home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Zwolle



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 24-10-2017
09:40 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
09:50 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Zwolle
10:15 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
11:00 HhhH - The Man with the Iron Heart Het Fraterhuis
11:15 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
11:30 Kleine IJstijd Het Fraterhuis
 
11:30 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
11:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer Pathé Zwolle
12:15 De Kleine Vampier (NL) Pathé Zwolle
12:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
12:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL) Pathé Zwolle
12:50 Cars 3 3D (NL) Pathé Zwolle
13:00 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
 
13:15 Geostorm 3D Pathé Zwolle
13:20 De Kleine Vampier 3D (NL) Pathé Zwolle
13:30 De kleine grijze tractor en de dansende geit Het Fraterhuis
13:30 De Emoji Film (NL) Pathé Zwolle
14:00 Dikkertje Dap Het Fraterhuis
14:00 Misfit Pathé Zwolle
14:20 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
14:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
14:45 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
15:00 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
15:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
15:30 The Invisible Boy Het Fraterhuis
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
15:45 Misfit Pathé Zwolle
16:00 The Glass Castle Het Fraterhuis
16:00 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Zwolle
16:15 Geostorm 3D Pathé Zwolle
16:30 Home Again Pathé Zwolle
16:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
17:00 American Made Pathé Zwolle
17:10 Gifted Pathé Zwolle
17:20 HhhH - The Man with the Iron Heart Pathé Zwolle
18:00 Misfit Pathé Zwolle
18:15 American Assassin Pathé Zwolle
18:30 Girls Trip Pathé Zwolle
18:45 Liefde is aardappelen Het Fraterhuis
18:45 Bella Donna's Pathé Zwolle
19:00 Geostorm Pathé Zwolle
19:15 Walk with Me Het Fraterhuis
19:15 The Glass Castle Pathé Zwolle
19:30 Alles voor elkaar Pathé Zwolle
19:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
20:00 It Pathé Zwolle
20:15 Blade Runner 2049 3D Pathé Zwolle
20:30 Loveless Het Fraterhuis
20:45 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
21:00 Borg/McEnroe Het Fraterhuis
21:00 Sneak Preview Pathé Zwolle
21:15 Home Again Pathé Zwolle
21:30 Geostorm 3D Pathé Zwolle
21:45 American Assassin Pathé Zwolle
22:00 Wind River Pathé Zwolle
22:15 Happy Death Day Pathé Zwolle
top woensdag 25-10-2017
09:40 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Zwolle
09:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
10:00 Misfit Pathé Zwolle
10:10 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
10:15 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
10:20 De Kleine Vampier 3D (NL) Pathé Zwolle
10:30 Geostorm 3D Pathé Zwolle
10:40 Weg van Jou Pathé Zwolle
10:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Pathé Zwolle
11:00 Victoria and Abdul Het Fraterhuis
11:15 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
11:30 Walk with Me Het Fraterhuis
11:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
12:00 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
12:15 De Emoji Film (NL) Pathé Zwolle
12:30 Geostorm 3D Pathé Zwolle
12:45 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
13:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
13:30 Ted Sieger's Molly Monster - Der Kinofilm (NL) Het Fraterhuis
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL) Pathé Zwolle
13:50 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
14:00 Dikkertje Dap Het Fraterhuis
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
14:30 Misfit Pathé Zwolle
15:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer Pathé Zwolle
15:00 De Kleine Vampier (NL) Pathé Zwolle
15:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
15:30 Paw: De reddingshond Het Fraterhuis
15:45 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
15:45 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
16:00 Loveless Het Fraterhuis
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
16:40 Weg van Jou Pathé Zwolle
17:00 Geostorm 3D Pathé Zwolle
17:15 Home Again Pathé Zwolle
17:45 American Assassin Pathé Zwolle
18:00 Girls Trip Pathé Zwolle
18:20 Bella Donna's Pathé Zwolle
18:30 Thor Ragnarök Marathon 3D Pathé Zwolle
18:30 The Glass Castle Pathé Zwolle
18:45 Tulipani Het Fraterhuis
18:45 Geostorm 3D Pathé Zwolle
19:00 It Pathé Zwolle
19:15 Kleine IJstijd Het Fraterhuis
19:30 Alles voor elkaar Pathé Zwolle
20:00 Blade Runner 2049 3D Pathé Zwolle
20:30 The Glass Castle Het Fraterhuis
20:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
20:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
21:00 HhhH - The Man with the Iron Heart Het Fraterhuis
21:00 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
21:15 Home Again Pathé Zwolle
21:30 Geostorm 3D Pathé Zwolle
21:45 American Assassin Pathé Zwolle
22:00 Happy Death Day Pathé Zwolle
top donderdag 26-10-2017
09:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
09:45 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
09:50 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Zwolle
10:10 Cars 3 3D (NL) Pathé Zwolle
10:20 De Kleine Vampier (NL) Pathé Zwolle
10:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
10:40 De Emoji Film (NL) Pathé Zwolle
10:50 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
