home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Groningen

Boumaboulevard 53, 9723 ZS Groningen +31-50-7504200 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 16-04-2024
15:00 Ghostbusters: Frozen Empire
15:00 Kung Fu Panda 4
15:00 Godzilla x Kong: The New Empire
15:00 Dune: Part Two
15:00 Monkey Man
15:00 Luca
15:00 Sleeping Dogs
 
15:10 Civil War
15:15 Kung Fu Panda 4
17:20 Civil War
17:30 Anyone But You
17:40 Kung Fu Panda 4
17:50 Immaculate
19:30 Dune: Part Two
19:30 De Terugreis
19:50 Ghostbusters: Frozen Empire
20:00 Godzilla x Kong: The New Empire
20:00 Civil War
20:00 Immaculate
20:10 Monkey Man
top woensdag 17-04-2024
12:45 Kung Fu Panda 4
 
12:45 Godzilla x Kong: The New Empire
12:45 Dune: Part Two
12:45 Katak, de dappere beloega
13:00 Ghostbusters: Frozen Empire
13:00 Kung Fu Panda 4
13:00 De Terugreis
13:00 Luca
13:00 Game On
13:00 Anyone But You
15:30 Kung Fu Panda 4
15:30 Godzilla x Kong: The New Empire
15:30 Dune: Part Two
15:30 Monkey Man
15:45 Ghostbusters: Frozen Empire
15:45 Kung Fu Panda 4
15:45 De Terugreis
15:45 Luca
16:15 Civil War
18:30 Dune: Part Two
18:45 Civil War
18:45 Anyone But You
19:00 Ghostbusters: Frozen Empire
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire
19:00 De Terugreis
20:00 Dune: Part Two
20:00 Back to Black
21:15 Bob Marley: One Love
21:30 Ghostbusters: Frozen Empire
21:30 Monkey Man
21:45 Godzilla x Kong: The New Empire
21:45 Civil War
22:00 Immaculate
top donderdag 18-04-2024
12:45 Ghostbusters: Frozen Empire
12:45 Kung Fu Panda 4
12:45 Godzilla x Kong: The New Empire
12:45 Back to Black
12:45 De Terugreis
12:45 Katak, de dappere beloega
13:00 Kung Fu Panda 4
13:00 Luca
13:00 Anyone But You
13:00 Game On
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire
15:30 Kung Fu Panda 4
15:30 Godzilla x Kong: The New Empire
15:30 Dune: Part Two
15:30 Back to Black
15:30 Monkey Man
15:45 Civil War
15:45 Yamas!
15:45 Luca
18:30 Dune: Part Two
18:30 De Terugreis
18:35 Back to Black
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
18:45 Civil War
18:45 The First Omen
18:45 Yamas!
19:00 Invasie
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire
20:00 Dune: Part Two
21:30 Ghostbusters: Frozen Empire
21:30 Back to Black
21:30 Monkey Man
21:30 Abigail
21:30 Sleeping Dogs
21:45 Godzilla x Kong: The New Empire
21:45 The First Omen
21:45 Bob Marley: One Love
22:00 Immaculate
top vrijdag 19-04-2024
12:30 Godzilla x Kong: The New Empire
12:30 Back to Black
12:30 De Terugreis
12:30 Katak, de dappere beloega
12:30 Anyone But You
12:45 Ghostbusters: Frozen Empire
12:45 Kung Fu Panda 4
12:45 Luca
12:45 Wonka
15:15 Dune: Part Two
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire
15:30 Kung Fu Panda 4
15:30 Godzilla x Kong: The New Empire
15:30 Back to Black
15:30 Monkey Man
15:30 Luca
15:45 Civil War
16:00 Yamas!
18:30 Dune: Part Two
18:30 Back to Black
18:30 De Terugreis
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
18:45 Invasie
18:45 Civil War
18:45 Yamas!
18:45 Monkey Man
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire
20:00 Dune: Part Two
21:30 Ghostbusters: Frozen Empire
21:30 Invasie
21:30 Back to Black
21:30 Monkey Man
21:30 Abigail
21:30 Sleeping Dogs
21:45 Godzilla x Kong: The New Empire
21:45 The First Omen
22:00 Immaculate
top zaterdag 20-04-2024
10:30 Kung Fu Panda 4
10:30 De Terugreis
10:30 Lassie: Een nieuw Avontuur
10:30 Game On
10:30 Wonka
10:45 Kung Fu Panda 4
10:45 Luca
10:45 Katak, de dappere beloega
10:45 Vos en Haas Redden het Bos
10:45 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
12:45 Godzilla x Kong: The New Empire
12:45 Back to Black
13:00 Ghostbusters: Frozen Empire
13:00 Kung Fu Panda 4
13:00 De Terugreis
13:00 Game On
13:15 Invasie
13:15 Kung Fu Panda 4
13:15 Anyone But You
13:15 Wonka
15:30 Dune: Part Two
15:30 Back to Black
15:30 Monkey Man
15:45 Ghostbusters: Frozen Empire
15:45 Kung Fu Panda 4
15:45 Godzilla x Kong: The New Empire
15:45 Civil War
15:45 Luca
16:00 Yamas!
18:30 Back to Black
18:30 De Terugreis
18:30 The Pianist
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
18:45 Invasie
18:45 Civil War
18:45 Yamas!
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire
20:00 Dune: Part Two
21:30 Ghostbusters: Frozen Empire
21:30 Back to Black
21:30 Monkey Man
21:30 Abigail
21:45 Invasie
21:45 Godzilla x Kong: The New Empire
21:45 The First Omen
21:45 Immaculate
21:45 Sleeping Dogs
top zondag 21-04-2024
10:30 Kung Fu Panda 4
10:30 De Terugreis
10:30 Lassie: Een nieuw Avontuur
10:30 Game On
10:30 Wonka
10:45 Kung Fu Panda 4
10:45 Luca
10:45 Vos en Haas Redden het Bos
10:45 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
11:00 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
12:45 Godzilla x Kong: The New Empire
12:45 Back to Black
13:00 Ghostbusters: Frozen Empire
13:00 Kung Fu Panda 4
13:00 De Terugreis
13:00 Game On
13:15 Invasie
13:15 Kung Fu Panda 4
13:15 Anyone But You
13:15 Wonka
15:30 Dune: Part Two
15:30 Back to Black
15:30 The Pianist
15:45 Ghostbusters: Frozen Empire
15:45 Kung Fu Panda 4
15:45 Godzilla x Kong: The New Empire
15:45 Luca
16:00 Civil War
16:00 Yamas!
18:30 Invasie
18:30 Dune: Part Two
18:30 Back to Black
18:45 Ghostbusters: Frozen Empire
18:45 Civil War
18:45 Yamas!
18:45 Monkey Man
19:00 Godzilla x Kong: The New Empire
19:00 De Terugreis
20:00 Dune: Part Two
21:30 Ghostbusters: Frozen Empire
21:30 Back to Black
21:30 Monkey Man
21:30 Abigail
21:45 Invasie
21:45 Godzilla x Kong: The New Empire
21:45 The First Omen
21:45 Sleeping Dogs
22:00 Immaculate