home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Foroxity Sittard

Rijksweg Zuid 271, 6134 AC Sittard 0900-2228888 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
19:30 April, May en June
19:30 Dolittle
19:45 Charlie's Angels
20:00 Sneak Preview
20:00 Bad Boys For Life
20:15 1917
20:15 Just Mercy
 
20:30 Dark Waters
top woensdag 29-01-2020
13:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:30 1917
13:30 Playing with Fire
13:45 Frozen 2 (NL)
13:45 The Addams Family (NL)
14:00 Mees Kees in de Wolken
14:00 Dolittle (NL)
14:15 Spionnengeheimen (NL)
15:30 Dolittle 3D (NL)
16:15 Dark Waters
16:15 Bad Boys For Life
16:30 Huisvrouwen bestaan niet 2
16:30 Jojo Rabbit
 
16:45 1917
16:45 Dolittle
17:00 Jumanji: The Next Level
19:30 Dolittle 3D
19:45 1917
20:00 Ladies Night: Onze Jongens in Miami
20:15 Just Mercy
20:15 Ladies Night: Onze Jongens in Miami
20:20 April, May en June
20:30 Dark Waters
20:30 Charlie's Angels
top donderdag 30-01-2020
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Spionnengeheimen (NL)
10:45 Dolittle (NL)
11:00 Jumanji: The Next Level
11:00 Mees Kees in de Wolken
11:00 Onze Jongens in Miami
11:15 The Addams Family (NL)
11:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:45 1917
13:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Spionnengeheimen (NL)
14:00 Playing with Fire
14:15 Jumanji: The Next Level
14:15 De Grote Slijmfilm
16:15 Jojo Rabbit
16:15 Dolittle
16:20 April, May en June
16:30 Star Wars: The Rise of Skywalker
16:45 Bad Boys For Life
16:45 Onze Jongens in Miami
16:50 Charlie's Angels
17:15 Project Gio
19:45 Dolittle
19:45 Onze Jongens in Miami
20:00 1917
20:00 Just Mercy
20:15 Dark Waters
20:15 Bad Boys For Life
20:20 April, May en June
20:30 Gretel & Hansel
top vrijdag 31-01-2020
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Spionnengeheimen (NL)
10:45 1917
10:45 Dolittle (NL)
11:00 Jumanji: The Next Level
11:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:15 The Addams Family (NL)
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:45 1917
13:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Spionnengeheimen (NL)
14:00 Playing with Fire
14:15 Jumanji: The Next Level
14:15 De Grote Slijmfilm
16:10 Charlie's Angels
16:15 Dolittle
16:15 Onze Jongens in Miami
16:30 Dark Waters
16:40 Project Gio
16:45 Bad Boys For Life
17:15 Gretel & Hansel
18:00 Jojo Rabbit
18:45 Charlie's Angels
19:00 Huisvrouwen bestaan niet 2
19:05 Dark Waters
19:15 Dolittle
19:30 April, May en June
20:00 Onze Jongens in Miami
20:15 1917
20:30 Bad Boys For Life
21:30 Just Mercy
21:45 Jumanji: The Next Level
22:00 Bad Boys For Life
22:15 Onze Jongens in Miami
22:30 Gretel & Hansel
23:00 The Grudge
top zaterdag 01-02-2020
13:05 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:35 Spionnengeheimen (NL)
13:45 1917
13:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 The Addams Family (NL)
14:15 De Grote Slijmfilm
15:00 Jumanji: The Next Level
16:15 Jojo Rabbit
16:15 Onze Jongens in Miami
16:40 Star Wars: The Rise of Skywalker
16:40 Dolittle
16:45 Bad Boys For Life
16:45 Gretel & Hansel
18:00 Frozen 2 3D
18:45 Charlie's Angels
19:05 Dark Waters
19:15 Dolittle
19:30 April, May en June
19:45 1917
20:00 Onze Jongens in Miami
20:30 Bad Boys For Life
21:30 Just Mercy
22:00 Bad Boys For Life
22:15 Onze Jongens in Miami
22:30 Gretel & Hansel
22:45 Jumanji: The Next Level
23:00 The Grudge
top zondag 02-02-2020
10:15 Dark Waters
10:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Bad Boys For Life
10:45 1917
10:45 Dolittle (NL)
11:00 Onze Jongens in Miami
11:00 De Grote Slijmfilm
13:30 Frozen 2 (NL)
13:30 Dolittle (NL)
13:35 Bad Boys For Life
13:45 Spionnengeheimen (NL)
13:45 1917
13:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:00 Onze Jongens in Miami
14:15 De Grote Slijmfilm
16:10 Charlie's Angels
16:15 Jumanji: The Next Level
16:15 Onze Jongens in Miami
16:30 1917
16:45 Dark Waters
16:45 Bad Boys For Life
16:50 Star Wars: The Rise of Skywalker
17:00 Gretel & Hansel
19:45 Dolittle
19:45 Onze Jongens in Miami
20:00 1917
20:00 Just Mercy
20:15 Dark Waters
20:15 Bad Boys For Life
20:20 April, May en June
20:30 Gretel & Hansel
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen