home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Rotterdam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top donderdag 27-06-2019
10:00 Casper en Emma op jacht naar de schat Pathé De Kuip
10:00 Child's Play Pathé De Kuip
10:00 Yesterday Pathé De Kuip
10:00 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
10:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
10:05 Apollo 11 Pathé De Kuip
10:05 The Hustle Pathé Schouwburgplein
 
10:10 Booksmart Kino Rotterdam
10:10 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
10:15 Five Feet Apart Pathé De Kuip
10:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
10:20 Apollo 11 Kino Rotterdam
10:20 Rocketman Pathé De Kuip
10:20 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé Schouwburgplein
 
10:30 Yesterday Kino Rotterdam
10:30 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
10:35 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
10:45 Long Shot Pathé De Kuip
10:45 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
11:10 Toy Story 4 Kino Rotterdam
11:15 Green Book Kinepolis Cinerama
11:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
11:15 Yesterday Pathé Schouwburgplein
11:20 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
11:20 Red Joan Kinepolis Cinerama
11:25 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
11:30 Tolkien Kinepolis Cinerama
11:30 Rocketman Pathé Schouwburgplein
11:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
11:35 Booksmart Pathé De Kuip
11:40 Hotel Mumbai Pathé De Kuip
11:50 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
11:50 Aladdin Pathé De Kuip
11:50 Booksmart Pathé Schouwburgplein
12:00 Le Semeur Lantaren-Venster
12:05 A Dog's Journey Pathé De Kuip
12:10 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
12:20 Devil's Pie - D'Angelo Kino Rotterdam
12:20 Yesterday Kino Rotterdam
12:20 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
12:20 Ramen Shop Lantaren-Venster
12:20 Child's Play Pathé De Kuip
12:20 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
12:30 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
12:40 Yesterday Pathé De Kuip
12:45 Yuli Lantaren-Venster
12:45 Carmen & Lola Lantaren-Venster
12:50 Five Feet Apart Pathé De Kuip
12:55 The Hustle Pathé De Kuip
13:00 De Libi Kino Rotterdam
13:05 Rocketman Pathé De Kuip
13:10 Yesterday Kinepolis Cinerama
13:10 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
13:10 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
13:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
13:15 Untouchable Kino Rotterdam
13:15 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
13:20 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
13:30 Long Shot Pathé De Kuip
13:35 Rocketman Kinepolis Cinerama
13:45 Aladdin Kinepolis Cinerama
13:50 Nous finirons ensemble Kinepolis Cinerama
13:50 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
13:55 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
14:00 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
14:00 Yesterday Lantaren-Venster
14:00 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
14:10 Rocketman Kino Rotterdam
14:10 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
14:20 Nous finirons ensemble Lantaren-Venster
14:20 Queen of Hearts Lantaren-Venster
14:20 Booksmart Pathé De Kuip
14:20 Yesterday Pathé Schouwburgplein
14:30 Apollo 11 Pathé De Kuip
14:35 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
14:40 Aladdin 3D Pathé De Kuip
14:40 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
14:45 Apollo 11 Kino Rotterdam
14:45 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
14:50 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
15:00 Apollo 11 Lantaren-Venster
15:00 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
15:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
15:10 Booksmart Kino Rotterdam
15:10 The Wild Pear Tree Lantaren-Venster
15:10 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
15:20 Toy Story 4 Kino Rotterdam
15:20 Yesterday Pathé De Kuip
15:25 Child's Play Pathé De Kuip
15:30 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
15:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
15:40 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
15:50 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
16:00 Rocketman Kinepolis Cinerama
16:00 Toy Story 4 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
16:10 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
16:15 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
16:15 Aladdin Kinepolis Cinerama
16:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
16:15 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
16:20 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
16:30 Long Shot Kinepolis Cinerama
16:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
16:30 Three Identical Strangers Lantaren-Venster
16:30 Booksmart Pathé Schouwburgplein
16:40 Le Semeur Kino Rotterdam
16:45 Yesterday Kino Rotterdam
16:45 Yesterday Pathé De Kuip
16:50 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
16:50 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
16:55 Ága Lantaren-Venster
17:00 Rocketman Lantaren-Venster
17:00 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
17:10 The Secret Life of Pets 2 3D Pathé De Kuip
17:10 Child's Play Pathé Schouwburgplein
17:15 Ma Pathé De Kuip
17:20 Three Identical Strangers Kino Rotterdam
17:20 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
17:20 Yesterday Pathé Schouwburgplein
17:25 The Biggest Little Farm Kino Rotterdam
17:25 Aladdin 3D Pathé De Kuip
17:30 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
17:30 Child's Play Pathé De Kuip
18:00 Yesterday Pathé De Kuip
18:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
18:05 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
18:15 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
18:20 100% Coco New York Pathé De Kuip
18:20 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
18:45 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
18:45 Long Shot Kino Rotterdam
18:45 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
18:50 Yesterday Kinepolis Cinerama
18:50 Five Feet Apart Pathé De Kuip
18:50 Long Shot Pathé Schouwburgplein
18:55 Rocketman Kinepolis Cinerama
19:00 Rear Window Kinepolis Cinerama
19:00 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
19:00 Yesterday Lantaren-Venster
19:00 The Hustle Pathé De Kuip
19:00 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
19:10 Apollo 11 Kino Rotterdam
19:10 Ága Lantaren-Venster
19:10 Long Shot Pathé De Kuip
19:20 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
19:20 Apollo 11 Pathé De Kuip
19:20 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
19:25 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
19:25 Toy Story 4 Kino Rotterdam
19:25 Yesterday Kino Rotterdam
19:30 Apollo 11 Lantaren-Venster
19:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
19:30 Rocketman Pathé De Kuip
19:35 Booksmart Pathé De Kuip
19:40 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
19:40 Child's Play Pathé De Kuip
19:40 Booksmart Pathé Schouwburgplein
19:50 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
20:00 Yesterday Pathé Schouwburgplein
20:10 De Libi Pathé De Kuip
20:20 Aladdin 3D Pathé De Kuip
20:20 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
20:30 Kabir Singh Pathé De Kuip
20:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
20:40 Yesterday Pathé De Kuip
20:50 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
21:00 Queen of Hearts Lantaren-Venster
21:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
21:10 Yesterday Kino Rotterdam
21:10 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
21:15 The Fall of the American Empire Kinepolis Cinerama
21:15 Rocketman Kino Rotterdam
21:15 La terra dell'abbastanza Lantaren-Venster
21:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
21:15 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
21:20 Long Shot Kinepolis Cinerama
21:20 Le Grand Bain Kinepolis Cinerama
21:25 Aladdin Kinepolis Cinerama
21:25 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
21:30 Toy Story 4 Kino Rotterdam
21:30 Rocketman Lantaren-Venster
21:30 Yesterday Lantaren-Venster
21:30 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
21:30 Long Shot Pathé De Kuip
21:30 Child's Play Pathé Schouwburgplein
21:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
21:35 John Wick 3: Parabellum Kinepolis Cinerama
21:50 Booksmart Kino Rotterdam
21:50 Child's Play Pathé De Kuip
21:55 Ma Pathé De Kuip
22:00 Aladdin Pathé De Kuip
22:00 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé Schouwburgplein
22:10 De Libi Pathé De Kuip
22:20 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
22:20 The Hustle Pathé Schouwburgplein
22:30 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
22:40 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
23:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
23:10 Child's Play Pathé Schouwburgplein
top vrijdag 28-06-2019
00:05 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
10:00 Casper en Emma op jacht naar de schat Pathé De Kuip
10:00 Yesterday Pathé De Kuip
10:00 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
10:00 Child's Play Pathé Schouwburgplein
10:05 The Hustle Pathé De Kuip
10:05 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
10:10 Booksmart Kino Rotterdam
10:10 Booksmart Pathé De Kuip
10:10 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
10:10 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
10:20 Apollo 11 Kino Rotterdam
10:20 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
10:30 Yesterday Kino Rotterdam
10:30 Aladdin 3D Pathé De Kuip
10:45 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
10:45 Wild Rose Pathé Schouwburgplein
10:50 Apollo 11 Pathé De Kuip
10:50 Aladdin 3D Pathé De Kuip
11:00 Booksmart Pathé Schouwburgplein
11:10 Toy Story 4 Kino Rotterdam
11:10 Tolkien Pathé De Kuip
11:10 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
11:15 Green Book Kinepolis Cinerama
11:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
11:20 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
11:20 Red Joan Kinepolis Cinerama
11:20 Child's Play Pathé De Kuip
11:25 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
11:30 Tolkien Kinepolis Cinerama
11:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
11:40 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
11:50 Men in Black: International Pathé De Kuip
11:55 Ma Pathé De Kuip
12:00 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé Schouwburgplein
12:00 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
12:15 Yesterday Pathé De Kuip
12:15 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
12:20 Devil's Pie - D'Angelo Kino Rotterdam
12:20 Yesterday Kino Rotterdam
12:20 Long Shot Pathé De Kuip
12:30 Rocketman Pathé De Kuip
12:30 Yesterday Pathé Schouwburgplein
12:35 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
12:40 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
12:55 Booksmart Kino Rotterdam
13:00 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
13:05 Apollo 11 Pathé De Kuip
13:10 Yesterday Kinepolis Cinerama
13:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
13:15 Untouchable Kino Rotterdam
13:15 Aladdin 3D Pathé De Kuip
13:20 Booksmart Pathé De Kuip
13:20 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
13:30 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
13:35 Rocketman Kinepolis Cinerama
13:40 Five Feet Apart Pathé De Kuip
13:45 Aladdin Kinepolis Cinerama
13:50 Nous finirons ensemble Kinepolis Cinerama
13:50 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
13:55 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
14:00 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
14:00 Booksmart Pathé Schouwburgplein
14:10 Rocketman Kino Rotterdam
14:10 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
14:15 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
14:15 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
14:30 Men in Black: International Pathé De Kuip
14:30 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
14:40 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
14:50 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
14:55 Pokemon: Detective Pikachu 3D (NL) Pathé De Kuip
15:00 Monos Kino Rotterdam
15:00 Three Identical Strangers Kino Rotterdam
15:00 Long Shot Pathé De Kuip
15:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
15:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
15:10 100% Coco New York Pathé De Kuip
15:20 Toy Story 4 Kino Rotterdam
15:20 Yesterday Pathé De Kuip
15:25 Aladdin Pathé De Kuip
15:30 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
15:40 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
15:45 Booksmart Pathé De Kuip
16:00 Rocketman Kinepolis Cinerama
16:00 Yesterday Lantaren-Venster
16:00 Queen of Hearts Lantaren-Venster
16:00 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
16:00 Toy Story 4 (NL) Pathé Schouwburgplein
16:15 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
16:15 Aladdin Kinepolis Cinerama
16:15 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
16:20 Child's Play Pathé De Kuip
16:20 Yesterday Pathé Schouwburgplein
16:25 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé De Kuip
16:30 Long Shot Kinepolis Cinerama
16:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
16:30 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
16:35 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
16:40 Le Semeur Kino Rotterdam
16:40 A Dog's Journey Pathé De Kuip
17:00 Yesterday Kino Rotterdam
17:00 X-Men: Dark Phoenix Pathé De Kuip
17:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
17:10 Apollo 11 Kino Rotterdam
17:10 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
17:15 Apollo 11 Lantaren-Venster
17:15 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
17:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
