home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Utrecht



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 16-08-2017
20:00 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis City
20:00 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
20:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis City
20:15 Dunkirk Kinepolis City
20:30 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
 
20:45 Goodfellas Filmtheater 't Hoogt
21:00 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
21:00 Orpheline Filmtheater 't Hoogt
21:00 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
21:15 Edge of Seventeen Filmtheater 't Hoogt
21:15 L'amant double Louis Hartlooper Complex
21:15 Wakefield Springhaver Theater
 
21:25 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:30 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
21:30 Dunkirk Pathé Rembrandt
21:30 Paris Can Wait Springhaver Theater
21:40 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
21:45 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
21:50 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
21:55 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
22:00 The Sense of an Ending Louis Hartlooper Complex
22:00 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
22:20 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
22:25 The Crucifixion Kinepolis Jaarbeurs
top donderdag 17-08-2017
09:30 Overdrive CineMec Utrecht
09:30 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Rembrandt
09:30 Dunkirk Pathé Rembrandt
09:40 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) CineMec Utrecht
09:50 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
09:50 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
09:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
10:00 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
10:05 100% Coco CineMec Utrecht
10:05 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
10:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
10:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
10:15 De Emoji Film (NL) Pathé Rembrandt
10:20 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
10:30 Atomic Blonde CineMec Utrecht
10:30 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Cars 3 (NL) Pathé Rembrandt
11:10 Girls Night Out CineMec Utrecht
11:40 Everything, Everything CineMec Utrecht
11:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:00 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
12:00 Spider-Man: Homecoming 3D Pathé Rembrandt
12:05 Baywatch Kinepolis Jaarbeurs
12:05 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
12:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
12:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:20 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Rembrandt
12:25 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
12:40 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Spider-Man: Homecoming CineMec Utrecht
12:55 Bigfoot Junior 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Dunkirk CineMec Utrecht
13:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
13:15 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:30 De Zevende Hemel CineMec Utrecht
13:30 Cars 3 (NL) Kinepolis City
13:30 De Emoji Film (NL) Kinepolis City
13:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
13:45 Nijntje de film Louis Hartlooper Complex
14:00 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
14:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
14:05 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
14:10 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
14:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Rodin Louis Hartlooper Complex
14:20 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
14:30 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Sage femme Louis Hartlooper Complex
14:30 Girls Night Out Pathé Rembrandt
14:30 Wakefield Springhaver Theater
14:30 My Cousin Rachel Springhaver Theater
14:35 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
14:35 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
14:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Hampstead Louis Hartlooper Complex
14:50 100% Coco CineMec Utrecht
14:50 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Rembrandt
15:10 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:30 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
15:30 Everything, Everything CineMec Utrecht
15:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
15:45 Overdrive CineMec Utrecht
16:00 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Dunkirk Kinepolis City
16:00 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:05 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:10 Atomic Blonde CineMec Utrecht
16:10 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
16:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
16:20 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
16:25 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
16:30 Wolf and Sheep Filmtheater 't Hoogt
16:30 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
16:35 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:45 La mort de Louis XIV Filmtheater 't Hoogt
16:45 Summer 1993 Filmtheater 't Hoogt
16:45 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
16:45 Paris Can Wait Springhaver Theater
16:45 L'amant double Springhaver Theater
16:50 Dunkirk Pathé Rembrandt
16:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
16:55 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Dunkirk CineMec Utrecht
17:00 Sing Song Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
17:15 2:22 Kinepolis Jaarbeurs
17:15 Viceroy's House Louis Hartlooper Complex
17:15 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
17:20 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
17:25 The Circle Kinepolis Jaarbeurs
17:35 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:45 Everything, Everything CineMec Utrecht
18:00 Overdrive CineMec Utrecht
18:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
18:15 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
18:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis City
18:30 War for the Planet of the Apes CineMec Utrecht
18:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
18:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:40 Girls Night Out Pathé Rembrandt
18:45 Girls Night Out CineMec Utrecht
18:45 Tramontane Filmtheater 't Hoogt
18:45 Wonder Woman Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Rodin Louis Hartlooper Complex
19:00 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge CineMec Utrecht
19:00 Through the Wall Filmtheater 't Hoogt
19:00 Just Like Our Parents Filmtheater 't Hoogt
19:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
19:00 L'amant double Springhaver Theater
19:00 Toni Erdmann Springhaver Theater
19:05 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
19:10 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Hampstead Louis Hartlooper Complex
19:20 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
19:20 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
19:25 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
19:25 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
19:30 The Big Sick CineMec Utrecht
19:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
19:30 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
19:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Everything, Everything CineMec Utrecht
20:00 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis City
20:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dunkirk Pathé Rembrandt
20:15 Dunkirk CineMec Utrecht
20:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis City
20:15 Dunkirk Kinepolis City
20:30 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
20:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
20:45 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
21:00 Edge of Seventeen Filmtheater 't Hoogt
21:00 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
21:10 Atomic Blonde CineMec Utrecht
21:15 Aquarius Filmtheater 't Hoogt
21:15 Orpheline Filmtheater 't Hoogt
21:15 Lady Macbeth Louis Hartlooper Complex
21:15 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
21:15 L'amant double Springhaver Theater
21:20 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Wonder Woman Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
21:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
21:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
21:50 Spider-Man: Homecoming CineMec Utrecht
21:50 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
21:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
22:00 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
22:00 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
22:00 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
22:00 Wakefield Springhaver Theater
22:10 Dunkirk CineMec Utrecht
22:15 The Crucifixion Kinepolis Jaarbeurs
22:20 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
22:30 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
22:40 Overdrive CineMec Utrecht
top vrijdag 18-08-2017
09:30 De Emoji Film (NL) Pathé Rembrandt
09:45 Atomic Blonde CineMec Utrecht
09:45 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
09:50 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) CineMec Utrecht
09:50 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
09:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
10:00 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Spider-Man: Homecoming 3D Pathé Rembrandt
10:05 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 100% Coco CineMec Utrecht
10:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
10:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
10:20 Everything, Everything CineMec Utrecht
10:30 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
10:30 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Girls Night Out CineMec Utrecht
11:30 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
11:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
11:40 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
11:45 Una Louis Hartlooper Complex
11:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:00 The Sense of an Ending Louis Hartlooper Complex
12:00 Vincent Louis Hartlooper Complex
12:05 Baywatch Kinepolis Jaarbeurs
12:05 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Atomic Blonde CineMec Utrecht
12:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
12:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
12:15 Retour en Bourgogne Springhaver Theater
12:20 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
12:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Rembrandt
12:25 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk CineMec Utrecht
12:30 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
12:30 L'amant double Springhaver Theater
12:40 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
12:45 Spider-Man: Homecoming CineMec Utrecht
12:55 Bigfoot Junior 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
13:00 Dunkirk Pathé Rembrandt
13:15 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:30 The Big Sick CineMec Utrecht
13:30 Cars 3 (NL) Kinepolis City
13:30 De Emoji Film (NL) Kinepolis City
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
13:45 Nijntje de film Louis Hartlooper Complex
14:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
14:00 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Rembrandt
14:10 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
14:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Rodin Louis Hartlooper Complex
14:15 Baby Driver Pathé Rembrandt
14:20 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
14:30 100% Coco CineMec Utrecht
14:30 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Sage femme Louis Hartlooper Complex
14:30 My Cousin Rachel Springhaver Theater
14:35 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
14:35 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
14:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Hampstead Louis Hartlooper Complex
14:45 Wakefield Springhaver Theater
14:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
14:50 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:10 Everything, Everything CineMec Utrecht
15:10 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
15:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
15:30 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Rembrandt
15:45 Overdrive CineMec Utrecht
16:00 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Dunkirk Kinepolis City
16:00 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:05 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:10 Girls Night Out Pathé Rembrandt
16:15 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
16:15 Une vie Filmtheater 't Hoogt
16:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
16:25 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Dunkirk CineMec Utrecht
16:30 Certain Women Filmtheater 't Hoogt
16:30 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
16:35 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Spider-Man: Homecoming CineMec Utrecht
16:45 Summer 1993 Filmtheater 't Hoogt
16:45 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
16:45 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
16:45 Paris Can Wait Springhaver Theater
16:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
16:55 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:00 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
17:00 Sing Song Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
17:00 L'amant double Springhaver Theater
17:15 2:22 Kinepolis Jaarbeurs
17:15 Viceroy's House Louis Hartlooper Complex
17:15 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
17:25 The Circle Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Atomic Blonde CineMec Utrecht
17:35 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:45 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
18:00 Overdrive CineMec Utrecht
18:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
18:15 Everything, Everything CineMec Utrecht
18:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis City
18:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Dunkirk Pathé Rembrandt
18:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:40 Girls Night Out CineMec Utrecht
18:45 Tramontane Filmtheater 't Hoogt
18:45 Rodin Louis Hartlooper Complex
19:00 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
19:00 Through the Wall Filmtheater 't Hoogt
19:00 Orpheline Filmtheater 't Hoogt
19:00 Dunkirk Kinepolis City
19:00 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
19:00 Retour en Bourgogne Springhaver Theater
19:05 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
19:10 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Hampstead Louis Hartlooper Complex
19:15 Girls Night Out Pathé Rembrandt
19:15 L'amant double Springhaver Theater
19:20 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
19:20 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
19:25 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge CineMec Utrecht
19:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
19:30 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
19:45 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
19:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
19:45 The Dark Tower Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dunkirk CineMec Utrecht
20:00 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis City
20:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
20:15 War for the Planet of the Apes CineMec Utrecht
20:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis City
20:30 Everything, Everything CineMec Utrecht
20:30 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
20:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
20:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:00 The Big Sick CineMec Utrecht
21:00 Edge of Seventeen Filmtheater 't Hoogt
21:00 Dunkirk Pathé Rembrandt
21:15 Purple Rain Filmtheater 't Hoogt
21:15 Aquarius Filmtheater 't Hoogt
21:15 Lady Macbeth Louis Hartlooper Complex
21:15 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
21:15 Wakefield Springhaver Theater
21:25 Wonder Woman Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Atomic Blonde CineMec Utrecht
21:30 Dunkirk Kinepolis City
21:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
21:30 L'amant double Springhaver Theater
21:35 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Jaarbeurs
21:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
21:45 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
21:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
21:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Nocturnal Animals CineMec Utrecht
22:00 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
22:15 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
22:15 The Crucifixion Kinepolis Jaarbeurs
22:30 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
22:45 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
23:00 Dunkirk CineMec Utrecht
23:15 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
23:20 Atomic Blonde CineMec Utrecht
23:30 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
23:40 Overdrive CineMec Utrecht
top zaterdag 19-08-2017
09:30 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) CineMec Utrecht
09:30 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
09:40 Overdrive CineMec Utrecht
09:50 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
09:50 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
09:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
09:50 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Rembrandt
10:00 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
10:00 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
10:05 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
10:05 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
10:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
10:20 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
10:30 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:45 Spider-Man: Homecoming 3D Pathé Rembrandt
10:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
11:10 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
11:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
11:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
11:40 Everything, Everything CineMec Utrecht
11:45 Una Louis Hartlooper Complex
11:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:00 The Dark Tower CineMec Utrecht
12:00 The Sense of an Ending Louis Hartlooper Complex
12:00 Vincent Louis Hartlooper Complex
12:00 L'amant double Springhaver Theater
12:05 Baywatch Kinepolis Jaarbeurs
12:05 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
12:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
12:15 Retour en Bourgogne Springhaver Theater
12:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:25 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
12:25 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
12:35 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
12:40 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
12:45 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Rembrandt
12:50 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
12:55 Bigfoot Junior 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Atomic Blonde CineMec Utrecht
13:15 100% Coco CineMec Utrecht
13:15 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:30 Cars 3 (NL) Kinepolis City
13:30 De Emoji Film (NL) Kinepolis City
13:40 De Emoji Film (NL) Pathé Rembrandt
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
13:45 Nijntje de film Louis Hartlooper Complex
14:00 Dunkirk CineMec Utrecht
14:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
14:10 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Une vie Filmtheater 't Hoogt
14:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Rodin Louis Hartlooper Complex
14:15 Girls Night Out Pathé Rembrandt
14:20 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
14:20 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Certain Women Filmtheater 't Hoogt
14:30 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Sage femme Louis Hartlooper Complex
14:30 Wakefield Springhaver Theater
14:35 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
14:35 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
14:35 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
14:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Girls Night Out CineMec Utrecht
14:45 Casper & Emma de bergen in Filmtheater 't Hoogt
14:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Hampstead Louis Hartlooper Complex
14:50 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:00 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
15:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Rembrandt
15:10 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:20 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
15:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
15:50 Everything, Everything CineMec Utrecht
15:50 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
16:00 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Dunkirk Kinepolis City
16:00 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:05 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
16:25 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
16:30 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
16:35 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Dunkirk Pathé Rembrandt
16:45 La mort de Louis XIV Filmtheater 't Hoogt
16:45 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
16:45 Paris Can Wait Springhaver Theater
16:55 Atomic Blonde CineMec Utrecht
16:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
16:55 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Wolf and Sheep Filmtheater 't Hoogt
17:00 The Happy Film Filmtheater 't Hoogt
17:00 Sing Song Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
17:00 L'amant double Springhaver Theater
17:05 The Emoji Movie CineMec Utrecht
17:10 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
17:10 War for the Planet of the Apes 3D Pathé Rembrandt
17:15 2:22 Kinepolis Jaarbeurs
17:15 Viceroy's House Louis Hartlooper Complex
17:15 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
17:20 Spider-Man: Homecoming CineMec Utrecht
17:25 The Circle Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Overdrive CineMec Utrecht
17:35 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
18:10 Dunkirk CineMec Utrecht
18:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
18:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis City
18:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
18:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
18:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:40 Everything, Everything CineMec Utrecht
18:45 Tramontane Filmtheater 't Hoogt
18:45 Rodin Louis Hartlooper Complex
19:00 Just Like Our Parents Filmtheater 't Hoogt
19:00 Through the Wall Filmtheater 't Hoogt
19:00 Dunkirk Kinepolis City
19:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
19:00 Retour en Bourgogne Springhaver Theater
19:05 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
19:10 Girls Night Out CineMec Utrecht
19:10 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Hampstead Louis Hartlooper Complex
19:15 Girls Night Out Pathé Rembrandt
19:15 L'amant double Springhaver Theater
19:20 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
19:25 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
19:25 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
19:30 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
19:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
19:30 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
19:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge CineMec Utrecht
19:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
19:45 The Dark Tower Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis City
20:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
20:05 The Big Sick CineMec Utrecht
20:15 Atomic Blonde CineMec Utrecht
20:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis City
20:15 Dunkirk Pathé Rembrandt
20:30 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
20:35 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
20:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:00 Everything, Everything CineMec Utrecht
21:00 Orpheline Filmtheater 't Hoogt
21:10 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
21:15 Edge of Seventeen Filmtheater 't Hoogt
21:15 Aquarius Filmtheater 't Hoogt
21:15 Lady Macbeth Louis Hartlooper Complex
21:15 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
21:15 Wakefield Springhaver Theater
21:20 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Wonder Woman Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Dunkirk CineMec Utrecht
21:30 Dunkirk Kinepolis City
21:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
21:30 L'amant double Springhaver Theater
21:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
21:40 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
21:45 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
21:50 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
21:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
22:00 The Accountant CineMec Utrecht
22:00 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
22:15 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
22:15 The Crucifixion Kinepolis Jaarbeurs
22:30 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
22:45 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
22:50 War for the Planet of the Apes CineMec Utrecht
23:00 Atomic Blonde CineMec Utrecht
23:10 Dunkirk CineMec Utrecht
23:20 Overdrive CineMec Utrecht
23:50 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
top zondag 20-08-2017
00:20 Dunkirk Pathé Rembrandt
09:30 Dunkirk CineMec Utrecht
09:50 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
09:50 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
09:50 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
09:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
10:00 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Pathé Rembrandt
10:05 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) CineMec Utrecht
10:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
10:15 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
10:15 De Emoji Film (NL) Pathé Rembrandt
10:20 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
10:30 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 War for the Planet of the Apes 3D Pathé Rembrandt
10:40 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
10:50 Everything, Everything CineMec Utrecht
10:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Cars 3 (NL) Kinepolis City
11:00 De Emoji Film (NL) Kinepolis City
11:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
11:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
11:45 Una Louis Hartlooper Complex
11:45 Cars 3 (NL) Pathé Rembrandt
11:50 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
11:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:00 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
12:00 The Sense of an Ending Louis Hartlooper Complex
12:00 Vincent Louis Hartlooper Complex
12:05 Baywatch Kinepolis Jaarbeurs
12:05 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
12:15 Retour en Bourgogne Springhaver Theater
12:20 100% Coco CineMec Utrecht
12:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Rembrandt
12:25 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
12:30 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
12:30 L'amant double Springhaver Theater
12:35 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
12:40 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
12:55 Bigfoot Junior 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:10 Atomic Blonde CineMec Utrecht
13:10 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:30 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
13:30 Cars 3 (NL) Kinepolis City
13:30 De Emoji Film (NL) Kinepolis City
13:30 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
13:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
13:45 Nijntje de film Louis Hartlooper Complex
14:00 The Swedish Theory of Love Filmtheater 't Hoogt
14:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
14:10 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
14:10 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Summer 1993 Filmtheater 't Hoogt
14:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Rodin Louis Hartlooper Complex
14:15 Spider-Man: Homecoming 3D Pathé Rembrandt
14:20 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
14:20 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
14:30 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Sage femme Louis Hartlooper Complex
14:30 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Rembrandt
14:30 My Cousin Rachel Springhaver Theater
14:35 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
14:35 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
14:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
14:40 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
14:45 Gilbert Filmtheater 't Hoogt
14:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Hampstead Louis Hartlooper Complex
14:45 Wakefield Springhaver Theater
14:50 Spider-Man: Homecoming CineMec Utrecht
14:50 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:10 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
15:45 Everything, Everything CineMec Utrecht
15:45 Aquarius Filmtheater 't Hoogt
16:00 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Dunkirk Kinepolis City
16:00 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:05 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:10 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
16:10 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
16:15 Une vie Filmtheater 't Hoogt
16:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
16:25 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
16:30 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
16:35 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Dunkirk CineMec Utrecht
16:45 Girls Night Out CineMec Utrecht
16:45 Taxi Driver Filmtheater 't Hoogt
16:45 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
16:45 Dunkirk Pathé Rembrandt
16:45 Paris Can Wait Springhaver Theater
16:55 Atomic Blonde CineMec Utrecht
16:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
16:55 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Sing Song Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
17:00 L'amant double Springhaver Theater
17:15 2:22 Kinepolis Jaarbeurs
17:15 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
17:15 Viceroy's House Louis Hartlooper Complex
17:20 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
17:25 The Circle Kinepolis Jaarbeurs
17:35 Overdrive CineMec Utrecht
17:35 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
18:10 Girls Night Out CineMec Utrecht
18:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
18:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis City
18:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
18:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:40 Everything, Everything CineMec Utrecht
18:45 Tramontane Filmtheater 't Hoogt
18:45 Rodin Louis Hartlooper Complex
18:50 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
18:50 Girls Night Out Pathé Rembrandt
19:00 Dunkirk CineMec Utrecht
19:00 Wolf and Sheep Filmtheater 't Hoogt
19:00 Through the Wall Filmtheater 't Hoogt
19:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
19:00 Retour en Bourgogne Springhaver Theater
19:05 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
19:10 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge CineMec Utrecht
19:15 Hampstead Louis Hartlooper Complex
19:15 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
19:15 L'amant double Springhaver Theater
19:20 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
19:25 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
19:25 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
19:30 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
19:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
19:30 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
19:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
19:45 The Dark Tower Kinepolis Jaarbeurs
19:50 The Big Sick CineMec Utrecht
20:00 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis City
20:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dunkirk Pathé Rembrandt
20:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis City
20:15 Dunkirk Kinepolis City
20:30 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
20:30 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
20:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
20:45 Aquarius Filmtheater 't Hoogt
21:00 Everything, Everything CineMec Utrecht
21:00 Orpheline Filmtheater 't Hoogt
21:15 Edge of Seventeen Filmtheater 't Hoogt
21:15 Lady Macbeth Louis Hartlooper Complex
21:15 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
21:15 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
21:15 Wakefield Springhaver Theater
21:20 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Atomic Blonde CineMec Utrecht
21:25 Wonder Woman Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
21:30 Sneak Preview Springhaver Theater
21:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
21:45 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
21:45 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
21:50 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
21:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
22:00 A Cure for Wellness CineMec Utrecht
22:00 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
22:00 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
22:10 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
22:15 The Crucifixion Kinepolis Jaarbeurs
22:20 Dunkirk CineMec Utrecht
22:30 The Dark Tower CineMec Utrecht
22:30 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
top maandag 21-08-2017
09:50 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
09:50 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
09:50 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Everything, Everything CineMec Utrecht
10:00 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
10:05 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) CineMec Utrecht
10:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
10:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
10:20 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
10:30 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
10:30 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:40 De Emoji Film 3D (NL) Pathé Rembrandt
10:50 Spider-Man: Homecoming CineMec Utrecht
10:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Baby Driver Pathé Rembrandt
11:00 War for the Planet of the Apes 3D Pathé Rembrandt
11:30 100% Coco CineMec Utrecht
11:50 The Big Sick CineMec Utrecht
11:50 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Baywatch Kinepolis Jaarbeurs
12:05 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Bigfoot Junior (NL) CineMec Utrecht
12:10 Casper & Emma de bergen in Kinepolis Jaarbeurs
12:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Atomic Blonde CineMec Utrecht
12:20 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:25 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
12:30 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
12:40 100% Coco Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Dunkirk CineMec Utrecht
12:50 Girls Night Out Pathé Rembrandt
12:55 Bigfoot Junior 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:30 Cars 3 (NL) CineMec Utrecht
13:30 De Zevende Hemel Pathé Rembrandt
13:45 Girls Night Out CineMec Utrecht
13:45 Hampstead Louis Hartlooper Complex
14:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
14:00 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
14:10 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) CineMec Utrecht
14:15 The Boss Baby (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Rodin Louis Hartlooper Complex
14:20 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
14:25 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
14:30 Atomic Blonde CineMec Utrecht
14:30 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Sage femme Louis Hartlooper Complex
14:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
14:35 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
14:35 Spider-Man: Homecoming 3D Kinepolis Jaarbeurs
14:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Bigfoot Junior (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
14:50 Cars 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:00 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
15:10 Cars 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:15 Overdrive CineMec Utrecht
15:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Pathé Rembrandt
16:00 Everything, Everything CineMec Utrecht
16:00 De Emoji Film 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Dunkirk Kinepolis City
16:00 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
16:05 De Emoji Film (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:10 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
16:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis City
16:15 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
16:20 De Emoji Film (NL) CineMec Utrecht
16:25 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
16:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Arrival Louis Hartlooper Complex
16:35 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:45 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
16:45 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
16:45 Paris Can Wait Springhaver Theater
16:50 War for the Planet of the Apes CineMec Utrecht
16:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
16:55 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Dunkirk CineMec Utrecht
17:00 Sing Song Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
17:00 L'amant double Springhaver Theater
17:15 2:22 Kinepolis Jaarbeurs
17:15 Viceroy's House Louis Hartlooper Complex
17:25 The Circle Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Everything, Everything CineMec Utrecht
17:30 Dunkirk Pathé Rembrandt
17:35 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
17:45 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
18:10 Girls Night Out CineMec Utrecht
18:10 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
18:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL) Kinepolis City
18:25 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge CineMec Utrecht
18:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
18:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:40 Girls Night Out Pathé Rembrandt
18:45 Wonder Woman Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Rodin Louis Hartlooper Complex
18:45 Baby Driver Louis Hartlooper Complex
19:00 Atomic Blonde CineMec Utrecht
19:00 Edge of Seventeen Filmtheater 't Hoogt
19:00 Summer 1993 Filmtheater 't Hoogt
19:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Big Sick Louis Hartlooper Complex
19:00 Retour en Bourgogne Springhaver Theater
19:05 Girls Night Out Kinepolis Jaarbeurs
19:10 The Big Sick Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Tramontane Filmtheater 't Hoogt
19:15 Hampstead Louis Hartlooper Complex
19:15 L'amant double Springhaver Theater
19:20 The Big Sick CineMec Utrecht
19:20 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
19:20 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
19:25 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
19:25 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Everything, Everything Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Louise en hiver Louis Hartlooper Complex
19:45 Dunkirk CineMec Utrecht
19:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Viceroy's House CineMec Utrecht
20:00 Valerian and the City of a Thousand Planets Kinepolis City
20:00 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dunkirk Pathé Rembrandt
20:15 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
20:15 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis City
20:15 Dunkirk Kinepolis City
20:30 Everything, Everything CineMec Utrecht
20:30 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
20:35 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:00 Aquarius Filmtheater 't Hoogt
21:00 Atomic Blonde Pathé Rembrandt
21:10 Valerian and the City of a Thousand Planets CineMec Utrecht
21:15 Through the Wall Filmtheater 't Hoogt
21:15 Lady Macbeth Louis Hartlooper Complex
21:15 Elvis & Nixon Louis Hartlooper Complex
21:15 Wakefield Springhaver Theater
21:20 Spider-Man: Homecoming Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Wonder Woman Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Wolf and Sheep Filmtheater 't Hoogt
21:30 The Hitman's Bodyguard Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Nocturnal Animals Louis Hartlooper Complex
21:30 L'amant double Springhaver Theater
21:35 Atomic Blonde CineMec Utrecht
21:35 War for the Planet of the Apes 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Baby Driver Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Valerian and the City of a Thousand Planets 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Annabelle: Creation Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dunkirk Louis Hartlooper Complex
21:50 Dunkirk Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Atomic Blonde Kinepolis Jaarbeurs
21:55 Overdrive Kinepolis Jaarbeurs
22:00 The Hitman's Bodyguard CineMec Utrecht
22:00 Arrival CineMec Utrecht
22:00 The Hitman's Bodyguard Pathé Rembrandt
22:15 Annabelle: Creation CineMec Utrecht
22:15 The Crucifixion Kinepolis Jaarbeurs
22:30 Dunkirk CineMec Utrecht
22:30 Annabelle: Creation Pathé Rembrandt
22:40 Overdrive CineMec Utrecht

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht