home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Utopolis Almere

Forum 16, 1315 TH Almere +31-36-5300063 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 01-11-2014
13:15 The Maze Runner
13:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
13:15 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:30 De Boxtrollen (NL)
13:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:30 Dummie de Mummie
 
13:30 Pak Van Mijn Hart
15:45 Fury
16:00 The Maze Runner
16:00 Dansen op de vulkaan
16:15 Pijnstillers
16:15 De Boxtrollen 3D (NL)
16:15 Wonderbroeders
16:15 Dummie de Mummie
16:15 Pak Van Mijn Hart
18:30 Dansen op de vulkaan
18:45 The Maze Runner
19:00 Let's Be Cops
19:00 The Equalizer
19:00 The Best of Me
 
19:00 Fury
19:15 Ouija
19:15 Pak Van Mijn Hart
20:15 Dracula Untold
21:30 Gone Girl
21:30 Pak Van Mijn Hart
21:45 The Maze Runner
21:45 Fury
22:00 Annabelle
22:00 A Walk Among the Tombstones
22:00 The Drop
22:15 Ouija
top zondag 02-11-2014
10:45 De Boxtrollen 3D (NL)
10:45 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
10:45 Trippel Trappel Dierensinterklaas
10:45 Dummie de Mummie
11:00 Hoe tem je een draak 2 3D (NL)
11:00 Planes 2: Redden & Blussen 3D (NL)
11:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
11:15 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:15 The Maze Runner
13:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
13:15 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:30 De Boxtrollen (NL)
13:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:30 Dummie de Mummie
13:30 Pak Van Mijn Hart
15:45 Fury
16:00 The Maze Runner
16:00 Dansen op de vulkaan
16:15 Pijnstillers
16:15 De Boxtrollen 3D (NL)
16:15 Wonderbroeders
16:15 Dummie de Mummie
16:15 Pak Van Mijn Hart
18:45 The Maze Runner
18:45 Gone Girl
18:45 Dracula Untold
18:45 Fury
19:00 Let's Be Cops
19:00 The Best of Me
19:00 Dansen op de vulkaan
19:15 Pak Van Mijn Hart
21:15 The Equalizer
21:30 The Maze Runner
21:30 Annabelle
21:30 Fury
21:30 The Drop
21:30 Ouija
21:30 Pak Van Mijn Hart
21:45 A Walk Among the Tombstones
top maandag 03-11-2014
13:15 Pijnstillers
13:15 The Maze Runner
13:15 Wonderbroeders
13:15 Fury
13:15 Dansen op de vulkaan
13:30 De Boxtrollen 3D (NL)
13:30 Dummie de Mummie
13:30 Pak Van Mijn Hart
16:00 The Maze Runner
16:00 Trippel Trappel Dierensinterklaas
16:15 De Boxtrollen (NL)
16:15 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
16:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
16:15 Dummie de Mummie
16:15 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
16:15 Pak Van Mijn Hart
18:45 The Maze Runner
18:45 Gone Girl
18:45 Dracula Untold
18:45 Fury
19:00 Let's Be Cops
19:00 The Best of Me
19:00 Dansen op de vulkaan
19:15 Pak Van Mijn Hart
21:15 The Equalizer
21:30 The Maze Runner
21:30 Annabelle
21:30 Fury
21:30 The Drop
21:30 Ouija
21:30 Pak Van Mijn Hart
21:45 A Walk Among the Tombstones
top dinsdag 04-11-2014
13:15 Pijnstillers
13:15 The Maze Runner
13:15 Wonderbroeders
13:15 Fury
13:15 Dansen op de vulkaan
13:30 De Boxtrollen 3D (NL)
13:30 Dummie de Mummie
13:30 Pak Van Mijn Hart
16:00 The Maze Runner
16:00 Trippel Trappel Dierensinterklaas
16:15 De Boxtrollen (NL)
16:15 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
16:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
16:15 Dummie de Mummie
16:15 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
16:15 Pak Van Mijn Hart
18:45 The Maze Runner
18:45 Gone Girl
18:45 Dracula Untold
18:45 Fury
19:00 Let's Be Cops
19:00 The Best of Me
19:00 Dansen op de vulkaan
19:15 Pak Van Mijn Hart
21:15 The Equalizer
21:30 The Maze Runner
21:30 Annabelle
21:30 Fury
21:30 The Drop
21:30 Ouija
21:30 Pak Van Mijn Hart
21:45 A Walk Among the Tombstones
top woensdag 05-11-2014
13:15 The Maze Runner
13:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
13:15 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:30 De Boxtrollen (NL)
13:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:30 Dummie de Mummie
13:30 Pak Van Mijn Hart
15:45 Fury
16:00 The Maze Runner
16:00 Dansen op de vulkaan
16:15 Pijnstillers
16:15 De Boxtrollen 3D (NL)
16:15 Wonderbroeders
16:15 Dummie de Mummie
16:15 Pak Van Mijn Hart
18:45 The Maze Runner
18:45 Gone Girl
18:45 Dracula Untold
18:45 Fury
19:00 Let's Be Cops
19:00 The Best of Me
19:00 Dansen op de vulkaan
19:15 Pak Van Mijn Hart
21:15 The Equalizer
21:30 The Maze Runner
21:30 Annabelle
21:30 Fury
21:30 The Drop
21:30 Ouija
21:30 Pak Van Mijn Hart
21:45 A Walk Among the Tombstones
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Almere