home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Antwerpen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 24-09-2020
13:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
13:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
13:30 Dolittle (NL) Kinepolis Antwerpen
13:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
13:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
13:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
14:00 The Painted Bird Cartoon's
 
14:00 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
14:00 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
14:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
14:00 The Painted Bird UGC Antwerpen
14:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
14:00 Tenet UGC Antwerpen
14:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
 
14:15 Greenland Kinepolis Antwerpen
14:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
14:15 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
14:15 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
14:15 Rocks UGC Antwerpen
14:15 Lara UGC Antwerpen
14:30 Hope Gap Cartoon's
14:30 The Racer Cartoon's
14:30 Yakari Kinepolis Antwerpen
14:30 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
14:30 The Racer Kinepolis Antwerpen
14:30 Antebellum UGC Antwerpen
14:30 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
14:30 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
14:45 De Wraak van de Ninja (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
15:00 The High Note Kinepolis Antwerpen
15:00 Lassie (NL) Kinepolis Antwerpen
15:00 Tenet UGC Antwerpen
16:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma! Kinepolis Antwerpen
16:15 Ava Kinepolis Antwerpen
16:30 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:30 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
16:30 Rocks UGC Antwerpen
16:30 Lara UGC Antwerpen
16:45 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
16:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:45 Antebellum UGC Antwerpen
16:45 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
17:00 True History of the Kelly Gang Cartoon's
17:00 Lara Cartoon's
17:00 Follow Me Kinepolis Antwerpen
17:00 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Racer Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
17:00 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
17:00 The New Mutants UGC Antwerpen
17:00 Tenet UGC Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
17:15 Unhinged Kinepolis Antwerpen
17:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
17:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
17:15 The Racer UGC Antwerpen
17:30 Rocks Cartoon's
17:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Greenland Kinepolis Antwerpen
17:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
17:45 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
19:00 Tenet UGC Antwerpen
19:15 1917 Kinepolis Antwerpen
19:15 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
19:30 I Still Believe Kinepolis Antwerpen
19:30 Unhinged Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird UGC Antwerpen
19:30 Antebellum UGC Antwerpen
19:30 Greenland UGC Antwerpen
19:45 QT8: The First Eight Kinepolis Antwerpen
19:45 The Racer Kinepolis Antwerpen
19:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
19:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:45 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
19:45 Rocks UGC Antwerpen
19:45 Lara UGC Antwerpen
20:00 The Painted Bird Cartoon's
20:00 The Racer Cartoon's
20:00 Antoinette dans les CÚvennes Cartoon's
20:00 My Spy Kinepolis Antwerpen
20:00 Ava Kinepolis Antwerpen
20:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
20:00 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
20:00 Tenet UGC Antwerpen
20:00 The Racer UGC Antwerpen
20:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
20:15 Follow Me Kinepolis Antwerpen
20:15 Pinocchio Kinepolis Antwerpen
20:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
20:30 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
20:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
20:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
20:45 The Invisible Man Kinepolis Antwerpen
20:45 Antebellum Kinepolis Antwerpen
20:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
top vrijdag 25-09-2020
13:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
13:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
13:30 Dolittle (NL) Kinepolis Antwerpen
13:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
13:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
13:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
14:00 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
14:00 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
14:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
14:00 The Painted Bird UGC Antwerpen
14:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
14:00 Tenet UGC Antwerpen
14:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Greenland Kinepolis Antwerpen
14:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
14:15 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
14:15 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
14:15 Rocks UGC Antwerpen
14:15 Lara UGC Antwerpen
14:30 The Racer Cartoon's
14:30 Antoinette dans les CÚvennes Cartoon's
