home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Amsterdam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 22-05-2018
10:00 Call Me by Your Name Pathé City
10:00 Under the Tree Pathé City
10:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
10:05 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
10:10 Blue (NL) Pathé Arena
10:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
10:10 Lady Bird Pathé Tuschinski
 
10:15 Black Panther Pathé Arena
10:15 Deadpool 2 Pathé Arena
10:15 Black Panther Pathé de Munt
10:20 Hangman Pathé Arena
10:20 A Quiet Place Pathé Arena
10:20 Tully Pathé City
10:20 Blue (NL) Pathé de Munt
 
10:25 Hangman Pathé de Munt
10:25 Midnight Sun Pathé de Munt
10:30 Aus dem Nichts Het Ketelhuis
10:30 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
10:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
10:30 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
10:35 Blockers Pathé de Munt
10:40 Isle of Dogs Pathé City
10:45 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
10:45 De Wilde Stad Filmhallen
10:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
10:45 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
10:50 Ready Player One 3D Pathé Arena
10:50 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé de Munt
11:00 Doof Kind Het Ketelhuis
11:00 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
11:05 I Feel Pretty Pathé de Munt
11:10 Tomb Raider Pathé de Munt
11:15 Have a Nice Day EYE Film Instituut Nederland
11:15 Der Hauptmann Filmhallen
11:15 Tully Filmhallen
11:15 Tully Pathé Tuschinski
11:20 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
11:20 Truth or Dare Pathé de Munt
11:30 Resurrection EYE Film Instituut Nederland
11:30 Ready Player One Filmhallen
11:30 Isle of Dogs Filmhallen
11:30 The Rider Pathé City
11:30 Deadpool 2 Pathé City
11:40 Blockers Pathé Arena
11:45 Normandie nue Filmhallen
11:45 Raazi Pathé Arena
11:50 Deadpool 2 Pathé de Munt
12:00 Blue (NL) Filmhallen
12:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
12:10 De Wilde Stad Pathé Arena
12:15 Marjorie Prime Filmhallen
12:15 A Quiet Place Pathé de Munt
12:15 Unsane Pathé de Munt
12:20 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
12:30 The Cleaners Filmhallen
12:30 The Rider Filmtheater Rialto
12:30 De achtste dag Het Ketelhuis
12:30 Avengers: Infinity War Pathé Arena
12:30 Black Panther 3D Pathé City
12:30 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
12:40 Deadpool 2 Pathé Arena
12:40 Blue (NL) Pathé Tuschinski
12:45 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
12:45 Finding Your Feet Filmhallen
12:45 La Holandesa Filmtheater Rialto
12:45 Foxtrot Het Ketelhuis
12:45 A Quiet Place Pathé City
12:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
12:50 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé de Munt
12:55 Ice Age: Collision Course (NL) Pathé Arena
12:55 Blockers Pathé de Munt
13:00 Bewaren EYE Film Instituut Nederland
13:00 Deadpool 2 Pathé Arena
13:00 Tully Pathé City
13:00 C’est la vie! Pathé Tuschinski
13:10 Truth or Dare Pathé Arena
13:10 Josie Pathé de Munt
13:15 Josie Pathé City
13:25 Isle of Dogs Filmhallen
13:30 God's Own Country Cinecenter
13:30 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
13:30 Tanzania Transit Filmtheater Rialto
13:30 The Shape of Water LAB111
13:30 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé de Munt
13:30 Escher: Het Oneindige Zoeken Pathé Tuschinski
13:35 Truth or Dare Pathé de Munt
13:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
13:45 Finding Your Feet Cinecenter
13:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
13:45 Unsane Filmhallen
13:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
13:45 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
13:45 Unsane The Movies
13:50 Isle of Dogs Cinecenter
13:50 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
13:50 Bankier van het Verzet Pathé City
13:55 I Feel Pretty Pathé de Munt
14:00 La Holandesa EYE Film Instituut Nederland
14:00 Homecoming (1945) Filmhallen
14:00 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
14:00 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
14:00 Isle of Dogs The Movies
14:10 Deadpool 2 Pathé City
14:15 Deadpool 2 Filmhallen
14:15 I, Tonya LAB111
14:15 Blue (NL) Pathé Arena
14:15 Blue (NL) Pathé de Munt
14:15 Lady Bird The Movies
14:20 Der Hauptmann Het Ketelhuis
14:20 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D Pathé de Munt
14:25 Midnight Sun Pathé de Munt
14:30 Nico, 1988 Filmhallen
14:30 Lady Bird Filmhallen
14:30 Tully Filmhallen
14:30 Oh Lucy! Filmtheater Rialto
14:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
14:30 Under the Tree The Movies
14:40 Deadpool 2 Pathé de Munt
14:45 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
14:45 La Holandesa Filmhallen
14:45 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
14:45 I Feel Pretty Pathé Arena
14:45 The Death of Stalin Pathé City
14:45 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
15:00 The Cleaners Cinema De Balie
15:00 Tanzania Transit Cinema De Balie
15:00 Lucky EYE Film Instituut Nederland
15:00 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
15:00 L'assassin habite... au 21 Het Ketelhuis
15:00 De Matchmaker Het Ketelhuis
15:00 Tully Pathé Tuschinski
15:10 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé Arena
15:10 Deadpool 2 Pathé City
15:10 Bad Samaritan Pathé de Munt
15:15 A Quiet Place Filmhallen
15:15 Isle of Dogs Pathé City
15:15 I Feel Pretty Pathé de Munt
15:15 Tully Studio K
15:20 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
15:20 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
15:25 Deadpool 2 Pathé Arena
15:30 Black Panther Pathé Arena
15:30 The Guernsey Literary Society Pathé City
15:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
15:30 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
15:30 Nico, 1988 Studio K
15:45 Foxtrot Cinecenter
15:45 Avengers: Infinity War Filmhallen
15:45 Avengers: Infinity War Pathé Arena
15:45 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
15:50 Deadpool 2 Pathé Arena
15:50 Truth or Dare Pathé de Munt
16:00 Tully Cinecenter
16:00 Oh Lucy! Cinecenter
16:00 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
16:00 The Death of Stalin Filmhallen
16:00 Lady Bird LAB111
16:00 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
16:05 Ready Player One 3D Pathé de Munt
16:10 Raazi Pathé Arena
16:10 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
16:15 The Guernsey Literary Society Cinecenter
16:15 Have a Nice Day LAB111
16:15 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
16:15 The Guernsey Literary Society The Movies
16:25 Hangman Pathé de Munt
16:30 Hostiles FC Hyena
16:30 Tully Filmhallen
16:30 Under the Tree Pathé City
16:30 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
16:30 Tully The Movies
16:35 Game Night Pathé de Munt
16:40 The Death of Stalin The Movies
16:45 Mourir à 30 ans EYE Film Instituut Nederland
16:45 The Rider Filmhallen
16:45 Djam Filmhallen
16:45 A Man of Integrity Filmhallen
16:45 So Help Me God Filmtheater Rialto
16:45 So Help Me God Het Ketelhuis
16:45 Deadpool 2 Pathé City
16:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
16:50 Blockers Pathé de Munt
16:55 Black Panther 3D Pathé de Munt
17:00 So Help Me God Cinema De Balie
17:00 De achtste dag Cinema De Balie
17:00 Harry Dean Stanton: Partly Fiction EYE Film Instituut Nederland
17:00 Nico, 1988 FC Hyena
17:00 God's Own Country Filmhallen
17:00 Isle of Dogs Filmhallen
17:00 The Cleaners Filmtheater Rialto
17:00 Homecoming (1945) Het Ketelhuis
17:00 Under the Tree Het Ketelhuis
17:00 Isle of Dogs Kriterion
17:00 Isle of Dogs The Movies
17:10 Isle of Dogs Pathé City
17:10 De Wilde Stad Pathé Tuschinski
17:15 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
17:15 A Quiet Place Kriterion
17:15 I Feel Pretty Pathé Arena
17:15 Lady Bird Pathé Tuschinski
17:15 Tully Studio K
17:20 Under the Tree Filmhallen
17:20 Hangman Pathé Arena
17:30 Lady Bird Kriterion
17:30 The 15:17 to Paris Pathé City
17:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
17:30 De Matchmaker Pathé Tuschinski
17:35 Bad Samaritan Pathé de Munt
17:40 Ready Player One 3D Pathé Arena
17:45 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
17:45 I Feel Pretty Pathé de Munt
17:45 Ready Player One Pathé Tuschinski
17:45 Oh Lucy! Studio K
17:50 Blockers Pathé Arena
18:00 The Death of Stalin De Uitkijk
18:00 Unsane Pathé City
18:05 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
18:10 Deadpool 2 Pathé Arena
18:10 Truth or Dare Pathé de Munt
18:20 Black Panther Pathé Arena
18:20 Tully Pathé City
18:30 Red Sparrow Filmhallen
18:30 Unsane Pathé Arena
18:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
18:30 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
18:40 The Death of Stalin Pathé City
18:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
18:45 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
18:45 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
18:45 The Death of Stalin Filmhallen
18:45 An Autumn Afternoon Filmtheater Rialto
18:45 Deadpool 2 Pathé Arena
18:45 A Quiet Place Pathé de Munt
18:50 Rampage: Big Meets Bigger Pathé de Munt
19:00 Lady Bird Cinecenter
19:00 Oh Lucy! Cinecenter
19:00 Lady Bird FC Hyena
19:00 Marjorie Prime Filmhallen
19:00 Tully Filmhallen
19:00 La Holandesa Filmtheater Rialto
19:00 La Holandesa Het Ketelhuis
19:00 The Rider Kriterion
19:00 God's Own Country LAB111
19:00 Avengers: Infinity War Pathé Arena
19:00 Midnight Sun Pathé de Munt
19:00 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
19:00 Tully The Movies
19:00 Isle of Dogs The Movies
19:05 Homecoming (1945) Filmhallen
19:10 De Wilde Stad Het Ketelhuis
19:10 De Matchmaker Het Ketelhuis
19:10 Deadpool 2 Pathé Arena
19:10 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
19:10 Under the Tree The Movies
19:15 Tully Cinecenter
19:15 The Cleaners Cinema De Balie
19:15 Tanzania Transit Cinema De Balie
19:15 Tully FC Hyena
19:15 Isle of Dogs Filmhallen
19:15 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
19:15 Isle of Dogs Kriterion
19:15 The Cleaners LAB111
19:15 Blockers Pathé de Munt
19:20 Lady Bird Filmhallen
19:20 Under the Tree Pathé City
19:30 Amsterdam Wildlife EYE Film Instituut Nederland
19:30 Unsane Filmhallen
19:30 The Cleaners Filmhallen
19:30 The Death of Stalin Kriterion
19:30 The Portrait of a Lady Openbare Bibliotheek Amsterdam
19:30 Deadpool 2 Pathé City
19:30 Tully Pathé Tuschinski
19:30 Tully Studio K
19:30 Caravaggio: The Soul and the Blood The Movies
19:35 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
19:40 Oh Lucy! Studio K
19:45 Truth or Dare Pathé Arena
19:45 A Quiet Place Pathé City
19:45 Hangman Pathé de Munt
19:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
19:45 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
20:00 Shortcutz Amsterdam De Kring
20:00 The Death of Stalin De Uitkijk
20:05 Josie Pathé de Munt
20:10 Raazi Pathé Arena
20:15 Isle of Dogs Pathé City
20:15 I Feel Pretty Pathé de Munt
20:15 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
20:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
20:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
20:35 Truth or Dare Pathé de Munt
20:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
20:45 Zama EYE Film Instituut Nederland
20:45 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
20:50 Deadpool 2 Pathé Arena
20:50 Sneak Preview Pathé City
21:00 Foxtrot Cinecenter
21:00 Phantom Thread EYE Film Instituut Nederland
21:00 No Country for Old Men FC Hyena
21:00 Tully FC Hyena
21:00 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
21:00 Homecoming (1945) Het Ketelhuis
21:00 Under the Tree Het Ketelhuis
21:00 Sneak Preview Pathé Arena
21:00 Sneak Preview Pathé de Munt
21:05 Isle of Dogs Cinecenter
21:10 Avengers: Infinity War Filmhallen
21:10 The Death of Stalin Pathé City
21:10 Unsane Pathé de Munt
21:10 Red Sparrow Pathé Tuschinski
21:10 Tully The Movies
21:15 The Guernsey Literary Society Cinecenter
21:15 Tully Cinecenter
21:15 So Help Me God Cinema De Balie
21:15 Possessed Cinema De Balie
21:15 La Holandesa EYE Film Instituut Nederland
21:15 The Death of Stalin FC Hyena
21:15 Ready Player One Filmhallen
21:15 Under the Tree Filmhallen
21:15 The Cleaners Filmtheater Rialto
21:15 So Help Me God Het Ketelhuis
21:15 Under the Tree Kriterion
21:15 The Cleaners LAB111
21:15 I Feel Pretty Pathé Arena
21:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
21:20 Deadpool 2 Filmhallen
21:20 The Death of Stalin The Movies
21:25 Blockers Pathé de Munt
21:25 Lady Bird The Movies
21:30 Night of the Living Dead EYE Film Instituut Nederland
21:30 The Death of Stalin Filmhallen
21:30 Isle of Dogs Filmhallen
21:30 Tully Filmhallen
21:30 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
21:30 Foxtrot LAB111
21:30 Josie Pathé City
21:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
21:30 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
21:30 Foxtrot Studio K
21:35 Der Hauptmann Filmhallen
21:35 Isle of Dogs The Movies
21:40 Deadpool 2 Pathé Arena
21:40 Bad Samaritan Pathé de Munt
21:40 Tully Studio K
21:45 A Quiet Place Filmhallen
21:45 The Death of Stalin Kriterion
21:45 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
21:50 Bad Samaritan Pathé Arena
22:00 Feuchtgebiete De Uitkijk
22:00 Sneak Preview Kriterion
22:00 Hangman Pathé Arena
22:00 The Rider Pathé City
22:00 Death Wish Pathé de Munt
22:00 The 15:17 to Paris Pathé Tuschinski
22:05 Truth or Dare Pathé Arena
22:10 A Quiet Place Pathé Arena
22:15 Deadpool 2 Pathé City
22:15 I Feel Pretty Pathé de Munt
22:15 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
22:30 Josie Pathé City
22:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
22:50 Truth or Dare Pathé de Munt
22:55 A Quiet Place Pathé de Munt
top woensdag 23-05-2018
10:00 Blue (NL) Pathé Arena
10:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
10:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
10:00 Deadpool 2 Pathé Arena
10:00 Escher: Het Oneindige Zoeken Pathé City
10:00 Isle of Dogs Pathé City
10:00 Unsane Pathé City
10:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
10:00 Red Sparrow Pathé Tuschinski
10:05 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Pathé Arena
10:05 I Feel Pretty Pathé Arena
10:05 I Feel Pretty Pathé de Munt
10:10 Deadpool 2 Pathé City
10:10 Blue (NL) Pathé de Munt
10:10 Escher: Het Oneindige Zoeken Pathé Tuschinski
10:15 A Quiet Place Pathé de Munt
10:25 Josie Pathé de Munt
10:30 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé de Munt
10:35 Sherlock Gnomes 3D Pathé de Munt
10:40 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
10:45 De Wilde Stad Filmhallen
10:50 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
10:50 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
10:55 Truth or Dare Pathé de Munt
10:55 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
11:00 Bankier van het Verzet Het Ketelhuis
11:00 Bad Samaritan Pathé Arena
11:00 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
11:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
11:05 Midnight Sun Pathé de Munt
11:15 Der Hauptmann Filmhallen
11:15 Tully Filmhallen
11:15 De achtste dag Het Ketelhuis
11:15 De Matchmaker Het Ketelhuis
11:15 The Death of Stalin Pathé City
11:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
11:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
11:20 Deadpool 2 Pathé de Munt
11:30 Ready Player One Filmhallen
11:30 Isle of Dogs Filmhallen
11:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
11:30 Unsane Pathé de Munt
11:30 Lady Bird Pathé Tuschinski
11:35 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
11:45 Normandie nue Filmhallen
11:50 Truth or Dare Pathé Arena
11:55 I Feel Pretty Pathé de Munt
12:00 Blue (NL) Filmhallen
12:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Filmtheater Rialto
12:00 Coco 3D (NL) Pathé Arena
12:00 The Rider Pathé City
12:00 Black Panther 3D Pathé City
12:05 Blockers Pathé de Munt
12:10 Pluk van de Petteflet Pathé Arena
12:10 De Wilde Stad Pathé Tuschinski
12:15 Marjorie Prime Filmhallen
12:15 A Quiet Place Pathé City
12:20 Hangman Pathé de Munt
12:30 The Cleaners Filmhallen
12:30 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé Arena
12:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
12:35 Bad Samaritan Pathé de Munt
12:40 Djam Filmtheater Rialto
12:40 Deadpool 2 Pathé Arena
12:40 Deadpool 2 Pathé City
12:40 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
12:45 Finding Your Feet Filmhallen
12:45 Isle of Dogs Kriterion
13:00 Peter Rabbit FC Hyena
13:00 De achtste dag Filmtheater Rialto
13:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
13:00 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
13:10 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
13:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
13:15 Early Man (NL) FC Hyena
13:15 Tanzania Transit Filmtheater Rialto
13:15 Sherlock Gnomes (NL) Het Ketelhuis
13:15 Blue (NL) Het Ketelhuis
13:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Kriterion
13:15 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
13:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé de Munt
13:15 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
13:20 Rikkie de ooievaar (NL) Pathé de Munt
13:25 Isle of Dogs Filmhallen
13:30 God's Own Country Cinecenter
13:30 Hobbyhorse Revolution Het Ketelhuis
13:30 Early Man (NL) Kriterion
13:30 Phantom Thread LAB111
13:30 Sherlock Gnomes (NL) Pathé Arena
13:40 The Death of Stalin Pathé City
13:40 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
13:45 Finding Your Feet Cinecenter
13:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
13:45 Unsane Filmhallen
13:45 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Tuschinski
13:45 Unsane The Movies
13:50 Isle of Dogs Cinecenter
13:50 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
14:00 Pieter Konijn (NL) Filmhallen
14:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
14:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
14:00 Pieter Konijn (NL) Pathé Tuschinski
14:00 Isle of Dogs The Movies
14:10 Rikkie de ooievaar (NL) Pathé Arena
14:10 Deadpool 2 Pathé City
14:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
14:10 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
14:15 Deadpool 2 Filmhallen
14:15 The Florida Project LAB111
14:15 Isle of Dogs Pathé City
14:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Studio K
14:15 Lady Bird The Movies
14:20 I Feel Pretty Pathé Arena
14:20 Lady Bird Pathé City
14:20 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé de Munt
14:25 I Feel Pretty Pathé de Munt
14:30 Nico, 1988 Filmhallen
14:30 Lady Bird Filmhallen
14:30 Oh Lucy! Filmtheater Rialto
14:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
14:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
14:30 Under the Tree The Movies
14:35 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé Arena
14:35 Josie Pathé de Munt
14:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
14:40 Blue (NL) Pathé de Munt
14:45 Peter Rabbit FC Hyena
14:45 La Holandesa Filmhallen
14:45 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
14:45 Isle of Dogs Kriterion
14:45 Ice Age: Collision Course (NL) Pathé Arena
15:00 The Cleaners Cinema De Balie
15:00 Sherlock Gnomes (NL) FC Hyena
15:00 Sherlock Gnomes 3D (NL) Filmhallen
15:00 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
15:00 Pieter Konijn (NL) Het Ketelhuis
15:00 Tully Pathé City
15:00 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
15:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
15:10 Deadpool 2 Pathé de Munt
15:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Filmhallen
15:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Het Ketelhuis
15:15 The Death of Stalin Kriterion
15:15 Blue (NL) Pathé Tuschinski
15:15 Tully Studio K
15:20 Deadpool 2 Pathé Arena
15:20 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
15:30 Under the Tree Kriterion
15:30 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
15:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
15:30 Have a Nice Day Studio K
15:35 Black Panther Pathé Arena
15:40 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
15:40 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
15:45 Foxtrot Cinecenter
15:45 Avengers: Infinity War Filmhallen
15:50 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
16:00 Tully Cinecenter
16:00 Oh Lucy! Cinecenter
16:00 The Death of Stalin Filmhallen
16:00 Lady Bird LAB111
16:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
16:00 Call Me by Your Name Pathé City
16:10 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
16:15 The Guernsey Literary Society Cinecenter
16:15 Have a Nice Day LAB111
16:15 Blue (NL) Pathé Arena
16:15 The Guernsey Literary Society The Movies
16:20 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé de Munt
16:20 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
16:20 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
16:30 Hostiles FC Hyena
16:30 Tully Filmhallen
16:30 Under the Tree Pathé City
16:30 The Guernsey Literary Society Pathé City
16:30 Sherlock Gnomes (NL) Pathé de Munt
16:30 Tully The Movies
16:40 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé Arena
16:40 Deadpool 2 Pathé de Munt
16:40 The Death of Stalin The Movies
16:45 The Death of Stalin De Uitkijk
16:45 Djam Filmhallen
16:45 The Rider Filmhallen
16:45 A Man of Integrity Filmhallen
16:45 So Help Me God Filmtheater Rialto
16:45 De Wilde Stad Het Ketelhuis
16:45 Deadpool 2 Pathé City
16:45 Truth or Dare Pathé de Munt
16:50 Unsane Pathé Arena
16:50 Ready Player One 3D Pathé de Munt
17:00 De achtste dag Cinema De Balie
17:00 Nico, 1988 FC Hyena
17:00 God's Own Country Filmhallen
17:00 Isle of Dogs Filmhallen
17:00 The Cleaners Filmtheater Rialto
17:00 Homecoming (1945) Het Ketelhuis
17:00 Isle of Dogs Kriterion
17:00 Blockers Pathé Arena
17:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
17:00 Isle of Dogs The Movies
17:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
17:10 Bankier van het Verzet Pathé City
17:10 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
17:15 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
17:15 Under the Tree Het Ketelhuis
17:15 A Quiet Place Kriterion
17:15 Black Panther 3D Pathé de Munt
17:15 Tully Studio K
17:20 Under the Tree Filmhallen
17:20 Unsane Pathé de Munt
17:30 Lady Bird Kriterion
17:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
17:45 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
17:45 The 15:17 to Paris Pathé City
17:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
17:45 Oh Lucy! Studio K
17:55 I Feel Pretty Pathé de Munt
18:00 Avengers: Infinity War Pathé Arena
18:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
18:00 Blockers Pathé de Munt
18:00 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
18:10 Deadpool 2 Pathé Arena
18:25 Midnight Sun Pathé de Munt
18:30 Red Sparrow Filmhallen
18:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
18:30 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
18:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
18:35 A Quiet Place Pathé City
18:40 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
18:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
18:45 Der Hauptmann De Uitkijk
18:45 The Death of Stalin Filmhallen
18:45 Foxtrot Filmtheater Rialto
18:45 Hangman Pathé Arena
18:45 The Death of Stalin Pathé City
18:45 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé de Munt
18:50 Der Hauptmann Het Ketelhuis
19:00 Lady Bird Cinecenter
19:00 Oh Lucy! Cinecenter
19:00 Lady Bird FC Hyena
19:00 Marjorie Prime Filmhallen
19:00 Tully Filmhallen
19:00 La Holandesa Filmtheater Rialto
19:00 La Holandesa Het Ketelhuis
19:00 The Cakemaker Het Ketelhuis
19:00 The Rider Kriterion
19:00 Mom and Dad LAB111
19:00 Unsane Pathé de Munt
19:00 Tully Pathé Tuschinski
19:00 The Death of Stalin The Movies
19:00 Tully The Movies
19:05 Homecoming (1945) Filmhallen
19:10 Bad Samaritan Pathé Arena
19:10 Under the Tree The Movies
19:15 Tully Cinecenter
19:15 The Cleaners Cinema De Balie
19:15 Tully FC Hyena
19:15 Isle of Dogs Filmhallen
19:15 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
19:15 Isle of Dogs Kriterion
19:15 God's Own Country LAB111
19:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
19:15 Isle of Dogs Pathé City
19:15 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
19:20 Lady Bird Filmhallen
19:20 Deadpool 2 Pathé Arena
19:20 Deadpool 2 Pathé de Munt
19:20 Isle of Dogs The Movies
19:30 Unsane Filmhallen
19:30 The Cleaners Filmhallen
19:30 The Death of Stalin Kriterion
19:30 Deadpool 2 Pathé City
19:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
19:30 Tully Studio K
19:35 Josie Pathé de Munt
19:40 Oh Lucy! Studio K
19:45 Tully Pathé City
19:45 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
19:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
20:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
20:10 Raazi Pathé Arena
20:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
20:15 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
20:20 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
20:20 Bad Samaritan Pathé de Munt
20:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
20:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
20:40 Under the Tree Pathé City
20:40 I Feel Pretty Pathé de Munt
20:45 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
20:50 Deadpool 2 Pathé Arena
21:00 Foxtrot Cinecenter
21:00 The Death of Stalin De Uitkijk
21:00 Tully FC Hyena
21:00 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
21:00 Foxtrot Het Ketelhuis
21:00 Under the Tree Het Ketelhuis
21:00 I Feel Pretty Pathé Arena
21:00 Josie Pathé City
21:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
21:05 Isle of Dogs Cinecenter
21:10 Avengers: Infinity War Filmhallen
21:10 Avengers: Infinity War Pathé Arena
21:10 Tully The Movies
21:15 The Guernsey Literary Society Cinecenter
21:15 Tully Cinecenter
21:15 Possessed Cinema De Balie
21:15 The Death of Stalin FC Hyena
21:15 Ready Player One Filmhallen
21:15 Under the Tree Filmhallen
21:15 The Cleaners Filmtheater Rialto
21:15 So Help Me God Het Ketelhuis
21:15 Under the Tree Kriterion
21:15 Foxtrot LAB111
21:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
21:15 Deadpool 2 Pathé de Munt
21:15 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
21:20 Deadpool 2 Filmhallen
21:20 Hangman Pathé de Munt
21:20 The Death of Stalin The Movies
21:25 Lady Bird The Movies
21:30 The Death of Stalin Filmhallen
21:30 Tully Filmhallen
21:30 Isle of Dogs Filmhallen
21:30 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
21:30 Isle of Dogs Kriterion
21:30 Brawl in Cell Block 99 LAB111
21:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
21:30 Unsane Pathé City
21:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
21:30 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
21:30 Empire of the Sun Studio K
21:35 Der Hauptmann Filmhallen
21:35 Truth or Dare Pathé de Munt
21:35 Isle of Dogs The Movies
21:40 Truth or Dare Pathé Arena
21:40 Tully Studio K
21:45 A Quiet Place Filmhallen
21:45 The Death of Stalin Kriterion
21:45 Solo: A Star Wars Story Pathé de Munt
22:00 Deadpool 2 Pathé Arena
22:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
22:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
22:10 Deadpool 2 Pathé City
22:10 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
22:20 The 15:17 to Paris Pathé Tuschinski
22:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
22:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
22:50 A Quiet Place Pathé de Munt
top donderdag 24-05-2018
09:55 Lady Bird Pathé Tuschinski
10:00 Escher: Het Oneindige Zoeken Pathé City
10:00 Josie Pathé City
10:00 Deadpool 2 Pathé City
10:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
10:05 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
10:10 Ghostland Pathé de Munt
10:10 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
10:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
10:15 Truth or Dare Pathé de Munt
10:15 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
10:20 Bankier van het Verzet Pathé City
10:20 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé de Munt
10:25 Unsane Pathé de Munt
10:30 Unsane Pathé Arena
10:30 Blue (NL) Pathé Arena
10:30 Under the Tree Pathé City
10:30 Casper en Emma maken theater (NL) Pathé de Munt
10:35 Hangman Pathé Arena
10:40 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
10:40 Hangman Pathé de Munt
10:45 Bewaren EYE Film Instituut Nederland
10:45 Ghostland Pathé Arena
10:50 Deadpool 2 Pathé de Munt
10:55 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
10:55 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
11:00 Finding Your Feet Filmhallen
11:00 Blue (NL) Filmhallen
11:00 I Feel Pretty Pathé Arena
11:00 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
11:10 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
11:10 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
11:15 Tully Filmhallen
11:15 Deadpool 2 Pathé Arena
11:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
11:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
11:20 Overboard Pathé de Munt
11:25 A Quiet Place Pathé de Munt
11:30 God's Own Country Filmhallen
11:30 The Death of Stalin Filmhallen
11:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
11:45 A Man of Integrity EYE Film Instituut Nederland
11:45 Lady Bird Filmhallen
11:50 Blue (NL) Pathé de Munt
11:55 Ghostland Pathé de Munt
12:00 Have a Nice Day EYE Film Instituut Nederland
12:00 Der Hauptmann Filmhallen
12:00 Isle of Dogs Filmhallen
12:00 La Holandesa Filmtheater Rialto
12:00 Call Me by Your Name Pathé City
12:15 Marjorie Prime Filmhallen
12:15 Ready Player One 3D Pathé Arena
12:15 I Feel Pretty Pathé de Munt
12:15 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
