home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Zaandam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 15-10-2019
15:15 F*ck de liefde Pathé Zaandam
15:40 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
15:50 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Zaandam
16:30 Joker Pathé Zaandam
17:45 Ad Astra Pathé Zaandam
18:00 De Belofte van Pisa Pathé Zaandam
18:20 Joker Pathé Zaandam
 
18:45 Hustlers Pathé Zaandam
19:15 Downton Abbey Pathé Zaandam
19:30 F*ck de liefde Pathé Zaandam
20:15 De Belofte van Pisa Filmtheater de Fabriek
20:30 Fisherman's Friends Filmtheater de Fabriek
20:30 It Chapter Two Pathé Zaandam
20:45 Joker Pathé Zaandam
 
21:00 Sneak Preview Pathé Zaandam
21:15 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
21:45 Anna Pathé Zaandam
22:00 Rambo: Last Blood Pathé Zaandam
top woensdag 16-10-2019
10:40 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
11:00 Instinct Pathé Zaandam
11:15 Joker Pathé Zaandam
11:20 The Lion King 3D Pathé Zaandam
11:30 F*ck de liefde Pathé Zaandam
12:20 De Brief voor Sinterklaas Pathé Zaandam
13:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Zaandam
13:20 Maleficent 2 Pathé Zaandam
13:45 De Belofte van Pisa Pathé Zaandam
13:50 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Zaandam
14:00 Werk ohne Autor Pathé Zaandam
14:20 Trouble (NL) Pathé Zaandam
15:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Zaandam
16:00 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Zaandam
16:15 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
16:30 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
16:45 Misfit 2 Pathé Zaandam
17:15 Joker Pathé Zaandam
18:00 F*ck de liefde Pathé Zaandam
19:00 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
19:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
20:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
20:15 Fisherman's Friends Filmtheater de Fabriek
20:15 Joker Pathé Zaandam
20:30 Instinct Filmtheater de Fabriek
20:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
21:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
21:40 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
top donderdag 17-10-2019
10:30 Instinct Pathé Zaandam
10:45 Juf Roos Pathé Zaandam
11:10 Haunt Pathé Zaandam
11:15 Gemini Man Pathé Zaandam
11:30 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
12:15 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
12:30 Joker Pathé Zaandam
12:45 F*ck de liefde Pathé Zaandam
13:20 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
14:00 Red Joan Pathé Zaandam
14:10 Maleficent 2 Pathé Zaandam
14:40 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Zaandam
15:00 Fisherman's Friends Filmtheater de Fabriek
15:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
15:10 Joker Pathé Zaandam
16:00 Downton Abbey Pathé Zaandam
16:30 Trouble (NL) Pathé Zaandam
16:50 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
17:00 Haunt Pathé Zaandam
17:20 Gemini Man Pathé Zaandam
17:50 Joker Pathé Zaandam
18:30 Maleficent 2 Pathé Zaandam
18:45 De Belofte van Pisa Pathé Zaandam
19:20 F*ck de liefde Pathé Zaandam
19:30 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
20:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
20:15 Portrait de la jeune fille en feu Filmtheater de Fabriek
20:30 Before the Frost Filmtheater de Fabriek
20:30 Joker Pathé Zaandam
21:15 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
21:30 Hustlers Pathé Zaandam
21:45 Joker Pathé Zaandam
22:10 Haunt Pathé Zaandam
top vrijdag 18-10-2019
10:40 Trouble (NL) Pathé Zaandam
10:45 Joker Pathé Zaandam
11:00 Downton Abbey Pathé Zaandam
11:10 De Brief voor Sinterklaas Pathé Zaandam
11:45 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
12:00 Instinct Pathé Zaandam
12:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Zaandam
13:15 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
13:30 Joker Pathé Zaandam
14:00 Whitestar Pathé Zaandam
14:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Zaandam
14:40 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
15:00 Fisherman's Friends Filmtheater de Fabriek
15:00 Trouble (NL) Pathé Zaandam
15:15 Pavarotti Filmtheater de Fabriek
15:45 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Zaandam
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Zaandam
16:15 Joker Pathé Zaandam
16:30 Misfit 2 Pathé Zaandam
17:10 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
17:20 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
18:00 Joker Pathé Zaandam
18:15 Haunt Pathé Zaandam
18:30 Maleficent 2 Pathé Zaandam
19:00 Before the Frost Filmtheater de Fabriek
19:00 De Belofte van Pisa Pathé Zaandam
19:15 Portrait de la jeune fille en feu Filmtheater de Fabriek
19:45 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
20:00 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
20:30 Joker Pathé Zaandam
20:45 F*ck de liefde Pathé Zaandam
21:15 An Unexpected Love Filmtheater de Fabriek
21:15 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
21:45 Instinct Filmtheater de Fabriek
21:45 Hustlers Pathé Zaandam
22:15 Joker Pathé Zaandam
22:45 Joker Pathé Zaandam
23:00 Gemini Man Pathé Zaandam
23:15 Haunt Pathé Zaandam
top zaterdag 19-10-2019
10:00 Juf Roos Pathé Zaandam
10:20 De Brief voor Sinterklaas Pathé Zaandam
10:20 Whitestar Pathé Zaandam
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Zaandam
10:40 Joker Pathé Zaandam
11:40 Trouble (NL) Pathé Zaandam
11:50 The Lion King 3D Pathé Zaandam
12:20 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
12:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Zaandam
12:45 Misfit 2 Pathé Zaandam
13:20 Whitestar Pathé Zaandam
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Zaandam
14:00 Kapsalon Romy Filmtheater de Fabriek
14:10 Joker Pathé Zaandam
14:15 Lotte op zoek naar de draken Filmtheater de Fabriek
14:30 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Zaandam
14:45 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
15:00 Trouble (NL) Pathé Zaandam
15:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Zaandam
16:00 An Unexpected Love Filmtheater de Fabriek
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Zaandam
16:30 Pavarotti Filmtheater de Fabriek
16:45 Misfit 2 Pathé Zaandam
16:50 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
17:15 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
17:30 Haunt Pathé Zaandam
17:45 Joker Pathé Zaandam
18:10 Maleficent 2 Pathé Zaandam
18:45 De Belofte van Pisa Pathé Zaandam
19:00 Before the Frost Filmtheater de Fabriek
19:15 Portrait de la jeune fille en feu Filmtheater de Fabriek
19:20 F*ck de liefde Pathé Zaandam
19:45 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
20:00 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
20:30 Joker Pathé Zaandam
20:45 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
21:15 Instinct Filmtheater de Fabriek
21:30 Hustlers Pathé Zaandam
21:45 Fisherman's Friends Filmtheater de Fabriek
21:45 Joker Pathé Zaandam
22:15 Haunt Pathé Zaandam
22:45 Joker Pathé Zaandam
23:10 Haunt Pathé Zaandam
top zondag 20-10-2019
10:00 Juf Roos Pathé Zaandam
10:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Zaandam
10:20 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Zaandam
10:40 Whitestar Pathé Zaandam
10:45 Gemini Man Pathé Zaandam
11:35 De Brief voor Sinterklaas Pathé Zaandam
11:50 Trouble (NL) Pathé Zaandam
12:10 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
12:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Zaandam
12:40 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Zaandam
13:20 Whitestar Pathé Zaandam
13:30 Trouble (NL) Pathé Zaandam
14:00 Kapsalon Romy Filmtheater de Fabriek
14:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Zaandam
14:10 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
14:15 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL) Filmtheater de Fabriek
14:50 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
15:00 Friends 25th: The One With The Anniversary Pathé Zaandam
15:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Zaandam
15:45 Joker Pathé Zaandam
16:15 De Spiegel Filmtheater de Fabriek
16:15 Misfit 2 Pathé Zaandam
16:30 Portrait de la jeune fille en feu Filmtheater de Fabriek
16:45 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
17:15 F*ck de liefde Pathé Zaandam
17:30 Joker Pathé Zaandam
18:20 De Belofte van Pisa Pathé Zaandam
18:30 Friends 25th: The One With The Anniversary Pathé Zaandam
19:10 Maleficent 2 3D Pathé Zaandam
19:20 Wat Is Dan Liefde Pathé Zaandam
19:30 Pavarotti Filmtheater de Fabriek
19:30 F*ck de liefde Pathé Zaandam
19:45 Fisherman's Friends Filmtheater de Fabriek
20:15 Joker Pathé Zaandam
21:10 Gemini Man 3D Pathé Zaandam
21:45 Yedinci Kogustaki Mucize Pathé Zaandam
21:45 Maleficent 2 Pathé Zaandam
22:00 Joker Pathé Zaandam
22:30 Haunt Pathé Zaandam

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Zaanstad