home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Amsterdam



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top vrijdag 23-10-2020
10:00 De Schooltuin Pathé Arena
10:00 Chili Pathé Arena
10:00 Poeslief Pathé Arena
10:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
10:00 Tenet Pathé Arena
10:00 Honest Thief Pathé Arena
10:10 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
 
10:10 De Piraten van Hiernaast Pathé de Munt
10:10 Chili Pathé de Munt
10:10 The Tobacconist Pathé Tuschinski
10:15 The Personal History of David Copperfield Filmhallen
10:15 Honest Thief Pathé Arena
10:15 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
10:20 Big Trip (NL) Pathé Arena
 
10:20 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
10:20 Poeslief Pathé Tuschinski
10:25 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
10:25 Poeslief Pathé de Munt
10:30 Loving Cinecenter
10:30 Marona (NL) EYE Film Instituut Nederland
10:30 Poeslief Het Ketelhuis
10:30 The Racer Pathé City
10:30 Tenet Pathé de Munt
10:30 Tenet Pathé Tuschinski
10:35 Paradise drifters Pathé City
10:40 Misbehaviour Pathé City
10:40 The War With Grandpa Pathé de Munt
10:40 Lizzie Pathé Tuschinski
10:45 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
10:45 Paradise drifters Filmhallen
10:45 The New Mutants Pathé City
10:45 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé de Munt
10:50 Kajillionaire Filmhallen
10:50 Tenet Pathé City
10:50 After We Collided Pathé de Munt
10:55 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
10:55 Kajillionaire Pathé City
11:00 Made in Italy Cinecenter
11:00 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
11:00 Buladó Filmhallen
11:00 The Misfits LAB111
11:00 100% Wolf (NL) Pathé Arena
11:00 Casanova's Pathé de Munt
11:10 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
11:10 Bigfoot Family Pathé Arena
11:10 The Nest Pathé Tuschinski
11:10 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Tuschinski
11:15 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) EYE Film Instituut Nederland
11:15 The Nest Filmhallen
11:15 Lost in Translation LAB111
11:15 Antebellum Pathé de Munt
11:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
11:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
11:30 The Singing Club Cinecenter
11:30 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 Bigfoot Family 3D (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 I Am Greta Filmhallen
11:30 Bigfoot Family Pathé Arena
11:30 After We Collided Pathé Arena
11:30 Honest Thief Pathé City
11:30 De Grote Sinterklaasfilm Pathé de Munt
11:30 Honest Thief Pathé de Munt
11:30 Buladó Studio/K
11:40 Tenet Studio/K
11:45 EOS: Hokusai - Beyond the Great Wave Cinecenter
11:45 Trolls Wereldtour (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:45 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
11:45 On the Rocks Filmhallen
11:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
11:55 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
12:00 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
12:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
12:00 Rocks Filmhallen
12:00 Été 85 Filmtheater Rialto
12:00 Allen Tegen Allen Het Ketelhuis
12:00 Unhinged Pathé de Munt
12:00 Deux Pathé Tuschinski
12:10 On the Rocks Studio/K
12:15 Deux Filmhallen
12:15 Kajillionaire Kriterion
12:15 The Racer Pathé de Munt
12:20 The Painted Bird Filmtheater Rialto
12:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
12:20 Bigfoot Family Pathé de Munt
12:30 QT8: The First Eight Cinema De Balie
12:30 De Schooltuin EYE Film Instituut Nederland
12:30 Jackie en Oopjen Pathé Arena
12:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
12:30 Poeslief Pathé de Munt
12:40 Atlantis Filmtheater Rialto
12:40 Sweet Thing Pathé City
12:45 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
12:45 Karakter EYE Film Instituut Nederland
12:45 Buiten is het Feest Het Ketelhuis
12:45 Honest Thief Pathé Arena
12:50 Antebellum Pathé City
12:50 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
12:50 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
12:55 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Arena
13:00 Lara Filmhallen
13:00 On the Rocks Filmhallen
13:00 Sweet Thing Kriterion
13:00 The War With Grandpa Pathé Arena
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
13:00 Buiten is het Feest Pathé City
13:00 De Schooltuin Pathé de Munt
13:10 After We Collided Pathé Arena
13:10 Lizzie Pathé City
13:10 I Am Greta Pathé de Munt
13:10 Casanova's Pathé Tuschinski
13:15 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
13:15 Poeslief Filmhallen
13:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
13:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
13:15 Corpus Christi The Movies
13:20 Corpus Christi Filmhallen
13:20 Kajillionaire Pathé City
13:20 After We Collided Pathé de Munt
13:25 Été 85 Studio/K
13:30 Sweet Thing Cinecenter
13:30 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
13:30 Tenet Pathé Arena
13:30 Tenet Pathé de Munt
13:30 Shirley The Movies
13:35 Deux EYE Film Instituut Nederland
13:35 Bigfoot Family Pathé Arena
13:40 100% Wolf (NL) Pathé Arena
13:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
13:45 Buiten is het Feest Cinecenter
13:45 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 The Nest Filmhallen
13:45 Babyteeth Kriterion
13:45 A Girl Missing LAB111
13:45 De Magische Poort 3D (NL) Pathé de Munt
13:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
13:50 The Racer Pathé City
14:00 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
14:00 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 The Crossing EYE Film Instituut Nederland
14:00 I Am Greta Filmhallen
14:00 The Life Aquatic with Steve Zissou LAB111
14:00 Bigfoot Family Pathé Arena
14:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé City
14:00 After We Collided Pathé de Munt
14:05 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Arena
14:10 Corpus Christi Filmtheater Rialto
14:10 Tenet Pathé de Munt
14:10 After We Collided Pathé Tuschinski
14:15 The Painted Bird Filmhallen
14:15 Kajillionaire Filmhallen
14:15 Corpus Christi Het Ketelhuis
14:15 On the Rocks The Movies
14:20 Buladó Pathé Tuschinski
14:20 Prison for Profit Studio/K
14:30 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
14:30 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
14:30 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
14:30 Marona (NL) FC Hyena
14:30 Allen Tegen Allen Filmhallen
14:30 Deux Het Ketelhuis
14:30 All That Heaven Allows Kriterion
14:30 100% Wolf (NL) Pathé de Munt
14:30 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
14:30 Deux The Movies
14:35 The Racer Pathé Arena
14:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
14:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
14:40 I Am Greta Studio/K
14:45 Made in Italy Cinecenter
14:45 Buladó Het Ketelhuis
14:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
14:50 The Last Right Pathé City
14:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé de Munt
14:55 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
15:00 Kajillionaire FC Hyena
15:00 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful Filmhallen
15:00 Buladó Filmtheater Rialto
15:00 David Attenborough: A Life on Our Planet Kriterion
15:00 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
15:00 Engel Pathé de Munt
15:05 Jackie en Oopjen Pathé Tuschinski
15:15 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
15:15 Shirley Filmhallen
15:15 Tenet Filmhallen
15:15 Jackie en Oopjen Pathé Arena
15:15 Tenet Pathé Arena
15:20 Tenet Pathé City
15:20 Honest Thief Pathé de Munt
15:25 Honest Thief Pathé Arena
15:25 The War With Grandpa Pathé de Munt
15:30 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:30 Tenet EYE Film Instituut Nederland
15:30 Sweet Thing Pathé City
15:30 The Last Right Pathé Tuschinski
15:35 Buladó Studio/K
15:40 Deux Filmtheater Rialto
15:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
15:40 The Nest Pathé City
15:45 Buladó Cinecenter
15:45 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
15:45 Buladó EYE Film Instituut Nederland
15:45 After We Collided Pathé de Munt
15:45 Babyteeth The Movies
15:50 100% Wolf (NL) Pathé Arena
15:50 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
15:50 Trolls Wereldtour (NL) Pathé de Munt
16:00 Corpus Christi Cinecenter
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 Öndög EYE Film Instituut Nederland
16:00 Buiten is het Feest Filmhallen
16:00 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
16:00 Made in Italy Pathé Tuschinski
16:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Tuschinski
16:00 The Nest The Movies
16:05 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
16:10 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
16:10 The Racer Pathé City
16:15 I Am Greta Cinecenter
16:15 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
16:15 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
16:15 On the Rocks Filmhallen
16:15 Shirley Kriterion
16:15 QT8: The First Eight LAB111
16:15 Honest Thief Pathé de Munt
16:15 The Personal History of David Copperfield Studio/K
16:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
16:30 Babyteeth FC Hyena
16:30 I Am Greta Filmhallen
16:30 On the Rocks Filmtheater Rialto
16:30 Lara Het Ketelhuis
16:30 Tenet Pathé de Munt
16:30 After We Collided Pathé Tuschinski
16:30 I Am Greta The Movies
16:35 The War With Grandpa Pathé Arena
16:40 Kajillionaire De Uitkijk
16:40 Corpus Christi Kriterion
16:40 The Secret Garden Pathé de Munt
16:45 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Sweet Thing Filmhallen
16:45 I Am Greta Het Ketelhuis
16:45 How to Marry a Millionaire LAB111
16:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
16:45 The Racer Pathé de Munt
16:45 Kajillionaire The Movies
16:50 Sweet Thing Filmtheater Rialto
16:50 Antebellum Pathé de Munt
16:50 Kajillionaire Studio/K
16:55 Corpus Christi Filmhallen
17:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 Rocks EYE Film Instituut Nederland
17:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
17:00 Honest Thief Pathé Arena
17:00 After We Collided Pathé Arena
17:00 After We Collided Pathé de Munt
17:00 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
17:10 Buladó Filmhallen
17:10 The War With Grandpa Pathé de Munt
17:15 On the Rocks Cinecenter
17:15 Sweet Thing FC Hyena
17:15 I Am Greta Kriterion
17:15 Ahmet Iki Gözüm Pathé Arena
17:15 Made in Italy Pathé City
17:20 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé de Munt
17:20 The Personal History of David Copperfield Pathé Tuschinski
17:30 On the Rocks Studio/K
17:35 Casanova's Pathé Arena
17:40 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
17:45 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
17:45 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
17:45 Kajillionaire Filmhallen
17:45 Honest Thief Pathé Arena
17:45 Rogue Pathé de Munt
17:50 Lizzie Pathé City
17:50 After We Collided Pathé de Munt
18:00 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
18:00 Corpus Christi Filmhallen
18:00 Kajillionaire Filmtheater Rialto
18:00 The Racer Pathé Arena
18:00 Tenet Pathé City
18:10 Casanova's Pathé Arena
18:10 Kajillionaire Pathé City
18:10 After We Collided Pathé de Munt
18:10 Lizzie Pathé Tuschinski
18:15 Made in Italy Cinecenter
18:15 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
18:15 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
18:20 Tenet Pathé de Munt
18:25 The Nest The Movies
18:30 Corpus Christi Cinecenter
18:30 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
18:30 On the Rocks Filmhallen
18:30 Buladó Filmtheater Rialto
18:30 Rocks Kriterion
18:30 Made in Italy Pathé Arena
18:30 Honest Thief Pathé Arena
18:30 Honest Thief Pathé City
18:30 I Am Greta Pathé de Munt
18:30 I Am Greta Pathé Tuschinski
18:40 Buiten is het Feest Pathé City
18:45 The Nest Cinecenter
18:45 Buiten is het Feest Euroscoop Amsterdam Noord
18:45 Buiten is het Feest Filmhallen
18:45 The Nest Filmhallen
18:45 I Am Greta Het Ketelhuis
18:45 Broken Flowers LAB111
18:45 Buladó Studio/K
18:45 On the Rocks The Movies
18:50 Kajillionaire De Uitkijk
18:50 I Am Greta Pathé Arena
18:50 Buladó Pathé de Munt
19:00 The Elephant Man EYE Film Instituut Nederland
19:00 Rocks FC Hyena
19:00 Sweet Thing Filmhallen
19:00 I Am Greta Filmhallen
19:00 Corpus Christi Filmtheater Rialto
19:00 Buladó Het Ketelhuis
19:00 Kajillionaire Kriterion
19:00 This Is Spinal Tap LAB111
19:00 The Nest Pathé City
19:00 Honest Thief Pathé de Munt
19:00 Casanova's Pathé Tuschinski
19:00 I Am Greta The Movies
19:05 Tenet Pathé Arena
19:05 I Am Greta Studio/K
19:10 Casanova's Pathé de Munt
19:15 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Buiten is het Feest Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Sweet Thing FC Hyena
19:15 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended) Filmhallen
19:15 Buiten is het Feest Het Ketelhuis
19:15 Kajillionaire The Movies
19:20 After We Collided Pathé Arena
19:20 The Racer Pathé de Munt
19:30 On the Rocks Cinecenter
19:30 Rocks Filmhallen
19:30 Sweet Thing Kriterion
19:30 Honest Thief Pathé Arena
19:30 Made in Italy Pathé City
19:30 After We Collided Pathé de Munt
19:35 On the Rocks Studio/K
19:40 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
19:40 Honest Thief Pathé Arena
19:40 The War With Grandpa Pathé de Munt
19:40 Tenet Pathé Tuschinski
19:45 The Lord of the Rings: The Return of the King Euroscoop Amsterdam Noord
19:50 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
20:00 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 Tenet Pathé Arena
20:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé de Munt
20:00 Tenet Pathé de Munt
20:05 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
20:10 After We Collided Pathé Arena
20:10 The New Mutants Pathé de Munt
20:10 The Last Right Pathé Tuschinski
20:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
20:15 The Painted Bird Filmhallen
20:20 Honest Thief Pathé Arena
20:20 Tenet Pathé City
20:30 Sweet Thing Cinecenter
20:30 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:30 The Painted Bird Filmtheater Rialto
20:30 The Painted Bird Kriterion
20:35 Corpus Christi Filmhallen
20:40 Casanova's Pathé Arena
20:40 Buiten is het Feest Pathé City
20:40 After We Collided Pathé de Munt
20:40 The Nest Pathé Tuschinski
20:45 Tenet Filmhallen
20:45 The Painted Bird Het Ketelhuis
20:45 The Nest Studio/K
20:45 Tenet The Movies
20:50 Sweet Thing Filmtheater Rialto
20:50 The Last Right Pathé City
20:50 The Racer Pathé de Munt
21:00 Tenet De Uitkijk
21:00 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 Valley of the Gods EYE Film Instituut Nederland
21:00 On the Rocks FC Hyena
21:00 Kajillionaire Filmhallen
21:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
21:00 Paris, Texas LAB111
21:00 The War With Grandpa Pathé Arena
21:00 Tenet Pathé Arena
21:00 Sweet Thing Pathé City
21:00 The Gentlemen Pathé de Munt
21:00 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
21:00 Kajillionaire The Movies
21:05 I Am Greta Cinecenter
21:05 Honest Thief Pathé Arena
21:10 The Nest Filmhallen
21:10 The Racer Pathé City
21:10 Tenet Pathé de Munt
21:10 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
21:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
21:15 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
21:15 Kajillionaire FC Hyena
21:15 Babyteeth Filmhallen
21:15 Marionette Het Ketelhuis
21:15 Corpus Christi Kriterion
21:15 Spirited Away LAB111
21:15 Kajillionaire Studio/K
21:15 Corpus Christi The Movies
21:20 On the Rocks Cinecenter
21:20 Die Sehnsucht der Veronika Voss Filmtheater Rialto
21:20 After We Collided Pathé de Munt
21:20 Made in Italy Pathé Tuschinski
21:30 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
21:30 Paradise drifters EYE Film Instituut Nederland
21:30 On the Rocks Filmhallen
21:30 I Am Greta Kriterion
21:30 The War With Grandpa Pathé Arena
21:30 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
21:30 Honest Thief Pathé de Munt
21:30 On the Rocks The Movies
21:40 After We Collided Pathé Arena
21:40 Honest Thief Pathé City
21:40 Rogue Pathé de Munt
21:40 The Trial of the Chicago 7 Studio/K
21:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:45 Tenet EYE Film Instituut Nederland
21:45 Été 85 Filmhallen
22:00 Tenet Pathé Arena
22:00 Honest Thief Pathé Arena
22:00 After We Collided Pathé de Munt
22:10 After We Collided Pathé Arena
22:15 Antebellum Euroscoop Amsterdam Noord
22:15 Honest Thief Pathé de Munt
22:20 Antebellum Pathé de Munt
22:25 Unhinged Pathé de Munt
22:30 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
22:30 Antebellum Pathé Arena
22:35 Rogue Pathé Arena
22:45 Unhinged Euroscoop Amsterdam Noord
top zaterdag 24-10-2020
09:45 Chili Pathé Arena
09:45 100% Wolf (NL) Pathé Arena
09:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
09:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
09:55 De Schooltuin Pathé Arena
10:00 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
10:00 Poeslief Pathé Arena
10:00 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
10:00 Poeslief Pathé Tuschinski
10:05 Tenet Pathé Arena
10:10 Bigfoot Family Pathé Arena
10:10 De Schooltuin Pathé de Munt
10:10 Chili Pathé de Munt
10:10 Honest Thief Pathé de Munt
10:10 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
10:15 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci EYE Film Instituut Nederland
10:15 The Personal History of David Copperfield Filmhallen
10:15 Honest Thief Pathé Arena
10:15 Buladó Pathé de Munt
10:20 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Arena
10:20 Poeslief Pathé de Munt
10:25 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
10:30 Karakter Cinecenter
10:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
10:30 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
10:30 Buladó EYE Film Instituut Nederland
10:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
10:30 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé City
10:30 Bigfoot Family Pathé de Munt
10:30 Buladó Pathé Tuschinski
10:35 The New Mutants Pathé City
10:35 The Racer Pathé de Munt
10:40 Misbehaviour Pathé City
10:40 Lizzie Pathé Tuschinski
10:45 Trolls Wereldtour (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
10:45 Poeslief Euroscoop Amsterdam Noord
10:45 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
10:45 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
10:45 Paradise drifters Filmhallen
10:45 The New Mutants Pathé City
10:45 Été 85 The Movies
10:50 Kajillionaire Filmhallen
10:50 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
10:50 Kajillionaire Pathé City
10:50 Engel Pathé de Munt
10:55 Bigfoot Family Pathé Arena
11:00 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
11:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 Poeslief Filmhallen
11:00 Bigfoot Family (NL) Het Ketelhuis
11:00 River of no Return LAB111
11:00 Honest Thief Pathé Arena
11:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé de Munt
11:00 The Nest Pathé Tuschinski
11:00 I Am Greta The Movies
11:10 Tenet Pathé City
11:15 The Secret Garden Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 The Nest Filmhallen
11:15 De Schooltuin Het Ketelhuis
11:15 Broken Flowers LAB111
11:15 Tenet Pathé de Munt
11:15 Tenet The Movies
11:20 De Piraten van Hiernaast Pathé de Munt
11:30 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 Engel Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 I Am Greta Filmhallen
11:30 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
11:30 Bigfoot Family Pathé Arena
11:30 Paradise drifters Pathé City
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
11:30 After We Collided Pathé de Munt
11:30 Tenet Pathé Tuschinski
11:30 Buladó Studio/K
11:35 100% Wolf (NL) Pathé Arena
11:40 Tenet Studio/K
11:45 On the Rocks Cinecenter
11:45 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
11:45 On the Rocks Filmhallen
11:45 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
11:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
11:50 De Schooltuin Pathé de Munt
11:50 Deux Pathé Tuschinski
12:00 Frida Kahlo Cinecenter
12:00 Kajillionaire De Uitkijk
12:00 100% Wolf (NL) FC Hyena
12:00 Marona (NL) Filmhallen
12:00 On the Rocks The Movies
12:05 Bigfoot Family (NL) Studio/K
12:10 Big Trip (NL) Pathé Arena
12:10 Trolls Wereldtour (NL) Pathé de Munt
12:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
12:15 Deux Filmhallen
12:15 Marona's Fantastic Tale Kriterion
12:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
12:20 Jeanne d'Arc Filmtheater Rialto
12:20 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
12:20 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
12:30 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
12:30 Marona (NL) EYE Film Instituut Nederland
12:30 Bigfoot Family (NL) Het Ketelhuis
12:30 The Painted Bird Kriterion
12:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
12:30 Honest Thief Pathé de Munt
12:40 De Grote Sinterklaasfilm Pathé de Munt
12:40 Jackie en Oopjen Pathé Tuschinski
12:45 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
12:45 Jackie en Oopjen EYE Film Instituut Nederland
12:45 Yakari Filmhallen
12:45 Rocks Kriterion
12:45 Honest Thief Pathé Arena
12:50 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
12:50 Honest Thief Pathé City
12:50 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
13:00 Poeslief Euroscoop Amsterdam Noord
13:00 De Piraten van Hiernaast Euroscoop Amsterdam Noord
13:00 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
13:00 Lara Filmhallen
13:00 On the Rocks Filmhallen
13:00 Jackie en Oopjen Filmtheater Rialto
13:00 Marona (NL) Het Ketelhuis
13:00 Engel Het Ketelhuis
13:00 Bigfoot Family Pathé Arena
13:00 Buiten is het Feest Pathé City
13:00 Bigfoot Family Pathé de Munt
13:10 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Arena
13:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
13:10 After We Collided Pathé Arena
13:10 Lizzie Pathé City
13:10 100% Wolf (NL) Pathé de Munt
13:10 Made in Italy Pathé Tuschinski
13:15 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
13:15 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
13:15 Corpus Christi The Movies
13:20 Corpus Christi Filmhallen
13:20 The Nest Pathé City
13:25 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Arena
13:25 Été 85 Studio/K
13:30 Buladó Cinecenter
13:30 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
13:30 The Elephant Man EYE Film Instituut Nederland
13:30 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
13:30 Tenet Pathé de Munt
13:30 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
13:30 Shirley The Movies
13:35 Bigfoot Family Pathé Arena
13:45 Buiten is het Feest Cinecenter
13:45 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 100% Wolf (NL) Filmhallen
13:45 A Girl Missing LAB111
13:45 100% Wolf (NL) Pathé Arena
13:50 Corpus Christi Filmtheater Rialto
13:50 I Am Greta Pathé City
13:50 After We Collided Pathé de Munt
13:55 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Arena
14:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 Bigfoot Family (NL) FC Hyena
14:00 I Am Greta Filmhallen
14:00 The Terminator LAB111
14:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
14:10 Bigfoot Family Pathé Arena
14:10 The War With Grandpa Pathé de Munt
14:10 Casanova's Pathé Tuschinski
14:15 Made in Italy Cinecenter
14:15 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
14:15 The Painted Bird Filmhallen
14:15 Yakari Kriterion
14:15 On the Rocks The Movies
14:20 Prison for Profit Studio/K
14:30 Rocks Filmhallen
14:30 Jackie en Oopjen Het Ketelhuis
14:30 Honest Thief Pathé City
14:30 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
14:30 Deux The Movies
14:40 Kajillionaire Kriterion
14:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
14:40 Tenet Pathé de Munt
14:40 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
14:40 I Am Greta Studio/K
14:45 I Am Greta Cinecenter
14:45 Trolls Wereldtour (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
14:45 Bigfoot Family 3D (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
14:45 The Crossing EYE Film Instituut Nederland
14:45 Sweet Thing FC Hyena
14:45 Bigfoot Family (NL) Filmhallen
14:45 Yakari Het Ketelhuis
14:45 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
14:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
14:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
15:00 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
15:00 De Schooltuin EYE Film Instituut Nederland
15:00 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful Filmhallen
15:00 Buladó Filmtheater Rialto
15:00 100% Wolf (NL) Het Ketelhuis
15:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
15:00 Kajillionaire Pathé City
15:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé de Munt
15:00 After We Collided Pathé de Munt
15:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Tuschinski
15:05 Bigfoot Family Pathé Arena
15:10 The Racer Pathé de Munt
15:15 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:15 Shirley Filmhallen
15:15 Tenet Filmhallen
15:15 Jackie en Oopjen Pathé Arena
15:15 Tenet Pathé Arena
15:20 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Arena
15:20 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
15:20 Honest Thief Pathé de Munt
15:30 After We Collided Pathé Arena
15:30 Tenet Pathé City
15:30 Engel Pathé de Munt
15:30 The Last Right Pathé Tuschinski
15:35 Bigfoot Family (NL) Studio/K
15:40 Deux Filmtheater Rialto
15:40 Sweet Thing Kriterion
15:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
15:40 The Racer Pathé City
15:45 The Nest Cinecenter
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:45 Antebellum Pathé de Munt
15:45 Babyteeth The Movies
15:50 The Last Right Pathé City
15:55 100% Wolf (NL) Pathé Arena
16:00 Corpus Christi Cinecenter
16:00 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 Barn EYE Film Instituut Nederland
16:00 Tenet FC Hyena
16:00 Buiten is het Feest Filmhallen
16:00 I Am Greta Pathé de Munt
16:00 I Am Greta Pathé Tuschinski
16:00 The Nest The Movies
16:10 The Nest Pathé City
16:15 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
16:15 Rocks EYE Film Instituut Nederland
16:15 On the Rocks Filmhallen
16:15 Kajillionaire Filmtheater Rialto
16:15 Shirley Kriterion
16:15 QT8: The First Eight LAB111
16:15 Jackie en Oopjen Pathé Arena
16:15 Kajillionaire Studio/K
16:20 100% Wolf (NL) Pathé de Munt
16:30 On the Rocks Cinecenter
16:30 Frank en Eva De Uitkijk
16:30 Valley of the Gods EYE Film Instituut Nederland
16:30 I Am Greta Filmhallen
16:30 Lara Het Ketelhuis
16:30 Niagara LAB111
16:30 Eredivisie voetbal Pathé Arena
16:30 After We Collided Pathé de Munt
16:30 After We Collided Pathé Tuschinski
16:30 I Am Greta The Movies
16:40 De Magische Poort 3D (NL) Pathé de Munt
16:45 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Babyteeth FC Hyena
16:45 Sweet Thing Filmhallen
16:45 I Am Greta Het Ketelhuis
16:45 Corpus Christi Kriterion
16:45 Kajillionaire The Movies
16:50 Buladó EYE Film Instituut Nederland
16:50 Sweet Thing Filmtheater Rialto
16:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
16:55 Corpus Christi Filmhallen
16:55 Honest Thief Pathé Arena
16:55 Andre Rieu's 2014 Maastricht Concert Studio/K
17:00 Sweet Thing Cinecenter
17:00 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
17:00 Sweet Thing Pathé City
17:00 Tenet Pathé de Munt
17:09 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
17:10 Buladó Filmhallen
17:10 Casanova's Pathé Arena
17:10 Casanova's Pathé de Munt
17:10 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
17:15 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
17:20 Rogue Pathé Arena
17:20 The War With Grandpa Pathé Arena
17:20 Made in Italy Pathé City
17:20 The New Mutants Pathé de Munt
17:30 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
17:30 I Am Greta Kriterion
17:30 Honest Thief Pathé de Munt
17:30 After We Collided Pathé de Munt
17:30 On the Rocks Studio/K
17:40 The War With Grandpa Pathé de Munt
17:45 Kajillionaire Filmhallen
17:45 Honest Thief Pathé Arena
17:50 Lizzie Pathé City
17:55 The New Mutants Pathé Arena
18:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 Corpus Christi Filmhallen
18:00 Shirley Filmtheater Rialto
18:00 Tenet Pathé City
18:00 I Am Greta Pathé de Munt
18:05 After We Collided Pathé Arena
18:10 Tenet Pathé de Munt
18:10 Été 85 Pathé Tuschinski
18:15 Shirley Cinecenter
18:15 Unhinged Euroscoop Amsterdam Noord
18:15 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
18:20 Made in Italy Pathé Arena
18:20 Tenet Pathé Arena
18:20 Kajillionaire Pathé City
18:20 After We Collided Pathé de Munt
18:25 The Nest The Movies
18:30 Corpus Christi Cinecenter
18:30 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
18:30 Tenet EYE Film Instituut Nederland
18:30 On the Rocks Filmhallen
18:30 Buladó Filmtheater Rialto
18:30 Rocks Kriterion
18:30 Honest Thief Pathé Arena
18:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé de Munt
18:30 Lizzie Pathé Tuschinski
18:35 Tenet De Uitkijk
18:40 Made in Italy Pathé City
18:40 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
18:45 I Am Greta Cinecenter
18:45 Buiten is het Feest Filmhallen
18:45 The Nest Filmhallen
18:45 I Am Greta Het Ketelhuis
18:45 Lost in Translation LAB111
18:45 Buladó Studio/K
18:45 On the Rocks The Movies
18:50 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
18:50 I Am Greta Pathé Arena
18:50 Honest Thief Pathé City
18:55 The Racer Pathé Arena
19:00 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
19:00 The Lord of the Rings: The Two Towers Euroscoop Amsterdam Noord
19:00 Buiten is het Feest Euroscoop Amsterdam Noord
19:00 Rocks FC Hyena
19:00 Sweet Thing Filmhallen
19:00 I Am Greta Filmhallen
19:00 Corpus Christi Filmtheater Rialto
19:00 Buladó Het Ketelhuis
19:00 Kajillionaire Kriterion
19:00 Stop Making Sense LAB111
19:00 Honest Thief Pathé de Munt
19:00 I Am Greta The Movies
19:05 Paradise drifters EYE Film Instituut Nederland
19:05 I Am Greta Studio/K
19:10 After We Collided Pathé de Munt
19:10 Casanova's Pathé Tuschinski
19:15 On the Rocks Cinecenter
19:15 Sweet Thing FC Hyena
19:15 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended) Filmhallen
19:15 Buiten is het Feest Het Ketelhuis
19:15 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
19:15 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé City
19:15 Kajillionaire The Movies
19:20 Honest Thief Pathé Arena
19:20 Tenet Pathé de Munt
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
19:30 Rocks Filmhallen
19:30 Sweet Thing Kriterion
19:30 Buiten is het Feest Pathé City
19:30 The Racer Pathé de Munt
19:35 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Arena
19:35 Honest Thief Pathé Arena
19:35 On the Rocks Studio/K
19:40 The Last Right Pathé Tuschinski
19:45 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
19:50 Buladó Pathé de Munt
19:55 Casanova's Pathé Arena
20:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
20:00 Tenet Pathé Arena
20:00 After We Collided Pathé de Munt
20:10 After We Collided Pathé Arena
20:10 Tenet Pathé de Munt
20:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
20:15 The Painted Bird Filmhallen
20:15 Tenet Pathé Tuschinski
20:20 Honest Thief Pathé de Munt
20:25 After We Collided Pathé Arena
20:30 Finale: Wie is de Mol? 2020 Euroscoop Amsterdam Noord
20:30 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:30 The Painted Bird Filmtheater Rialto
20:30 The Painted Bird Kriterion
20:30 Finale: Wie is de Mol? 2020 Pathé Arena
20:30 Finale: Wie is de Mol? 2020 Pathé de Munt
20:30 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
20:35 Corpus Christi Filmhallen
20:40 Tenet Pathé City
20:40 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé de Munt
20:40 The Nest Pathé Tuschinski
20:45 Sweet Thing Cinecenter
20:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
20:45 Tenet Filmhallen
20:45 The Painted Bird Het Ketelhuis
20:45 Tenet Studio/K
20:45 Tenet The Movies
20:50 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
20:50 Casanova's Pathé de Munt
21:00 On the Rocks Cinecenter
21:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 On the Rocks FC Hyena
21:00 Kajillionaire Filmhallen
21:00 Sweet Thing Filmtheater Rialto
21:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
21:00 IQMF LAB111
21:00 Tenet Pathé Arena
21:00 The Last Right Pathé City
21:00 Kajillionaire The Movies
21:05 Honest Thief Pathé Arena
21:10 The Nest Filmhallen
21:10 Sweet Thing Pathé City
21:10 The War With Grandpa Pathé de Munt
21:10 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
21:15 The Nest Cinecenter
21:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
21:15 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
21:15 Kajillionaire FC Hyena
21:15 Marionette Het Ketelhuis
21:15 Corpus Christi Kriterion
21:15 Léon LAB111
21:15 Kajillionaire Studio/K
21:15 Corpus Christi The Movies
21:20 Honest Thief Pathé de Munt
21:25 After We Collided Pathé Arena
21:25 Made in Italy Pathé Tuschinski
21:30 Corpus Christi Cinecenter
21:30 Kajillionaire De Uitkijk
21:30 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
21:30 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
21:30 Babyteeth Filmhallen
21:30 On the Rocks Filmhallen
21:30 Kajillionaire Filmtheater Rialto
21:30 I Am Greta Kriterion
21:30 The Racer Pathé City
21:30 Tenet Pathé de Munt
21:30 On the Rocks The Movies
21:40 Honest Thief Pathé City
21:40 The Nest Studio/K
21:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:45 Tenet EYE Film Instituut Nederland
21:45 Été 85 Filmhallen
21:45 Tenet Pathé Arena
21:45 After We Collided Pathé de Munt
21:50 The War With Grandpa Pathé Arena
21:50 Antebellum Pathé de Munt
22:00 Antebellum Euroscoop Amsterdam Noord
22:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
22:00 Honest Thief Pathé Arena
22:00 Rogue Pathé de Munt
22:20 Ahmet Iki Gözüm Pathé Arena
22:20 The Racer Pathé de Munt
22:30 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
22:30 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
22:30 After We Collided Pathé Arena
22:30 The Gentlemen Pathé de Munt
22:30 After We Collided Pathé de Munt
22:45 Unhinged Euroscoop Amsterdam Noord
22:45 Antebellum Pathé Arena
22:45 Honest Thief Pathé de Munt
22:50 Unhinged Pathé de Munt
top zondag 25-10-2020
09:50 100% Wolf (NL) Pathé Arena
09:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
09:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
09:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
09:50 Deux Pathé Tuschinski
10:00 Cunningham EYE Film Instituut Nederland
10:00 Poeslief Pathé Tuschinski
10:10 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Arena
10:10 Poeslief Pathé Arena
10:10 After We Collided Pathé Arena
10:10 De Piraten van Hiernaast Pathé de Munt
10:10 Chili Pathé de Munt
10:10 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
10:15 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci EYE Film Instituut Nederland
10:15 The Personal History of David Copperfield Filmhallen
10:15 100% Wolf (NL) Pathé de Munt
10:20 Bigfoot Family Pathé Arena
10:20 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
10:20 Tenet Pathé Tuschinski
10:25 Poeslief Pathé de Munt
10:30 Trolls Wereldtour (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
10:30 Poeslief Euroscoop Amsterdam Noord
10:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
10:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
10:30 Honest Thief Pathé Arena
10:30 Tenet Pathé City
10:30 Tenet Pathé de Munt
10:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
10:35 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé City
10:40 Honest Thief Pathé de Munt
10:40 Lizzie Pathé Tuschinski
10:45 Buiten is het Feest Cinecenter
10:45 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
10:45 De Piraten van Hiernaast Euroscoop Amsterdam Noord
10:45 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
10:45 Marona (NL) EYE Film Instituut Nederland
10:45 Paradise drifters Filmhallen
10:45 Marona (NL) Het Ketelhuis
10:45 The New Mutants Pathé City
10:45 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
10:45 On the Rocks The Movies
10:50 Kajillionaire Filmhallen
10:50 Honest Thief Pathé City
10:50 After We Collided Pathé de Munt
10:50 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
11:00 Hope Cinecenter
11:00 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (Extended) Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 Bigfoot Family (NL) FC Hyena
11:00 Poeslief Filmhallen
11:00 De Schooltuin Het Ketelhuis
11:00 The Seven Year Itch LAB111
11:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
11:00 Misbehaviour Pathé City
11:00 Casanova's Pathé de Munt
11:00 I Am Greta The Movies
11:10 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
11:10 Paradise drifters Pathé City
11:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
11:15 Farewell Paradise Cinecenter
11:15 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 The Nest Filmhallen
11:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Het Ketelhuis
11:15 Antebellum Pathé de Munt
11:20 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
11:30 The Singing Club Cinecenter
11:30 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 Engel Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 I Am Greta Filmhallen
11:30 Weathering with You LAB111
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
11:30 Bigfoot Family Pathé Arena
11:30 The Nest Pathé City
11:30 De Grote Sinterklaasfilm Pathé de Munt
11:30 Buladó Studio/K
11:35 Big Trip (NL) Pathé Arena
11:40 Tenet Studio/K
11:45 On the Rocks Filmhallen
11:45 Été 85 The Movies
11:50 Chili Pathé Tuschinski
11:55 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
12:00 White Riot De Uitkijk
12:00 100% Wolf (NL) FC Hyena
12:00 Marona (NL) Filmhallen
12:00 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé de Munt
12:05 Bigfoot Family (NL) Studio/K
12:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
12:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
12:10 Buladó Pathé Tuschinski
12:15 Poeslief Euroscoop Amsterdam Noord
12:15 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful EYE Film Instituut Nederland
12:15 Deux Filmhallen
12:15 Shirley Kriterion
12:15 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
12:15 The Racer Pathé de Munt
12:20 The Painted Bird Filmtheater Rialto
12:20 100% Wolf (NL) Pathé Arena
12:20 Bigfoot Family Pathé de Munt
12:25 After We Collided Pathé Arena
12:30 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
12:30 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) EYE Film Instituut Nederland
12:30 Bigfoot Family (NL) Het Ketelhuis
12:30 Tenet Kriterion
12:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
12:30 Chili Pathé de Munt
12:30 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
12:45 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
12:45 Jackie en Oopjen EYE Film Instituut Nederland
12:45 Yakari Filmhallen
12:45 100% Wolf (NL) Het Ketelhuis
12:45 Yakari Kriterion
12:45 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
12:50 De Schooltuin Pathé de Munt
13:00 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
13:00 De Piraten van Hiernaast Euroscoop Amsterdam Noord
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
13:00 De Schooltuin EYE Film Instituut Nederland
13:00 Bigfoot Family (NL) FC Hyena
13:00 Lara Filmhallen
13:00 On the Rocks Filmhallen
13:00 Jackie en Oopjen Filmtheater Rialto
13:00 Engel Het Ketelhuis
13:00 Honest Thief Pathé Arena
13:00 Chili Pathé City
13:00 Bigfoot Family Pathé de Munt
13:00 The Last Right Pathé Tuschinski
13:10 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Arena
13:10 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
13:10 Kajillionaire Pathé City
13:10 I Am Greta Pathé de Munt
13:10 Jackie en Oopjen Pathé Tuschinski
13:15 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
13:15 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
13:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
13:15 Corpus Christi The Movies
13:20 Corpus Christi Filmhallen
13:20 Sweet Thing Pathé City
13:20 After We Collided Pathé de Munt
13:25 Été 85 Studio/K
13:30 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
13:30 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
13:30 100% Wolf (NL) Pathé Arena
13:30 Lizzie Pathé City
13:30 Tenet Pathé de Munt
13:30 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Tuschinski
13:30 Shirley The Movies
13:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
13:35 Bigfoot Family Pathé Arena
13:40 Kajillionaire De Uitkijk
13:40 Tenet Pathé City
13:40 Honest Thief Pathé de Munt
13:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
13:45 Buiten is het Feest Cinecenter
13:45 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 100% Wolf (NL) Filmhallen
13:45 Gremlins LAB111
13:45 De Magische Poort 3D (NL) Pathé de Munt
13:50 Corpus Christi Filmtheater Rialto
13:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
14:00 I Am Greta Cinecenter
14:00 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 Buiten is het Feest Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 Tenet EYE Film Instituut Nederland
14:00 Marona (NL) FC Hyena
14:00 I Am Greta Filmhallen
14:00 A Girl Walks Home Alone at Night LAB111
14:00 Honest Thief Pathé City
14:00 After We Collided Pathé de Munt
14:05 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended) Studio/K
14:10 Tenet Pathé de Munt
14:15 Sweet Thing Cinecenter
14:15 The Painted Bird Filmhallen
14:15 Jackie en Oopjen Pathé Arena
14:20 Casanova's Pathé Tuschinski
14:30 Buladó EYE Film Instituut Nederland
14:30 Rocks Filmhallen
14:30 De Rode Zwaan Kriterion
14:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
14:30 Honest Thief Pathé Arena
14:30 100% Wolf (NL) Pathé de Munt
14:30 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
14:30 Deux The Movies
14:35 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
14:40 I Am Greta Pathé City
14:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
14:40 I Am Greta Studio/K
14:45 Bigfoot Family 3D (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
14:45 The Crossing EYE Film Instituut Nederland
14:45 Bigfoot Family (NL) Filmhallen
14:45 Yakari Het Ketelhuis
14:45 Der Golem, wie er in die Welt kam Het Ketelhuis
14:45 Sweet Thing Kriterion
14:45 After We Collided Pathé Arena
14:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé de Munt
14:50 Jackie en Oopjen Pathé Tuschinski
14:55 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
15:00 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
15:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
15:00 De Dick Maas Methode EYE Film Instituut Nederland
15:00 Sweet Thing FC Hyena
15:00 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful Filmhallen
15:00 Buladó Filmtheater Rialto
15:00 Jackie en Oopjen Het Ketelhuis
15:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé City
15:00 Engel Pathé de Munt
15:00 Stevie Nicks, 24 Karat Gold The Movies
15:10 De Magische Poort 3D (NL) Pathé Arena
15:15 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:15 Chili Euroscoop Amsterdam Noord
15:15 Shirley Filmhallen
15:15 Tenet Filmhallen
15:20 Kajillionaire Kriterion
15:20 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Arena
15:20 Honest Thief Pathé de Munt
15:20 The Nest Pathé Tuschinski
15:30 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:30 Chili Pathé Arena
15:30 Tenet Pathé Arena
15:30 The Last Right Pathé City
15:30 The War With Grandpa Pathé de Munt
15:30 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
15:35 Bigfoot Family (NL) Studio/K
15:40 Deux Filmtheater Rialto
15:40 100% Wolf (NL) Pathé Arena
15:40 Bigfoot Family Pathé Arena
15:40 Buiten is het Feest Pathé City
15:45 Made in Italy Cinecenter
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:45 After We Collided Pathé de Munt
15:45 Babyteeth The Movies
15:50 Tenet De Uitkijk
15:50 Trolls Wereldtour (NL) Pathé de Munt
15:55 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
16:00 Corpus Christi Cinecenter
16:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 Tenet FC Hyena
16:00 Buiten is het Feest Filmhallen
16:00 The Racer Pathé City
16:00 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
16:00 The Nest The Movies
16:05 Jackie en Oopjen Pathé Arena
16:10 Made in Italy Pathé Tuschinski
16:15 The Nest Cinecenter
16:15 On the Rocks Filmhallen
16:15 Kajillionaire Filmtheater Rialto
16:15 Love LAB111
16:15 Honest Thief Pathé de Munt
16:20 The Racer Pathé Arena
16:20 The Nest Pathé City
16:30 On the Rocks Cinecenter
16:30 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
16:30 I Am Greta Filmhallen
16:30 Lara Het Ketelhuis
16:30 Some Like It Hot LAB111
16:30 Tenet Pathé de Munt
16:35 Tenet Pathé Arena
16:40 Rocks Kriterion
16:40 100% Wolf (NL) Pathé Arena
16:40 Buladó Pathé de Munt
16:40 After We Collided Pathé Tuschinski
16:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Deux EYE Film Instituut Nederland
16:45 Sweet Thing Filmhallen
16:45 Honest Thief Pathé Arena
16:45 The Racer Pathé de Munt
16:45 Kajillionaire The Movies
16:50 Sweet Thing Filmtheater Rialto
16:50 Made in Italy Pathé City
16:50 Antebellum Pathé de Munt
16:50 Kajillionaire Studio/K
16:55 Atlantis EYE Film Instituut Nederland
16:55 Corpus Christi Filmhallen
16:55 After We Collided Pathé Arena
17:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 On the Rocks FC Hyena
17:00 I Am Greta Het Ketelhuis
17:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
17:00 Corpus Christi Kriterion
17:00 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
17:00 After We Collided Pathé de Munt
17:05 Casanova's Pathé Arena
17:10 Buladó Filmhallen
17:10 The War With Grandpa Pathé Arena
17:10 The War With Grandpa Pathé de Munt
17:10 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
17:15 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
17:20 After We Collided Pathé Arena
17:20 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé de Munt
17:30 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
17:30 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
17:30 I Am Greta Kriterion
17:30 On the Rocks Studio/K
17:40 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
17:45 Unhinged Euroscoop Amsterdam Noord
17:45 Kajillionaire Filmhallen
17:45 Made in Italy Pathé Arena
17:45 Rogue Pathé de Munt
17:50 Honest Thief Pathé Arena
17:50 After We Collided Pathé de Munt
17:50 Été 85 Pathé Tuschinski
18:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 Corpus Christi Filmhallen
18:00 Shirley Filmtheater Rialto
18:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
18:00 Lizzie Pathé City
18:00 I Am Greta The Movies
18:10 Casanova's Pathé Arena
18:10 Honest Thief Pathé City
18:10 After We Collided Pathé de Munt
18:10 Shirley Pathé Tuschinski
18:15 Buladó Cinecenter
18:20 Kajillionaire Pathé City
18:20 Tenet Pathé de Munt
18:25 Corpus Christi The Movies
18:30 Corpus Christi Cinecenter
18:30 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
18:30 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
18:30 On the Rocks Filmhallen
18:30 Buladó Filmtheater Rialto
18:30 Honest Thief Pathé Arena
18:30 I Am Greta Pathé de Munt
18:40 Sweet Thing Kriterion
18:40 The Secret Garden Pathé de Munt
18:40 Lizzie Pathé Tuschinski
18:45 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
18:45 Kajillionaire De Uitkijk
18:45 Farewell Paradise EYE Film Instituut Nederland
18:45 Buiten is het Feest Filmhallen
18:45 The Nest Filmhallen
18:45 I Am Greta Het Ketelhuis
18:45 Mustang LAB111
18:45 Tenet Pathé Arena
18:45 On the Rocks The Movies
18:50 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
18:50 Made in Italy Pathé City
18:50 Made in Italy Pathé Tuschinski
19:00 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
19:00 Rocks FC Hyena
19:00 Sweet Thing Filmhallen
19:00 I Am Greta Filmhallen
19:00 Corpus Christi Filmtheater Rialto
19:00 De stad was van ons Het Ketelhuis
19:00 The NeverEnding Story LAB111
19:00 After We Collided Pathé Arena
19:00 Honest Thief Pathé de Munt
19:00 Buladó Studio/K
19:05 Honest Thief Pathé Arena
19:10 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Arena
19:10 The Racer Pathé City
19:10 Casanova's Pathé de Munt
19:10 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
19:15 On the Rocks Cinecenter
19:15 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Rocks EYE Film Instituut Nederland
19:15 Sweet Thing FC Hyena
19:15 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended) Filmhallen
19:15 Buiten is het Feest Het Ketelhuis
19:15 I Am Greta Studio/K
19:15 Kajillionaire The Movies
19:20 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Arena
19:20 The Last Right Pathé City
19:20 The Racer Pathé de Munt
19:25 I Am Greta Pathé Arena
19:30 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
19:30 Rocks Filmhallen
19:30 After We Collided Pathé de Munt
19:35 On the Rocks Studio/K
19:40 Kajillionaire Kriterion
19:40 Honest Thief Pathé Arena
19:40 After We Collided Pathé Arena
19:40 The War With Grandpa Pathé de Munt
19:50 Rogue Pathé Arena
19:50 Tenet Pathé Tuschinski
20:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
20:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé de Munt
20:00 Tenet Pathé de Munt
20:05 Tenet Pathé Arena
20:05 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
20:10 Tenet Pathé City
20:10 Honest Thief Pathé de Munt
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
20:15 The Painted Bird Filmhallen
20:15 Casanova's Pathé Arena
20:15 The Nest Pathé Tuschinski
20:30 Babyteeth Cinecenter
20:30 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:30 The Painted Bird Filmtheater Rialto
20:30 The Painted Bird Kriterion
20:30 Buiten is het Feest Pathé City
20:30 Stevie Nicks, 24 Karat Gold The Movies
20:35 Corpus Christi Filmhallen
20:40 Sweet Thing Pathé City
20:40 After We Collided Pathé de Munt
20:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
20:45 Tenet EYE Film Instituut Nederland
20:45 Tenet Filmhallen
20:45 The Painted Bird Het Ketelhuis
20:45 Honest Thief Pathé Arena
20:45 Casanova's Pathé Tuschinski
20:50 The Racer Pathé City
20:50 The Racer Pathé de Munt
21:00 On the Rocks Cinecenter
21:00 Metropolis De Uitkijk
21:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 Kajillionaire Filmhallen
21:00 Sweet Thing Filmtheater Rialto
21:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
21:00 Bacurau LAB111
21:00 Antebellum Pathé de Munt
21:00 The Nest Studio/K
21:00 Tenet The Movies
21:10 The Nest Filmhallen
21:10 Honest Thief Pathé City
21:10 Tenet Pathé de Munt
21:10 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
21:15 Sweet Thing Cinecenter
21:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
21:15 Öndög EYE Film Instituut Nederland
21:15 Kajillionaire FC Hyena
21:15 Babyteeth Filmhallen
21:15 Marionette Het Ketelhuis
21:15 Été 85 The Movies
21:20 After We Collided Pathé Arena
21:20 After We Collided Pathé de Munt
21:20 The Last Right Pathé Tuschinski
21:25 Kajillionaire Studio/K
21:30 I Am Greta Cinecenter
21:30 QT8: The First Eight EYE Film Instituut Nederland
21:30 On the Rocks Filmhallen
21:30 BlacKkKlansman Filmtheater Rialto
21:30 Rize Kriterion
21:30 Repo Men LAB111
21:30 Tenet Pathé Arena
21:30 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
21:30 Honest Thief Pathé de Munt
21:30 Buladó Pathé Tuschinski
21:30 On the Rocks The Movies
21:40 Rogue Pathé Arena
21:40 The New Mutants Pathé City
21:40 The Gentlemen Pathé de Munt
21:40 Prison for Profit Studio/K
21:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:45 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
21:45 Été 85 Filmhallen
21:45 Corpus Christi Kriterion
21:55 After We Collided Pathé Arena
22:00 Antebellum Euroscoop Amsterdam Noord
22:00 The War With Grandpa Pathé Arena
22:00 Honest Thief Pathé Arena
22:00 After We Collided Pathé de Munt
22:05 Antebellum Pathé Arena
22:10 Honest Thief Pathé de Munt
22:15 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
22:25 Unhinged Pathé de Munt
22:25 The New Mutants Pathé de Munt
22:30 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
22:45 Unhinged Euroscoop Amsterdam Noord
top maandag 26-10-2020
10:00 Poeslief Pathé Arena
10:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
10:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
10:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
10:00 Casanova's Pathé Arena
10:00 After We Collided Pathé Arena
10:00 Poeslief Pathé Tuschinski
10:10 Chili Pathé Arena
10:10 Chili Pathé de Munt
10:10 Misbehaviour Pathé Tuschinski
10:15 The Personal History of David Copperfield Filmhallen
10:15 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé de Munt
10:15 Poeslief Pathé de Munt
10:20 Rogue Pathé Arena
10:20 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
10:20 After We Collided Pathé de Munt
10:20 Lizzie Pathé Tuschinski
10:25 De Schooltuin Pathé Arena
10:25 De Schooltuin Pathé de Munt
10:30 Loving Cinecenter
10:30 Poeslief Het Ketelhuis
10:30 The Racer Pathé Arena
10:30 Tenet Pathé Arena
10:30 Honest Thief Pathé Arena
10:30 Sweet Thing Pathé City
10:30 Honest Thief Pathé de Munt
10:30 The Tobacconist Pathé Tuschinski
10:40 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
10:40 Paradise drifters Pathé City
10:40 The Personal History of David Copperfield Pathé Tuschinski
10:45 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
10:45 Paradise drifters Filmhallen
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Het Ketelhuis
10:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
10:45 Tenet Pathé City
10:45 Tenet Pathé de Munt
10:50 Kajillionaire Filmhallen
10:50 Kajillionaire Pathé City
10:55 The Tobacconist Pathé City
10:55 The Racer Pathé de Munt
11:00 Buiten is het Feest Cinecenter
11:00 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci EYE Film Instituut Nederland
11:00 Buladó Filmhallen
11:00 How to Marry a Millionaire LAB111
11:00 Antebellum Pathé de Munt
11:00 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Tuschinski
11:10 The Personal History of David Copperfield Pathé City
11:10 Rogue Pathé de Munt
11:15 Farewell Paradise Cinecenter
11:15 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 The Nest Filmhallen
11:15 La Dolce Vita LAB111
11:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
11:20 The Racer Pathé City
11:30 The Singing Club Cinecenter
11:30 Bigfoot Family 3D (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) EYE Film Instituut Nederland
11:30 I Am Greta Filmhallen
11:30 The War With Grandpa Pathé de Munt
11:30 Tenet Pathé de Munt
11:30 Buladó Studio/K
11:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
11:35 Bigfoot Family Pathé Arena
11:40 The War With Grandpa Pathé Arena
11:40 100% Wolf (NL) Pathé Arena
11:40 Été 85 Pathé Tuschinski
11:40 Tenet Studio/K
11:45 Trolls Wereldtour (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:45 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
11:45 On the Rocks Filmhallen
11:45 Bigfoot Family Pathé de Munt
12:00 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
12:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
12:00 Rocks Filmhallen
12:00 Prison for Profit Filmtheater Rialto
12:00 Allen Tegen Allen Het Ketelhuis
12:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
12:00 After We Collided Pathé Arena
12:00 100% Wolf (NL) Pathé de Munt
12:10 On the Rocks Studio/K
12:15 Deux Filmhallen
12:15 Paradise drifters Het Ketelhuis
12:15 Rocks Kriterion
12:20 The Painted Bird Filmtheater Rialto
12:20 Honest Thief Pathé de Munt
12:30 QT8: The First Eight Cinema De Balie
12:30 Sweet Thing Kriterion
12:35 Antebellum Pathé Arena
12:40 Atlantis Filmtheater Rialto
12:40 Bigfoot Family Pathé Arena
12:40 Buiten is het Feest Pathé City
12:40 Trolls Wereldtour (NL) Pathé de Munt
12:40 Casanova's Pathé Tuschinski
12:45 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
12:45 I Am Greta Kriterion
12:45 The Racer Pathé de Munt
12:50 Antebellum Pathé City
12:55 The Nest Pathé Tuschinski
13:00 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
13:00 Lara Filmhallen
13:00 On the Rocks Filmhallen
13:00 Tenet Pathé Arena
13:00 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
13:05 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
13:10 After We Collided Pathé de Munt
13:10 Tenet Pathé Tuschinski
13:15 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
13:15 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
13:15 Poeslief Filmhallen
13:15 Corpus Christi The Movies
13:20 Corpus Christi Filmhallen
13:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
13:20 Kajillionaire Pathé City
13:20 The Secret Garden Pathé de Munt
13:25 Été 85 Studio/K
13:30 Frida Kahlo Cinecenter
13:30 Karakter EYE Film Instituut Nederland
13:30 Honest Thief Pathé City
13:30 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
13:30 Shirley The Movies
13:40 Casanova's Pathé Arena
13:40 Tenet Pathé Arena
13:40 Lizzie Pathé City
13:40 After We Collided Pathé de Munt
13:45 Buiten is het Feest Cinecenter
13:45 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful EYE Film Instituut Nederland
13:45 The Nest Filmhallen
13:45 The War With Grandpa Pathé de Munt
13:50 I Am Greta Pathé Arena
13:50 Honest Thief Pathé Arena
13:50 Tenet Pathé City
13:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
13:55 The War With Grandpa Pathé Arena
14:00 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
14:00 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 I Am Greta Filmhallen
14:00 Footloose LAB111
14:00 Tenet Pathé de Munt
14:00 Buladó Pathé Tuschinski
14:10 Corpus Christi Filmtheater Rialto
14:10 The Last Right Pathé City
14:10 Engel Pathé de Munt
14:15 Sweet Thing Cinecenter
14:15 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
14:15 The Painted Bird Filmhallen
14:15 Kajillionaire Filmhallen
14:15 Corpus Christi Het Ketelhuis
14:15 Kajillionaire Kriterion
14:15 On the Rocks The Movies
14:20 After We Collided Pathé Arena
14:20 Prison for Profit Studio/K
14:25 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
14:30 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
14:30 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
14:30 Marona (NL) FC Hyena
14:30 Allen Tegen Allen Filmhallen
14:30 Deux Het Ketelhuis
14:30 Babyteeth Kriterion
14:30 A Girl Missing LAB111
14:30 Casanova's Pathé de Munt
14:30 Été 85 The Movies
14:40 Antebellum Pathé de Munt
14:40 I Am Greta Studio/K
14:45 Buladó Het Ketelhuis
14:45 David Attenborough: A Life on Our Planet Kriterion
14:45 Jackie en Oopjen Pathé Arena
14:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
14:50 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé de Munt
14:50 The New Mutants Pathé de Munt
14:50 Made in Italy Pathé Tuschinski
14:55 Antebellum Pathé Arena
14:55 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
15:00 Kajillionaire FC Hyena
15:00 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful Filmhallen
15:00 Buladó Filmtheater Rialto
15:00 Honest Thief Pathé Arena
15:00 Sweet Thing Pathé City
15:00 Honest Thief Pathé de Munt
15:15 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
15:15 Shirley Filmhallen
15:15 Tenet Filmhallen
15:20 The Secret: Dare to Dream Pathé City
15:25 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
15:30 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:30 Cunningham EYE Film Instituut Nederland
15:30 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
15:30 The Last Right Pathé Tuschinski
15:35 Buladó Studio/K
15:40 Deux Filmtheater Rialto
15:40 I Am Greta Pathé de Munt
15:40 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Tuschinski
15:45 Made in Italy Cinecenter
15:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
15:45 After We Collided Pathé de Munt
15:45 Babyteeth The Movies
15:50 Deux EYE Film Instituut Nederland
15:50 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
16:00 Corpus Christi Cinecenter
16:00 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 Buiten is het Feest Filmhallen
16:00 Made in Italy Pathé City
16:00 De Magische Poort 3D (NL) Pathé de Munt
16:00 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
16:00 The Nest The Movies
16:05 100% Wolf (NL) Pathé Arena
16:05 Casanova's Pathé Arena
16:10 After We Collided Pathé Arena
16:10 The Nest Pathé City
16:15 I Am Greta Cinecenter
16:15 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
16:15 The Elephant Man EYE Film Instituut Nederland
16:15 On the Rocks Filmhallen
16:15 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
16:15 Honest Thief Pathé Arena
16:15 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
16:15 Casanova's Pathé Tuschinski
16:15 The Personal History of David Copperfield Studio/K
16:20 After We Collided Pathé de Munt
16:30 On the Rocks Cinecenter
16:30 Babyteeth FC Hyena
16:30 I Am Greta Filmhallen
16:30 On the Rocks Filmtheater Rialto
16:30 Lara Het Ketelhuis
16:30 Corpus Christi Kriterion
16:30 The Asphalt Jungle LAB111
16:30 The Racer Pathé de Munt
16:30 Tenet Pathé Tuschinski
16:30 I Am Greta The Movies
16:40 After We Collided Pathé Arena
16:40 Buiten is het Feest Pathé City
16:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Buladó EYE Film Instituut Nederland
16:45 Sweet Thing Filmhallen
16:45 I Am Greta Het Ketelhuis
16:45 QT8: The First Eight LAB111
16:45 The Racer Pathé Arena
16:45 Kajillionaire The Movies
16:50 Sweet Thing Filmtheater Rialto
16:50 Made in Italy Pathé Arena
16:50 Honest Thief Pathé de Munt
16:50 Kajillionaire Studio/K
16:55 Corpus Christi Filmhallen
16:55 The War With Grandpa Pathé Arena
17:00 White Riot De Uitkijk
17:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
17:00 I Am Greta Kriterion
17:00 Tenet Pathé City
17:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé de Munt
17:10 Buladó Filmhallen
17:10 The Racer Pathé City
17:10 Antebellum Pathé de Munt
17:10 Shirley Pathé Tuschinski
17:15 Sweet Thing FC Hyena
17:15 Antebellum Pathé Arena
17:15 Tenet Pathé de Munt
17:20 Shirley Kriterion
17:20 The War With Grandpa Pathé de Munt
17:25 After We Collided Pathé Arena
17:30 On the Rocks Studio/K
17:45 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
17:45 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
17:45 Kajillionaire Filmhallen
17:50 The New Mutants Pathé Arena
17:50 Lizzie Pathé City
17:50 I Am Greta Pathé de Munt
18:00 Gli anni più belli Cinecenter
18:00 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
18:00 Corpus Christi Filmhallen
18:00 Kajillionaire Filmtheater Rialto
18:00 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Arena
18:00 Buladó Pathé de Munt
18:00 The New Mutants Pathé de Munt
18:00 Lizzie Pathé Tuschinski
18:10 Rogue Pathé Arena
18:10 Casanova's Pathé Arena
18:10 Sweet Thing Pathé City
18:10 After We Collided Pathé de Munt
18:15 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
18:20 Honest Thief Pathé City
18:20 Honest Thief Pathé de Munt
18:25 The Nest The Movies
18:30 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
18:30 On the Rocks Filmhallen
18:30 Buladó Filmtheater Rialto
18:30 Honest Thief Pathé Arena
18:30 After We Collided Pathé Arena
18:30 The Last Right Pathé Tuschinski
18:40 I Am Greta Pathé City
18:40 After We Collided Pathé de Munt
18:45 I Am Greta Cinecenter
18:45 Kajillionaire De Uitkijk
18:45 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
18:45 Marona (NL) EYE Film Instituut Nederland
18:45 Buiten is het Feest Filmhallen
18:45 The Nest Filmhallen
18:45 I Am Greta Het Ketelhuis
18:45 Tenet Pathé Arena
18:45 Buladó Studio/K
18:45 On the Rocks The Movies
18:55 After We Collided Pathé Arena
19:00 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
19:00 The Lord of the Rings: The Two Towers Euroscoop Amsterdam Noord
19:00 Rocks FC Hyena
19:00 Sweet Thing Filmhallen
19:00 I Am Greta Filmhallen
19:00 Corpus Christi Filmtheater Rialto
19:00 Buladó Het Ketelhuis
19:00 1984 LAB111
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
19:00 The Racer Pathé City
19:00 Tenet Pathé de Munt
19:00 Casanova's Pathé Tuschinski
19:00 I Am Greta The Movies
19:05 I Am Greta Studio/K
19:10 I Am Greta Pathé Arena
19:10 Honest Thief Pathé de Munt
19:15 On the Rocks Cinecenter
19:15 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Buiten is het Feest Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Sweet Thing FC Hyena
19:15 Buiten is het Feest Het Ketelhuis
19:15 Kajillionaire Kriterion
19:15 The Fly LAB111
19:15 Kajillionaire The Movies
19:20 Made in Italy Pathé City
19:20 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
19:25 After We Collided Pathé de Munt
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
19:30 Rocks Filmhallen
19:30 Tenet Filmhallen
19:30 Sweet Thing Kriterion
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé de Munt
19:35 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Arena
19:35 On the Rocks Studio/K
19:40 Casanova's Pathé de Munt
19:45 Rocks Kriterion
19:45 After We Collided Pathé Arena
19:45 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
20:00 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 The Racer Pathé Arena
20:00 The Racer Pathé de Munt
20:00 Tenet Pathé Tuschinski
20:10 Buiten is het Feest Pathé City
20:10 Buladó Pathé de Munt
20:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
20:15 The Painted Bird Filmhallen
20:15 Tenet Pathé Arena
20:20 Casanova's Pathé Arena
20:20 The War With Grandpa Pathé de Munt
20:20 Buladó Pathé Tuschinski
20:30 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:30 The Painted Bird Filmtheater Rialto
20:30 Tenet Pathé City
20:30 Tenet Pathé de Munt
20:35 Corpus Christi Filmhallen
20:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
20:40 Honest Thief Pathé de Munt
20:40 The Nest Pathé Tuschinski
20:45 The Nest Cinecenter
20:45 Atlantis EYE Film Instituut Nederland
20:45 Tenet Filmhallen
20:45 The Painted Bird Het Ketelhuis
20:45 The Nest Studio/K
20:45 Tenet The Movies
20:50 Sweet Thing Filmtheater Rialto
20:50 The Last Right Pathé City
20:50 After We Collided Pathé de Munt
21:00 On the Rocks Cinecenter
21:00 Kajillionaire De Uitkijk
21:00 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
21:00 On the Rocks FC Hyena
21:00 Kajillionaire Filmhallen
21:00 Corpus Christi Het Ketelhuis
21:00 Tenet Pathé Arena
21:00 Tenet Pathé de Munt
21:00 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
21:00 Kajillionaire The Movies
21:10 The Nest Filmhallen
21:10 Kajillionaire Pathé City
21:15 Sweet Thing Cinecenter
21:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
21:15 Tenet EYE Film Instituut Nederland
21:15 Kajillionaire FC Hyena
21:15 Babyteeth Filmhallen
21:15 Marionette Het Ketelhuis
21:15 Broken Flowers LAB111
21:15 After We Collided Pathé Arena
21:15 Made in Italy Pathé Tuschinski
21:15 Kajillionaire Studio/K
21:15 Corpus Christi The Movies
21:20 Die Ehe der Maria Braun Filmtheater Rialto
21:20 The Nest Pathé City
21:25 Antebellum Pathé Arena
21:30 Corpus Christi Cinecenter
21:30 Paradise drifters EYE Film Instituut Nederland
21:30 On the Rocks Filmhallen
21:30 I Am Greta Kriterion
21:30 The Karate Kid LAB111
21:30 Honest Thief Pathé de Munt
21:30 On the Rocks The Movies
21:35 Honest Thief Pathé City
21:40 The Trial of the Chicago 7 Studio/K
21:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:45 Été 85 Filmhallen
21:45 Corpus Christi Kriterion
21:45 Ahmet Iki Gözüm Pathé Arena
21:45 Antebellum Pathé de Munt
21:55 Rogue Pathé de Munt
22:00 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
22:00 The Stepford Wives Kriterion
22:00 Honest Thief Pathé Arena
22:00 After We Collided Pathé de Munt
22:05 The New Mutants Pathé Arena
22:10 Rogue Pathé Arena
22:10 Honest Thief Pathé de Munt
22:15 Antebellum Euroscoop Amsterdam Noord
22:15 Unhinged Pathé de Munt
22:15 Honest Thief Pathé de Munt
22:30 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
22:30 The War With Grandpa Pathé Arena
22:45 Unhinged Euroscoop Amsterdam Noord
top dinsdag 27-10-2020
10:00 Poeslief Pathé Arena
10:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
10:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
10:00 Bigfoot Family Pathé Arena
10:00 Poeslief Pathé Tuschinski
10:10 De Schooltuin Pathé Arena
10:10 Made in Italy Pathé Arena
10:10 Chili Pathé de Munt
10:10 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé de Munt
10:10 Honest Thief Pathé de Munt
10:10 Misbehaviour Pathé Tuschinski
10:15 The Personal History of David Copperfield Filmhallen
10:15 After We Collided Pathé Arena
10:15 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé de Munt
10:15 Poeslief Pathé de Munt
10:20 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
10:20 The Tobacconist Pathé Tuschinski
10:25 De Schooltuin Pathé de Munt
10:30 Karakter Cinecenter
10:30 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) EYE Film Instituut Nederland
10:30 Poeslief Het Ketelhuis
10:30 The Racer Pathé Arena
10:30 Tenet Pathé Arena
10:30 Honest Thief Pathé Arena
10:30 Sweet Thing Pathé City
10:30 Lizzie Pathé Tuschinski
10:40 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
10:40 Paradise drifters Pathé City
10:40 The Racer Pathé de Munt
10:45 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Cinecenter
10:45 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful EYE Film Instituut Nederland
10:45 Paradise drifters Filmhallen
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Het Ketelhuis
10:45 Rogue Pathé Arena
10:45 Tenet Pathé City
10:45 Tenet Pathé de Munt
10:50 Kajillionaire Filmhallen
10:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
10:50 Kajillionaire Pathé City
10:50 The Personal History of David Copperfield Pathé Tuschinski
11:00 I Am Greta Cinecenter
11:00 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 Poeslief Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci EYE Film Instituut Nederland
11:00 Buladó Filmhallen
11:00 Niagara LAB111
11:00 Antebellum Pathé City
11:05 Buladó Pathé de Munt
11:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
11:10 The Personal History of David Copperfield Pathé City
11:10 Rogue Pathé de Munt
11:15 Sweet Thing Cinecenter
11:15 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 De fietser EYE Film Instituut Nederland
11:15 The Nest Filmhallen
11:15 Naked LAB111
11:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
11:20 The Racer Pathé City
11:30 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 Bigfoot Family 3D (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 I Am Greta Filmhallen
11:30 The War With Grandpa Pathé de Munt
11:30 Buladó Studio/K
11:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
11:40 The War With Grandpa Pathé Arena
11:40 100% Wolf (NL) Pathé Arena
11:40 Tenet Studio/K
11:45 On the Rocks Filmhallen
11:45 After We Collided Pathé Arena
11:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
12:00 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
12:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
12:00 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
12:00 Été 85 Filmtheater Rialto
12:00 Allen Tegen Allen Het Ketelhuis
12:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
12:00 100% Wolf (NL) Pathé de Munt
12:00 Deux Pathé Tuschinski
12:10 On the Rocks Studio/K
12:15 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
12:15 Deux Filmhallen
12:15 Paradise drifters Het Ketelhuis
12:15 Rocks Kriterion
12:20 The Painted Bird Filmtheater Rialto
12:20 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
12:20 Casanova's Pathé de Munt
12:25 Honest Thief Pathé de Munt
12:30 QT8: The First Eight Cinema De Balie
12:35 Antebellum Pathé Arena
12:40 Atlantis Filmtheater Rialto
12:40 Bigfoot Family Pathé Arena
12:40 Buiten is het Feest Pathé City
12:40 Casanova's Pathé Tuschinski
12:45 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
12:45 Buiten is het Feest Het Ketelhuis
12:45 The Racer Pathé de Munt
12:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
13:00 Chili Cinecenter
13:00 Lara Filmhallen
13:00 On the Rocks Filmhallen
13:00 Sweet Thing Kriterion
13:00 Tenet Pathé Arena
13:00 Honest Thief Pathé Arena
13:00 The Tobacconist Pathé City
13:00 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
13:00 The Nest Pathé Tuschinski
13:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
13:10 After We Collided Pathé de Munt
13:10 Tenet Pathé Tuschinski
13:15 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
13:15 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
13:15 Poeslief Filmhallen
13:15 Pulp Fiction LAB111
13:15 Corpus Christi The Movies
13:20 Corpus Christi Filmhallen
13:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
13:20 Kajillionaire Pathé City
13:20 Honest Thief Pathé de Munt
13:25 Été 85 Studio/K
13:30 Sweet Thing Cinecenter
13:30 Deux EYE Film Instituut Nederland
13:30 Honest Thief Pathé City
13:30 Shirley The Movies
13:40 Casanova's Pathé Arena
13:40 Lizzie Pathé City
13:40 After We Collided Pathé de Munt
13:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
13:45 Buiten is het Feest Cinecenter
13:45 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
13:45 Buladó EYE Film Instituut Nederland
13:45 The Nest Filmhallen
13:45 Babyteeth Kriterion
13:45 The War With Grandpa Pathé de Munt
13:50 I Am Greta Pathé Arena
13:50 Honest Thief Pathé Arena
13:50 Tenet Pathé City
13:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
13:55 The War With Grandpa Pathé Arena
14:00 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
14:00 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
14:00 I Am Greta Filmhallen
14:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
14:00 The Last Right Pathé City
14:00 Tenet Pathé de Munt
14:05 After We Collided Pathé Arena
14:10 Corpus Christi Filmtheater Rialto
14:10 Engel Pathé de Munt
14:15 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
14:15 The Painted Bird Filmhallen
14:15 Kajillionaire Filmhallen
14:15 Corpus Christi Het Ketelhuis
14:15 Kajillionaire Kriterion
14:15 A Girl Missing LAB111
14:15 On the Rocks The Movies
14:20 Buladó Pathé Tuschinski
14:20 Prison for Profit Studio/K
14:25 Unhinged Pathé de Munt
14:30 Jackie en Oopjen Euroscoop Amsterdam Noord
14:30 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
14:30 Marona (NL) FC Hyena
14:30 Allen Tegen Allen Filmhallen
14:30 Deux Het Ketelhuis
14:30 Été 85 The Movies
14:35 Tenet Pathé Arena
14:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé de Munt
14:40 I Am Greta Studio/K
14:45 Buladó Het Ketelhuis
14:45 Jackie en Oopjen Pathé Arena
14:50 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé de Munt
14:50 The New Mutants Pathé de Munt
14:55 Antebellum Pathé Arena
15:00 Kajillionaire FC Hyena
15:00 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful Filmhallen
15:00 Buladó Filmtheater Rialto
15:00 David Attenborough: A Life on Our Planet Kriterion
15:00 Sweet Thing Pathé City
15:00 Honest Thief Pathé de Munt
15:00 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
15:10 Trolls Wereldtour (NL) Pathé de Munt
15:15 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
15:15 Shirley Filmhallen
15:15 Tenet Filmhallen
15:15 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
15:25 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
15:30 On the Rocks Cinecenter
15:30 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
15:30 Valley of the Gods EYE Film Instituut Nederland
15:30 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
15:30 The Last Right Pathé Tuschinski
15:35 Buladó Studio/K
15:40 Deux Filmtheater Rialto
15:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
15:40 I Am Greta Pathé de Munt
15:45 Made in Italy Cinecenter
15:45 Öndög EYE Film Instituut Nederland
15:45 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
15:45 After We Collided Pathé de Munt
15:45 Babyteeth The Movies
15:50 The Racer Pathé City
16:00 I Am Greta Cinecenter
16:00 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
16:00 Rocks EYE Film Instituut Nederland
16:00 Buiten is het Feest Filmhallen
16:00 Made in Italy Pathé City
16:00 De Magische Poort 3D (NL) Pathé de Munt
16:00 Made in Italy Pathé Tuschinski
16:00 The Nest The Movies
16:05 Casanova's Pathé Arena
16:10 After We Collided Pathé Arena
16:10 Lizzie Pathé City
16:15 The Singing Club Cinecenter
16:15 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
16:15 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
16:15 On the Rocks Filmhallen
16:15 Shirley Kriterion
16:15 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
16:15 Honest Thief Pathé Arena
16:15 Bigfoot Family Pathé de Munt
16:15 Tenet Pathé Tuschinski
16:15 The Personal History of David Copperfield Studio/K
16:20 After We Collided Pathé de Munt
16:25 The War With Grandpa Pathé Arena
16:30 Babyteeth FC Hyena
16:30 I Am Greta Filmhallen
16:30 On the Rocks Filmtheater Rialto
16:30 Lara Het Ketelhuis
16:30 The Misfits LAB111
16:30 The Nest Pathé City
16:30 The Racer Pathé de Munt
16:30 After We Collided Pathé Tuschinski
16:30 I Am Greta The Movies
16:40 Honest Thief Pathé de Munt
16:40 Lizzie Pathé Tuschinski
16:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
16:45 Sweet Thing Filmhallen
16:45 Corpus Christi Het Ketelhuis
16:45 Corpus Christi Kriterion
16:45 QT8: The First Eight LAB111
16:45 Kajillionaire The Movies
16:50 Sweet Thing Filmtheater Rialto
16:50 Made in Italy Pathé Arena
16:50 Kajillionaire Studio/K
16:55 Corpus Christi Filmhallen
17:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
17:00 I Am Greta Het Ketelhuis
17:00 Tenet Pathé City
17:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé de Munt
17:10 Buladó Filmhallen
17:10 Buiten is het Feest Pathé City
17:10 Antebellum Pathé de Munt
17:15 Sweet Thing FC Hyena
17:15 I Am Greta Kriterion
17:15 Antebellum Pathé Arena
17:15 Tenet Pathé de Munt
17:20 The War With Grandpa Pathé de Munt
17:20 Shirley Pathé Tuschinski
17:25 After We Collided Pathé Arena
17:30 On the Rocks Studio/K
17:35 Kajillionaire De Uitkijk
17:40 The Racer Pathé Arena
17:45 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
17:45 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
17:45 Kajillionaire Filmhallen
17:50 The New Mutants Pathé Arena
17:50 I Am Greta Pathé de Munt
18:00 Secret Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 I Am Greta Euroscoop Amsterdam Noord
18:00 Atlantis EYE Film Instituut Nederland
18:00 Corpus Christi Filmhallen
18:00 Shirley Filmtheater Rialto
18:00 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé Arena
18:00 Honest Thief Pathé City
18:00 Buladó Pathé de Munt
18:00 Tenet Pathé de Munt
18:10 Casanova's Pathé Arena
18:10 The Secret: Dare to Dream Pathé City
18:10 After We Collided Pathé de Munt
18:10 Été 85 Pathé Tuschinski
18:15 The Nest Cinecenter
18:15 Karakter EYE Film Instituut Nederland
18:20 Honest Thief Pathé de Munt
18:25 The Nest The Movies
18:30 Corpus Christi Cinecenter
18:30 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
18:30 Marona (NL) EYE Film Instituut Nederland
18:30 On the Rocks Filmhallen
18:30 Buladó Filmtheater Rialto
18:30 Rocks Kriterion
18:30 Honest Thief Pathé Arena
18:30 After We Collided Pathé Arena
18:30 The Racer Pathé City
18:30 Casanova's Pathé Tuschinski
18:40 I Am Greta Pathé Arena
18:40 I Am Greta Pathé City
18:40 After We Collided Pathé de Munt
18:45 Shirley Cinecenter
18:45 Buiten is het Feest Filmhallen
18:45 The Nest Filmhallen
18:45 I Am Greta Het Ketelhuis
18:45 Tenet Pathé Arena
18:45 On the Rocks The Movies
18:55 I Am Greta The Movies
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Euroscoop Amsterdam Noord
19:00 Cunningham EYE Film Instituut Nederland
19:00 Rocks FC Hyena
19:00 Sweet Thing Filmhallen
19:00 I Am Greta Filmhallen
19:00 Buladó Het Ketelhuis
19:00 Beverly Hills Cop LAB111
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
19:00 Sweet Thing Pathé City
19:00 Tenet Pathé de Munt
19:00 Honest Thief Pathé de Munt
19:00 Buiten is het Feest Pathé Tuschinski
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended) Studio/K
19:15 On the Rocks Cinecenter
19:15 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Buiten is het Feest Euroscoop Amsterdam Noord
19:15 Sweet Thing FC Hyena
19:15 Die Goldfische Het Ketelhuis
19:15 Sweet Thing Kriterion
19:15 I Am Greta Studio/K
19:15 Kajillionaire The Movies
19:20 Made in Italy Pathé City
19:20 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
19:25 After We Collided Pathé de Munt
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Euroscoop Amsterdam Noord
19:30 Rocks Filmhallen
19:30 Tenet Filmhallen
19:30 Honest Thief Pathé Arena
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé de Munt
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Tuschinski
19:35 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
19:35 On the Rocks Studio/K
19:40 Casanova's Pathé de Munt
19:45 Kajillionaire De Uitkijk
19:45 Kajillionaire Kriterion
19:45 After We Collided Pathé Arena
19:50 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathé Arena
20:00 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
20:00 The Racer Pathé Arena
20:00 The Racer Pathé de Munt
20:00 The Last Right Pathé Tuschinski
20:05 Honest Thief Pathé Arena
20:10 Casanova's Pathé Arena
20:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
20:15 The Painted Bird Filmhallen
20:15 Tenet Pathé Arena
20:20 Buiten is het Feest Pathé City
20:20 The War With Grandpa Pathé de Munt
20:30 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
20:30 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
20:30 The Painted Bird Filmtheater Rialto
20:30 The Painted Bird Kriterion
20:30 Tenet Pathé City
20:30 Tenet Pathé de Munt
20:35 Corpus Christi Filmhallen
20:40 The Last Right Pathé City
20:40 After We Collided Pathé de Munt
20:40 Antoinette dans les Cévennes Pathé Tuschinski
20:45 Sweet Thing Cinecenter
20:45 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
20:45 Tenet Filmhallen
20:45 The Painted Bird Het Ketelhuis
20:45 Tenet The Movies
20:50 The Nest Pathé City
20:50 Honest Thief Pathé de Munt
21:00 I Am Greta Cinecenter
21:00 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 After We Collided Euroscoop Amsterdam Noord
21:00 Tenet EYE Film Instituut Nederland
21:00 On the Rocks FC Hyena
21:00 Kajillionaire Filmhallen
21:00 Sweet Thing Filmtheater Rialto
21:00 Tenet Pathé Arena
21:00 Buladó Pathé de Munt
21:00 Made in Italy Pathé Tuschinski
21:10 The Nest Filmhallen
21:10 Antoinette dans les Cévennes Pathé City
21:10 The New Mutants Pathé de Munt
21:15 On the Rocks Cinecenter
21:15 Tenet Euroscoop Amsterdam Noord
21:15 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
21:15 Kajillionaire FC Hyena
21:15 Babyteeth Filmhallen
21:15 Marionette Het Ketelhuis
21:15 Todo Sobre Mi Madre LAB111
21:15 Tenet Pathé de Munt
21:15 Corpus Christi The Movies
21:20 Kajillionaire Pathé City
21:20 The Nest Pathé Tuschinski
21:25 Kajillionaire Studio/K
21:30 Corpus Christi Cinecenter
21:30 On the Rocks Filmhallen
21:30 I Am Greta Kriterion
21:30 Footloose LAB111
21:30 On the Rocks The Movies
21:35 Honest Thief Pathé City
21:40 Antebellum Pathé de Munt
21:40 The Nest Studio/K
21:45 Honest Thief Euroscoop Amsterdam Noord
21:45 Été 85 Filmhallen
21:45 Corpus Christi Het Ketelhuis
21:45 After We Collided Pathé Arena
21:50 Honest Thief Pathé de Munt
22:00 Paranoia De Uitkijk
22:00 Rogue Euroscoop Amsterdam Noord
22:00 Kajillionaire Filmtheater Rialto
22:00 Sneak Preview Kriterion
22:00 Honest Thief Pathé Arena
22:00 After We Collided Pathé de Munt
22:05 Ahmet Iki Gözüm Pathé Arena
22:10 Rogue Pathé Arena
22:10 Rogue Pathé de Munt
22:15 Antebellum Euroscoop Amsterdam Noord
22:15 Unhinged Pathé de Munt
22:20 Antebellum Pathé Arena
22:30 The New Mutants Euroscoop Amsterdam Noord
22:30 The War With Grandpa Pathé Arena
22:45 Unhinged Euroscoop Amsterdam Noord
top woensdag 28-10-2020
09:50 De Schooltuin Pathé Arena
09:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
09:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
09:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Arena
10:00 Chili Pathé Arena
10:00 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
10:05 The Racer Pathé Arena
10:05 De Magische Poort (NL) Pathé Arena
10:10 De Piraten van Hiernaast Pathé de Munt
10:10 De Schooltuin Pathé de Munt
10:10 Casanova's Pathé de Munt
10:10 Shirley Pathé Tuschinski
10:15 The Personal History of David Copperfield Filmhallen
10:15 Rogue Pathé de Munt
10:20 De Magische Poort (NL) Pathé de Munt
10:20 Casanova's Pathé Tuschinski
10:25 Poeslief Pathé de Munt
10:30 Loving Cinecenter
10:30 Poeslief Het Ketelhuis
10:30 Honest Thief Pathé Arena
10:30 The Lord of the Rings: The Two Towers Pathé City
10:30 Tenet Pathé de Munt
10:30 Lizzie Pathé Tuschinski
10:35 Kajillionaire Pathé City
10:40 Rogue Pathé Arena
10:40 Honest Thief Pathé City
10:40 The Secret: Dare to Dream Pathé de Munt
10:40 The War With Grandpa Pathé de Munt
10:40 The Secret: Dare to Dream Pathé Tuschinski
10:45 Cunningham EYE Film Instituut Nederland
10:45 Paradise drifters Filmhallen
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Het Ketelhuis
10:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
10:45 After We Collided Pathé Arena
10:50 Kajillionaire Filmhallen
10:50 After We Collided Pathé de Munt
11:00 EOS: Hokusai - Beyond the Great Wave Cinecenter
11:00 Poeslief Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 Chili Euroscoop Amsterdam Noord
11:00 Valley of the Gods EYE Film Instituut Nederland
11:00 Poeslief Filmhallen
11:00 I Am Greta Het Ketelhuis
11:00 Gentlemen Prefer Blondes LAB111
11:00 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathé Arena
11:00 Antebellum Pathé City
11:00 Chili Pathé de Munt
11:00 Misbehaviour Pathé Tuschinski
11:10 Tenet Pathé Arena
11:10 The Tobacconist Pathé City
11:15 Casanova's Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:15 The Painted Bird EYE Film Instituut Nederland
11:15 The Nest Filmhallen
11:15 Le Mépris LAB111
11:15 Antebellum Pathé de Munt
11:20 The Secret: Dare to Dream Pathé Arena
11:20 Casanova's Pathé Arena
11:20 The Racer Pathé City
11:20 Honest Thief Pathé de Munt
11:25 The War With Grandpa Pathé Arena
11:30 On the Rocks Cinecenter
11:30 The War With Grandpa Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 De Magische Poort (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 100% Wolf (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
11:30 Jeanne d'Arc EYE Film Instituut Nederland
11:30 I Am Greta Filmhallen
11:30 Honest Thief Pathé Arena
11:30 Tenet Pathé City
11:30 Buladó Studio/K
11:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
11:35 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé de Munt
11:40 Tenet Studio/K
11:45 Antoinette dans les Cévennes Cinecenter
11:45 On the Rocks Filmhallen
11:55 Honest Thief Pathé Arena
12:00 Rocks Filmhallen
12:00 Été 85 Filmtheater Rialto
12:00 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé de Munt
12:05 De Grote Sinterklaasfilm Pathé Arena
12:05 Bigfoot Family (NL) Studio/K
12:10 Chili Pathé Tuschinski
12:15 The Secret Garden Euroscoop Amsterdam Noord
12:15 Deux Filmhallen
12:15 Rocks Kriterion
12:15 After We Collided Pathé Arena
12:15 I Am Greta Pathé de Munt
12:15 Honest Thief Pathé de Munt
12:20 The Painted Bird Filmtheater Rialto
12:20 De Grote Sinterklaasfilm Pathé de Munt
12:20 Bigfoot Family Pathé de Munt
12:25 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathé Arena
12:30 Bigfoot Family (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
12:30 Bigfoot Family (NL) FC Hyena
12:30 Sweet Thing Kriterion
12:30 Poeslief Pathé Tuschinski
12:40 Deux Pathé Tuschinski
12:45 Trolls Wereldtour (NL) Euroscoop Amsterdam Noord
12:45 Helmut Newton: The Bad and the Beautiful Filmhallen
12:45 Engel Het Ketelhuis
12:45 Jackie en Oopjen Pathé de Munt
12:50 The Personal History of David Copperfield Pathé City
12:50 De Schooltuin Pathé de Munt
12:55 Bigfoot Family Pathé Arena
13:00 De Grote Sinterklaasfilm Euroscoop Amsterdam Noord
13:00 Corpus Christi EYE Film Instituut Nederland
13:00 100% Wolf (NL) FC Hyena
13:00 On the Rocks Filmhallen
13:00 Lara Filmhallen
13:00 Prison for Profit Filmtheater Rialto
13:00 Marona (NL) Het Ketelhuis
13:00 Tenet Pathé Arena
13:00 Chili Pathé City
13:00 Engel Pathé de Munt
13:05 Honest Thief Pathé Arena
13:10 Bigfoot Family Pathé Tuschinski
13:15 Jackie en Oopjen Het Ketelhuis
13:15 I Am Greta Kriterion
13:15 Jackie Brown LAB111
13:15