home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Utrecht



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top vrijdag 19-04-2019
19:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
19:30 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
19:45 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:50 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
20:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
20:00 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
 
20:15 Werk ohne Autor Kinepolis City
20:15 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Louis Hartlooper Complex
20:15 Dumbo 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:30 Green Book Pathé Rembrandt
20:30 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:50 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Baantjer het Begin Kinepolis City
 
21:00 A Private War Louis Hartlooper Complex
21:00 The White Crow Springhaver Theater
21:10 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
21:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
21:15 A Star Is Born Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 After Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Leto Louis Hartlooper Complex
21:15 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
21:15 Lazzaro felice Springhaver Theater
21:20 Green Book Kinepolis City
21:20 The Mule Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Green Book Louis Hartlooper Complex
21:30 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
21:30 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:40 Us Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Escape Room Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Us Louis Hartlooper Complex
22:00 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:20 Hellboy Pathé Rembrandt
22:25 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
22:30 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:45 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:50 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
23:00 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
23:15 Us Pathé Rembrandt
23:25 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top zaterdag 20-04-2019
09:00 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:00 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:10 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:15 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:30 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Rembrandt
09:30 Dumbo 3D Pathé Rembrandt
09:40 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:00 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 After Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:25 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Nu verandert er langzaam iets Louis Hartlooper Complex
10:30 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
10:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
10:45 Het Pärt Gevoel - Het universum van Arvo Pärt Louis Hartlooper Complex
10:45 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:00 Mantra: Sounds into Silence Louis Hartlooper Complex
11:10 Missing Link 3D (NL) Pathé Rembrandt
11:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Sofia Louis Hartlooper Complex
11:20 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:30 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
11:30 Werk ohne Autor Louis Hartlooper Complex
11:30 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:55 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 Missing Link (NL) Kinepolis City
12:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
12:00 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
12:00 Capharnaüm Springhaver Theater
12:05 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis City
12:05 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Missing Link (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:10 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
12:15 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:20 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Missing Link (NL) Louis Hartlooper Complex
12:40 De Lego Film 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:40 Missing Link (NL) Pathé Rembrandt
12:45 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:45 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:50 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:00 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
13:05 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:15 Shazam! Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Sofia Louis Hartlooper Complex
13:20 Wonder Park 3D (NL) Pathé Rembrandt
13:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis City
13:30 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:30 Lazzaro felice Springhaver Theater
13:40 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:45 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
13:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:50 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
14:00 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Dumbo Pathé Rembrandt
14:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:10 Bon Dieu! 2 Kinepolis City
14:10 Corgi 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:20 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
14:30 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
14:30 Gloria Bell Springhaver Theater
14:35 Corgi 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 The Beach Bum Louis Hartlooper Complex
14:50 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:55 Alita: Battle Angel 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:00 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
15:00 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
15:05 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
15:15 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:20 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
15:30 Ash Is Purest White Louis Hartlooper Complex
15:35 Dumbo Kinepolis City
15:45 Kanchana 3 Kinepolis Jaarbeurs
15:50 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:50 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Wonder Park 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 Grâce à Dieu Springhaver Theater
16:10 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:10 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:15 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Green Book Louis Hartlooper Complex
16:25 Baantjer het Begin Kinepolis City
16:25 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
16:30 A Private War Louis Hartlooper Complex
16:30 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
16:30 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:30 The White Crow Springhaver Theater
16:35 After Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Little Kinepolis Jaarbeurs
16:45 Cold Case Hammarskjöld Louis Hartlooper Complex
16:45 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:50 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
17:10 Captain Marvel 3D Pathé Rembrandt
17:20 What Men Want Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:30 They Shall Not Grow Old 3D Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
17:45 Fighting with My Family Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:00 Gloria Bell Kinepolis City
18:10 Hellboy Pathé Rembrandt
18:10 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:15 Yomeddine Louis Hartlooper Complex
18:25 Le Grand Bain Kinepolis City
18:25 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:45 What Men Want Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
18:45 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
18:45 The Mule Springhaver Theater
18:50 Dumbo Kinepolis City
18:50 Türk Isi Dondurma Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Little Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Hellboy Kinepolis Jaarbeurs
19:00 After Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
19:00 Dumbo 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 Gloria Bell Springhaver Theater
19:10 Dumbo 3D Pathé Rembrandt
19:15 Captain Marvel Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
19:15 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
19:30 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
19:45 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Green Book Pathé Rembrandt
20:00 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 Werk ohne Autor Kinepolis City
20:15 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Louis Hartlooper Complex
20:15 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:30 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:45 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
20:45 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Baantjer het Begin Kinepolis City
21:00 A Private War Louis Hartlooper Complex
21:00 The White Crow Springhaver Theater
21:10 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
21:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
21:15 A Star Is Born Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 After Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Leto Louis Hartlooper Complex
21:15 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
21:15 Lazzaro felice Springhaver Theater
21:20 Green Book Kinepolis City
21:20 The Mule Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Green Book Louis Hartlooper Complex
21:30 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:40 Us Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
22:00 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Escape Room Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Us Louis Hartlooper Complex
22:00 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:25 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
22:30 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:40 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:45 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:50 Hellboy Pathé Rembrandt
23:00 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
23:15 Us Pathé Rembrandt
23:15 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top zondag 21-04-2019
09:00 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:10 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:15 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:20 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:30 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Rembrandt
09:30 They Shall Not Grow Old Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:45 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
09:50 Dumbo 3D Pathé Rembrandt
10:00 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 After Kinepolis Jaarbeurs
10:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:25 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:45 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Nu verandert er langzaam iets Louis Hartlooper Complex
11:00 Opera: Die Walküre Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:05 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Louis Hartlooper Complex
11:15 Werk ohne Autor Louis Hartlooper Complex
11:15 Missing Link (NL) Pathé Rembrandt
11:30 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
11:30 Brief Encounter Louis Hartlooper Complex
11:30 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:40 Missing Link (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:45 Minding the Gap Louis Hartlooper Complex
11:45 Wonder Park 3D (NL) Pathé Rembrandt
11:55 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
12:00 De Matthäus Passion - De complete uitvoering van Reinbert de Leeuw Springhaver Theater
12:05 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis City
12:05 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Missing Link 3D (NL) Pathé Rembrandt
12:30 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Jaarbeurs
12:40 De Lego Film 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:45 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:45 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:50 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Baantjer het Begin Kinepolis City
13:00 Missing Link (NL) Louis Hartlooper Complex
13:00 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
13:15 Shazam! Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis City
13:30 Wonder Park 3D (NL) Pathé Rembrandt
13:30 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:30 Lazzaro felice Springhaver Theater
13:40 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:40 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:45 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
13:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:50 Dumbo Pathé Rembrandt
13:50 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
14:00 Hotel Mumbai Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:10 Corgi 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
14:30 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
14:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:40 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
14:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 The Beach Bum Louis Hartlooper Complex
14:55 Alita: Battle Angel 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:00 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
15:00 Corgi 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:05 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
15:10 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:30 A Clockwork Orange Kinepolis City
15:30 Ash Is Purest White Louis Hartlooper Complex
15:35 Dumbo Kinepolis City
