home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Delft

Vesteplein 5, 2611 WG Delft 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 22-02-2020
10:00 Kleuterbioscoop
10:05 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:20 Mees Kees in de Wolken
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:40 Spionnengeheimen (NL)
11:05 Het Wilde Avontuur (NL)
11:15 Charlie's Angels
 
11:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:45 Sonic (NL)
12:10 Frozen 2 (NL)
12:30 Dolittle (NL)
13:00 De Grote Slijmfilm
13:30 Sonic the Hedgehog
13:40 Little Women
13:50 De Beentjes van Sint Hildegard
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
14:30 Jumanji: The Next Level
14:50 De Grote Slijmfilm
15:00 Sonic (NL)
15:45 Het Wilde Avontuur (NL)
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
 
16:10 April, May en June
16:30 1917
16:45 Just Mercy
17:10 Parasite
17:20 Suriname
18:10 Sonic the Hedgehog
18:20 The Gentlemen
18:45 The Call of the Wild
19:10 Bad Boys For Life
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:40 Onze Jongens in Miami
20:00 Little Women
20:30 1917
21:00 Suriname
21:15 Birds of Prey
21:50 Parasite
21:55 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 The Gentlemen
22:50 Bad Boys For Life
23:10 Birds of Prey
23:20 Suriname
23:40 The Boy: Brahms' Curse
top zondag 23-02-2020
10:00 Mees Kees in de Wolken
10:00 Kleuterbioscoop
10:05 Spionnengeheimen 3D (NL)
10:25 Spike en de Magische Steen (NL)
10:40 Frozen 2 (NL)
10:50 De Beentjes van Sint Hildegard
11:25 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:40 Sonic (NL)
11:45 De Grote Slijmfilm
12:25 Sonic the Hedgehog
12:30 Dolittle (NL)
13:00 Little Women
13:10 Sonic (NL)
13:25 Parasite
13:45 Spionnengeheimen (NL)
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
14:40 De Beentjes van Sint Hildegard
14:50 Het Wilde Avontuur (NL)
15:30 The Gentlemen
15:50 Sonic (NL)
16:00 1917
16:10 De Grote Slijmfilm
16:15 April, May en June
17:05 Suriname
17:10 Birds of Prey
18:00 Sonic the Hedgehog
18:10 The Call of the Wild
18:20 De Beentjes van Sint Hildegard
18:40 Bad Boys For Life
18:50 Little Women
19:15 1917
19:40 Onze Jongens in Miami
20:30 Suriname
20:40 The Gentlemen
20:50 Just Mercy
21:20 Parasite
21:40 Birds of Prey
21:55 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 The Boy: Brahms' Curse
top maandag 24-02-2020
10:00 De Grote Slijmfilm
10:00 De Beentjes van Sint Hildegard
10:30 Kleuterbioscoop
10:40 Sonic (NL)
10:50 Het Wilde Avontuur (NL)
11:00 Parasite
11:55 Little Women
12:00 Mees Kees in de Wolken
12:15 April, May en June
13:00 Frozen 2 (NL)
13:10 Spike en de Magische Steen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:50 Dolittle (NL)
14:45 Jumanji: The Next Level
14:45 De Grote Slijmfilm
15:10 Spike en de Magische Steen (NL)
15:25 Spionnengeheimen (NL)
15:40 Het Wilde Avontuur (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:10 Bad Boys For Life
16:40 De Beentjes van Sint Hildegard
17:10 The Gentlemen
17:25 1917
17:50 Parasite
18:10 The Call of the Wild
18:30 Sonic the Hedgehog
18:50 Little Women
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:45 Suriname
20:00 La belle époque
20:30 Onze Jongens in Miami
20:40 1917
21:00 The Gentlemen
21:25 Birds of Prey
21:45 Bad Boys For Life
21:55 Blumhouse's Fantasy Island
top dinsdag 25-02-2020
10:00 Spionnengeheimen (NL)
10:00 Kleuterbioscoop
10:10 Spike en de Magische Steen (NL)
10:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:15 De Beentjes van Sint Hildegard
11:00 The Call of the Wild
11:10 1917
11:40 Dolittle (NL)
11:50 Birds of Prey
12:10 Spike en de Magische Steen (NL)
12:15 Spionnengeheimen (NL)
12:40 Sonic (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
13:45 Frozen 2 (NL)
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:10 Sonic (NL)
14:20 Het Wilde Avontuur (NL)
14:35 Mees Kees in de Wolken
15:00 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Sonic the Hedgehog
16:00 Little Women
16:10 De Beentjes van Sint Hildegard
16:20 Parasite
16:30 De Grote Slijmfilm
16:45 1917
17:00 The Gentlemen
18:00 Suriname
18:30 The Call of the Wild
18:40 Sonic the Hedgehog
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 Onze Jongens in Miami
19:20 Little Women
19:35 1917
20:15 The Gentlemen
20:50 Birds of Prey
21:00 Sneak Preview
21:25 Bad Boys For Life
21:45 Blumhouse's Fantasy Island
22:15 The Boy: Brahms' Curse
22:15 Suriname
top woensdag 26-02-2020
10:00 Het Wilde Avontuur (NL)
10:05 De Beentjes van Sint Hildegard
10:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:25 Parasite
10:35 Kleuterbioscoop
10:50 De Grote Slijmfilm
11:15 Sonic (NL)
11:45 Frozen 2 (NL)
12:10 Mees Kees in de Wolken
12:20 Spike en de Magische Steen (NL)
12:30 Dolittle (NL)
12:50 Spionnengeheimen (NL)
13:20 Sonic (NL)
13:40 De Grote Slijmfilm
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:10 Jumanji: The Next Level
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
14:45 Het Wilde Avontuur (NL)
15:10 De Beentjes van Sint Hildegard
15:40 Little Women
15:50 Sonic (NL)
16:00 April, May en June
16:40 The Gentlemen
16:50 Suriname
17:05 1917
17:40 Parasite
18:15 Sonic the Hedgehog
18:30 The Call of the Wild
18:45 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Little Women
19:40 Suriname
20:00 Like a Boss
20:30 1917
20:35 The Gentlemen
20:50 Onze Jongens in Miami
21:15 Bad Boys For Life
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
21:50 Birds of Prey
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Delft