home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Zaandam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag
top zaterdag 19-01-2019
23:00 Glass Pathé Zaandam
23:15 Replicas Pathé Zaandam
23:20 Nobody's Fool Pathé Zaandam
top zondag 20-01-2019
10:00 Kleuterbioscoop Pathé Zaandam
10:00 Aquaman 3D Pathé Zaandam
10:30 PAC Festival Pathé Zaandam
10:40 De Grinch 3D (NL) Pathé Zaandam
 
10:45 Vals Pathé Zaandam
11:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Zaandam
11:30 Bon Bini Holland 2 Pathé Zaandam
12:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Pathé Zaandam
13:00 The Hate U Give Pathé Zaandam
13:00 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Pathé Zaandam
13:30 Nobody's Fool Pathé Zaandam
 
13:45 Glass Pathé Zaandam
14:00 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Filmtheater de Fabriek
14:15 Beautiful Boy Filmtheater de Fabriek
15:10 Hoe tem je een draak 3 (NL) Pathé Zaandam
15:45 Mary Poppins Returns Pathé Zaandam
15:50 Bohemian Rhapsody Pathé Zaandam
16:00 The Royal Ballet: La Bayadère Pathé Zaandam
16:30 The Old Man and the Gun Filmtheater de Fabriek
16:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Zaandam
16:45 Liebe in den Gängen Filmtheater de Fabriek
17:40 Glass Pathé Zaandam
18:40 Bon Bini Holland 2 Pathé Zaandam
18:50 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
19:10 Bohemian Rhapsody Pathé Zaandam
20:00 Creed II Pathé Zaandam
20:15 Das schweigende Klassenzimmer Filmtheater de Fabriek
20:30 Leave No Trace Filmtheater de Fabriek
20:40 Glass Pathé Zaandam
21:00 Nobody's Fool Pathé Zaandam
21:15 Aquaman 3D Pathé Zaandam
22:00 Replicas Pathé Zaandam
top maandag 21-01-2019
10:30 Kleuterbioscoop Pathé Zaandam
10:40 Nobody's Fool Pathé Zaandam
10:50 Beautiful Boy Pathé Zaandam
11:00 Aquaman 3D Pathé Zaandam
11:10 Glass Pathé Zaandam
11:15 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
12:00 Creed II Pathé Zaandam
13:10 Glass Pathé Zaandam
13:30 Opera: La traviata Pathé Zaandam
13:45 Second Act Pathé Zaandam
14:00 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
14:10 Creed II Pathé Zaandam
14:50 Replicas Pathé Zaandam
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Zaandam
16:10 Creed II Pathé Zaandam
16:20 Aquaman 3D Pathé Zaandam
17:00 Nobody's Fool Pathé Zaandam
17:20 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Zaandam
17:20 Glass Pathé Zaandam
18:30 Bon Bini Holland 2 Pathé Zaandam
19:00 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
19:20 Bohemian Rhapsody Pathé Zaandam
19:30 Nobody's Fool Pathé Zaandam
20:00 Beautiful Boy Pathé Zaandam
20:10 Creed II Pathé Zaandam
20:15 Das schweigende Klassenzimmer Filmtheater de Fabriek
20:30 Becoming Astrid Filmtheater de Fabriek
20:45 Glass Pathé Zaandam
21:30 Aquaman 3D Pathé Zaandam
22:00 Replicas Pathé Zaandam
22:10 Nobody's Fool Pathé Zaandam
top dinsdag 22-01-2019
10:30 Glass Pathé Zaandam
10:40 Nobody's Fool Pathé Zaandam
10:50 Beautiful Boy Pathé Zaandam
11:00 Aquaman 3D Pathé Zaandam
11:15 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
11:45 Creed II Pathé Zaandam
13:10 Glass Pathé Zaandam
13:20 Aquaman 3D Pathé Zaandam
13:30 Book Club Pathé Zaandam
13:40 Bumblebee 3D Pathé Zaandam
14:00 Creed II Pathé Zaandam
14:30 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
15:50 Nobody's Fool Pathé Zaandam
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Zaandam
16:10 Creed II Pathé Zaandam
16:20 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Zaandam
16:50 Replicas Pathé Zaandam
17:00 Second Act Pathé Zaandam
18:20 Glass Pathé Zaandam
18:30 Bon Bini Holland 2 Pathé Zaandam
18:50 Second Act Pathé Zaandam
19:00 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
19:20 Bohemian Rhapsody Pathé Zaandam
19:30 Nobody's Fool Pathé Zaandam
20:30 Das schweigende Klassenzimmer Filmtheater de Fabriek
21:00 Sneak Preview Pathé Zaandam
21:10 Creed II Pathé Zaandam
21:20 Glass Pathé Zaandam
21:30 Aquaman 3D Pathé Zaandam
22:00 Replicas Pathé Zaandam
22:10 Nobody's Fool Pathé Zaandam
top woensdag 23-01-2019
10:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Pathé Zaandam
10:45 Creed II Pathé Zaandam
10:50 Glass Pathé Zaandam
11:20 Beautiful Boy Pathé Zaandam
11:40 Kleuterbioscoop Pathé Zaandam
12:00 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
12:00 Nobody's Fool Pathé Zaandam
13:10 Bon Bini Holland 2 Pathé Zaandam
13:30 Hoe tem je een draak 3 (NL) Pathé Zaandam
13:45 Mary Poppins Returns Pathé Zaandam
14:00 Vals Pathé Zaandam
14:20 Nobody's Fool Pathé Zaandam
14:30 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Pathé Zaandam
15:15 Glass Pathé Zaandam
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Zaandam
16:10 Creed II Pathé Zaandam
16:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Zaandam
16:50 Replicas Pathé Zaandam
17:00 Second Act Pathé Zaandam
18:00 Glass Pathé Zaandam
18:30 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Zaandam
19:00 Bon Bini Holland 2 Pathé Zaandam
19:10 Second Act Pathé Zaandam
19:20 Bohemian Rhapsody Pathé Zaandam
19:30 Nobody's Fool Pathé Zaandam
20:15 Beautiful Boy Filmtheater de Fabriek
20:30 Free Solo Filmtheater de Fabriek
20:50 Creed II Pathé Zaandam
21:00 Glass Pathé Zaandam
21:15 Aquaman 3D Pathé Zaandam
21:30 Bumblebee 3D Pathé Zaandam
22:00 Replicas Pathé Zaandam
22:15 Bon Bini Holland 2 Pathé Zaandam
top donderdag 24-01-2019
15:00 Das schweigende Klassenzimmer Filmtheater de Fabriek
15:15 Bohemian Rhapsody Filmtheater de Fabriek
19:00 Dragon Ball Super: Broly Pathé Zaandam
20:15 Werk ohne Autor Filmtheater de Fabriek
20:30 Het Nieuwe Rijksmuseum - De Film Filmtheater de Fabriek

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Zaanstad