home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda CineMec Nijmegen

Willem van Arenbergstraat 4, 6515 AT Nijmegen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:45 Dikkertje Dap
10:50 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:00 Geostorm
11:10 American Assassin
11:15 Weg van Jou
 
12:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 De Kleine Vampier (NL)
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 The Salesman
13:35 Home Again
13:45 American Assassin
14:00 Dikkertje Dap
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:45 Geostorm 3D
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:40 Alles voor elkaar
15:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:20 Blade Runner 2049 3D
 
16:30 Misfit
16:40 Weg van Jou
17:10 American Made
17:20 Home Again
17:50 It
18:00 American Assassin
18:30 Girls Trip
18:50 Bella Donna's
19:40 Alles voor elkaar
19:50 Weg van Jou
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:30 Home Again
20:45 Sneak Preview
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:15 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:35 Weg van Jou
10:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
10:50 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:10 Geostorm
11:30 American Assassin
12:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 De Kleine Vampier (NL)
12:50 Dikkertje Dap
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:35 Home Again
14:00 Dikkertje Dap
14:15 American Assassin
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:40 De Emoji Film (NL)
14:50 Geostorm 3D
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:40 Alles voor elkaar
15:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:30 Misfit
16:40 Weg van Jou
17:00 Blade Runner 2049 3D
17:10 American Made
17:15 Home Again
17:50 It
18:00 American Assassin
18:30 Thor Ragnarök Marathon 3D
18:50 Bella Donna's
19:20 Alles voor elkaar
19:40 Weg van Jou
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:30 Blade Runner 2049 3D
20:45 Home Again
21:00 American Assassin
21:30 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
10:40 Thor: Ragnarök
10:50 The Mountain Between Us
11:15 Geostorm 3D
13:10 It
13:30 Weg van Jou
13:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:15 Misfit
15:30 American Made
15:45 Dikkertje Dap
16:15 Thor: Ragnarök 3D
16:30 Blade Runner 2049 3D
16:40 Misfit
17:30 The Mountain Between Us
18:00 Home Again
18:15 Blade Runner 2049 3D
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:40 Alles voor elkaar
19:10 Bella Donna's
19:45 Weg van Jou
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:30 Geostorm 3D
20:45 The Mountain Between Us
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:30 American Assassin
21:45 Happy Death Day
22:00 Jigsaw
top vrijdag 27-10-2017
10:30 Dikkertje Dap
10:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:15 Geostorm 3D
11:30 The Mountain Between Us
12:15 Thor: Ragnarök 3D
12:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:20 Alles voor elkaar
13:30 Dikkertje Dap
13:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:55 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 My Little Pony: De Film (NL)
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:30 Thor: Ragnarök 3D
15:45 Misfit
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
17:00 Blade Runner 2049 3D
17:15 The Mountain Between Us
17:45 Weg van Jou
18:00 Bella Donna's
18:20 Geostorm 3D
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:50 Home Again
19:30 Weg van Jou
20:00 The Mountain Between Us
20:15 Blade Runner 2049 3D
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Geostorm 3D
21:00 American Assassin
21:25 Jigsaw
21:45 Happy Death Day
22:15 Thor: Ragnarök 3D
23:10 It
23:20 Thor: Ragnarök 3D
23:30 Leatherface
23:40 Flatliners
23:50 Geostorm
top zaterdag 28-10-2017
00:00 Jigsaw
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:30 Dikkertje Dap
10:30 Thor: Ragnarök 3D
10:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
11:40 De Kleine Vampier (NL)
12:05 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:15 Dikkertje Dap
12:30 The Mountain Between Us
12:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Alles voor elkaar
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:40 My Little Pony: De Film (NL)
13:55 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:45 Misfit
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 Thor: Ragnarök 3D
15:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Dikkertje Dap
16:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:45 Misfit
17:00 Blade Runner 2049 3D
17:15 The Mountain Between Us
17:45 Weg van Jou
18:00 Bella Donna's
18:20 Geostorm 3D
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:50 Home Again
19:30 Weg van Jou
20:00 The Mountain Between Us
20:15 Blade Runner 2049 3D
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Geostorm 3D
21:00 American Assassin
21:25 Jigsaw
21:45 Happy Death Day
22:15 Thor: Ragnarök 3D
23:10 It
23:20 Thor: Ragnarök 3D
23:30 Leatherface
23:40 Flatliners
23:50 Geostorm
top zondag 29-10-2017
00:00 Jigsaw
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:30 Dikkertje Dap
10:35 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:45 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
11:00 The Mountain Between Us
11:25 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 De Emoji Film (NL)
12:10 My Little Pony: De Film (NL)
12:45 Dikkertje Dap
12:50 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
13:00 The Royal Opera: The Magic Flute
13:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:25 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Misfit
14:20 De Kleine Vampier (NL)
14:35 Dikkertje Dap
14:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 Thor: Ragnarök 3D
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:15 American Made
16:30 Misfit
16:45 Blade Runner 2049 3D
17:10 Weg van Jou
17:30 The Mountain Between Us
18:00 Flatliners
18:15 Thor: Ragnarök
18:30 The Foreigner
18:45 Kingsman: The Golden Circle
19:25 Weg van Jou
19:45 The Mountain Between Us
20:15 Thor: Ragnarök 3D
20:30 Blade Runner 2049 3D
21:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 It
21:35 Geostorm 3D
21:45 Jigsaw
22:00 American Assassin
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Nijmegen