home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Spijkenisse



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag
top zondag 20-01-2019
10:15 Glass Arcaplex
10:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Arcaplex
10:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Arcaplex
10:30 Mary Poppins Returns (NL) Arcaplex
10:30 Bohemian Rhapsody Arcaplex
10:45 Stan & Ollie Arcaplex
10:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
 
11:15 Vals Arcaplex
11:15 De Grinch (NL) Arcaplex
11:40 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Arcaplex
13:00 Glass Arcaplex
13:00 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
13:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Arcaplex
 
13:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Arcaplex
13:30 Aquaman Arcaplex
13:45 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Arcaplex
14:00 De Grinch (NL) Arcaplex
14:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Arcaplex
15:15 Welcome to Marwen Arcaplex
15:45 Creed II Arcaplex
15:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
16:00 Nobody's Fool Arcaplex
16:10 Mary Queen of Scots Arcaplex
16:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
16:20 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
16:30 Spider-Man: Into the Spider-Verse Arcaplex
16:30 How to Train Your Dragon 3 3D Arcaplex
18:15 A Star Is Born Arcaplex
18:30 Stan & Ollie Arcaplex
18:30 Second Act Arcaplex
18:40 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
18:50 Mary Queen of Scots Arcaplex
18:50 Glass Arcaplex
19:00 Creed II Arcaplex
19:00 Bohemian Rhapsody Arcaplex
19:00 Ben Is Back Arcaplex
20:45 Nobody's Fool Arcaplex
20:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
21:00 Mary Queen of Scots Arcaplex
21:00 Aquaman Arcaplex
21:15 Widows Arcaplex
21:30 White Boy Rick Arcaplex
21:30 Creed II Arcaplex
21:45 Glass Arcaplex
21:45 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
top maandag 21-01-2019
10:15 Glass Arcaplex
10:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Arcaplex
10:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Arcaplex
10:30 Mary Poppins Returns (NL) Arcaplex
10:30 Bohemian Rhapsody Arcaplex
10:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
10:45 Ben Is Back Arcaplex
11:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Arcaplex
11:00 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
11:40 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Arcaplex
13:00 Stan & Ollie Arcaplex
13:00 Glass Arcaplex
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
13:15 Glass Arcaplex
13:20 Mary Queen of Scots Arcaplex
13:30 Nobody's Fool Arcaplex
13:30 Aquaman Arcaplex
13:45 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Arcaplex
13:45 A Star Is Born Arcaplex
15:15 Welcome to Marwen Arcaplex
15:45 Creed II Arcaplex
15:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
16:00 Second Act Arcaplex
16:00 Mary Poppins Returns Arcaplex
16:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
16:20 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
16:30 Spider-Man: Into the Spider-Verse Arcaplex
16:45 How to Train Your Dragon 3 3D Arcaplex
18:15 A Star Is Born Arcaplex
18:30 Stan & Ollie Arcaplex
18:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Arcaplex
18:40 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
18:50 Mary Queen of Scots Arcaplex
18:50 Glass Arcaplex
19:00 Creed II Arcaplex
19:00 Bohemian Rhapsody Arcaplex
19:00 Ben Is Back Arcaplex
20:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
21:00 Mary Queen of Scots Arcaplex
21:00 Aquaman Arcaplex
21:15 Widows Arcaplex
21:15 Nobody's Fool Arcaplex
21:30 Replicas Arcaplex
21:30 Creed II Arcaplex
21:45 Glass Arcaplex
21:45 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
top dinsdag 22-01-2019
10:15 Glass Arcaplex
10:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Arcaplex
10:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Arcaplex
10:30 Mary Poppins Returns (NL) Arcaplex
10:30 Bohemian Rhapsody Arcaplex
10:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
10:45 Creed II Arcaplex
10:45 Ben Is Back Arcaplex
11:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Arcaplex
11:40 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Arcaplex
13:00 Stan & Ollie Arcaplex
13:00 Glass Arcaplex
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
13:15 Glass Arcaplex
13:20 Mary Queen of Scots Arcaplex
13:30 Nobody's Fool Arcaplex
13:30 Aquaman Arcaplex
13:45 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Arcaplex
13:45 A Star Is Born Arcaplex
15:15 Welcome to Marwen Arcaplex
15:45 Creed II Arcaplex
15:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
16:00 Mary Poppins Returns Arcaplex
16:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Arcaplex
16:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
16:20 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
16:30 Spider-Man: Into the Spider-Verse Arcaplex
16:45 How to Train Your Dragon 3 3D Arcaplex
18:30 Stan & Ollie Arcaplex
18:40 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
18:45 Second Act Arcaplex
18:50 Mary Queen of Scots Arcaplex
18:50 Glass Arcaplex
18:50 A Star Is Born Arcaplex
19:00 Creed II Arcaplex
19:00 Bohemian Rhapsody Arcaplex
19:00 Ben Is Back Arcaplex
20:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
21:00 Nobody's Fool Arcaplex
21:00 Aquaman Arcaplex
21:15 Widows Arcaplex
21:30 White Boy Rick Arcaplex
21:30 Creed II Arcaplex
21:40 Mary Queen of Scots Arcaplex
21:45 Glass Arcaplex
21:45 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
top woensdag 23-01-2019
10:15 Glass Arcaplex
10:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Arcaplex
10:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Arcaplex
10:30 Mary Poppins Returns (NL) Arcaplex
10:30 Bohemian Rhapsody Arcaplex
10:45 Stan & Ollie Arcaplex
10:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
10:45 Creed II Arcaplex
11:15 Vals Arcaplex
11:40 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Arcaplex
13:00 Glass Arcaplex
13:00 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
13:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Arcaplex
13:30 Ralph Breaks The Internet (NL) Arcaplex
13:30 Aquaman Arcaplex
13:45 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Arcaplex
14:00 De Grinch (NL) Arcaplex
14:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Arcaplex
15:15 Welcome to Marwen Arcaplex
15:45 Creed II Arcaplex
15:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
16:00 Nobody's Fool Arcaplex
16:10 Mary Queen of Scots Arcaplex
16:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Arcaplex
16:20 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
16:30 Spider-Man: Into the Spider-Verse Arcaplex
16:30 How to Train Your Dragon 3 3D Arcaplex
18:15 A Star Is Born Arcaplex
18:30 Stan & Ollie Arcaplex
18:30 Second Act Arcaplex
18:40 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
18:50 Mary Queen of Scots Arcaplex
18:50 Glass Arcaplex
19:00 Creed II Arcaplex
19:00 Bohemian Rhapsody Arcaplex
19:00 Ben Is Back Arcaplex
20:45 Nobody's Fool Arcaplex
20:45 Bohemian Rhapsody Arcaplex
21:00 Mary Queen of Scots Arcaplex
21:00 Aquaman Arcaplex
21:15 Widows Arcaplex
21:30 Replicas Arcaplex
21:30 Creed II Arcaplex
21:45 Glass Arcaplex
21:45 Bon Bini Holland 2 Arcaplex
top donderdag 24-01-2019
19:00 Dragon Ball Super: Broly Arcaplex

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Spijkenisse