14:30 Lara Cartoon's
14:30 Yakari Kinepolis Antwerpen
14:30 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
14:30 The Racer Kinepolis Antwerpen
14:30 Antebellum UGC Antwerpen
14:30 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
14:30 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
14:45 De Wraak van de Ninja (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
15:00 The High Note Kinepolis Antwerpen
15:00 Lassie (NL) Kinepolis Antwerpen
15:00 Tenet UGC Antwerpen
16:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma! Kinepolis Antwerpen
16:15 Ava Kinepolis Antwerpen
16:30 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:30 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
16:30 Rocks UGC Antwerpen
16:30 Lara UGC Antwerpen
16:45 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
16:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:45 Antebellum UGC Antwerpen
16:45 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
17:00 True History of the Kelly Gang Cartoon's
17:00 The Painted Bird Cartoon's
17:00 Hope Gap Cartoon's
17:00 Follow Me Kinepolis Antwerpen
17:00 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Racer Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
17:00 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
17:00 Tenet UGC Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
17:15 Unhinged Kinepolis Antwerpen
17:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
17:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
17:15 The Racer UGC Antwerpen
17:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Greenland Kinepolis Antwerpen
17:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
17:45 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
19:15 1917 Kinepolis Antwerpen
19:15 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
19:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
19:30 I Still Believe Kinepolis Antwerpen
19:30 Unhinged Kinepolis Antwerpen
19:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird UGC Antwerpen
19:30 Antebellum UGC Antwerpen
19:30 Greenland UGC Antwerpen
19:45 Jackie Brown Kinepolis Antwerpen
19:45 The Racer Kinepolis Antwerpen
19:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
19:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:45 The New Mutants UGC Antwerpen
19:45 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
19:45 Rocks UGC Antwerpen
19:45 Lara UGC Antwerpen
20:00 Lara Cartoon's
20:00 Hope Gap Kinepolis Antwerpen
20:00 My Spy Kinepolis Antwerpen
20:00 Ava Kinepolis Antwerpen
20:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
20:00 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
20:00 Tenet UGC Antwerpen
20:00 The Racer UGC Antwerpen
20:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
20:15 Antoinette dans les CÚvennes Cartoon's
20:15 The High Note Kinepolis Antwerpen
20:15 Follow Me Kinepolis Antwerpen
20:15 Pinocchio Kinepolis Antwerpen
20:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
20:30 Rocks Cartoon's
20:30 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
20:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
20:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
20:45 The Invisible Man Kinepolis Antwerpen
20:45 Antebellum Kinepolis Antwerpen
20:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
22:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
22:00 Tenet Kinepolis Antwerpen
22:15 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
22:15 The Racer Kinepolis Antwerpen
22:30 Ava Kinepolis Antwerpen
22:30 Follow Me Kinepolis Antwerpen
22:30 Antebellum Kinepolis Antwerpen
22:45 Unhinged Kinepolis Antwerpen
22:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
22:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
top zaterdag 26-09-2020
13:15 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
13:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
13:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
13:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
13:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
13:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
14:00 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
14:00 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
14:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
14:00 Trolls Wereldtour (NL) UGC Antwerpen
14:00 The Painted Bird UGC Antwerpen
14:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
14:00 Tenet UGC Antwerpen
14:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Greenland Kinepolis Antwerpen
14:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
14:15 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
14:15 Rocks UGC Antwerpen
14:15 Lara UGC Antwerpen
14:30 Hope Gap Cartoon's
14:30 The Secret Garden Cartoon's
14:30 Antoinette dans les CÚvennes Cartoon's
14:30 Yakari Kinepolis Antwerpen
14:30 The Racer Kinepolis Antwerpen
14:30 Antebellum Kinepolis Antwerpen
14:30 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
14:30 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
14:45 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 De Wraak van de Ninja (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
15:00 Dolittle (NL) Kinepolis Antwerpen
15:00 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
15:00 Tenet UGC Antwerpen
16:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma! Kinepolis Antwerpen
16:15 Ava Kinepolis Antwerpen
16:30 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:30 Trolls Wereldtour (NL) UGC Antwerpen
16:30 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
16:30 Rocks UGC Antwerpen
16:30 Lara UGC Antwerpen
16:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
16:45 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
16:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:45 Antebellum UGC Antwerpen
16:45 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
17:00 True History of the Kelly Gang Cartoon's
17:00 The Racer Cartoon's
17:00 Rocks Cartoon's
17:00 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Racer Kinepolis Antwerpen
17:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
17:00 Tenet UGC Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
17:15 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
17:15 Unhinged Kinepolis Antwerpen
17:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
17:15 The Racer UGC Antwerpen
17:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Greenland Kinepolis Antwerpen
17:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
17:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
17:45 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
19:00 Tenet UGC Antwerpen
19:15 1917 Kinepolis Antwerpen
19:15 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
19:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird Cartoon's
19:30 I Still Believe Kinepolis Antwerpen
19:30 Unhinged Kinepolis Antwerpen
19:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird UGC Antwerpen
19:30 Antebellum UGC Antwerpen
19:30 Greenland UGC Antwerpen
19:45 Hope Gap Cartoon's
19:45 Pulp Fiction Kinepolis Antwerpen
19:45 The Racer Kinepolis Antwerpen
19:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
19:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:45 The New Mutants UGC Antwerpen
19:45 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
19:45 Rocks UGC Antwerpen
19:45 Lara UGC Antwerpen
20:00 Lara Cartoon's
20:00 Hope Gap Kinepolis Antwerpen
20:00 My Spy Kinepolis Antwerpen
20:00 Ava Kinepolis Antwerpen
20:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
20:00 Tenet UGC Antwerpen
20:00 The Racer UGC Antwerpen
20:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
20:15 The High Note Kinepolis Antwerpen
20:15 Follow Me Kinepolis Antwerpen
20:15 Pinocchio Kinepolis Antwerpen
20:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
20:30 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
20:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
20:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
20:45 The Invisible Man Kinepolis Antwerpen
20:45 Antebellum Kinepolis Antwerpen
20:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
22:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
22:00 Tenet Kinepolis Antwerpen
22:15 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
22:15 The Racer Kinepolis Antwerpen
22:30 Ava Kinepolis Antwerpen
22:30 Follow Me Kinepolis Antwerpen
22:30 Antebellum Kinepolis Antwerpen
22:45 Unhinged Kinepolis Antwerpen
22:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
22:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
top zondag 27-09-2020
13:15 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
13:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
13:30 Dolittle (NL) Kinepolis Antwerpen
13:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
13:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
13:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
13:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
14:00 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
14:00 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
14:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
14:00 Trolls Wereldtour (NL) UGC Antwerpen
14:00 The Painted Bird UGC Antwerpen
14:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
14:00 Tenet UGC Antwerpen
14:15 The High Note Kinepolis Antwerpen
14:15 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Greenland Kinepolis Antwerpen
14:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
14:15 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
14:15 Rocks UGC Antwerpen
14:15 Lara UGC Antwerpen
14:30 Hope Gap Cartoon's
14:30 Antoinette dans les CÚvennes Cartoon's
14:30 Yakari Kinepolis Antwerpen
14:30 The Racer Kinepolis Antwerpen
14:30 Antebellum Kinepolis Antwerpen
14:30 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
14:30 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
14:45 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 Hope Gap Kinepolis Antwerpen
14:45 De Wraak van de Ninja (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
15:00 Lassie (NL) Kinepolis Antwerpen
15:00 Unhinged Kinepolis Antwerpen
15:00 Tenet UGC Antwerpen
16:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma! Kinepolis Antwerpen
16:15 Ava Kinepolis Antwerpen
16:15 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:30 Trolls Wereldtour (NL) UGC Antwerpen
16:30 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
16:30 Rocks UGC Antwerpen
16:30 Lara UGC Antwerpen
16:45 Trolls Wereldtour (NL) Kinepolis Antwerpen
16:45 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
16:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:45 Antebellum UGC Antwerpen
