home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Amsterdam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top vrijdag 15-12-2017
09:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
10:00 Final Portrait Pathé City
10:10 Bad Moms 2 Pathé City
10:10 Coco 3D Pathé Tuschinski
10:15 Heartstone Het Ketelhuis
10:15 Thor: Ragnarök 3D Pathé de Munt
10:15 Paddington 2 Pathé Tuschinski
 
10:20 Dr. Knock Pathé City
10:20 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
10:25 Your Name Pathé de Munt
10:30 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
10:30 Amsterdam Wildlife EYE Film Instituut Nederland
10:30 Kedi Het Ketelhuis
10:30 De Familie Slim Pathé Arena
 
10:35 The Mountain Between Us Pathé Arena
10:35 Gek van Geluk Pathé Arena
10:35 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
10:40 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Arena
10:40 Jigsaw Pathé Arena
10:40 K3 Love Cruise Pathé Arena
10:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
10:45 De Familie Slim Pathé de Munt
10:50 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
10:50 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
10:50 Breathe Pathé City
10:50 La Novia del Desierto Pathé Tuschinski
11:00 Cléo de 5 à 7 EYE Film Instituut Nederland
11:00 The Party Filmtheater Rialto
11:00 Coco 3D (NL) Pathé de Munt
11:10 Dr. Knock Pathé Arena
11:10 The Square Pathé City
11:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
11:15 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
11:15 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
11:15 Murder on the Orient Express Pathé Arena
11:15 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
11:25 The Foreigner Pathé de Munt
11:30 The Party Filmhallen
11:30 Coco 3D Pathé Arena
11:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
11:30 An Inconvenient Truth 2 Pathé Tuschinski
11:35 Your Name Filmhallen
11:35 A Ghost Story Filmhallen
11:40 Wonder Pathé Arena
11:45 Petit paysan Filmhallen
11:45 Il colore nascosto delle cose Filmhallen
11:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
11:45 Wonder Pathé de Munt
12:00 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
12:00 Suburbicon Filmhallen
12:00 Visages, villages Filmhallen
12:10 The Mountain Between Us Pathé City
12:15 An Inconvenient Truth 2 Het Ketelhuis
12:20 Paddington 2 Pathé Arena
12:25 Breathe Pathé Arena
12:30 Murder on the Orient Express De Uitkijk
12:30 Liefde is aardappelen EYE Film Instituut Nederland
12:30 De rode ziel EYE Film Instituut Nederland
12:30 Mimosas Filmtheater Rialto
12:30 Suburbicon Kriterion
12:30 Daddy's Home 2 Pathé Arena
12:30 The Party Pathé City
12:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
12:30 Dr. Knock Pathé Tuschinski
12:40 Visages, villages Het Ketelhuis
12:40 Paddington 2 Pathé de Munt
12:45 The Party Filmtheater Rialto
12:45 Instant Dreams Kriterion
12:45 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
12:45 Wonderstruck Studio K
12:50 Thor: Ragnarök Pathé Arena
12:50 Bad Moms 2 Pathé City
12:50 Thank You for Your Service Pathé de Munt
12:55 Murder on the Orient Express Pathé Arena
13:00 David Lynch: The Art Life Filmtheater Rialto
13:00 Blade Runner 2049 Pathé Arena
13:00 C’est la vie! Pathé Tuschinski
13:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
13:05 Gek van Geluk Pathé de Munt
13:10 Coco (NL) Pathé Arena
13:10 Justice League 3D Pathé de Munt
13:15 On Body and Soul Filmhallen
13:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
13:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
13:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé City
13:40 Battle of the Sexes Filmhallen
13:40 Coco 3D Pathé de Munt
13:45 Dr. Knock Pathé Arena
13:45 Dr. Knock Pathé City
13:45 Loving Vincent Pathé Tuschinski
13:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
13:45 The Square The Movies
13:45 C’est la vie! The Movies
13:50 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
13:50 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
13:50 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
13:50 Bad Moms 2 Pathé de Munt
14:00 The Party Cinecenter
14:00 Final Portrait Cinecenter
14:00 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
14:00 Loving Vincent Filmhallen
14:00 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
14:00 Un beau soleil intérieur LAB111
14:00 Escape Room Pathé Arena
14:00 Murder on the Orient Express Pathé City
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
14:00 Escape Room Pathé de Munt
14:05 The Party The Movies
14:15 Murder on the Orient Express Filmhallen
14:15 Thelma Filmhallen
14:15 The Party Filmhallen
14:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
14:15 Thelma Kriterion
14:15 Kedi LAB111
14:15 Wonder Pathé Arena
14:15 Wonderstruck Pathé City
14:15 Happy End The Movies
14:20 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
14:20 Bad Moms 2 Pathé Arena
14:20 Wonder Pathé de Munt
14:30 Visages, villages Cinema De Balie
14:30 Murder on the Orient Express De Uitkijk
14:30 The Square EYE Film Instituut Nederland
14:30 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
14:30 Human Flow Filmtheater Rialto
14:30 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
14:30 Coco (NL) Kriterion
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
14:35 An Inconvenient Truth 2 Filmhallen
14:40 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
14:45 Visages, villages Filmhallen
14:45 Justice League Pathé Arena
14:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
14:45 Il colore nascosto delle cose Studio K
14:55 Coco 3D (NL) Pathé Arena
15:00 The Party Filmtheater Rialto
15:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
15:00 Coco (NL) Pathé de Munt
15:00 Final Portrait Pathé Tuschinski
15:05 K3 Love Cruise Pathé Arena
15:10 Suburbicon Pathé City
15:15 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
15:15 The Mountain Between Us Pathé Tuschinski
15:30 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
15:30 Blade Runner 2049 Pathé de Munt
15:30 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
15:40 Thor: Ragnarök Pathé Arena
15:45 On Body and Soul Cinecenter
15:45 Human Flow Filmhallen
15:55 Breathe Pathé Tuschinski
15:55 Star Wars: The Last Jedi The Movies
16:00 Happy End Cinecenter
16:00 Coco (NL) Pathé Arena
16:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
16:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
16:05 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
16:10 Wonderstruck Filmhallen
16:10 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
16:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
16:10 Vele hemels boven de zevende Pathé City
16:15 C’est la vie! Cinecenter
16:15 The Party Cinecenter
16:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
16:15 Heartstone Filmhallen
16:15 Good Time LAB111
16:15 Bad Moms 2 Pathé de Munt
16:15 Suburbicon The Movies
16:20 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
16:20 Aile Arasinda Pathé Arena
16:20 Battle of the Sexes Pathé City
16:25 De Familie Slim Pathé Arena
16:30 Human Flow Cinema De Balie
16:30 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
16:30 Drifting Clouds EYE Film Instituut Nederland
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
16:30 Fuocoammare Kriterion
16:30 Gek van Geluk Pathé de Munt
16:35 The Square Kriterion
16:40 Bad Moms 2 Pathé Arena
16:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
16:40 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
16:45 Breathe De Uitkijk
16:45 Instant Dreams Filmhallen
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
16:45 Öteki Taraf Pathé Arena
16:45 Wonderstruck The Movies
16:50 Happy End Filmhallen
16:50 Final Portrait Filmhallen
16:50 Visages, villages Filmtheater Rialto
16:50 On Body and Soul Het Ketelhuis
16:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
16:50 Bad Moms 2 Pathé City
16:50 The Mountain Between Us Pathé de Munt
16:50 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
16:50 Loving Vincent The Movies
17:00 Visages, villages Filmhallen
17:00 The Snowman Pathé Arena
17:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
17:00 C’est la vie! Studio K
17:10 Visages, villages Het Ketelhuis
17:15 Instant Dreams Filmtheater Rialto
17:15 Paddington 2 Pathé Tuschinski
17:20 Daddy's Home 2 Pathé Arena
17:20 Final Portrait Pathé City
17:30 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
17:30 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
17:30 Daphne FC Hyena
17:30 Justice League Pathé Arena
17:35 C’est la vie! Pathé City
17:40 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
17:45 Justice League Pathé de Munt
17:45 Wonderstruck Pathé Tuschinski
17:50 Paddington 2 Pathé Arena
18:00 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
18:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
18:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
18:05 Coco 3D Pathé Tuschinski
18:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
18:25 Coco 3D Pathé Arena
18:25 Paddington 2 Pathé de Munt
18:30 The Mountain Between Us Pathé Arena
18:30 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
18:40 C’est la vie! Cinecenter
18:40 Bad Moms 2 Pathé de Munt
18:45 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
18:45 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
18:45 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
18:45 On Body and Soul Filmhallen
18:45 Happy End Filmtheater Rialto
18:45 Wonder Pathé Arena
18:45 C’est la vie! The Movies
18:50 Heartstone Filmhallen
18:50 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
18:50 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
18:55 Thor: Ragnarök 3D Pathé de Munt
19:00 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
19:00 Thelma FC Hyena
19:00 Murder on the Orient Express Filmhallen
19:00 Wonderstruck Filmhallen
19:00 Final Portrait Filmhallen
19:00 Visages, villages Filmtheater Rialto
19:00 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
19:00 Daphne LAB111
19:00 Bad Moms 2 Pathé Arena
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
19:00 Daddy's Home 2 Pathé de Munt
19:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
19:00 The Party The Movies
19:05 Gek van Geluk Pathé Arena
19:10 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
19:10 Weg van Jou Het Ketelhuis
19:10 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
19:10 The Party Pathé City
19:10 Happy End The Movies
19:15 Final Portrait Cinecenter
19:15 Instant Dreams Cinema De Balie
19:15 Wonderstruck FC Hyena
19:15 Visages, villages Filmhallen
19:15 The Party Filmhallen
19:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
19:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
19:15 Wonderstruck Studio K
19:20 Instant Dreams Kriterion
19:20 The Foreigner Pathé Arena
19:20 Wonder Pathé de Munt
19:20 Final Portrait The Movies
19:25 The Party Cinecenter
19:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
19:30 Thelma Kriterion
19:30 Breathe Pathé City
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
19:30 Dr. Knock Pathé Tuschinski
19:40 Escape Room Pathé Arena
19:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
19:45 Murder on the Orient Express Pathé City
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
20:10 Dr. Knock Pathé City
20:10 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
20:15 Justice League Pathé Arena
20:20 Breathe Pathé Arena
20:20 Gek van Geluk Pathé de Munt
20:20 Breathe Pathé Tuschinski
20:30 (T)ERROR Filmhuis Cavia
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
20:45 Blade Runner 2049 EYE Film Instituut Nederland
20:45 Aile Arasinda Pathé Arena
20:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:45 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
20:45 Star Wars: The Last Jedi The Movies
20:50 Justice League 3D Pathé de Munt
21:00 You Were Never Really Here Cinecenter
21:00 On Body and Soul Cinecenter
21:00 The Square EYE Film Instituut Nederland
21:00 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
21:00 Human Flow Filmtheater Rialto
21:00 Dr. Knock Pathé Arena
21:00 Bad Moms 2 Pathé City
21:00 Bad Moms 2 Pathé de Munt
21:05 Blade Runner 2049 Filmhallen
21:10 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
21:10 Visages, villages Het Ketelhuis
21:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
21:10 Dr. Knock Pathé Tuschinski
21:15 The Square Cinecenter
21:15 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
21:15 Human Flow Cinema De Balie
21:15 Breathe De Uitkijk
21:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
21:15 The Square Filmhallen
21:15 The Square Filmtheater Rialto
21:15 The Square Kriterion
21:15 David Lynch: The Art Life LAB111
21:15 Thor: Ragnarök Pathé Arena
21:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
21:15 The Square The Movies
21:20 Happy End Filmhallen
21:20 On Body and Soul Filmhallen
21:20 On Body and Soul Het Ketelhuis
21:20 Bad Moms 2 Pathé Arena
21:20 Coco 3D Pathé de Munt
21:20 Wonderstruck The Movies
21:30 The Man without a Past EYE Film Instituut Nederland
21:30 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
21:30 Suburbicon FC Hyena
21:30 Battle of the Sexes Filmhallen
21:30 Thelma Filmhallen
21:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
21:30 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
21:30 Vele hemels boven de zevende Studio K
21:30 Battle of the Sexes The Movies
21:35 Murder on the Orient Express Filmhallen
21:35 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
21:35 Öteki Taraf Pathé Arena
21:40 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
21:45 Thelma Kriterion
21:45 Escape Room Pathé de Munt
21:45 Star Wars: The Last Jedi Studio K
21:50 Escape Room Pathé Arena
21:55 Daddy's Home 2 Pathé Arena
21:55 The Foreigner Pathé de Munt
22:00 Battle of the Sexes Pathé City
22:00 Thor: Ragnarök Pathé Tuschinski
22:10 Justice League 3D Pathé City
22:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
22:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
22:40 The Snowman Pathé City
22:45 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
22:50 Jigsaw Pathé de Munt
22:55 Justice League Pathé Arena
23:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
23:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
23:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
23:15 Murder on the Orient Express Pathé City
23:25 Ayla: The Daughter of War Pathé de Munt
23:30 The Snowman Pathé Arena
23:30 Bad Moms 2 Pathé City
23:30 The Foreigner Pathé de Munt
23:35 The Foreigner Pathé Arena
23:40 Justice League 3D Pathé Arena
23:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
23:45 Bad Moms 2 Pathé Arena
23:50 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
23:59 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
23:59 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
23:59 Raw LAB111
top zaterdag 16-12-2017
00:00 Escape Room Pathé Arena
00:05 Thelma Kriterion
00:05 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
00:05 Jigsaw Pathé de Munt
00:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
00:15 Aile Arasinda Pathé Arena
00:20 Öteki Taraf Pathé Arena
00:40 Jigsaw Pathé Arena
09:15 Bad Moms 2 Pathé de Munt
09:30 Coco 3D (NL) Pathé de Munt
09:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
09:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
09:50 Ferdinand 3D (NL) Pathé de Munt
09:55 K3 Love Cruise Pathé de Munt
10:00 De Kleine Vampier 3D (NL) Pathé Arena
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Arena
10:00 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
10:00 Final Portrait Pathé City
10:00 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
10:00 La Novia del Desierto Pathé Tuschinski
10:10 Misfit Pathé Arena
10:10 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Arena
10:10 Dr. Knock Pathé Arena
10:10 Dr. Knock Pathé City
10:15 Rita & Krokodil (NL) Het Ketelhuis
10:15 Justice League Pathé Arena
10:15 Thank You for Your Service Pathé de Munt
10:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
10:15 Paddington 2 (NL) Pathé Tuschinski
10:20 De Familie Slim Pathé Arena
10:20 Bad Moms 2 Pathé City
10:25 Blade Runner 2049 Pathé de Munt
10:30 Rita & Krokodil (NL) EYE Film Instituut Nederland
10:30 Paddington 2 (NL) Het Ketelhuis
10:30 Breathe Pathé City
10:35 K3 Love Cruise Pathé Arena
10:40 Your Name Pathé de Munt
10:40 C’est la vie! Pathé Tuschinski
10:45 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) EYE Film Instituut Nederland
10:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
10:50 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
10:50 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
11:00 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
11:00 Your Name Filmhallen
11:00 Star Wars Marathon 3D Pathé Arena
11:00 Coco (NL) Pathé Arena
11:00 Star Wars: The Last Jedi The Movies
11:05 Battle of the Sexes The Movies
11:10 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
11:10 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
11:15 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
11:15 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
11:15 De Familie Slim Het Ketelhuis
11:30 The Party Filmhallen
11:30 Ferdinand (NL) Pathé Arena
11:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
11:30 Final Portrait The Movies
11:35 A Ghost Story Filmhallen
11:45 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
11:45 Petit paysan Filmhallen
11:45 Il colore nascosto delle cose Filmhallen
11:45 The Square Pathé City
11:50 De Kleine Vampier (NL) Pathé Arena
12:00 Amsterdam Wildlife EYE Film Instituut Nederland
12:00 Ferdinand FC Hyena
12:00 Suburbicon Filmhallen
12:00 Coco (NL) Het Ketelhuis
12:00 Coco 3D (NL) Pathé Arena
12:00 Vele hemels boven de zevende Pathé City
12:00 Loving Vincent Pathé Tuschinski
12:00 Gremlins Pathé Tuschinski
12:00 Petit paysan The Movies
12:05 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Arena
12:10 De Familie Slim Pathé de Munt
12:15 Paddington 2 (NL) FC Hyena
12:15 Visages, villages Filmtheater Rialto
12:15 Breathe Pathé Arena
12:15 K3 Love Cruise Pathé de Munt
12:20 De Familie Slim Pathé Arena
12:30 Wonderstruck De Uitkijk
12:30 Loveless EYE Film Instituut Nederland
12:30 Visages, villages Filmhallen
12:30 Paddington 2 (NL) Filmtheater Rialto
12:30 Ferdinand (NL) Het Ketelhuis
12:30 Suburbicon Kriterion
12:30 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
12:30 The Party Pathé City
12:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
12:30 Coco (NL) Pathé Tuschinski
12:35 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
12:45 Boer Peer Filmtheater Rialto
12:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
12:45 Bad Moms 2 Pathé City
12:45 Coco 3D Pathé de Munt
12:50 K3 Love Cruise Pathé Arena
12:55 Justice League Pathé Arena
13:00 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
13:00 Down to Earth Het Ketelhuis
13:00 Instant Dreams Kriterion
13:00 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
13:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
13:00 Paddington 2 (NL) Studio K
13:15 On Body and Soul Filmhallen
13:15 Coco (NL) Kriterion
13:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
13:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
13:15 The Mountain Between Us Pathé Tuschinski
13:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
13:30 Coco 3D (NL) Filmhallen
13:30 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
13:30 Thor: Ragnarök 3D Pathé City
13:30 Paddington 2 Pathé Tuschinski
13:40 Battle of the Sexes Filmhallen
13:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
13:45 The Square EYE Film Instituut Nederland
13:45 Rita & Krokodil (NL) Filmtheater Rialto
13:45 Coco (NL) Pathé Arena
13:45 Dr. Knock Pathé City
13:45 Gek van Geluk Pathé de Munt
13:45 The Square The Movies
13:45 C’est la vie! The Movies
13:50 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
13:50 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
13:50 Bad Moms 2 Pathé Arena
13:50 Wonder Pathé de Munt
14:00 The Party Cinecenter
14:00 Final Portrait Cinecenter
14:00 Coco (NL) FC Hyena
14:00 Ferdinand 3D (NL) Filmhallen
14:00 Loving Vincent Filmhallen
14:00 Un beau soleil intérieur LAB111
14:00 Ferdinand (NL) Pathé Arena
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
14:00 Coco (NL) Pathé de Munt
14:05 The Party The Movies
14:10 Final Portrait Pathé Tuschinski
14:15 Paddington 2 (NL) FC Hyena
14:15 Murder on the Orient Express Filmhallen
14:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
14:15 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) LAB111
14:15 Wonder Pathé Arena
14:15 Wonderstruck Pathé City
14:15 Happy End The Movies
14:20 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
14:20 De Familie Slim Pathé Arena
14:30 Instant Dreams Cinema De Balie
14:30 Visages, villages Cinema De Balie
14:30 Murder on the Orient Express De Uitkijk
14:30 Paddington 2 (NL) Filmhallen
14:30 Human Flow Filmtheater Rialto
14:30 Coco (NL) Het Ketelhuis
14:30 K3 Love Cruise Pathé de Munt
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
14:40 Paddington 2 (NL) Het Ketelhuis
14:40 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
14:45 De Familie Slim Filmhallen
14:45 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Filmhallen
14:45 Happy End Filmtheater Rialto
14:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
14:50 Coco 3D (NL) Pathé Arena
14:50 Murder on the Orient Express Pathé City
15:00 De Familie Slim EYE Film Instituut Nederland
15:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Het Ketelhuis
15:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Kriterion
15:00 Gremlins Pathé Arena
15:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
15:00 Suburbicon Pathé City
15:00 Ferdinand 3D (NL) Pathé de Munt
15:00 Ferdinand 3D (NL) Pathé Tuschinski
15:00 Paddington 2 (NL) Studio K
15:05 K3 Love Cruise Pathé Arena
15:15 Coco (NL) Kriterion
15:15 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
15:15 Dr. Knock Pathé Tuschinski
15:30 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
15:30 Coco (NL) Pathé de Munt
15:35 Thor: Ragnarök Pathé Arena
15:40 Coco 3D (NL) Pathé Tuschinski
15:45 On Body and Soul Cinecenter
15:45 Human Flow Filmhallen
15:50 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
15:50 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
15:55 Star Wars: The Last Jedi The Movies
16:00 Happy End Cinecenter
16:00 Your Name LAB111
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
16:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
16:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
16:10 Wonderstruck Filmhallen
16:10 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
16:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
16:10 Vele hemels boven de zevende Pathé City
16:10 De Familie Slim Pathé de Munt
16:15 C’est la vie! Cinecenter
16:15 The Party Cinecenter
16:15 Boer Peer FC Hyena
16:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
16:15 Heartstone Filmhallen
16:15 Loveless LAB111
16:15 Breathe Pathé Tuschinski
16:15 Suburbicon The Movies
16:20 Coco (NL) Pathé Arena
16:20 Battle of the Sexes Pathé City
16:30 Human Flow Cinema De Balie
16:30 Until the Birds Return Cinema De Balie
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
16:30 Ferdinand (NL) Pathé Arena
16:30 Bad Moms 2 Pathé de Munt
16:35 The Square Kriterion
16:40 Justice League Pathé de Munt
16:45 Breathe De Uitkijk
16:45 Vele hemels boven de zevende EYE Film Instituut Nederland
16:45 Instant Dreams Filmhallen
16:45 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
16:45 On Body and Soul Het Ketelhuis
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
16:45 Ferdinand 3D Pathé Arena
16:45 Paddington 2 Pathé de Munt
16:45 Wonderstruck The Movies
16:50 Happy End Filmhallen
16:50 Final Portrait Filmhallen
16:50 The Party Filmtheater Rialto
16:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
16:50 Bad Moms 2 Pathé City
16:50 Loving Vincent The Movies
17:00 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
17:00 Insyriated EYE Film Instituut Nederland
17:00 Thelma FC Hyena
17:00 Visages, villages Filmhallen
17:00 Visages, villages Het Ketelhuis
17:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
17:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
17:00 C’est la vie! Studio K
17:10 Thelma Kriterion
17:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
17:15 O Brother, Where Art Thou? Filmtheater Rialto
17:15 Breathe Pathé City
17:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
17:20 Daddy's Home 2 Pathé Arena
17:20 Final Portrait Pathé City
17:20 The Mountain Between Us Pathé de Munt
17:30 Justice League Pathé Arena
17:30 C’est la vie! Pathé City
17:30 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
17:30 Ferdinand 3D Pathé Tuschinski
17:45 Wonderstruck Pathé Tuschinski
17:50 Paddington 2 Pathé Arena
18:00 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
18:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
18:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
18:10 Escape Room Pathé de Munt
18:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
18:20 Ferdinand 3D Pathé de Munt
18:20 Paddington 2 Pathé Tuschinski
18:25 Coco 3D Pathé Arena
18:30 The Mountain Between Us Pathé Arena
18:30 Coco 3D Pathé Tuschinski
18:40 C’est la vie! Cinecenter
18:45 Happy End Cinecenter
18:45 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
18:45 On Body and Soul Filmhallen
18:45 Wonder Pathé Arena
18:45 Suburbicon Pathé City
18:45 C’est la vie! The Movies
18:50 Heartstone Filmhallen
18:50 Gek van Geluk Pathé de Munt
19:00 De rode ziel Cinema De Balie
19:00 Murder on the Orient Express De Uitkijk
19:00 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
19:00 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
19:00 Thelma FC Hyena
19:00 Murder on the Orient Express Filmhallen
19:00 Wonderstruck Filmhallen
19:00 Final Portrait Filmhallen
19:00 Visages, villages Filmtheater Rialto
19:00 Daphne LAB111
19:00 Bad Moms 2 Pathé Arena
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
19:00 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
19:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
19:00 The Party The Movies
19:05 Gek van Geluk Pathé Arena
19:10 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
19:10 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
19:10 Visages, villages Het Ketelhuis
19:10 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
19:10 Thor: Ragnarök 3D Pathé de Munt
19:10 Happy End The Movies
19:15 Final Portrait Cinecenter
19:15 Instant Dreams Cinema De Balie
19:15 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
19:15 Wonderstruck FC Hyena
19:15 Visages, villages Filmhallen
19:15 The Party Filmhallen
19:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
19:15 A Ghost Story LAB111
19:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
19:15 The Party Pathé City
19:15 Wonderstruck Studio K
19:20 Instant Dreams Kriterion
19:20 The Foreigner Pathé Arena
19:20 Wonder Pathé de Munt
19:20 Final Portrait The Movies
19:25 The Party Cinecenter
19:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
19:30 Happy End Filmtheater Rialto
19:30 Thelma Kriterion
19:30 Breathe Pathé City
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
19:40 Escape Room Pathé Arena
19:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
19:45 Murder on the Orient Express Pathé City
19:50 Bad Moms 2 Pathé de Munt
20:00 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
20:00 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
20:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
20:15 Justice League 3D Pathé Arena
20:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:20 Breathe Pathé Arena
20:20 Dr. Knock Pathé Tuschinski
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
20:30 Coco 3D Pathé de Munt
20:45 Aile Arasinda Pathé Arena
20:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
20:45 Breathe Pathé Tuschinski
20:45 Star Wars: The Last Jedi The Movies
20:55 Justice League 3D Pathé de Munt
21:00 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
21:00 The Square Cinecenter
21:00 On Body and Soul Cinecenter
21:00 The Square EYE Film Instituut Nederland
21:00 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
21:00 Human Flow Filmtheater Rialto
21:00 On Body and Soul Het Ketelhuis
21:00 Dr. Knock Pathé Arena
21:00 Bad Moms 2 Pathé City
21:05 Blade Runner 2049 Filmhallen
21:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
21:15 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
21:15 Human Flow Cinema De Balie
21:15 Liefde is aardappelen Cinema De Balie
21:15 Breathe De Uitkijk
21:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
21:15 The Square Filmhallen
21:15 The Square Kriterion
21:15 David Lynch: The Art Life LAB111
21:15 Thor: Ragnarök Pathé Arena
21:15 Dr. Knock Pathé City
21:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
21:15 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
21:15 The Square The Movies
21:20 Happy End Filmhallen
21:20 On Body and Soul Filmhallen
21:20 Bad Moms 2 Pathé Arena
21:20 Gek van Geluk Pathé de Munt
21:20 Wonderstruck The Movies
21:30 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
21:30 Blade Runner 2049 3D EYE Film Instituut Nederland
21:30 Suburbicon FC Hyena
21:30 Battle of the Sexes Filmhallen
21:30 Thelma Filmhallen
21:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
21:30 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
21:30 The Room (2003) LAB111
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
21:30 Vele hemels boven de zevende Studio K
21:30 Battle of the Sexes The Movies
21:35 Murder on the Orient Express Filmhallen
21:35 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
21:35 Öteki Taraf Pathé Arena
21:40 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
21:45 The Square Filmtheater Rialto
21:45 Thelma Kriterion
21:45 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
21:45 Star Wars: The Last Jedi Studio K
21:50 Escape Room Pathé Arena
21:55 Daddy's Home 2 Pathé Arena
22:00 The Mountain Between Us Pathé City
22:00 The Foreigner Pathé de Munt
22:10 Justice League 3D Pathé City
22:10 Bad Moms 2 Pathé de Munt
22:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
22:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
22:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
22:40 The Snowman Pathé City
22:40 Daddy's Home 2 Pathé de Munt
23:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
23:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
23:05 Jigsaw Pathé Arena
23:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
23:15 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
23:15 Ayla: The Daughter of War Pathé de Munt
23:30 The Snowman Pathé Arena
23:30 Bad Moms 2 Pathé City
23:35 The Foreigner Pathé Arena
23:40 Justice League 3D Pathé Arena
23:40 Murder on the Orient Express Pathé City
23:40 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
23:45 Bad Moms 2 Pathé Arena
23:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
23:50 Jigsaw Pathé de Munt
23:59 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
23:59 Thelma LAB111
top zondag 17-12-2017
00:00 Escape Room Pathé Arena
00:05 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
00:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
00:15 The Maus Kriterion
00:15 Aile Arasinda Pathé Arena
00:20 Öteki Taraf Pathé Arena
00:40 Jigsaw Pathé Arena
09:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
09:15 K3 Love Cruise Pathé de Munt
09:20 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
09:40 De Familie Slim Pathé de Munt
09:45 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL) Pathé Arena
10:00 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Arena
10:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
10:00 Bad Moms 2 Pathé City
10:00 Gremlins Pathé Tuschinski
10:05 De Kleine Vampier (NL) Pathé Arena
10:05 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
10:10 Dr. Knock Pathé Arena
10:10 Breathe Pathé City
10:15 Rita & Krokodil (NL) Het Ketelhuis
10:15 K3 Love Cruise Pathé Arena
10:15 Justice League Pathé Arena
10:15 Final Portrait Pathé City
10:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
10:20 De Familie Slim Pathé Arena
10:25 De Familie Slim Het Ketelhuis
10:25 Ayla: The Daughter of War Pathé de Munt
10:30 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
10:30 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
10:30 The Party Pathé City
10:35 Coco (NL) Pathé de Munt
10:40 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
10:40 Wonder Pathé de Munt
10:45 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
10:45 Dikkertje Dap Het Ketelhuis
10:45 Ferdinand (NL) Pathé Arena
10:45 Paddington 2 Pathé Tuschinski
10:50 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
10:50 C’est la vie! Pathé City
11:00 Happy End Cinecenter
11:00 On Body and Soul Cinecenter
11:00 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
11:00 The Party Filmtheater Rialto
11:00 Gremlins Pathé Arena
11:00 Coco (NL) Pathé Arena
11:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
11:00 Coco (NL) Pathé Tuschinski
11:00 Star Wars: The Last Jedi The Movies
11:05 Battle of the Sexes The Movies
11:10 An American in Paris Filmtheater Rialto
11:10 Wonderstruck Pathé Tuschinski
11:15 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
11:15 The Party Cinecenter
11:15 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
11:15 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
11:25 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
11:30 The Party Filmhallen
11:30 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Het Ketelhuis
11:30 The Square Pathé City
11:30 Loving Vincent Pathé Tuschinski
11:30 Final Portrait The Movies
11:35 A Ghost Story Filmhallen
11:35 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
11:40 Ferdinand (NL) Pathé Arena
11:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
11:45 Petit paysan Filmhallen
11:45 Il colore nascosto delle cose Filmhallen
11:45 Loving Vincent Filmtheater Rialto
12:00 Ferdinand FC Hyena
12:00 Suburbicon Filmhallen
12:00 Coco (NL) Het Ketelhuis
12:00 Petit paysan The Movies
12:05 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Arena
12:05 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
12:10 Coco 3D (NL) Pathé Arena
12:10 Vele hemels boven de zevende Pathé City
12:15 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Filmhallen
12:15 Battle of the Sexes Pathé City
12:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
12:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
12:20 Paddington 2 (NL) Het Ketelhuis
12:20 De Familie Slim Pathé Arena
12:30 Breathe De Uitkijk
12:30 Paddington 2 (NL) Filmtheater Rialto
12:30 Suburbicon Kriterion
12:30 K3 Love Cruise Pathé Arena
12:30 Coco 3D (NL) Pathé de Munt
12:35 K3 Love Cruise Pathé de Munt
12:40 The Party Pathé City
12:45 White Sun EYE Film Instituut Nederland
12:45 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) EYE Film Instituut Nederland
12:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
12:55 Justice League Pathé Arena
13:00 Amsterdam Wildlife EYE Film Instituut Nederland
13:00 Paddington 2 (NL) FC Hyena
13:00 Coco 3D (NL) Filmhallen
13:00 De Familie Slim Het Ketelhuis
13:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Kriterion
13:00 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
13:00 Paddington 2 (NL) Studio K
13:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
13:05 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Arena
13:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
13:10 Ferdinand 3D (NL) Pathé de Munt
13:10 Bad Moms 2 Pathé de Munt
13:10 Final Portrait Pathé Tuschinski
13:15 Coco (NL) Kriterion
13:15 Misfit Pathé Arena
13:15 Wonderstruck Pathé City
13:20 Boer Peer Filmtheater Rialto
13:20 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
13:20 De Familie Slim Pathé de Munt
13:30 Human Flow Filmhallen
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
13:40 Battle of the Sexes Filmhallen
13:45 Rita & Krokodil (NL) Filmtheater Rialto
13:45 Coco (NL) Pathé Arena
13:45 Paddington 2 (NL) Pathé Tuschinski
13:45 Breathe Pathé Tuschinski
13:45 The Square The Movies
13:45 C’est la vie! The Movies
13:50 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
13:50 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
13:50 Bad Moms 2 Pathé Arena
13:50 Gek van Geluk Pathé de Munt
13:50 Coco 3D (NL) Pathé Tuschinski
14:00 The Party Cinecenter
14:00 Final Portrait Cinecenter
14:00 Coco (NL) FC Hyena
14:00 Ferdinand 3D (NL) Filmhallen
14:00 Loving Vincent Filmhallen
14:00 Spring Breakers LAB111
14:05 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
14:05 The Party The Movies
14:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
14:15 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
14:15 Murder on the Orient Express Filmhallen
14:15 On Body and Soul Filmhallen
14:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
14:15 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) LAB111
14:15 Wonder Pathé Arena
14:15 Happy End The Movies
14:20 Ferdinand (NL) Het Ketelhuis
14:20 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
14:20 De Familie Slim Pathé Arena
14:20 Final Portrait Pathé City
14:20 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
14:30 Instant Dreams Cinema De Balie
14:30 Murder on the Orient Express De Uitkijk
14:30 Rita & Krokodil (NL) EYE Film Instituut Nederland
14:30 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
14:30 Paddington 2 (NL) Filmhallen
14:30 Human Flow Filmtheater Rialto
14:30 Coco (NL) Het Ketelhuis
14:30 Murder on the Orient Express Pathé City
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
14:40 Paddington 2 (NL) Het Ketelhuis
14:40 Bad Moms 2 Pathé City
14:45 De Familie Slim EYE Film Instituut Nederland
14:45 De Familie Slim Filmhallen
14:45 Happy End Filmtheater Rialto
14:45 Instant Dreams Kriterion
14:45 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
14:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
14:50 K3 Love Cruise Pathé Arena
14:50 Thor: Ragnarök 3D Pathé City
14:50 Coco 3D Pathé de Munt
15:00 Star Wars: The Force Awakens FC Hyena
15:00 Coco 3D (NL) Pathé Arena
15:00 Paddington 2 (NL) Studio K
15:10 K3 Love Cruise Pathé de Munt
15:15 Coco (NL) Kriterion
15:15 Ferdinand 3D (NL) Pathé Tuschinski
15:20 Breathe Pathé Arena
15:20 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
15:30 Thank You for Your Service Pathé de Munt
15:35 Thor: Ragnarök Pathé Arena
15:40 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
15:40 Wonder Pathé de Munt
15:45 On Body and Soul Cinecenter
15:45 The Square EYE Film Instituut Nederland
15:45 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
15:45 Suburbicon Pathé City
15:50 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
15:55 Star Wars: The Last Jedi The Movies
16:00 Happy End Cinecenter
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
16:00 Dr. Knock Pathé Tuschinski
16:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
16:10 Wonderstruck Filmhallen
16:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
16:15 C’est la vie! Cinecenter
16:15 The Party Cinecenter
16:15 Blade Runner 2049 FC Hyena
16:15 Heartstone Filmhallen
16:15 Good Time LAB111
16:15 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
16:15 Justice League Pathé de Munt
16:15 Suburbicon The Movies
16:20 Coco (NL) Pathé Arena
16:20 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
16:30 Human Flow Cinema De Balie
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
16:30 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
16:30 Un beau soleil intérieur LAB111
16:30 Ferdinand (NL) Pathé Arena
16:30 Breathe Pathé City
16:35 The Square Kriterion
16:40 On Body and Soul Het Ketelhuis
16:40 Coco (NL) Pathé de Munt
16:45 Wonderstruck De Uitkijk
16:45 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
16:45 Dunkirk EYE Film Instituut Nederland
16:45 Instant Dreams Filmhallen
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
16:45 Ferdinand 3D Pathé Arena
16:45 Ferdinand 3D Pathé Tuschinski
16:45 Wonderstruck The Movies
16:50 Happy End Filmhallen
16:50 Final Portrait Filmhallen
16:50 Visages, villages Filmtheater Rialto
16:50 Suburbicon Pathé City
16:50 Paddington 2 Pathé de Munt
16:50 Loving Vincent The Movies
17:00 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
17:00 Visages, villages Filmhallen
17:00 Visages, villages Het Ketelhuis
17:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
17:00 Murder on the Orient Express Pathé City
17:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
17:00 C’est la vie! Studio K
17:10 Thelma Kriterion
17:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
17:15 Instant Dreams Filmtheater Rialto
17:20 Daddy's Home 2 Pathé Arena
17:25 Ferdinand 3D Pathé de Munt
17:30 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
17:30 Justice League Pathé Arena
17:35 Coco 3D Pathé de Munt
17:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
17:45 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
17:50 Paddington 2 Pathé Arena
18:00 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
18:00 Final Portrait Pathé City
18:00 Thor: Ragnarök 3D Pathé de Munt
18:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
18:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
18:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
18:20 Wonder Pathé de Munt
18:25 Coco 3D Pathé Arena
18:30 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
18:30 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
18:30 The Mountain Between Us Pathé Arena
18:30 Paddington 2 Pathé Tuschinski
18:45 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
18:45 On Body and Soul Filmhallen
18:45 Wonder Pathé Arena
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
18:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
18:45 C’est la vie! The Movies
18:50 Heartstone Filmhallen
18:50 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
18:50 Dr. Knock Pathé City
19:00 Breathe De Uitkijk
19:00 Murder on the Orient Express Filmhallen
19:00 Wonderstruck Filmhallen
19:00 Final Portrait Filmhallen
19:00 The Party Filmhallen
19:00 Visages, villages Filmtheater Rialto
19:00 Weg van Jou Het Ketelhuis
19:00 Bad Moms 2 Pathé Arena
19:00 Gek van Geluk Pathé de Munt
19:00 Breathe Pathé Tuschinski
19:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
19:00 The Party The Movies
19:05 Gek van Geluk Pathé Arena
19:10 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
19:10 Visages, villages Het Ketelhuis
19:10 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
19:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
19:10 The Party Pathé City
19:10 Happy End The Movies
19:15 Final Portrait Cinecenter
19:15 Instant Dreams Cinema De Balie
19:15 Cléo de 5 à 7 EYE Film Instituut Nederland
19:15 Wonderstruck FC Hyena
19:15 Visages, villages Filmhallen
19:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
19:15 Your Name LAB111
19:15 Coco 3D Pathé Tuschinski
19:15 Wonderstruck Studio K
19:20 Instant Dreams Kriterion
19:20 The Foreigner Pathé Arena
19:20 Bad Moms 2 Pathé City
19:20 Bad Moms 2 Pathé de Munt
19:20 Final Portrait The Movies
19:25 The Party Cinecenter
19:30 The Party Filmtheater Rialto
19:30 A Short Working Day Kriterion
19:30 Murder on the Orient Express Pathé City
19:30 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
19:40 Escape Room Pathé Arena
19:45 On Body and Soul Cinecenter
19:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
19:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
20:00 Wonder Wheel Cinecenter
20:00 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:15 Justice League 3D Pathé Arena
20:15 Escape Room Pathé de Munt
20:20 Breathe Pathé Arena
20:30 Thelma FC Hyena
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:30 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
20:45 The Square EYE Film Instituut Nederland
20:45 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
20:45 Aile Arasinda Pathé Arena
20:45 Star Wars: The Last Jedi The Movies
20:50 Justice League 3D Pathé de Munt
21:00 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
21:00 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
21:00 Liefde is aardappelen EYE Film Instituut Nederland
21:00 A Ciambra Filmtheater Rialto
21:00 On Body and Soul Het Ketelhuis
21:00 Dr. Knock Pathé Arena
21:00 Breathe Pathé City
21:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
21:00 The Foreigner Pathé de Munt
21:00 Dr. Knock Pathé Tuschinski
21:05 Blade Runner 2049 Filmhallen
21:10 On Body and Soul Filmhallen
21:10 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
21:10 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
21:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
21:15 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
21:15 Human Flow Cinema De Balie
21:15 Rear Window De Uitkijk
21:15 Leningrad Cowboys Go America EYE Film Instituut Nederland
21:15 The Square Filmhallen
21:15 Human Flow Filmtheater Rialto
21:15 The Square Kriterion
21:15 David Lynch: The Art Life LAB111
21:15 Thor: Ragnarök Pathé Arena
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
21:15 The Square The Movies
21:20 Happy End Filmhallen
21:20 Bad Moms 2 Pathé Arena
21:20 Justice League 3D Pathé City
21:20 Wonderstruck The Movies
21:30 Suburbicon FC Hyena
21:30 Battle of the Sexes Filmhallen
21:30 Thelma Filmhallen
21:30 Mimosas Filmtheater Rialto
21:30 A Ghost Story LAB111
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
21:30 Daddy's Home 2 Pathé de Munt
21:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
21:30 Vele hemels boven de zevende Studio K
21:30 Battle of the Sexes The Movies
21:35 Murder on the Orient Express Filmhallen
21:35 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
21:35 Öteki Taraf Pathé Arena
21:40 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
21:40 Battle of the Sexes Pathé City
21:45 Thelma Kriterion
21:45 Thor: Ragnarök Pathé Tuschinski
21:45 Star Wars: The Last Jedi Studio K
21:50 Escape Room Pathé Arena
21:50 Bad Moms 2 Pathé de Munt
21:55 Daddy's Home 2 Pathé Arena
22:00 The Snowman Pathé City
22:00 Murder on the Orient Express Pathé City
22:00 An Inconvenient Truth 2 Pathé Tuschinski
22:05 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
22:15 Jigsaw Pathé Arena
22:15 Jigsaw Pathé de Munt
22:25 Escape Room Pathé de Munt
22:30 Suburbicon Pathé City
top maandag 18-12-2017
10:00 Bad Moms 2 Pathé City
10:00 La Novia del Desierto Pathé Tuschinski
10:10 Breathe Pathé City
10:10 The Mountain Between Us Pathé Tuschinski
10:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
10:20 The Party Pathé City
10:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
10:25 Suburbicon Pathé City
10:30 White Sun EYE Film Instituut Nederland
10:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
10:30 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
10:30 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Arena
10:30 Daddy's Home 2 Pathé Arena
10:30 Escape Room Pathé Arena
10:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
10:30 De Familie Slim Pathé de Munt
10:35 Justice League 3D Pathé Arena
10:40 Jigsaw Pathé Arena
10:40 K3 Love Cruise Pathé Arena
10:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
10:45 Les Glaneurs et la Glaneuse EYE Film Instituut Nederland
10:45 Visages, villages Het Ketelhuis
10:45 Bad Moms 2 Pathé Arena
10:45 C’est la vie! Pathé Tuschinski
10:50 The Square Pathé City
10:50 Escape Room Pathé de Munt
11:00 Wonderstruck FC Hyena
11:05 Paddington 2 Pathé de Munt
11:10 Dr. Knock Pathé Arena
11:15 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
11:15 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
11:15 On Body and Soul Het Ketelhuis
11:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
11:15 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
11:20 The Foreigner Pathé Arena
11:25 Blade Runner 2049 Pathé Arena
11:25 Bad Moms 2 Pathé de Munt
11:30 De rode ziel EYE Film Instituut Nederland
11:30 The Party Filmhallen
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
11:30 Paddington 2 Pathé Tuschinski
11:35 Your Name Filmhallen
11:35 A Ghost Story Filmhallen
11:35 Coco 3D Pathé Arena
11:35 Your Name Pathé de Munt
11:40 Murder on the Orient Express Pathé City
11:45 Petit paysan Filmhallen
11:45 Il colore nascosto delle cose Filmhallen
11:45 Murder on the Orient Express Pathé Arena
11:45 Wonder Pathé de Munt
11:50 Blade Runner 2049 Pathé de Munt
12:00 Suburbicon Filmhallen
12:00 Visages, villages Filmhallen
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
12:00 An Inconvenient Truth 2 Pathé Tuschinski
12:00 Loving Vincent Pathé Tuschinski
12:05 Thor: Ragnarök Pathé Arena
12:10 Suburbicon Pathé City
12:15 Visages, villages Filmtheater Rialto
12:15 Bad Moms 2 Pathé City
12:30 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
12:30 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
12:30 Mimosas Filmtheater Rialto
12:30 Coco 3D Pathé de Munt
12:30 The Snowman Pathé Tuschinski
12:40 An Inconvenient Truth 2 Het Ketelhuis
12:40 Wonder Pathé Arena
12:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
12:45 Final Portrait Pathé City
12:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
12:45 Wonderstruck Studio K
12:50 Down to Earth Het Ketelhuis
12:50 Ferdinand (NL) Pathé Arena
13:00 De rode ziel Filmtheater Rialto
13:00 Justice League Pathé Arena
13:00 The Foreigner Pathé de Munt
13:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
13:10 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
13:15 On Body and Soul Filmhallen
13:15 Wonderstruck Pathé Tuschinski
13:20 Paddington 2 Pathé Arena
13:30 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
13:30 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
13:30 Thank You for Your Service Pathé de Munt
13:30 Final Portrait Pathé Tuschinski
13:40 Battle of the Sexes Filmhallen
13:40 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
13:45 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
13:45 Dr. Knock Pathé Arena
13:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
13:45 Dr. Knock Pathé Tuschinski
13:45 The Square The Movies
13:45 C’est la vie! The Movies
13:50 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
13:50 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
13:50 Bad Moms 2 Pathé Arena
13:50 The Party Pathé City
13:50 Battle of the Sexes Pathé City
13:50 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
14:00 The Party Cinecenter
14:00 Final Portrait Cinecenter
14:00 Loving Vincent Filmhallen
14:00 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
14:00 Justice League 3D Pathé de Munt
14:05 The Party The Movies
14:15 Murder on the Orient Express Filmhallen
14:15 Thelma Filmhallen
14:15 The Party Filmhallen
14:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
14:15 Wonder Pathé Arena
14:15 Vele hemels boven de zevende Pathé City
14:15 C’est la vie! Pathé Tuschinski
14:15 Happy End The Movies
14:20 Escape Room Pathé Arena
14:30 Instant Dreams Cinema De Balie
14:30 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
14:30 Human Flow Filmtheater Rialto
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
14:30 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
14:30 Wonder Pathé de Munt
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
14:35 An Inconvenient Truth 2 Filmhallen
14:40 Weg van Jou Het Ketelhuis
14:40 The Snowman Pathé City
14:45 Visages, villages Filmhallen
14:45 Un beau soleil intérieur Het Ketelhuis
14:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
14:45 Il colore nascosto delle cose Studio K
14:50 K3 Love Cruise Pathé Arena
15:00 The Party Filmtheater Rialto
15:00 Coco 3D (NL) Pathé Arena
15:00 Murder on the Orient Express Pathé City
15:00 Thor: Ragnarök Pathé Tuschinski
15:10 Ferdinand 3D Pathé de Munt
15:15 De Familie Slim Pathé Arena
15:20 Breathe Pathé Arena
15:20 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
15:30 Escape Room Pathé de Munt
15:30 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
15:40 Thor: Ragnarök Pathé Arena
15:40 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
15:45 On Body and Soul Cinecenter
15:45 Human Flow Filmhallen
15:45 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
15:45 Breathe Pathé City
15:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
15:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
15:50 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
15:55 Star Wars: The Last Jedi The Movies
16:00 Happy End Cinecenter
16:00 The Square EYE Film Instituut Nederland
16:00 A Gentle Creature EYE Film Instituut Nederland
16:00 A Ghost Story LAB111
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
16:00 Gek van Geluk Pathé de Munt
16:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
16:10 Wonderstruck Filmhallen
16:10 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
16:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
16:10 Bad Moms 2 Pathé de Munt
16:15 C’est la vie! Cinecenter
16:15 The Party Cinecenter
16:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
16:15 Heartstone Filmhallen
16:15 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
16:15 Good Time LAB111
16:15 Suburbicon The Movies
16:20 Coco (NL) Pathé Arena
16:20 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
16:20 Breathe Pathé Tuschinski
16:30 Human Flow Cinema De Balie
16:30 I Hired a Contract Killer EYE Film Instituut Nederland
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
16:30 Ferdinand (NL) Pathé Arena
16:30 Dr. Knock Pathé City
16:35 The Square Kriterion
16:40 Visages, villages Het Ketelhuis
16:40 Coco (NL) Pathé de Munt
16:45 Breathe De Uitkijk
16:45 Instant Dreams Filmhallen
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
16:45 Ferdinand 3D Pathé Arena
16:45 Wonderstruck The Movies
16:50 Happy End Filmhallen
16:50 Final Portrait Filmhallen
16:50 The Party Filmtheater Rialto
16:50 On Body and Soul Het Ketelhuis
16:50 Justice League 3D Pathé City
16:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
16:50 Loving Vincent The Movies
17:00 Visages, villages Filmhallen
17:00 C’est la vie! Studio K
17:10 Thelma Kriterion
17:10 Final Portrait Pathé City
