home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Rotterdam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top vrijdag 15-12-2017
13:10 Wonder Pathé Schouwburgplein
13:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
13:30 The Square Kino Rotterdam
13:30 Flatliners Pathé De Kuip
13:30 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
13:40 Coco 3D Pathé Schouwburgplein
13:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
 
13:45 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
14:00 Escape Room Pathé De Kuip
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
14:05 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
14:10 Wonder Kinepolis Cinerama
14:10 Coco (NL) Pathé De Kuip
 
14:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
14:15 C’est la vie! Kinepolis Cinerama
14:15 Happy End Lantaren-Venster
14:15 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
14:15 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
14:20 Thelma Kino Rotterdam
14:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
14:30 De rode ziel Lantaren-Venster
14:30 Dikkertje Dap Pathé De Kuip
14:40 Loving Vincent Kinepolis Cinerama
14:40 The Party Kinepolis Cinerama
14:40 The Party Lantaren-Venster
14:45 Final Portrait Lantaren-Venster
14:50 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
14:50 Visages, villages Lantaren-Venster
14:50 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
15:00 Öteki Taraf Pathé De Kuip
15:00 Paddington 2 Pathé Schouwburgplein
15:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
15:15 Aile Arasinda Pathé De Kuip
15:20 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
15:20 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
15:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
15:45 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
16:00 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
16:00 Coco (NL) Pathé De Kuip
16:10 The Square Lantaren-Venster
16:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
16:15 Final Portrait Kinepolis Cinerama
16:15 Human Flow Kino Rotterdam
16:15 Battle of the Sexes Kino Rotterdam
16:20 Dr. Knock Pathé De Kuip
16:25 Thor: Ragnarök Kinepolis Cinerama
16:30 On Body and Soul Lantaren-Venster
16:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
16:30 Battle of the Sexes Lantaren-Venster
16:30 The Mountain Between Us Pathé Schouwburgplein
16:35 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
16:40 Wind River Kinepolis Cinerama
16:40 C’est la vie! Lantaren-Venster
16:40 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
16:45 Mimosas Lantaren-Venster
16:45 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
16:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
16:50 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
17:10 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
17:10 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
17:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
17:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé Schouwburgplein
17:25 Paddington 2 Pathé De Kuip
17:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
17:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
17:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Schouwburgplein
17:40 Gek van Geluk Pathé De Kuip
17:40 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
17:45 Breathe Pathé De Kuip
18:00 Coco 3D Pathé De Kuip
18:10 The Party Kinepolis Cinerama
18:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
18:20 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
18:30 Coco 3D Pathé Schouwburgplein
18:40 Wonder Pathé De Kuip
18:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
18:50 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
18:55 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
19:00 Wonder Kinepolis Cinerama
19:00 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
19:00 Visages, villages Kino Rotterdam
19:00 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
19:00 Instant Dreams Lantaren-Venster
19:00 Final Portrait Lantaren-Venster
19:00 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
19:00 Wonder Pathé Schouwburgplein
19:10 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
19:15 Happy End Kino Rotterdam
19:15 The Party Lantaren-Venster
19:30 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
19:30 Visages, villages Lantaren-Venster
19:30 Dr. Knock Pathé De Kuip
19:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
19:30 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
19:40 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
19:45 The Party Kinepolis Cinerama
20:00 Fences Cinema Islemunda
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:00 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
20:10 Justice League Pathé De Kuip
20:15 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
20:20 Gek van Geluk Pathé De Kuip
20:20 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
20:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
20:40 Aile Arasinda Pathé De Kuip
20:40 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
21:00 The Square Kino Rotterdam
21:00 Happy End Lantaren-Venster
21:00 Human Flow Lantaren-Venster
21:00 On Body and Soul Lantaren-Venster
21:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
21:10 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
21:15 Blade Runner 2049 Kinepolis Cinerama
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
21:15 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
21:15 Breathe Pathé De Kuip
21:20 The Square Kinepolis Cinerama
21:20 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
21:20 Breathe Kinepolis Cinerama
21:20 Escape Room Pathé De Kuip
21:30 Thelma Kino Rotterdam
21:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
21:30 Loving Vincent Lantaren-Venster
21:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
21:40 The Foreigner Pathé De Kuip
21:40 Escape Room Pathé Schouwburgplein
21:50 The Mountain Between Us Kinepolis Cinerama
22:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
22:05 Dr. Knock Pathé De Kuip
22:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
22:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Schouwburgplein
22:20 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
22:30 Thank You for Your Service Pathé Schouwburgplein
22:40 Öteki Taraf Pathé De Kuip
22:40 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
22:50 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
23:00 Escape Room Pathé De Kuip
23:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Schouwburgplein
23:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
23:15 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
23:20 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
23:25 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
23:30 Justice League 3D Pathé De Kuip
23:30 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
23:45 Thelma Kino Rotterdam
23:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
23:50 Your Name Kino Rotterdam
23:50 Breathe Pathé De Kuip
23:50 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Schouwburgplein
top zaterdag 16-12-2017
00:00 The Foreigner Pathé Schouwburgplein
00:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
00:45 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
01:00 Escape Room Pathé Schouwburgplein
01:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
09:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
09:15 De Familie Slim Pathé Schouwburgplein
09:45 Coco 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
10:00 Misfit Pathé De Kuip
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
10:05 Dikkertje Dap Pathé De Kuip
10:10 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
10:15 Escape Room Pathé De Kuip
10:20 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé De Kuip
10:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Schouwburgplein
10:30 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
10:30 Coco (NL) Pathé De Kuip
10:30 Star Wars Marathon 3D Pathé Schouwburgplein
10:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé Schouwburgplein
10:35 De Familie Slim Pathé De Kuip
10:40 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
10:45 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
10:45 Ferdinand (NL) Pathé Schouwburgplein
11:00 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
11:10 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
11:10 Paddington 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
11:15 Coco 3D (NL) Kinepolis Cinerama
11:20 Coco (NL) Pathé De Kuip
11:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé De Kuip
11:50 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
12:00 Rita & Krokodil (NL) Lantaren-Venster
12:00 Dikkertje Dap Lantaren-Venster
12:00 Kardesim Benim 2 Pathé De Kuip
12:05 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
12:05 Thelma Kino Rotterdam
12:05 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
12:10 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
12:15 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Kinepolis Cinerama
12:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
12:20 Breathe Kinepolis Cinerama
12:20 On Body and Soul Lantaren-Venster
12:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
12:30 Paddington 2 (NL) Kino Rotterdam
12:30 Ferdinand 3D (NL) Pathé De Kuip
12:30 Gek van Geluk Pathé De Kuip
12:30 De Familie Slim Pathé Schouwburgplein
12:40 Loving Vincent Lantaren-Venster
12:40 Justice League Pathé De Kuip
13:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Lantaren-Venster
13:00 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
13:00 Coco 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
13:10 K3 Love Cruise Pathé Schouwburgplein
13:20 Coco (NL) Pathé De Kuip
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
13:30 Ferdinand (NL) Pathé Schouwburgplein
13:40 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
13:45 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
13:45 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
13:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
14:00 De Familie Slim Kinepolis Cinerama
14:00 Coco (NL) Pathé De Kuip
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
14:05 Ferdinand (NL) Kinepolis Cinerama
14:05 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
14:10 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
14:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
14:15 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
14:25 Paddington 2 (NL) Lantaren-Venster
14:30 Coco (NL) Kino Rotterdam
14:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
14:30 De Familie Slim Pathé De Kuip
14:30 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
14:40 The Party Kinepolis Cinerama
14:40 Paddington 2 (NL) Kino Rotterdam
14:40 The Party Lantaren-Venster
14:45 Final Portrait Lantaren-Venster
14:50 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
14:50 Visages, villages Lantaren-Venster
15:00 Visages, villages Kino Rotterdam
15:00 Gremlins Pathé De Kuip
15:00 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
15:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
15:20 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
15:20 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
15:30 Breathe Pathé De Kuip
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
15:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
15:45 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
16:00 Star Wars Marathon Kinepolis Cinerama
16:00 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
16:00 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
16:00 Paddington 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
16:10 The Square Lantaren-Venster
16:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
16:15 Final Portrait Kinepolis Cinerama
16:20 Coco (NL) Pathé De Kuip
16:30 Paddington 2 (NL) Kinepolis Cinerama
16:30 On Body and Soul Lantaren-Venster
16:30 Battle of the Sexes Lantaren-Venster
16:30 Paddington 2 Pathé Schouwburgplein
16:35 C’est la vie! Kinepolis Cinerama
16:40 C’est la vie! Lantaren-Venster
16:40 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
16:45 Paddington 2 Kino Rotterdam
16:45 Instant Dreams Lantaren-Venster
16:45 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
16:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
17:00 Medea Kino Rotterdam
17:00 Star Wars: The Force Awakens Kino Rotterdam
17:10 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
17:10 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
17:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
17:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
17:15 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
17:25 Paddington 2 Pathé De Kuip
17:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
17:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
17:40 Gek van Geluk Pathé De Kuip
17:50 Ferdinand 3D Pathé De Kuip
17:50 Escape Room Pathé Schouwburgplein
18:05 Coco 3D Pathé De Kuip
18:10 The Party Kinepolis Cinerama
18:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
18:15 Ferdinand 3D Pathé Schouwburgplein
18:20 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
18:30 Wonder Pathé De Kuip
18:30 The Mountain Between Us Pathé Schouwburgplein
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
18:50 Happy End Kino Rotterdam
18:50 Coco 3D Pathé Schouwburgplein
18:55 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
19:00 Wonder Kinepolis Cinerama
19:00 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
19:00 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
19:00 Final Portrait Lantaren-Venster
19:00 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
19:00 Visages, villages Lantaren-Venster
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
19:10 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
19:15 The Party Lantaren-Venster
19:30 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
19:30 Suburbicon Kino Rotterdam
19:30 Dr. Knock Pathé De Kuip
19:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
19:30 Wonder Pathé Schouwburgplein
19:40 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
19:45 The Party Kinepolis Cinerama
19:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:00 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
20:15 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
20:20 Gek van Geluk Pathé De Kuip
20:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
20:40 Aile Arasinda Pathé De Kuip
20:40 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
20:40 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
21:00 The Square Kino Rotterdam
21:00 Happy End Lantaren-Venster
21:00 On Body and Soul Lantaren-Venster
21:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
21:00 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
21:10 Breathe Pathé De Kuip
21:15 Blade Runner 2049 Kinepolis Cinerama
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
21:20 The Square Kinepolis Cinerama
21:20 Breathe Kinepolis Cinerama
21:20 Escape Room Pathé De Kuip
21:30 Loving Vincent Lantaren-Venster
21:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
21:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
21:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé Schouwburgplein
21:35 The Foreigner Pathé De Kuip
21:40 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
21:45 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
21:50 The Mountain Between Us Kinepolis Cinerama
22:00 Escape Room Pathé Schouwburgplein
22:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
22:05 Dr. Knock Pathé De Kuip
22:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
22:15 Thelma Kino Rotterdam
22:20 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
22:30 Justice League Pathé Schouwburgplein
22:40 Öteki Taraf Pathé De Kuip
22:40 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
22:50 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
23:00 Escape Room Pathé De Kuip
23:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Schouwburgplein
23:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
23:15 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
23:20 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
23:25 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
23:30 Justice League 3D Pathé De Kuip
23:30 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Schouwburgplein
23:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
23:50 Breathe Pathé De Kuip
top zondag 17-12-2017
00:00 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
00:05 The Foreigner Pathé De Kuip
00:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
00:10 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
00:20 The Foreigner Pathé Schouwburgplein
01:00 Escape Room Pathé Schouwburgplein
01:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
09:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
09:10 K3 Love Cruise Pathé Schouwburgplein
09:20 De Familie Slim Pathé Schouwburgplein
09:30 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
09:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
09:40 De Familie Slim Pathé De Kuip
09:45 Coco 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
09:50 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
09:50 Coco (NL) Pathé De Kuip
09:55 Wonder Pathé De Kuip
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
10:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
10:20 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
10:25 Paddington 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
10:30 Down to Earth Lantaren-Venster
10:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
10:30 Mimosas Lantaren-Venster
10:30 Rita & Krokodil (NL) Lantaren-Venster
10:30 Happy End Lantaren-Venster
10:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
10:50 K3 Love Cruise Pathé Schouwburgplein
11:00 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
11:00 Gremlins Pathé De Kuip
11:10 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
11:15 Coco 3D (NL) Kinepolis Cinerama
11:15 Ferdinand (NL) Pathé Schouwburgplein
11:15 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
11:40 Ferdinand 3D (NL) Pathé De Kuip
11:45 Ferdinand (NL) Kinepolis Cinerama
11:50 Coco (NL) Pathé De Kuip
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
12:00 La Novia del Desierto Lantaren-Venster
12:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
12:05 Coco (NL) Kinepolis Cinerama
12:05 Visages, villages Kino Rotterdam
12:05 Happy End Kino Rotterdam
12:15 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Kinepolis Cinerama
12:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
12:20 Breathe Kinepolis Cinerama
12:20 On Body and Soul Lantaren-Venster
12:20 Il colore nascosto delle cose Lantaren-Venster
12:20 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
12:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
12:30 Instant Dreams Lantaren-Venster
12:30 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
12:30 De Familie Slim Pathé Schouwburgplein
12:40 Loving Vincent Lantaren-Venster
12:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
12:45 Kedi Lantaren-Venster
12:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé De Kuip
12:50 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
12:50 Coco 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
13:00 Coco (NL) Pathé De Kuip
13:00 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
13:10 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
13:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
13:20 Justice League 3D Pathé De Kuip
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
13:40 Paddington 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
13:45 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
14:00 De Familie Slim Kinepolis Cinerama
14:00 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
14:00 Coco 3D (NL) Pathé De Kuip
14:00 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
14:05 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
14:05 Paddington 2 (NL) Kino Rotterdam
14:10 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
14:10 Wonder Kinepolis Cinerama
14:10 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
14:15 Coco (NL) Kino Rotterdam
14:25 Paddington 2 (NL) Lantaren-Venster
14:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
14:30 Visages, villages Lantaren-Venster
14:30 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Lantaren-Venster
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
14:30 Ferdinand 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
14:40 The Party Kinepolis Cinerama
14:40 The Party Lantaren-Venster
14:45 Final Portrait Lantaren-Venster
14:50 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
14:50 Paddington 2 Pathé De Kuip
14:50 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
15:00 De rode ziel Blinibioscoop | Podium 0950
15:00 De Familie Slim Pathé De Kuip
15:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
15:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
15:25 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
15:30 Blade Runner 2049 Kino Rotterdam
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
15:35 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
15:40 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
15:50 Coco (NL) Pathé De Kuip
15:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
16:00 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
16:05 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
16:10 The Square Lantaren-Venster
16:15 Final Portrait Kinepolis Cinerama
16:15 Human Flow Kino Rotterdam
16:15 Human Flow Lantaren-Venster
16:15 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
16:30 Paddington 2 (NL) Kinepolis Cinerama
16:30 On Body and Soul Lantaren-Venster
16:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
16:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
16:35 C’est la vie! Kinepolis Cinerama
16:40 C’est la vie! Lantaren-Venster
16:40 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
16:40 Breathe Pathé De Kuip
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
16:50 Coco 3D Pathé De Kuip
16:50 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
17:00 Escape Room Pathé Schouwburgplein
17:05 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
17:10 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
17:10 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
17:10 Ferdinand 3D Pathé De Kuip
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
17:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
17:45 Escape Room Pathé De Kuip
17:50 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
18:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
18:10 The Party Kinepolis Cinerama
18:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
18:10 Paddington 2 Pathé Schouwburgplein
18:20 The Foreigner Pathé De Kuip
18:20 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
18:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
18:35 Coco 3D Pathé Schouwburgplein
18:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
18:55 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
19:00 Wonder Kinepolis Cinerama
19:00 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
19:00 Visages, villages Kino Rotterdam
19:00 Instant Dreams Lantaren-Venster
19:00 Final Portrait Lantaren-Venster
19:00 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
19:00 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
19:00 The Mountain Between Us Pathé Schouwburgplein
19:10 Dr. Knock Pathé De Kuip
19:10 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
19:15 Happy End Kino Rotterdam
19:15 The Party Lantaren-Venster
19:15 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
19:20 Aile Arasinda Pathé De Kuip
19:30 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
19:30 Visages, villages Lantaren-Venster
19:30 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
19:40 Escape Room Pathé De Kuip
19:45 The Party Kinepolis Cinerama
19:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
19:50 Breathe Pathé De Kuip
20:00 Gek van Geluk Pathé De Kuip
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
20:15 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
20:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:30 Wonder Pathé Schouwburgplein
20:40 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
20:50 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
21:00 The Square Kino Rotterdam
21:00 Happy End Lantaren-Venster
21:00 Human Flow Lantaren-Venster
21:00 On Body and Soul Lantaren-Venster
21:00 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
21:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
21:15 Blade Runner 2049 Kinepolis Cinerama
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
21:15 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
21:20 The Square Kinepolis Cinerama
21:20 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
21:20 Breathe Kinepolis Cinerama
21:20 Thor: Ragnarök 3D Pathé Schouwburgplein
21:30 Thelma Kino Rotterdam
21:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
21:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
21:30 Loving Vincent Lantaren-Venster
21:30 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
21:30 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
21:40 Öteki Taraf Pathé De Kuip
21:40 Escape Room Pathé De Kuip
21:45 Escape Room Pathé Schouwburgplein
21:50 The Mountain Between Us Kinepolis Cinerama
21:50 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
22:00 Justice League Pathé De Kuip
22:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
22:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
22:10 The Snowman Pathé De Kuip
22:25 Jigsaw Pathé De Kuip
22:30 Kardesim Benim 2 Pathé De Kuip
top maandag 18-12-2017
00:05 Your Name Kino Rotterdam
09:00 De Familie Slim Pathé Schouwburgplein
09:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
09:10 K3 Love Cruise Pathé Schouwburgplein
09:20 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
10:00 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
10:05 Happy End Kino Rotterdam
10:05 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé De Kuip
10:10 Suburbicon Pathé De Kuip
10:15 Dr. Knock Pathé De Kuip
10:15 Escape Room Pathé De Kuip
10:15 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
10:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
10:45 Human Flow Kino Rotterdam
10:50 Geostorm 3D Pathé De Kuip
10:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
11:00 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
11:00 Aile Arasinda Pathé De Kuip
11:00 Breathe Pathé De Kuip
11:00 Wonder Pathé Schouwburgplein
11:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
11:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
11:15 Justice League Pathé Schouwburgplein
11:20 Thelma Kino Rotterdam
11:20 The Foreigner Pathé De Kuip
11:35 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
11:40 Justice League 3D Pathé De Kuip
11:40 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
11:50 The Mountain Between Us Pathé Schouwburgplein
11:55 Victoria and Abdul Kinepolis Cinerama
11:55 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
12:00 Kedi Lantaren-Venster
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
12:10 Suburbicon Kino Rotterdam
12:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
12:20 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
12:20 Breathe Kinepolis Cinerama
12:20 On Body and Soul Lantaren-Venster
12:20 Dr. Knock Pathé De Kuip
12:20 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
12:30 Il colore nascosto delle cose Kinepolis Cinerama
12:30 Il colore nascosto delle cose Lantaren-Venster
12:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
12:40 Loving Vincent Lantaren-Venster
12:45 Coco 3D Pathé Schouwburgplein
12:50 Gek van Geluk Pathé De Kuip
13:20 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
13:30 The Square Kino Rotterdam
13:30 Flatliners Pathé De Kuip
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
13:30 Hidden Figures Pathé Schouwburgplein
13:35 Breathe Pathé De Kuip
13:40 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
13:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
13:45 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
13:45 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
13:50 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
14:00 The Foreigner Pathé De Kuip
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
14:05 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
14:10 Wonder Kinepolis Cinerama
14:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
14:15 Happy End Lantaren-Venster
14:15 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
14:20 The Mountain Between Us Kinepolis Cinerama
14:20 Thelma Kino Rotterdam
14:20 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
14:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
14:40 Loving Vincent Kinepolis Cinerama
14:40 The Party Kinepolis Cinerama
14:40 The Party Lantaren-Venster
14:45 Final Portrait Lantaren-Venster
14:50 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
14:50 Visages, villages Lantaren-Venster
14:50 Dr. Knock Pathé De Kuip
14:50 Ferdinand 3D Pathé Schouwburgplein
15:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
15:20 Gek van Geluk Pathé De Kuip
15:30 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
15:40 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
15:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
16:00 Escape Room Pathé De Kuip
16:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
16:00 Ferdinand (NL) Pathé Schouwburgplein
16:10 The Square Lantaren-Venster
16:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
16:10 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
16:15 Final Portrait Kinepolis Cinerama
16:15 Human Flow Kino Rotterdam
16:15 Battle of the Sexes Kino Rotterdam
16:15 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
16:25 Thor: Ragnarök Kinepolis Cinerama
16:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
16:30 On Body and Soul Lantaren-Venster
16:30 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
16:30 Coco (NL) Pathé De Kuip
16:35 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
16:40 Wind River Kinepolis Cinerama
16:40 C’est la vie! Lantaren-Venster
16:40 Breathe Pathé De Kuip
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
16:45 Mimosas Lantaren-Venster
16:50 The Snowman Pathé De Kuip
16:50 Thor: Ragnarök 3D Pathé Schouwburgplein
17:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
17:10 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
17:10 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
17:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
17:20 Jigsaw Pathé De Kuip
17:20 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
17:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
17:40 Paddington 2 Pathé De Kuip
17:40 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
18:10 The Party Kinepolis Cinerama
18:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
18:10 Escape Room Pathé De Kuip
18:10 Paddington 2 Pathé Schouwburgplein
18:20 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
18:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
18:30 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
18:45 Battle of the Sexes Kino Rotterdam
18:45 Aile Arasinda Pathé De Kuip
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
18:55 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
19:00 Wonder Kinepolis Cinerama
