home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Vlissingen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top zaterdag 31-10-2020
14:00 The Addams Family (NL) CineCity
14:00 100% Wolf (NL) CineCity
14:45 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
15:00 Jackie en Oopjen CineCity
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
15:05 100% Wolf (NL) CineCity
15:30 Bigfoot Family (NL) CineCity
 
16:00 100% Wolf (NL) CineCity
16:10 De Magische Poort 3D (NL) CineCity
16:30 Trolls Wereldtour (NL) CineCity
16:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
16:50 Bigfoot Family (NL) CineCity
17:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
17:15 Casanova's CineCity
 
18:00 Bigfoot Family (NL) CineCity
19:00 I Am Greta CineCity
19:00 After We Collided CineCity
19:15 The Secret: Dare to Dream CineCity
19:15 Buiten is het Feest CineCity
19:40 Honest Thief CineCity
19:45 Horizon Line CineCity
19:50 Casanova's CineCity
21:15 The War With Grandpa CineCity
21:15 Tenet CineCity
21:15 Casanova's CineCity
21:30 After We Collided CineCity
21:35 The Craft: Legacy CineCity
21:45 The Racer CineCity
21:45 After We Collided CineCity
21:55 Honest Thief CineCity
top zondag 01-11-2020
12:00 Trolls Wereldtour (NL) CineCity
12:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
12:45 Honest Thief CineCity
12:45 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
13:00 Tenet CineCity
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
13:15 Buiten is het Feest CineCity
13:45 Bigfoot Family (NL) CineCity
14:00 100% Wolf (NL) CineCity
14:45 The War With Grandpa CineCity
14:45 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
14:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
14:55 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
15:05 100% Wolf (NL) CineCity
15:15 Jackie en Oopjen CineCity
15:30 Bigfoot Family 3D (NL) CineCity
16:00 100% Wolf (NL) CineCity
16:10 De Magische Poort 3D (NL) CineCity
16:30 Trolls Wereldtour (NL) CineCity
16:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
16:50 Bigfoot Family (NL) CineCity
17:00 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
17:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
17:15 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
17:15 Casanova's CineCity
18:00 Bigfoot Family (NL) CineCity
19:00 I Am Greta CineCity
19:00 After We Collided CineCity
19:15 The War With Grandpa CineCity
19:15 Buiten is het Feest CineCity
19:40 Honest Thief CineCity
19:45 The Racer CineCity
19:50 Casanova's CineCity
20:00 After We Collided CineCity
21:15 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) CineCity
21:15 Tenet CineCity
21:15 Casanova's CineCity
21:30 The Craft: Legacy CineCity
21:45 The War With Grandpa CineCity
21:45 Horizon Line CineCity
21:45 After We Collided CineCity
top maandag 02-11-2020
12:45 After We Collided CineCity
13:00 Tenet CineCity
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
13:15 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
13:30 Buiten is het Feest CineCity
13:45 Casanova's CineCity
14:00 The Racer CineCity
14:45 The War With Grandpa CineCity
14:45 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
15:30 Jackie en Oopjen CineCity
15:30 Bigfoot Family (NL) CineCity
16:00 100% Wolf (NL) CineCity
16:10 De Magische Poort 3D (NL) CineCity
16:20 I Am Greta CineCity
16:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
16:50 Bigfoot Family (NL) CineCity
17:15 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
17:15 Casanova's CineCity
19:00 I Am Greta CineCity
19:00 After We Collided CineCity
19:15 The Secret: Dare to Dream CineCity
19:15 Buiten is het Feest CineCity
19:30 The Racer CineCity
19:40 Honest Thief CineCity
19:50 Casanova's CineCity
21:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) CineCity
21:15 Tenet CineCity
21:15 Casanova's CineCity
21:35 The Craft: Legacy CineCity
21:45 The War With Grandpa CineCity
21:45 Horizon Line CineCity
21:45 After We Collided CineCity
top dinsdag 03-11-2020
12:45 After We Collided CineCity
13:00 Tenet CineCity
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
13:15 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
13:30 Buiten is het Feest CineCity
13:45 Casanova's CineCity
14:00 The Racer CineCity
14:45 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
15:30 Jackie en Oopjen CineCity
15:30 Bigfoot Family 3D (NL) CineCity
16:00 100% Wolf (NL) CineCity
16:10 De Magische Poort 3D (NL) CineCity
16:20 I Am Greta CineCity
16:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
16:50 Bigfoot Family (NL) CineCity
17:15 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
17:15 Casanova's CineCity
19:00 After We Collided CineCity
19:15 The War With Grandpa CineCity
19:15 Buiten is het Feest CineCity
19:30 The Racer CineCity
19:40 Honest Thief CineCity
19:50 Casanova's CineCity
21:15 Tenet CineCity
21:15 Casanova's CineCity
21:30 The War With Grandpa CineCity
21:30 Antebellum CineCity
21:45 Horizon Line CineCity
21:45 After We Collided CineCity
21:55 Honest Thief CineCity
top woensdag 04-11-2020
12:45 After We Collided CineCity
13:00 Trolls Wereldtour (NL) CineCity
13:00 Tenet CineCity
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
13:15 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
13:15 Buiten is het Feest CineCity
13:45 Bigfoot Family (NL) CineCity
14:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
14:55 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
15:00 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
15:05 100% Wolf (NL) CineCity
15:15 Jackie en Oopjen CineCity
15:15 Bigfoot Family (NL) CineCity
15:15 100% Wolf (NL) CineCity
15:30 Bigfoot Family (NL) CineCity
16:00 100% Wolf (NL) CineCity
16:30 Trolls Wereldtour (NL) CineCity
16:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
16:45 The Racer CineCity
17:00 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
17:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest CineCity
17:15 De Grote Sinterklaasfilm CineCity
17:15 Casanova's CineCity
18:00 De Magische Poort 3D (NL) CineCity
19:00 I Am Greta CineCity
19:00 After We Collided CineCity
19:15 The Secret: Dare to Dream CineCity
19:30 Buiten is het Feest CineCity
19:45 The War With Grandpa CineCity
19:45 The Racer CineCity
19:50 Casanova's CineCity
20:00 After We Collided CineCity
21:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) CineCity
21:15 Casanova's CineCity
21:30 The Craft: Legacy CineCity
21:30 After We Collided CineCity
21:45 Horizon Line CineCity
21:45 After We Collided CineCity
21:55 Honest Thief CineCity