home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Veldhoven



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 08-02-2023
18:40 Knock at the Cabin Cinema Gold
19:45 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
20:15 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
20:45 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
21:00 Klem Cinema Gold
top donderdag 09-02-2023
15:20 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
15:30 Wil de Krokodil Cinema Gold
 
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cinema Gold
16:00 A Man Called Otto Cinema Gold
18:00 Knock at the Cabin Cinema Gold
18:05 De Tatta's Cinema Gold
18:10 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
19:30 Avatar: The Way of Water Cinema Gold
20:15 A Man Called Otto Cinema Gold
 
20:30 Klem Cinema Gold
20:45 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
top vrijdag 10-02-2023
15:15 Fien & Teun gaan kamperen Cinema Gold
15:30 Wil de Krokodil Cinema Gold
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cinema Gold
16:00 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
17:00 Knock at the Cabin Cinema Gold
18:30 De Tatta's Cinema Gold
18:40 Klem Cinema Gold
19:00 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
19:20 A Man Called Otto Cinema Gold
20:45 Avatar: The Way of Water Cinema Gold
21:15 Klem Cinema Gold
21:40 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
22:10 Operation Fortune: Ruse de guerre Cinema Gold
top zaterdag 11-02-2023
10:30 Wil de Krokodil Cinema Gold
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cinema Gold
11:10 Fien & Teun gaan kamperen Cinema Gold
12:15 Het Feest van Tante Rita Cinema Gold
13:00 Fien & Teun gaan kamperen Cinema Gold
13:30 De Tatta's Cinema Gold
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cinema Gold
14:30 Faithfully Yours Cinema Gold
14:45 Avatar: The Way of Water Cinema Gold
15:45 Klem Cinema Gold
16:15 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
16:45 Knock at the Cabin Cinema Gold
18:30 De Tatta's Cinema Gold
18:40 Klem Cinema Gold
19:00 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
19:20 A Man Called Otto Cinema Gold
20:45 Avatar: The Way of Water Cinema Gold
21:15 Klem Cinema Gold
21:40 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
22:10 Operation Fortune: Ruse de guerre Cinema Gold
top zondag 12-02-2023
10:40 Fien & Teun gaan kamperen Cinema Gold
10:50 Het Feest van Tante Rita Cinema Gold
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cinema Gold
11:30 Wil de Krokodil Cinema Gold
12:40 Fien & Teun gaan kamperen Cinema Gold
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Cinema Gold
13:30 Wil de Krokodil Cinema Gold
14:00 De Tatta's Cinema Gold
14:30 Avatar: The Way of Water Cinema Gold
15:30 A Man Called Otto Cinema Gold
16:00 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
16:20 Klem Cinema Gold
18:20 A Man Called Otto Cinema Gold
18:30 Klem Cinema Gold
18:50 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
19:15 Avatar: The Way of Water Cinema Gold
21:00 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
21:15 Knock at the Cabin Cinema Gold
21:30 De Tatta's Cinema Gold
top maandag 13-02-2023
18:00 Faithfully Yours Cinema Gold
18:00 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold
18:00 Knock at the Cabin Cinema Gold
19:30 The Banshees of Inisherin Cinema Gold
20:15 Klem Cinema Gold
20:30 A Man Called Otto Cinema Gold
20:40 Magic Mike's Last Dance Cinema Gold