home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Arnhem

Oude Stationsstraat 20, 6811 KE Arnhem ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 21-01-2020
12:40 Dolittle 3D
12:40 1917
13:10 Jojo Rabbit
13:15 Just Mercy
13:30 Poms
13:40 Bombshell
14:00 Spionnengeheimen (NL)
 
14:50 April, May en June
15:15 1917
15:20 Charlie's Angels
15:20 Jumanji: The Next Level 3D
15:50 Jojo Rabbit
16:00 Penoza: The Final Chapter
16:10 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
16:15 Just Mercy
16:20 Dolittle
17:30 Knives Out
18:00 1917
18:10 Playing with Fire
18:10 Dolittle 3D
18:30 Huisvrouwen bestaan niet 2
 
18:30 Jojo Rabbit
18:45 Jumanji: The Next Level 3D
19:15 Bombshell
19:20 April, May en June
20:15 Just Mercy
20:30 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
20:45 Dolittle 3D
20:45 1917
21:00 Sneak Preview
21:15 Charlie's Angels
21:30 Penoza: The Final Chapter
21:45 The Informer
22:00 The Grudge
23:10 Charlie's Angels
23:20 Just Mercy
23:30 The Informer
23:45 The Grudge
top woensdag 22-01-2020
00:00 Bad Boys For Life
10:00 Bad Boys For Life
10:00 Dolittle
10:00 1917
10:15 Bombshell
10:30 Penoza: The Final Chapter
10:45 Knives Out
10:45 Just Mercy
10:50 Charlie's Angels
11:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
12:30 Dolittle 3D (NL)
12:45 1917
12:50 Frozen 2 3D (NL)
13:00 Dolittle 3D
13:10 The Informer
13:40 Spionnengeheimen 3D (NL)
13:40 Bombshell
13:45 Just Mercy
14:10 Dolittle (NL)
15:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:20 Frozen 2 (NL)
15:30 Dolittle 3D
15:30 1917
15:45 Mees Kees in de Wolken
16:00 Spionnengeheimen (NL)
16:15 April, May en June
16:30 Charlie's Angels
16:45 Bad Boys For Life
17:40 Frozen 2 3D
17:50 Huisvrouwen bestaan niet 2
18:00 Jumanji: The Next Level 3D
18:10 Playing with Fire
18:30 Penoza: The Final Chapter
18:30 Dolittle 3D
19:00 Jojo Rabbit
19:15 Bombshell
19:40 Dolittle 3D
20:00 Dark Waters
20:15 April, May en June
20:30 1917
20:45 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
21:00 Bad Boys For Life
21:15 Just Mercy
21:30 Charlie's Angels
21:45 The Informer
22:00 The Grudge
top donderdag 23-01-2020
00:00 Bad Boys For Life
10:00 Spionnengeheimen (NL)
10:00 Dark Waters
10:00 1917
10:10 Dolittle 3D
10:20 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
10:30 Judy
11:00 Just Mercy
11:40 The Informer
12:15 The Grudge
12:30 1917
12:45 Bombshell
12:50 Jumanji: The Next Level 3D
13:00 Dolittle 3D
13:20 Bad Boys For Life
13:30 Frozen 2 (NL)
14:00 Just Mercy
14:15 April, May en June
14:30 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:10 Charlie's Angels
15:20 Dark Waters
15:30 Bad Boys For Life
15:40 Bombshell
15:50 Dolittle (NL)
16:15 1917
17:00 Just Mercy
17:00 Dolittle
17:40 Huisvrouwen bestaan niet 2
17:50 Penoza: The Final Chapter
18:10 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:15 Jojo Rabbit
18:15 Jumanji: The Next Level 3D
18:30 Bad Boys For Life
19:00 1917
19:30 Bombshell
20:00 April, May en June
20:15 Dolittle 3D
20:30 1917
20:45 Dark Waters
21:00 Just Mercy
21:15 Charlie's Angels
21:30 Bad Boys For Life
21:45 The Informer
22:00 The Grudge
top vrijdag 24-01-2020
10:00 Dark Waters
10:00 Charlie's Angels
10:00 Dolittle 3D
10:15 Bad Boys For Life
10:30 Bombshell
10:40 Jumanji: The Next Level 3D
11:00 1917
11:15 Jojo Rabbit
12:20 Just Mercy
12:30 Dolittle 3D (NL)
12:40 Spionnengeheimen (NL)
12:50 Dark Waters
13:00 April, May en June
13:15 Bad Boys For Life
13:30 Frozen 2 (NL)
13:50 1917
14:00 Dolittle 3D
15:00 Frozen 2 3D (NL)
15:00 Jumanji: The Next Level 3D
15:20 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:45 Dolittle (NL)
15:50 Mees Kees in de Wolken
16:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
16:15 1917
16:40 Dolittle
16:45 Bad Boys For Life
17:20 The Grudge
17:40 Huisvrouwen bestaan niet 2
17:50 Penoza: The Final Chapter
18:15 Jojo Rabbit
18:20 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:30 Jumanji: The Next Level 3D
19:00 1917
19:10 Dark Waters
19:40 Bombshell
20:00 Bad Boys For Life
20:15 April, May en June
20:30 1917
20:45 Dolittle 3D
21:15 Just Mercy
21:30 Charlie's Angels
21:45 1917
22:00 Bad Boys For Life
22:15 The Informer
23:00 The Grudge
23:15 Just Mercy
23:15 Bad Boys For Life
23:30 1917
top zaterdag 25-01-2020
10:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
10:00 Dolittle (NL)
10:00 Charlie's Angels
10:15 Bad Boys For Life
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Bombshell
11:00 Dolittle 3D
11:00 1917
11:30 Jojo Rabbit
12:20 Just Mercy
12:30 Dolittle 3D (NL)
12:40 Spionnengeheimen (NL)
12:50 Dark Waters
13:00 April, May en June
13:15 Bad Boys For Life
13:30 Frozen 2 (NL)
14:00 Dolittle 3D
14:00 1917
15:00 Frozen 2 3D (NL)
15:00 Jumanji: The Next Level 3D
15:20 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:45 Dolittle (NL)
15:50 Mees Kees in de Wolken
16:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
16:15 1917
16:45 Dolittle
16:45 Bad Boys For Life
17:20 The Grudge
17:40 Huisvrouwen bestaan niet 2
17:50 Penoza: The Final Chapter
18:15 Jojo Rabbit
18:20 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:30 Jumanji: The Next Level 3D
19:00 1917
19:10 Dark Waters
19:40 Bombshell
20:00 Bad Boys For Life
20:15 April, May en June
20:30 1917
20:45 Dolittle 3D
21:15 Just Mercy
21:30 Charlie's Angels
21:45 1917
22:00 Bad Boys For Life
22:15 The Informer
23:00 The Grudge
23:15 Just Mercy
23:15 Bad Boys For Life
23:30 1917
top zondag 26-01-2020
10:00 Spionnengeheimen (NL)
10:00 Dolittle (NL)
10:00 Charlie's Angels
10:00 1917
10:10 Bad Boys For Life
10:20 Jojo Rabbit
10:30 Frozen 2 (NL)
10:40 Bombshell
11:45 Mees Kees in de Wolken
12:20 Just Mercy
12:30 Dolittle 3D (NL)
12:40 Spionnengeheimen 3D (NL)
12:50 Dark Waters
13:00 Dolittle 3D
13:00 1917
13:15 April, May en June
13:15 Bad Boys For Life
13:40 Frozen 2 3D (NL)
15:00 Frozen 2 (NL)
15:00 Jumanji: The Next Level 3D
15:20 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
15:30 Bad Boys For Life
15:40 Mees Kees in de Wolken
15:45 Dolittle (NL)
16:00 Ballet: Giselle
16:00 Bombshell
16:15 1917
17:20 Huisvrouwen bestaan niet 2
17:30 Dolittle
17:50 Penoza: The Final Chapter
18:10 Jojo Rabbit
18:20 Jumanji: The Next Level 3D
18:30 Charlie's Angels
18:30 Bad Boys For Life
19:00 1917
19:20 April, May en June
19:45 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
20:00 Dark Waters
20:30 1917
20:45 Dolittle 3D
21:00 Bombshell
21:15 Just Mercy
21:30 Bad Boys For Life
21:45 The Informer
22:00 The Grudge
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Arnhem