17:10 Justice League Pathé de Munt
17:15 Instant Dreams Filmtheater Rialto
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
17:20 Daddy's Home 2 Pathé Arena
17:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
17:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
17:30 Daphne FC Hyena
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
17:30 Wonderstruck Pathé City
17:40 Thor: Ragnarök 3D Pathé de Munt
17:45 Justice League Pathé Arena
17:45 Ferdinand 3D Pathé de Munt
17:50 Paddington 2 Pathé Arena
18:00 Coco 3D Pathé Arena
18:00 Wonder Pathé Arena
18:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
18:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
18:20 Paddington 2 Pathé de Munt
18:20 Coco 3D Pathé Tuschinski
18:30 The Square LAB111
18:30 Murder on the Orient Express Pathé Arena
18:30 Bad Moms 2 Pathé City
18:35 Bad Moms 2 Pathé de Munt
18:40 C’est la vie! Cinecenter
18:40 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
18:45 Happy End Cinecenter
18:45 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
18:45 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
18:45 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
18:45 On Body and Soul Filmhallen
18:45 Happy End Filmtheater Rialto
18:45 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
18:50 Heartstone Filmhallen
18:50 Coco 3D Pathé de Munt
18:50 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
19:00 Murder on the Orient Express De Uitkijk
19:00 Calamari Union EYE Film Instituut Nederland
19:00 Thelma FC Hyena
19:00 Murder on the Orient Express Filmhallen
19:00 Wonderstruck Filmhallen
19:00 Final Portrait Filmhallen
19:00 Visages, villages Filmtheater Rialto
19:00 Daphne LAB111
19:00 Bad Moms 2 Pathé Arena
19:00 Dr. Knock Pathé City
19:00 Breathe Pathé Tuschinski
19:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
19:00 The Party The Movies
19:05 Gek van Geluk Pathé Arena
19:10 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
19:10 Visages, villages Het Ketelhuis
19:10 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
19:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
19:10 Happy End The Movies
19:15 Final Portrait Cinecenter
19:15 Instant Dreams Cinema De Balie
19:15 Visages, villages Filmhallen
19:15 The Party Filmhallen
19:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
19:15 Wonderstruck Studio K
19:15 Wonder Wheel The Movies
19:20 Instant Dreams Kriterion
19:20 The Foreigner Pathé Arena
19:20 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
19:20 Wonder Pathé de Munt
19:20 Final Portrait The Movies
19:25 The Party Cinecenter
19:30 Thelma Kriterion
19:30 The Party Pathé City
19:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
19:40 Escape Room Pathé Arena
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
20:00 Murder on the Orient Express Pathé City
20:00 Gremlins Pathé de Munt
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
20:20 Breathe Pathé Arena
20:20 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
20:30 Gremlins Pathé Arena
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:40 Justice League 3D Pathé de Munt
20:45 Justice League 3D Pathé Arena
20:45 Breathe Pathé City
20:45 Star Wars: The Last Jedi The Movies
20:50 Gek van Geluk Pathé de Munt
21:00 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
21:00 The Square Cinecenter
21:00 On Body and Soul Cinecenter
21:00 The Square EYE Film Instituut Nederland
21:00 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
21:00 Human Flow Filmtheater Rialto
21:00 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
21:00 On Body and Soul Het Ketelhuis
21:00 David Lynch: The Art Life LAB111
21:00 Bad Moms 2 Pathé de Munt
21:00 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
21:05 Blade Runner 2049 Filmhallen
21:05 Dr. Knock Pathé Arena
21:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
21:15 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
21:15 Human Flow Cinema De Balie
21:15 Breathe De Uitkijk
21:15 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
21:15 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
21:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
21:15 The Square Filmhallen
21:15 The Square Filmtheater Rialto
21:15 Amongst Friends Het Ketelhuis
21:15 The Square Kriterion
21:15 Vele hemels boven de zevende LAB111
21:15 Bad Moms 2 Pathé City
21:20 Happy End Filmhallen
21:20 On Body and Soul Filmhallen
21:20 Bad Moms 2 Pathé Arena
21:20 The Square The Movies
21:30 Wonderstruck FC Hyena
21:30 Battle of the Sexes Filmhallen
21:30 Thelma Filmhallen
21:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
21:30 Aile Arasinda Pathé Arena
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
21:30 Vele hemels boven de zevende Studio K
21:30 Battle of the Sexes The Movies
21:30 Wonderstruck The Movies
21:35 Murder on the Orient Express Filmhallen
21:35 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
21:35 Öteki Taraf Pathé Arena
21:35 Dr. Knock Pathé Tuschinski
21:40 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
21:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
21:40 Daddy's Home 2 Pathé de Munt
21:45 Star Wars: The Last Jedi Studio K
21:50 Escape Room Pathé Arena
21:55 Daddy's Home 2 Pathé Arena
22:00 The Untouchables Kriterion
22:00 Suburbicon Pathé City
22:00 The Mountain Between Us Pathé City
22:00 The Foreigner Pathé de Munt
22:10 Escape Room Pathé de Munt
22:15 Jigsaw Pathé Arena
22:25 Jigsaw Pathé de Munt
22:30 Murder on the Orient Express Pathé City
top dinsdag 19-12-2017
10:00 Bad Moms 2 Pathé City
10:10 Breathe Pathé City
10:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
10:20 Suburbicon Pathé City
10:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
10:30 Liefde is aardappelen EYE Film Instituut Nederland
10:30 Kedi Het Ketelhuis
10:30 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Arena
10:30 Daddy's Home 2 Pathé Arena
10:30 Escape Room Pathé Arena
10:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
10:30 De Familie Slim Pathé de Munt
10:30 The Mountain Between Us Pathé Tuschinski
10:40 Jigsaw Pathé Arena
10:40 K3 Love Cruise Pathé Arena
10:40 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
10:40 Gek van Geluk Pathé de Munt
10:45 Manifesto EYE Film Instituut Nederland
10:45 Cléo de 5 à 7 EYE Film Instituut Nederland
10:45 Visages, villages Het Ketelhuis
10:45 The Square Pathé City
10:45 Final Portrait Pathé Tuschinski
10:50 The Party Pathé City
10:50 Escape Room Pathé de Munt
11:00 Wonder Pathé Arena
11:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
11:05 Paddington 2 Pathé de Munt
11:10 Bad Moms 2 Pathé Arena
11:15 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
11:15 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
11:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
11:15 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
11:15 C’est la vie! Pathé Tuschinski
11:20 The Foreigner Pathé Arena
11:25 Blade Runner 2049 Pathé Arena
11:25 Bad Moms 2 Pathé de Munt
11:30 The Party Filmhallen
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
11:35 A Ghost Story Filmhallen
11:35 Your Name Filmhallen
11:35 Coco 3D Pathé Arena
11:35 Your Name Pathé de Munt
11:40 Murder on the Orient Express Pathé City
11:45 Petit paysan Filmhallen
11:45 Il colore nascosto delle cose Filmhallen
11:45 Murder on the Orient Express Pathé Arena
11:45 Wonderstruck Pathé Tuschinski
11:50 Blade Runner 2049 Pathé de Munt
12:00 Suburbicon Filmhallen
12:00 Visages, villages Filmhallen
12:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
12:05 Thor: Ragnarök Pathé Arena
12:10 Down to Earth Het Ketelhuis
12:10 Ferdinand 3D Pathé Arena
12:15 Human Flow Filmtheater Rialto
12:15 Bad Moms 2 Pathé City
12:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
12:30 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
12:30 Visages, villages Filmtheater Rialto
12:30 Coco 3D Pathé de Munt
12:40 An Inconvenient Truth 2 Het Ketelhuis
12:40 Justice League 3D Pathé Arena
12:40 Suburbicon Pathé City
12:45 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
12:45 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
12:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
12:45 Final Portrait Pathé City
12:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
12:45 Wonderstruck Studio K
12:50 Breathe Pathé Arena
12:50 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
12:55 Justice League Pathé Arena
13:00 Liefde is aardappelen Filmtheater Rialto
13:00 The Foreigner Pathé de Munt
13:00 Hidden Figures Pathé Tuschinski
13:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
13:15 On Body and Soul Filmhallen
13:15 Wonder Pathé de Munt
13:30 Paddington 2 Pathé Arena
13:30 Thank You for Your Service Pathé de Munt
13:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
13:40 Battle of the Sexes Filmhallen
13:40 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
13:45 Dr. Knock Pathé Arena
13:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
13:45 Loving Vincent Pathé Tuschinski
13:45 The Square The Movies
13:45 C’est la vie! The Movies
13:50 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
13:50 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
13:50 Bad Moms 2 Pathé Arena
13:50 The Party Pathé City
13:50 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
14:00 The Party Cinecenter
14:00 Final Portrait Cinecenter
14:00 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
14:00 Loving Vincent Filmhallen
14:00 Heartstone Het Ketelhuis
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
14:00 Dr. Knock Pathé City
14:00 Justice League 3D Pathé de Munt
14:00 Coco 3D Pathé Tuschinski
14:05 The Party The Movies
14:15 Thelma Filmhallen
14:15 The Party Filmhallen
14:15 Murder on the Orient Express Filmhallen
14:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
14:15 Wonder Pathé Arena
14:15 Vele hemels boven de zevende Pathé City
14:15 An Inconvenient Truth 2 Pathé Tuschinski
14:15 Happy End The Movies
14:20 Escape Room Pathé Arena
14:30 Boer Peer Cinema De Balie
14:30 Amsterdam Wildlife EYE Film Instituut Nederland
14:30 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
14:30 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
14:35 An Inconvenient Truth 2 Filmhallen
14:40 Weg van Jou Het Ketelhuis
14:40 Ferdinand 3D Pathé Arena
14:45 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
14:45 De rode ziel EYE Film Instituut Nederland
14:45 Visages, villages Filmhallen
14:45 Happy End Filmtheater Rialto
14:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
14:45 Il colore nascosto delle cose Studio K
14:50 K3 Love Cruise Pathé Arena
14:50 Murder on the Orient Express Pathé City
15:00 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
15:00 Mimosas Filmtheater Rialto
15:00 Coco 3D (NL) Pathé Arena
15:10 Ferdinand 3D Pathé de Munt
15:15 The Snowman Pathé City
15:20 De Familie Slim Pathé Arena
15:20 Wonder Pathé de Munt
15:30 Ferdinand (NL) Pathé Arena
15:30 Escape Room Pathé de Munt
15:30 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
15:40 Thor: Ragnarök Pathé Arena
15:45 On Body and Soul Cinecenter
15:45 Human Flow Filmhallen
15:45 Breathe Pathé City
15:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
15:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
15:50 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
15:55 Star Wars: The Last Jedi The Movies
16:00 Happy End Cinecenter
16:00 The Square EYE Film Instituut Nederland
16:00 We Margiela LAB111
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
16:00 Gek van Geluk Pathé de Munt
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
16:00 Dr. Knock Pathé Tuschinski
16:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
16:10 Wonderstruck Filmhallen
16:10 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
16:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
16:10 Bad Moms 2 Pathé de Munt
16:15 C’est la vie! Cinecenter
16:15 The Party Cinecenter
16:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
16:15 Heartstone Filmhallen
16:15 Dries LAB111
16:15 Paddington 2 Pathé Tuschinski
16:15 Suburbicon The Movies
16:20 Coco (NL) Pathé Arena
16:20 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
16:30 Human Flow Cinema De Balie
16:30 Daphne FC Hyena
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
16:30 On Body and Soul Het Ketelhuis
16:30 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
16:30 Battle of the Sexes Pathé City
16:30 Breathe Pathé Tuschinski
16:35 The Square Kriterion
16:40 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
16:40 Coco (NL) Pathé de Munt
16:45 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
16:45 Instant Dreams Filmhallen
16:45 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
16:45 Ferdinand 3D Pathé Arena
16:45 Final Portrait Pathé Tuschinski
16:45 Wonderstruck The Movies
16:50 Final Portrait Filmhallen
16:50 Happy End Filmhallen
16:50 The Party Filmtheater Rialto
16:50 Visages, villages Het Ketelhuis
16:50 Justice League 3D Pathé City
16:50 Loving Vincent The Movies
17:00 De rode ziel Cinema De Balie
17:00 Visages, villages Filmhallen
17:00 Instant Dreams Filmtheater Rialto
17:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
17:00 C’est la vie! Studio K
17:10 Thelma Kriterion
17:15 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
17:15 Final Portrait Pathé City
17:20 Daddy's Home 2 Pathé Arena
17:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
17:30 Breathe De Uitkijk
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
17:30 Wonderstruck Pathé City
17:40 Thor: Ragnarök 3D Pathé de Munt
17:45 Justice League Pathé Arena
17:45 Ferdinand 3D Pathé de Munt
17:50 Paddington 2 Pathé Arena
17:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
18:00 Wonder Pathé Arena
18:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
18:00 Wonderstruck Pathé Tuschinski
18:10 Coco 3D Pathé Arena
18:10 Justice League Pathé de Munt
18:20 Bad Moms 2 Pathé City
18:20 Paddington 2 Pathé de Munt
18:25 C’est la vie! Pathé Tuschinski
18:30 Murder on the Orient Express Pathé Arena
18:40 C’est la vie! Cinecenter
18:40 Bad Moms 2 Pathé de Munt
18:45 Happy End Cinecenter
18:45 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
18:45 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
18:45 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
18:45 Murder on the Orient Express Filmhallen
18:45 An American in Paris Filmtheater Rialto
18:45 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
18:45 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
18:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
18:45 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
18:45 C’est la vie! The Movies
18:50 Heartstone Filmhallen
18:50 Coco 3D Pathé de Munt
19:00 Visages, villages Cinema De Balie
19:00 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
19:00 Thelma FC Hyena
19:00 Wonderstruck Filmhallen
19:00 Final Portrait Filmhallen
19:00 Wonder Wheel Filmhallen
19:00 Happy End Filmtheater Rialto
19:00 Your Name LAB111
19:00 Bad Moms 2 Pathé Arena
19:00 Dr. Knock Pathé City
19:00 Coco 3D Pathé Tuschinski
19:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
19:00 The Party The Movies
19:05 Gek van Geluk Pathé Arena
19:10 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
19:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
19:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
19:10 Happy End The Movies
19:15 Final Portrait Cinecenter
19:15 Instant Dreams Cinema De Balie
19:15 Wonderstruck FC Hyena
19:15 Visages, villages Filmhallen
19:15 The Party Filmhallen
19:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
19:15 Der Hund begraben Het Ketelhuis
19:15 Breathe Pathé Tuschinski
19:15 Wonderstruck Studio K
19:20 Instant Dreams Kriterion
19:20 The Foreigner Pathé Arena
19:20 Wonder Pathé de Munt
19:20 Final Portrait The Movies
19:25 The Party Cinecenter
19:30 Thelma Kriterion
19:30 The Spy Who Came in from the Cold Openbare Bibliotheek Amsterdam
19:30 The Party Pathé City
19:30 Murder on the Orient Express Pathé City
19:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
19:40 The Killing of a Sacred Deer Kriterion
19:40 Escape Room Pathé Arena
19:45 Breathe De Uitkijk
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
20:00 Sneak Preview Pathé City
20:20 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
20:40 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
20:40 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
20:40 Justice League 3D Pathé de Munt
20:45 Star Wars: The Last Jedi The Movies
20:50 Justice League 3D Pathé Arena
20:50 Gek van Geluk Pathé de Munt
20:55 Breathe Pathé Arena
21:00 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
21:00 The Square Cinecenter
21:00 On Body and Soul Cinecenter
21:00 Wonder Wheel EYE Film Instituut Nederland
21:00 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
21:00 Human Flow Filmtheater Rialto
21:00 On Body and Soul Het Ketelhuis
21:00 Human Flow LAB111
21:00 Sneak Preview Pathé Arena
21:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
21:00 Sneak Preview Pathé de Munt
21:00 Dr. Knock Pathé Tuschinski
21:05 Blade Runner 2049 Filmhallen
21:05 Dr. Knock Pathé Arena
21:10 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
21:10 Visages, villages Het Ketelhuis
21:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
21:10 Bad Moms 2 Pathé de Munt
21:15 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
21:15 Human Flow Cinema De Balie
21:15 Insyriated Cinema De Balie
21:15 The Match Factory Girl EYE Film Instituut Nederland
21:15 Blade Runner 2049 EYE Film Instituut Nederland
21:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
21:15 The Square Filmhallen
21:15 Visages, villages Filmtheater Rialto
21:15 The Square Kriterion
21:15 David Lynch: The Art Life LAB111
21:15 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
21:15 The Square The Movies
21:20 The Square EYE Film Instituut Nederland
21:20 On Body and Soul Filmhallen
21:20 Happy End Filmhallen
21:20 Bad Moms 2 Pathé Arena
21:20 Breathe Pathé City
21:20 Wonderstruck The Movies
21:30 Suburbicon FC Hyena
21:30 Battle of the Sexes Filmhallen
21:30 Thelma Filmhallen
21:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
21:30 Aile Arasinda Pathé Arena
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
21:30 Vele hemels boven de zevende Studio K
21:30 Battle of the Sexes The Movies
21:35 Murder on the Orient Express Filmhallen
21:35 Öteki Taraf Pathé Arena
21:40 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
21:40 Daddy's Home 2 Pathé de Munt
21:40 Thor: Ragnarök Pathé Tuschinski
21:45 Thelma Kriterion
21:45 Star Wars: The Last Jedi Studio K
21:50 Escape Room Pathé Arena
21:50 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
21:55 Daddy's Home 2 Pathé Arena
22:00 Persepolis De Uitkijk
22:00 Sneak Preview Kriterion
22:00 Suburbicon Pathé City
22:00 The Mountain Between Us Pathé City
22:00 The Foreigner Pathé de Munt
22:15 Escape Room Pathé de Munt
22:20 Jigsaw Pathé Arena
22:30 The Party Pathé City
top woensdag 20-12-2017
10:00 Bad Moms 2 Pathé City
10:00 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
10:10 The Party Pathé City
10:15 K3 Love Cruise Pathé de Munt
10:15 Wonder Pathé de Munt
10:20 The Snowman Pathé City
10:20 The Mountain Between Us Pathé City
10:20 Ferdinand 3D Pathé de Munt
10:30 De rode ziel EYE Film Instituut Nederland
10:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
10:30 De Kleine Vampier (NL) Pathé Arena
10:30 Jigsaw Pathé Arena
10:30 De Familie Slim Pathé Arena
10:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
10:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
10:30 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
10:35 Dr. Knock Pathé Arena
10:40 Barbie - Dolfijnen magie (NL) Pathé Arena
10:40 Ferdinand 3D Pathé Arena
10:40 Bad Moms 2 Pathé Arena
10:40 Vele hemels boven de zevende Pathé City
10:40 Escape Room Pathé de Munt
10:45 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
10:45 Escape Room Pathé Arena
10:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
10:50 The Square Pathé City
11:00 Manifesto EYE Film Instituut Nederland
11:00 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
11:00 On Body and Soul Het Ketelhuis
11:00 Thank You for Your Service Pathé de Munt
11:05 Murder on the Orient Express Pathé Arena
11:05 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
11:10 Paddington 2 Pathé Arena
11:15 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
11:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
11:15 Breathe Pathé Tuschinski
11:30 The Party Filmhallen
11:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
11:30 Final Portrait Pathé Tuschinski
11:30 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
11:35 A Ghost Story Filmhallen
11:35 Your Name Filmhallen
11:45 Il colore nascosto delle cose Filmhallen
11:45 Petit paysan Filmhallen
11:45 Misfit Pathé Arena
11:45 Pitch Perfect 3 Pathé de Munt
12:00 Suburbicon Filmhallen
12:00 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
12:05 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
12:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL) Pathé Arena
12:10 Coco 3D Pathé de Munt
12:15 Paddington 2 (NL) FC Hyena
12:15 Human Flow Filmtheater Rialto
12:20 De Familie Slim Pathé Arena
12:20 The Party Pathé City
12:25 Coco (NL) Pathé Arena
12:25 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
12:30 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
12:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
12:30 Ferdinand FC Hyena
12:30 Visages, villages Filmtheater Rialto
12:30 De Kleine Vampier (NL) Pathé Arena
12:30 La Novia del Desierto Pathé Tuschinski
12:40 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
12:45 Amsterdam Wildlife EYE Film Instituut Nederland
12:45 Wonderstruck Pathé City
12:45 Ferdinand 3D Pathé de Munt
12:45 Wonderstruck Studio K
12:50 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
12:55 Justice League Pathé Arena
13:00 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
13:00 Ferdinand (NL) Pathé Arena
13:00 Bad Moms 2 Pathé City
13:00 Wonder Pathé de Munt
13:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
13:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
13:10 Coco 3D (NL) Pathé Arena
13:15 On Body and Soul Filmhallen
13:15 La Novia del Desierto Filmtheater Rialto
13:15 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Het Ketelhuis
13:15 K3 Love Cruise Pathé Arena
13:15 Battle of the Sexes Pathé City
13:15 Dr. Knock Pathé Tuschinski
13:25 Coco (NL) Pathé de Munt
13:30 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
13:30 Ferdinand 3D (NL) Pathé de Munt
13:40 Battle of the Sexes Filmhallen
13:40 Wonderstruck Pathé Tuschinski
13:45 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
13:45 Suburbicon Pathé City
13:45 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
13:45 The Square The Movies
13:45 C’est la vie! The Movies
13:50 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
13:50 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
13:50 Pitch Perfect 3 Pathé Arena
14:00 The Party Cinecenter
14:00 Final Portrait Cinecenter
14:00 Loving Vincent Filmhallen
14:00 Ferdinand 3D (NL) Filmhallen
14:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
14:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
14:00 Ferdinand (NL) Pathé Tuschinski
14:05 The Party The Movies
14:10 Bad Moms 2 Pathé City
14:15 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) EYE Film Instituut Nederland
14:15 Paddington 2 (NL) FC Hyena
14:15 The Party Filmhallen
14:15 Coco 3D (NL) Filmhallen
14:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
14:15 Pitch Perfect 3 Pathé de Munt
14:15 Happy End The Movies
14:20 De Familie Slim Pathé Arena
14:20 Coco (NL) Pathé Tuschinski
14:25 Bad Moms 2 Pathé Arena
14:30 Instant Dreams Cinema De Balie
14:30 De Familie Slim EYE Film Instituut Nederland
14:30 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
14:30 Coco (NL) FC Hyena
14:30 Paddington 2 (NL) Filmhallen
14:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
14:35 Coco 3D (NL) Pathé Arena
14:35 K3 Love Cruise Pathé de Munt
14:40 Final Portrait Pathé City
14:45 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL) Filmhallen
14:45 De Familie Slim Filmhallen
14:45 Ferdinand (NL) Het Ketelhuis
14:45 Paddington 2 (NL) Pathé de Munt
14:45 Ferdinand 3D (NL) Pathé Tuschinski
14:50 De Familie Slim Het Ketelhuis
14:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
15:00 Paddington 2 (NL) Filmtheater Rialto
15:00 Paddington 2 (NL) Studio K
15:10 Coco (NL) Pathé Arena
15:10 De Familie Slim Pathé de Munt
15:15 Rita & Krokodil (NL) Filmtheater Rialto
15:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
15:20 Murder on the Orient Express Pathé City
15:30 David Lynch: The Art Life EYE Film Instituut Nederland
15:30 Ferdinand (NL) Pathé Arena
15:30 Justice League 3D Pathé City
15:30 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
15:35 Thor: Ragnarök Pathé Arena
15:40 K3 Love Cruise Pathé Arena
15:45 On Body and Soul Cinecenter
15:45 Human Flow Filmhallen
15:45 Coco 3D (NL) Pathé Tuschinski
15:50 Paddington 2 (NL) Pathé Arena
15:50 Dr. Knock Pathé City
15:55 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
15:55 Coco 3D (NL) Pathé de Munt
15:55 Star Wars: The Last Jedi The Movies
16:00 Happy End Cinecenter
16:00 The Square EYE Film Instituut Nederland
16:00 Un beau soleil intérieur LAB111
16:00 De Familie Slim Pathé Arena
16:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
16:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
16:05 Paddington 2 Pathé de Munt
16:10 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
16:10 Wonderstruck Filmhallen
16:10 Murder on the Orient Express Pathé Arena
16:15 C’est la vie! Cinecenter
16:15 The Party Cinecenter
16:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
16:15 Heartstone Filmhallen
16:15 Loveless LAB111
16:15 Ferdinand 3D (NL) Pathé Arena
16:15 Breathe Pathé City
16:15 Ferdinand 3D (NL) Pathé Tuschinski
16:15 Suburbicon The Movies
16:20 Coco (NL) Pathé Arena
16:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
16:30 Human Flow Cinema De Balie
16:30 Breathe De Uitkijk
16:30 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
16:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
16:30 Coco (NL) Het Ketelhuis
16:30 Bad Moms 2 Pathé City
16:30 Paddington 2 (NL) Pathé Tuschinski
16:40 Pitch Perfect 3 Pathé de Munt
16:45 Instant Dreams Filmhallen
16:45 Ferdinand 3D Pathé Arena
16:45 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
16:45 Wonderstruck The Movies
16:50 Final Portrait Filmhallen
16:50 Happy End Filmhallen
16:50 The Party Filmtheater Rialto
16:50 Paddington 2 (NL) Het Ketelhuis
16:50 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
16:50 Gek van Geluk Pathé de Munt
16:50 Loving Vincent The Movies
17:00 Visages, villages Filmhallen
17:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
17:00 An Inconvenient Truth 2 Pathé Tuschinski
17:00 C’est la vie! Studio K
17:05 Ferdinand 3D (NL) Pathé de Munt
17:10 Coco 3D Pathé de Munt
17:15 Instant Dreams Filmtheater Rialto
17:15 Visages, villages Het Ketelhuis
17:15 Paddington 2 Pathé Tuschinski
17:20 Paddington 2 Pathé Arena
17:30 Eraserhead EYE Film Instituut Nederland
17:30 Daphne FC Hyena
17:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
17:45 Justice League Pathé Arena
17:50 Murder on the Orient Express Pathé City
18:00 Ayla: The Daughter of War Pathé Arena
18:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
18:05 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
18:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
18:20 Coco 3D Pathé Arena
18:20 Battle of the Sexes Pathé City
18:20 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
18:30 A Ghost Story LAB111
18:30 The Foreigner Pathé Arena
18:30 Bad Moms 2 Pathé de Munt
18:30 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
18:40 C’est la vie! Cinecenter
18:40 Ferdinand 3D Pathé de Munt
18:45 Wonder Wheel Cinecenter
18:45 Breathe De Uitkijk
18:45 On Body and Soul EYE Film Instituut Nederland
18:45 On Body and Soul Filmhallen
18:45 Vele hemels boven de zevende Filmhallen
18:45 Wonder Pathé Arena
18:45 Ferdinand 3D Pathé Tuschinski
18:45 C’est la vie! The Movies
18:50 Heartstone Filmhallen
18:50 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
18:50 Bad Moms 2 Pathé Arena
18:50 The Party Pathé City
18:55 Battle of the Sexes Pathé Tuschinski
19:00 Juha EYE Film Instituut Nederland
19:00 Mimosas EYE Film Instituut Nederland
19:00 Thelma FC Hyena
19:00 Final Portrait Filmhallen
19:00 Wonderstruck Filmhallen
19:00 Murder on the Orient Express Filmhallen
19:00 Huisvrouwen bestaan niet Pathé Arena
19:00 Dr. Knock Pathé City
19:00 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
19:00 Star Wars: The Last Jedi Studio K
19:00 The Party The Movies
19:05 Gek van Geluk Pathé Arena
19:10 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
19:10 Visages, villages Het Ketelhuis
19:10 Star Wars: The Last Jedi Pathé Arena
19:10 Justice League 3D Pathé de Munt
19:10 Breathe Pathé Tuschinski
19:10 Happy End The Movies
19:15 Final Portrait Cinecenter
19:15 Visages, villages Cinema De Balie
19:15 Wonderstruck FC Hyena
19:15 The Party Filmhallen
19:15 Visages, villages Filmhallen
19:15 On Body and Soul Filmtheater Rialto
19:15 Star Wars: The Last Jedi Pathé de Munt
19:15 Wonderstruck Studio K
19:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé Arena
19:20 The Killing of a Sacred Deer Pathé City
19:20 Final Portrait The Movies
19:25 The Party Cinecenter
19:30 L' Amico di famiglia De Kring
19:30 Visages, villages EYE Film Instituut Nederland
19:30 Huisvrouwen bestaan niet Pathé Arena
19:30 Murder on the Orient Express Pathé de Munt
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Tuschinski
19:45 The Party Filmtheater Rialto
19:45 Pitch Perfect 3 Pathé Arena
19:50 Pitch Perfect 3 Pathé de Munt
20:00 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
20:00 Huisvrouwen bestaan niet Pathé de Munt
20:20 Murder on the Orient Express Pathé City
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
20:40 Bad Moms 2 Pathé City
20:40 Wonder Pathé de Munt
20:45 The Killing of a Sacred Deer EYE Film Instituut Nederland
20:45 Aile Arasinda Pathé Arena
20:45 Huisvrouwen bestaan niet Pathé Tuschinski
20:45 Star Wars: The Last Jedi The Movies
20:50 Gek van Geluk Pathé de Munt
21:00 The Killing of a Sacred Deer Cinecenter
21:00 The Square Cinecenter
21:00 On Body and Soul Cinecenter
21:00 Star Wars: The Last Jedi Filmhallen
21:00 On Body and Soul Het Ketelhuis
21:00 Dr. Knock Pathé Arena
21:00 Breathe Pathé City
21:00 Murder on the Orient Express Pathé Tuschinski
21:05 Blade Runner 2049 Filmhallen
21:05 Breathe Pathé Arena
21:10 Vele hemels boven de zevende Het Ketelhuis
21:10 The Killing of a Sacred Deer Het Ketelhuis
21:10 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé Arena
21:10 Bad Moms 2 Pathé de Munt
21:15 Vele hemels boven de zevende Cinecenter
21:15 Human Flow Cinema De Balie
21:15 Le Havre EYE Film Instituut Nederland
21:15 The Square EYE Film Instituut Nederland
21:15 Star Wars: The Last Jedi FC Hyena
21:15 The Square Filmhallen
21:15 O Brother, Where Art Thou? Filmtheater Rialto
21:15 David Lynch: The Art Life LAB111
21:15 Murder on the Orient Express Pathé Arena
21:15 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé de Munt
21:15 Coco 3D Pathé Tuschinski
21:15 The Square The Movies
21:20 On Body and Soul Filmhallen
21:20 Happy End Filmhallen
21:20 Bad Moms 2 Pathé Arena
21:20 Wonderstruck The Movies
21:30 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
21:30 Suburbicon FC Hyena
21:30 Thelma Filmhallen
21:30 Battle of the Sexes Filmhallen
21:30 The Killing of a Sacred Deer Filmtheater Rialto
21:30 Justice League 3D Pathé Arena
21:30 Suburbicon Pathé City
21:30 Star Wars: The Last Jedi 3D Pathé City
21:30 Dr. Knock Pathé Tuschinski
21:30 Barbarella Studio K
21:30 Battle of the Sexes The Movies
21:35 Murder on the Orient Express Filmhallen
21:35 Öteki Taraf Pathé Arena
21:40 The Killing of a Sacred Deer Filmhallen
21:45 Visages, villages Filmtheater Rialto
21:45 Thor: Ragnarök 3D Pathé de Munt
21:45 Star Wars: The Last Jedi Pathé Tuschinski
21:45 Star Wars: The Last Jedi Studio K
21:55 Daddy's Home 2 Pathé Arena
22:00 Escape Room Pathé Arena
22:00 Justice League 3D Pathé City
22:05 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
22:10 The Foreigner Pathé de Munt
22:15 Jigsaw Pathé Arena
22:25 Escape Room Pathé de Munt

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam