home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Zwolle



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 08-02-2023
19:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
19:30 The Fabelmans Het Fraterhuis
19:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
20:30 Klem Het Fraterhuis
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
 
20:45 Plane Pathé Zwolle
21:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
21:15 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
21:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
21:45 De Tatta's Pathé Zwolle
top donderdag 09-02-2023
10:15 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
10:30 Plane Pathé Zwolle
 
10:40 A Man Called Otto Pathé Zwolle
10:50 The Fabelmans Pathé Zwolle
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
11:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Zwolle
11:45 Klem Pathé Zwolle
12:10 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
13:00 Plane Pathé Zwolle
13:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
13:30 Casa Coco Pathé Zwolle
13:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
14:00 A Man Called Otto Het Fraterhuis
14:10 Klem Pathé Zwolle
14:30 No Bears Het Fraterhuis
14:30 A Man Called Otto Pathé Zwolle
14:45 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Zwolle
15:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
16:00 Avatar: The Way of Water Pathé Zwolle
16:30 Plane Pathé Zwolle
16:45 De Tatta's Pathé Zwolle
17:10 M3GAN Pathé Zwolle
17:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
17:45 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
18:00 Plane Pathé Zwolle
18:20 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
18:40 Falcon Lake Het Fraterhuis
19:00 A Man Called Otto Pathé Zwolle
19:15 Titanic 3D Pathé Zwolle
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
19:45 Nostalgia Het Fraterhuis
19:45 De Tatta's Pathé Zwolle
20:00 Klem Pathé Zwolle
20:15 Titanic 3D Pathé Zwolle
20:15 Babylon Pathé Zwolle
20:30 A Man Called Otto Het Fraterhuis
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
21:00 Plane Pathé Zwolle
21:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
22:00 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
top vrijdag 10-02-2023
10:15 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Zwolle
10:20 Het Feest van Tante Rita Pathé Zwolle
10:30 Klem Pathé Zwolle
10:40 The Fabelmans Pathé Zwolle
10:50 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
11:15 Plane Pathé Zwolle
11:30 The Banshees of Inisherin Pathé Zwolle
11:45 Titanic 3D Pathé Zwolle
12:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
12:30 A Man Called Otto Pathé Zwolle
13:00 Klem Pathé Zwolle
13:30 L'Innocent Het Fraterhuis
13:30 De Tatta's Pathé Zwolle
13:45 De Acht Bergen Het Fraterhuis
13:45 Plane Pathé Zwolle
14:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
14:15 The Fabelmans Pathé Zwolle
14:45 Wil de Krokodil Pathé Zwolle
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
15:15 Babylon Pathé Zwolle
15:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Zwolle
16:00 The Fabelmans Het Fraterhuis
16:00 Titanic 3D Pathé Zwolle
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
16:30 Where the Crawdads Sing Het Fraterhuis
16:40 A Man Called Otto Pathé Zwolle
17:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
17:30 De Tatta's Pathé Zwolle
18:10 Plane Pathé Zwolle
18:20 Klem Pathé Zwolle
18:50 A Man Called Otto Het Fraterhuis
19:00 No Bears Het Fraterhuis
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
19:15 A Man Called Otto Pathé Zwolle
19:30 De Tatta's Pathé Zwolle
19:45 Klem Pathé Zwolle
20:00 Titanic 3D Pathé Zwolle
20:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
20:20 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
20:40 Plane Pathé Zwolle
21:00 Klem Het Fraterhuis
21:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
21:10 The Banshees of Inisherin Het Fraterhuis
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
22:10 Plane Pathé Zwolle
22:20 Klem Pathé Zwolle
22:45 M3GAN Pathé Zwolle
22:50 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
top zaterdag 11-02-2023
10:00 Titanic 3D Pathé Zwolle
10:10 Wil de Krokodil Pathé Zwolle
10:10 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Zwolle
10:15 A Man Called Otto Pathé Zwolle
10:20 Het Feest van Tante Rita Pathé Zwolle
10:30 Klem Pathé Zwolle
10:50 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Zwolle
11:00 Tutankhamun: The Last Exhibition Het Fraterhuis
11:00 Woke en cancel cultuur in de filmwereld (Constant Hoogenbosch) Het Fraterhuis
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
11:15 Plane Pathé Zwolle
12:15 Het Feest van Tante Rita Pathé Zwolle
12:30 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Zwolle
12:40 Wil de Krokodil Pathé Zwolle
13:00 Klem Pathé Zwolle
13:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Zwolle
13:45 Plane Pathé Zwolle
14:00 The Whale Het Fraterhuis
14:00 Titanic 3D Pathé Zwolle
14:15 Trois Couleurs: Rouge Het Fraterhuis
14:20 De Tatta's Pathé Zwolle
14:30 A Man Called Otto Pathé Zwolle
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
15:10 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Zwolle
15:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Zwolle
16:00 The Fabelmans Pathé Zwolle
16:10 Triangle of Sadness Het Fraterhuis
16:15 The Fabelmans Het Fraterhuis
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
16:40 A Man Called Otto Pathé Zwolle
17:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
17:30 De Tatta's Pathé Zwolle
18:00 Titanic 3D Pathé Zwolle
18:10 Plane Pathé Zwolle
18:20 Klem Pathé Zwolle
18:50 A Man Called Otto Het Fraterhuis
19:00 No Bears Het Fraterhuis
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
19:15 A Man Called Otto Pathé Zwolle
19:30 De Tatta's Pathé Zwolle
19:45 Klem Pathé Zwolle
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
20:40 Plane Pathé Zwolle
21:00 Klem Het Fraterhuis
21:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
21:10 The Banshees of Inisherin Het Fraterhuis
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
22:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
22:10 Plane Pathé Zwolle
22:20 Klem Pathé Zwolle
22:45 De Tatta's Pathé Zwolle
23:00 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
23:10 M3GAN Pathé Zwolle
top zondag 12-02-2023
10:00 Plane Pathé Zwolle
10:00 Avatar: The Way of Water Pathé Zwolle
10:10 Het Feest van Tante Rita Pathé Zwolle
10:15 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Zwolle
10:20 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Zwolle
10:30 A Man Called Otto Pathé Zwolle
10:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Zwolle
11:10 The Fabelmans Pathé Zwolle
11:15 A Man Called Otto Het Fraterhuis
11:20 Titanic 3D Pathé Zwolle
12:00 Presque Het Fraterhuis
12:00 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Zwolle
12:10 Plane Pathé Zwolle
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
12:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Zwolle
13:10 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
13:20 Wil de Krokodil Pathé Zwolle
13:45 The Banshees of Inisherin Het Fraterhuis
13:45 Klem Pathé Zwolle
14:00 Nostalgia Het Fraterhuis
14:00 Titanic 3D Pathé Zwolle
14:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Zwolle
14:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
15:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Zwolle
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
15:45 A Man Called Otto Pathé Zwolle
16:00 De Acht Bergen Het Fraterhuis
16:15 The Fabelmans Het Fraterhuis
16:20 Plane Pathé Zwolle
16:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
17:00 De Tatta's Pathé Zwolle
17:10 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
17:20 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
17:50 Faithfully Yours Pathé Zwolle
18:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
18:30 Plane Pathé Zwolle
19:00 Klem Pathé Zwolle
19:15 A Man Called Otto Het Fraterhuis
19:15 A Man Called Otto Pathé Zwolle
19:30 Falcon Lake Het Fraterhuis
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
19:45 Titanic 3D Pathé Zwolle
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
20:15 Babylon Pathé Zwolle
20:30 Plane Pathé Zwolle
20:45 De Tatta's Pathé Zwolle
21:00 Klem Pathé Zwolle
21:30 Plane Pathé Zwolle
22:00 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
top maandag 13-02-2023
10:15 Klem Pathé Zwolle
10:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
10:40 A Man Called Otto Pathé Zwolle
10:45 Titanic 3D Pathé Zwolle
10:50 The Fabelmans Pathé Zwolle
11:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
11:10 Plane Pathé Zwolle
11:20 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
12:00 Klem Pathé Zwolle
12:45 De Tatta's Pathé Zwolle
13:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
13:30 Plane Pathé Zwolle
13:40 Faithfully Yours Pathé Zwolle
13:50 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
14:00 The Fabelmans Het Fraterhuis
14:10 Klem Pathé Zwolle
14:30 Triangle of Sadness Het Fraterhuis
14:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
14:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Zwolle
15:00 A Man Called Otto Pathé Zwolle
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
15:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
16:00 Babylon Pathé Zwolle
16:15 The Fabelmans Pathé Zwolle
16:45 De Tatta's Pathé Zwolle
17:10 M3GAN Pathé Zwolle
17:20 Knock at the Cabin Pathé Zwolle
17:45 Plane Pathé Zwolle
18:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
18:20 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
19:00 A Man Called Otto Pathé Zwolle
19:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
19:30 De Acht Bergen Pathé Zwolle
19:45 A Man Called Otto Het Fraterhuis
19:45 De Tatta's Pathé Zwolle
19:45 Titanic 3D Pathé Zwolle
20:00 Trois Couleurs: Rouge Het Fraterhuis
20:00 Klem Pathé Zwolle
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Zwolle
20:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Zwolle
21:00 Plane Pathé Zwolle
21:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Zwolle
22:00 Knock at the Cabin Pathé Zwolle