home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathe Tilburg

Pieter Vreedeplein 174, 5038 BW Tilburg 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
11:00 Happy Death Day
11:00 Dikkertje Dap
11:15 Kingsman: The Golden Circle
11:15 Weg van Jou
11:30 Home Again
11:30 Geostorm 3D
11:45 Blade Runner 2049 3D
 
12:45 Girls Trip
13:15 American Assassin
13:30 The Salesman
13:45 Home Again
14:00 Geostorm 3D
14:15 Misfit
15:15 Tulip Fever
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Misfit
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:30 Geostorm 3D
16:45 Weg van Jou
17:15 Bella Donna's
 
17:30 American Made
17:45 American Assassin
18:15 Girls Trip
18:30 Secret Superstar
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Geostorm 3D
19:15 Home Again
20:00 Weg van Jou
20:15 Blade Runner 2049
21:00 Sneak Preview
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 American Assassin
21:30 Geostorm 3D
21:45 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
11:00 Brandweerman Sam : UFO Alarm (NL)
11:00 Misfit
11:15 Dikkertje Dap
11:30 Blade Runner 2049
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:15 Geostorm 3D
12:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 De Emoji Film (NL)
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:45 Misfit
14:45 Geostorm 3D
15:00 Dikkertje Dap
15:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 De Kleine Vampier (NL)
16:30 My Little Pony: De Film (NL)
16:45 Weg van Jou
17:00 Home Again
17:15 Geostorm 3D
17:30 It
17:45 Girls Trip
18:15 Geostorm
18:45 Kingsman: The Golden Circle
19:00 Alles voor elkaar
19:15 Weg van Jou
20:00 Thor Ragnarök Marathon 3D
20:15 Home Again
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 Blade Runner 2049
21:15 American Assassin
21:30 Geostorm 3D
21:45 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
11:00 Jigsaw
11:00 Geostorm
11:15 Dikkertje Dap
11:30 The Mountain Between Us
11:45 Brad's Status
11:45 American Assassin
12:00 Thor: Ragnarök 3D
13:00 Blade Runner 2049
13:15 Weg van Jou
13:30 The Mountain Between Us
13:45 Kingsman: The Golden Circle
14:00 Home Again
14:15 Geostorm 3D
15:00 Thor: Ragnarök 3D
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Misfit
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:30 Thor: Ragnarök 3D
16:45 Dikkertje Dap
17:30 Jigsaw
17:45 Geostorm
18:00 Thor: Ragnarök 3D
18:15 Happy Death Day
18:30 The Mountain Between Us
18:45 American Assassin
19:15 Weg van Jou
19:45 Home Again
20:15 Blade Runner 2049
20:45 The Mountain Between Us
21:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Geostorm 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
22:00 Jigsaw
top vrijdag 27-10-2017
11:00 Jigsaw
11:00 Geostorm
11:00 Thor: Ragnarök 3D
11:15 Dikkertje Dap
11:30 The Mountain Between Us
11:45 American Assassin
12:15 Kingsman: The Golden Circle
13:00 Blade Runner 2049
13:15 Weg van Jou
13:30 The Mountain Between Us
13:45 Geostorm 3D
14:00 Thor: Ragnarök 3D
14:15 Dikkertje Dap
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Misfit
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:15 Home Again
17:00 Thor: Ragnarök 3D
17:15 The Mountain Between Us
17:30 Jigsaw
17:45 Girls Trip
18:00 American Made
18:15 Geostorm
18:30 American Assassin
19:30 Weg van Jou
19:45 Home Again
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:15 Blade Runner 2049
20:30 The Mountain Between Us
20:45 Geostorm 3D
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Jigsaw
22:00 Happy Death Day
23:00 It
23:00 Thor: Ragnarök 3D
23:15 Botoks
23:45 Leatherface
top zaterdag 28-10-2017
00:00 Flatliners
00:00 Geostorm 3D
00:15 Jigsaw
10:30 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
10:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:30 Dikkertje Dap
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:00 Thor: Ragnarök 3D
11:15 My Little Pony: De Film (NL)
12:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:15 De Kleine Vampier (NL)
12:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:15 The Mountain Between Us
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Thor: Ragnarök 3D
14:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:30 Dikkertje Dap
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Misfit
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 Home Again
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
17:00 Thor: Ragnarök 3D
17:15 The Mountain Between Us
17:30 Jigsaw
17:45 Girls Trip
18:15 American Made
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:30 Geostorm 3D
19:30 Weg van Jou
19:45 Home Again
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:15 Blade Runner 2049
20:45 The Mountain Between Us
21:00 Geostorm
21:30 American Assassin
21:45 Jigsaw
22:00 Happy Death Day
23:00 Thor: Ragnarök 3D
23:15 Botoks
23:30 Leatherface
23:45 It
top zondag 29-10-2017
00:00 Halloween Horror Show 2017
00:15 Flatliners
00:15 Geostorm 3D
10:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:15 Barbie - Dolfijnen magie (NL)
11:00 The Royal Opera: The Magic Flute
11:15 De Kleine Vampier (NL)
11:30 Thor: Ragnarök 3D
11:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:00 Dikkertje Dap
13:15 My Little Pony: De Film (NL)
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 The Mountain Between Us
14:30 Thor: Ragnarök 3D
14:45 Dikkertje Dap
15:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Misfit
16:15 Home Again
16:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
17:15 The Mountain Between Us
17:30 Jigsaw
17:30 Thor: Ragnarök 3D
17:45 American Assassin
18:15 American Made
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:45 Geostorm
19:30 Weg van Jou
19:45 Home Again
20:15 Blade Runner 2049
20:30 Thor: Ragnarök 3D
20:45 The Mountain Between Us
21:15 Geostorm 3D
21:30 American Assassin
21:45 Jigsaw
22:00 Happy Death Day
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Tilburg