home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Arnhem



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag
top maandag 15-04-2024
09:45 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
09:45 Invasie Pathé Arnhem
10:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arnhem
10:15 Immaculate Pathé Arnhem
10:15 Civil War Pathé Arnhem
10:30 The First Omen Pathé Arnhem
11:00 Monkey Man Pathé Arnhem
 
11:50 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
12:00 Miller's Girl Pathé Arnhem
12:15 Dune: Part Two Pathé Arnhem
12:30 De Terugreis Pathé Arnhem
12:50 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
13:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
13:15 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
 
13:45 Melk Focus Filmtheater Arnhem
13:45 Dune: Part Two Pathé Arnhem
14:00 Songs of Earth Focus Filmtheater Arnhem
14:15 Un métier sérieux Focus Filmtheater Arnhem
14:15 Arthur the King Pathé Arnhem
14:50 Invasie Pathé Arnhem
15:10 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arnhem
15:30 Civil War Pathé Arnhem
15:45 Poor Things Focus Filmtheater Arnhem
15:45 Bob Marley: One Love Pathé Arnhem
16:00 La Chimera Focus Filmtheater Arnhem
16:00 C'è ancora domani Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Monkey Man Pathé Arnhem
16:15 Als Ik Mijn Ogen Sluit Focus Filmtheater Arnhem
16:20 Evil Does Not Exist Focus Filmtheater Arnhem
16:40 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
16:50 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
17:00 The First Omen Pathé Arnhem
17:10 Immaculate Pathé Arnhem
17:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
17:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
18:00 Dune: Part Two Pathé Arnhem
18:20 De Terugreis Pathé Arnhem
18:40 Wicked Little Letters Focus Filmtheater Arnhem
18:45 Miller's Girl Pathé Arnhem
18:50 Four Daughters Focus Filmtheater Arnhem
18:55 Àma Gloria Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Labyrinth Focus Filmtheater Arnhem
19:10 De Terugreis Focus Filmtheater Arnhem
19:15 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
19:30 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
19:30 All of Us Strangers Pathé Arnhem
19:40 De Terugreis Vue Arnhem
19:45 Invasie Pathé Arnhem
19:50 Civil War Vue Arnhem
20:00 Dune: Part Two Pathé Arnhem
20:00 Ghostbusters: Frozen Empire Vue Arnhem
20:10 Monkey Man Vue Arnhem
20:15 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
20:20 Invasie Vue Arnhem
20:45 The Zone of Interest Focus Filmtheater Arnhem
20:45 The Promised Land Focus Filmtheater Arnhem
20:45 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
21:00 The First Omen Pathé Arnhem
21:10 El Paraiso Focus Filmtheater Arnhem
21:30 Civil War Pathé Arnhem
21:30 Monkey Man Pathé Arnhem
22:00 Immaculate Pathé Arnhem
22:00 Sleeping Dogs Pathé Arnhem
22:10 Baghead Pathé Arnhem
top dinsdag 16-04-2024
09:45 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
09:50 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Arnhem
10:00 Invasie Pathé Arnhem
10:00 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathé Arnhem
10:15 Immaculate Pathé Arnhem
10:30 The First Omen Pathé Arnhem
10:30 Wicked Little Letters Pathé Arnhem
11:00 Four Daughters Focus Filmtheater Arnhem
11:00 La Chimera Focus Filmtheater Arnhem
11:00 Monkey Man Pathé Arnhem
11:00 Miller's Girl Pathé Arnhem
11:45 The Zone of Interest Focus Filmtheater Arnhem
11:45 El Eco Focus Filmtheater Arnhem
11:45 Dune: Part Two Pathé Arnhem
11:50 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arnhem
12:15 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
12:20 Civil War Pathé Arnhem
12:30 De Terugreis Pathé Arnhem
13:00 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
13:15 Los Delincuentes Focus Filmtheater Arnhem
13:15 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
13:30 The Great Escaper Pathé Arnhem
13:40 Wicked Little Letters Focus Filmtheater Arnhem
13:45 Dune: Part Two Pathé Arnhem
14:00 C'è ancora domani Focus Filmtheater Arnhem
14:10 De Terugreis Focus Filmtheater Arnhem
14:10 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
14:40 Buenas Chicas Pathé Arnhem
14:50 Invasie Pathé Arnhem
15:00 Dune: Part Two Pathé Arnhem
15:10 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arnhem
15:45 The Promised Land Focus Filmtheater Arnhem
15:45 Bob Marley: One Love Pathé Arnhem
16:00 Les Indésirables Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Monkey Man Pathé Arnhem
16:00 De Terugreis Vue Arnhem
16:15 Dream Scenario Focus Filmtheater Arnhem
16:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Vue Arnhem
16:30 Melk Focus Filmtheater Arnhem
16:30 The First Omen Pathé Arnhem
16:40 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
16:45 Àma Gloria Focus Filmtheater Arnhem
17:00 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
17:10 Immaculate Pathé Arnhem
17:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
17:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
17:50 Kung Fu Panda 4 Vue Arnhem
18:00 Monkey Man Vue Arnhem
18:10 Invasie Vue Arnhem
18:20 De Terugreis Pathé Arnhem
18:20 Godzilla x Kong: The New Empire Vue Arnhem
18:30 Poor Things Focus Filmtheater Arnhem
18:30 Civil War Pathé Arnhem
18:45 Miller's Girl Pathé Arnhem
19:00 Songs of Earth Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
19:10 Wicked Little Letters Focus Filmtheater Arnhem
19:20 Invasie Pathé Arnhem
19:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
19:30 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
19:40 Dune: Part Two Vue Arnhem
20:15 Dune: Part Two Pathé Arnhem
20:20 Civil War Vue Arnhem
20:30 Pearl Jam - Dark Matter Pathé Arnhem
20:40 Ghostbusters: Frozen Empire Vue Arnhem
20:45 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
20:50 Sleeping Dogs Vue Arnhem
20:55 La Chimera Focus Filmtheater Arnhem
20:55 Evil Does Not Exist Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Four Daughters Focus Filmtheater Arnhem
21:00 The First Omen Pathé Arnhem
21:00 Invasie Vue Arnhem
21:15 Un métier sérieux Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Monkey Man Pathé Arnhem
21:15 Civil War Pathé Arnhem
21:40 Sleeping Dogs Pathé Arnhem
22:10 Immaculate Pathé Arnhem
22:10 Baghead Pathé Arnhem
top woensdag 17-04-2024
09:45 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
09:45 Invasie Pathé Arnhem
09:45 Vos en Haas Redden het Bos Pathé Arnhem
09:45 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathé Arnhem
10:15 Immaculate Pathé Arnhem
10:15 Civil War Pathé Arnhem
10:30 Wicked Little Letters Pathé Arnhem
10:45 Monkey Man Pathé Arnhem
11:15 The First Omen Pathé Arnhem
11:30 Wicked Little Letters Focus Filmtheater Arnhem
11:30 Poor Things Focus Filmtheater Arnhem
11:30 Dune: Part Two Pathé Arnhem
11:30 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arnhem
11:45 De Terugreis Focus Filmtheater Arnhem
11:45 C'è ancora domani Focus Filmtheater Arnhem
11:50 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
12:00 Miller's Girl Pathé Arnhem
12:30 De Terugreis Pathé Arnhem
12:50 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
13:00 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
13:15 Un métier sérieux Focus Filmtheater Arnhem
13:45 La Chimera Focus Filmtheater Arnhem
13:45 Dune: Part Two Pathé Arnhem
13:50 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
14:00 Four Daughters Focus Filmtheater Arnhem
14:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arnhem
14:10 Buenas Chicas Pathé Arnhem
14:10 Arthur the King Pathé Arnhem
14:15 Labyrinth Focus Filmtheater Arnhem
14:20 Lucy Goes Gangsta Focus Filmtheater Arnhem
14:30 Dune: Part Two Vue Arnhem
14:50 Invasie Pathé Arnhem
14:50 Civil War Vue Arnhem
15:00 Monkey Man Pathé Arnhem
15:00 Katak, de dappere beloega Vue Arnhem
15:20 Los Delincuentes Focus Filmtheater Arnhem
15:30 Civil War Pathé Arnhem
15:30 Kung Fu Panda 4 (NL) Vue Arnhem
15:30 Vogelvlucht (NL) Vue Arnhem
15:45 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
16:00 De Terugreis Pathé Arnhem
16:15 Songs of Earth Focus Filmtheater Arnhem
16:15 El Paraiso Focus Filmtheater Arnhem
16:15 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathé Arnhem
16:20 Immaculate Pathé Arnhem
16:30 The Waste Land Focus Filmtheater Arnhem
16:40 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
17:00 The First Omen Pathé Arnhem
17:10 Godzilla x Kong: The New Empire Vue Arnhem
17:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
17:30 De Terugreis Vue Arnhem
17:45 Monkey Man Pathé Arnhem
17:50 Sleeping Dogs Vue Arnhem
17:50 Kung Fu Panda 4 Vue Arnhem
18:00 Dune: Part Two Pathé Arnhem
18:00 Invasie Vue Arnhem
18:15 Kung Fu Panda 4 Pathé Arnhem
18:30 Ghostbusters: Frozen Empire Pathé Arnhem
18:45 C'è ancora domani Focus Filmtheater Arnhem
18:55 La Chimera Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Un metier serieux (EN subtitles) Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Back to Black Pathé Arnhem
19:15 Als Ik Mijn Ogen Sluit Focus Filmtheater Arnhem
19:30 Ladri di biciclette Focus Filmtheater Arnhem
19:30 Back to Black Pathé Arnhem
19:45 Invasie Pathé Arnhem
19:50 Civil War Vue Arnhem
20:00 Back to Black Pathé Arnhem
20:00 Back to Black Vue Arnhem
20:10 Invasie Vue Arnhem
20:15 Dune: Part Two Pathé Arnhem
20:20 Monkey Man Vue Arnhem
20:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathé Arnhem
20:30 Ghostbusters: Frozen Empire Vue Arnhem
20:45 The First Omen Pathé Arnhem
21:05 Les Indésirables Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Dream Scenario Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Love Lies Bleeding Pathé Arnhem
21:30 Civil War Pathé Arnhem
21:45 Àma Gloria Focus Filmtheater Arnhem
22:00 Immaculate Pathé Arnhem
22:00 Sleeping Dogs Pathé Arnhem
top donderdag 18-04-2024
20:10 Back to Black Vue Arnhem
20:30 Abigail Vue Arnhem