16:45 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
17:00 The Painted Bird Cartoon's
17:00 Rocks Cartoon's
17:00 Lara Cartoon's
17:00 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Racer Kinepolis Antwerpen
17:00 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
17:00 Tenet UGC Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
17:15 Trolls Wereldtour 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
17:15 Lassie (NL) Kinepolis Antwerpen
17:15 Unhinged Kinepolis Antwerpen
17:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
17:15 The Racer UGC Antwerpen
17:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Follow Me Kinepolis Antwerpen
17:30 Greenland Kinepolis Antwerpen
17:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
17:45 Hope Gap Kinepolis Antwerpen
17:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
17:45 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
19:00 Tenet UGC Antwerpen
19:15 1917 Kinepolis Antwerpen
19:15 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
19:30 I Still Believe Kinepolis Antwerpen
19:30 Unhinged Kinepolis Antwerpen
19:30 Antebellum UGC Antwerpen
19:30 Greenland UGC Antwerpen
19:45 QT8: The First Eight Kinepolis Antwerpen
19:45 The Racer Kinepolis Antwerpen
19:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
19:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:45 The New Mutants UGC Antwerpen
19:45 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
19:45 Rocks UGC Antwerpen
19:45 Lara UGC Antwerpen
20:00 True History of the Kelly Gang Cartoon's
20:00 Hope Gap Cartoon's
20:00 My Spy Kinepolis Antwerpen
20:00 Ava Kinepolis Antwerpen
20:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
20:00 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
20:00 Tenet UGC Antwerpen
20:00 The Racer UGC Antwerpen
20:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
20:15 Follow Me Kinepolis Antwerpen
20:15 Pinocchio Kinepolis Antwerpen
20:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
20:30 The Racer Cartoon's
20:30 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
20:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
20:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
20:45 The Invisible Man Kinepolis Antwerpen
20:45 Antebellum Kinepolis Antwerpen
20:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
top maandag 28-09-2020
13:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
13:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
13:30 Dolittle (NL) Kinepolis Antwerpen
13:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
13:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
13:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
14:00 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
14:00 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
14:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
14:00 The Painted Bird UGC Antwerpen
14:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
14:00 Tenet UGC Antwerpen
14:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Greenland Kinepolis Antwerpen
14:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
14:15 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
14:15 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
14:15 Rocks UGC Antwerpen
14:15 Lara UGC Antwerpen
14:30 Antoinette dans les CÚvennes Cartoon's
14:30 Rocks Cartoon's
14:30 Lara Cartoon's
14:30 Yakari Kinepolis Antwerpen
14:30 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
14:30 The Racer Kinepolis Antwerpen
14:30 Antebellum UGC Antwerpen
14:30 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
14:30 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
14:45 De Wraak van de Ninja (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
15:00 The High Note Kinepolis Antwerpen
15:00 Lassie (NL) Kinepolis Antwerpen
15:00 Tenet UGC Antwerpen
16:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma! Kinepolis Antwerpen
16:15 Ava Kinepolis Antwerpen
16:30 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:30 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
16:30 Rocks UGC Antwerpen
16:30 Lara UGC Antwerpen
16:45 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
16:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:45 Antebellum UGC Antwerpen
16:45 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
17:00 True History of the Kelly Gang Cartoon's
17:00 Hope Gap Cartoon's
17:00 The Racer Cartoon's
17:00 Follow Me Kinepolis Antwerpen
17:00 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Racer Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
17:00 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
17:00 Tenet UGC Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
17:15 Unhinged Kinepolis Antwerpen
17:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
17:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
17:15 The Racer UGC Antwerpen
17:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Greenland Kinepolis Antwerpen
17:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
17:45 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
19:00 Tenet UGC Antwerpen
19:15 1917 Kinepolis Antwerpen
19:15 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird Cartoon's
19:30 I Still Believe Kinepolis Antwerpen
19:30 Unhinged Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird UGC Antwerpen
19:30 Greenland UGC Antwerpen
19:45 Once Upon a Time ... in Hollywood Kinepolis Antwerpen
19:45 The Racer Kinepolis Antwerpen
19:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
19:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:45 The New Mutants UGC Antwerpen
19:45 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
19:45 Rocks UGC Antwerpen
19:45 Lara UGC Antwerpen
20:00 Rocks Cartoon's
20:00 Lara Cartoon's
20:00 My Spy Kinepolis Antwerpen
20:00 Ava Kinepolis Antwerpen
20:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
20:00 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
20:00 Tenet UGC Antwerpen
20:00 The Racer UGC Antwerpen
20:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
20:15 Follow Me Kinepolis Antwerpen
20:15 Pinocchio Kinepolis Antwerpen
20:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
20:30 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
20:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
20:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
20:45 The Invisible Man Kinepolis Antwerpen
20:45 Antebellum Kinepolis Antwerpen
20:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
top dinsdag 29-09-2020
13:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
13:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
13:30 Dolittle (NL) Kinepolis Antwerpen
13:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
13:45 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
13:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
14:00 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
14:00 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
14:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
14:00 The Painted Bird UGC Antwerpen
14:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
14:00 Tenet UGC Antwerpen
14:15 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Greenland Kinepolis Antwerpen
14:15 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
14:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
14:15 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
14:15 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
14:15 Rocks UGC Antwerpen
14:15 Lara UGC Antwerpen
14:30 True History of the Kelly Gang Cartoon's
14:30 Hope Gap Cartoon's
14:30 Rocks Cartoon's
14:30 Yakari Kinepolis Antwerpen
14:30 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
14:30 The Racer Kinepolis Antwerpen
14:30 Antebellum UGC Antwerpen
14:30 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
14:30 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
14:45 De Wraak van de Ninja (NL) Kinepolis Antwerpen
14:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
15:00 The High Note Kinepolis Antwerpen
15:00 Lassie (NL) Kinepolis Antwerpen
15:00 Tenet UGC Antwerpen
16:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma! Kinepolis Antwerpen
16:15 Ava Kinepolis Antwerpen
16:30 Pinocchio (NL) Kinepolis Antwerpen
16:30 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:30 Antoinette dans les CÚvennes UGC Antwerpen
16:30 Rocks UGC Antwerpen
16:30 Lara UGC Antwerpen
16:45 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) Kinepolis Antwerpen
16:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
16:45 Antebellum UGC Antwerpen
16:45 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
16:45 Bigfoot Family (NL) UGC Antwerpen
17:00 Antoinette dans les CÚvennes Cartoon's
17:00 Rocks Cartoon's
17:00 Lara Cartoon's
17:00 Follow Me Kinepolis Antwerpen
17:00 Onward (NL) Kinepolis Antwerpen
17:00 The Racer Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
17:00 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
17:00 The Secret Garden UGC Antwerpen
17:00 Tenet UGC Antwerpen
17:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
17:15 Unhinged Kinepolis Antwerpen
17:15 Antebellum Kinepolis Antwerpen
17:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
17:15 The Racer UGC Antwerpen
17:30 Sonic (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Big Trip (NL) Kinepolis Antwerpen
17:30 Greenland Kinepolis Antwerpen
17:45 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
17:45 Bigfoot Family 3D (NL) Kinepolis Antwerpen
19:00 Tenet UGC Antwerpen
19:15 1917 Kinepolis Antwerpen
19:15 The Secret Garden Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird Cartoon's
19:30 I Still Believe Kinepolis Antwerpen
19:30 Unhinged Kinepolis Antwerpen
19:30 The Painted Bird UGC Antwerpen
19:30 Antebellum UGC Antwerpen
19:30 Greenland UGC Antwerpen
19:45 Django Unchained Kinepolis Antwerpen
19:45 The Racer Kinepolis Antwerpen
19:45 The Secret: Dare to Dream Kinepolis Antwerpen
19:45 Tenet Kinepolis Antwerpen
19:45 The New Mutants UGC Antwerpen
19:45 Rocks UGC Antwerpen
19:45 Lara UGC Antwerpen
20:00 The Racer Cartoon's
20:00 Lara Cartoon's
20:00 My Spy Kinepolis Antwerpen
20:00 Ava Kinepolis Antwerpen
20:00 Greenland Kinepolis Antwerpen
20:00 The Personal History of David Copperfield UGC Antwerpen
20:00 Tenet UGC Antwerpen
20:00 The Racer UGC Antwerpen
20:00 The Secret: Dare to Dream UGC Antwerpen
20:15 Follow Me Kinepolis Antwerpen
20:15 Pinocchio Kinepolis Antwerpen
20:15 Tenet Kinepolis Antwerpen
20:30 Bad Boys For Life Kinepolis Antwerpen
20:30 The Personal History of David Copperfield Kinepolis Antwerpen
20:30 The New Mutants Kinepolis Antwerpen
20:45 The Invisible Man Kinepolis Antwerpen
20:45 Antebellum Kinepolis Antwerpen
20:45 Tenet Kinepolis Antwerpen