home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Groningen

Boumaboulevard 53, 9723 ZS Groningen +31-50-7504200 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 18-10-2018
14:00 Bad Times at the El Royale
14:00 A Star Is Born
14:00 First Man
14:30 Venom 3D
14:30 Vechtmeisje
14:45 Rafaël
14:45 Smallfoot 3D (NL)
 
15:00 Johnny English Strikes Again
15:00 Zwaar Verliefd!
15:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
18:40 Papillon
18:40 Venom
18:45 Johnny English Strikes Again
19:00 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Mile 22
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:45 A Star Is Born
20:00 Bad Times at the El Royale
20:00 First Man
21:10 A Simple Favor
 
21:15 Zwaar Verliefd!
21:20 Peppermint
21:20 Venom 3D
21:25 Mile 22
21:40 The Nun
21:40 Hell Fest
top vrijdag 19-10-2018
13:00 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:15 Vechtmeisje
13:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
13:30 Superjuffie
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Smallfoot (NL)
14:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
14:00 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
14:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
15:30 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
15:30 First Man
15:45 Superjuffie
16:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
16:00 Venom 3D
16:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
16:15 The House with a Clock in Its Walls
16:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Vechtmeisje
18:40 Rafaël
18:40 Venom
18:45 Johnny English Strikes Again
19:00 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Mile 22
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:45 A Star Is Born
20:00 Bad Times at the El Royale
20:00 First Man
21:10 A Simple Favor
21:15 Zwaar Verliefd!
21:20 Peppermint
21:20 Venom 3D
21:25 Mile 22
21:30 The Nun
21:40 Hell Fest
top zaterdag 20-10-2018
11:00 De Film van Dylan Haegens
11:00 Superjuffie
11:15 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
11:15 Smallfoot (NL)
11:15 Vechtmeisje
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:30 Casper en Emma maken theater (NL)
11:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
11:30 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
11:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:00 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:15 Vechtmeisje
13:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
13:30 Superjuffie
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Smallfoot (NL)
14:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
14:00 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
14:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
15:30 A Star Is Born
15:30 First Man
15:45 Superjuffie
16:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
16:00 Venom 3D
16:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
16:15 The House with a Clock in Its Walls
16:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Vechtmeisje
18:40 Papillon
18:40 Venom
18:45 Johnny English Strikes Again
19:00 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Mile 22
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:45 A Star Is Born
20:00 Bad Times at the El Royale
20:00 First Man
21:10 A Simple Favor
21:15 Zwaar Verliefd!
21:20 Peppermint
21:20 Venom 3D
21:25 Mile 22
21:40 The Nun
21:40 Hell Fest
top zondag 21-10-2018
11:00 De Film van Dylan Haegens
11:00 Superjuffie
11:15 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
11:15 Smallfoot (NL)
11:15 Vechtmeisje
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:30 Casper en Emma maken theater (NL)
11:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
11:30 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
11:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:00 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:15 Vechtmeisje
13:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
13:30 Superjuffie
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Smallfoot (NL)
14:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
14:00 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
14:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
15:30 Kler
15:30 A Star Is Born
15:45 Superjuffie
16:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
16:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
16:00 First Man
16:15 The House with a Clock in Its Walls
16:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Vechtmeisje
18:40 Rafaël
18:40 Venom
18:45 Johnny English Strikes Again
19:00 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Mile 22
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:45 A Star Is Born
20:00 Bad Times at the El Royale
20:00 First Man
21:10 A Simple Favor
21:15 Zwaar Verliefd!
21:20 Peppermint
21:20 Venom 3D
21:25 Mile 22
21:30 The Nun
21:40 Hell Fest
top maandag 22-10-2018
11:00 De Film van Dylan Haegens
11:00 Superjuffie
11:15 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
11:15 Smallfoot (NL)
11:15 Vechtmeisje
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:30 Casper en Emma maken theater (NL)
11:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
11:30 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
11:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:00 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:15 Vechtmeisje
13:30 Superjuffie
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Smallfoot (NL)
14:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
14:00 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
14:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
15:30 A Star Is Born
15:30 First Man
15:45 Superjuffie
16:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
16:00 Venom 3D
16:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
16:15 The House with a Clock in Its Walls
16:15 Johnny English Strikes Again
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Vechtmeisje
18:40 Venom
18:45 Johnny English Strikes Again
18:45 Hunter Killer
19:00 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Mile 22
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:45 A Star Is Born
20:00 Bad Times at the El Royale
20:00 First Man
21:10 A Simple Favor
21:15 Zwaar Verliefd!
21:20 Peppermint
21:20 Venom 3D
21:25 Mile 22
21:40 The Nun
21:40 Hell Fest
top dinsdag 23-10-2018
11:00 De Film van Dylan Haegens
11:00 Superjuffie
11:15 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
11:15 Smallfoot (NL)
11:15 Vechtmeisje
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:30 Casper en Emma maken theater (NL)
11:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
11:30 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
11:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:00 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:15 Vechtmeisje
13:30 Hotel Transsylvanië 3 (NL)
13:30 Superjuffie
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Smallfoot (NL)
14:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
14:00 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
14:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
15:30 A Star Is Born
15:30 First Man
15:45 Superjuffie
16:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
16:00 Venom 3D
16:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
16:15 The House with a Clock in Its Walls
16:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Vechtmeisje
18:40 Venom
18:45 Johnny English Strikes Again
18:45 Hunter Killer
19:00 Doris
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 Mile 22
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:45 A Star Is Born
20:00 Bad Times at the El Royale
20:00 First Man
21:10 A Simple Favor
21:15 Zwaar Verliefd!
21:20 Peppermint
21:20 Venom 3D
21:25 Mile 22
21:40 The Nun
21:40 Hell Fest
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Groningen