12:20 Deadpool 2 Pathé de Munt
12:25 Overboard Pathé Arena
12:25 Tully Pathé Tuschinski
12:30 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
12:30 Mom and Dad Pathé de Munt
12:40 The Death of Stalin Pathé City
12:45 De fietser EYE Film Instituut Nederland
12:45 The Cleaners Filmhallen
12:45 Deadpool 2 Pathé Arena
12:45 Tomb Raider Pathé de Munt
12:50 Tomb Raider Pathé Arena
12:50 Deadpool 2 Pathé City
12:55 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
13:00 Truth or Dare Pathé Arena
13:00 Isle of Dogs Pathé City
13:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
13:00 Wonder Wheel Pathé Tuschinski
13:10 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
13:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
13:20 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
13:25 Ready Player One 3D Pathé de Munt
13:30 Ready Player One Filmhallen
13:30 Tully Filmhallen
13:30 Oh Lucy! Filmtheater Rialto
13:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
13:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
13:40 Oh Lucy! Cinecenter
13:40 Overboard Pathé de Munt
13:45 La villa Cinecenter
13:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
13:45 Phantom Thread EYE Film Instituut Nederland
13:45 Blockers Pathé Arena
13:45 The 15:17 to Paris Pathé Tuschinski
13:45 Under the Tree The Movies
13:50 Josie Pathé de Munt
13:55 Deadpool 2 Pathé Arena
14:00 Homecoming (1945) Filmhallen
14:00 The Death of Stalin The Movies
14:05 Isle of Dogs Cinecenter
14:05 Blockers Pathé de Munt
14:10 I Feel Pretty Pathé Arena
14:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
14:15 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
14:15 The Rider Filmhallen
14:15 Lady Bird Filmhallen
14:15 Isle of Dogs Filmhallen
14:15 Under the Tree Pathé City
14:30 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
14:30 Djam Filmhallen
14:30 Tanzania Transit Filmtheater Rialto
14:30 The Guernsey Literary Society Pathé City
14:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
14:30 Isle of Dogs The Movies
14:35 Truth or Dare Pathé de Munt
14:40 I Feel Pretty Pathé de Munt
14:40 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
14:45 The Death of Stalin De Uitkijk
14:45 La Holandesa EYE Film Instituut Nederland
14:45 De Wilde Stad Filmhallen
14:45 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
14:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
14:45 Tully The Movies
14:50 God's Own Country Filmhallen
14:50 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
15:00 So Help Me God Cinema De Balie
15:00 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
15:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
15:15 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
15:15 The Death of Stalin Pathé City
15:15 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
15:20 Ghostland Pathé Arena
15:20 Josie Pathé City
15:20 Midnight Sun Pathé de Munt
15:25 Deadpool 2 Pathé Arena
15:30 The Cleaners Filmtheater Rialto
15:30 Avengers: Infinity War Pathé Arena
15:30 Deadpool 2 Pathé City
15:30 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
15:30 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
15:45 Foxtrot Cinecenter
15:45 Avengers: Infinity War Filmhallen
15:55 Unsane Pathé de Munt
16:00 La villa Cinecenter
16:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
16:00 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
16:00 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
16:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
16:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
16:10 Overboard Pathé de Munt
16:15 Tully Cinecenter
16:15 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
16:15 Tully Filmhallen
16:15 Deadpool 2 Pathé de Munt
16:15 The Guernsey Literary Society The Movies
16:20 Black Panther 3D Pathé de Munt
16:20 La villa The Movies
16:30 November EYE Film Instituut Nederland
16:30 Lucky EYE Film Instituut Nederland
16:30 A Man of Integrity Filmhallen
16:30 Deadpool 2 Filmhallen
16:30 Isle of Dogs Filmhallen
16:30 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
16:30 The Rider Pathé City
16:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
16:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
16:35 Deadpool 2 Pathé Arena
16:40 Overboard Pathé Arena
16:45 Der Hauptmann De Uitkijk
16:45 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
16:45 Homecoming (1945) Filmhallen
16:45 The Death of Stalin Filmhallen
16:45 So Help Me God Filmtheater Rialto
16:45 Isle of Dogs The Movies
16:50 Ghostland Pathé de Munt
17:00 Nico, 1988 FC Hyena
17:00 La Holandesa Filmhallen
17:00 Under the Tree Filmhallen
17:00 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
17:00 Isle of Dogs Kriterion
17:00 Lady Bird The Movies
17:10 Unsane Pathé City
17:10 I Feel Pretty Pathé de Munt
17:15 The Cleaners Cinema De Balie
17:15 November Filmtheater Rialto
17:15 A Quiet Place Kriterion
17:20 Tully Pathé City
17:25 Deadpool 2 Pathé de Munt
17:30 Lady Bird Kriterion
17:30 Ghostland Pathé Arena
17:30 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
17:30 De Wilde Stad Pathé Tuschinski
17:35 Black Panther Pathé Arena
17:35 Hangman Pathé de Munt
17:40 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
17:45 Bad Samaritan Pathé Arena
17:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
18:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
18:00 The 15:17 to Paris Pathé City
18:10 Deadpool 2 Pathé Arena
18:10 Deadpool 2 Pathé City
18:15 Josie Pathé de Munt
18:15 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
18:30 The Rider EYE Film Instituut Nederland
18:30 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
18:30 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
18:40 Avengers: Infinity War Pathé Arena
18:40 Overboard Pathé de Munt
18:45 La villa Cinecenter
18:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
18:45 Zama EYE Film Instituut Nederland
18:45 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
18:45 Unsane Filmhallen
18:45 Deadpool 2 Filmhallen
18:45 Raazi Pathé Arena
18:45 The Death of Stalin Pathé City
18:45 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
18:45 The Death of Stalin The Movies
18:55 Isle of Dogs The Movies
19:00 Oh Lucy! Cinecenter
19:00 The Death of Stalin De Uitkijk
19:00 De fietser EYE Film Instituut Nederland
19:00 Lady Bird FC Hyena
19:00 Marjorie Prime Filmhallen
19:00 The Death of Stalin Filmhallen
19:00 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
19:00 The Rider Kriterion
19:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
19:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
19:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
19:10 The Cleaners Filmhallen
19:10 Truth or Dare Pathé Arena
19:10 Blockers Pathé de Munt
19:15 Lady Bird Cinecenter
19:15 De fietser Cinema De Balie
19:15 Tully FC Hyena
19:15 Lady Bird Filmhallen
19:15 Isle of Dogs Filmhallen
19:15 Tully Filmhallen
19:15 La Holandesa Filmtheater Rialto
19:15 Isle of Dogs Kriterion
19:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
19:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
19:15 Tully The Movies
19:20 A Quiet Place Filmhallen
19:20 Deadpool 2 Pathé Arena
19:20 Under the Tree Pathé City
19:30 The Cleaners Filmtheater Rialto
19:30 11 Friese Fonteinen Het Ketelhuis
19:30 The Death of Stalin Kriterion
19:30 Tully Pathé City
19:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
19:30 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
19:40 I Feel Pretty Pathé Arena
19:40 Ghostland Pathé de Munt
19:50 A Quiet Place Pathé de Munt
20:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami Melkweg Cinema
20:00 Isle of Dogs Pathé City
20:00 Truth or Dare Pathé de Munt
20:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
20:15 Deadpool 2 Pathé de Munt
20:15 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
20:20 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
20:30 Overboard Pathé Arena
20:30 I Feel Pretty Pathé de Munt
20:40 Tully Pathé Tuschinski
20:45 Rosemary's Baby EYE Film Instituut Nederland
20:45 La Holandesa EYE Film Instituut Nederland
20:45 Deadpool 2 Pathé City
20:45 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
21:00 Tully Cinecenter
21:00 Black Panther De Uitkijk
21:00 A Prayer Before Dawn FC Hyena
21:00 The Death of Stalin Filmhallen
21:00 November LAB111
21:00 Deadpool 2 Pathé Arena
21:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
21:00 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
21:05 Isle of Dogs Cinecenter
21:10 Josie Pathé City
21:10 La villa The Movies
21:10 Tully The Movies
21:15 Foxtrot Cinecenter
21:15 The Cleaners Cinema De Balie
21:15 November EYE Film Instituut Nederland
21:15 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
21:15 The Death of Stalin FC Hyena
21:15 Ready Player One Filmhallen
21:15 Under the Tree Filmhallen
21:15 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
21:15 Under the Tree Kriterion
21:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
21:15 Overboard Pathé de Munt
21:20 Red Sparrow Filmhallen
21:20 Avengers: Infinity War Filmhallen
21:20 Isle of Dogs Filmhallen
21:20 Isle of Dogs The Movies
21:30 Tully Filmhallen
21:30 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
21:30 Isle of Dogs Kriterion
21:30 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
21:30 The Guernsey Literary Society Pathé City
21:30 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé de Munt
21:30 Under the Tree The Movies
21:40 Der Hauptmann Filmhallen
21:40 Deadpool 2 Filmhallen
21:40 Josie Pathé City
21:40 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
21:40 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
21:45 Targets EYE Film Instituut Nederland
21:45 November Filmtheater Rialto
21:45 Gabriel e a montanha Kriterion
21:45 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
21:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
21:50 Ghostland Pathé Arena
21:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
21:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
21:50 Red Sparrow Pathé Tuschinski
22:00 Deadpool 2 Pathé Arena
22:00 Bad Samaritan Pathé de Munt
22:10 Unsane Pathé Arena
22:10 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
22:15 Hangman Pathé Arena
22:20 Deadpool 2 Pathé City
22:20 Unsane Pathé de Munt
22:25 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
22:30 Ghostland Pathé de Munt
top vrijdag 25-05-2018
10:00 Josie Pathé City
10:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
10:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
10:05 Ghostland Pathé de Munt
10:10 Wendy & Dixie (NL) Pathé de Munt
10:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
10:15 Overboard Pathé de Munt
10:15 Blue (NL) Pathé Tuschinski
10:30 De fietser EYE Film Instituut Nederland
10:30 Blockers Pathé Arena
10:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
10:35 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
10:35 I Feel Pretty Pathé de Munt
10:40 Truth or Dare Pathé Arena
10:40 Tomb Raider Pathé de Munt
10:45 Bad Samaritan Pathé Arena
10:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
10:50 Deadpool 2 Pathé City
10:55 Deadpool 2 Pathé Arena
11:00 Finding Your Feet Filmhallen
11:00 Blue (NL) Filmhallen
11:05 Casper en Emma maken theater (NL) Pathé Arena
11:05 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
11:15 Tully Filmhallen
11:15 Bad Samaritan Pathé de Munt
11:20 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
11:25 Overboard Pathé Arena
11:25 Deadpool 2 Pathé de Munt
11:30 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
11:30 God's Own Country Filmhallen
11:30 The Death of Stalin Filmhallen
11:35 Mom and Dad Pathé de Munt
11:40 Isle of Dogs Pathé City
11:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
11:45 Lady Bird Filmhallen
11:50 Josie Pathé de Munt
12:00 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
12:00 Der Hauptmann Filmhallen
12:00 Isle of Dogs Filmhallen
12:00 Tully Pathé City
12:05 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
12:05 Unsane Pathé de Munt
12:10 De Wilde Stad Pathé Arena
12:15 Marjorie Prime Filmhallen
12:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
12:20 Lady Bird Pathé Tuschinski
12:30 Lucky EYE Film Instituut Nederland
12:30 Isle of Dogs Kriterion
12:45 The Death of Stalin De Uitkijk
12:45 The Cleaners Filmhallen
12:45 Djam Filmtheater Rialto
12:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Kriterion
12:45 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
12:50 I Feel Pretty Pathé Arena
12:50 The Guernsey Literary Society Pathé City
12:50 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
12:55 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
13:00 Early Man (NL) Kriterion
13:00 Lady Bird Pathé City
13:05 Deadpool 2 Pathé Arena
13:05 Deadpool 2 Pathé de Munt
13:10 Ready Player One 3D Pathé Arena
13:10 Deadpool 2 Pathé City
13:15 Ghostland Pathé de Munt
13:20 Unsane Pathé Arena
13:30 Ready Player One Filmhallen
13:30 Tully Filmhallen
13:30 Oh Lucy! Filmtheater Rialto
13:30 The Death of Stalin Pathé City
13:40 Oh Lucy! Cinecenter
13:40 Hangman Pathé Arena
13:40 Black Panther 3D Pathé de Munt
13:45 La villa Cinecenter
13:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
13:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
13:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
13:45 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
13:45 Under the Tree The Movies
13:50 Hangman Pathé de Munt
13:55 Overboard Pathé Arena
14:00 Homecoming (1945) Filmhallen
14:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
14:00 The Death of Stalin The Movies
14:05 Isle of Dogs Cinecenter
14:10 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
14:10 Deadpool 2 Pathé de Munt
14:15 De fietser EYE Film Instituut Nederland
14:15 The Rider Filmhallen
14:15 Lady Bird Filmhallen
14:15 Isle of Dogs Filmhallen
14:15 Deadpool 2 Pathé Arena
14:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
14:15 Blue (NL) Pathé de Munt
14:15 The 15:17 to Paris Pathé Tuschinski
14:20 Overboard Pathé de Munt
14:30 The Rider EYE Film Instituut Nederland
14:30 Djam Filmhallen
14:30 Isle of Dogs Kriterion
14:30 Isle of Dogs The Movies
14:40 Tully Pathé Tuschinski
14:45 Der Hauptmann De Uitkijk
14:45 De Wilde Stad Filmhallen
14:45 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
14:45 Gabriel e a montanha Kriterion
14:45 Blockers Pathé de Munt
14:45 Tully The Movies
14:50 God's Own Country Filmhallen
15:00 Jane Cinema De Balie
15:00 November EYE Film Instituut Nederland
15:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
15:10 Escher: Het Oneindige Zoeken Pathé City
15:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
15:15 The Death of Stalin Kriterion
15:20 Ghostland Pathé de Munt
15:25 Ghostland Pathé Arena
15:30 The Cleaners Filmtheater Rialto
15:30 Isle of Dogs Pathé City
15:40 I Feel Pretty Pathé Arena
15:40 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
15:45 Foxtrot Cinecenter
15:45 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
15:45 Avengers: Infinity War Filmhallen
15:45 Deadpool 2 Pathé City
15:45 Deadpool 2 Pathé de Munt
15:50 Deadpool 2 Pathé Arena
15:55 Overboard Pathé de Munt
16:00 La villa Cinecenter
16:00 Under the Tree Pathé City
16:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
16:05 Sherlock Gnomes (NL) Pathé Arena
16:05 Ready Player One 3D Pathé de Munt
16:10 Overboard Pathé Arena
16:10 Midnight Sun Pathé de Munt
16:15 Tully Cinecenter
16:15 Tully Filmhallen
16:15 The Guernsey Literary Society The Movies
16:20 Bankier van het Verzet Pathé City
16:20 La villa The Movies
16:25 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
16:25 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
16:30 Hostiles FC Hyena
16:30 A Man of Integrity Filmhallen
16:30 Deadpool 2 Filmhallen
16:30 Isle of Dogs Filmhallen
16:30 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
16:30 Unsane Pathé de Munt
16:30 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
16:40 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
16:45 Phantom Thread EYE Film Instituut Nederland
16:45 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
16:45 Homecoming (1945) Filmhallen
16:45 The Death of Stalin Filmhallen
16:45 Isle of Dogs The Movies
16:50 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
16:55 I Feel Pretty Pathé Arena
16:55 I Feel Pretty Pathé de Munt
17:00 The Death of Stalin De Uitkijk
17:00 Nico, 1988 FC Hyena
17:00 La Holandesa Filmhallen
17:00 Under the Tree Filmhallen
17:00 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
17:00 Isle of Dogs Kriterion
17:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
17:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
17:00 Lady Bird The Movies
17:05 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
17:10 The Rider Pathé City
17:15 The Cleaners Cinema De Balie
17:15 November Filmtheater Rialto
17:15 A Quiet Place Kriterion
17:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
17:20 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
17:25 A Quiet Place Pathé de Munt
17:30 Zama EYE Film Instituut Nederland
17:30 Lady Bird Kriterion
17:40 Ghostland Pathé Arena
17:45 Jane Cinema De Balie
17:45 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
17:50 Tully Pathé City
18:00 The Guernsey Literary Society Pathé City
18:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
18:05 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
18:10 Raazi Pathé Arena
18:15 Blockers Pathé Arena
18:15 Josie Pathé de Munt
18:20 Deadpool 2 Pathé City
18:25 Ghostland Pathé de Munt
18:30 Overboard Pathé de Munt
18:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
18:35 Deadpool 2 Pathé Arena
18:40 Black Panther 3D Pathé Arena
18:40 Deadpool 2 Pathé de Munt
18:40 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
18:45 La villa Cinecenter
18:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
18:45 Unsane Filmhallen
18:45 Deadpool 2 Filmhallen
18:45 Bad Samaritan Pathé de Munt
18:45 The Death of Stalin The Movies
18:55 Isle of Dogs The Movies
19:00 Oh Lucy! Cinecenter
19:00 The Death of Stalin De Uitkijk
19:00 Lady Bird FC Hyena
19:00 Marjorie Prime Filmhallen
19:00 The Death of Stalin Filmhallen
19:00 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
19:00 The Rider Kriterion
19:00 Bottle Rocket LAB111
19:00 The Death of Stalin Pathé City
19:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
19:10 The Cleaners Filmhallen
19:10 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
19:15 Lady Bird Cinecenter
19:15 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
19:15 Tully FC Hyena
19:15 Lady Bird Filmhallen
19:15 Isle of Dogs Filmhallen
19:15 Tully Filmhallen
19:15 La Holandesa Filmtheater Rialto
19:15 Isle of Dogs Kriterion
19:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
19:15 Tully The Movies
19:20 A Quiet Place Filmhallen
19:25 Blockers Pathé de Munt
19:30 De fietser Cinema De Balie
19:30 La Holandesa EYE Film Instituut Nederland
19:30 Foxtrot Filmtheater Rialto
19:30 The Death of Stalin Kriterion
19:30 I Feel Pretty Pathé Arena
19:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
19:30 Deadpool 2 Pathé City
19:30 A Quiet Place Pathé de Munt
19:35 Truth or Dare Pathé Arena
19:45 Lawrence of Arabia EYE Film Instituut Nederland
19:50 Deadpool 2 Pathé de Munt
20:00 De achtste dag Cinema De Balie
20:00 Deadpool 2 Pathé Arena
20:00 Isle of Dogs Pathé City
20:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
20:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
20:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
20:20 Truth or Dare Pathé de Munt
20:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
20:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
20:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
20:40 Overboard Pathé Arena
20:40 I Feel Pretty Pathé de Munt
20:45 Under the Tree Pathé City
21:00 Tully Cinecenter
21:00 Black Panther De Uitkijk
21:00 A Prayer Before Dawn FC Hyena
21:00 The Death of Stalin Filmhallen
21:00 Deadpool 2 Pathé City
21:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
21:05 Isle of Dogs Cinecenter
21:10 Bad Samaritan Pathé Arena
21:10 Overboard Pathé de Munt
21:10 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
21:10 La villa The Movies
21:10 Tully The Movies
21:15 Foxtrot Cinecenter
21:15 The Cleaners Cinema De Balie
21:15 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
21:15 The Death of Stalin FC Hyena
21:15 Ready Player One Filmhallen
21:15 Under the Tree Filmhallen
21:15 Under the Tree Kriterion
21:15 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé de Munt
21:20 Red Sparrow Filmhallen
21:20 Avengers: Infinity War Filmhallen
21:20 Isle of Dogs Filmhallen
21:20 Deadpool 2 Pathé Arena
21:20 Isle of Dogs The Movies
21:30 November EYE Film Instituut Nederland
21:30 Tully Filmhallen
21:30 November Filmtheater Rialto
21:30 Isle of Dogs Kriterion
21:30 November LAB111
21:30 Josie Pathé City
21:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
21:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
21:30 Under the Tree The Movies
21:35 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
21:40 Der Hauptmann Filmhallen
21:40 Deadpool 2 Filmhallen
21:40 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
21:45 So Help Me God Cinema De Balie
21:45 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
21:45 Gabriel e a montanha Kriterion
21:50 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
21:50 Ghostland Pathé de Munt
22:05 Ghostland Pathé Arena
22:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
22:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
22:15 Avengers: Infinity War Pathé Arena
22:20 A Quiet Place Pathé City
22:25 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
22:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
22:40 Deadpool 2 Pathé Arena
22:40 Mom and Dad Pathé de Munt
22:45 Call Me by Your Name Pathé City
22:50 Deadpool 2 Pathé de Munt
23:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
23:15 Overboard Pathé Arena
23:15 Hangman Pathé de Munt
23:30 A Quiet Place Kriterion
23:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
23:30 Deadpool 2 Pathé City
23:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
23:35 Unsane Pathé City
23:40 Hangman Pathé Arena
23:40 The 15:17 to Paris Pathé City
23:40 Unsane Pathé de Munt
23:45 Tomb Raider Pathé Arena
23:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
23:50 7 Days In Entebbe Pathé de Munt
23:59 Black Swan LAB111
top zaterdag 26-05-2018
00:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
00:05 Deadpool 2 Pathé Arena
00:05 Ghostland Pathé de Munt
00:10 The Death of Stalin Kriterion
00:15 Ghostland Pathé Arena
00:25 Unsane Pathé Arena
00:35 Mom and Dad Pathé Arena
09:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
10:00 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
10:00 Josie Pathé City
10:00 Casper en Emma maken theater (NL) Pathé de Munt
10:00 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
10:05 Sherlock Gnomes (NL) Pathé Arena
10:10 Call Me by Your Name Pathé City
10:10 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
10:15 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
10:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
10:15 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
10:20 Deadpool 2 Pathé Arena
10:20 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Tuschinski
10:25 Blue (NL) Pathé Arena
10:25 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé de Munt
10:30 De fietser EYE Film Instituut Nederland
10:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
10:30 Bad Samaritan Pathé de Munt
10:35 A Quiet Place Pathé de Munt
10:35 Rampage: Big Meets Bigger Pathé de Munt
10:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
10:40 Ready Player One 3D Pathé de Munt
10:45 Amsterdam Wildlife EYE Film Instituut Nederland
10:45 De Wilde Stad Pathé Arena
10:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
10:50 Deadpool 2 Pathé City
10:50 Deadpool 2 Pathé de Munt
10:55 Blockers Pathé de Munt
11:00 Blue (NL) Filmhallen
11:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
11:10 Overboard Pathé Arena
11:10 Ghostland Pathé de Munt
11:15 Tully Filmhallen
11:15 Unsane The Movies
11:25 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
11:30 Rikkie de ooievaar (NL) EYE Film Instituut Nederland
11:30 Finding Your Feet Filmhallen
11:30 God's Own Country Filmhallen
11:30 The Death of Stalin Filmhallen
11:30 Casper en Emma maken theater (NL) Pathé Arena
11:40 Isle of Dogs Pathé City
11:40 Deadpool 2 Pathé de Munt
11:45 Homecoming (1945) Filmhallen
11:45 I Feel Pretty Pathé Arena
11:45 Tully The Movies
11:50 Coco 3D (NL) Pathé Arena
11:50 Solo: A Star Wars Story Pathé de Munt
11:50 Blue (NL) Pathé Tuschinski
12:00 Der Hauptmann Filmhallen
12:00 Isle of Dogs Filmhallen
12:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Filmtheater Rialto
12:00 Tully Pathé City
12:00 Isle of Dogs The Movies
12:05 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
12:10 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
12:15 Early Man (NL) EYE Film Instituut Nederland
12:15 Marjorie Prime Filmhallen
12:15 The Cleaners Filmtheater Rialto
12:15 La villa The Movies
12:20 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
12:25 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé de Munt
12:25 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
12:30 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
12:30 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
12:30 Isle of Dogs Kriterion
12:45 The Cleaners Filmhallen
12:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Kriterion
12:45 Rikkie de ooievaar (NL) Pathé de Munt
12:50 Rikkie de ooievaar (NL) Pathé Arena
12:50 The Guernsey Literary Society Pathé City
12:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
12:50 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Tuschinski
12:55 Ghostland Pathé de Munt
13:00 Der Hauptmann De Uitkijk
13:00 Peter Rabbit FC Hyena
13:00 Early Man (NL) Kriterion
13:00 Lady Bird Pathé City
13:05 Deadpool 2 Pathé Arena
13:05 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
13:10 Deadpool 2 Pathé City
13:10 De Wilde Stad Pathé Tuschinski
13:15 Early Man (NL) FC Hyena
13:15 Tanzania Transit Filmtheater Rialto
13:15 I Feel Pretty Pathé de Munt
13:20 Overboard Pathé de Munt
13:30 November EYE Film Instituut Nederland
13:30 Tully Filmhallen
13:30 Ready Player One 3D Pathé Arena
13:30 The Death of Stalin Pathé City
13:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
13:35 Black Panther 3D Pathé de Munt
13:40 Oh Lucy! Cinecenter
13:45 La villa Cinecenter
13:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
13:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
13:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
13:45 Pieter Konijn (NL) Pathé Tuschinski
13:45 Under the Tree The Movies
13:50 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
13:50 Casper en Emma maken theater (NL) Pathé de Munt
14:00 Pieter Konijn (NL) Filmhallen
14:00 Oh Lucy! Filmtheater Rialto
14:00 The Darjeeling Limited LAB111
14:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
14:00 Red Sparrow Pathé Tuschinski
14:00 The Death of Stalin The Movies
14:05 Isle of Dogs Cinecenter
14:15 Zama EYE Film Instituut Nederland
14:15 The Rider Filmhallen
14:15 Lady Bird Filmhallen
14:15 Isle of Dogs Filmhallen
14:15 Deadpool 2 Pathé Arena
14:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
14:20 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé Arena
14:20 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
14:30 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
14:30 Sherlock Gnomes 3D (NL) Filmhallen
14:30 Djam Filmhallen
14:30 Isle of Dogs Kriterion
14:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
14:30 Isle of Dogs The Movies
14:35 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
14:40 Blue (NL) Pathé Arena
14:40 Sherlock Gnomes (NL) Pathé de Munt
14:45 Peter Rabbit FC Hyena
14:45 De Wilde Stad Filmhallen
14:45 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
14:45 Gabriel e a montanha Kriterion
14:45 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
14:45 Blue (NL) Pathé Tuschinski
14:45 Tully The Movies
14:55 Avengers: Infinity War Pathé Arena
15:00 So Help Me God Cinema De Balie
15:00 Sherlock Gnomes (NL) FC Hyena
15:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Filmhallen
15:00 November Filmtheater Rialto
15:00 Blue (NL) Pathé de Munt
15:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
15:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
15:10 Escher: Het Oneindige Zoeken Pathé City
15:15 The Death of Stalin De Uitkijk
15:15 The Death of Stalin Kriterion
15:15 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
15:15 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
15:25 Ice Age: Collision Course (NL) Pathé Arena
15:30 Isle of Dogs Pathé City
15:45 Foxtrot Cinecenter
15:45 Avengers: Infinity War Filmhallen
15:45 Deadpool 2 Pathé City
15:45 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé de Munt
15:50 Deadpool 2 Pathé Arena
15:50 Truth or Dare Pathé de Munt
15:55 Overboard Pathé de Munt
16:00 La villa Cinecenter
16:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) EYE Film Instituut Nederland
16:00 Ubiquity Filmtheater Rialto
16:00 Under the Tree Pathé City
16:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
16:00 De Matchmaker Pathé Tuschinski
16:05 Sherlock Gnomes (NL) Pathé Arena
16:15 Tully Cinecenter
16:15 Tully Filmhallen
16:15 Deadpool 2 Pathé de Munt
16:15 The Guernsey Literary Society The Movies
16:20 Bankier van het Verzet Pathé City
16:20 La villa The Movies
16:25 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
16:25 Midnight Sun Pathé de Munt
16:30 A Man of Integrity EYE Film Instituut Nederland
16:30 Hostiles FC Hyena
16:30 A Man of Integrity Filmhallen