15:40 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
15:45 Kanchana 3 Kinepolis Jaarbeurs
15:45 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:50 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:50 Wonder Park 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 Grâce à Dieu Springhaver Theater
16:10 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Green Book Louis Hartlooper Complex
16:20 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
16:25 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
16:30 A Private War Louis Hartlooper Complex
16:30 What Men Want Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:30 The White Crow Springhaver Theater
16:35 After Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Little Kinepolis Jaarbeurs
16:45 Cold Case Hammarskjöld Louis Hartlooper Complex
16:45 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:50 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Green Book Pathé Rembrandt
17:00 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
17:15 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:30 They Shall Not Grow Old 3D Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
17:45 Fighting with My Family Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:00 Bon Dieu! 2 Kinepolis City
18:00 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:10 Captain Marvel 3D Pathé Rembrandt
18:15 Yomeddine Louis Hartlooper Complex
18:25 Le Grand Bain Kinepolis City
18:30 Dumbo Kinepolis City
18:30 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:45 What Men Want Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
18:45 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
18:45 The Mule Springhaver Theater
18:50 Türk Isi Dondurma Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Little Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Hellboy Kinepolis Jaarbeurs
19:00 After Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
19:00 Dumbo 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 Gloria Bell Springhaver Theater
19:10 Dumbo 3D Pathé Rembrandt
19:15 Captain Marvel Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
19:15 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
19:30 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
19:30 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:40 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
20:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 Werk ohne Autor Kinepolis City
20:15 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Louis Hartlooper Complex
20:15 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:50 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
21:00 Green Book Kinepolis City
21:00 Baantjer het Begin Kinepolis City
21:00 A Private War Louis Hartlooper Complex
21:00 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 The White Crow Springhaver Theater
21:10 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
21:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
21:15 A Star Is Born Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 After Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Leto Louis Hartlooper Complex
21:15 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
21:15 Lazzaro felice Springhaver Theater
21:20 The Mule Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Green Book Louis Hartlooper Complex
21:30 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:40 Us Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Hellboy Pathé Rembrandt
21:45 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
21:45 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:00 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Escape Room Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Us Louis Hartlooper Complex
22:10 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
22:15 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:25 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
22:30 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top maandag 22-04-2019
09:00 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:05 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:10 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:30 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:40 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Rembrandt
09:45 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:00 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 After Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
10:20 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
10:25 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
10:45 Het Pärt Gevoel - Het universum van Arvo Pärt Louis Hartlooper Complex
10:50 Missing Link (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:00 Nu verandert er langzaam iets Louis Hartlooper Complex
11:00 Sofia Louis Hartlooper Complex
11:00 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
11:20 Missing Link (NL) Pathé Rembrandt
11:30 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
11:30 Werk ohne Autor Louis Hartlooper Complex
11:40 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:55 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 Missing Link (NL) Kinepolis City
12:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
12:00 Capharnaüm Springhaver Theater
12:05 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis City
12:05 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
12:20 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:30 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Missing Link (NL) Louis Hartlooper Complex
12:30 Wonder Park 3D (NL) Pathé Rembrandt
12:30 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:40 De Lego Film 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:40 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:45 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:00 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
13:10 Dumbo Pathé Rembrandt
13:10 They Shall Not Grow Old Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:15 Shazam! Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Sofia Louis Hartlooper Complex
13:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis City
13:30 A Star Is Born Pathé Rembrandt
13:30 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:30 Lazzaro felice Springhaver Theater
13:40 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:45 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
13:45 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
14:00 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:10 Bon Dieu! 2 Kinepolis City
14:10 Corgi 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:20 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
14:30 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
14:30 Gloria Bell Springhaver Theater
14:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:40 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
14:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 The Beach Bum Louis Hartlooper Complex
14:55 Alita: Battle Angel 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:00 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
15:00 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:05 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
15:10 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:30 Vice Louis Hartlooper Complex
15:30 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:35 Dumbo Kinepolis City
15:40 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
15:45 Corgi 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:50 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:50 Wonder Park 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Grâce à Dieu Springhaver Theater
16:10 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:10 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:15 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Green Book Louis Hartlooper Complex
16:20 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
16:25 Baantjer het Begin Kinepolis City
16:25 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
16:30 A Private War Louis Hartlooper Complex
16:30 The White Crow Springhaver Theater
16:35 After Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Little Kinepolis Jaarbeurs
16:45 Cold Case Hammarskjöld Louis Hartlooper Complex
16:45 Green Book Pathé Rembrandt
16:50 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Hotel Mumbai Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:00 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
17:20 What Men Want Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:30 They Shall Not Grow Old 3D Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
17:45 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:00 Gloria Bell Kinepolis City
18:00 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:10 Captain Marvel 3D Pathé Rembrandt
18:15 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:25 Le Grand Bain Kinepolis City
18:30 Fighting with My Family Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:45 What Men Want Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
18:45 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
18:50 Dumbo Kinepolis City
18:50 Türk Isi Dondurma Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Little Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Hellboy Kinepolis Jaarbeurs
19:00 After Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
19:00 Dumbo 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 Gloria Bell Springhaver Theater
19:10 Dumbo 3D Pathé Rembrandt
19:15 Captain Marvel Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
19:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
19:30 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
19:30 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:40 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
20:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Can You Ever Forgive Me? Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 Werk ohne Autor Kinepolis City
20:20 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:30 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:40 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:50 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
21:00 Baantjer het Begin Kinepolis City
21:00 A Private War Louis Hartlooper Complex
21:00 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 The White Crow Springhaver Theater
21:10 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
21:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
21:15 A Star Is Born Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 After Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Leto Louis Hartlooper Complex
21:15 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
21:15 Lazzaro felice Springhaver Theater
21:20 Green Book Kinepolis City
21:20 The Mule Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Green Book Louis Hartlooper Complex
21:30 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:40 Us Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Hellboy Pathé Rembrandt
21:45 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Vice Louis Hartlooper Complex
22:00 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Escape Room Kinepolis Jaarbeurs
22:00 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:10 Us Pathé Rembrandt
22:25 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
top dinsdag 23-04-2019
09:05 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:10 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:20 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:40 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:00 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 After Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
10:00 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
10:00 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:25 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:25 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Green Book Pathé Rembrandt
10:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
11:30 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
11:30 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:40 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:50 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 Missing Link (NL) Kinepolis City
12:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
12:00 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Rembrandt
12:05 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis City
12:05 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:05 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
12:15 Missing Link (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:20 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Missing Link (NL) Pathé Rembrandt
12:35 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:40 De Lego Film 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:45 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:00 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:00 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
13:00 Vice Louis Hartlooper Complex
13:15 Shazam! Kinepolis Jaarbeurs
13:15 Sofia Louis Hartlooper Complex
13:20 Dumbo Pathé Rembrandt
13:20 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis City
13:30 A Star Is Born Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:30 Lazzaro felice Springhaver Theater
13:40 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:45 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
13:45 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
13:45 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
13:50 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
14:00 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
14:00 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:10 Gloria Bell Kinepolis City
14:10 Corgi 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
14:30 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
14:30 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 Gloria Bell Springhaver Theater
14:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:40 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
14:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 The Beach Bum Louis Hartlooper Complex
15:00 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
15:00 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:05 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
15:15 Missing Link 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:30 Ash Is Purest White Louis Hartlooper Complex
15:35 Dumbo Kinepolis City
15:40 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:40 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:50 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
15:50 Wonder Park 3D (NL) Pathé Rembrandt
15:55 Corgi 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:00 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Grâce à Dieu Springhaver Theater
16:10 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:10 Wonder Park 3D (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:15 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Green Book Louis Hartlooper Complex
16:15 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:20 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:25 Baantjer het Begin Kinepolis City
16:25 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
16:30 A Private War Louis Hartlooper Complex
16:30 The White Crow Springhaver Theater
16:35 After Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Little Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:45 Cold Case Hammarskjöld Louis Hartlooper Complex
16:50 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
17:10 Green Book Pathé Rembrandt
17:30 They Shall Not Grow Old 3D Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Fighting with My Family Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:00 Bon Dieu! 2 Kinepolis City
18:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:00 Hellboy Pathé Rembrandt
18:00 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:15 Yomeddine Louis Hartlooper Complex
18:20 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:25 Le Grand Bain Kinepolis City
18:40 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:45 What Men Want Kinepolis Jaarbeurs
18:45 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
18:45 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
18:45 Dumbo 3D Pathé Rembrandt
18:45 The Mule Springhaver Theater
18:50 Dumbo Kinepolis City
18:50 Türk Isi Dondurma Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:50 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Little Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Hellboy Kinepolis Jaarbeurs
19:00 After Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
19:00 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:00 Gloria Bell Springhaver Theater
19:15 Captain Marvel Kinepolis Jaarbeurs
19:15 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
19:15 Dumbo 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:30 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
20:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
20:00 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:15 Werk ohne Autor Kinepolis City
20:15 Buñuel in the Labyrinth of the Turtles Louis Hartlooper Complex
20:15 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:45 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:50 Avengers Endgame Marathon 3D Pathé Rembrandt
20:50 Avengers Endgame Marathon 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Baantjer het Begin Kinepolis City
21:00 Avengers Endgame Marathon 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:00 A Private War Louis Hartlooper Complex
21:00 The White Crow Springhaver Theater
21:10 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
21:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:10 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:15 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
21:15 A Star Is Born Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 After Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Leto Louis Hartlooper Complex
21:15 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
21:15 Sneak Preview Pathé Rembrandt
21:15 Lazzaro felice Springhaver Theater
21:20 Green Book Kinepolis City
21:20 The Mule Kinepolis Jaarbeurs
21:20 Dumbo 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Green Book Louis Hartlooper Complex
21:30 Sneak Preview Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:40 Us Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs
21:45 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
22:00 Vice Louis Hartlooper Complex
22:25 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
22:30 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
22:30 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
top woensdag 24-04-2019
00:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Rembrandt
00:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
00:00 Avengers: Endgame Pathé Utrecht Leidsche Rijn
00:01 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
00:01 Avengers: Endgame Kinepolis Jaarbeurs
00:25 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
00:30 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
00:45 Pet Sematary Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:00 Missing Link (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:10 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:15 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
09:30 Masha en de Beer 2 (NL) Pathé Rembrandt
09:30 Avengers: Endgame Pathé Rembrandt
09:40 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:00 Maya: De Honingspelen (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:00 After Kinepolis Jaarbeurs
10:00 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:10 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
10:15 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
10:20 Wonder Park 3D (NL) Pathé Rembrandt
10:20 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
10:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:30 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
10:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
11:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:10 Shazam! Kinepolis Jaarbeurs
11:10 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
11:10 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
11:15 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
11:15 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
11:30 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
11:40 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
11:45 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
12:00 Missing Link (NL) Kinepolis City
12:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
12:00 Avengers: Endgame Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:00 Capharnaüm Springhaver Theater
12:05 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis City
12:05 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:10 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
12:20 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:30 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Jaarbeurs
12:30 Avengers: Endgame 3D Pathé Rembrandt
12:40 De Lego Film 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:45 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
12:45 Missing Link 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
12:50 Circus Noël Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:00 Missing Link (NL) Louis Hartlooper Complex
13:00 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
13:00 Vice Louis Hartlooper Complex
13:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
13:10 Wonder Park 3D (NL) Pathé Rembrandt
13:30 Missing Link 3D (NL) Kinepolis City
13:30 Lazzaro felice Springhaver Theater
13:40 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
13:40 Missing Link 3D (NL) Pathé Rembrandt
13:45 Avengers: Endgame Kinepolis Jaarbeurs
13:45 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:00 Wonder Park (NL) Kinepolis City
14:05 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:10 Bon Dieu! 2 Kinepolis City
14:15 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:15 Corgi (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
14:30 Missing Link (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:30 Circus Noël Kinepolis Jaarbeurs
14:30 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
14:30 Gloria Bell Springhaver Theater
14:35 Masha en de Beer 2 (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:40 Geheim Agent Marnie (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
14:45 Cats: op zoek naar Kattopia (NL) Kinepolis Jaarbeurs
14:45 The Beach Bum Louis Hartlooper Complex
14:45 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:00 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis Jaarbeurs
15:00 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
15:05 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
15:10 Wonder Park (NL) Pathé Rembrandt
15:10 Wonder Park (NL) Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:30 Vice Louis Hartlooper Complex
15:35 Dumbo Kinepolis City
15:45 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
15:45 Avengers: Endgame Pathé Utrecht Leidsche Rijn
15:50 Shazam! 3D Pathé Rembrandt
16:00 Wonder Park 3D (NL) Kinepolis City
16:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Jaarbeurs
16:00 Grâce à Dieu Springhaver Theater
16:15 Wonder Park (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Corgi (NL) Kinepolis Jaarbeurs
16:15 Green Book Louis Hartlooper Complex
16:15 Avengers: Endgame 3D Pathé Rembrandt
16:20 Dumbo Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:25 Baantjer het Begin Kinepolis City
16:25 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
16:30 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
16:30 A Private War Louis Hartlooper Complex
16:30 The White Crow Springhaver Theater
16:35 After Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
16:40 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:45 Cold Case Hammarskjöld Louis Hartlooper Complex
16:45 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
16:50 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
16:50 Heinz Kinepolis Jaarbeurs
17:00 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
17:15 Dumbo Pathé Rembrandt
17:15 Fighting with My Family Pathé Utrecht Leidsche Rijn
17:30 They Shall Not Grow Old 3D Kinepolis Jaarbeurs
17:30 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
17:45 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:00 Gloria Bell Kinepolis City
18:00 Avengers: Endgame Kinepolis Jaarbeurs
18:25 Le Grand Bain Kinepolis City
18:30 Captain Marvel 3D Kinepolis Jaarbeurs
18:30 Little Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:40 Green Book Pathé Rembrandt
18:45 Verliefd op Cuba Kinepolis Jaarbeurs
18:45 They Shall Not Grow Old 3D Louis Hartlooper Complex
18:50 Dumbo Kinepolis City
18:50 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
18:50 The Curse of La Llorona Pathé Utrecht Leidsche Rijn
18:55 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
19:00 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Little Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Hellboy Kinepolis Jaarbeurs
19:00 After Kinepolis Jaarbeurs
19:00 Le Grand Bain Louis Hartlooper Complex
19:00 Lazzaro felice Springhaver Theater
19:00 Gloria Bell Springhaver Theater
19:15 Thunder Road Louis Hartlooper Complex
19:15 After Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:30 God Only Knows Louis Hartlooper Complex
19:30 Avengers: Endgame Pathé Utrecht Leidsche Rijn
19:40 Baantjer het Begin Pathé Rembrandt
19:40 Baantjer het Begin Pathé Utrecht Leidsche Rijn
20:00 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Dumbo Kinepolis Jaarbeurs
20:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Rembrandt
20:15 Werk ohne Autor Kinepolis City
20:30 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
20:30 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 Baantjer het Begin Kinepolis City
21:00 Avengers: Endgame 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:00 A Private War Louis Hartlooper Complex
21:00 Avengers: Endgame 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:00 The White Crow Springhaver Theater
21:10 Shazam! 3D Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Green Book Kinepolis Jaarbeurs
21:15 A Star Is Born Kinepolis Jaarbeurs
21:15 After Kinepolis Jaarbeurs
21:15 Leto Louis Hartlooper Complex
21:15 Vox Lux Louis Hartlooper Complex
21:15 Hellboy Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:20 Green Book Kinepolis City
21:20 Captain Marvel Kinepolis Jaarbeurs
21:25 Baantjer het Begin Kinepolis Jaarbeurs
21:30 Green Book Louis Hartlooper Complex
21:30 Avengers: Endgame 3D Pathé Rembrandt
21:30 Shazam! 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:30 Lazzaro felice Springhaver Theater
21:40 Us Kinepolis Jaarbeurs
21:40 Captain Marvel 3D Pathé Utrecht Leidsche Rijn
21:45 Vice Louis Hartlooper Complex
21:55 The Curse of La Llorona Kinepolis Jaarbeurs
22:10 Hellboy Pathé Rembrandt
22:25 Pet Sematary Kinepolis Jaarbeurs

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht