home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Arnhem



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag
top maandag 09-12-2019
17:20 Project Gio Pathé Arnhem
17:40 Mucize 2: Ask Pathé Arnhem
17:50 The Addams Family 3D Pathé Arnhem
18:00 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
18:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
18:00 Last Christmas Vue Arnhem
18:00 Project Gio Vue Arnhem
 
18:10 Frozen 2 3D Vue Arnhem
18:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
18:30 Jumanji: The Next Level Vue Arnhem
18:40 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
18:45 Portrait de la jeune fille en feu Focus Filmtheater Arnhem
18:55 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Ze noemen me Baboe Focus Filmtheater Arnhem
 
19:00 Croce e delizia Focus Filmtheater Arnhem
19:10 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
19:20 The Irishman Focus Filmtheater Arnhem
19:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
19:30 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
20:00 Official Secrets Pathé Arnhem
20:15 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
20:15 Jumanji: The Next Level 3D Vue Arnhem
20:30 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
20:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Vue Arnhem
20:45 Last Christmas Pathé Arnhem
20:45 Last Christmas Vue Arnhem
21:00 Midway Pathé Arnhem
21:05 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
21:10 Judy Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Knives Out Pathé Arnhem
21:15 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
21:30 Beats Focus Filmtheater Arnhem
21:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
21:45 Joker Pathé Arnhem
22:00 Zombieland: Double Tap Pathé Arnhem
top dinsdag 10-12-2019
09:50 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
10:00 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
10:00 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
10:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
10:20 Mi vida Pathé Arnhem
10:30 Knives Out Pathé Arnhem
10:45 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Vue Arnhem
10:50 Jumanji: The Next Level Vue Arnhem
11:00 Parasite Pathé Arnhem
11:00 The Addams Family 3D (NL) Vue Arnhem
11:10 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
11:15 Frozen 2 (NL) Vue Arnhem
11:30 Last Christmas Vue Arnhem
12:20 Frozen 2 3D (NL) Pathé Arnhem
12:30 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
12:30 Jumanji: The Next Level 3D Vue Arnhem
12:40 Last Christmas Pathé Arnhem
12:40 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
12:40 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
12:45 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
13:10 Frozen 2 3D Vue Arnhem
13:30 Portrait de la jeune fille en feu Focus Filmtheater Arnhem
13:30 Knives Out Pathé Arnhem
13:40 Last Christmas Vue Arnhem
13:45 The Farewell Focus Filmtheater Arnhem
13:45 Judy Focus Filmtheater Arnhem
13:50 Frozen 2 (NL) Vue Arnhem
14:00 Hotel Mumbai Pathé Arnhem
14:00 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
14:00 Mees Kees in de Wolken Vue Arnhem
14:15 Instinct Focus Filmtheater Arnhem
14:30 Midway Pathé Arnhem
14:40 The Irishman Focus Filmtheater Arnhem
14:40 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
14:50 The Good Liar Pathé Arnhem
15:10 Joker Pathé Arnhem
15:15 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
15:15 Frozen 2 3D (NL) Vue Arnhem
15:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
15:45 Jumanji: The Next Level Vue Arnhem
16:00 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
16:00 The Addams Family (NL) Vue Arnhem
16:10 Project Gio Vue Arnhem
16:15 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
16:15 Dolor y gloria Focus Filmtheater Arnhem
16:15 Mi vida Pathé Arnhem
16:20 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
17:00 The Addams Family 3D Pathé Arnhem
17:15 Parasite Pathé Arnhem
17:20 Project Gio Pathé Arnhem
17:30 Mucize 2: Ask Pathé Arnhem
17:30 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
17:50 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
18:00 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
18:00 Project Gio Vue Arnhem
18:30 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
18:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
18:30 Frozen 2 3D Vue Arnhem
18:30 Jumanji: The Next Level Vue Arnhem
18:45 The Invisible Life of Eurídice Gusmão Focus Filmtheater Arnhem
18:45 Samen Focus Filmtheater Arnhem
18:50 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
18:55 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Last Christmas Vue Arnhem
19:10 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
19:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
19:45 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
20:00 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
20:15 Jumanji: The Next Level 3D Vue Arnhem
20:20 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
20:30 Goodfellas Focus Filmtheater Arnhem
20:30 Last Christmas Pathé Arnhem
20:45 Midway Pathé Arnhem
20:50 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Sneak Preview Pathé Arnhem
21:00 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
21:05 The Third Wife Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Knives Out Pathé Arnhem
21:15 Huisvrouwen bestaan niet 2 Vue Arnhem
21:30 J'ai perdu mon corps Focus Filmtheater Arnhem
21:30 And Then We Danced Focus Filmtheater Arnhem
21:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
21:30 Last Christmas Vue Arnhem
21:45 Joker Pathé Arnhem
22:00 Zombieland: Double Tap Pathé Arnhem
top woensdag 11-12-2019
09:50 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Arnhem
09:50 Zombieland: Double Tap Pathé Arnhem
09:50 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
10:00 Mi vida Pathé Arnhem
10:00 Midway Pathé Arnhem
10:25 Knives Out Pathé Arnhem
10:45 Maleficent 2 3D Pathé Arnhem
11:00 Jumanji: The Next Level Pathé Arnhem
11:20 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
11:20 Last Christmas Pathé Arnhem
12:00 Mees Kees in de Wolken Vue Arnhem
12:10 Frozen 2 (NL) Vue Arnhem
12:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Vue Arnhem
12:20 Varda par Agnès Focus Filmtheater Arnhem
12:20 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
12:20 Frozen 2 3D (NL) Pathé Arnhem
12:40 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
12:40 Jumanji: The Next Level 3D Vue Arnhem
12:45 The Farewell Focus Filmtheater Arnhem
12:50 Last Christmas Vue Arnhem
12:55 Ze noemen me Baboe Focus Filmtheater Arnhem
13:00 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
13:15 The Invisible Life of Eurídice Gusmão Focus Filmtheater Arnhem
13:30 The Report Focus Filmtheater Arnhem
13:30 The Addams Family (NL) Pathé Arnhem
13:30 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
13:50 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
14:00 Wild Rose Pathé Arnhem
14:00 Frozen 2 3D Vue Arnhem
14:00 The Addams Family (NL) Vue Arnhem
14:40 De grote boze vos & andere verhalen (NL) Focus Filmtheater Arnhem
14:40 The Good Liar Pathé Arnhem
14:40 Mees Kees in de Wolken Vue Arnhem
14:45 Willy op de Onbekende Planeet (NL) Pathé Arnhem
14:50 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
14:50 Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer Focus Filmtheater Arnhem
14:50 Frozen 2 3D (NL) Pathé Arnhem
15:20 Jumanji: The Next Level Vue Arnhem
15:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
15:30 Frozen 2 3D (NL) Vue Arnhem
15:40 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
15:45 Mi vida Pathé Arnhem
15:50 The Addams Family 3D (NL) Pathé Arnhem
16:00 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
16:15 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
16:15 Project Gio Vue Arnhem
16:30 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
16:30 The Addams Family 3D (NL) Vue Arnhem
16:40 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
16:45 The Third Wife Focus Filmtheater Arnhem
16:45 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
16:55 J'ai perdu mon corps Focus Filmtheater Arnhem
17:00 The Addams Family 3D Pathé Arnhem
17:20 Project Gio Pathé Arnhem
17:20 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
17:30 Mucize 2: Ask Pathé Arnhem
18:00 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
18:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
18:00 Project Gio Vue Arnhem
18:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
18:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Vue Arnhem
18:40 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
18:45 Frozen 2 3D Vue Arnhem
18:50 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
18:55 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Amazing Grace Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Last Christmas Vue Arnhem
19:15 J'ai perdu mon corps Focus Filmtheater Arnhem
19:15 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
19:20 The Irishman Focus Filmtheater Arnhem
19:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
19:45 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
20:00 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
20:15 Parasite Pathé Arnhem
20:15 Jumanji: The Next Level 3D Vue Arnhem
20:30 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
20:45 The Matrix Focus Filmtheater Arnhem
20:45 Last Christmas Pathé Arnhem
20:55 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Midway Pathé Arnhem
21:00 Jumanji: The Next Level Vue Arnhem
21:15 Knives Out Pathé Arnhem
21:15 Penoza: The Final Chapter Vue Arnhem
21:30 The Farewell Focus Filmtheater Arnhem
21:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
21:30 Last Christmas Vue Arnhem
21:45 Joker Pathé Arnhem
22:00 Zombieland: Double Tap Pathé Arnhem
top donderdag 12-12-2019
09:50 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
10:00 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
10:15 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
10:20 Knives Out Pathé Arnhem
10:30 Parasite Pathé Arnhem
10:30 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
10:45 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
11:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
11:50 Midway Pathé Arnhem
12:40 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
12:40 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
13:00 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
13:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
13:15 Samen Focus Filmtheater Arnhem
13:15 King of the Cruise Focus Filmtheater Arnhem
13:15 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
13:30 Portrait de la jeune fille en feu Focus Filmtheater Arnhem
13:30 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
13:30 Last Christmas Pathé Arnhem
14:00 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
14:00 Apollo 11 Pathé Arnhem
14:20 Midway Pathé Arnhem
14:50 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
15:00 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
15:00 Echo Focus Filmtheater Arnhem
15:00 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
15:15 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
15:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
15:45 Mi vida Pathé Arnhem
16:00 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Knives Out Pathé Arnhem
16:15 The Two Popes Focus Filmtheater Arnhem
16:15 Hors normes (The Specials) Focus Filmtheater Arnhem
16:30 Project Gio Pathé Arnhem
16:45 The Third Wife Focus Filmtheater Arnhem
16:45 Mucize 2: Ask Pathé Arnhem
17:00 Ze noemen me Baboe Focus Filmtheater Arnhem
17:15 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
17:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
17:45 The Addams Family 3D Pathé Arnhem
18:00 Midway Pathé Arnhem
18:20 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
18:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
18:45 The Two Popes Focus Filmtheater Arnhem
18:45 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
18:55 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
19:05 King of the Cruise Focus Filmtheater Arnhem
19:10 Hors normes (The Specials) Focus Filmtheater Arnhem
19:45 Parasite Pathé Arnhem
20:00 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
20:15 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
20:30 Last Christmas Pathé Arnhem
20:45 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
20:45 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
20:55 The Invisible Life of Eurídice Gusmão Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
21:15 Echo Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Knives Out Pathé Arnhem
21:30 J'ai perdu mon corps Focus Filmtheater Arnhem
21:30 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
21:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
21:45 Joker Pathé Arnhem
top vrijdag 13-12-2019
10:00 Midway Pathé Arnhem
10:00 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
10:10 Wiren Pathé Arnhem
10:15 Mi vida Pathé Arnhem
10:15 Knives Out Pathé Arnhem
10:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
10:45 De grote boze vos & andere verhalen (NL) Focus Filmtheater Arnhem
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Focus Filmtheater Arnhem
10:45 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
10:45 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
11:00 Judy Focus Filmtheater Arnhem
11:15 Ze noemen me Baboe Focus Filmtheater Arnhem
11:15 The Invisible Life of Eurídice Gusmão Focus Filmtheater Arnhem
11:30 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
12:15 Samen Focus Filmtheater Arnhem
12:35 J'ai perdu mon corps Focus Filmtheater Arnhem
12:40 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
12:40 Jumanji: The Next Level Pathé Arnhem
12:50 Knives Out Pathé Arnhem
12:55 Andrey Tarkovsky. A Cinema Prayer Focus Filmtheater Arnhem
13:10 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
13:10 The Addams Family 3D (NL) Pathé Arnhem
13:45 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
13:50 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
14:00 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
14:00 King of the Cruise Focus Filmtheater Arnhem
14:00 Frozen 2 3D (NL) Pathé Arnhem
14:10 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
14:15 Last Christmas Pathé Arnhem
14:20 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
15:00 The Third Wife Focus Filmtheater Arnhem
15:10 Willy op de Onbekende Planeet (NL) Pathé Arnhem
15:20 The Addams Family (NL) Pathé Arnhem
15:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
15:30 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
15:45 The Two Popes Focus Filmtheater Arnhem
15:45 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
16:00 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
16:15 Hors normes (The Specials) Focus Filmtheater Arnhem
16:30 Nachtwacht: Het Duistere Hart Pathé Arnhem
16:50 The Farewell Focus Filmtheater Arnhem
16:50 Project Gio Pathé Arnhem
17:00 Echo Focus Filmtheater Arnhem
17:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
17:20 The Addams Family 3D Pathé Arnhem
17:30 Maleficent 2 3D Pathé Arnhem
18:00 Parasite Pathé Arnhem
18:00 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
18:00 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
18:30 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
18:45 The Invisible Life of Eurídice Gusmão Focus Filmtheater Arnhem
18:50 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
18:55 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Amazing Grace Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
19:05 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
19:15 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
19:30 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
20:10 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
20:20 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
20:30 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
20:45 Last Christmas Pathé Arnhem
20:55 The Two Popes Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Hors normes (The Specials) Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Midway Pathé Arnhem
21:05 Instinct Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Knives Out Pathé Arnhem
21:30 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
21:30 J'ai perdu mon corps Focus Filmtheater Arnhem
21:45 Jumanji: The Next Level Pathé Arnhem
22:00 The Dare Pathé Arnhem
22:30 Joker Pathé Arnhem
23:00 Mucize 2: Ask Pathé Arnhem
23:15 Jak poslubic milionera Pathé Arnhem
23:20 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
23:30 Zombieland: Double Tap Pathé Arnhem
top zaterdag 14-12-2019
10:15 Last Christmas Pathé Arnhem
10:30 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
10:40 The Addams Family (NL) Pathé Arnhem
11:00 Frozen 2 3D (NL) Pathé Arnhem
12:10 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
12:40 De grote boze vos & andere verhalen (NL) Focus Filmtheater Arnhem
12:40 Jumanji: The Next Level Pathé Arnhem
12:50 Knives Out Pathé Arnhem
13:00 The Third Wife Focus Filmtheater Arnhem
13:00 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
13:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Arnhem
13:10 The Addams Family 3D (NL) Pathé Arnhem
13:15 The Invisible Life of Eurídice Gusmão Focus Filmtheater Arnhem
13:30 Varda par Agnès Focus Filmtheater Arnhem
13:45 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
14:00 Dolor y gloria Focus Filmtheater Arnhem
14:00 Frozen 2 3D (NL) Pathé Arnhem
14:10 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
14:30 Echo Focus Filmtheater Arnhem
14:45 Wiren Pathé Arnhem
15:00 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
15:10 Willy op de Onbekende Planeet (NL) Pathé Arnhem
15:20 The Addams Family (NL) Pathé Arnhem
15:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
15:30 Frozen 2 (NL) Pathé Arnhem
15:45 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
16:00 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
16:00 Mees Kees in de Wolken Pathé Arnhem
16:15 The Two Popes Focus Filmtheater Arnhem
16:15 Hors normes (The Specials) Focus Filmtheater Arnhem
16:30 Frozen 2 3D (NL) Pathé Arnhem
17:00 J'ai perdu mon corps Focus Filmtheater Arnhem
17:00 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
17:15 Project Gio Pathé Arnhem
17:20 The Addams Family 3D Pathé Arnhem
17:30 Maleficent 2 3D Pathé Arnhem
18:00 Parasite Pathé Arnhem
18:00 Le Mans ‘66 Pathé Arnhem
18:00 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
18:30 Can You Keep a Secret? Pathé Arnhem
18:45 Portrait de la jeune fille en feu Focus Filmtheater Arnhem
18:45 Echo Focus Filmtheater Arnhem
18:50 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
18:55 Sorry We Missed You Focus Filmtheater Arnhem
19:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
19:05 Mi vida Focus Filmtheater Arnhem
19:20 Motherless Brooklyn Pathé Arnhem
19:30 Frozen 2 3D Pathé Arnhem
20:10 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
20:20 Huisvrouwen bestaan niet 2 Pathé Arnhem
20:30 The Irishman Focus Filmtheater Arnhem
20:30 Penoza: The Final Chapter Pathé Arnhem
20:45 Last Christmas Pathé Arnhem
21:00 Hors normes (The Specials) Focus Filmtheater Arnhem
21:00 Midway Pathé Arnhem
21:05 The Two Popes Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Marriage Story Focus Filmtheater Arnhem
21:15 Knives Out Pathé Arnhem
21:30 Parasite Focus Filmtheater Arnhem
21:45 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
22:00 Joker Pathé Arnhem
22:30 Mucize 2: Ask Pathé Arnhem
23:00 Zombieland: Double Tap Pathé Arnhem
23:15 Knives Out Pathé Arnhem
23:20 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Arnhem
23:30 Jak poslubic milionera Pathé Arnhem

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Arnhem