home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Utopolis Almere

Forum 16, 1315 TH Almere +31-36-5300063 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top maandag 08-02-2016
12:45 Woezel & Pip Op zoek naar de Sloddervos!
13:00 The Revenant
13:00 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
13:15 Creed
13:15 The 5th Wave
13:15 The Choice
13:30 Ride Along 2
 
13:45 Alvin en de Chipmunks: Roadtrip (NL)
14:15 Fissa
15:30 Star Wars: The Force Awakens 3D
16:00 Daddy's Home
16:00 Brasserie Valentijn
16:15 The Good Dinosaur 3D (NL)
16:15 Bon Bini Holland
16:15 Race naar de maan 3D (NL)
16:15 Woezel & Pip Op zoek naar de Sloddervos!
16:15 Alvin en de Chipmunks: Roadtrip (NL)
18:30 Bon Bini Holland
18:30 Mannenharten 2
18:30 Daddy's Home
18:45 Brasserie Valentijn
 
18:45 The 5th Wave
18:45 The Choice
19:00 Fissa
19:00 Ride Along 2
20:15 The Revenant
20:30 The Hateful Eight
20:45 Star Wars: The Force Awakens 3D
21:15 Creed
21:15 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
21:30 Sneekweek
21:30 The 5th Wave
21:30 Ride Along 2
top dinsdag 09-02-2016
12:45 Woezel & Pip Op zoek naar de Sloddervos!
13:00 The Revenant
13:00 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
13:15 Creed
13:15 The 5th Wave
13:15 The Choice
13:30 Ride Along 2
13:45 Alvin en de Chipmunks: Roadtrip (NL)
14:15 Fissa
15:30 Star Wars: The Force Awakens 3D
16:00 Daddy's Home
16:00 Brasserie Valentijn
16:15 The Good Dinosaur 3D (NL)
16:15 Bon Bini Holland
16:15 Race naar de maan 3D (NL)
16:15 Woezel & Pip Op zoek naar de Sloddervos!
16:15 Alvin en de Chipmunks: Roadtrip (NL)
18:30 Bon Bini Holland
18:30 Mannenharten 2
18:30 Daddy's Home
18:45 Brasserie Valentijn
18:45 The 5th Wave
18:45 The Choice
19:00 Fissa
19:00 Ride Along 2
20:15 The Revenant
20:30 The Hateful Eight
20:45 Star Wars: The Force Awakens 3D
21:15 Creed
21:15 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
21:30 Sneekweek
21:30 The 5th Wave
21:30 Ride Along 2
top woensdag 10-02-2016
12:45 Buurman & Buurman - Al 40 jaar beste vrienden!
12:45 Woezel & Pip Op zoek naar de Sloddervos!
13:00 Daddy's Home
13:15 Race naar de maan 3D (NL)
13:15 Brasserie Valentijn
13:30 The Good Dinosaur 3D (NL)
13:30 Snoopy en Charlie Brown: De Peanuts Film (NL)
13:45 Alvin en de Chipmunks: Roadtrip (NL)
14:15 Bon Bini Holland
14:15 Woezel & Pip Op zoek naar de Sloddervos!
15:15 The Revenant
15:30 Star Wars: The Force Awakens 3D
15:45 Creed
16:00 The 5th Wave
16:00 The Choice
16:00 Ride Along 2
16:15 Alvin en de Chipmunks: Roadtrip (NL)
16:15 Fissa
18:30 Bon Bini Holland
18:30 Mannenharten 2
18:30 Daddy's Home
18:45 Brasserie Valentijn
18:45 The 5th Wave
18:45 The Choice
19:00 Fissa
19:00 Ride Along 2
20:15 The Revenant
20:30 The Hateful Eight
20:45 Star Wars: The Force Awakens 3D
21:15 Creed
21:15 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
21:30 Sneekweek
21:30 The 5th Wave
21:30 Ride Along 2
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Almere