19:00 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
19:00 Final Portrait Lantaren-Venster
19:00 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
19:00 Visages, villages Lantaren-Venster
19:00 Sneak Preview Lantaren-Venster
19:00 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
19:00 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
19:10 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
19:10 Wonder Pathé Schouwburgplein
19:15 The Party Lantaren-Venster
19:20 Breathe Pathé De Kuip
19:30 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
19:30 Suburbicon Kino Rotterdam
19:30 Gremlins Pathé De Kuip
19:30 Dr. Knock Pathé De Kuip
19:45 The Party Kinepolis Cinerama
19:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
19:45 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
20:00 Gek van Geluk Pathé De Kuip
20:00 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
20:00 Happy End Pathé Schouwburgplein
20:15 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
20:20 Escape Room Pathé De Kuip
20:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:30 Gremlins Pathé Schouwburgplein
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
21:00 Happy End Lantaren-Venster
21:00 On Body and Soul Lantaren-Venster
21:00 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
21:15 Blade Runner 2049 Kinepolis Cinerama
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
21:15 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
21:15 Thelma Kino Rotterdam
21:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
21:20 The Square Kinepolis Cinerama
21:20 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
21:20 Breathe Kinepolis Cinerama
21:25 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
21:30 Happy End Kino Rotterdam
21:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
21:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
21:30 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
21:30 The Foreigner Pathé De Kuip
21:40 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
21:45 Escape Room Pathé Schouwburgplein
21:50 C’est la vie! Kinepolis Cinerama
21:50 Justice League 3D Pathé De Kuip
21:50 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
22:00 Öteki Taraf Pathé De Kuip
22:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
22:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
22:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Schouwburgplein
22:20 Kardesim Benim 2 Pathé De Kuip
22:20 Escape Room Pathé De Kuip
22:20 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
22:30 Breathe Pathé De Kuip
top dinsdag 19-12-2017
10:00 Escape Room Pathé De Kuip
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
10:05 Suburbicon Kino Rotterdam
10:05 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé De Kuip
10:15 Dr. Knock Pathé De Kuip
10:20 Suburbicon Pathé De Kuip
10:30 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
10:45 Human Flow Kino Rotterdam
10:50 Aile Arasinda Pathé De Kuip
11:00 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
11:00 Breathe Pathé De Kuip
11:00 Wonder Pathé Schouwburgplein
11:00 Justice League Pathé Schouwburgplein
11:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
11:10 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
11:10 Happy End Pathé Schouwburgplein
11:20 Thelma Kino Rotterdam
11:20 Geostorm 3D Pathé De Kuip
11:20 The Foreigner Pathé De Kuip
11:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
11:35 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
11:40 Justice League 3D Pathé De Kuip
11:55 Victoria and Abdul Kinepolis Cinerama
11:55 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
12:00 La Novia del Desierto Lantaren-Venster
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
12:10 Happy End Kino Rotterdam
12:10 Dr. Knock Pathé De Kuip
12:10 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
12:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
12:20 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
12:20 Breathe Kinepolis Cinerama
12:20 On Body and Soul Lantaren-Venster
12:30 Il colore nascosto delle cose Kinepolis Cinerama
12:30 Visages, villages Lantaren-Venster
12:30 Thank You for Your Service Pathé Schouwburgplein
12:40 Loving Vincent Lantaren-Venster
12:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
12:50 Gek van Geluk Pathé De Kuip
13:10 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
13:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
13:30 The Square Kino Rotterdam
13:30 Flatliners Pathé De Kuip
13:30 Hidden Figures Pathé De Kuip
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
13:30 Ferdinand 3D Pathé Schouwburgplein
13:30 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
13:40 Breathe Pathé De Kuip
13:40 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
13:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
13:45 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
13:50 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
14:00 The Foreigner Pathé De Kuip
14:05 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
14:10 Wonder Kinepolis Cinerama
14:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
14:15 Happy End Lantaren-Venster
14:15 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
14:20 The Mountain Between Us Kinepolis Cinerama
14:20 Thelma Kino Rotterdam
14:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
14:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
14:30 Coco 3D Pathé Schouwburgplein
14:40 Loving Vincent Kinepolis Cinerama
14:40 The Party Kinepolis Cinerama
14:40 The Party Lantaren-Venster
14:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
14:45 Final Portrait Lantaren-Venster
14:45 Dr. Knock Pathé De Kuip
14:50 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
15:00 Thor: Ragnarök 3D Pathé Schouwburgplein
15:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
15:20 Gek van Geluk Pathé De Kuip
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
15:45 The Mountain Between Us Pathé Schouwburgplein
15:50 Coco (NL) Pathé De Kuip
15:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
16:00 Escape Room Pathé De Kuip
16:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
16:00 Ferdinand (NL) Pathé Schouwburgplein
16:10 The Square Lantaren-Venster
16:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
16:10 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
16:15 Final Portrait Kinepolis Cinerama
16:15 Blade Runner 2049 Kino Rotterdam
16:15 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
16:20 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
16:25 Thor: Ragnarök Kinepolis Cinerama
16:30 On Body and Soul Lantaren-Venster
16:30 Battle of the Sexes Lantaren-Venster
16:30 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
16:35 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
16:40 Wind River Kinepolis Cinerama
16:40 Visages, villages Kino Rotterdam
16:40 C’est la vie! Lantaren-Venster
16:40 Breathe Pathé De Kuip
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
16:45 De rode ziel Lantaren-Venster
16:45 Justice League 3D Pathé De Kuip
17:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
17:10 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
17:10 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
17:10 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
17:20 Jigsaw Pathé De Kuip
17:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
17:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
17:40 Paddington 2 Pathé De Kuip
17:50 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Schouwburgplein
18:00 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
18:10 The Party Kinepolis Cinerama
18:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
18:10 Escape Room Pathé De Kuip
18:10 Escape Room Pathé Schouwburgplein
18:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
18:30 Wonder Pathé Schouwburgplein
18:40 Öteki Taraf Pathé De Kuip
18:40 Wonder Pathé De Kuip
18:45 Human Flow Kino Rotterdam
18:45 Justice League 3D Pathé De Kuip
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
18:55 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
19:00 Wonder Kinepolis Cinerama
19:00 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
19:00 Final Portrait Lantaren-Venster
19:00 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
19:00 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
19:00 Visages, villages Lantaren-Venster
19:00 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
19:00 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
19:15 Suburbicon Kino Rotterdam
19:15 The Party Lantaren-Venster
19:15 Daddy's Home 2 Pathé De Kuip
19:20 The Mountain Between Us Pathé De Kuip
19:30 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
19:30 O Brother, Where Art Thou? Kino Rotterdam
19:30 Dr. Knock Pathé De Kuip
19:45 The Party Kinepolis Cinerama
19:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
19:45 Paddington 2 Pathé Schouwburgplein
20:00 Gek van Geluk Pathé De Kuip
20:15 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
20:15 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
20:15 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
20:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
21:00 On Body and Soul Lantaren-Venster
21:00 Happy End Lantaren-Venster
21:00 Sneak Preview Pathé De Kuip
21:00 Sneak Preview Pathé Schouwburgplein
21:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
21:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
21:20 The Square Kinepolis Cinerama
21:20 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
21:20 Breathe Kinepolis Cinerama
21:20 Breathe Pathé De Kuip
21:20 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
21:25 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
21:30 You Were Never Really Here Kinepolis Cinerama
21:30 Thelma Kino Rotterdam
21:30 Sneak Preview Kino Rotterdam
21:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
21:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
21:30 Loving Vincent Lantaren-Venster
21:35 The Foreigner Pathé De Kuip
21:40 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
21:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
21:50 C’est la vie! Kinepolis Cinerama
21:50 Aile Arasinda Pathé De Kuip
22:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
22:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
22:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
22:15 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
22:25 Kardesim Benim 2 Pathé De Kuip
22:30 Escape Room Pathé De Kuip
22:30 Escape Room Pathé Schouwburgplein
top woensdag 20-12-2017
09:00 Pitch Perfect 3 Pathé Schouwburgplein
09:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
09:05 Escape Room Pathé Schouwburgplein
09:10 De Familie Slim Pathé Schouwburgplein
09:10 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
10:00 Aile Arasinda Pathé De Kuip
10:00 Dr. Knock Pathé De Kuip
10:00 Escape Room Pathé De Kuip
10:00 Paddington 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
10:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
10:10 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
10:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
10:20 Justice League 3D Pathé De Kuip
10:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
10:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
10:45 Wonder Pathé De Kuip
11:00 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
11:00 Thor: Ragnarök 3D Pathé Schouwburgplein
11:10 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
11:10 Pitch Perfect 3 Pathé Schouwburgplein
11:15 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
11:15 Breathe Pathé De Kuip
11:15 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
11:25 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
11:30 Thank You for Your Service Pathé De Kuip
11:35 Loving Vincent Kinepolis Cinerama
11:35 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
11:40 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
11:45 Ferdinand (NL) Kinepolis Cinerama
11:50 The Foreigner Pathé De Kuip
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
12:00 Rita & Krokodil (NL) Lantaren-Venster
12:00 La Novia del Desierto Lantaren-Venster
12:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
12:05 Happy End Kino Rotterdam
12:10 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
12:15 C’est la vie! Kinepolis Cinerama
12:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
12:20 Breathe Kinepolis Cinerama
12:20 On Body and Soul Lantaren-Venster
12:20 Paddington 2 Pathé De Kuip
12:20 De Familie Slim Pathé Schouwburgplein
12:30 Il colore nascosto delle cose Kinepolis Cinerama
12:30 Il colore nascosto delle cose Lantaren-Venster
12:30 Dr. Knock Pathé De Kuip
12:40 Loving Vincent Lantaren-Venster
12:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
13:00 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
13:20 Paddington 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
13:30 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
13:35 Coco 3D (NL) Kinepolis Cinerama
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé De Kuip
13:40 Coco (NL) Pathé De Kuip
13:40 Ferdinand 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
13:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
13:45 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
13:45 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
13:50 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
13:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
14:00 Siv gaat logeren Cinema Islemunda
14:00 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
14:00 Coco 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
14:05 Star Wars: The Last Jedi Kinepolis Cinerama
14:15 Coco (NL) Kino Rotterdam
14:15 K3 Love Cruise Pathé Schouwburgplein
14:20 K3 Love Cruise Pathé De Kuip
14:25 Paddington 2 (NL) Lantaren-Venster
14:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
14:30 Visages, villages Lantaren-Venster
14:30 Pitch Perfect 3 Pathé De Kuip
14:40 The Party Kinepolis Cinerama
14:40 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Kinepolis Cinerama
14:40 Paddington 2 (NL) Kino Rotterdam
14:40 The Party Lantaren-Venster
14:45 Final Portrait Lantaren-Venster
14:50 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
14:50 Paddington 2 (NL) Pathé De Kuip
15:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Lantaren-Venster
15:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
15:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
15:10 Ferdinand (NL) Pathé De Kuip
15:20 Coco 3D (NL) Pathé De Kuip
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
15:40 De Familie Slim Pathé De Kuip
15:45 Pitch Perfect 3 Pathé Schouwburgplein
15:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
16:00 Coco 3D (NL) Pathé De Kuip
16:00 Ferdinand (NL) Pathé Schouwburgplein
16:10 The Square Lantaren-Venster
16:15 Final Portrait Kinepolis Cinerama
16:15 Battle of the Sexes Kino Rotterdam
16:15 Coco (NL) Pathé Schouwburgplein
16:20 De Familie Slim Kinepolis Cinerama
16:20 Ferdinand 3D (NL) Pathé De Kuip
16:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
16:30 On Body and Soul Lantaren-Venster
16:30 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
16:30 Ferdinand 3D Pathé De Kuip
16:30 Gek van Geluk Pathé De Kuip
16:30 Justice League Pathé Schouwburgplein
16:35 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
16:40 C’est la vie! Lantaren-Venster
16:40 Breathe Pathé De Kuip
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
16:45 Mimosas Lantaren-Venster
16:45 Paddington 2 Pathé Schouwburgplein
16:50 Paddington 2 Kino Rotterdam
16:50 Coco 3D Pathé De Kuip
17:00 Coco 3D Pathé Schouwburgplein
17:05 Thor: Ragnarök 3D Pathé De Kuip
17:10 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé De Kuip
17:25 Breathe Kinepolis Cinerama
17:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
17:35 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
17:40 Pitch Perfect 3 Pathé De Kuip
18:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
18:00 Ferdinand 3D Pathé Schouwburgplein
18:05 Ayla: The Daughter of War Pathé De Kuip
18:10 The Party Kinepolis Cinerama
18:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
18:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
18:30 Murder on the Orient Express Pathé Schouwburgplein
18:45 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
18:55 Wonderstruck Kinepolis Cinerama
19:00 Wonder Kinepolis Cinerama
19:00 Dr. Knock Kinepolis Cinerama
19:00 A Ghost Story Kino Rotterdam
19:00 Vele hemels boven de zevende Lantaren-Venster
19:00 De rode ziel Lantaren-Venster
19:00 Visages, villages Lantaren-Venster
19:00 Dr. Knock Pathé De Kuip
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
19:00 Wonder Pathé Schouwburgplein
19:15 Suburbicon Kino Rotterdam
19:15 The Party Lantaren-Venster
19:15 Huisvrouwen bestaan niet Pathé De Kuip
19:20 Aile Arasinda Pathé De Kuip
19:20 Pitch Perfect 3 Pathé Schouwburgplein
19:25 Murder on the Orient Express Pathé De Kuip
19:30 Murder on the Orient Express Kinepolis Cinerama
19:30 Final Portrait Lantaren-Venster
19:30 Huisvrouwen bestaan niet Pathé De Kuip
19:40 Gek van Geluk Pathé Schouwburgplein
19:45 The Party Kinepolis Cinerama
19:50 Bad Moms 2 Pathé De Kuip
20:00 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet Kinepolis Cinerama
20:00 Huisvrouwen bestaan niet Pathé De Kuip
20:00 Gek van Geluk Pathé De Kuip
20:00 Huisvrouwen bestaan niet Pathé Schouwburgplein
20:30 Star Wars: The Last Jedi Kino Rotterdam
20:30 Huisvrouwen bestaan niet Pathé De Kuip
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
21:00 The Square Kino Rotterdam
21:00 On Body and Soul Lantaren-Venster
21:00 Human Flow Lantaren-Venster
21:00 The Killing of a Sacred Deer Lantaren-Venster
21:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
21:10 Bad Moms 2 Pathé Schouwburgplein
21:15 Blade Runner 2049 Kinepolis Cinerama
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Kinepolis Cinerama
21:15 The Killing of a Sacred Deer Kino Rotterdam
21:15 Happy End Lantaren-Venster
21:20 The Square Kinepolis Cinerama
21:20 Vele hemels boven de zevende Kinepolis Cinerama
21:20 Breathe Kinepolis Cinerama
21:30 Thelma Kino Rotterdam
21:30 Wonderstruck Lantaren-Venster
21:30 Loving Vincent Lantaren-Venster
21:30 The Snowman Pathé De Kuip
21:30 Escape Room Pathé Schouwburgplein
21:40 Escape Room Pathé De Kuip
21:40 Justice League 3D Pathé Schouwburgplein
21:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé De Kuip
21:50 The Mountain Between Us Kinepolis Cinerama
22:00 Justice League Pathé De Kuip
22:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Schouwburgplein
22:05 Breathe Pathé De Kuip
22:05 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé De Kuip
22:10 The Foreigner Pathé De Kuip
22:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Schouwburgplein
22:20 Öteki Taraf Pathé De Kuip
22:20 Jigsaw Pathé De Kuip

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam