home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Parkstad

Roda JC-Ring 2A, 6466 NH Kerkrade ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
14:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:50 De Kleine Vampier (NL)
15:15 Dikkertje Dap
15:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:30 Botoks
15:40 Blade Runner 2049 3D
15:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
 
16:15 My Little Pony: De Film (NL)
16:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:45 Home Again
16:50 Geostorm
17:00 Stronger
17:30 Misfit
18:00 Geostorm 3D
18:10 Weg van Jou
18:40 American Assassin
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Kingsman: The Golden Circle
19:10 Bella Donna's
19:15 Blade Runner 2049 3D
19:30 Happy Death Day
 
19:45 Girls Trip
20:00 It
20:30 Alles voor elkaar
20:40 Geostorm 3D
21:00 Home Again
21:15 Weg van Jou
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:50 Geostorm
22:10 Kingsman: The Golden Circle
22:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
22:40 Blade Runner 2049 3D
22:50 It
23:00 American Assassin
23:10 Geostorm 3D
23:15 Happy Death Day
23:30 Home Again
top zondag 22-10-2017
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:35 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:40 De Kleine Vampier (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:30 My Little Pony: De Film (NL)
12:00 Dikkertje Dap
12:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:00 Blade Runner 2049
13:10 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 De Kleine Vampier (NL)
14:05 Kingsman: The Golden Circle
14:10 Misfit
14:20 De Emoji Film (NL)
14:30 Blade Runner 2049 3D
15:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:50 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 American Assassin
16:15 Dikkertje Dap
16:20 Geostorm
16:30 Misfit
17:00 Girls Trip
17:15 Home Again
17:20 Bella Donna's
18:15 Kingsman: The Golden Circle
18:30 Geostorm 3D
18:40 Weg van Jou
18:50 Home Again
19:00 Stronger
19:10 Alles voor elkaar
19:20 Blade Runner 2049 3D
19:30 Geostorm
19:40 Happy Death Day
20:00 Sneak Preview
21:00 Home Again
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:15 Geostorm 3D
21:20 American Assassin
21:30 Alles voor elkaar
21:50 HhhH - The Man with the Iron Heart
22:00 Weg van Jou
22:10 Happy Death Day
top maandag 23-10-2017
13:10 Kingsman: The Golden Circle
13:10 The Hitman's Bodyguard
13:15 Geostorm
13:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:25 Weg van Jou
13:40 American Assassin
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:10 Misfit
15:10 Blade Runner 2049 3D
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
15:45 American Assassin
15:50 Alles voor elkaar
16:00 Home Again
16:05 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:15 Weg van Jou
16:20 Geostorm 3D
16:30 Misfit
18:00 Bella Donna's
18:20 Misfit
18:25 American Assassin
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:35 Alles voor elkaar
18:40 Stronger
18:45 Girls Trip
18:50 Weg van Jou
19:00 Geostorm
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
20:20 Alles voor elkaar
20:30 Blade Runner 2049 3D
20:50 Home Again
21:10 Geostorm 3D
21:15 Weg van Jou
21:20 American Assassin
21:25 Kingsman: The Golden Circle
21:30 It
21:35 Happy Death Day
top dinsdag 24-10-2017
13:00 Geostorm
13:00 Girls Trip
13:05 The Hitman's Bodyguard
13:10 American Assassin
13:10 Kingsman: The Golden Circle
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 Dikkertje Dap
14:00 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
14:10 Misfit
15:20 Blade Runner 2049 3D
15:40 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:45 American Assassin
15:50 Alles voor elkaar
15:55 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Geostorm 3D
16:05 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:15 Weg van Jou
16:30 Misfit
18:00 The LEGO NINJAGO Movie 3D
18:10 Misfit
18:15 American Made
18:25 Home Again
18:30 Alles voor elkaar
18:35 American Assassin
18:40 Geostorm 3D
18:45 Stronger
18:50 Bella Donna's
19:00 Weg van Jou
20:20 Alles voor elkaar
20:30 Blade Runner 2049 3D
20:40 Home Again
20:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
21:00 Weg van Jou
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:15 Geostorm 3D
21:20 American Assassin
21:25 Happy Death Day
21:30 It
top woensdag 25-10-2017
13:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 Dikkertje Dap
13:35 Geostorm 3D
13:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:50 My Little Pony: De Film (NL)
13:55 De Emoji Film (NL)
14:00 Misfit
14:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:20 Misfit
15:30 Blade Runner 2049
15:40 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:50 HhhH - The Man with the Iron Heart
16:05 De Kleine Vampier (NL)
16:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Weg van Jou
16:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:30 Geostorm 3D
16:40 Dikkertje Dap
17:30 Bella Donna's
18:30 Stronger
18:35 Home Again
18:35 Girls Trip
18:40 American Assassin
18:45 Geostorm
18:50 Alles voor elkaar
18:50 Weg van Jou
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:10 Blade Runner 2049 3D
20:10 Alles voor elkaar
21:00 Geostorm 3D
21:05 American Assassin
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:15 It
21:20 Weg van Jou
21:25 Happy Death Day
21:30 Home Again
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Kerkrade