home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda CineMeerse

Raadhuisplein 12, 2132TZ Hoofddorp +31-23-3031030 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zaterdag 21-10-2017
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Misfit
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
 
15:40 Blade Runner 2049 3D
15:40 Misfit
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Kingsman: The Golden Circle
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Geostorm
16:30 Weg van Jou
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:40 Bella Donna's
18:50 Home Again
18:50 Geostorm 3D
19:00 Happy Death Day
19:00 Weg van Jou
19:10 The Glass Castle
 
19:30 Alles voor elkaar
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Home Again
21:20 American Assassin
21:30 Weg van Jou
21:30 Geostorm 3D
21:40 Kingsman: The Golden Circle
21:50 It
22:00 Happy Death Day
top zondag 22-10-2017
10:50 De Emoji Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 My Little Pony: De Film (NL)
11:20 Dikkertje Dap
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:50 Misfit
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Misfit
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:40 Home Again
15:40 Misfit
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Kingsman: The Golden Circle
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Geostorm 3D
16:30 Weg van Jou
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:40 Bella Donna's
18:50 Geostorm 3D
18:50 Home Again
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
19:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:10 American Made
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Home Again
21:20 American Assassin
21:30 Weg van Jou
21:30 Geostorm
21:40 Kingsman: The Golden Circle
21:50 It
22:00 Happy Death Day
top maandag 23-10-2017
10:50 De Emoji Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 My Little Pony: De Film (NL)
11:20 Dikkertje Dap
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:50 Misfit
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Misfit
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:40 Blade Runner 2049 3D
15:40 Misfit
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Kingsman: The Golden Circle
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Geostorm
16:30 Weg van Jou
18:30 Geostorm 3D
18:40 Bella Donna's
19:00 Happy Death Day
19:10 Alles voor elkaar
19:40 The Glass Castle
19:50 Home Again
20:00 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
20:10 Weg van Jou
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:20 American Assassin
21:30 Geostorm 3D
top dinsdag 24-10-2017
10:50 De Emoji Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 My Little Pony: De Film (NL)
11:20 Dikkertje Dap
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:50 Misfit
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Misfit
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:40 Misfit
15:40 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Kingsman: The Golden Circle
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Geostorm 3D
16:30 Weg van Jou
18:30 Geostorm 3D
18:40 Bella Donna's
19:00 Happy Death Day
19:10 Alles voor elkaar
19:50 HhhH - The Man with the Iron Heart
20:00 Home Again
20:10 Weg van Jou
20:30 Sneak Preview
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:20 American Assassin
21:30 Geostorm
top woensdag 25-10-2017
10:50 De Emoji Film 3D (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 My Little Pony: De Film (NL)
11:20 Dikkertje Dap
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:50 Misfit
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Misfit
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:40 Blade Runner 2049 3D
15:40 Misfit
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Kingsman: The Golden Circle
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Geostorm 3D
16:30 Weg van Jou
18:40 Bella Donna's
18:50 Home Again
18:50 Geostorm
19:00 Thor Ragnarök Marathon 3D
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
19:10 The Glass Castle
19:10 American Made
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:20 American Assassin
21:30 Weg van Jou
21:30 Geostorm 3D
21:50 It
22:00 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Misfit
18:40 Thor Ragnarök Marathon 3D
18:50 The Mountain Between Us
21:20 The Mountain Between Us
21:40 Thor Ragnarök Marathon 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Haarlemmermeer