17:15 Child's Play Pathé Schouwburgplein
17:25 The Biggest Little Farm Kino Rotterdam
17:25 The Secret Life of Pets 2 3D Pathé De Kuip
17:30 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
17:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
17:30 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
17:35 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
17:40 The Hustle Pathé Schouwburgplein
17:45 Aladdin 3D Pathé De Kuip
18:00 Yesterday Pathé De Kuip
18:05 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
18:15 Kabir Singh Pathé De Kuip
18:20 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
18:25 Five Feet Apart Pathé De Kuip
18:30 Apollo 11 Pathé De Kuip
18:40 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
18:45 Long Shot Kino Rotterdam
18:50 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
18:50 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
18:55 Rocketman Kinepolis Cinerama
19:00 Le Semeur Lantaren-Venster
19:00 Yesterday Lantaren-Venster
19:00 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
19:10 Yesterday Kinepolis Cinerama
19:10 Aladdin Kinepolis Cinerama
19:10 Apollo 11 Kino Rotterdam
19:10 Ága Lantaren-Venster
19:10 Rocketman Pathé De Kuip
19:15 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
19:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
19:20 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
19:20 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé Schouwburgplein
19:25 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
19:25 Toy Story 4 Kino Rotterdam
19:25 Yesterday Kino Rotterdam
19:25 The Hustle Pathé De Kuip
19:30 Apollo 11 Lantaren-Venster
19:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
19:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
19:35 Long Shot Pathé De Kuip
19:40 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
19:50 Child's Play Pathé De Kuip
20:00 Green Book Cinema Islemunda
20:00 Booksmart Pathé Schouwburgplein
20:10 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
20:20 Booksmart Pathé De Kuip
20:20 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
20:30 Aladdin 3D Pathé De Kuip
20:40 Yesterday Pathé De Kuip
20:40 Yesterday Pathé Schouwburgplein
20:45 De Libi Pathé De Kuip
21:00 Queen of Hearts Lantaren-Venster
21:00 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
21:10 Yesterday Kino Rotterdam
21:10 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
21:15 Rocketman Kino Rotterdam
21:15 Yuli Lantaren-Venster
21:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
21:20 Long Shot Kinepolis Cinerama
21:20 Le Grand Bain Kinepolis Cinerama
21:20 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
21:25 Aladdin Kinepolis Cinerama
21:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
21:30 Toy Story 4 Kino Rotterdam
21:30 Rocketman Lantaren-Venster
21:30 Yesterday Lantaren-Venster
21:30 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
21:30 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
21:30 Child's Play Pathé Schouwburgplein
21:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
21:40 Red Joan Kinepolis Cinerama
21:40 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
21:45 John Wick 3: Parabellum Kinepolis Cinerama
21:45 Aladdin Pathé De Kuip
21:50 Booksmart Kino Rotterdam
21:50 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
21:50 Long Shot Pathé Schouwburgplein
22:00 Child's Play Pathé De Kuip
22:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
22:15 Article 15 Pathé De Kuip
22:30 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
22:40 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
22:45 Ma Pathé De Kuip
23:10 Long Shot Pathé De Kuip
23:15 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé Schouwburgplein
23:15 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
23:20 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
23:25 Hotel Mumbai Pathé De Kuip
23:30 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
23:35 Apollo 11 Kino Rotterdam
23:35 Us Kino Rotterdam
23:40 Toy Story 4 Kino Rotterdam
23:40 T-34 Pathé De Kuip
23:40 De Libi Pathé Schouwburgplein
23:50 De Libi Pathé De Kuip
23:55 Devil's Pie - D'Angelo Kino Rotterdam
top zaterdag 29-06-2019
00:00 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
00:00 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
00:10 Child's Play Pathé De Kuip
00:30 Child's Play Pathé Schouwburgplein
00:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
10:00 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé De Kuip
10:00 Yesterday Pathé De Kuip
10:00 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
10:00 The Hustle Pathé Schouwburgplein
10:00 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
10:00 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
10:05 Casper en Emma op jacht naar de schat Pathé De Kuip
10:10 Booksmart Kino Rotterdam
10:15 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
10:20 Apollo 11 Kino Rotterdam
10:25 Tolkien Pathé De Kuip
10:30 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
10:30 Rocketman Pathé Schouwburgplein
10:30 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
10:40 A Dog's Journey Pathé De Kuip
10:40 Toy Story 4 (NL) Pathé Schouwburgplein
10:45 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
10:45 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
10:50 De Libi Kino Rotterdam
10:50 Aladdin 3D Pathé De Kuip
10:55 Booksmart Pathé De Kuip
11:00 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
11:00 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
11:10 Toy Story 4 Kino Rotterdam
11:15 Tolkien Kinepolis Cinerama
11:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
11:20 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
11:25 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
11:30 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
11:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
11:45 Huisdiergeheimen 2 (NL) Pathé De Kuip
11:45 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
11:50 Casper en Emma op jacht naar de schat Kinepolis Cinerama
11:55 Manou op de Meeuwenschool (NL) Pathé De Kuip
11:55 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
12:00 Le Semeur Lantaren-Venster
12:10 Huisdiergeheimen 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
12:15 Yesterday Pathé De Kuip
12:20 Rocketman Kino Rotterdam
12:20 Yesterday Kino Rotterdam
12:20 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
12:20 Ramen Shop Lantaren-Venster
12:20 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
12:30 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
12:40 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
12:45 Carmen & Lola Lantaren-Venster
12:50 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
13:00 La terra dell'abbastanza Lantaren-Venster
13:00 Toy Story 4 (NL) Pathé Schouwburgplein
13:05 Booksmart Kino Rotterdam
13:05 Apollo 11 Pathé De Kuip
13:10 Yesterday Kinepolis Cinerama