11:15 Loving Vincent Het Fraterhuis
11:30 Liefde is aardappelen Het Fraterhuis
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
11:40 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
11:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
12:15 Geostorm Pathé Zwolle
12:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer Pathé Zwolle
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
13:15 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
13:30 De kleine grijze tractor en de dansende geit Het Fraterhuis
13:30 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
13:40 Misfit Pathé Zwolle
13:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL) Pathé Zwolle
13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
14:00 Dikkertje Dap Het Fraterhuis
14:30 De Kleine Vampier 3D (NL) Pathé Zwolle
14:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
15:20 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
15:30 De Geheime Club van Soepstad Het Fraterhuis
15:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
15:40 Misfit Pathé Zwolle
15:50 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Zwolle
16:00 The Glass Castle Het Fraterhuis
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
16:15 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
16:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
17:00 Geostorm Pathé Zwolle
17:15 The Mountain Between Us Pathé Zwolle
17:30 Home Again Pathé Zwolle
17:45 Jigsaw Pathé Zwolle
18:00 The Glass Castle Pathé Zwolle
18:15 Alles voor elkaar Pathé Zwolle
18:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
18:45 Walk with Me Het Fraterhuis
18:45 Geostorm 3D Pathé Zwolle
19:15 White Sun Het Fraterhuis
19:15 It Pathé Zwolle
19:30 Bella Donna's Pathé Zwolle
19:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
20:00 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
20:15 Blade Runner 2049 3D Pathé Zwolle
20:30 Loving Vincent Het Fraterhuis
20:30 Home Again Pathé Zwolle
21:00 Kleine IJstijd Het Fraterhuis
21:00 The Mountain Between Us Pathé Zwolle
21:15 Geostorm 3D Pathé Zwolle
21:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
21:45 American Assassin Pathé Zwolle
22:00 Jigsaw Pathé Zwolle
22:15 Happy Death Day Pathé Zwolle
top vrijdag 27-10-2017
09:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
09:45 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
09:50 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Zwolle
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Pathé Zwolle
10:10 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Zwolle
10:15 De Kleine Vampier (NL) Pathé Zwolle
10:20 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
10:40 De Emoji Film (NL) Pathé Zwolle
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
11:15 Loveless Het Fraterhuis
11:30 Tulipani Het Fraterhuis
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
11:40 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
11:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
12:00 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
12:15 Geostorm Pathé Zwolle
12:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer Pathé Zwolle
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
13:20 Misfit Pathé Zwolle
13:30 Paw: De reddingshond Het Fraterhuis
13:30 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
13:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL) Pathé Zwolle
13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
14:00 Dikkertje Dap Het Fraterhuis
14:15 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Zwolle
14:30 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
14:45 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
15:00 Cars 3 3D (NL) Pathé Zwolle
15:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
15:30 The Invisible Boy Het Fraterhuis
15:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
15:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
15:50 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Zwolle
16:00 Victoria and Abdul Het Fraterhuis
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL) Pathé Zwolle
16:15 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
16:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
17:00 Geostorm 3D Pathé Zwolle
17:30 Home Again Pathé Zwolle
17:45 Misfit Pathé Zwolle
18:00 Jigsaw Pathé Zwolle
18:10 The Glass Castle Pathé Zwolle
18:20 Bella Donna's Pathé Zwolle
18:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
18:45 Geostorm 3D Pathé Zwolle
19:00 Loving Vincent Het Fraterhuis
19:15 It Pathé Zwolle
19:30 Kleine IJstijd Het Fraterhuis
19:30 Alles voor elkaar Pathé Zwolle
19:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
20:00 Blade Runner 2049 3D Pathé Zwolle
20:15 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
20:30 Home Again Pathé Zwolle
21:00 The Glass Castle Het Fraterhuis
21:00 The Mountain Between Us Pathé Zwolle
21:15 HhhH - The Man with the Iron Heart Het Fraterhuis
21:15 Geostorm 3D Pathé Zwolle
21:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
21:45 American Assassin Pathé Zwolle
22:00 Jigsaw Pathé Zwolle
22:15 Happy Death Day Pathé Zwolle
22:45 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
23:15 Wind River Pathé Zwolle
23:30 Leatherface Pathé Zwolle
23:40 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
23:50 The Foreigner Pathé Zwolle
top zaterdag 28-10-2017
00:10 Jigsaw Pathé Zwolle
00:15 Flatliners Pathé Zwolle
00:15 Happy Death Day Pathé Zwolle
09:40 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Zwolle
09:45 Cars 3 3D (NL) Pathé Zwolle
09:50 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
09:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
10:00 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Zwolle
10:05 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
10:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
10:40 De Kleine Vampier (NL) Pathé Zwolle
10:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
11:15 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
11:45 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
11:50 Misfit Pathé Zwolle
12:05 Geostorm Pathé Zwolle
12:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer Pathé Zwolle
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
13:30 Dikkertje Dap Het Fraterhuis
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL) Pathé Zwolle
13:45 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
13:45 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
14:00 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
14:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
14:20 Misfit Pathé Zwolle
14:30 Walk with Me Het Fraterhuis
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
14:45 De Kleine Vampier 3D (NL) Pathé Zwolle
15:15 Kleine IJstijd Het Fraterhuis
15:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
15:40 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
16:10 De Emoji Film (NL) Pathé Zwolle
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
16:30 Victoria and Abdul Het Fraterhuis
16:30 Weg van Jou Pathé Zwolle
16:40 The Mountain Between Us Pathé Zwolle
16:50 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
17:00 EOS: David Hockney at the Royal Academy of Arts Het Fraterhuis
17:00 Geostorm 3D Pathé Zwolle
17:30 Home Again Pathé Zwolle
18:00 The Glass Castle Pathé Zwolle
18:15 Jigsaw Pathé Zwolle
18:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
18:40 Alles voor elkaar Pathé Zwolle
18:50 Geostorm 3D Pathé Zwolle
19:00 Loving Vincent Het Fraterhuis
19:15 It Pathé Zwolle
19:30 White Sun Het Fraterhuis
19:30 Bella Donna's Pathé Zwolle
19:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
20:00 Blade Runner 2049 3D Pathé Zwolle
20:30 Home Again Pathé Zwolle
20:45 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
21:00 The Glass Castle Het Fraterhuis
21:00 The Mountain Between Us Pathé Zwolle
21:15 HhhH - The Man with the Iron Heart Het Fraterhuis
21:15 Geostorm 3D Pathé Zwolle
21:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
21:45 American Assassin Pathé Zwolle
22:00 Jigsaw Pathé Zwolle
22:15 Happy Death Day Pathé Zwolle
22:45 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
23:30 Leatherface Pathé Zwolle
23:40 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
top zondag 29-10-2017
00:00 Halloween Horror Show 2017 Pathé Zwolle
00:10 Happy Death Day Pathé Zwolle
00:15 Jigsaw Pathé Zwolle
00:20 American Assassin Pathé Zwolle
09:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
09:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer Pathé Zwolle
09:50 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
10:10 De Emoji Film (NL) Pathé Zwolle
10:20 De Kleine Vampier (NL) Pathé Zwolle
10:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
10:45 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
11:00 The Royal Opera: The Magic Flute Pathé Zwolle
11:15 White Sun Het Fraterhuis
11:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
11:30 Victoria and Abdul Het Fraterhuis
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
11:40 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
11:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
12:15 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Zwolle
12:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
13:00 Dikkertje Dap Het Fraterhuis
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
13:15 My Little Pony: De Film (NL) Pathé Zwolle
13:30 Misfit Pathé Zwolle
13:30 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
13:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL) Pathé Zwolle
13:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Zwolle
14:00 Loving Vincent Het Fraterhuis
14:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet Pathé Zwolle
14:45 Liefde is aardappelen Het Fraterhuis
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
15:15 Dikkertje Dap Pathé Zwolle
15:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
15:40 Misfit Pathé Zwolle
15:50 De Kleine Vampier 3D (NL) Pathé Zwolle
16:00 The Glass Castle Het Fraterhuis
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Zwolle
16:15 De LEGO Ninjago Film (NL) Pathé Zwolle
16:30 We Margiela Het Fraterhuis
16:30 Weg van Jou Pathé Zwolle
16:45 Geostorm Pathé Zwolle
17:15 The Mountain Between Us Pathé Zwolle
17:30 Home Again Pathé Zwolle
17:45 Jigsaw Pathé Zwolle
18:00 The Glass Castle Pathé Zwolle
18:15 Alles voor elkaar Pathé Zwolle
18:30 Walk with Me Het Fraterhuis
18:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
18:45 Geostorm 3D Pathé Zwolle
19:00 It Pathé Zwolle
19:30 Loveless Het Fraterhuis
19:30 Bella Donna's Pathé Zwolle
19:45 Weg van Jou Pathé Zwolle
20:00 Kingsman: The Golden Circle Pathé Zwolle
20:15 Kleine IJstijd Het Fraterhuis
20:15 Blade Runner 2049 3D Pathé Zwolle
20:30 Home Again Pathé Zwolle
21:00 The Mountain Between Us Pathé Zwolle
21:15 Geostorm 3D Pathé Zwolle
21:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Zwolle
21:40 American Assassin Pathé Zwolle
21:50 Happy Death Day Pathé Zwolle
22:00 Jigsaw Pathé Zwolle

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Zwolle