home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Breda

Bavelseparklaan 4, 4817ZX Breda ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 21-10-2017
14:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 Dikkertje Dap
15:50 Misfit
16:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
 
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:30 My Little Pony: De Film (NL)
16:45 Weg van Jou
17:00 De Emoji Film (NL)
17:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
17:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
17:45 Dikkertje Dap
18:10 Girls Trip
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:40 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:10 Happy Death Day
19:15 Bella Donna's
19:20 Geostorm 3D
19:30 American Assassin
 
19:45 Home Again
20:00 Weg van Jou
20:30 Blade Runner 2049 3D
21:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
21:30 Alles voor elkaar
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
21:45 Happy Death Day
22:00 It
22:10 Home Again
22:15 Weg van Jou
22:30 American Assassin
top zondag 22-10-2017
11:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:10 Dikkertje Dap
11:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:30 My Little Pony: De Film (NL)
11:40 Misfit
11:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 De Emoji Film (NL)
13:15 Dikkertje Dap
13:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 Victoria and Abdul
14:00 Misfit
14:10 My Little Pony: De Film (NL)
14:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Misfit
16:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:20 Weg van Jou
16:45 My Little Pony: De Film (NL)
17:00 De Emoji Film (NL)
17:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
17:40 Dikkertje Dap
17:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
18:00 Kingsman: The Golden Circle
18:30 Girls Trip
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:50 Alles voor elkaar
19:00 Geostorm 3D
19:30 American Assassin
19:30 Home Again
19:45 Weg van Jou
19:50 Bella Donna's
20:30 Blade Runner 2049 3D
21:15 Geostorm 3D
21:20 Happy Death Day
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
21:40 It
21:45 Home Again
22:10 American Assassin
22:10 Weg van Jou
22:15 Alles voor elkaar
top maandag 23-10-2017
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 Dikkertje Dap
11:40 Misfit
12:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 Home Again
12:10 Alles voor elkaar
12:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:15 Victoria and Abdul
13:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 Misfit
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:20 Home Again
14:30 Alles voor elkaar
14:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:40 Dikkertje Dap
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Weg van Jou
16:15 Geostorm 3D
16:20 Misfit
16:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:40 Home Again
16:45 My Little Pony: De Film (NL)
17:00 American Assassin
17:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
17:50 Alles voor elkaar
18:15 It
18:30 Girls Trip
18:45 Geostorm 3D
18:50 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:00 Home Again
19:20 Weg van Jou
19:40 American Assassin
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
20:30 Blade Runner 2049 3D
21:15 Home Again
21:15 Geostorm 3D
21:20 It
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Alles voor elkaar
21:45 Weg van Jou
22:10 Happy Death Day
22:15 American Assassin
top dinsdag 24-10-2017
11:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 Dikkertje Dap
11:20 Home Again
11:40 Misfit
11:45 Alles voor elkaar
12:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:20 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:40 Home Again
13:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 Alles voor elkaar
14:00 Misfit
14:10 Victoria and Abdul
15:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:40 American Assassin
15:40 Dikkertje Dap
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Home Again
16:15 My Little Pony: De Film (NL)
16:20 Misfit
16:20 Geostorm 3D
16:50 Weg van Jou
17:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
17:45 Dikkertje Dap
17:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
18:15 It
18:20 American Assassin
18:45 Kingsman: The Golden Circle
18:50 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:50 Weg van Jou
19:00 Geostorm 3D
19:10 Gifted
19:15 Home Again
19:50 Weg van Jou
20:30 Blade Runner 2049 3D
21:00 Bella Donna's
21:15 American Assassin
21:15 Geostorm 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:40 It
21:45 Alles voor elkaar
22:00 Happy Death Day
22:15 Weg van Jou
top woensdag 25-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:20 My Little Pony: De Film (NL)
11:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
12:45 Misfit
13:15 Dikkertje Dap
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 Victoria and Abdul
14:00 My Little Pony: De Film (NL)
14:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:45 De Emoji Film (NL)
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:10 Misfit
15:20 Dikkertje Dap
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:30 Weg van Jou
16:40 De Emoji Film (NL)
16:45 My Little Pony: De Film (NL)
17:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
17:20 Misfit
17:30 Dikkertje Dap
17:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Bella Donna's
19:10 Happy Death Day
19:15 American Assassin
19:30 Home Again
19:30 Geostorm 3D
19:40 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:45 Weg van Jou
20:00 Thor: Ragnarök
20:30 Blade Runner 2049 3D
21:00 It
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:45 Alles voor elkaar
21:50 American Assassin
22:00 Geostorm 3D
22:10 Weg van Jou
top donderdag 26-10-2017
11:00 Thor: Ragnarök 3D
13:40 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:50 Dikkertje Dap
14:00 Thor: Ragnarök 3D
14:00 My Little Pony: De Film (NL)
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Dikkertje Dap
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:30 Misfit
16:30 My Little Pony: De Film (NL)
17:00 Thor: Ragnarök 3D
19:15 Thor: Ragnarök
20:30 Thor: Ragnarök 3D
21:45 Thor: Ragnarök 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Breda