13:10 100% Coco New York Pathé De Kuip
13:10 Men in Black: International Pathé Schouwburgplein
13:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
13:15 Toy Story 4 (NL) Kino Rotterdam
13:15 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
13:15 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
13:30 Aladdin (NL) Kinepolis Cinerama
13:30 Aladdin 3D Pathé De Kuip
13:40 Five Feet Apart Pathé De Kuip
13:45 Huisdiergeheimen 2 (NL) Kinepolis Cinerama
13:45 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
13:45 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
13:45 Yesterday Pathé Schouwburgplein
13:50 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé De Kuip
13:55 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
14:00 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
14:00 Yesterday Lantaren-Venster
14:00 Article 15 Pathé De Kuip
14:00 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
14:05 Aladdin (NL) Pathé De Kuip
14:10 Booksmart Pathé Schouwburgplein
14:15 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
14:20 Nous finirons ensemble Lantaren-Venster
14:20 Queen of Hearts Lantaren-Venster
14:20 Toy Story 4 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
14:40 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
14:45 Apollo 11 Kino Rotterdam
14:50 Huisdiergeheimen 2 (NL) Kino Rotterdam
14:55 Pokemon: Detective Pikachu 3D (NL) Pathé De Kuip
15:00 Apollo 11 Lantaren-Venster
15:05 Huisdiergeheimen 2 (NL) Pathé De Kuip
15:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
15:10 The Wild Pear Tree Lantaren-Venster
15:10 100% Coco New York Pathé De Kuip
15:15 Toy Story 4 Kino Rotterdam
15:15 Aladdin Pathé De Kuip
15:20 Toy Story 4 (NL) Kino Rotterdam
15:20 Yesterday Pathé De Kuip
15:30 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
15:30 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
15:30 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
15:35 Men in Black: International Pathé De Kuip
15:40 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
16:00 Rocketman Kinepolis Cinerama
16:00 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
16:00 Toy Story 4 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
16:05 Long Shot Kinepolis Cinerama
16:15 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
16:15 Aladdin Kinepolis Cinerama
16:15 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
16:15 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
16:20 Child's Play Pathé De Kuip
16:25 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé De Kuip
16:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
16:30 Freek Lantaren-Venster
16:30 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
16:35 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
16:40 Le Semeur Kino Rotterdam
16:45 Yesterday Kino Rotterdam
16:45 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
16:50 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
16:55 Ága Lantaren-Venster
17:00 Rocketman Lantaren-Venster
17:00 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
17:05 Booksmart Pathé De Kuip
17:10 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
17:10 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
17:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
17:20 Three Identical Strangers Kino Rotterdam
17:25 The Biggest Little Farm Kino Rotterdam
17:25 The Secret Life of Pets 2 3D Pathé De Kuip
17:30 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
17:35 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
17:40 Child's Play Pathé Schouwburgplein
17:45 Aladdin 3D Pathé De Kuip
17:50 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
18:00 Yesterday Pathé De Kuip
18:05 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
18:10 Kabir Singh Pathé De Kuip
18:20 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
18:25 Five Feet Apart Pathé De Kuip
18:30 Apollo 11 Pathé De Kuip
18:30 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
18:45 Long Shot Kino Rotterdam
18:50 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
18:50 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
18:55 Rocketman Kinepolis Cinerama
19:00 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
19:00 Yesterday Lantaren-Venster
19:10 Yesterday Kinepolis Cinerama
19:10 Apollo 11 Kino Rotterdam
19:10 Ága Lantaren-Venster
19:10 Rocketman Pathé De Kuip
19:10 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
19:15 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
19:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
19:20 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
19:20 Aladdin Kinepolis Cinerama
19:20 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé Schouwburgplein
19:25 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
19:25 Toy Story 4 Kino Rotterdam
19:25 Yesterday Kino Rotterdam
19:25 The Hustle Pathé De Kuip
19:30 Apollo 11 Lantaren-Venster
19:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
19:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
19:35 Long Shot Pathé De Kuip
19:40 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
19:50 Child's Play Pathé De Kuip
19:50 Booksmart Pathé Schouwburgplein
20:10 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
20:10 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
20:20 Booksmart Pathé De Kuip
20:30 Aladdin 3D Pathé De Kuip
20:30 Yesterday Pathé Schouwburgplein
20:40 Yesterday Pathé De Kuip
20:45 De Libi Pathé De Kuip
21:00 Queen of Hearts Lantaren-Venster
21:00 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
21:10 Yesterday Kino Rotterdam
21:10 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
21:15 Rocketman Kino Rotterdam
21:15 La terra dell'abbastanza Lantaren-Venster
21:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
21:20 Long Shot Kinepolis Cinerama
21:20 Le Grand Bain Kinepolis Cinerama
21:20 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
21:25 Aladdin Kinepolis Cinerama
21:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
21:30 Toy Story 4 Kino Rotterdam
21:30 Rocketman Lantaren-Venster
21:30 Yesterday Lantaren-Venster
21:30 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
21:30 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
21:30 Child's Play Pathé Schouwburgplein
21:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
21:40 Aladdin Pathé De Kuip
21:45 Hotel Mumbai Kinepolis Cinerama
21:45 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
21:50 Nous finirons ensemble Kinepolis Cinerama
21:50 Booksmart Kino Rotterdam
21:50 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
21:50 Long Shot Pathé Schouwburgplein
22:00 Child's Play Pathé De Kuip
22:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
22:10 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
22:15 Article 15 Pathé De Kuip
22:35 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
22:45 Ma Pathé De Kuip
23:00 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé Schouwburgplein
23:10 Long Shot Pathé De Kuip
23:10 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
23:20 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
23:25 Hotel Mumbai Pathé De Kuip
23:30 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
23:35 Apollo 11 Kino Rotterdam
23:35 Us Kino Rotterdam
23:40 Toy Story 4 Kino Rotterdam
23:40 T-34 Pathé De Kuip
23:45 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé Schouwburgplein
23:50 De Libi Pathé De Kuip
23:55 Devil's Pie - D'Angelo Kino Rotterdam
23:55 De Libi Pathé Schouwburgplein
top zondag 30-06-2019
00:00 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
00:00 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
00:10 Child's Play Pathé De Kuip
00:30 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
00:30 Child's Play Pathé Schouwburgplein
00:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
01:00 Child's Play Pathé Schouwburgplein
09:30 100% Coco New York Pathé De Kuip
09:40 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
09:45 The Hustle Pathé De Kuip
09:50 Avengers: Endgame Pathé De Kuip
09:55 Casper en Emma op jacht naar de schat Pathé De Kuip
10:00 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé Schouwburgplein
10:00 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
10:00 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
10:05 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
10:10 Aladdin (NL) Pathé De Kuip
10:15 Tolkien Pathé De Kuip
10:20 Apollo 11 Kino Rotterdam
10:20 Toy Story 4 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
10:30 Renoir: Revered and Reviled Lantaren-Venster
10:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
10:30 La terra dell'abbastanza Lantaren-Venster
10:30 Camino Lantaren-Venster
10:30 Casper en Emma op jacht naar de schat Lantaren-Venster
10:35 X-Men: Dark Phoenix Pathé De Kuip
10:40 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
10:45 Aladdin 3D Pathé De Kuip
10:50 De Libi Kino Rotterdam
11:00 Yesterday Lantaren-Venster
11:15 Tolkien Kinepolis Cinerama
11:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
11:15 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
11:20 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
11:20 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé De Kuip
11:20 Yesterday Pathé Schouwburgplein
11:25 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
11:30 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
11:30 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
11:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
11:45 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
11:50 Casper en Emma op jacht naar de schat Kinepolis Cinerama
11:55 Manou op de Meeuwenschool (NL) Pathé De Kuip
12:00 Carmen & Lola Lantaren-Venster
12:00 Booksmart Pathé Schouwburgplein
12:05 Aladdin 3D Pathé De Kuip
12:15 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
12:20 Yesterday Kino Rotterdam
12:20 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
12:20 Huisdiergeheimen 2 (NL) Pathé De Kuip
12:20 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
12:30 Untouchable Lantaren-Venster
12:30 Le Semeur Lantaren-Venster
12:30 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
12:40 Toy Story 4 (NL) Pathé Schouwburgplein
12:45 Article 15 Pathé De Kuip
12:45 Booksmart Pathé De Kuip
12:50 Huisdiergeheimen 2 (NL) Pathé Schouwburgplein
12:55 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
13:00 Camino Lantaren-Venster
13:05 Booksmart Kino Rotterdam
13:10 Yesterday Kinepolis Cinerama
13:10 Five Feet Apart Pathé De Kuip
13:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
13:15 Toy Story 4 (NL) Kino Rotterdam
13:20 Huisdiergeheimen 2 3D (NL) Pathé De Kuip
13:30 Aladdin (NL) Kinepolis Cinerama
13:30 Yesterday Lantaren-Venster
13:30 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
13:35 Pokemon: Detective Pikachu 3D (NL) Pathé De Kuip
13:40 Yesterday Pathé De Kuip
13:45 Huisdiergeheimen 2 (NL) Kinepolis Cinerama
13:45 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
13:50 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
13:50 Men in Black: International Pathé Schouwburgplein
13:55 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
13:55 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
14:00 Aladdin (NL) Pathé De Kuip
14:00 Toy Story 4 (NL) Pathé Schouwburgplein
14:05 100% Coco New York Pathé De Kuip
14:10 Yuli Lantaren-Venster
14:15 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
14:20 Nous finirons ensemble Lantaren-Venster
14:20 Queen of Hearts Lantaren-Venster
14:20 Huisdiergeheimen 2 (NL) Pathé De Kuip
14:30 Huisdiergeheimen 2 (NL) Kino Rotterdam
14:30 Mijn bijzonder rare week met Tess Lantaren-Venster
14:30 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
14:40 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
14:45 Apollo 11 Kino Rotterdam
14:50 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
14:50 De Libi Pathé Schouwburgplein
15:00 Apollo 11 Lantaren-Venster
15:00 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
15:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
15:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
15:10 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
15:15 Toy Story 4 Kino Rotterdam
15:20 Toy Story 4 (NL) Kino Rotterdam
15:20 Aladdin 3D Pathé De Kuip
15:30 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
15:40 Men in Black: International Pathé De Kuip
15:45 Kabir Singh Pathé De Kuip
15:55 Apollo 11 Pathé De Kuip
16:00 Rocketman Kinepolis Cinerama
16:00 Blue Note Records: Beyond the Notes Lantaren-Venster
16:00 100% Coco New York Pathé De Kuip
16:05 Long Shot Kinepolis Cinerama
16:05 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
16:10 Toy Story 4 (NL) Pathé De Kuip
16:10 Toy Story 4 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
16:15 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
16:15 Rear Window Kinepolis Cinerama
16:15 Aladdin Kinepolis Cinerama
16:20 Rocketman Kino Rotterdam
16:20 Yesterday Pathé De Kuip
16:20 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
16:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
16:30 The Wild Pear Tree Lantaren-Venster
16:30 Three Identical Strangers Lantaren-Venster
16:30 Rocketman Pathé De Kuip
16:30 Yesterday Pathé Schouwburgplein
16:45 Yesterday Kino Rotterdam
16:50 Aladdin 3D Pathé De Kuip
16:55 Ága Lantaren-Venster
17:00 The Good Terrorist Lantaren-Venster
17:00 Rocketman Lantaren-Venster
17:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
17:10 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
17:10 Child's Play Pathé Schouwburgplein
17:20 Le Semeur Kino Rotterdam
17:20 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
17:20 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
17:25 The Biggest Little Farm Kino Rotterdam
17:30 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
17:30 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
18:00 100% Coco New York Pathé De Kuip
18:05 Child's Play Pathé De Kuip
