home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Groningen

Boumaboulevard 53, 9723 ZS Groningen +31-50-7504200 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 24-09-2021
19:20 The Hitman's Wife's Bodyguard
19:20 Till Death
20:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
21:10 Dune 3D
21:30 Free Guy
21:40 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:40 After We Fell
 
21:50 The Night House
22:00 The Courier
22:10 Candyman
22:10 Malignant
22:20 Till Death
top zaterdag 25-09-2021
13:00 Space Jam A New Legacy (NL)
13:10 Spirit Untamed
13:10 Dune
13:20 De Flummels (NL)
13:20 De Nog Grotere Slijmfilm
13:20 Barbie: Grote Stad, Grote Dromen (NL)
13:30 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
13:30 Paw Patrol: De Film (NL)
13:40 Bing’s Dierenverhalen
 
13:50 Berend Botje
15:20 Dune
15:30 Free Guy
15:30 Paw Patrol: De Film (NL)
15:40 Jungle Cruise
15:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:40 Berend Botje
15:50 De Slag Om De Schelde
15:50 Luizenmoeder - De Film
16:00 After We Fell
16:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:40 Respect
18:50 Free Guy
18:50 After We Fell
19:00 Luizenmoeder - De Film
19:00 Dune
19:10 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
19:10 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
19:20 The Hitman's Wife's Bodyguard
19:20 Till Death
20:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
21:10 Dune 3D
21:30 Free Guy
21:40 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:40 After We Fell
21:50 Malignant
21:50 The Night House
22:00 The Courier
22:10 Candyman
22:20 Till Death
top zondag 26-09-2021
10:40 Barbie: Grote Stad, Grote Dromen (NL)
10:40 Berend Botje
10:40 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:50 De Nog Grotere Slijmfilm
10:50 Bing’s Dierenverhalen
11:00 Paw Patrol: De Film (NL)
11:10 Spirit Untamed
11:20 De Flummels (NL)
11:20 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:00 Jungle Cruise
12:30 Dune
12:40 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
12:40 After We Fell
12:50 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
12:50 Berend Botje
13:10 Paw Patrol: De Film (NL)
13:20 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
13:30 De Flummels (NL)
13:30 De Kameleon aan de Ketting
14:50 Dune 3D
15:00 Jungle Cruise
15:00 After We Fell
15:10 Luizenmoeder - De Film
15:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:35 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
15:50 De Nog Grotere Slijmfilm
15:50 De Slag Om De Schelde
15:50 Paw Patrol: De Film (NL)
16:00 Oasis: Knebworth 1996
17:20 Free Guy
17:50 Jungle Cruise
18:00 Dune
18:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
18:20 After We Fell
18:30 The Courier
18:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:40 Luizenmoeder - De Film
19:00 Respect
20:00 Dune 3D
20:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:50 Malignant
20:50 The Night House
21:00 Free Guy
21:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:10 Till Death
21:10 After We Fell
21:20 Candyman
top maandag 27-09-2021
15:00 Luizenmoeder - De Film
15:10 Paw Patrol: De Film (NL)
15:10 Dune
15:20 The Courier
15:20 Jungle Cruise
15:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:30 Free Guy
15:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
16:00 After We Fell
17:20 Free Guy
17:50 Jungle Cruise
18:00 Dune
18:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
18:20 After We Fell
18:30 The Courier
18:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:40 Luizenmoeder - De Film
19:00 Respect
20:00 Dune 3D
20:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:50 Malignant
20:50 The Night House
21:00 Free Guy
21:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:10 Till Death
21:10 After We Fell
21:20 Candyman
top dinsdag 28-09-2021
15:00 Luizenmoeder - De Film
15:10 Paw Patrol: De Film (NL)
15:10 Dune
15:20 The Courier
15:20 Jungle Cruise
15:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:30 Free Guy
15:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
16:00 After We Fell
17:20 Free Guy
17:50 Jungle Cruise
18:00 Dune
18:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
18:20 After We Fell
18:30 The Courier
18:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:40 Luizenmoeder - De Film
19:00 Respect
20:00 Dune 3D
20:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:50 Malignant
20:50 The Night House
21:00 Free Guy
21:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:10 Till Death
21:10 After We Fell
21:20 Candyman
top woensdag 29-09-2021
13:00 Space Jam A New Legacy (NL)
13:00 Dune
13:00 Bing’s Dierenverhalen
13:10 Barbie: Grote Stad, Grote Dromen (NL)
13:20 Spirit Untamed
13:20 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
13:20 Berend Botje
13:30 De Nog Grotere Slijmfilm
13:30 Paw Patrol: De Film (NL)
13:50 De Flummels (NL)
14:50 After We Fell
15:00 Dune
15:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:30 Luizenmoeder - De Film
15:30 Paw Patrol: De Film (NL)
15:30 Berend Botje
15:40 Jungle Cruise
15:50 Free Guy
16:00 De Slag Om De Schelde
16:15 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
17:20 Free Guy
17:50 Jungle Cruise
18:00 Dune
18:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
18:20 After We Fell
18:30 The Courier
18:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:40 Luizenmoeder - De Film
19:00 Respect
20:00 Dune 3D
20:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:50 Malignant
20:50 The Night House
21:00 Free Guy
21:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:10 Till Death
21:10 After We Fell
21:20 Candyman