathé Zwolle
15:45 The War With Grandpa Pathé Zwolle
16:00 Scoob! (NL) Pathé Zwolle
16:15 The New Mutants Pathé Zwolle
16:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
16:45 Deux Pathé Zwolle
17:00 Antebellum Pathé Zwolle
17:15 Follow Me Pathé Zwolle
17:45 Ava Pathé Zwolle
18:00 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
18:15 Pitch Perfect 2 Pathé Zwolle
18:30 Tenet Pathé Zwolle
18:45 The New Mutants Pathé Zwolle
19:00 Endless Pathé Zwolle
19:15 The War With Grandpa Pathé Zwolle
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Zwolle
19:45 The Tobacconist Het Fraterhuis
19:45 Tenet Pathé Zwolle
20:15 Love Sarah Het Fraterhuis
20:15 Tenet Pathé Zwolle
20:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
20:45 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
21:00 Tenet Pathé Zwolle
21:15 Antebellum Pathé Zwolle
21:30 The New Mutants Pathé Zwolle
21:45 Unhinged Pathé Zwolle
22:00 Relic Pathé Zwolle
top woensdag 23-09-2020
10:00 Ella Bella Bingo Pathé Zwolle
10:10 Follow Me Pathé Zwolle
10:15 Tenet Pathé Zwolle
10:20 The New Mutants Pathé Zwolle
10:30 Hope Gap Pathé Zwolle
10:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
10:40 De Beentjes van Sint Hildegard Pathé Zwolle
11:10 Living in the Future's Past Pathé Zwolle
11:30 Antebellum Pathé Zwolle
12:00 The War With Grandpa Pathé Zwolle
12:20 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Zwolle
12:40 Tenet Pathé Zwolle
12:50 Ava Pathé Zwolle
13:00 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
13:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
13:20 The New Mutants Pathé Zwolle
13:30 The Tobacconist Het Fraterhuis
13:30 Tenet Pathé Zwolle
14:00 Love Sarah Het Fraterhuis
14:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Zwolle
14:15 Lassie (NL) Pathé Zwolle
14:45 Engel Pathé Zwolle
15:10 The War With Grandpa Pathé Zwolle
15:30 De Piraten van Hiernaast Pathé Zwolle
15:40 Tenet Pathé Zwolle
15:50 Scoob! (NL) Pathé Zwolle
16:00 Barn Het Fraterhuis
16:00 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Zwolle
16:15 Frida Kahlo Het Fraterhuis
16:15 The Secret Garden Pathé Zwolle
16:30 Antebellum Pathé Zwolle
16:45 Tenet Pathé Zwolle
17:00 The War With Grandpa Pathé Zwolle
17:30 Deux Pathé Zwolle
17:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
18:00 I Still Believe Pathé Zwolle
18:15 The New Mutants Pathé Zwolle
18:30 Tenet Pathé Zwolle
18:45 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Pathé Zwolle
19:00 The War With Grandpa Pathé Zwolle
19:15 Endless Pathé Zwolle
19:45 Shirley Het Fraterhuis
19:45 Unhinged Pathé Zwolle
20:00 Tenet Pathé Zwolle
20:15 The Personal History of David Copperfield Het Fraterhuis
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Zwolle
20:30 Tenet Pathé Zwolle
20:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Zwolle
21:00 The Personal History of David Copperfield Pathé Zwolle
21:15 Misbehaviour Pathé Zwolle
21:30 Antebellum Pathé Zwolle
21:45 The New Mutants Pathé Zwolle
22:00 Relic Pathé Zwolle
top vrijdag 25-09-2020
19:30 Buladó Pathé Zwolle