16:30 Deadpool 2 Filmhallen
16:30 Isle of Dogs Filmhallen
16:30 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
16:35 Overboard Pathé Arena
16:35 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
16:40 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
16:40 Lady Bird Pathé Tuschinski
16:45 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
16:45 Homecoming (1945) Filmhallen
16:45 The Death of Stalin Filmhallen
16:45 The Cakemaker Het Ketelhuis
16:45 Isle of Dogs The Movies
16:50 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
16:55 I Feel Pretty Pathé Arena
16:55 Unsane Pathé de Munt
17:00 Nico, 1988 FC Hyena
17:00 La Holandesa Filmhallen
17:00 Under the Tree Filmhallen
17:00 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
17:00 Isle of Dogs Kriterion
17:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
17:00 Ghostland Pathé de Munt
17:00 Lady Bird The Movies
17:10 The Rider Pathé City
17:10 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
17:15 The Cleaners Cinema De Balie
17:15 De Wilde Stad De Uitkijk
17:15 So Help Me God Filmtheater Rialto
17:15 A Quiet Place Kriterion
17:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
17:20 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
17:20 Hangman Pathé de Munt
17:25 Deadpool 2 Pathé de Munt
17:30 De fietser EYE Film Instituut Nederland
17:30 Lady Bird Kriterion
17:40 Ghostland Pathé Arena
17:40 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé de Munt
17:45 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
17:50 Tully Pathé City
18:00 The Guernsey Literary Society Pathé City
18:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
18:05 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
18:10 Raazi Pathé Arena
18:10 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
18:15 Blockers Pathé Arena
18:15 I Feel Pretty Pathé de Munt
18:20 Deadpool 2 Pathé City
18:20 My Generation Pathé Tuschinski
18:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
18:35 Deadpool 2 Pathé Arena
18:35 Josie Pathé de Munt
18:40 Black Panther 3D Pathé Arena
18:45 La villa Cinecenter
18:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
18:45 Unsane Filmhallen
18:45 Deadpool 2 Filmhallen
18:45 Overboard Pathé de Munt
18:45 The Death of Stalin The Movies
18:55 Isle of Dogs The Movies
19:00 Oh Lucy! Cinecenter
19:00 The Death of Stalin De Uitkijk
19:00 Phantom Thread EYE Film Instituut Nederland
19:00 Lady Bird FC Hyena
19:00 Marjorie Prime Filmhallen
19:00 The Death of Stalin Filmhallen
19:00 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
19:00 The Rider Kriterion
19:00 The Royal Tenenbaums LAB111
19:00 The Death of Stalin Pathé City
19:00 Deadpool 2 Pathé de Munt
19:00 Tully Pathé Tuschinski
19:10 The Cleaners Filmhallen
19:10 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
19:10 Ghostland Pathé de Munt
19:15 Lady Bird Cinecenter
19:15 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
19:15 Tully FC Hyena
19:15 Lady Bird Filmhallen
19:15 Isle of Dogs Filmhallen
19:15 Tully Filmhallen
19:15 La Holandesa Filmtheater Rialto
19:15 Isle of Dogs Kriterion
19:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
19:15 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
19:15 Tully The Movies
19:20 A Quiet Place Filmhallen
19:20 Bad Samaritan Pathé de Munt
19:30 La Holandesa EYE Film Instituut Nederland
19:30 The Cleaners Filmtheater Rialto
19:30 The Death of Stalin Kriterion
19:30 I Feel Pretty Pathé Arena
19:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
19:30 Deadpool 2 Pathé City
19:35 Truth or Dare Pathé Arena
19:40 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
19:45 The Hero Het Ketelhuis
20:00 Deadpool 2 Pathé Arena
20:00 Isle of Dogs Pathé City
20:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
20:10 Truth or Dare Pathé de Munt
20:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
20:20 Deadpool 2 Pathé de Munt
20:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
20:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
20:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
20:30 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
20:40 Overboard Pathé Arena
20:40 Blockers Pathé de Munt
20:45 Under the Tree Pathé City
20:45 I Feel Pretty Pathé de Munt
21:00 Tully Cinecenter
21:00 Black Panther De Uitkijk
21:00 A Prayer Before Dawn FC Hyena
21:00 The Death of Stalin Filmhallen
21:00 Deadpool 2 Pathé City
21:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
21:00 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
21:05 Isle of Dogs Cinecenter
21:10 Bad Samaritan Pathé Arena
21:10 La villa The Movies
21:10 Tully The Movies
21:15 Foxtrot Cinecenter
21:15 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
21:15 The Death of Stalin FC Hyena
21:15 Ready Player One Filmhallen
21:15 Under the Tree Filmhallen
21:15 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
21:15 Under the Tree Kriterion
21:15 The Life Aquatic with Steve Zissou LAB111
21:15 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
21:20 Red Sparrow Filmhallen
21:20 Avengers: Infinity War Filmhallen
21:20 Isle of Dogs Filmhallen
21:20 Deadpool 2 Pathé Arena
21:20 Overboard Pathé de Munt
21:20 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
21:20 Isle of Dogs The Movies
21:25 A Quiet Place Pathé de Munt
21:30 November EYE Film Instituut Nederland
21:30 Lucky EYE Film Instituut Nederland
21:30 Tully Filmhallen
21:30 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
21:30 Isle of Dogs Kriterion
21:30 Josie Pathé City
21:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
21:30 Under the Tree The Movies
21:35 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
21:40 Der Hauptmann Filmhallen
21:40 Deadpool 2 Filmhallen
21:45 November Filmtheater Rialto
21:45 Gabriel e a montanha Kriterion
21:50 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
21:50 Deadpool 2 Pathé de Munt
21:55 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
22:00 Ghostland Pathé Arena
22:00 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
22:10 Ready Player One 3D Pathé City
22:15 Avengers: Infinity War Pathé Arena
22:20 A Quiet Place Pathé City
22:25 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
22:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
22:30 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
22:40 Deadpool 2 Pathé Arena
22:50 Call Me by Your Name Pathé City
22:55 Ghostland Pathé de Munt
23:05 Unsane Pathé de Munt
23:15 Overboard Pathé Arena
23:15 Hangman Pathé de Munt
23:20 Deadpool 2 Pathé de Munt
23:30 A Quiet Place Kriterion
23:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
23:30 Deadpool 2 Pathé City
23:35 Unsane Pathé City
23:35 Mom and Dad Pathé de Munt
23:40 Hangman Pathé Arena
23:40 The 15:17 to Paris Pathé City
23:45 Tomb Raider Pathé Arena
23:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
23:55 7 Days In Entebbe Pathé de Munt
top zondag 27-05-2018
00:05 Deadpool 2 Pathé Arena
00:15 Creature from the Black Lagoon Kriterion
00:15 Ghostland Pathé Arena
00:25 Unsane Pathé Arena
00:35 Mom and Dad Pathé Arena
09:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
10:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Arena
10:05 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé Arena
10:05 Sherlock Gnomes (NL) Pathé de Munt
10:10 Escher: Het Oneindige Zoeken Pathé City
10:10 Bankier van het Verzet Pathé City
10:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
10:10 De Wilde Stad Pathé Tuschinski
10:15 Les uns et les autres EYE Film Instituut Nederland
10:15 Tully Pathé City
10:20 Deadpool 2 Pathé City
10:20 Deadpool 2 Pathé de Munt
10:25 Overboard Pathé Arena
10:25 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
10:30 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
10:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
10:30 Blue (NL) Pathé de Munt
10:35 Casper en Emma maken theater (NL) Pathé Arena
10:35 Overboard Pathé de Munt
10:35 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Tuschinski
10:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
10:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
10:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
10:50 Blue (NL) Pathé Arena
10:50 Der Hauptmann Pathé Tuschinski
11:00 Call Me by Your Name Cinecenter
11:00 Manifesto Film Festival Cinema De Balie
11:00 Blue (NL) Filmhallen
11:00 De Wilde Stad Pathé Arena
11:05 Ghostland Pathé de Munt
11:05 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
11:15 Tully Cinecenter
11:15 De fietser Cinema De Balie
11:15 Ghostland Pathé Arena
11:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
11:15 Unsane The Movies
11:25 Ice Age: Collision Course (NL) Pathé Arena
11:25 Deadpool 2 Pathé de Munt
11:30 God's Own Country Filmhallen
11:30 Finding Your Feet Filmhallen
11:30 The Death of Stalin Filmhallen
11:30 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
11:35 Ready Player One 3D Pathé de Munt
11:45 Homecoming (1945) Filmhallen
11:45 Deadpool 2 Pathé Arena
11:45 Tully The Movies
11:50 Josie Pathé de Munt
12:00 Der Hauptmann Filmhallen
12:00 Isle of Dogs Filmhallen
12:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Filmtheater Rialto
12:00 Isle of Dogs The Movies
12:05 Ready Player One 3D Pathé Arena
12:05 Deadpool 2 Pathé de Munt
12:10 De Matchmaker Pathé Tuschinski
12:15 Marjorie Prime Filmhallen
12:15 Isle of Dogs Pathé City
12:15 La villa The Movies
12:20 Under the Tree Pathé City
12:20 Pieter Konijn (NL) Pathé Tuschinski
12:25 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé de Munt
12:30 Manifesto Film Festival Cinema De Balie
12:30 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
12:30 Fantastic Mr. Fox Kriterion
12:30 Isle of Dogs Kriterion
12:30 Call Me by Your Name Pathé City
12:35 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
12:45 The Death of Stalin De Uitkijk
12:45 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
12:45 The Cleaners Filmhallen
12:45 7 Days In Entebbe Pathé City
12:50 Rikkie de ooievaar (NL) Pathé Arena
12:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
12:55 I Feel Pretty Pathé de Munt
13:00 De achtste dag Cinema De Balie
13:00 Early Man (NL) EYE Film Instituut Nederland
13:00 Peter Rabbit FC Hyena
13:00 Early Man (NL) Kriterion
13:00 Tomb Raider Pathé Arena
13:00 Deadpool 2 Pathé City
13:00 Sherlock Gnomes (NL) Pathé de Munt
13:05 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
13:05 Overboard Pathé de Munt
13:15 Early Man (NL) FC Hyena
13:15 La Holandesa Filmtheater Rialto
13:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
13:20 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
13:20 Blockers Pathé de Munt
13:25 Overboard Pathé Arena
13:30 Tully Filmhallen
13:30 Oh Lucy! Filmtheater Rialto
13:30 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
13:35 Coco 3D (NL) Pathé Arena
13:35 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
13:40 Oh Lucy! Cinecenter
13:45 La villa Cinecenter
13:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
13:45 De Wilde Stad EYE Film Instituut Nederland
13:45 Under the Tree The Movies
13:50 Deadpool 2 Pathé Arena
13:50 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
13:50 Casper en Emma maken theater (NL) Pathé de Munt
13:55 Ferdinand (NL) Pathé de Munt
14:00 Pieter Konijn (NL) Filmhallen
14:00 The Grand Budapest Hotel LAB111
14:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
14:00 Lady Bird Pathé Tuschinski
14:00 The Death of Stalin The Movies
14:05 Isle of Dogs Cinecenter
14:10 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Pathé Tuschinski
14:15 The Rider Filmhallen
14:15 Lady Bird Filmhallen
14:15 Isle of Dogs Filmhallen
14:15 Deadpool 2 Pathé de Munt
14:20 Blue (NL) Pathé Arena
14:20 Tully Pathé City
14:30 Sherlock Gnomes 3D (NL) Filmhallen
14:30 Djam Filmhallen
14:30 Isle of Dogs Kriterion
14:30 The Guernsey Literary Society Pathé City
14:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
14:30 Isle of Dogs The Movies
14:35 Sherlock Gnomes 3D (NL) Pathé de Munt
14:40 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
14:45 Black Panther De Uitkijk
14:45 Lucky EYE Film Instituut Nederland
14:45 Peter Rabbit FC Hyena
14:45 De Wilde Stad Filmhallen
14:45 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
14:45 Gabriel e a montanha Kriterion
14:45 Blue (NL) Pathé de Munt
14:45 Tully The Movies
14:55 Rikkie de ooievaar (NL) Pathé de Munt
15:00 So Help Me God Cinema De Balie
15:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) EYE Film Instituut Nederland
15:00 Sherlock Gnomes (NL) FC Hyena
15:00 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL) Filmhallen
15:00 Tanzania Transit Filmtheater Rialto
15:00 Avengers: Infinity War Pathé Arena
15:05 Deadpool 2 Pathé Arena
15:15 The Death of Stalin Pathé City
15:15 Isle of Dogs Pathé City
15:20 Sherlock Gnomes (NL) Pathé Arena
15:20 Ghostland Pathé de Munt
15:30 The Cleaners Filmtheater Rialto
15:30 Raazi Pathé Arena
15:30 Deadpool 2 Pathé City
15:35 Overboard Pathé de Munt
15:40 Pieter Konijn (NL) Pathé Arena
15:40 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
15:45 Lady Bird Cinecenter
15:45 Manifesto Film Festival Cinema De Balie
15:45 November EYE Film Instituut Nederland
15:45 Avengers: Infinity War Filmhallen
15:45 Pieter Konijn (NL) Pathé Tuschinski
15:50 Deadpool 2 Pathé de Munt
16:00 La villa Cinecenter
16:00 The Damned: Don't You Wish That We Were Dead Melkweg Cinema
16:00 Narzeczony na niby Pathé Arena
16:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
16:05 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
16:05 Bankier van het Verzet Pathé Tuschinski
16:10 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
16:15 Tully Cinecenter
16:15 Tully Filmhallen
16:15 I Feel Pretty Pathé Arena
16:15 Pieter Konijn (NL) Pathé de Munt
16:15 The Guernsey Literary Society The Movies
16:20 I Feel Pretty Pathé de Munt
16:20 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
16:20 La villa The Movies
16:30 De fietser EYE Film Instituut Nederland
16:30 Hostiles FC Hyena
16:30 A Man of Integrity Filmhallen
16:30 Deadpool 2 Filmhallen
16:30 Isle of Dogs Filmhallen
16:30 Deadpool 2 Pathé Arena
16:30 The Rider Pathé City
16:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
16:35 Black Panther 3D Pathé de Munt
16:40 Avengers: Infinity War Pathé de Munt
16:45 Loving Vincent EYE Film Instituut Nederland
16:45 Homecoming (1945) Filmhallen
16:45 The Death of Stalin Filmhallen
16:45 So Help Me God Filmtheater Rialto
16:45 Isle of Dogs The Movies
16:55 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
17:00 Nico, 1988 FC Hyena
17:00 La Holandesa Filmhallen
17:00 Under the Tree Filmhallen
17:00 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
17:00 Unsane Pathé City
17:00 Lady Bird The Movies
17:10 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
17:15 The Cleaners Cinema De Balie
17:15 De Wilde Stad De Uitkijk
17:15 November Filmtheater Rialto
17:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
17:15 Deadpool 2 Pathé de Munt
17:25 Ghostland Pathé Arena
17:30 Tully Pathé City
17:30 Midnight Sun Pathé de Munt
17:45 Manifesto Film Festival Cinema De Balie
17:45 Black Panther 3D Pathé Arena
17:45 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
17:45 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
17:55 Truth or Dare Pathé Arena
18:00 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
18:10 Deadpool 2 Pathé Arena
18:10 Deadpool 2 Pathé City
18:10 Overboard Pathé de Munt
18:15 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
18:20 Tully Pathé Tuschinski
18:30 Phantom Thread EYE Film Instituut Nederland
18:30 Avengers: Infinity War Pathé Arena
18:30 Josie Pathé de Munt
18:40 A Prayer Before Dawn Pathé Arena
18:40 Deadpool 2 Pathé de Munt
18:45 La villa Cinecenter
18:45 The Guernsey Literary Society Cinecenter
18:45 Homecoming (1945) EYE Film Instituut Nederland
18:45 Unsane Filmhallen
18:45 Deadpool 2 Filmhallen
18:45 An Autumn Afternoon Filmtheater Rialto
18:45 Blockers Pathé Arena
18:45 The Death of Stalin Pathé City
18:45 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
18:45 The Death of Stalin The Movies
18:50 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé de Munt
18:55 Isle of Dogs The Movies
19:00 The Death of Stalin De Uitkijk
19:00 Lady Bird FC Hyena
19:00 Marjorie Prime Filmhallen
19:00 The Death of Stalin Filmhallen
19:00 Manifesto Film Festival Filmhuis Cavia
19:00 Jeannette, l'enfance de Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
19:00 Fantastic Mr. Fox LAB111
19:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
19:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
19:00 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
19:05 The Guernsey Literary Society Pathé Tuschinski
19:10 The Cleaners Filmhallen
19:15 Lady Bird Cinecenter
19:15 So Help Me God Cinema De Balie
19:15 Tully FC Hyena
19:15 Lady Bird Filmhallen
19:15 Tully Filmhallen
19:15 Isle of Dogs Filmhallen
19:15 Deadpool 2 Pathé Arena
19:15 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
19:15 Tully The Movies
19:20 A Quiet Place Filmhallen
19:20 Under the Tree Pathé City
19:25 A Quiet Place Pathé de Munt
19:30 Manifesto Film Festival Cinema De Balie
19:30 The Cleaners Filmtheater Rialto
19:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
19:35 Overboard Pathé Arena
19:35 Truth or Dare Pathé de Munt
19:40 Tully Pathé City
19:45 Ghostland Pathé de Munt
19:50 I Feel Pretty Pathé de Munt
20:00 Isle of Dogs Pathé City
20:00 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
20:10 Deadpool 2 Pathé de Munt
20:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé Arena
20:15 Solo: A Star Wars Story Pathé Tuschinski
20:20 Avengers: Infinity War 3D Pathé City
20:30 Tehran Has No More Pomegranates EYE Film Instituut Nederland
20:30 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé Arena
20:35 Bad Samaritan Pathé de Munt
20:40 Rampage: Big Meets Bigger 3D Pathé Arena
20:45 The Insult EYE Film Instituut Nederland
20:45 La Holandesa EYE Film Instituut Nederland
20:45 Deadpool 2 Pathé City
20:45 Overboard Pathé de Munt
20:45 Avengers: Infinity War Pathé Tuschinski
20:50 Deadpool 2 Pathé Arena
21:00 Tully Cinecenter
21:00 Manifesto Film Festival Cinema De Balie
21:00 Lolita De Uitkijk
21:00 A Prayer Before Dawn FC Hyena
21:00 The Death of Stalin Filmhallen
21:00 Manifesto Film Festival Filmhuis Cavia
21:00 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
21:05 Isle of Dogs Cinecenter
21:10 I Feel Pretty Pathé Arena
21:10 Josie Pathé City
21:10 La villa The Movies
21:10 Tully The Movies
21:15 Foxtrot Cinecenter
21:15 The Cleaners Cinema De Balie
21:15 November EYE Film Instituut Nederland
21:15 The Death of Stalin FC Hyena
21:15 Ready Player One Filmhallen
21:15 Under the Tree Filmhallen
21:15 A Man of Integrity Filmtheater Rialto
21:15 Rushmore LAB111
21:15 Avengers: Infinity War 3D Pathé de Munt
21:15 Oh Lucy! Pathé Tuschinski
21:20 Red Sparrow Filmhallen
21:20 Avengers: Infinity War Filmhallen
21:20 Isle of Dogs Filmhallen
21:20 Solo: A Star Wars Story Pathé Arena
21:20 Isle of Dogs The Movies
21:30 Tully Filmhallen
21:30 Isle of Dogs Filmtheater Rialto
21:30 The 15:17 to Paris Pathé City
21:30 Deadpool 2 Pathé de Munt
21:30 Under the Tree The Movies
21:35 Blockers Pathé de Munt
21:40 Der Hauptmann Filmhallen
21:40 Deadpool 2 Filmhallen
21:40 Hangman Pathé Arena
21:40 Red Sparrow Pathé Tuschinski
21:45 November Filmtheater Rialto
21:45 A Quiet Place Pathé City
21:45 The 15:17 to Paris Pathé Tuschinski
21:50 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé City
21:55 Bad Samaritan Pathé Arena
21:55 A Prayer Before Dawn Pathé de Munt
22:00 Deadpool 2 Pathé Arena
22:00 Hangman Pathé de Munt
22:10 Ghostland Pathé Arena
22:15 Deadpool 2 Pathé City
22:15 Unsane Pathé de Munt
22:15 Isle of Dogs Pathé Tuschinski
22:20 Mom and Dad Pathé de Munt
22:25 Solo: A Star Wars Story 3D Pathé de Munt
22:30 Ghostland Pathé de Munt

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam