home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Utrecht



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 08-02-2023
18:00 De Tatta's Kinepolis City
18:00 Faithfully Yours Kinepolis Jaarbeurs
18:00 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:15 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
18:20 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
18:30 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Broker Louis Hartlooper Complex
 
18:30 De Acht Bergen Slachtstraat
18:30 The Fabelmans Springhaver Theater
18:40 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:45 Klem Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
18:45 Living Springhaver Theater
18:50 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
 
19:00 Ex Machina Hoogt on Tour
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
19:00 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 L'Innocent Slachtstraat
19:05 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
19:10 Prestij Meselesi Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Plane Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Close Slachtstraat
19:20 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
19:20 Titanic 3D Pathé Rembrandt
19:30 Babylon Kinepolis City
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:45 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
19:45 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:00 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
20:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
20:00 The Fabelmans Pathé Rembrandt
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 De Acht Bergen Kinepolis City
20:20 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Titanic 3D Louis Hartlooper Complex
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:40 Triangle of Sadness Kinepolis Jaarbeurs
20:45 The Fabelmans Springhaver Theater
21:00 Babylon Louis Hartlooper Complex
21:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Trois couleurs: Bleu Slachtstraat
21:10 Terrifier 2 Kinepolis Jaarbeurs
21:15 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
21:15 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
21:15 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
21:15 De Acht Bergen Slachtstraat
21:20 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
21:30 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:30 The Menu Slachtstraat
21:30 Le otto montagne (EN subtitles) Springhaver Theater
21:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top donderdag 09-02-2023
10:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
10:30 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
10:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
10:30 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Klem Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:30 De Acht Bergen Slachtstraat
11:40 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
11:40 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
11:45 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
11:45 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
11:45 Close Slachtstraat
12:00 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 A Man Called Otto Slachtstraat
12:10 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Rembrandt
12:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
12:30 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
12:50 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
12:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
13:00 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
13:20 Klem Kinepolis Jaarbeurs
13:20 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
13:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
13:30 Casa Coco Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:45 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
13:45 Rose Springhaver Theater
14:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Casa Coco Pathé Rembrandt
14:00 Trois couleurs: Bleu Slachtstraat
14:10 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Babylon Louis Hartlooper Complex
14:30 Almost Love Louis Hartlooper Complex
14:30 La Double vie de Véronique Slachtstraat
14:30 L'Innocent Slachtstraat
14:30 Living Springhaver Theater
14:45 No Bears Louis Hartlooper Complex
15:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
15:15 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:20 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:40 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
15:45 Klem Kinepolis Jaarbeurs
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
16:00 De Acht Bergen Kinepolis City
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Return to Dust Louis Hartlooper Complex
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 De Acht Bergen Slachtstraat
16:00 The Fabelmans Springhaver Theater
16:10 Babylon Kinepolis City
16:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
16:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
16:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
16:20 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
16:20 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Rembrandt
16:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Broker Louis Hartlooper Complex
16:30 Nostalgia Slachtstraat
16:30 A Man Called Otto Slachtstraat
16:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
16:45 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
16:45 Presque Springhaver Theater
17:00 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
18:00 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:15 Faithfully Yours Kinepolis Jaarbeurs
18:15 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
18:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Close Hoogt on Tour
18:30 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
18:30 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:40 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
18:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
18:45 De Acht Bergen Slachtstraat
18:45 The Fabelmans Springhaver Theater
18:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
19:00 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 Close Slachtstraat
19:00 L'Innocent Slachtstraat
19:00 Living Springhaver Theater
19:10 Plane Kinepolis Jaarbeurs
19:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
19:15 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
19:15 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:15 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:20 Klem Kinepolis Jaarbeurs
19:30 De Acht Bergen Kinepolis City
19:30 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
19:45 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis City
20:00 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Titanic 3D Pathé Rembrandt
20:10 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Babylon Louis Hartlooper Complex
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:40 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
20:45 The Proof of the Pudding Hoogt on Tour
20:45 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:50 Triangle of Sadness Kinepolis Jaarbeurs
21:00 No Bears Louis Hartlooper Complex
21:00 Broker Louis Hartlooper Complex
21:00 Pathaan Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Nostalgia Slachtstraat
21:00 The Fabelmans Springhaver Theater
21:10 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
21:15 The Banshees of Inisherin Pathé Rembrandt
21:15 A Man Called Otto Slachtstraat
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
21:30 The Menu Slachtstraat
21:30 Le otto montagne (EN subtitles) Springhaver Theater
21:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:45 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:00 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
22:10 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top vrijdag 10-02-2023
10:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
10:30 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
10:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
10:30 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Klem Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:10 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:30 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:30 No Bears (EN subtitles) Springhaver Theater
11:40 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
11:40 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
11:45 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
11:45 The Menu Slachtstraat
11:45 The Fabelmans Springhaver Theater
11:50 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 Titanic 3D Louis Hartlooper Complex
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:15 Return to Dust Louis Hartlooper Complex
12:15 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
12:15 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:15 La Double vie de Véronique Slachtstraat
12:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
12:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Rembrandt
12:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:30 L'Innocent Slachtstraat
12:45 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
12:50 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
13:00 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
13:10 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Wil de Krokodil Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:20 Klem Kinepolis Jaarbeurs
13:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
13:30 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:45 Rose Springhaver Theater
14:00 Knor + Koning Worst Hoogt on Tour
14:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Trois Couleurs: Blanc Slachtstraat
14:10 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Close Slachtstraat
14:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
14:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 Mascotte Slachtstraat
14:45 Babylon Louis Hartlooper Complex
14:45 Living Springhaver Theater
14:50 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
15:00 No Bears Louis Hartlooper Complex
15:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
15:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:20 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:45 Klem Kinepolis Jaarbeurs
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
16:00 De Acht Bergen Kinepolis City
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
16:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 De Acht Bergen Slachtstraat
16:00 The Fabelmans Springhaver Theater
16:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
16:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Magic Mike's Last Dance Kinepolis City
16:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
16:20 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Broker Louis Hartlooper Complex
16:30 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:30 Nostalgia Slachtstraat
16:30 A Man Called Otto Slachtstraat
16:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
16:45 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
16:45 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:45 Presque Springhaver Theater
17:00 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
17:10 Faithfully Yours Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:15 Knor Louis Hartlooper Complex
17:20 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:40 The Banshees of Inisherin Pathé Rembrandt
18:00 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:15 All the Beauty and the Bloodshed Hoogt on Tour
18:15 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
18:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
18:20 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:30 Faithfully Yours Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
18:40 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
18:40 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
18:45 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
18:45 De Acht Bergen Slachtstraat
18:45 The Fabelmans Springhaver Theater
18:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Whale Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
19:00 Close Slachtstraat
19:00 L'Innocent Slachtstraat
19:00 Living Springhaver Theater
19:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis City
19:10 Plane Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Klem Kinepolis Jaarbeurs
19:15 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
19:20 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
19:20 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:30 Babylon Kinepolis City
19:30 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:30 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Titanic 3D Pathé Rembrandt
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
20:15 Babylon Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Babylon Louis Hartlooper Complex
20:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:45 The Proof of the Pudding Hoogt on Tour
20:50 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
21:00 Broker Louis Hartlooper Complex
21:00 No Bears Louis Hartlooper Complex
21:00 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Nostalgia Slachtstraat
21:00 The Fabelmans Springhaver Theater
21:10 De Acht Bergen Kinepolis City
21:10 Klem Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
21:15 A Man Called Otto Slachtstraat
21:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
21:30 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
21:30 The Menu Slachtstraat
21:30 Falcon Lake (EN subtitles) Springhaver Theater
21:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
21:45 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
21:50 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:20 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:30 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top zaterdag 11-02-2023
10:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Rembrandt
10:00 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:10 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Rembrandt
10:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
10:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:35 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
10:35 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Wil de Krokodil Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
10:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Wil de Krokodil Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:00 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Marcel the Shell with Shoes On Louis Hartlooper Complex
11:15 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
11:15 A Man Called Otto Slachtstraat
11:20 Oeps! Kids overboord Kinepolis Jaarbeurs
11:30 Meet Me in the Bathroom Louis Hartlooper Complex
11:30 De Acht Bergen Slachtstraat
11:30 The Fabelmans Springhaver Theater
11:45 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
11:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Rembrandt
11:45 Falcon Lake (EN subtitles) Springhaver Theater
11:50 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:10 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
12:15 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Rembrandt
12:20 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Trois Couleurs: Rouge Slachtstraat
12:45 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
13:10 Klem Kinepolis Jaarbeurs
13:10 Wil de Krokodil Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:15 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Knor Louis Hartlooper Complex
13:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
13:30 Hotel Sinestra Kinepolis City
13:30 Wil de Krokodil Kinepolis Jaarbeurs
13:30 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:35 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis City
13:45 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
13:45 La Double vie de Véronique Slachtstraat
13:45 Rose Springhaver Theater
13:50 Oeps! Kids overboord Kinepolis Jaarbeurs
13:50 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:00 Yuku en de Himalayabloem Hoogt on Tour
14:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis City
14:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
14:00 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Titanic 3D Louis Hartlooper Complex
14:30 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel Slachtstraat
14:30 L'Innocent Slachtstraat
14:30 Living Springhaver Theater
14:45 No Bears Louis Hartlooper Complex
14:45 The Banshees of Inisherin Pathé Rembrandt
14:50 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:10 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
15:15 Babylon Louis Hartlooper Complex
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
15:15 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:20 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
15:40 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
15:40 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:45 Knor + Koning Worst Hoogt on Tour
15:45 De Acht Bergen Kinepolis City
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
15:45 Broker Louis Hartlooper Complex
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
15:50 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis City
16:00 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
16:00 De Acht Bergen Slachtstraat
16:00 The Fabelmans Springhaver Theater
16:05 Prestij Meselesi Kinepolis Jaarbeurs
16:10 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
16:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Klem Kinepolis Jaarbeurs
16:20 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Titanic 3D Pathé Rembrandt
16:30 A Man Called Otto Slachtstraat
16:30 Nostalgia Slachtstraat
16:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
16:45 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:45 Presque Springhaver Theater
17:00 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
17:10 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:20 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
17:20 The Menu Pathé Rembrandt
17:40 BTS: Yet to Come in Cinemas Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:00 All the Beauty and the Bloodshed Hoogt on Tour
18:15 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
18:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Faithfully Yours Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
18:30 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:40 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
18:40 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
18:40 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
18:45 De Acht Bergen Slachtstraat
18:45 The Fabelmans Springhaver Theater
18:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis City
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
19:00 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 L'Innocent Slachtstraat
19:00 Close Slachtstraat
19:00 Living Springhaver Theater
19:10 The Whale Kinepolis Jaarbeurs
19:10 Klem Kinepolis Jaarbeurs
19:10 Plane Kinepolis Jaarbeurs
19:10 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:15 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
19:20 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
19:30 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:50 The Banshees of Inisherin Pathé Rembrandt
20:00 Babylon Kinepolis City
20:00 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 Babylon Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
20:45 Babylon Louis Hartlooper Complex
20:50 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
21:00 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Nostalgia Slachtstraat
21:00 The Fabelmans Springhaver Theater
21:10 De Acht Bergen Kinepolis City
21:10 Klem Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Broker Louis Hartlooper Complex
21:15 No Bears Louis Hartlooper Complex
21:15 A Man Called Otto Slachtstraat
21:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
21:30 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
21:30 The Menu Slachtstraat
21:30 No Bears (EN subtitles) Springhaver Theater
21:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
21:45 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
21:45 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
21:50 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:15 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:20 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top zondag 12-02-2023
10:00 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Rembrandt
10:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Rembrandt
10:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:15 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
10:35 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Wil de Krokodil Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:45 The Best of IDFA on Tour 2022-2023 Hoogt on Tour
10:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Wil de Krokodil Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
11:00 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:05 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
11:15 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
11:15 Broker (EN subtitles) Springhaver Theater
11:20 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
11:20 Oeps! Kids overboord Kinepolis Jaarbeurs
11:30 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
11:30 Marcel the Shell with Shoes On Louis Hartlooper Complex
11:30 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:30 The Fabelmans Springhaver Theater
11:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Rembrandt
11:45 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
12:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 Onder het Maaiveld Slachtstraat
12:10 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
12:15 La Double vie de Véronique Slachtstraat
12:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Mascotte Slachtstraat
12:40 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Rembrandt
12:50 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
13:10 Klem Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Jaarbeurs
13:20 Wil de Krokodil Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:25 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Jaarbeurs
13:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis City
13:30 Meet Me in the Bathroom Louis Hartlooper Complex
13:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis City
13:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
13:45 Wil de Krokodil Kinepolis Jaarbeurs
13:45 Knor Louis Hartlooper Complex
13:45 Rose Springhaver Theater
13:50 Hotel Sinestra Kinepolis City
13:50 Oeps! Kids overboord Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
14:00 Titanic 3D Pathé Rembrandt
14:00 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:00 Trois couleurs: Bleu Slachtstraat
14:15 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:15 Close Slachtstraat
14:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
14:30 No Bears Louis Hartlooper Complex
14:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
14:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 L'Innocent Slachtstraat
14:30 Living Springhaver Theater
14:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
15:10 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
15:15 Babylon Louis Hartlooper Complex
15:15 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:30 Babylon Kinepolis City
15:30 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:40 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
15:45 Return to Dust Louis Hartlooper Complex
16:00 De Acht Bergen Kinepolis City
16:00 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 De Acht Bergen Slachtstraat
16:00 The Fabelmans Springhaver Theater
16:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
16:15 The Whale Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
16:20 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
16:20 Klem Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Broker Louis Hartlooper Complex
16:30 Nostalgia Slachtstraat
16:30 A Man Called Otto Slachtstraat
16:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
16:45 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:45 Presque Springhaver Theater
17:00 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
17:20 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
17:20 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:25 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:30 The Menu Pathé Rembrandt
17:50 Titanic 3D Pathé Rembrandt
17:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Faithfully Yours Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
18:30 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:30 Pathaan Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:40 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Almost Love Louis Hartlooper Complex
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
18:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
18:45 De Acht Bergen Slachtstraat
18:45 The Fabelmans Springhaver Theater
18:50 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
18:55 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
19:00 L'Innocent Slachtstraat
19:00 Close Slachtstraat
19:00 Living Springhaver Theater
19:05 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
19:10 Plane Kinepolis Jaarbeurs
19:15 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
19:20 Klem Kinepolis Jaarbeurs
19:20 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:30 Babylon Kinepolis City
19:30 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
19:30 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:45 De Acht Bergen Kinepolis City
19:45 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis City
20:00 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:45 Babylon Louis Hartlooper Complex
20:50 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
21:00 No Bears Louis Hartlooper Complex
21:00 Broker Louis Hartlooper Complex
21:00 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Nostalgia Slachtstraat
21:00 The Fabelmans Springhaver Theater
21:10 Klem Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
21:15 A Man Called Otto Slachtstraat
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
21:30 The Menu Slachtstraat
21:30 Le otto montagne (EN subtitles) Springhaver Theater
21:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
21:40 The Banshees of Inisherin Pathé Rembrandt
21:45 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
21:45 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:10 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:15 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top maandag 13-02-2023
10:20 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
10:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
10:30 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
10:30 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Klem Kinepolis Jaarbeurs
10:50 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:20 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:30 De Acht Bergen Slachtstraat
11:30 A Man Called Otto Slachtstraat
11:40 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
11:40 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
11:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:45 The Menu Slachtstraat
11:45 The Fabelmans Springhaver Theater
12:00 Meet Me in the Bathroom Louis Hartlooper Complex
12:00 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
12:00 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Rembrandt
12:00 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:20 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Jaarbeurs
12:30 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
12:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
12:40 Wil de Krokodil Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:45 Return to Dust Louis Hartlooper Complex
12:50 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
12:50 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
13:00 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:00 Le otto montagne (EN subtitles) Springhaver Theater
13:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
13:20 Klem Kinepolis Jaarbeurs
13:20 Hotel Sinestra Kinepolis Jaarbeurs
13:40 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:50 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Trois Couleurs: Blanc Slachtstraat
14:15 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
14:15 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
14:15 The Menu Pathé Rembrandt
14:15 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:15 Close Slachtstraat
14:30 Plane Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Het Feest van Tante Rita Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 L'Innocent Slachtstraat
14:45 No Bears Louis Hartlooper Complex
14:45 Living Springhaver Theater
15:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
15:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Rembrandt
15:20 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
15:25 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:30 Babylon Louis Hartlooper Complex
15:30 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:40 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
15:45 Klem Kinepolis Jaarbeurs
15:50 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
15:50 Babylon Kinepolis Jaarbeurs
15:50 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Rembrandt
15:50 Triangle of Sadness Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 De Acht Bergen Kinepolis City
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 De Acht Bergen Slachtstraat
16:00 The Fabelmans Springhaver Theater
16:10 Babylon Kinepolis City
16:15 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
16:15 Broker Louis Hartlooper Complex
16:20 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
16:25 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Rembrandt
16:30 A Man Called Otto Slachtstraat
16:30 Nostalgia Slachtstraat
16:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:40 Babylon Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:45 Marcel the Shell with Shoes On Louis Hartlooper Complex
16:45 Presque Springhaver Theater
16:50 Faithfully Yours Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:00 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
17:00 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
17:30 The Menu Pathé Rembrandt
17:45 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Jaarbeurs
18:35 Prestij Meselesi Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Falcon Lake Louis Hartlooper Complex
18:45 De Acht Bergen Slachtstraat
18:45 The Fabelmans Springhaver Theater
18:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Magic Mike's Last Dance Pathé Rembrandt
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Corsage Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Butterfly Vision Louis Hartlooper Complex
19:00 The Whale Louis Hartlooper Complex
19:00 De Tatta's Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 Close Slachtstraat
19:00 L'Innocent Slachtstraat
19:00 Living Springhaver Theater
19:10 Klem Kinepolis Jaarbeurs
19:10 Plane Kinepolis Jaarbeurs
19:10 The Banshees of Inisherin Kinepolis Jaarbeurs
19:15 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
19:15 Klem Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:20 De Acht Bergen Kinepolis City
19:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
19:30 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
19:30 De Acht Bergen Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:40 Titanic Kinepolis Jaarbeurs
19:40 Titanic 3D Pathé Rembrandt
19:45 The Banshees of Inisherin Kinepolis City
19:50 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis City
20:00 Avatar: The Way of Water Pathé Rembrandt
20:10 Titanic 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 A Man Called Otto Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Jaarbeurs
20:40 The Fabelmans Kinepolis Jaarbeurs
20:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:45 No Bears Louis Hartlooper Complex
20:50 Triangle of Sadness Kinepolis Jaarbeurs
21:00 Nostalgia Slachtstraat
21:00 The Fabelmans Springhaver Theater
21:10 A Man Called Otto Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Triangle of Sadness Louis Hartlooper Complex
21:15 The Banshees of Inisherin Pathé Rembrandt
21:15 Plane Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:15 A Man Called Otto Slachtstraat
21:20 All the Beauty and the Bloodshed Louis Hartlooper Complex
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Jaarbeurs
21:30 The Banshees of Inisherin Louis Hartlooper Complex
21:30 The Menu Slachtstraat
21:30 Falcon Lake (EN subtitles) Springhaver Theater
21:40 Plane Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Knock at the Cabin Kinepolis Jaarbeurs
21:45 De Tatta's Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Louis Hartlooper Complex
21:50 M3GAN Kinepolis Jaarbeurs
21:50 Knock at the Cabin Pathé Utrecht Leidsche Rijn