home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Breda

Bavelseparklaan 4, 4817ZX Breda ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 18-07-2018
10:50 Casper en Emma maken theater (NL)
10:50 Op stap met Dirk Scheele
11:00 Pluisje (NL)
11:10 Rikkie de ooievaar (NL)
11:15 Ant-Man and the Wasp 3D
11:15 Show Dogs (NL)
11:30 Incredibles 2 (NL)
 
11:40 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
11:50 Op stap met Dirk Scheele
12:00 De Kleine Heks (NL)
12:40 Incredibles 2 (NL)
13:00 Incredibles 2 3D (NL)
13:10 Pluisje (NL)
13:20 Jurassic World: Fallen Kingdom
13:30 Show Dogs (NL)
13:45 Pieter Konijn (NL)
13:50 Ant-Man and the Wasp 3D
14:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
14:20 Incredibles 2 (NL)
14:30 De Kleine Heks (NL)
15:15 Pluisje (NL)
 
15:30 Incredibles 2 (NL)
15:50 Show Dogs (NL)
16:00 Incredibles 2 3D
16:10 Skyscraper
16:15 Ocean's 8
16:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
16:30 Ant-Man and the Wasp 3D
17:00 Adrift
17:10 Incredibles 2 (NL)
17:15 Sicario: Day of the Soldado
18:40 Tag
18:45 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
18:50 Skyscraper 3D
19:10 Ant-Man and the Wasp 3D
19:15 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
19:30 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
19:45 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
20:00 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
20:15 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
20:30 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
21:00 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
21:15 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
21:30 Ladies Night: Mamma Mia! Here We Go Again
21:50 Ant-Man and the Wasp 3D
22:10 Skyscraper
22:20 The First Purge
top donderdag 19-07-2018
10:45 Casper en Emma maken theater (NL)
10:50 Op stap met Dirk Scheele
10:50 Mamma Mia! Here We Go Again
11:00 Pluisje (NL)
11:00 Show Dogs (NL)
11:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
11:00 Ant-Man and the Wasp 3D
11:10 Incredibles 2 (NL)
11:45 De Kleine Heks (NL)
12:15 Show Dogs (NL)
12:45 Op stap met Dirk Scheele
12:50 Incredibles 2 3D (NL)
13:10 Pluisje (NL)
13:20 Solo: A Star Wars Story
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
13:40 Ant-Man and the Wasp
14:00 Incredibles 2 (NL)
14:15 De Kleine Heks (NL)
14:30 Show Dogs (NL)
14:45 Pieter Konijn (NL)
15:15 Incredibles 2 (NL)
15:45 Incredibles 2 3D (NL)
16:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
16:15 Mamma Mia! Here We Go Again
16:20 Skyscraper 3D
16:30 Love, Simon
16:40 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:50 Ant-Man and the Wasp 3D
17:00 Show Dogs (NL)
17:10 The First Purge
18:50 Incredibles 2 3D
19:00 Adrift
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Tag
19:10 Ant-Man and the Wasp
19:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Skyscraper
19:45 Ocean's 8
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:30 Ant-Man and the Wasp 3D
21:15 Sicario: Day of the Soldado
21:30 Mamma Mia! Here We Go Again
21:40 The First Purge
21:40 Incredibles 2 3D
21:50 Ant-Man and the Wasp 3D
22:00 Skyscraper 3D
22:10 Hereditary
22:15 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:30 The First Purge
top vrijdag 20-07-2018
10:45 Casper en Emma maken theater (NL)
10:50 Op stap met Dirk Scheele
10:50 Mamma Mia! Here We Go Again
11:00 Pluisje (NL)
11:00 Show Dogs (NL)
11:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
11:00 Ant-Man and the Wasp 3D
11:10 Incredibles 2 (NL)
11:45 De Kleine Heks (NL)
12:15 Show Dogs (NL)
12:45 Op stap met Dirk Scheele
12:50 Incredibles 2 3D (NL)
13:10 Pluisje (NL)
13:20 Solo: A Star Wars Story
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
13:40 Ant-Man and the Wasp
14:00 Incredibles 2 (NL)
14:15 De Kleine Heks (NL)
14:30 Show Dogs (NL)
14:45 Pieter Konijn (NL)
15:15 Incredibles 2 (NL)
15:40 Incredibles 2 3D (NL)
16:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
16:15 Mamma Mia! Here We Go Again
16:20 Skyscraper 3D
16:30 Love, Simon
16:40 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:50 Ant-Man and the Wasp 3D
17:00 Show Dogs (NL)
17:10 The First Purge
18:30 Skyscraper
18:50 Incredibles 2 3D
19:00 Adrift
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Tag
19:10 Ant-Man and the Wasp
19:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Ocean's 8
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:15 Ant-Man and the Wasp 3D
20:50 Skyscraper 3D
21:15 Sicario: Day of the Soldado
21:30 Mamma Mia! Here We Go Again
21:40 The First Purge
21:40 Incredibles 2 3D
21:50 Ant-Man and the Wasp 3D
22:10 Hereditary
22:15 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:30 Sicario: Day of the Soldado
22:50 Skyscraper 3D
23:10 The First Purge
top zaterdag 21-07-2018
10:45 Casper en Emma maken theater (NL)
10:50 Op stap met Dirk Scheele
10:50 Mamma Mia! Here We Go Again
11:00 Pluisje (NL)
11:00 Show Dogs (NL)
11:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
11:00 Ant-Man and the Wasp 3D
11:10 Incredibles 2 (NL)
11:45 De Kleine Heks (NL)
12:15 Show Dogs (NL)
12:45 Op stap met Dirk Scheele
12:50 Incredibles 2 3D (NL)
13:10 Pluisje (NL)
13:20 Solo: A Star Wars Story
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
13:40 Ant-Man and the Wasp
14:00 Incredibles 2 (NL)
14:15 De Kleine Heks (NL)
14:30 Show Dogs (NL)
14:45 Pieter Konijn (NL)
15:15 Incredibles 2 (NL)
15:40 Incredibles 2 3D (NL)
16:00 Ant-Man Marathon 3D
16:15 Mamma Mia! Here We Go Again
16:20 Skyscraper 3D
16:30 Love, Simon
16:40 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:50 Ant-Man and the Wasp 3D
17:00 Show Dogs (NL)
17:10 The First Purge
18:30 Skyscraper
18:50 Tag
19:00 Adrift
19:00 Ant-Man and the Wasp
19:10 Mamma Mia! Here We Go Again
19:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Ocean's 8
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:15 Ant-Man and the Wasp 3D
20:50 Skyscraper 3D
21:10 Mamma Mia! Here We Go Again
21:20 Sicario: Day of the Soldado
21:30 Ant-Man and the Wasp 3D
21:40 Incredibles 2 3D
21:50 The First Purge
22:10 Hereditary
22:15 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:30 Sicario: Day of the Soldado
22:50 Skyscraper 3D
23:10 The First Purge
top zondag 22-07-2018
10:45 Casper en Emma maken theater (NL)
10:50 De Kleine Heks (NL)
10:50 Mamma Mia! Here We Go Again
11:00 Pluisje (NL)
11:00 Show Dogs (NL)
11:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
11:00 Ant-Man and the Wasp 3D
11:10 Op stap met Dirk Scheele
11:30 Incredibles 2 (NL)
12:10 Show Dogs (NL)
12:50 Incredibles 2 3D (NL)
13:00 Op stap met Dirk Scheele
13:10 Pluisje (NL)
13:30 Marathon: Mamma Mia!
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
13:40 Ant-Man and the Wasp
14:00 De Kleine Heks (NL)
14:20 Incredibles 2 (NL)
14:30 Show Dogs (NL)
14:50 Pieter Konijn (NL)
15:15 Incredibles 2 (NL)
15:40 Incredibles 2 3D (NL)
16:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
16:15 Mamma Mia! Here We Go Again
16:20 Skyscraper 3D
16:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:50 Show Dogs (NL)
17:10 Ant-Man and the Wasp 3D
17:15 The First Purge
18:50 Tag
18:50 Incredibles 2 3D
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Ant-Man and the Wasp
19:15 Adrift
19:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Skyscraper
19:45 Ocean's 8
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:30 Ant-Man and the Wasp 3D
21:10 Mamma Mia! Here We Go Again
21:30 Sicario: Day of the Soldado
21:30 The First Purge
21:40 Incredibles 2 3D
21:50 Ant-Man and the Wasp 3D
22:00 Skyscraper 3D
22:10 Hereditary
22:15 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:30 The First Purge
top maandag 23-07-2018
10:45 Casper en Emma maken theater (NL)
10:50 Op stap met Dirk Scheele
10:50 Mamma Mia! Here We Go Again
11:00 Pluisje (NL)
11:00 Show Dogs (NL)
11:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
11:00 Ant-Man and the Wasp 3D
11:10 Incredibles 2 (NL)
11:45 De Kleine Heks (NL)
12:10 Show Dogs (NL)
12:45 Op stap met Dirk Scheele
12:50 Incredibles 2 3D (NL)
13:10 Pluisje (NL)
13:20 Solo: A Star Wars Story
13:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
13:40 Ant-Man and the Wasp
14:00 Incredibles 2 (NL)
14:15 De Kleine Heks (NL)
14:30 Show Dogs (NL)
14:45 Pieter Konijn (NL)
15:15 Incredibles 2 (NL)
15:45 Incredibles 2 3D (NL)
16:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
16:10 Mamma Mia! Here We Go Again
16:20 Skyscraper 3D
16:30 Love, Simon
16:45 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:50 Ant-Man and the Wasp 3D
17:00 Show Dogs (NL)
17:10 The First Purge
18:50 Tag
18:50 Incredibles 2 3D
19:00 Adrift
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Ant-Man and the Wasp
19:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:40 Skyscraper
19:45 Ocean's 8
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:30 Ant-Man and the Wasp 3D
21:10 Mamma Mia! Here We Go Again
21:20 Sicario: Day of the Soldado
21:30 The First Purge
21:40 Incredibles 2 3D
21:50 Ant-Man and the Wasp 3D
22:00 Skyscraper 3D
22:10 Hereditary
22:15 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:30 The First Purge
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Breda