home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Parkstad

Roda JC-Ring 2A, 6466 NH Kerkrade ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 15-12-2017
12:00 Murder on the Orient Express
12:00 Bad Moms 2
12:05 Escape Room
12:05 De Familie Slim
12:10 Justice League 3D
12:10 Thank You for Your Service
12:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
 
12:30 Wonder
13:00 Star Wars: The Last Jedi
13:30 Coco (NL)
14:10 K3 Love Cruise
14:15 Bad Moms 2
14:25 Dr. Knock
14:30 The Snowman
14:50 Gek van Geluk
15:00 Justice League 3D
15:10 Thor: Ragnarök
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
16:00 Paddington 2 (NL)
16:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
 
16:40 Coco 3D (NL)
17:05 Murder on the Orient Express
17:10 The Foreigner
17:40 Bad Moms 2
17:45 Coco 3D
18:40 The Mountain Between Us
18:50 Gek van Geluk
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:10 Wonder
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:40 Dr. Knock
19:50 Breathe
20:00 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
20:10 Bad Moms 2
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:10 Murder on the Orient Express
21:30 Star Wars: The Last Jedi
21:45 Gek van Geluk
22:10 Star Wars: The Last Jedi 3D
22:20 Jumanji: Welcome to the Jungle
22:30 Thank You for Your Service
22:40 Escape Room
22:45 Justice League 3D
22:50 Bad Moms 2
top zaterdag 16-12-2017
10:20 Justice League 3D
10:30 Thank You for Your Service
10:30 De Familie Slim
10:40 Ferdinand (NL)
10:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
10:50 Dr. Knock
11:30 Murder on the Orient Express
11:45 The Snowman
12:00 K3 Love Cruise
12:10 Star Wars: The Last Jedi 3D
12:35 Paddington 2 (NL)
13:00 Ferdinand 3D (NL)
13:05 Star Wars: The Last Jedi
13:20 Coco (NL)
13:30 Thor: Ragnarök
14:00 K3 Love Cruise
14:10 Breathe
14:30 Star Wars: The Last Jedi
14:40 Wonder
15:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
15:30 Bad Moms 2
15:40 Star Wars: The Last Jedi 3D
16:00 Ferdinand (NL)
16:20 Star Wars: The Last Jedi 3D
16:30 Paddington 2 (NL)
16:40 Coco 3D (NL)
16:50 The Foreigner
17:15 Murder on the Orient Express
17:20 Bad Moms 2
18:00 Coco 3D
18:40 Wonder
18:50 Gek van Geluk
19:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:10 Dr. Knock
19:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
19:30 Breathe
19:40 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:50 The Mountain Between Us
20:00 Bad Moms 2
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
21:20 Murder on the Orient Express
21:30 Star Wars: The Last Jedi
21:50 Bad Moms 2
22:00 Justice League 3D
22:05 Gek van Geluk
22:10 Star Wars: The Last Jedi 3D
22:20 Jumanji: Welcome to the Jungle
22:30 Escape Room
23:00 The Foreigner
top zondag 17-12-2017
10:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
10:35 The Mountain Between Us
10:40 De Familie Slim
10:50 Dr. Knock
11:00 The Royal Ballet: The Nutcracker
11:00 K3 Love Cruise
11:10 Ferdinand (NL)
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 Coco 3D (NL)
12:00 Star Wars: The Last Jedi
12:50 Coco (NL)
13:20 K3 Love Cruise
13:30 Paddington 2 (NL)
13:35 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
13:40 Ferdinand (NL)
13:50 Star Wars: The Last Jedi 3D
14:10 Coco 3D (NL)
15:15 Coco (NL)
15:20 Ferdinand 3D (NL)
15:30 Star Wars: The Last Jedi
15:40 Paddington 2 (NL)
15:45 Bad Moms 2
16:00 Paddington 2
16:10 Star Wars: The Last Jedi 3D
16:45 Gek van Geluk
17:00 Coco 3D
17:10 Star Wars: The Last Jedi 3D
18:10 Gek van Geluk
18:15 Breathe
18:20 Justice League
18:30 Wonder
18:40 Dr. Knock
19:00 Bad Moms 2
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:50 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
20:00 Sneak Preview
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:40 Murder on the Orient Express
21:00 Justice League 3D
21:10 Gek van Geluk
21:15 Escape Room
21:20 Bad Moms 2
21:30 Star Wars: The Last Jedi
top maandag 18-12-2017
12:10 Gek van Geluk
12:10 K3 Love Cruise
12:15 Star Wars: The Last Jedi
12:30 Murder on the Orient Express
12:40 Wonder
12:45 Thank You for Your Service
12:50 Breathe
13:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
13:05 Thor: Ragnarök
13:40 Bad Moms 2
14:30 Star Wars: The Last Jedi
14:40 The Foreigner
15:10 Bad Moms 2
15:20 The Mountain Between Us
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:40 Paddington 2 (NL)
15:50 Coco (NL)
16:00 Murder on the Orient Express
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
17:20 Coco 3D
18:00 Star Wars: The Last Jedi
18:15 Gek van Geluk
18:20 Wonder
18:25 Dr. Knock
18:30 Bad Moms 2
18:35 Breathe
18:40 Star Wars: The Last Jedi
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:00 Gek van Geluk
20:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:45 Murder on the Orient Express
21:00 Star Wars: The Last Jedi
21:05 Justice League
21:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:15 The Snowman
21:20 Bad Moms 2
22:00 Escape Room
top dinsdag 19-12-2017
12:10 Gek van Geluk
12:10 K3 Love Cruise
12:15 Star Wars: The Last Jedi
12:30 Murder on the Orient Express
12:40 Wonder
12:45 The Snowman
12:50 Breathe
13:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
13:10 Thank You for Your Service
13:40 Bad Moms 2
14:30 Star Wars: The Last Jedi
14:40 The Foreigner
15:10 Bad Moms 2
15:20 Murder on the Orient Express
15:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
15:40 Paddington 2 (NL)
15:50 Coco (NL)
16:00 The Mountain Between Us
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
17:20 Coco 3D
18:00 Star Wars: The Last Jedi
18:15 Gek van Geluk
18:20 Wonder
18:25 Dr. Knock
18:30 Bad Moms 2
18:35 Breathe
18:40 Star Wars: The Last Jedi
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:00 Gek van Geluk
20:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:45 Murder on the Orient Express
21:00 Star Wars: The Last Jedi
21:05 Justice League
21:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:15 Thor: Ragnarök
21:20 Bad Moms 2
22:00 Escape Room
top woensdag 20-12-2017
12:00 Star Wars: The Last Jedi
12:00 De dieren uit het Hakkebakkebos (NL)
12:15 Breathe
12:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:30 K3 Love Cruise
13:00 Coco 3D (NL)
13:10 Star Wars: The Last Jedi 3D
13:20 Paddington 2 (NL)
13:30 Ferdinand (NL)
13:40 Pitch Perfect 3
13:50 De Familie Slim
14:40 Ferdinand 3D (NL)
14:50 Coco (NL)
15:15 Pitch Perfect 3
15:20 Star Wars: The Last Jedi
15:30 K3 Love Cruise
15:50 Coco 3D (NL)
16:05 Paddington 2 (NL)
16:15 Ferdinand (NL)
16:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
17:30 Wonder
17:40 Coco 3D
18:30 Dr. Knock
18:30 Pitch Perfect 3
18:35 Breathe
18:40 Star Wars: The Last Jedi
18:45 Ferdinand 3D
18:50 Bad Moms 2
19:00 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet
20:00 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet
20:15 Gek van Geluk
20:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:50 Pitch Perfect 3
21:05 Thank You for Your Service
21:10 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
21:15 Murder on the Orient Express
21:20 Bad Moms 2
22:00 Escape Room
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Kerkrade