18:10 Apollo 11 Pathé De Kuip
18:15 Five Feet Apart Pathé De Kuip
18:25 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
18:30 Aladdin 3D Pathé De Kuip
18:30 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
18:40 Long Shot Pathé De Kuip
18:45 Aladdin Kinepolis Cinerama
18:45 Three Identical Strangers Lantaren-Venster
18:50 Yesterday Kinepolis Cinerama
18:50 Yesterday Kino Rotterdam
18:50 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
18:55 Rocketman Kinepolis Cinerama
18:55 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
19:00 Le Semeur Lantaren-Venster
19:00 Yesterday Lantaren-Venster
19:00 Yesterday Pathé De Kuip
19:00 X-Men: Dark Phoenix Pathé Schouwburgplein
19:10 Apollo 11 Kino Rotterdam
19:10 Booksmart Pathé De Kuip
19:10 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
19:15 Article 15 Pathé De Kuip
19:20 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
19:20 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
19:25 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
19:25 Toy Story 4 Kino Rotterdam
19:30 Inside Out Kino Rotterdam
19:30 Apollo 11 Lantaren-Venster
19:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
19:30 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
19:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
19:40 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
19:40 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
19:40 Rocketman Pathé Schouwburgplein
19:50 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
20:00 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
20:15 Yuli Lantaren-Venster
20:15 Child's Play Pathé De Kuip
20:30 De Libi Pathé De Kuip
20:30 Yesterday Pathé Schouwburgplein
20:40 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
20:45 The Wild Pear Tree Lantaren-Venster
20:50 Aladdin Pathé De Kuip
21:00 Queen of Hearts Lantaren-Venster
21:00 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
21:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
21:10 Yesterday Kino Rotterdam
21:15 Red Joan Kinepolis Cinerama
21:15 Rocketman Kino Rotterdam
21:15 Yesterday Pathé De Kuip
21:20 Long Shot Kinepolis Cinerama
21:20 Le Grand Bain Kinepolis Cinerama
21:20 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
21:25 Hotel Mumbai Kinepolis Cinerama
21:25 Aladdin Kinepolis Cinerama
21:30 Toy Story 4 Kino Rotterdam
21:30 Rocketman Lantaren-Venster
21:30 Yesterday Lantaren-Venster
21:30 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
21:30 Booksmart Pathé Schouwburgplein
21:30 Men in Black: International Pathé Schouwburgplein
21:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
21:35 T-34 Pathé De Kuip
21:40 Booksmart Kino Rotterdam
21:40 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
21:50 Long Shot Pathé Schouwburgplein
21:55 Ma Pathé De Kuip
22:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
22:05 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
22:10 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
22:15 The Hustle Pathé De Kuip
22:15 Child's Play Pathé Schouwburgplein
22:25 De Libi Pathé De Kuip
22:30 Child's Play Pathé De Kuip
top maandag 01-07-2019
00:00 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
00:10 Child's Play Pathé De Kuip
00:30 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
00:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
01:00 Child's Play Pathé Schouwburgplein
10:00 Casper en Emma op jacht naar de schat Pathé De Kuip
10:00 Child's Play Pathé De Kuip
10:00 Yesterday Pathé De Kuip
10:00 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
10:00 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
10:05 Apollo 11 Pathé De Kuip
10:10 Booksmart Kino Rotterdam
10:10 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
10:15 Five Feet Apart Pathé De Kuip
10:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
10:20 Rocketman Pathé De Kuip
10:20 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé Schouwburgplein
10:20 Rocketman Pathé Schouwburgplein
10:30 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
10:35 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
10:40 Long Shot Pathé Schouwburgplein
10:45 Long Shot Pathé De Kuip
10:50 Kabir Singh Pathé De Kuip
11:00 Apollo 11 Kino Rotterdam
11:00 Yesterday Pathé Schouwburgplein
11:10 Toy Story 4 Kino Rotterdam
11:15 Green Book Kinepolis Cinerama
11:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
11:20 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
11:20 Red Joan Kinepolis Cinerama
11:25 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
11:30 Tolkien Kinepolis Cinerama
11:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
11:35 Booksmart Pathé De Kuip
11:50 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
11:50 Aladdin 3D Pathé De Kuip
11:50 Booksmart Pathé Schouwburgplein
12:00 Tolkien Lantaren-Venster
12:05 A Dog's Journey Pathé De Kuip
12:15 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
12:20 Devil's Pie - D'Angelo Kino Rotterdam
12:20 Yesterday Kino Rotterdam
12:20 Ramen Shop Lantaren-Venster
12:20 Child's Play Pathé De Kuip
12:30 Le Semeur Lantaren-Venster
12:30 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
12:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
12:40 Yesterday Pathé De Kuip
12:45 Carmen & Lola Lantaren-Venster
12:50 Five Feet Apart Pathé De Kuip
12:55 The Hustle Pathé De Kuip
13:00 De Libi Kino Rotterdam
13:00 La terra dell'abbastanza Lantaren-Venster
13:00 The Hustle Pathé Schouwburgplein
13:05 Rocketman Pathé De Kuip
13:10 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
13:10 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
13:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
13:15 Untouchable Kino Rotterdam
13:20 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
13:20 Men in Black: International Pathé Schouwburgplein
13:30 Long Shot Pathé De Kuip
13:35 Rocketman Kinepolis Cinerama
13:40 Yesterday Pathé Schouwburgplein
13:45 Aladdin Kinepolis Cinerama
13:50 Nous finirons ensemble Kinepolis Cinerama
13:55 Yesterday Kinepolis Cinerama
14:00 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
14:00 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
14:10 Rocketman Kino Rotterdam
14:10 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
14:20 Nous finirons ensemble Lantaren-Venster
14:20 Queen of Hearts Lantaren-Venster
14:20 Booksmart Pathé De Kuip
14:30 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
14:30 Yesterday Lantaren-Venster
14:30 Apollo 11 Pathé De Kuip
14:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
14:35 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
14:40 Aladdin 3D Pathé De Kuip
14:45 Apollo 11 Kino Rotterdam
14:50 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
15:00 Apollo 11 Lantaren-Venster
15:00 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
15:00 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
15:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
15:10 Booksmart Kino Rotterdam
15:10 The Wild Pear Tree Lantaren-Venster
15:10 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
15:10 Child's Play Pathé Schouwburgplein
15:20 Toy Story 4 Kino Rotterdam
15:20 Yesterday Pathé De Kuip
15:25 Child's Play Pathé De Kuip
15:40 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
15:45 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
15:50 Yesterday Pathé Schouwburgplein
16:00 Rocketman Kinepolis Cinerama
16:00 Toy Story 4 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
16:10 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
16:15 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
16:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
16:15 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
16:20 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
16:20 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
16:30 Long Shot Kinepolis Cinerama
16:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
16:30 Three Identical Strangers Lantaren-Venster
16:30 Booksmart Pathé Schouwburgplein
16:40 Le Semeur Kino Rotterdam
16:45 Yesterday Kino Rotterdam
16:45 Yesterday Pathé De Kuip
16:50 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
16:55 Ága Lantaren-Venster
17:00 Rocketman Lantaren-Venster
17:00 Camino Lantaren-Venster
17:00 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
17:00 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
17:10 The Secret Life of Pets 2 3D Pathé De Kuip
17:15 Ma Pathé De Kuip
17:15 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
17:20 Three Identical Strangers Kino Rotterdam
17:20 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
17:25 The Biggest Little Farm Kino Rotterdam
17:25 Aladdin 3D Pathé De Kuip
17:30 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
17:30 Child's Play Pathé De Kuip
17:40 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
18:00 Yesterday Pathé De Kuip
18:05 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
18:15 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
18:20 100% Coco New York Pathé De Kuip
18:20 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
18:30 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
18:45 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
18:45 Long Shot Kino Rotterdam
18:45 Take Me Somewhere Nice Lantaren-Venster
18:45 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
18:50 Yesterday Kinepolis Cinerama
18:50 Five Feet Apart Pathé De Kuip
18:50 Long Shot Pathé Schouwburgplein
18:55 Rocketman Kinepolis Cinerama
19:00 Ballon Kinepolis Cinerama
19:00 Yesterday Lantaren-Venster
19:00 The Hustle Pathé De Kuip
19:00 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
19:10 Apollo 11 Kino Rotterdam
19:10 Ága Lantaren-Venster
19:10 Long Shot Pathé De Kuip
19:20 Apollo 11 Pathé De Kuip
19:20 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
19:25 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
19:25 Toy Story 4 Kino Rotterdam
19:25 Yesterday Kino Rotterdam
19:30 Apollo 11 Lantaren-Venster
19:30 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
19:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
19:30 Rocketman Pathé De Kuip
19:35 Booksmart Pathé De Kuip
19:40 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
19:40 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
19:40 Child's Play Pathé De Kuip
19:50 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
20:00 Wild Rose Pathé Schouwburgplein
20:10 De Libi Pathé De Kuip
20:10 Yesterday Pathé Schouwburgplein
20:20 Aladdin 3D Pathé De Kuip
20:20 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
20:30 Article 15 Pathé De Kuip
20:40 Yesterday Pathé De Kuip
20:45 The Wild Pear Tree Lantaren-Venster
20:50 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
21:00 Booksmart Pathé Schouwburgplein
21:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
21:10 Yesterday Kino Rotterdam
21:10 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
21:15 The Fall of the American Empire Kinepolis Cinerama
21:15 Rocketman Kino Rotterdam
21:15 La terra dell'abbastanza Lantaren-Venster
21:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
21:20 Long Shot Kinepolis Cinerama
21:20 Le Grand Bain Kinepolis Cinerama
21:20 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
21:25 Aladdin Kinepolis Cinerama
21:25 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
21:30 Toy Story 4 Kino Rotterdam
21:30 Sneak Preview Lantaren-Venster
21:30 Rocketman Lantaren-Venster
21:30 Yesterday Lantaren-Venster
21:30 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
21:30 Long Shot Pathé De Kuip
21:30 Child's Play Pathé Schouwburgplein
21:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
21:45 John Wick 3: Parabellum Kinepolis Cinerama
21:50 Booksmart Kino Rotterdam
21:50 Child's Play Pathé De Kuip
21:50 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
21:55 Ma Pathé De Kuip
22:00 Aladdin Pathé De Kuip
22:10 De Libi Pathé De Kuip
22:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé Schouwburgplein
22:20 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
22:30 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
22:45 Child's Play Pathé Schouwburgplein
top dinsdag 02-07-2019
10:00 Casper en Emma op jacht naar de schat Pathé De Kuip
10:00 Child's Play Pathé De Kuip
10:00 Yesterday Pathé De Kuip
10:00 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
10:00 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
10:05 Apollo 11 Pathé De Kuip
10:10 Booksmart Kino Rotterdam
10:10 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
10:10 The Hustle Pathé Schouwburgplein
10:10 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
10:15 Five Feet Apart Pathé De Kuip
10:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
10:20 Apollo 11 Kino Rotterdam
10:30 Yesterday Kino Rotterdam
10:30 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
10:35 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
10:40 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé Schouwburgplein
10:40 Yesterday Pathé Schouwburgplein
10:45 Long Shot Pathé De Kuip
10:50 Rocketman Pathé De Kuip
11:00 Rocketman Pathé Schouwburgplein
11:10 Toy Story 4 Kino Rotterdam
11:15 Green Book Kinepolis Cinerama
11:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
11:20 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
11:20 Red Joan Kinepolis Cinerama
11:20 Article 15 Pathé De Kuip
11:25 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
11:30 Tolkien Kinepolis Cinerama
11:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
11:35 Booksmart Pathé De Kuip
11:50 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
11:50 Aladdin 3D Pathé De Kuip
12:00 Nous finirons ensemble Lantaren-Venster
12:00 Tolkien Lantaren-Venster
12:00 Booksmart Pathé Schouwburgplein
12:05 A Dog's Journey Pathé De Kuip
12:10 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
12:20 Devil's Pie - D'Angelo Kino Rotterdam
12:20 Yesterday Kino Rotterdam
12:20 Ramen Shop Lantaren-Venster
12:20 Child's Play Pathé De Kuip
12:20 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
12:30 Le Semeur Lantaren-Venster
12:30 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
12:30 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
12:40 Yesterday Pathé De Kuip
12:45 Carmen & Lola Lantaren-Venster
12:50 Five Feet Apart Pathé De Kuip
12:55 The Hustle Pathé De Kuip
13:00 De Libi Kino Rotterdam
13:10 Yesterday Kinepolis Cinerama
13:10 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
13:10 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
13:15 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
13:15 Untouchable Kino Rotterdam
13:20 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
13:30 Can You Ever Forgive Me? Pathé De Kuip
13:30 Long Shot Pathé De Kuip
13:30 Can You Ever Forgive Me? Pathé Schouwburgplein
13:35 Rocketman Kinepolis Cinerama
13:40 The Hustle Pathé Schouwburgplein
13:45 Aladdin Kinepolis Cinerama
13:50 Nous finirons ensemble Kinepolis Cinerama
13:55 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
14:00 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
14:00 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
14:10 Rocketman Kino Rotterdam
14:20 Queen of Hearts Lantaren-Venster
14:20 Booksmart Pathé De Kuip
14:20 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
14:30 The Biggest Little Farm Lantaren-Venster
14:30 Yesterday Lantaren-Venster
14:30 Apollo 11 Pathé De Kuip
14:30 Apollo 11 Pathé Schouwburgplein
14:35 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
14:40 Aladdin 3D Pathé De Kuip
14:45 Apollo 11 Kino Rotterdam
14:50 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
14:50 Yesterday Pathé Schouwburgplein
15:00 Apollo 11 Lantaren-Venster
15:00 Ramen Shop Lantaren-Venster
15:00 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
15:00 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
15:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
15:10 Booksmart Kino Rotterdam
15:10 The Wild Pear Tree Lantaren-Venster
15:10 Avengers: Endgame 3D Pathé De Kuip
15:20 Toy Story 4 Kino Rotterdam
15:20 Yesterday Pathé De Kuip
15:25 Child's Play Pathé De Kuip
15:30 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
15:40 Booksmart Pathé Schouwburgplein
15:45 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
15:50 Toy Story 4 3D (NL) Pathé De Kuip
15:50 Men in Black: International Pathé Schouwburgplein
16:00 Rocketman Kinepolis Cinerama
16:00 Toy Story 4 3D (NL) Pathé Schouwburgplein
16:10 Godzilla: King of the Monsters 3D Pathé De Kuip
16:15 Toy Story 4 (NL) Kinepolis Cinerama
16:15 Aladdin Kinepolis Cinerama
16:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
16:20 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
16:30 Long Shot Kinepolis Cinerama
16:30 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
16:30 Three Identical Strangers Lantaren-Venster
16:40 Le Semeur Kino Rotterdam
16:40 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
16:45 Yesterday Kino Rotterdam
16:45 Yesterday Pathé De Kuip
16:45 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
16:50 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
16:55 Ága Lantaren-Venster
17:00 The Good Terrorist Lantaren-Venster
17:00 Rocketman Lantaren-Venster
17:00 Camino Lantaren-Venster
17:10 The Secret Life of Pets 2 3D Pathé De Kuip
17:15 Ma Pathé De Kuip
17:20 Three Identical Strangers Kino Rotterdam
17:20 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
17:20 Yesterday Pathé Schouwburgplein
17:25 The Biggest Little Farm Kino Rotterdam
17:25 Aladdin 3D Pathé De Kuip
17:30 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
17:30 Child's Play Pathé De Kuip
17:30 Child's Play Pathé Schouwburgplein
17:35 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
18:00 Yesterday Pathé De Kuip
18:00 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
18:05 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
18:15 100% Coco New York Pathé De Kuip
18:20 Five Feet Apart Pathé Schouwburgplein
18:30 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
18:30 100% Coco New York Pathé Schouwburgplein
18:40 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
18:45 Aladdin Kinepolis Cinerama
18:45 Long Shot Kino Rotterdam
18:50 Yesterday Kinepolis Cinerama
18:50 Five Feet Apart Pathé De Kuip
18:55 Rocketman Kinepolis Cinerama
18:55 Queen of Hearts Kinepolis Cinerama
19:00 Apollo 11 Lantaren-Venster
19:00 Yesterday Lantaren-Venster
19:00 The Hustle Pathé De Kuip
19:10 Apollo 11 Kino Rotterdam
19:10 Ága Lantaren-Venster
19:10 Long Shot Pathé De Kuip
19:10 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
19:15 Galore Lantaren-Venster
19:20 Toy Story 4 Kinepolis Cinerama
19:20 Apollo 11 Pathé De Kuip
19:25 The Biggest Little Farm Kinepolis Cinerama
19:25 Toy Story 4 Kino Rotterdam
19:25 Yesterday Kino Rotterdam
19:30 Renoir: Revered and Reviled Lantaren-Venster
19:30 Ramen Shop Lantaren-Venster
19:30 Rocketman Pathé De Kuip
19:30 Toy Story 4 3D Pathé Schouwburgplein
19:35 Booksmart Pathé De Kuip
19:40 Apollo 11 Kinepolis Cinerama
19:40 Child's Play Pathé De Kuip
19:40 Men in Black: International 3D Pathé Schouwburgplein
19:50 Toy Story 4 3D Pathé De Kuip
20:00 Yesterday Pathé Schouwburgplein
20:10 De Libi Pathé De Kuip
20:20 Aladdin 3D Pathé De Kuip
20:30 Kabir Singh Pathé De Kuip
20:30 Aladdin 3D Pathé Schouwburgplein
20:40 Yesterday Pathé De Kuip
20:50 Booksmart Pathé Schouwburgplein
21:00 Queen of Hearts Lantaren-Venster
21:00 Sneak Preview Pathé Schouwburgplein
21:10 Der goldene Handschuh Kinepolis Cinerama
21:10 Yesterday Kino Rotterdam
21:10 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé De Kuip
21:10 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
21:15 Red Joan Kinepolis Cinerama
21:15 Rocketman Kino Rotterdam
21:15 Yuli Lantaren-Venster
21:20 Long Shot Kinepolis Cinerama
21:20 Le Grand Bain Kinepolis Cinerama
21:20 Article 15 Pathé De Kuip
21:25 Hotel Mumbai Kinepolis Cinerama
21:25 Aladdin Kinepolis Cinerama
21:30 Sneak Preview Kino Rotterdam
21:30 Retablo Lantaren-Venster
21:30 Rocketman Lantaren-Venster
21:30 Yesterday Lantaren-Venster
21:30 Der goldene Handschuh Lantaren-Venster
21:35 Yesterday Kinepolis Cinerama
21:40 John Wick 3: Parabellum Pathé De Kuip
21:40 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
21:45 Men in Black: International 3D Pathé De Kuip
21:50 Booksmart Kino Rotterdam
21:50 Child's Play Pathé Schouwburgplein
22:00 Ma Pathé De Kuip
22:00 Long Shot Pathé De Kuip
22:10 De Libi Pathé De Kuip
22:10 Long Shot Pathé Schouwburgplein
22:20 Annabelle Comes Home Pathé De Kuip
22:30 Child's Play Pathé De Kuip
22:40 John Wick 3: Parabellum Pathé Schouwburgplein
23:15 De Libi Pathé Schouwburgplein
23:15 X-Men: Dark Phoenix 3D Pathé Schouwburgplein
23:45 Annabelle Comes Home Pathé Schouwburgplein
top woensdag 03-07-2019
00:00 Spider-Man: Far From Home 3D Pathé Schouwburgplein
00:00 Child's Play Pathé Schouwburgplein

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam