home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Winterswijk



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 01-12-2020
18:30 Un Fils Filmhuis Winterswijk
18:30 The Witches Servicetheater Skopein
18:30 Un Fils Servicetheater Skopein
19:00 Honest Thief Servicetheater Skopein
20:45 Fatman Servicetheater Skopein
21:00 Un Fils Filmhuis Winterswijk
21:00 Freaky Servicetheater Skopein
 
21:00 Un Fils Servicetheater Skopein
top woensdag 02-12-2020
14:30 De Grote Sinterklaasfilm Servicetheater Skopein
14:30 Bigfoot Family (NL) Servicetheater Skopein
14:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
16:15 De Grote Sinterklaasfilm Servicetheater Skopein
16:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
16:30 The Witches Servicetheater Skopein
 
18:30 The Witches Servicetheater Skopein
18:45 After We Collided Servicetheater Skopein
19:00 The Craft: Legacy Servicetheater Skopein
20:45 Fatman Servicetheater Skopein
21:00 Freaky Servicetheater Skopein
21:15 Honest Thief Servicetheater Skopein
top donderdag 03-12-2020
18:30 The Witches Servicetheater Skopein
18:30 After We Collided Servicetheater Skopein
19:00 Casanova's Servicetheater Skopein
20:30 Freaky Servicetheater Skopein
20:45 Honest Thief Servicetheater Skopein
21:00 Fatman Servicetheater Skopein
top vrijdag 04-12-2020
14:30 De Grote Sinterklaasfilm Servicetheater Skopein
14:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
14:30 Bigfoot Family (NL) Servicetheater Skopein
16:15 De Grote Sinterklaasfilm Servicetheater Skopein
16:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
16:30 Misfit 3 De Finale Servicetheater Skopein
18:30 Misfit 3 De Finale Servicetheater Skopein
19:00 After We Collided Servicetheater Skopein
19:15 The Witches Servicetheater Skopein
20:30 Freaky Servicetheater Skopein
21:15 Honest Thief Servicetheater Skopein
21:30 Fatman Servicetheater Skopein
top zaterdag 05-12-2020
12:15 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Servicetheater Skopein
12:45 De Grote Sinterklaasfilm Servicetheater Skopein
12:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
14:00 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Servicetheater Skopein
14:30 De Grote Sinterklaasfilm Servicetheater Skopein
14:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
16:15 De Grote Sinterklaasfilm Servicetheater Skopein
16:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
16:30 Misfit 3 De Finale Servicetheater Skopein
18:30 Misfit 3 De Finale Servicetheater Skopein
19:00 After We Collided Servicetheater Skopein
19:15 The Witches Servicetheater Skopein
20:30 Freaky Servicetheater Skopein
21:15 Honest Thief Servicetheater Skopein
21:30 Fatman Servicetheater Skopein
top zondag 06-12-2020
12:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Servicetheater Skopein
12:15 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Servicetheater Skopein
12:30 Bigfoot Family (NL) Servicetheater Skopein
14:00 The Witches Servicetheater Skopein
14:15 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Servicetheater Skopein
14:30 Bigfoot Family (NL) Servicetheater Skopein
16:15 Cats & Dogs: Slaan De Pootjes Ineen! (NL) Servicetheater Skopein
16:30 The Witches Servicetheater Skopein
16:30 Misfit 3 De Finale Servicetheater Skopein
18:30 The Witches Servicetheater Skopein
18:30 Misfit 3 De Finale Servicetheater Skopein
19:15 After We Collided Servicetheater Skopein
20:30 Freaky Servicetheater Skopein
20:45 Honest Thief Servicetheater Skopein
21:15 Fatman Servicetheater Skopein