home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathe Tilburg

Pieter Vreedeplein 174, 5038 BW Tilburg 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 29-09-2020
18:00 Ava
18:30 Marionette
19:00 Endless
19:20 The War With Grandpa
19:30 Tenet
20:00 The Secret: Dare to Dream
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
 
20:30 Tenet
21:00 The Personal History of David Copperfield
21:15 Antebellum
21:40 The New Mutants
top woensdag 30-09-2020
11:00 Living in the Future's Past
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:00 Tenet
11:20 The War With Grandpa
11:30 The Secret Garden
12:00 Misbehaviour
12:15 The Personal History of David Copperfield
13:00 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci
13:10 Scoob! (NL)
13:40 Engel
 
13:50 The Personal History of David Copperfield
14:10 Tenet
14:30 Trolls Wereldtour (NL)
15:00 De Piraten van Hiernaast
15:10 Unhinged
15:20 Engel
15:50 Scoob! (NL)
16:30 The War With Grandpa
16:40 Endless
17:15 Relic
17:15 The New Mutants
17:20 Tenet
17:30 The Rental
18:00 The War With Grandpa
18:45 Endless
19:00 David Attenborough: A Life on Our Planet
19:20 De Vogelwachter
19:30 Tenet
19:40 The Secret: Dare to Dream
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:30 Tenet
21:00 Ava
21:30 Antebellum
21:45 The New Mutants
22:00 Unhinged
top donderdag 01-10-2020
11:00 Relic
11:00 Poeslief
11:00 Tenet
11:10 Trolls Wereldtour (NL)
11:20 The Secret: Dare to Dream
11:40 The Trial of the Chicago 7
12:30 Marionette
12:40 Endless
13:05 The New Mutants
13:20 The Personal History of David Copperfield
13:40 David Attenborough: A Life on Our Planet
14:15 Tenet
14:30 The Secret: Dare to Dream
14:50 The War With Grandpa
15:10 The Trial of the Chicago 7
15:15 Unhinged
16:00 The Personal History of David Copperfield
16:10 Trolls Wereldtour (NL)
16:50 Antebellum
17:10 Ava
17:20 The War With Grandpa
17:30 Tenet
18:00 Endless
18:20 Follow Me
18:45 Marionette
19:20 The Secret: Dare to Dream
19:30 La Última Primavera
19:45 Tenet
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:30 The Trial of the Chicago 7
20:45 Tenet
21:15 The War With Grandpa
21:30 Antebellum
21:45 The New Mutants
top vrijdag 02-10-2020
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:00 Tenet
11:15 David Attenborough: A Life on Our Planet
11:15 Poeslief
11:50 The War With Grandpa
12:00 The Trial of the Chicago 7
12:20 On the Rocks
13:00 The Personal History of David Copperfield
13:10 Endless
13:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
14:10 Tenet
14:15 The New Mutants
14:30 Unhinged
15:00 On the Rocks
15:20 De Piraten van Hiernaast
15:40 The Trial of the Chicago 7
16:15 Tenet
16:30 Endless
16:45 Marionette
17:15 The Secret: Dare to Dream
17:20 Tenet
17:40 Antebellum
18:30 Marathon: After + After We Collided
18:45 The War With Grandpa
19:15 On the Rocks
19:30 Tenet
19:45 The Secret: Dare to Dream
20:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:30 Tenet
21:00 The Trial of the Chicago 7
21:30 Antebellum
22:10 Unhinged
22:30 The New Mutants
22:40 Zieja
22:50 The War With Grandpa
top zaterdag 03-10-2020
10:00 On the Rocks
10:00 Poeslief
10:00 Trolls Wereldtour (NL)
10:45 100% Wolf
11:00 Bigfoot Family
11:30 David Attenborough: A Life on Our Planet
11:30 Tenet
11:40 The Secret: Dare to Dream
12:10 Marionette
12:15 Engel
13:00 Bigfoot Family
13:15 The War With Grandpa
14:00 Marathon: After + After We Collided
14:15 De Piraten van Hiernaast
14:30 Poeslief
14:40 Trolls Wereldtour (NL)
14:45 Tenet
15:15 100% Wolf
15:30 Bigfoot Family
16:10 The Trial of the Chicago 7
16:20 Tenet
16:45 David Attenborough: A Life on Our Planet
17:30 The War With Grandpa
17:45 Zieja
18:00 Tenet
18:20 After We Collided
19:00 The Trial of the Chicago 7
19:15 On the Rocks
19:30 The Secret: Dare to Dream
20:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:15 Tenet
20:45 Unhinged
21:15 Tenet
21:30 The War With Grandpa
21:50 Antebellum
22:00 The New Mutants
22:30 Relic
22:50 Follow Me
top zondag 04-10-2020
10:00 De Piraten van Hiernaast
10:00 Poeslief
10:00 Tenet
10:10 After We Collided
10:20 Bigfoot Family
10:30 100% Wolf
10:50 Engel
11:40 Trolls Wereldtour (NL)
12:10 De Piraten van Hiernaast
12:20 Poeslief
12:30 On the Rocks
12:50 Endless
13:00 The War With Grandpa
13:10 Tenet
13:45 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 Bigfoot Family
14:40 Engel
15:15 Tenet
15:30 After We Collided
15:50 100% Wolf
16:10 Bigfoot Family 3D (NL)
16:20 Tenet
16:50 Unhinged
17:10 Marionette
18:00 Endless
18:15 Zieja
18:30 After We Collided
19:00 On the Rocks
19:10 The War With Grandpa
19:30 Tenet
19:40 The Secret: Dare to Dream
20:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:45 The Trial of the Chicago 7
21:00 Follow Me
21:15 The New Mutants
21:30 Antebellum
22:00 Relic