home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis CineMeerse

Raadhuisplein 12, 2132TZ Hoofddorp +31-23-3031030 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 23-10-2020
13:00 The Racer
13:15 Buiten is het Feest
13:30 De Magische Poort 3D (NL)
13:45 Bigfoot Family (NL)
14:30 I Am Greta
14:45 Jackie en Oopjen
15:00 De Grote Sinterklaasfilm
 
15:15 100% Wolf (NL)
15:45 Bigfoot Family (NL)
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:15 De Magische Poort (NL)
16:30 After We Collided
18:15 After We Collided
18:30 Honest Thief
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:00 After We Collided
19:15 Buiten is het Feest
19:15 The Racer
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:45 Casanova's
20:45 Tenet
 
21:00 Tenet
21:15 After We Collided
21:30 Honest Thief
21:45 Honest Thief
21:45 The Secret: Dare to Dream
22:00 The War With Grandpa
top zaterdag 24-10-2020
10:30 Jackie en Oopjen
10:45 Bigfoot Family 3D (NL)
11:00 100% Wolf (NL)
11:15 I Am Greta
11:15 De Magische Poort (NL)
11:30 Bigfoot Family (NL)
11:45 De Grote Sinterklaasfilm
12:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:00 Jackie en Oopjen
13:15 De Magische Poort 3D (NL)
13:30 Buiten is het Feest
13:45 100% Wolf (NL)
13:45 Bigfoot Family (NL)
14:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
14:15 Bigfoot Family (NL)
14:30 De Grote Sinterklaasfilm
15:30 Tenet
15:45 Bigfoot Family 3D (NL)
16:00 After We Collided
16:00 The Racer
16:15 De Magische Poort (NL)
16:15 Bigfoot Family (NL)
16:30 Honest Thief
16:45 The War With Grandpa
18:15 After We Collided
18:30 Honest Thief
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:00 After We Collided
19:15 Buiten is het Feest
19:15 The Racer
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:45 Casanova's
20:45 Tenet
21:00 Tenet
21:15 After We Collided
21:30 Honest Thief
21:45 Honest Thief
21:45 The Secret: Dare to Dream
22:00 The War With Grandpa
top zondag 25-10-2020
10:30 Jackie en Oopjen
10:45 Bigfoot Family 3D (NL)
11:00 100% Wolf (NL)
11:15 I Am Greta
11:15 De Magische Poort (NL)
11:30 Bigfoot Family (NL)
11:45 De Grote Sinterklaasfilm
12:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:00 Jackie en Oopjen
13:15 De Magische Poort 3D (NL)
13:30 Buiten is het Feest
13:45 100% Wolf (NL)
13:45 Bigfoot Family (NL)
14:15 Bigfoot Family (NL)
14:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:30 Tenet
15:30 Stevie Nicks, 24 Karat Gold
15:45 Bigfoot Family 3D (NL)
16:00 Bigfoot Family (NL)
16:00 De Grote Sinterklaasfilm
16:15 De Magische Poort (NL)
16:15 After We Collided
16:30 The War With Grandpa
18:30 After We Collided
18:45 Honest Thief
19:00 After We Collided
19:15 Buiten is het Feest
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:45 Tenet
20:00 Casanova's
20:15 The Racer
21:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
21:15 After We Collided
21:30 The War With Grandpa
21:30 Honest Thief
top maandag 26-10-2020
19:00 After We Collided
19:15 I Am Greta
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:45 Tenet
20:00 Buiten is het Feest
20:00 Casanova's
20:15 The Racer
20:30 Honest Thief
top dinsdag 27-10-2020
15:00 I Am Greta
15:15 The Personal History of David Copperfield
15:30 The Racer
15:45 Buiten is het Feest
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:45 Tenet
20:00 Buiten is het Feest
20:00 The Racer
20:15 After We Collided
20:15 ROH Giselle
20:30 Honest Thief
top woensdag 28-10-2020
13:00 The Racer
13:15 Buiten is het Feest
13:30 De Magische Poort 3D (NL)
13:45 Bigfoot Family (NL)
14:30 I Am Greta
14:45 Jackie en Oopjen
15:00 De Grote Sinterklaasfilm
15:15 100% Wolf (NL)
15:45 Bigfoot Family (NL)
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:15 De Magische Poort (NL)
16:30 After We Collided
18:30 After We Collided
18:45 Honest Thief
19:00 After We Collided
19:15 Buiten is het Feest
19:30 The Lord of the Rings: The Return of the King
19:45 Tenet
20:00 Casanova's
20:15 The Racer
21:00 Honest Thief
21:15 After We Collided
21:30 The War With Grandpa
21:30 Alles is zoals het zou moeten zijn