home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda VerkadeFabriek

Boschdijkstraat 45, 5211 VD Den Bosch +31-73-6818160 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 22-06-2021
13:20 De Slag Om De Schelde
13:40 Petite Fille
14:00 Nomadland
14:20 La dea fortuna
14:40 David Byrne's American Utopia
15:40 Judas and the Black Messiah
16:00 Blackbird
 
16:20 De Oost
16:40 Land
17:00 Gunda
18:20 Land
18:40 Petite Fille
19:00 Nomadland
19:20 De Slag Om De Schelde
19:40 Gunda
20:20 First Cow
20:40 De Oost
21:10 Sneak Preview
21:30 Son-Mother
21:40 Judas and the Black Messiah
top woensdag 23-06-2021
13:20 Blackbird
 
13:40 De Slag Om De Schelde
14:00 Nomadland
14:20 La dea fortuna
14:40 The Human Voice
15:20 First Cow
15:40 Son-Mother
16:00 Judas and the Black Messiah
16:20 De Oost
16:40 I don't wanna dance
18:20 Gunda
18:40 Petite Fille
19:00 Nomadland
19:20 Land
20:20 Undine
21:10 David Byrne's American Utopia
21:20 First Cow
21:30 Judas and the Black Messiah
top donderdag 24-06-2021
10:30 Filmclub Verkadefabriek
10:50 Filmclub Verkadefabriek
13:20 Blackbird
13:20 Filmclub Verkadefabriek
13:40 Nomadland
14:00 De Slag Om De Schelde
14:40 Gunda
15:20 100UP
16:00 De Oost
16:20 La dea fortuna
16:40 Son-Mother
17:00 Love in a Bottle
18:20 Petite Fille
18:40 De Slag Om De Schelde
19:00 Le milieu de l'horizon
19:20 Lourdes
19:40 Nomadland
20:20 Mandibules
20:50 DNA
21:00 Judas and the Black Messiah
21:20 First Cow
top vrijdag 25-06-2021
13:20 De Slag Om De Schelde
13:30 The Dissident
13:40 Nomadland
13:50 Lourdes
14:00 Petite Fille
18:20 Nomadland
18:40 De Slag Om De Schelde
19:00 Le milieu de l'horizon
19:20 Petite Fille
19:40 Gunda
20:30 First Cow
20:50 DNA
21:00 Judas and the Black Messiah
21:20 Aya and the Witch
21:40 Zappa
top zaterdag 26-06-2021
13:20 Nomadland
13:40 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
14:00 De Slag Om De Schelde
14:20 Petite Fille
15:00 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
15:40 First Cow
16:00 Aya and the Witch
16:20 La dea fortuna
16:40 DNA
17:00 Lourdes
18:20 Nomadland
18:40 De Slag Om De Schelde
19:00 Le milieu de l'horizon
19:20 Blackbird
19:40 Gunda
20:30 First Cow
20:50 Love in a Bottle
21:00 Judas and the Black Messiah
21:20 Mandibules
21:40 Zappa
top zondag 27-06-2021
11:00 De Slag Om De Schelde
11:20 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
11:40 Nomadland
12:00 DNA
12:20 The Human Voice
12:40 Pieter Konijn op de vlucht (NL)
13:20 Mandibules
13:40 La dea fortuna
14:00 De Oost
14:40 Undine
15:00 Blackbird
16:00 De Slag Om De Schelde
16:20 Le milieu de l'horizon
16:40 Nomadland
17:00 Petite Fille
17:20 Son-Mother
18:20 Love in a Bottle
18:40 Judas and the Black Messiah
19:00 First Cow
19:20 Aya and the Witch
19:40 Gunda
20:00 DNA