home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda CineMec Utrecht

Berlijnplein 100, 3541 CM Utrecht 0900-3210321 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
09:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
09:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:00 My Little Pony: De Film (NL)
10:15 Happy Death Day
10:30 American Assassin
11:00 Weg van Jou
11:15 Geostorm 3D
 
11:20 Alles voor elkaar
11:45 Home Again
12:15 Blade Runner 2049
12:30 Misfit
13:00 American Assassin
13:20 Dikkertje Dap
13:30 The Salesman
13:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:15 Dikkertje Dap
15:30 Blade Runner 2049 3D
15:45 Happy Death Day
15:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
 
16:10 Home Again
16:15 Geostorm
16:45 Misfit
17:00 Victoria and Abdul
17:45 Happy Death Day
18:00 American Made
18:20 It
18:45 Bella Donna's
18:50 American Assassin
19:00 Blade Runner 2049 3D
19:30 Alles voor elkaar
20:00 Home Again
20:30 Geostorm 3D
20:50 Weg van Jou
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Sneak Preview
21:45 Girls Trip
22:15 Happy Death Day
22:20 American Assassin
top woensdag 25-10-2017
09:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
09:50 Dikkertje Dap
10:00 Blade Runner 2049 3D
10:10 Happy Death Day
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:50 Home Again
11:20 American Assassin
11:35 Geostorm
11:50 Girls Trip
12:15 Misfit
12:20 Kingsman: The Golden Circle
13:00 Victoria and Abdul
13:30 Blade Runner 2049 3D
13:45 De Kleine Vampier (NL)
14:00 My Little Pony: De Film (NL)
14:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:20 Weg van Jou
15:30 Dikkertje Dap
15:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Geostorm 3D
16:25 Misfit
16:45 Home Again
17:00 Blade Runner 2049 3D
17:20 Bella Donna's
17:35 American Made
17:45 Happy Death Day
18:30 Thor Ragnarök Marathon 3D
18:45 Weg van Jou
19:00 American Assassin
19:30 Blade Runner 2049 3D
20:00 Home Again
20:15 Alles voor elkaar
20:30 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Geostorm 3D
21:30 Secret Superstar
22:10 American Assassin
22:30 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
09:50 The Mountain Between Us
09:55 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
10:00 Dikkertje Dap
10:10 Thor: Ragnarök 3D
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:15 Jigsaw
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:45 Dikkertje Dap
12:05 Geostorm
12:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:00 De Kleine Vampier (NL)
13:30 Demain tout commence
13:35 Dikkertje Dap
13:50 Thor: Ragnarök 3D
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:20 Dikkertje Dap
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:20 Misfit
16:30 Kingsman: The Golden Circle
16:45 Weg van Jou
17:00 Happy Death Day
17:10 Thor: Ragnarök 3D
18:10 Jigsaw
18:30 Girls Trip
18:45 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:10 Blade Runner 2049 3D
19:30 The Mountain Between Us
20:00 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Jigsaw
21:15 The Mountain Between Us
21:30 Geostorm 3D
21:45 American Assassin
22:30 Happy Death Day
top vrijdag 27-10-2017
09:30 Dikkertje Dap
09:40 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
09:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
09:50 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:15 De Emoji Film (NL)
10:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 The Mountain Between Us
11:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:20 Thor: Ragnarök 3D
11:25 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:10 Dikkertje Dap
12:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:50 De Kleine Vampier (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:00 Weg van Jou
14:10 My Little Pony: De Film (NL)
14:20 Thor: Ragnarök 3D
14:50 Dikkertje Dap
15:30 Misfit
15:40 Kingsman: The Golden Circle
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:30 Victoria and Abdul
16:45 Geostorm
17:20 Thor: Ragnarök 3D
17:30 Misfit
18:20 American Made
18:30 Happy Death Day
18:40 American Assassin
19:00 Thor: Ragnarök
19:15 Weg van Jou
19:30 Blade Runner 2049 3D
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:40 Geostorm 3D
21:00 Home Again
21:15 The Mountain Between Us
21:30 Jigsaw
22:00 Kingsman: The Golden Circle
23:00 It
23:10 The Foreigner
23:20 Flatliners
23:30 Thor: Ragnarök 3D
23:45 Leatherface
23:50 Jigsaw
top zaterdag 28-10-2017
09:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
09:30 Dikkertje Dap
09:40 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
09:50 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:15 De Emoji Film (NL)
10:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 The Mountain Between Us
11:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:20 Thor: Ragnarök 3D
11:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:10 Dikkertje Dap
12:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:50 De Kleine Vampier (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:00 Weg van Jou
14:10 My Little Pony: De Film (NL)
14:20 Thor: Ragnarök 3D
14:50 Dikkertje Dap
15:30 Misfit
15:40 Kingsman: The Golden Circle
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:30 The Mountain Between Us
16:45 Geostorm
17:20 Thor: Ragnarök 3D
17:45 Misfit
18:20 American Made
18:30 Happy Death Day
18:40 American Assassin
19:00 Thor: Ragnarök
19:15 Home Again
19:45 Blade Runner 2049 3D
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Weg van Jou
21:00 The Mountain Between Us
21:15 Geostorm 3D
21:30 Jigsaw
22:00 Kingsman: The Golden Circle
23:00 Jigsaw
23:10 It
23:30 Thor: Ragnarök 3D
23:45 Leatherface
23:50 Flatliners
top zondag 29-10-2017
00:00 Halloween Horror Show 2017
00:55 American Assassin
01:50 Leatherface
02:00 Geostorm 3D
02:15 Thor: Ragnarök 3D
02:20 Flatliners
09:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
09:45 Dikkertje Dap
09:50 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:00 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
10:15 My Little Pony: De Film (NL)
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 Thor: Ragnarök 3D
11:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:30 Dikkertje Dap
11:40 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:40 De Kleine Vampier (NL)
13:00 The Royal Opera: The Magic Flute
13:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Thor: Ragnarök 3D
14:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:00 Dikkertje Dap
15:30 Misfit
15:50 My Little Pony: De Film (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:20 Geostorm
16:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
17:00 Thor: Ragnarök 3D
17:30 Kingsman: The Golden Circle
17:45 Misfit
18:00 Botoks
18:15 Blade Runner 2049 3D
18:50 Thor: Ragnarök
19:00 Geostorm 3D
19:45 Home Again
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:30 Weg van Jou
21:00 The Mountain Between Us
21:30 Geostorm 3D
21:40 Happy Death Day
21:50 American Assassin
22:00 Jigsaw
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht