home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Tilburg



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top zaterdag 04-02-2023
17:00 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
17:00 Kutsal Damacana 4 Pathé Tilburg Stappegoor
17:05 Plane Pathé Tilburg Centrum
17:10 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
17:30 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
17:30 M3GAN Pathé Tilburg Stappegoor
17:45 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
 
18:00 Faithfully Yours Pathé Tilburg Centrum
18:15 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
18:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
18:30 All the Beauty and the Bloodshed Cinecitta
18:30 De Acht Bergen Cinecitta
18:30 The Banshees of Inisherin Cinecitta
18:30 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
 
18:45 À plein temps Cinecitta
18:45 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
18:50 Prestij Meselesi Pathé Tilburg Stappegoor
19:00 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Stappegoor
19:15 Presque Cinecitta
19:15 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
19:15 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
19:30 Klem Pathé Tilburg Centrum
19:30 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
19:30 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
19:40 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
19:45 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
19:45 Fijn weekend Pathé Tilburg Stappegoor
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
20:00 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie Pathé Tilburg Stappegoor
20:15 Babylon Pathé Tilburg Centrum
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
20:30 Babylon Cinecitta
20:30 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
20:30 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
20:45 Snow and the Bear (EN subtitles) Cinecitta
20:45 Plane Pathé Tilburg Centrum
20:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
21:00 L'Innocent Cinecitta
21:00 The Fabelmans Cinecitta
21:15 The Banshees of Inisherin Cinecitta
21:15 Triangle of Sadness Cinecitta
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Centrum
21:30 The Menu Pathé Tilburg Stappegoor
21:40 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
21:50 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
22:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
22:00 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
22:00 M3GAN Pathé Tilburg Stappegoor
22:10 Kutsal Damacana 4 Pathé Tilburg Stappegoor
22:45 Plane Pathé Tilburg Centrum
23:00 M3GAN Pathé Tilburg Centrum
23:15 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
top zondag 05-02-2023
10:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Centrum
10:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Centrum
10:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
10:00 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL) Pathé Tilburg Stappegoor
10:15 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
10:15 Black Panther: Wakanda Forever Pathé Tilburg Stappegoor
10:30 De Acht Bergen Cinecitta
10:30 Pathé Festival 2022 Pathé Tilburg Centrum
10:30 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Tilburg Stappegoor
10:45 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
10:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
10:45 SuperHond & TurboKat (NL) Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 De Acht Bergen Cinecitta
11:00 Presque Cinecitta
11:00 The Met: Fedora Pathé Tilburg Centrum
11:00 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 Oeps! Kids overboord Pathé Tilburg Stappegoor
11:15 Close Cinecitta
11:15 L'Innocent Cinecitta
11:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
11:15 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
11:30 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
11:30 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
12:00 Triangle of Sadness Pathé Tilburg Centrum
12:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
12:00 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
12:15 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
12:20 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
12:30 Sleepless in Seattle Pathé Tilburg Stappegoor
13:00 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
13:10 Oeps! Kids overboord Pathé Tilburg Stappegoor
13:15 Babylon Cinecitta
13:20 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
13:30 The Banshees of Inisherin Cinecitta
13:30 Triangle of Sadness Cinecitta
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Centrum
13:30 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
13:45 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
13:50 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Centrum
14:00 Living Cinecitta
14:00 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL) Pathé Tilburg Stappegoor
14:00 Hotel Sinestra Pathé Tilburg Stappegoor
14:10 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
14:15 The Fabelmans Cinecitta
14:20 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie Pathé Tilburg Stappegoor
14:30 Snow and the Bear (EN subtitles) Cinecitta
14:30 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
14:30 Sleepless in Seattle Pathé Tilburg Centrum
14:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
14:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
15:00 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
15:10 Klem Pathé Tilburg Centrum
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
15:30 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
15:30 Pathaan Pathé Tilburg Stappegoor
15:40 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
15:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
16:00 All the Beauty and the Bloodshed Cinecitta
16:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Centrum
16:10 The Menu Pathé Tilburg Stappegoor
16:15 De Acht Bergen Cinecitta
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
16:20 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
16:30 À plein temps Cinecitta
16:30 Black Panther: Wakanda Forever Pathé Tilburg Stappegoor
16:40 Plane Pathé Tilburg Centrum
16:45 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Cinecitta
17:00 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
17:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
17:15 Rose Cinecitta
17:30 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
17:40 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
17:45 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
18:00 L'Innocent Cinecitta
18:00 Kutsal Damacana 4 Pathé Tilburg Stappegoor
18:15 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
18:15 Pathaan Pathé Tilburg Stappegoor
18:30 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
18:30 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
18:45 Snow and the Bear (EN subtitles) Cinecitta
18:45 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
18:45 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
18:45 Prestij Meselesi Pathé Tilburg Stappegoor
19:00 Babylon Cinecitta
19:00 Presque Cinecitta
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
19:00 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
19:10 Klem Pathé Tilburg Centrum
19:15 Triangle of Sadness Cinecitta
19:20 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
19:30 The Fabelmans Cinecitta
19:30 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
19:45 Fijn weekend Pathé Tilburg Stappegoor
20:00 The Banshees of Inisherin Cinecitta
20:00 Babylon Pathé Tilburg Centrum
20:00 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie Pathé Tilburg Stappegoor
20:15 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
20:30 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
20:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
20:50 Pathaan Pathé Tilburg Stappegoor
21:00 Plane Pathé Tilburg Centrum
21:10 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
21:30 M3GAN Pathé Tilburg Stappegoor
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Centrum
21:40 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
21:45 House Party Pathé Tilburg Stappegoor
21:50 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
22:00 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
22:00 Poker Face Pathé Tilburg Stappegoor
22:15 Poker Face Pathé Tilburg Centrum
top maandag 06-02-2023
11:00 De Acht Bergen Cinecitta
11:00 Presque Cinecitta
11:00 Plane Pathé Tilburg Centrum
11:00 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
11:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Centrum
11:00 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
11:15 Babylon Cinecitta
11:15 The Banshees of Inisherin Cinecitta
11:15 The Fabelmans Cinecitta
11:15 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
11:15 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
11:45 Klem Pathé Tilburg Centrum
11:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
11:45 Black Panther: Wakanda Forever Pathé Tilburg Stappegoor
11:45 Poker Face Pathé Tilburg Stappegoor
12:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
12:15 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
12:30 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
12:30 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
13:00 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
13:00 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
13:15 Triangle of Sadness Cinecitta
13:15 Pathaan Pathé Tilburg Stappegoor
13:30 Triangle of Sadness Pathé Tilburg Centrum
13:30 Fijn weekend Pathé Tilburg Centrum
13:30 A Man Called Otto Pathé Tilburg Stappegoor
13:30 Kutsal Damacana 4 Pathé Tilburg Stappegoor
14:00 Close Cinecitta
14:00 L'Innocent Cinecitta
14:00 Fijn weekend Pathé Tilburg Stappegoor
14:15 The Banshees of Inisherin Cinecitta
14:15 Klem Pathé Tilburg Centrum
14:30 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
14:30 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
14:45 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
15:00 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
15:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
15:10 Babylon Pathé Tilburg Centrum
15:15 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
15:15 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Centrum
15:45 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
15:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
16:00 Babylon Cinecitta
16:00 De Acht Bergen Cinecitta
16:00 The Fabelmans Cinecitta
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
16:15 Living Cinecitta
16:15 Black Panther: Wakanda Forever Pathé Tilburg Stappegoor
16:20 M3GAN Pathé Tilburg Stappegoor
16:30 Presque Cinecitta
16:30 The Menu Pathé Tilburg Centrum
16:40 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
16:45 Plane Pathé Tilburg Centrum
16:50 The Menu Pathé Tilburg Stappegoor
17:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
17:00 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
17:10 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
17:15 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
17:30 M3GAN Pathé Tilburg Centrum
17:45 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
18:00 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
18:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
18:15 House Party Pathé Tilburg Stappegoor
18:30 The Banshees of Inisherin Cinecitta
18:30 Triangle of Sadness Cinecitta
18:45 Rose Cinecitta
18:45 A Man Called Otto Pathé Tilburg Stappegoor
18:50 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
19:00 L'Innocent Cinecitta
19:00 Klem Pathé Tilburg Centrum
19:00 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Stappegoor
19:15 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Centrum
19:15 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
19:20 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
19:30 Snow and the Bear (EN subtitles) Cinecitta
19:30 De Acht Bergen Pathé Tilburg Centrum
19:30 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
19:30 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
19:45 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
19:45 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie Pathé Tilburg Stappegoor
20:00 Babylon Pathé Tilburg Centrum
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
20:15 Pathaan Pathé Tilburg Centrum
20:15 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
20:30 Plane Pathé Tilburg Centrum
20:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
20:45 The Menu Pathé Tilburg Stappegoor
21:00 De Acht Bergen Cinecitta
21:00 Sneak Preview Cinecitta
21:00 The Fabelmans Cinecitta
21:15 All the Beauty and the Bloodshed Cinecitta
21:30 Broker Cinecitta
21:30 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
21:30 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
21:45 M3GAN Pathé Tilburg Stappegoor
21:50 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
22:00 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
22:00 Poker Face Pathé Tilburg Stappegoor
22:10 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
top dinsdag 07-02-2023
11:00 All the Beauty and the Bloodshed Cinecitta
11:00 The Fabelmans Cinecitta
11:00 Triangle of Sadness Cinecitta
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
11:00 Klem Pathé Tilburg Centrum
11:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Centrum
11:00 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 Black Panther: Wakanda Forever Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
11:10 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie Pathé Tilburg Stappegoor
11:15 Snow and the Bear (EN subtitles) Cinecitta
11:15 The Banshees of Inisherin Cinecitta
11:15 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
11:20 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
11:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Centrum
11:30 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
11:30 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Stappegoor
11:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
11:45 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
12:00 Fijn weekend Pathé Tilburg Centrum
12:15 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
12:30 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
13:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
13:00 A Man Called Otto Pathé Tilburg Stappegoor
13:15 Fijn weekend Pathé Tilburg Stappegoor
13:30 De Acht Bergen Cinecitta
13:30 The Fabelmans Cinecitta
13:30 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
13:30 Casa Coco Pathé Tilburg Stappegoor
13:45 À plein temps Cinecitta
13:45 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
14:00 Living Cinecitta
14:00 Babylon Pathé Tilburg Centrum
14:00 The Menu Pathé Tilburg Centrum
14:00 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
14:15 L'Innocent Cinecitta
14:15 Klem Pathé Tilburg Centrum
14:15 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie Pathé Tilburg Stappegoor
14:15 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
14:15 Oeps! Kids overboord Pathé Tilburg Stappegoor
14:45 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
14:45 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
15:00 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Stappegoor
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
15:15 Plane Pathé Tilburg Centrum
15:15 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
15:30 Triangle of Sadness Cinecitta
15:30 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
15:30 Pathaan Pathé Tilburg Stappegoor
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Centrum
16:15 Babylon Cinecitta
16:15 Presque Cinecitta
16:15 The Banshees of Inisherin Cinecitta
16:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
16:15 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
16:15 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
16:30 Close Cinecitta
16:30 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
16:30 Black Panther: Wakanda Forever Pathé Tilburg Stappegoor
16:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
16:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Centrum
17:15 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
17:30 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
17:30 The Menu Pathé Tilburg Stappegoor
17:45 Plane Pathé Tilburg Centrum
18:00 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
18:00 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
18:10 House Party Pathé Tilburg Stappegoor
18:15 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
18:30 De Acht Bergen Cinecitta
18:30 The Fabelmans Cinecitta
18:30 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
18:45 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
19:00 Living Cinecitta
19:00 Klem Pathé Tilburg Centrum
19:00 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Stappegoor
19:00 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
19:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Centrum
19:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
19:30 A Man Called Otto Pathé Tilburg Stappegoor
19:45 Babylon Pathé Tilburg Centrum
19:45 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
19:50 Fijn weekend Pathé Tilburg Stappegoor
20:00 Pathaan Pathé Tilburg Stappegoor
20:15 Plane Pathé Tilburg Centrum
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
20:30 Babylon Cinecitta
20:30 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
20:45 Sneaknight Pathé Tilburg Centrum
20:45 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
20:45 Prestij Meselesi Pathé Tilburg Stappegoor
21:00 L'Innocent (EN subtitles) Cinecitta
21:00 Sneaknight Pathé Tilburg Stappegoor
21:15 The Banshees of Inisherin Cinecitta
21:15 Triangle of Sadness Cinecitta
21:15 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
21:30 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
21:30 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
21:45 M3GAN Pathé Tilburg Stappegoor
21:50 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
22:00 Kutsal Damacana 4 Pathé Tilburg Stappegoor
22:10 Poker Face Pathé Tilburg Stappegoor
top woensdag 08-02-2023
11:00 Broker Cinecitta
11:00 De Acht Bergen Cinecitta
11:00 The Fabelmans Cinecitta
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
11:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
11:00 Babylon Pathé Tilburg Centrum
11:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
11:15 Living Cinecitta
11:15 De Acht Bergen Pathé Tilburg Centrum
11:15 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
11:15 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
11:15 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Stappegoor
11:15 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Tilburg Stappegoor
11:30 Klem Pathé Tilburg Centrum
11:30 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
11:30 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
11:40 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
11:50 I Wanna Dance with Somebody: The Whitney Houston Movie Pathé Tilburg Stappegoor
12:00 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
12:00 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
12:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
13:15 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
13:30 All the Beauty and the Bloodshed Cinecitta
13:30 De Acht Bergen Cinecitta
13:30 Snow and the Bear (EN subtitles) Cinecitta
13:30 The Banshees of Inisherin Pathé Tilburg Centrum
13:30 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
13:45 The Banshees of Inisherin Cinecitta
13:45 Strange World (NL) Pathé Tilburg Stappegoor
14:00 Close Cinecitta
14:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Centrum
14:00 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
14:00 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Tilburg Stappegoor
14:15 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Centrum
14:15 Oeps! Kids overboord Pathé Tilburg Stappegoor
14:30 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Tilburg Centrum
14:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Stappegoor
14:45 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Centrum
14:45 SuperHond & TurboKat (NL) Pathé Tilburg Stappegoor
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Tilburg Centrum
15:00 Het Feest van Tante Rita Pathé Tilburg Stappegoor
15:15 Klem Pathé Tilburg Centrum
15:15 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
15:15 Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL) Pathé Tilburg Stappegoor
15:20 Wil de Krokodil Pathé Tilburg Stappegoor
15:30 Babylon Cinecitta
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Tilburg Stappegoor
16:00 Rose Cinecitta
16:00 The Fabelmans Cinecitta
16:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Centrum
16:00 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
16:00 The Menu Pathé Tilburg Stappegoor
16:10 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
16:15 L'Innocent Cinecitta
16:15 Triangle of Sadness Cinecitta
16:15 The Fabelmans Pathé Tilburg Centrum
16:30 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Tilburg Centrum
16:30 De Tatta's Pathé Tilburg Centrum
16:30 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
16:35 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
17:00 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
17:15 Plane Pathé Tilburg Centrum
17:30 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
17:30 Prestij Meselesi Pathé Tilburg Stappegoor
18:30 De Acht Bergen Cinecitta
18:45 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Stappegoor
18:45 Prestij Meselesi Pathé Tilburg Stappegoor
18:45 Faithfully Yours Pathé Tilburg Stappegoor
19:00 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Cinecitta
19:00 The Banshees of Inisherin Cinecitta
19:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Centrum
19:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Stappegoor
19:15 Titanic 3D Pathé Tilburg Centrum
19:15 Klem Pathé Tilburg Stappegoor
19:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Stappegoor
19:35 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Centrum
19:45 Avatar: The Way of Water Pathé Tilburg Centrum
19:45 De Tatta's Pathé Tilburg Stappegoor
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Centrum
20:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Stappegoor
20:15 Pathaan Pathé Tilburg Stappegoor
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Centrum
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Stappegoor
20:30 Babylon Pathé Tilburg Stappegoor
20:50 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Stappegoor
21:00 L'Innocent Cinecitta
21:00 Triangle of Sadness Cinecitta
21:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Tilburg Centrum
21:15 Presque Cinecitta
21:15 The Banshees of Inisherin Cinecitta
21:15 The Fabelmans Cinecitta
21:15 Plane Pathé Tilburg Stappegoor
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Tilburg Stappegoor
21:50 Knock at the Cabin Pathé Tilburg Stappegoor
22:00 M3GAN Pathé Tilburg Stappegoor