home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Arnhem

Oude Stationsstraat 20, 6811 KE Arnhem ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
10:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL)
10:00 My Little Pony: De Film (NL)
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:15 Stronger
10:30 American Assassin
10:30 Dikkertje Dap
10:45 Tulip Fever
 
10:45 Geostorm 3D
11:00 Weg van Jou
12:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:15 The Glass Castle
12:15 Blade Runner 2049 3D
12:30 De Emoji Film 3D (NL)
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Home Again
13:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 The Salesman
13:30 Geostorm 3D
13:45 De Kleine Vampier (NL)
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:00 Dikkertje Dap
 
15:15 American Assassin
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:45 Kingsman: The Golden Circle
16:00 Misfit
16:15 Geostorm 3D
16:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:45 Weg van Jou
17:00 American Made
17:15 Girls Trip
17:45 Bella Donna's
18:15 Wind River
18:30 Tulip Fever
18:30 Alles voor elkaar
18:45 Stronger
19:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 Geostorm 3D
19:45 Weg van Jou
20:00 The Glass Castle
20:15 Blade Runner 2049 3D
20:30 Home Again
20:45 Kingsman: The Golden Circle
21:00 Sneak Preview
21:15 American Assassin
21:30 It
21:45 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
10:00 My Little Pony: De Film (NL)
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:00 Dikkertje Dap
10:30 American Assassin
10:45 Tulip Fever
10:45 Weg van Jou
11:00 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL)
11:00 Stronger
11:15 Geostorm 3D
11:45 The Glass Castle
12:15 De Emoji Film 3D (NL)
12:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 Home Again
13:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Blade Runner 2049 3D
13:45 De Kleine Vampier (NL)
14:00 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Geostorm 3D
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:45 Dikkertje Dap
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 American Assassin
15:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:15 Misfit
16:45 Weg van Jou
16:45 Geostorm 3D
17:00 Girls Trip
17:15 Gifted
17:15 Kingsman: The Golden Circle
18:00 Bella Donna's
18:15 Stronger
18:15 American Made
18:30 The Glass Castle
19:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:30 Alles voor elkaar
19:45 Weg van Jou
20:00 Thor Ragnarök Marathon 3D
20:15 Blade Runner 2049 3D
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Home Again
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:15 American Assassin
21:30 It
21:45 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
10:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:00 Thor: Ragnarök 3D
10:15 Brad's Status
10:15 Dikkertje Dap
10:30 Stronger
10:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:30 Thor: Ragnarök 3D
12:15 Dikkertje Dap
12:30 Jigsaw
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:45 Home Again
13:00 Kingsman: The Golden Circle
13:00 The Mountain Between Us
13:15 Geostorm 3D
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
14:15 Dikkertje Dap
14:30 Misfit
14:45 Thor: Ragnarök 3D
15:00 De Kleine Vampier (NL)
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:45 Blade Runner 2049 3D
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:30 Home Again
17:00 Misfit
17:15 The Glass Castle
17:15 Geostorm
17:45 The Mountain Between Us
18:00 Thor: Ragnarök 3D
18:15 The Dark Tower
18:30 Alles voor elkaar
18:45 Thor: Ragnarök
19:15 Jigsaw
19:30 Home Again
19:45 Weg van Jou
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:15 The Mountain Between Us
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Geostorm 3D
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Jigsaw
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
22:30 Leatherface
top vrijdag 27-10-2017
10:00 Brad's Status
10:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:00 Thor: Ragnarök 3D
10:15 Kingsman: The Golden Circle
10:15 Dikkertje Dap
10:30 Blade Runner 2049 3D
10:30 The Mountain Between Us
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:45 The Glass Castle
12:00 Stronger
12:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL)
12:30 Girls Trip
13:00 Thor: Ragnarök 3D
13:15 De Kleine Vampier (NL)
13:30 The Mountain Between Us
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:30 Misfit
14:30 Geostorm
14:45 Dikkertje Dap
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:15 Thor: Ragnarök 3D
16:30 Home Again
16:45 The Mountain Between Us
17:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
17:00 Misfit
17:15 Stronger
18:00 Thor: Ragnarök
18:15 The Dark Tower
18:30 Geostorm 3D
18:45 Alles voor elkaar
19:00 The Glass Castle
19:15 Home Again
19:30 Thor: Ragnarök 3D
19:45 The Mountain Between Us
20:00 Weg van Jou
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Kingsman: The Golden Circle
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Jigsaw
21:30 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
22:15 Happy Death Day
22:30 It
22:45 Thor: Ragnarök 3D
23:30 Jigsaw
23:45 Leatherface
top zaterdag 28-10-2017
00:00 American Made
00:15 Flatliners
00:30 Jigsaw
00:30 Happy Death Day
09:45 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
09:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
09:45 Dikkertje Dap
10:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:00 Thor: Ragnarök 3D
10:15 The Glass Castle
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:30 My Little Pony: De Film (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:45 Misfit
12:15 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL)
12:15 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
12:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:45 Dikkertje Dap
13:00 De Kleine Vampier (NL)
13:00 Thor: Ragnarök 3D
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:30 Misfit
14:30 Geostorm
14:45 Dikkertje Dap
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:15 Thor: Ragnarök 3D
16:30 De Emoji Film 3D (NL)
16:45 The Mountain Between Us
17:00 Girls Trip
17:00 Misfit
17:30 Alles voor elkaar
18:00 Thor: Ragnarök
18:15 The Dark Tower
18:30 Stronger
18:45 Geostorm 3D
19:00 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:15 Home Again
19:30 Thor: Ragnarök 3D
19:45 The Mountain Between Us
20:00 Weg van Jou
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Kingsman: The Golden Circle
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 Jigsaw
21:30 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
22:15 Happy Death Day
22:30 It
22:45 Thor: Ragnarök 3D
23:30 Jigsaw
23:45 Leatherface
top zondag 29-10-2017
00:00 Halloween Horror Show 2017
00:15 Flatliners
00:30 American Made
00:30 Happy Death Day
09:45 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
09:45 My Little Pony: De Film (NL)
09:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
09:45 Dikkertje Dap
10:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 The Royal Opera: The Magic Flute
11:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:30 Thor: Ragnarök 3D
11:45 Verschrikkelijke Ikke 3 3D (NL)
11:45 Misfit
12:00 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
12:15 Dikkertje Dap
12:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:15 Dikkertje Dap
14:30 Misfit
14:45 Thor: Ragnarök 3D
15:00 De Kleine Vampier (NL)
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:15 The Mountain Between Us
16:30 De Emoji Film 3D (NL)
17:00 Misfit
17:15 HhhH - The Man with the Iron Heart
17:30 Jigsaw
18:00 Alles voor elkaar
18:00 Thor: Ragnarök 3D
18:15 The Dark Tower
18:15 Geostorm 3D
18:30 Weg van Jou
18:45 The Glass Castle
19:00 The Foreigner
19:45 Home Again
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:15 Thor: Ragnarök
20:30 The Mountain Between Us
20:45 Geostorm 3D
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Jigsaw
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Arnhem