home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Nijmegen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 16-10-2019
15:30 Stalker Filmhuis O42
15:30 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
15:30 The Lion King Vue Nijmegen Walstraat
15:45 Joker LUX
15:45 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
15:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Vue Nijmegen Plein
15:45 De Club van Lelijke Kinderen Vue Nijmegen Walstraat
 
16:00 Jinpa Filmhuis O42
16:00 De Club van Lelijke Kinderen LUX
16:00 Misfit 2 Pathé Nijmegen
16:10 Joker Pathé Nijmegen
16:15 Wallay LUX
16:15 Kapsalon Romy LUX
16:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
 
16:15 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Plein
16:20 De Brief voor Sinterklaas Pathé Nijmegen
16:30 Ad Astra LUX
16:30 Joker Vue Nijmegen Walstraat
16:40 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
16:45 Nina Wu LUX
17:00 Dolor y gloria LUX
17:45 Tigers Are Not Afraid Filmhuis O42
17:45 Your Mum and Dad LUX
18:15 Joker Pathé Nijmegen
18:15 The Lion King Vue Nijmegen Walstraat
18:15 F*ck de liefde Vue Nijmegen Walstraat
18:30 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
18:30 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
18:45 Puck & Hans - Made in Holland Filmhuis O42
18:45 Kapsalon Romy LUX
18:45 De Patrick LUX
19:00 Instinct LUX
19:00 Fisherman's Friends LUX
19:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
19:00 The Goldfinch Pathé Nijmegen
19:20 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
19:30 Our Time Filmhuis O42
19:30 Dolor y gloria LUX
19:30 Snelweg NL LUX
19:40 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
19:45 Dirty God LUX
19:45 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Walstraat
20:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
20:00 Ladies Night: Wat is dan Liefde Vue Nijmegen Plein
20:15 Out of the past Filmhuis O42
20:15 Joker Vue Nijmegen Plein
20:45 Maleficent 2 Pathé Nijmegen
20:45 Gemini Man Vue Nijmegen Walstraat
21:00 Joker LUX
21:00 Joker Pathé Nijmegen
21:00 Maleficent 2 Vue Nijmegen Walstraat
21:05 Once Upon a Time ... in Hollywood LUX
21:15 The Goldfinch LUX
21:15 Gemini Man Pathé Nijmegen
21:30 Miles Davis: Birth of the Cool LUX
21:45 After the Wedding LUX
21:55 Piranhas LUX
22:00 Nina Wu LUX
22:00 Ad Astra Pathé Nijmegen
22:10 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
22:15 Joker Pathé Nijmegen
22:40 Good Boys Pathé Nijmegen
top donderdag 17-10-2019
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken Pathé Nijmegen
09:00 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
09:00 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
09:15 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
09:30 Joker Pathé Nijmegen
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
10:00 Angry Birds 2 (NL) Pathé Nijmegen
10:15 Wallay LUX
10:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Nijmegen
10:40 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken Pathé Nijmegen
10:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
10:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:00 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:15 Before the Frost LUX
11:15 De Club van Lelijke Kinderen Vue Nijmegen Walstraat
11:20 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
11:30 Grimm (re-edit) LUX
11:40 The Lion King (NL) Pathé Nijmegen
11:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
11:45 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL) LUX
12:00 Binti Filmhuis O42
12:00 Portrait de la jeune fille en feu LUX
12:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
12:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
12:15 After the Wedding LUX
12:15 De Club van Lelijke Kinderen LUX
12:15 De Brief voor Sinterklaas Pathé Nijmegen
12:20 Maleficent 2 Pathé Nijmegen
13:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
13:00 Misfit 2 Vue Nijmegen Walstraat
13:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:30 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:40 The Goldfinch LUX
13:50 Misfit 2 Pathé Nijmegen
14:00 Fisherman's Friends LUX
14:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
14:00 Joker Pathé Nijmegen
14:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
14:15 Diego Maradona Filmhuis O42
14:15 Lotte op zoek naar de draken LUX
14:30 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin LUX
14:30 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
14:45 Instinct LUX
15:00 Maleficent 2 Pathé Nijmegen
15:00 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Walstraat
15:15 Joker LUX
15:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
15:30 Everest: De Jonge Yeti (NL) Vue Nijmegen Walstraat
15:40 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
15:45 Joker Vue Nijmegen Plein
15:45 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
15:50 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Nijmegen
16:00 Woyzeck Filmhuis O42
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Plein
16:15 ZOOks (NL) LUX
16:15 De Club van Lelijke Kinderen LUX
16:15 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
16:15 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
16:25 An Unexpected Love LUX
16:40 Portrait de la jeune fille en feu LUX
16:40 De Belofte van Pisa Pathé Nijmegen
16:45 The Swallows of Kabul Filmhuis O42
16:45 Ad Astra Pathé Nijmegen
16:50 De Patrick LUX
17:00 Dolor y gloria LUX
17:30 Gemini Man Pathé Nijmegen
17:40 Downton Abbey Pathé Nijmegen
17:45 F*ck de liefde Vue Nijmegen Walstraat
17:50 Joker Pathé Nijmegen
18:00 Celibaat Filmhuis O42
18:00 Pavarotti LUX
18:15 Abominable 3D Vue Nijmegen Plein
18:15 Gemini Man Vue Nijmegen Walstraat
18:20 Downton Abbey LUX
18:30 De Belofte van Pisa Filmhuis O42
18:30 The Lion King 3D Pathé Nijmegen
18:45 Fisherman's Friends LUX
18:45 Maleficent 2 Vue Nijmegen Plein
19:00 Kapsalon Romy LUX
19:00 Instinct LUX
19:00 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
19:00 Joker Pathé Nijmegen
19:00 Wat Is Dan Liefde Vue Nijmegen Walstraat
19:15 Before the Frost LUX
19:15 After the Wedding LUX
19:15 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
19:30 Our Time Filmhuis O42
19:40 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
20:00 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Walstraat
20:15 Joker Pathé Nijmegen
20:30 A Fool's Paradise LUX
20:30 Portrait de la jeune fille en feu LUX
20:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
20:30 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
20:45 Joker Vue Nijmegen Plein
21:00 Dolor y gloria LUX
21:00 Joker LUX
21:00 F*ck de liefde Vue Nijmegen Walstraat
21:15 An Unexpected Love LUX
21:15 The Goldfinch LUX
21:15 Haunt Pathé Nijmegen
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood LUX
21:30 Joker Pathé Nijmegen
21:30 Joker Vue Nijmegen Plein
21:30 Haunt Vue Nijmegen Walstraat
21:40 Angel Has Fallen Pathé Nijmegen
21:45 Nina Wu LUX
22:00 Gemini Man Pathé Nijmegen
22:15 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
22:50 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
23:00 Haunt Pathé Nijmegen
top vrijdag 18-10-2019
08:55 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken Pathé Nijmegen
09:00 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
09:30 Joker Pathé Nijmegen
09:50 Angry Birds 2 (NL) Pathé Nijmegen
09:50 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
10:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
10:15 ZOOks (NL) LUX
10:30 De Brief voor Sinterklaas Pathé Nijmegen
10:40 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
11:00 Downton Abbey LUX
11:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:10 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
11:15 Before the Frost LUX
11:15 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:30 Piranhas LUX
11:30 De Club van Lelijke Kinderen Vue Nijmegen Walstraat
11:45 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL) LUX
11:45 Misfit 2 Pathé Nijmegen
12:00 Our Time Filmhuis O42
12:00 Monos Filmhuis O42
12:00 Kapsalon Romy LUX
12:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Nijmegen
12:10 The Lion King (NL) Pathé Nijmegen
12:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
12:15 After the Wedding LUX
12:15 De Club van Lelijke Kinderen LUX
12:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
12:25 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
12:50 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
13:15 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Walstraat
13:25 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
13:30 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:40 The Goldfinch LUX
13:40 Your Mum and Dad LUX
13:45 Joker Pathé Nijmegen
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:50 Fisherman's Friends LUX
13:50 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
14:00 Binti Filmhuis O42
14:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
14:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
14:15 Lotte op zoek naar de draken LUX
14:30 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin LUX
14:40 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
14:45 Instinct LUX
14:45 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Nijmegen
15:00 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
15:00 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
15:40 Joker LUX
15:40 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
15:45 Manta Ray Filmhuis O42
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:00 De Club van Lelijke Kinderen LUX
16:00 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
16:00 Joker Vue Nijmegen Plein
16:00 Misfit 2 Vue Nijmegen Walstraat
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:15 Supa Modo LUX
16:15 An Unexpected Love LUX
16:15 Kapsalon Romy LUX
16:15 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
16:15 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Plein
16:30 De Belofte van Pisa Pathé Nijmegen
16:40 Portrait de la jeune fille en feu LUX
17:00 Dolor y gloria LUX
17:00 Misfit 2 Pathé Nijmegen
17:00 Maleficent 2 Pathé Nijmegen
17:10 The Goldfinch Pathé Nijmegen
17:15 Joker Pathé Nijmegen
18:00 Puck & Hans - Made in Holland Filmhuis O42
18:00 Grimm (re-edit) LUX
18:00 The Lion King 3D Pathé Nijmegen
18:00 Abominable 3D Vue Nijmegen Walstraat
18:20 Downton Abbey LUX
18:20 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
18:40 Downton Abbey Pathé Nijmegen
18:45 Jinpa Filmhuis O42
18:45 Fisherman's Friends LUX
18:45 F*ck de liefde Vue Nijmegen Plein
18:45 Maleficent 2 Vue Nijmegen Walstraat
19:00 Portrait de la jeune fille en feu LUX
19:00 Joker Pathé Nijmegen
19:00 Wat Is Dan Liefde Vue Nijmegen Walstraat
19:15 Before the Frost LUX
19:15 After the Wedding LUX
19:15 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
19:30 Stalker Filmhuis O42
19:30 Dolor y gloria LUX
19:30 Instinct LUX
20:00 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
20:00 Joker Vue Nijmegen Plein
20:15 Pavarotti LUX
20:15 Joker Pathé Nijmegen
20:20 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
20:30 De Belofte van Pisa Filmhuis O42
20:40 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
20:45 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Walstraat
21:00 Joker LUX
21:00 Maleficent 2 Pathé Nijmegen
21:15 The Goldfinch LUX
21:20 Haunt Pathé Nijmegen
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood LUX
21:30 Joker Pathé Nijmegen
21:30 Joker Vue Nijmegen Plein
21:30 Gemini Man Vue Nijmegen Walstraat
21:30 Haunt Vue Nijmegen Walstraat
21:35 De Patrick LUX
21:45 An Unexpected Love LUX
21:45 Nina Wu LUX
21:45 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
22:00 Instinct LUX
22:45 Ad Astra Pathé Nijmegen
22:50 Joker Pathé Nijmegen
23:00 It Chapter Two Pathé Nijmegen
23:15 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
23:30 Angel Has Fallen Pathé Nijmegen
23:45 Gemini Man Pathé Nijmegen
top zaterdag 19-10-2019
00:05 Haunt Pathé Nijmegen
00:10 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
08:55 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken Pathé Nijmegen
09:00 De Brief voor Sinterklaas Pathé Nijmegen
09:00 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
09:00 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
09:45 Joker Pathé Nijmegen
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
10:45 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
11:00 Downton Abbey LUX
11:00 The Lion King (NL) Pathé Nijmegen
11:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Nijmegen
11:00 Misfit 2 Vue Nijmegen Walstraat
11:05 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
11:15 Before the Frost LUX
11:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:30 Piranhas LUX
11:30 De Club van Lelijke Kinderen Vue Nijmegen Walstraat
11:45 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL) LUX
11:45 Maleficent 2 Pathé Nijmegen
12:00 Manta Ray Filmhuis O42
12:00 Celibaat Filmhuis O42
12:00 Kapsalon Romy LUX
12:15 De Club van Lelijke Kinderen LUX
12:15 After the Wedding LUX
12:20 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
12:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
12:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
13:00 Misfit 2 Pathé Nijmegen
13:00 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
13:00 The Lion King (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:20 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
13:30 Solyaris Filmhuis O42
13:30 Miles Davis: Birth of the Cool LUX
13:30 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Plein
13:30 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:40 The Goldfinch LUX
13:40 Your Mum and Dad LUX
13:45 Joker Pathé Nijmegen
13:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Vue Nijmegen Plein
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:50 Fisherman's Friends LUX
14:00 Binti Filmhuis O42
14:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
14:15 Lotte op zoek naar de draken LUX
14:30 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin LUX
14:30 Angry Birds 2 (NL) Pathé Nijmegen
14:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
14:40 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
14:45 Instinct LUX
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
15:10 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Nijmegen
15:35 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
15:40 Joker LUX
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL) Vue Nijmegen Walstraat
15:45 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:00 Binti Filmhuis O42
16:00 Celle que vous croyez LUX
16:00 De Club van Lelijke Kinderen LUX
16:00 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Plein
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
16:15 An Unexpected Love LUX
16:15 Kapsalon Romy LUX
16:15 Joker Vue Nijmegen Plein
16:20 De Belofte van Pisa Pathé Nijmegen
16:40 Portrait de la jeune fille en feu LUX
16:40 Instinct Pathé Nijmegen
16:45 De Jeugd van Ivan Filmhuis O42
16:45 Ad Astra Pathé Nijmegen
17:00 Dolor y gloria LUX
17:00 Gemini Man Pathé Nijmegen
17:15 Joker Pathé Nijmegen
17:30 The Lion King 3D Pathé Nijmegen
18:00 Misfit 2 Pathé Nijmegen
18:00 Abominable 3D Vue Nijmegen Walstraat
18:15 Grimm (re-edit) LUX
18:15 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
18:20 Downton Abbey LUX
18:30 De Belofte van Pisa Filmhuis O42
18:45 Fisherman's Friends LUX
18:45 Maleficent 2 Vue Nijmegen Walstraat
19:00 Portrait de la jeune fille en feu LUX
19:00 Downton Abbey Pathé Nijmegen
19:00 Joker Pathé Nijmegen
19:00 F*ck de liefde Vue Nijmegen Plein
19:00 Wat Is Dan Liefde Vue Nijmegen Walstraat
19:15 Before the Frost LUX
19:15 After the Wedding LUX
19:30 Our Time Filmhuis O42
19:30 Dolor y gloria LUX
19:30 Instinct LUX
19:30 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
19:40 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
19:45 Joker Vue Nijmegen Plein
20:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
20:00 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
20:15 Pavarotti LUX
20:15 Joker Pathé Nijmegen
20:45 De Belofte van Pisa Filmhuis O42
20:45 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Walstraat
21:00 Joker LUX
21:00 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
21:15 The Goldfinch LUX
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood LUX
21:30 Joker Vue Nijmegen Plein
21:30 Gemini Man Vue Nijmegen Walstraat
21:30 Haunt Vue Nijmegen Walstraat
21:35 De Patrick LUX
21:40 Haunt Pathé Nijmegen
21:40 Joker Pathé Nijmegen
21:45 An Unexpected Love LUX
21:45 Nina Wu LUX
22:00 Instinct LUX
22:00 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
22:15 Angel Has Fallen Pathé Nijmegen
22:30 It Chapter Two Pathé Nijmegen
22:50 Joker Pathé Nijmegen
23:10 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
23:45 Hustlers Pathé Nijmegen
23:45 Gemini Man Pathé Nijmegen
top zondag 20-10-2019
00:05 Haunt Pathé Nijmegen
00:10 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
00:15 Haunt Pathé Nijmegen
09:00 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken Pathé Nijmegen
09:00 Ad Astra Pathé Nijmegen
09:00 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
09:00 Joker Pathé Nijmegen
09:20 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
09:40 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
10:00 De Brief voor Sinterklaas Pathé Nijmegen
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
10:30 Downton Abbey LUX
10:40 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
11:00 Before the Frost LUX
11:00 Opera: Turandot Pathé Nijmegen
11:00 De Brief voor Sinterklaas Vue Nijmegen Walstraat
11:00 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Vue Nijmegen Walstraat
11:30 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
11:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
11:40 Gemini Man Pathé Nijmegen
11:45 Lotte op zoek naar de draken LUX
11:45 Maleficent 2 Pathé Nijmegen
12:00 Our Time Filmhuis O42
12:00 De Spiegel Filmhuis O42
12:00 Kapsalon Romy LUX
12:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Nijmegen
12:15 After the Wedding LUX
12:45 De Club van Lelijke Kinderen LUX
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
13:00 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:10 Once Upon a Time ... in Hollywood LUX
13:15 De Club van Lelijke Kinderen Vue Nijmegen Walstraat
13:30 De Spiegel LUX
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Vue Nijmegen Plein
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Walstraat
13:40 The Goldfinch LUX
13:40 Misfit 2 Pathé Nijmegen
13:40 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
13:45 Fisherman's Friends LUX
13:45 The Lion King (NL) Pathé Nijmegen
14:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) LUX
14:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
14:10 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
14:15 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL) LUX
14:30 Nostalghia Filmhuis O42
14:30 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
14:30 Friends 25th: The One With The Anniversary Vue Nijmegen Plein
14:45 Instinct LUX
15:00 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin LUX
15:10 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
15:15 Binti Filmhuis O42
15:20 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
15:30 Joker Pathé Nijmegen
15:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Vue Nijmegen Walstraat
15:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:00 Celle que vous croyez LUX
16:00 De Club van Lelijke Kinderen LUX
16:00 Friends 25th: The One With The Anniversary Pathé Nijmegen
16:00 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Plein
16:00 Trouble (NL) Vue Nijmegen Walstraat
16:10 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
16:15 An Unexpected Love LUX
16:15 Kapsalon Romy LUX
16:15 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Nijmegen
16:30 Joker LUX
16:30 De Belofte van Pisa Pathé Nijmegen
16:40 Portrait de la jeune fille en feu LUX
16:40 Piranhas LUX
16:50 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
17:00 De Belofte van Pisa Filmhuis O42
17:00 Celibaat Filmhuis O42
17:00 Dolor y gloria LUX
17:10 Misfit 2 Pathé Nijmegen
17:40 Downton Abbey Pathé Nijmegen
18:00 F*ck de liefde Vue Nijmegen Walstraat
18:10 The Lion King 3D Pathé Nijmegen
18:15 Wat Is Dan Liefde Vue Nijmegen Walstraat
18:15 Haunt Vue Nijmegen Walstraat
18:25 Your Mum and Dad LUX
18:25 Joker Pathé Nijmegen
18:45 Fisherman's Friends LUX
18:45 Friends 25th: The One With The Anniversary Vue Nijmegen Plein
18:50 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
19:00 Instinct LUX
19:05 Portrait de la jeune fille en feu LUX
19:10 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
19:15 Before the Frost LUX
19:15 After the Wedding LUX
19:15 Instinct Pathé Nijmegen
19:30 Diego Maradona Filmhuis O42
19:30 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
19:30 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Plein
20:15 Pavarotti LUX
20:15 Joker LUX
20:15 Joker Pathé Nijmegen
20:30 Dolor y gloria LUX
20:30 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
20:30 Sneak Preview Vue Nijmegen Walstraat
20:45 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
20:45 Joker Vue Nijmegen Walstraat
21:00 Gemini Man Vue Nijmegen Walstraat
21:10 Angel Has Fallen Pathé Nijmegen
21:15 An Unexpected Love LUX
21:15 The Goldfinch LUX
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood LUX
21:30 Joker Pathé Nijmegen
21:40 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
21:40 Gemini Man Pathé Nijmegen
21:45 De Patrick LUX
21:45 Nina Wu LUX
22:00 Haunt Pathé Nijmegen
top maandag 21-10-2019
00:10 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
00:15 Haunt Pathé Nijmegen
10:30 Thomas de Stoomlocomotief, Opgraven & Ontdekken Pathé Nijmegen
10:30 De Brief voor Sinterklaas Pathé Nijmegen
10:45 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
11:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Nijmegen
11:15 The Goldfinch Pathé Nijmegen
11:20 The Lion King (NL) Pathé Nijmegen
11:20 Hustlers Pathé Nijmegen
11:30 Dolor y gloria LUX
11:30 Nina Wu LUX
12:00 Our Time Filmhuis O42
12:00 De Jeugd van Ivan Filmhuis O42
12:00 Portrait de la jeune fille en feu LUX
12:10 Angry Birds 2 (NL) Pathé Nijmegen
12:15 After the Wedding LUX
12:15 Joker Pathé Nijmegen
12:30 Downton Abbey LUX
12:30 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
12:45 The Goldfinch LUX
12:45 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Nijmegen
13:30 Piranhas LUX
13:30 Gemini Man Pathé Nijmegen
13:50 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Nijmegen
14:00 De Spiegel Filmhuis O42
14:00 Grimm (re-edit) LUX
14:00 Before the Frost LUX
14:00 Fisherman's Friends LUX
14:00 Singel 39 Pathé Nijmegen
14:20 Trouble (NL) Pathé Nijmegen
14:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Nijmegen
14:45 Instinct LUX
14:45 Joker Pathé Nijmegen
15:00 Pavarotti LUX
15:00 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Nijmegen
15:00 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
15:15 The Swallows of Kabul Filmhuis O42
15:15 Joker LUX
16:00 An Unexpected Love LUX
16:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
16:10 Misfit 2 Pathé Nijmegen
16:15 Stalker Filmhuis O42
16:15 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
16:30 De Patrick LUX
16:30 De Belofte van Pisa Pathé Nijmegen
16:40 Portrait de la jeune fille en feu LUX
16:45 The Swallows of Kabul LUX
16:45 The Lion King 3D Pathé Nijmegen
17:00 Domino Filmhuis O42
17:00 Dolor y gloria LUX
17:15 Celle que vous croyez LUX
17:15 Ad Astra Pathé Nijmegen
17:30 Joker Pathé Nijmegen
17:45 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
18:10 Downton Abbey Pathé Nijmegen
18:20 Downton Abbey LUX
18:30 The Goldfinch Pathé Nijmegen
18:30 F*ck de liefde Vue Nijmegen Walstraat
18:30 Gemini Man Vue Nijmegen Walstraat
18:45 De Belofte van Pisa Filmhuis O42
18:45 Fisherman's Friends LUX
19:00 Instinct LUX
19:00 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
19:00 Friends 25th: The One With The Anniversary Vue Nijmegen Plein
19:15 Before the Frost LUX
19:15 An Unexpected Love LUX
19:15 F*ck de liefde Pathé Nijmegen
19:20 Gemini Man 3D Pathé Nijmegen
19:30 Our Time Filmhuis O42
19:30 Portrait de la jeune fille en feu LUX
20:00 Instinct Pathé Nijmegen
20:00 Wat Is Dan Liefde Vue Nijmegen Plein
20:00 Maleficent 2 3D Vue Nijmegen Walstraat
20:15 Maleficent 2 3D Pathé Nijmegen
20:30 Your Mum and Dad LUX
20:30 Dolor y gloria LUX
20:30 Joker Pathé Nijmegen
20:45 Monos Filmhuis O42
20:45 Joker Vue Nijmegen Walstraat
20:50 Wat Is Dan Liefde Pathé Nijmegen
21:00 Joker LUX
21:15 Grimm (re-edit) LUX
21:15 The Goldfinch LUX
21:15 Haunt Vue Nijmegen Walstraat
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood LUX
21:30 Joker Pathé Nijmegen
21:40 Rambo: Last Blood Pathé Nijmegen
21:50 Gemini Man Pathé Nijmegen
22:00 Portrait de la jeune fille en feu LUX
22:00 Angel Has Fallen Pathé Nijmegen
22:05 Nina Wu LUX
22:15 Haunt Pathé Nijmegen

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Nijmegen