home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Delft

Vesteplein 5, 2611 WG Delft 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zondag 20-09-2020
19:45 The New Mutants
20:00 The War With Grandpa
20:30 Tenet
20:45 Ava
21:30 Unhinged
21:40 Antebellum
21:50 Peninsula
 
22:00 The New Mutants
22:10 Relic
top maandag 21-09-2020
11:00 Big Trip (NL)
11:10 The New Mutants
11:20 Misbehaviour
11:30 Peninsula
11:30 Tenet
12:15 The Personal History of David Copperfield
12:30 The Secret: Dare to Dream
13:00 Antebellum
13:15 Trolls Wereldtour (NL)
13:40 Tenet
14:00 Rocky
14:30 De Piraten van Hiernaast
 
14:45 The War With Grandpa
15:00 Endless
15:15 Big Trip (NL)
15:30 Scoob! (NL)
16:20 The New Mutants
16:40 The Secret Garden
16:50 Tenet
17:00 The War With Grandpa
17:10 The Secret: Dare to Dream
17:20 Misbehaviour
17:45 Tenet
18:30 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci
19:00 Antebellum
19:15 The War With Grandpa
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:45 The Secret: Dare to Dream
20:00 Tenet
20:30 The Personal History of David Copperfield
21:00 Tenet
21:20 The New Mutants
21:40 Ava
21:50 Unhinged
22:00 Relic
top dinsdag 22-09-2020
11:00 Big Trip (NL)
11:00 The New Mutants
11:10 Misbehaviour
11:20 Peninsula
11:30 Tenet
12:15 The Personal History of David Copperfield
12:30 The Secret: Dare to Dream
13:00 Antebellum
13:15 Scoob! (NL)
13:40 Tenet
13:50 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci
14:30 Engel
14:45 The War With Grandpa
15:00 De Piraten van Hiernaast
15:15 Big Trip (NL)
15:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
15:50 Rocky
16:45 The Secret Garden
16:50 Tenet
17:00 Endless
17:10 The Secret: Dare to Dream
17:15 Misbehaviour
17:45 Tenet
18:20 The New Mutants
19:00 Antebellum
19:20 The War With Grandpa
19:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:40 The Secret: Dare to Dream
20:00 Tenet
20:30 The Personal History of David Copperfield
21:00 Tenet
21:20 The New Mutants
21:40 Ava
21:50 Unhinged
22:00 Relic
top woensdag 23-09-2020
11:00 Living in the Future's Past
11:15 Big Trip (NL)
12:00 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci
12:10 The War With Grandpa
12:20 Tenet
12:30 De Piraten van Hiernaast
12:40 Trolls Wereldtour (NL)
13:00 Big Trip (NL)
13:15 Scoob! (NL)
14:00 Engel
14:30 De Piraten van Hiernaast
14:40 Pitch Perfect
14:45 Trolls Wereldtour 3D (NL)
15:00 Engel
15:20 Scoob! (NL)
15:30 Tenet
16:10 The Secret Garden
16:40 The War With Grandpa
16:50 The Secret: Dare to Dream
17:10 The New Mutants
17:20 Tenet
17:30 Antebellum
18:20 The Personal History of David Copperfield
18:40 Tenet
19:00 The Secret: Dare to Dream
19:10 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:20 Misbehaviour
19:50 The War With Grandpa
20:30 Tenet
20:50 Peninsula
21:20 Antebellum
21:30 Unhinged
21:40 The New Mutants
21:50 Ava
22:00 Relic