home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Filmagenda Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)

Voor alle leeftijden
Animatie, Fantasy
Zweden 2017
Duur: 62 min, Onze waardering: 6.5 van 10

Regie: Linda Hambäck
Stemmen: Stellan Skarsgård (Gordon), Melinda Kinnaman (Paddy), Tova Magnusson-Norling (Rabbit mother), Mingus Broman (Elliott), Felix Herngren (Valdermar), Tove Sacklén (Karin), Jan Vierth (Rabbit father)

...lees meer

Aanvangstijden Alkmaar↓ | Almere↓ | Amersfoort↓ | Amsterdam↓ | Apeldoorn↓ | Arnhem↓ | Breda↓ | Delft↓ | Den Bosch↓ | Den Haag↓ | Deventer↓ | Ede↓ | Enschede↓ | Groningen↓ | Haarlem↓ | Hilversum↓ | Hoofddorp↓ | Hoorn↓ | Kerkrade↓ | Maastricht↓ | Nijmegen↓ | Rotterdam↓ | Utrecht↓ | Zoetermeer

zo 21 okt11:00


wo 17 okt10:20
do 18 okt10:30
vr 19 okt10:30
za 20 okt10:20
zo 21 okt10:20
ma 22 okt10:20
di 23 okt10:20


wo 17 okt15:00
za 20 okt13:55
zo 21 okt16:40
ma 22 okt13:55
di 23 okt13:55
wo 17 okt11:05 · 13:30
za 20 okt10:50
zo 21 okt10:30
ma 22 okt10:15
di 23 okt10:15


wo 17 okt15:00
za 20 okt14:30
zo 21 okt14:45
ma 22 okt13:30
di 23 okt13:30
wo 17 okt14:45
za 20 okt12:00
zo 21 okt12:00
ma 22 okt12:00
di 23 okt12:00
wo 17 okt13:10
vr 19 okt11:20
za 20 okt11:20
zo 21 okt10:45
ma 22 okt10:25
di 23 okt10:10


za 20 okt14:30
zo 21 okt13:15
ma 22 okt14:15
di 23 okt14:15


wo 17 okt13:15
vr 19 okt13:25
za 20 okt11:00
zo 21 okt13:15


vr 19 okt14:00
za 20 okt14:10
zo 21 okt15:00
wo 17 okt10:45 · 11:30
do 18 okt11:40
vr 19 okt11:30
za 20 okt11:30
zo 21 okt11:40
ma 22 okt11:40
di 23 okt11:40


wo 17 okt15:00
zo 21 okt13:00
di 23 okt14:45


do 18 okt14:15
vr 19 okt14:15
za 20 okt14:15
zo 21 okt14:15


za 20 okt10:30
zo 21 okt10:30
ma 22 okt10:30
di 23 okt10:30
wo 17 okt15:10
za 20 okt10:35
zo 21 okt10:10
ma 22 okt10:40
di 23 okt10:05


wo 17 okt16:15
zo 21 okt12:00
ma 22 okt14:00
di 23 okt12:30


wo 17 okt11:50
do 18 okt11:40 · 13:30
vr 19 okt11:40 · 13:30
za 20 okt11:40 · 13:20
zo 21 okt11:40 · 13:30
ma 22 okt11:40 · 13:30
di 23 okt11:40 · 13:30


za 20 okt13:45
ma 22 okt13:15
di 23 okt15:00
wo 17 okt14:40
za 20 okt12:30
zo 21 okt10:35
ma 22 okt10:35
di 23 okt10:35


wo 17 okt13:45
vr 19 okt14:00
za 20 okt14:00
zo 21 okt14:00
ma 22 okt14:00
di 23 okt14:00


wo 17 okt15:20
za 20 okt11:00
zo 21 okt13:30
ma 22 okt12:00
di 23 okt13:30


wo 17 okt13:30
za 20 okt11:00
zo 21 okt11:00
ma 22 okt10:45
di 23 okt12:00


wo 17 okt14:40


za 20 okt13:30
zo 21 okt13:30
ma 22 okt15:00


wo 17 okt10:45 · 12:35
do 18 okt10:30
vr 19 okt10:45
za 20 okt10:45
zo 21 okt12:40


wo 17 okt14:15
do 18 okt14:15
vr 19 okt14:15
za 20 okt14:15
zo 21 okt12:20


top LUX
wo 17 okt14:30
do 18 okt14:30
vr 19 okt14:30
za 20 okt14:30
zo 21 okt14:30


wo 17 okt14:20
vr 19 okt11:00 · 15:25
za 20 okt11:00
zo 21 okt13:30
ma 22 okt11:00
di 23 okt11:00
wo 17 okt13:30
za 20 okt10:30
zo 21 okt10:30
ma 22 okt10:30
di 23 okt14:00
wo 17 okt10:10 · 14:50
za 20 okt12:30
zo 21 okt09:30
ma 22 okt09:30
di 23 okt09:30


zo 21 okt14:00
di 23 okt14:00
wo 17 okt10:20 · 12:05
za 20 okt10:00
zo 21 okt10:00
ma 22 okt10:00
di 23 okt10:00


wo 17 okt13:10
do 18 okt13:20
vr 19 okt13:20
za 20 okt13:20
zo 21 okt10:40
ma 22 okt10:40
di 23 okt10:40