home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Nijmegen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 21-02-2018
18:30 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
18:30 M. LUX
18:30 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Walstraat
18:45 Gek van Oranje Vue Nijmegen Walstraat
18:50 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
19:00 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
19:00 The Party Filmhuis O42
 
19:00 The Shape of Water LUX
19:00 The Post LUX
19:00 Marlina the murderer LUX
19:10 Downsizing CineMec Nijmegen
19:10 The Insult LUX
19:15 The Post CineMec Nijmegen
19:30 Manchester by the Sea Radboud Universiteit Nijmegen
 
19:35 Médecin de campagne LUX
19:40 The Shape of Water CineMec Nijmegen
20:00 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
20:15 Den of Thieves CineMec Nijmegen
20:15 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Plein
20:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
20:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhuis O42
20:30 Ma' Rosa Filmhuis O42
20:30 12 Strong Vue Nijmegen Walstraat
20:40 Wild LUX
21:00 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
21:00 Darkest Hour LUX
21:00 Patser Vue Nijmegen Walstraat
21:15 Maze Runner: The Death Cure 3D CineMec Nijmegen
21:15 The Florida Project LUX
21:15 Winchester: The House That Ghosts Built Vue Nijmegen Walstraat
21:30 The Leisure Seeker LUX
21:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
21:30 The Shape of Water LUX
21:45 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
21:45 Call Me by Your Name LUX
22:00 12 Strong CineMec Nijmegen
22:15 Winchester: The House That Ghosts Built CineMec Nijmegen
top donderdag 22-02-2018
10:30 Jumanji: Welcome to the Jungle CineMec Nijmegen
10:30 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) CineMec Nijmegen
10:35 Médecin de campagne CineMec Nijmegen
10:45 The Post CineMec Nijmegen
11:00 Den of Thieves CineMec Nijmegen
11:30 Game Night CineMec Nijmegen
11:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
12:00 Every Day CineMec Nijmegen
12:00 Geumul Filmhuis O42
12:00 Le Mépris Filmhuis O42
12:00 Het leven is vurrukkulluk LUX
12:00 M. LUX
12:00 I, Tonya LUX
12:15 The Post LUX
12:15 Hannah LUX
12:20 Marlina the murderer LUX
12:50 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
13:00 The Shape of Water CineMec Nijmegen
13:20 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
13:30 Wild LUX
13:50 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri CineMec Nijmegen
13:55 The Shape of Water LUX
14:00 Den of Thieves CineMec Nijmegen
14:00 Las hijas de Abril Filmhuis O42
14:05 Médecin de campagne LUX
14:10 Wild CineMec Nijmegen
14:15 Ma' Rosa Filmhuis O42
14:20 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
14:20 Hannah LUX
14:25 The Post LUX
14:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
14:40 Early Man LUX
15:15 Game Night CineMec Nijmegen
15:40 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
15:45 12 Strong CineMec Nijmegen
16:00 Every Day CineMec Nijmegen
16:00 The Square Filmhuis O42
16:15 Call Me by Your Name LUX
16:20 Black Panther CineMec Nijmegen
16:20 The Shape of Water LUX
16:25 Darkest Hour LUX
16:30 Visages, villages Filmhuis O42
16:40 The Insult LUX
16:40 The Florida Project LUX
16:50 I, Tonya LUX
17:00 Wild CineMec Nijmegen
17:30 Game Night CineMec Nijmegen
17:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
17:40 The Greatest Showman CineMec Nijmegen
18:10 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
18:10 The Leisure Seeker LUX
18:30 De Wilde Stad CineMec Nijmegen
18:30 On Body and Soul Filmhuis O42
18:30 Gek van Oranje Vue Nijmegen Walstraat
18:45 Médecin de campagne LUX
18:45 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
18:50 The Shape of Water LUX
19:00 The Post CineMec Nijmegen
19:00 The Party Filmhuis O42
19:00 Hannah LUX
19:05 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
19:10 Every Day CineMec Nijmegen
19:20 The Post LUX
19:25 The Insult LUX
19:30 Maze Runner: The Death Cure Vue Nijmegen Walstraat
19:45 Game Night CineMec Nijmegen
20:00 Cat on a hot tin Roof CineMec Nijmegen
20:00 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
20:15 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Plein
20:30 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
20:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhuis O42
20:30 Marlina the murderer LUX
20:40 The Shape of Water CineMec Nijmegen
20:40 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
20:45 Ma' Rosa Filmhuis O42
20:45 Game Night Vue Nijmegen Walstraat
21:00 The Florida Project LUX
21:00 Den of Thieves Vue Nijmegen Walstraat
21:05 Darkest Hour LUX
21:15 I, Tonya LUX
21:20 Den of Thieves CineMec Nijmegen
21:30 The Shape of Water LUX
21:40 Maze Runner: The Death Cure 3D CineMec Nijmegen
21:45 Call Me by Your Name LUX
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
22:00 Game Night CineMec Nijmegen
top vrijdag 23-02-2018
10:30 Wild CineMec Nijmegen
10:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
10:40 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) CineMec Nijmegen
10:40 Den of Thieves CineMec Nijmegen
10:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri CineMec Nijmegen
11:00 Every Day CineMec Nijmegen
11:40 Game Night CineMec Nijmegen
12:00 Geumul Filmhuis O42
12:00 Le Mépris Filmhuis O42
12:00 Het leven is vurrukkulluk LUX
12:00 M. LUX
12:00 I, Tonya LUX
12:15 12 Strong CineMec Nijmegen
12:15 Hannah LUX
12:15 The Post LUX
12:20 Marlina the murderer LUX
12:30 Médecin de campagne CineMec Nijmegen
13:10 The Post CineMec Nijmegen
13:15 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) CineMec Nijmegen
13:20 Den of Thieves CineMec Nijmegen
13:30 Wild LUX
13:40 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
13:45 Ferdinand (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:45 Diep in de Zee (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:55 The Shape of Water LUX
14:00 The Shape of Water CineMec Nijmegen
14:00 Las hijas de Abril Filmhuis O42
14:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Vue Nijmegen Walstraat
14:05 Médecin de campagne LUX
14:15 Ma' Rosa Filmhuis O42
14:20 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
14:20 Hannah LUX
14:25 The Post LUX
14:40 Early Man LUX
14:45 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
14:55 Diep in de Zee 3D (NL) CineMec Nijmegen
15:15 Ferdinand 3D (NL) CineMec Nijmegen
15:40 The Leisure Seeker LUX
15:45 Coco (NL) CineMec Nijmegen
16:00 Jumanji: Welcome to the Jungle CineMec Nijmegen
16:00 The Square Filmhuis O42
16:00 Coco (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:15 Call Me by Your Name LUX
16:15 Early Man (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:20 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
16:20 The Shape of Water LUX
16:25 Darkest Hour LUX
16:30 Visages, villages Filmhuis O42
16:30 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
16:40 Game Night CineMec Nijmegen
16:40 The Insult LUX
16:40 The Florida Project LUX
16:50 Wild CineMec Nijmegen
16:50 I, Tonya LUX
17:00 The Greatest Showman CineMec Nijmegen
17:40 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
18:10 Game Night CineMec Nijmegen
18:10 Marlina the murderer LUX
18:30 De Wilde Stad CineMec Nijmegen
18:30 On Body and Soul Filmhuis O42
18:40 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
18:45 Médecin de campagne LUX
18:45 Maze Runner: The Death Cure Vue Nijmegen Walstraat
18:50 Black Panther CineMec Nijmegen
18:50 The Shape of Water LUX
19:00 Every Day CineMec Nijmegen
19:00 The Party Filmhuis O42
19:00 Hannah LUX
19:00 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
19:05 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
19:15 Game Night Vue Nijmegen Walstraat
19:20 Call Me by Your Name LUX
19:20 The Post LUX
19:30 The Post CineMec Nijmegen
20:00 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
20:10 The Insult LUX
20:15 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Plein
20:30 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
20:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
20:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhuis O42
20:40 The Shape of Water CineMec Nijmegen
20:45 Ma' Rosa Filmhuis O42
21:00 Den of Thieves CineMec Nijmegen
21:00 The Florida Project LUX
21:05 Darkest Hour LUX
21:15 Game Night CineMec Nijmegen
21:15 I, Tonya LUX
21:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
21:30 Den of Thieves Vue Nijmegen Walstraat
21:45 Maze Runner: The Death Cure 3D CineMec Nijmegen
21:45 The Shape of Water LUX
21:45 Patser Vue Nijmegen Walstraat
22:00 The Post LUX
22:00 Winchester: The House That Ghosts Built Vue Nijmegen Walstraat
22:15 12 Strong CineMec Nijmegen
23:00 Women of Mafia CineMec Nijmegen
23:20 Den of Thieves CineMec Nijmegen
23:20 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
23:45 Game Night CineMec Nijmegen
top zaterdag 24-02-2018
00:00 Winchester: The House That Ghosts Built CineMec Nijmegen
10:30 Paddington 2 (NL) CineMec Nijmegen
10:30 Coco (NL) CineMec Nijmegen
10:30 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
10:40 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) CineMec Nijmegen
10:45 Ferdinand 3D (NL) CineMec Nijmegen
11:00 Black Panther CineMec Nijmegen
11:30 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) CineMec Nijmegen
12:00 I, Tonya LUX
12:00 Het leven is vurrukkulluk LUX
12:15 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) CineMec Nijmegen
12:15 Coco (NL) LUX
12:15 The Post LUX
12:20 Marlina the murderer LUX
12:20 Médecin de campagne LUX
12:45 Ferdinand (NL) CineMec Nijmegen
12:45 Diep in de Zee (NL) CineMec Nijmegen
12:45 Game Night CineMec Nijmegen
13:10 Coco (NL) CineMec Nijmegen
13:30 The Shape of Water CineMec Nijmegen
13:30 Wild LUX
13:30 Ferdinand (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:30 Coco (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:45 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
13:55 The Shape of Water LUX
14:00 The Silence of the Lambs CineMec Nijmegen
14:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Vue Nijmegen Walstraat
14:20 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
14:20 Hannah LUX
14:25 The Post LUX
14:30 De Hazenschool (NL) LUX
14:40 Early Man (NL) LUX
14:50 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
15:00 Diep in de Zee 3D (NL) CineMec Nijmegen
15:10 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
15:15 Les uns et les autres Filmhuis O42
15:30 Ferdinand (NL) CineMec Nijmegen
15:40 The Leisure Seeker LUX
16:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) CineMec Nijmegen
16:00 The Square Filmhuis O42
16:00 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
16:00 Diep in de Zee (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:15 De Wilde Stad CineMec Nijmegen
16:15 Call Me by Your Name LUX
16:15 Early Man (NL) Vue Nijmegen Plein
16:15 Gek van Oranje Vue Nijmegen Walstraat
16:15 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
16:20 The Shape of Water LUX
16:25 Darkest Hour LUX
16:40 Every Day CineMec Nijmegen
16:40 The Florida Project LUX
16:40 The Insult LUX
16:50 I, Tonya LUX
17:00 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
17:10 Jumanji: Welcome to the Jungle CineMec Nijmegen
17:45 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
18:00 Game Night CineMec Nijmegen
18:10 Marlina the murderer LUX
18:15 Wild CineMec Nijmegen
18:45 Médecin de campagne LUX
18:45 Maze Runner: The Death Cure Vue Nijmegen Walstraat
18:50 The Shape of Water LUX
19:00 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
19:00 Visages, villages Filmhuis O42
19:00 The Party Filmhuis O42
19:00 Hannah LUX
19:00 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
19:05 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
19:15 Game Night Vue Nijmegen Walstraat
19:20 Call Me by Your Name LUX
19:20 The Post LUX
19:30 The Post CineMec Nijmegen
19:40 Every Day CineMec Nijmegen
20:00 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
20:10 The Insult LUX
20:15 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
20:15 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Plein
20:30 The Shape of Water CineMec Nijmegen
20:45 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
20:45 The Killing of a Sacred Deer Filmhuis O42
20:45 Ma' Rosa Filmhuis O42
21:00 The Florida Project LUX
21:05 Darkest Hour LUX
21:15 I, Tonya LUX
21:20 Den of Thieves CineMec Nijmegen
21:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
21:30 Den of Thieves Vue Nijmegen Walstraat
21:45 Game Night CineMec Nijmegen
21:45 The Shape of Water LUX
21:45 Patser Vue Nijmegen Walstraat
22:00 The Post LUX
22:00 Winchester: The House That Ghosts Built Vue Nijmegen Walstraat
22:10 Maze Runner: The Death Cure 3D CineMec Nijmegen
22:20 Black Panther CineMec Nijmegen
22:50 12 Strong CineMec Nijmegen
23:20 Den of Thieves CineMec Nijmegen
23:45 Women of Mafia CineMec Nijmegen
top zondag 25-02-2018
00:00 Game Night CineMec Nijmegen
00:20 Winchester: The House That Ghosts Built CineMec Nijmegen
10:25 Ferdinand (NL) CineMec Nijmegen
10:30 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) CineMec Nijmegen
10:30 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) CineMec Nijmegen
10:30 Loving Vincent LUX
10:35 Paddington 2 (NL) CineMec Nijmegen
10:35 Diep in de Zee (NL) CineMec Nijmegen
10:40 The Post LUX
10:45 The Last Fight LUX
10:50 Jumanji: Welcome to the Jungle CineMec Nijmegen
10:55 Rita & Krokodil (NL) LUX
11:00 The Godfather CineMec Nijmegen
11:00 De Hazenschool (NL) LUX
11:15 Diep in de Zee 3D (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:15 Early Man (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:30 Coco (NL) LUX
11:30 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) Vue Nijmegen Walstraat
12:00 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
12:00 I, Tonya LUX
12:20 M. LUX
12:30 Coco (NL) CineMec Nijmegen
12:30 Marlina the murderer LUX
12:30 Het leven is vurrukkulluk LUX
12:40 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) CineMec Nijmegen
12:50 The Shape of Water CineMec Nijmegen
12:50 Game Night CineMec Nijmegen
13:00 The Shape of Water LUX
13:05 Hannah LUX
13:15 Diep in de Zee (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:20 Women of Mafia CineMec Nijmegen
13:30 Wild LUX
13:30 Early Man (NL) Vue Nijmegen Plein
13:30 Coco (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:45 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Plein
13:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) Vue Nijmegen Walstraat
14:00 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
14:15 Visages, villages Filmhuis O42
14:15 Les uns et les autres Filmhuis O42
14:15 Médecin de campagne LUX
14:20 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
14:25 The Post LUX
14:30 EOS: Cézanne - Portraits of a Life LUX
14:30 Michel, acteur verliest de woorden LUX
14:40 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
14:40 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
14:50 Ferdinand (NL) CineMec Nijmegen
15:00 Women of Mafia CineMec Nijmegen
15:10 Early Man (NL) LUX
15:30 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) CineMec Nijmegen
15:30 Ferdinand (NL) Vue Nijmegen Walstraat
15:40 The Leisure Seeker LUX
15:45 Maze Runner: The Death Cure 3D Vue Nijmegen Plein
16:00 Downsizing LUX
16:00 Ted & Het Geheim van Koning Midas (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:15 De Wilde Stad CineMec Nijmegen
16:15 The Woman Who Left Filmhuis O42
16:15 Call Me by Your Name LUX
16:15 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
16:15 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
16:25 Darkest Hour LUX
16:30 Maze Runner: The Death Cure 3D CineMec Nijmegen
16:40 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
16:40 The Florida Project LUX
16:50 The Shape of Water LUX
16:50 I, Tonya LUX
17:05 The Insult LUX
17:10 Every Day CineMec Nijmegen
17:30 Wild CineMec Nijmegen
17:35 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
18:00 The Shape of Water CineMec Nijmegen
18:00 Gek van Oranje Vue Nijmegen Walstraat
18:10 The Leisure Seeker LUX
18:15 On Body and Soul Filmhuis O42
18:15 The Greatest Showman Vue Nijmegen Walstraat
18:30 Black Panther CineMec Nijmegen
18:30 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
18:45 Médecin de campagne LUX
18:45 I, Tonya LUX
19:00 Every Day CineMec Nijmegen
19:00 Hannah LUX
19:05 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
19:15 Game Night CineMec Nijmegen
19:25 The Insult LUX
19:30 The Post CineMec Nijmegen
19:40 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
20:00 The Shape of Water LUX
20:00 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
20:15 The Post LUX
20:15 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Plein
20:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
20:30 The Goddess Project Filmhuis O42
20:30 Ma' Rosa Filmhuis O42
20:30 Marlina the murderer LUX
20:30 Sneak Preview Vue Nijmegen Walstraat
20:45 The Shape of Water CineMec Nijmegen
20:45 Den of Thieves Vue Nijmegen Walstraat
21:00 The Florida Project LUX
21:00 Game Night Vue Nijmegen Walstraat
21:05 Darkest Hour LUX
21:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
21:20 Den of Thieves CineMec Nijmegen
21:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri CineMec Nijmegen
21:30 I, Tonya LUX
21:40 12 Strong CineMec Nijmegen
21:45 Call Me by Your Name LUX
22:10 Game Night CineMec Nijmegen
22:15 Winchester: The House That Ghosts Built CineMec Nijmegen
top maandag 26-02-2018
10:30 Ferdinand (NL) CineMec Nijmegen
10:30 Every Day CineMec Nijmegen
10:40 Wild CineMec Nijmegen
11:00 Bob de Bouwer - Mega Machines (NL) CineMec Nijmegen
11:15 Den of Thieves CineMec Nijmegen
12:00 Geumul Filmhuis O42
12:00 Le Mépris Filmhuis O42
12:00 Het leven is vurrukkulluk LUX
12:00 M. LUX
12:00 I, Tonya LUX
12:15 Hannah LUX
12:15 The Post LUX
12:20 Marlina the murderer LUX
12:45 Ted & Het Geheim van Koning Midas 3D (NL) CineMec Nijmegen
12:50 The Shape of Water CineMec Nijmegen
13:30 Wild LUX
13:50 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri CineMec Nijmegen
13:55 The Shape of Water LUX
14:00 Las hijas de Abril Filmhuis O42
14:05 Médecin de campagne LUX
14:15 Ma' Rosa Filmhuis O42
14:20 Game Night CineMec Nijmegen
14:20 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
14:20 Hannah LUX
14:25 The Post LUX
14:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
14:40 Early Man LUX
14:50 Early Man (NL) CineMec Nijmegen
15:30 Jumanji: Welcome to the Jungle CineMec Nijmegen
15:40 The Leisure Seeker LUX
16:00 The Square Filmhuis O42
16:15 Call Me by Your Name LUX
16:20 12 Strong CineMec Nijmegen
16:20 The Shape of Water LUX
16:25 Darkest Hour LUX
16:30 Visages, villages Filmhuis O42
16:40 Wild CineMec Nijmegen
16:40 The Insult LUX
16:40 The Florida Project LUX
16:50 The Greatest Showman CineMec Nijmegen
16:50 I, Tonya LUX
17:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
17:40 Gek van Oranje CineMec Nijmegen
18:00 Game Night CineMec Nijmegen
18:10 The Leisure Seeker LUX
18:15 On Body and Soul Filmhuis O42
18:30 De Wilde Stad CineMec Nijmegen
18:30 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Walstraat
18:30 Every Day Vue Nijmegen Walstraat
18:40 The Post CineMec Nijmegen
18:45 Médecin de campagne LUX
18:45 Game Night Vue Nijmegen Walstraat
18:50 The Shape of Water LUX
19:00 The Party Filmhuis O42
19:00 Hannah LUX
19:05 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri LUX
19:10 Every Day CineMec Nijmegen
19:20 Fifty Shades Freed CineMec Nijmegen
19:20 The Post LUX
19:25 The Insult LUX
20:00 Médecin de campagne CineMec Nijmegen
20:00 Black Panther 3D Vue Nijmegen Plein
20:15 Gladiator CineMec Nijmegen
20:30 Black Panther 3D CineMec Nijmegen
20:30 The Killing of a Sacred Deer Filmhuis O42
20:30 Ma' Rosa Filmhuis O42
20:30 Marlina the murderer LUX
20:40 The Shape of Water CineMec Nijmegen
20:45 Den of Thieves Vue Nijmegen Walstraat
21:00 The Florida Project LUX
21:00 Maze Runner: The Death Cure Vue Nijmegen Walstraat
21:05 Darkest Hour LUX
21:15 Game Night CineMec Nijmegen
21:15 I, Tonya LUX
21:15 Fifty Shades Freed Vue Nijmegen Walstraat
21:30 Maze Runner: The Death Cure 3D CineMec Nijmegen
21:30 The Shape of Water LUX
21:45 Den of Thieves CineMec Nijmegen
21:45 Call Me by Your Name LUX
21:45 The Post LUX
22:15 Winchester: The House That Ghosts Built CineMec Nijmegen

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Nijmegen