home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Spijkenisse



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 09-02-2023
14:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
15:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Spijkenisse
15:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
15:15 Klem Kinepolis Spijkenisse
15:30 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
15:30 Plane Kinepolis Spijkenisse
15:30 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
 
15:40 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
18:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
18:50 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
18:50 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
19:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
19:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
 
19:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
19:15 Plane Kinepolis Spijkenisse
19:30 Titanic Kinepolis Spijkenisse
21:00 Klem Kinepolis Spijkenisse
21:05 The Fabelmans Kinepolis Spijkenisse
21:15 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
21:20 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
21:40 Plane Kinepolis Spijkenisse
21:40 M3GAN Kinepolis Spijkenisse
top vrijdag 10-02-2023
12:50 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
12:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Spijkenisse
12:50 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Spijkenisse
13:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
13:00 Klem Kinepolis Spijkenisse
13:00 Wil de Krokodil Kinepolis Spijkenisse
13:15 Plane Kinepolis Spijkenisse
14:00 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
14:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
14:40 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Spijkenisse
15:20 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
15:20 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
15:30 Klem Kinepolis Spijkenisse
15:30 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
15:45 Plane Kinepolis Spijkenisse
16:15 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
16:30 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Spijkenisse
18:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
18:50 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
19:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
19:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
19:15 Plane Kinepolis Spijkenisse
19:30 Titanic Kinepolis Spijkenisse
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
21:05 The Fabelmans Kinepolis Spijkenisse
21:15 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
21:20 Klem Kinepolis Spijkenisse
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
21:40 Plane Kinepolis Spijkenisse
21:40 M3GAN Kinepolis Spijkenisse
top zaterdag 11-02-2023
10:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
10:45 Wil de Krokodil Kinepolis Spijkenisse
10:45 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Spijkenisse
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Spijkenisse
10:50 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Spijkenisse
11:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
11:00 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
11:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Spijkenisse
11:00 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
12:50 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Spijkenisse
12:50 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Spijkenisse
13:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
13:15 Wil de Krokodil Kinepolis Spijkenisse
13:15 Oeps! Kids overboord Kinepolis Spijkenisse
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Spijkenisse
13:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
13:40 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Spijkenisse
14:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
15:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Spijkenisse
15:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Spijkenisse
15:20 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
15:30 Oeps! Kids overboord Kinepolis Spijkenisse
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Spijkenisse
15:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
16:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
16:15 Plane Kinepolis Spijkenisse
18:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
18:50 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
19:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
19:00 Plane Kinepolis Spijkenisse
19:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
19:30 Titanic Kinepolis Spijkenisse
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
21:10 The Fabelmans Kinepolis Spijkenisse
21:15 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
21:20 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
21:30 Plane Kinepolis Spijkenisse
21:40 M3GAN Kinepolis Spijkenisse
top zondag 12-02-2023
10:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
10:45 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Spijkenisse
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Spijkenisse
10:50 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Spijkenisse
10:50 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
11:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
11:00 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
11:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Spijkenisse
11:00 Oeps! Kids overboord Kinepolis Spijkenisse
12:50 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Spijkenisse
12:50 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Spijkenisse
13:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
13:10 Wil de Krokodil Kinepolis Spijkenisse
13:15 Oeps! Kids overboord Kinepolis Spijkenisse
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Spijkenisse
13:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
13:40 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Spijkenisse
14:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
15:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Spijkenisse
15:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Spijkenisse
15:20 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
15:30 Oeps! Kids overboord Kinepolis Spijkenisse
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Spijkenisse
15:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
16:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
16:15 Plane Kinepolis Spijkenisse
18:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
18:50 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
19:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
19:00 Plane Kinepolis Spijkenisse
19:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
19:30 Titanic Kinepolis Spijkenisse
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
21:10 The Fabelmans Kinepolis Spijkenisse
21:15 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
21:20 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
21:30 Plane Kinepolis Spijkenisse
21:40 M3GAN Kinepolis Spijkenisse
top maandag 13-02-2023
12:45 Klem Kinepolis Spijkenisse
12:50 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
13:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
13:00 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
13:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Spijkenisse
13:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
13:15 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
13:20 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
14:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
15:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Spijkenisse
15:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
15:15 Klem Kinepolis Spijkenisse
15:30 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
15:30 Plane Kinepolis Spijkenisse
15:30 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
15:40 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
18:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
18:50 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
18:50 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
19:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
19:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
19:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
19:15 Plane Kinepolis Spijkenisse
19:30 Titanic Kinepolis Spijkenisse
21:00 Klem Kinepolis Spijkenisse
21:05 The Fabelmans Kinepolis Spijkenisse
21:15 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
21:20 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
21:40 Plane Kinepolis Spijkenisse
21:40 M3GAN Kinepolis Spijkenisse
top dinsdag 14-02-2023
12:45 Klem Kinepolis Spijkenisse
12:50 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
13:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
13:00 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
13:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Spijkenisse
13:10 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
13:15 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
13:20 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
14:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
15:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Spijkenisse
15:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
15:15 Klem Kinepolis Spijkenisse
15:30 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
15:30 Plane Kinepolis Spijkenisse
15:30 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
15:40 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
18:50 Klem Kinepolis Spijkenisse
18:50 Knock at the Cabin Kinepolis Spijkenisse
18:50 Casa Coco Kinepolis Spijkenisse
19:00 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Spijkenisse
19:10 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
19:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Spijkenisse
19:15 Plane Kinepolis Spijkenisse
19:30 Titanic Kinepolis Spijkenisse
21:00 Klem Kinepolis Spijkenisse
21:05 The Fabelmans Kinepolis Spijkenisse
21:15 Faithfully Yours Kinepolis Spijkenisse
21:20 De Tatta's Kinepolis Spijkenisse
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Spijkenisse
21:40 Plane Kinepolis Spijkenisse
21:40 M3GAN Kinepolis Spijkenisse