home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathť Ede

Laan der Verenigde Naties 150, 6716 JE Ede 0900-3210321 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 17-07-2018
13:10 Casper en Emma maken theater (NL)
13:20 Incredibles 2 (NL)
13:50 Skyscraper 3D
14:00 Pluisje (NL)
14:20 Klanken van Oorsprong
14:40 Incredibles 2 3D (NL)
15:00 Redbad
 
15:10 Show Dogs
15:20 Op stap met Dirk Scheele
15:30 Solo: A Star Wars Story 3D
16:00 Ocean's 8
16:10 Incredibles 2 3D
16:20 Skyscraper 3D
16:50 The First Purge
17:10 Incredibles 2 (NL)
17:20 Adrift
17:30 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
18:20 Love, Simon
18:30 Ant-Man Marathon 3D
18:40 Ocean's 8
18:50 Incredibles 2 3D
 
19:00 Skyscraper 3D
19:20 The First Purge
19:40 Adrift
20:00 Hotel Artemis
20:30 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
20:50 Redbad
21:20 Ocean's 8
21:30 Skyscraper 3D
21:40 Sneak Preview
21:50 Sicario: Day of the Soldado
22:00 The First Purge
22:10 Tag
top woensdag 18-07-2018
10:30 Incredibles 2 (NL)
10:40 Op stap met Dirk Scheele
10:40 Ant-Man and the Wasp
10:50 Skyscraper 3D
11:00 Pluisje (NL)
11:00 Show Dogs
11:20 Jurassic World: Fallen Kingdom
11:50 Incredibles 2 3D (NL)
12:20 Casper en Emma maken theater (NL)
12:30 Ant-Man and the Wasp 3D
13:00 Show Dogs
13:10 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
13:20 Incredibles 2 (NL)
13:30 De Kleine Heks (NL)
13:40 Pluisje (NL)
14:30 Op stap met Dirk Scheele
14:40 Incredibles 2 3D (NL)
15:10 Ant-Man and the Wasp 3D
15:20 Adrift
15:30 Skyscraper 3D
15:40 Ocean's 8
15:50 Show Dogs
16:00 Sicario: Day of the Soldado
16:10 Tag
18:10 Ant-Man and the Wasp
18:40 The First Purge
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:30 Mamma Mia! Here We Go Again
20:50 Ant-Man and the Wasp
21:00 Skyscraper
top donderdag 19-07-2018
10:30 Op stap met Dirk Scheele
10:30 De Kleine Heks (NL)
10:40 Pluisje (NL)
10:40 Incredibles 2 (NL)
10:50 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
11:00 Mamma Mia! Here We Go Again
11:10 Show Dogs
11:20 Ant-Man and the Wasp 3D
11:50 Casper en Emma maken theater (NL)
12:10 Wild
12:50 Skyscraper 3D
13:10 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
13:20 Incredibles 2 3D (NL)
13:30 Op stap met Dirk Scheele
13:40 Mamma Mia! Here We Go Again
13:50 Pluisje (NL)
14:00 Show Dogs
14:10 Ant-Man and the Wasp
14:50 De Kleine Heks (NL)
15:10 Skyscraper
15:20 Incredibles 2 3D (NL)
15:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:50 Adrift
16:00 Incredibles 2 (NL)
16:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
16:20 Mamma Mia! Here We Go Again
16:50 Love, Simon
17:10 Tag
17:30 The First Purge
17:50 Ant-Man and the Wasp 3D
18:00 Redbad
18:10 Incredibles 2 3D
18:50 Skyscraper 3D
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Ant-Man and the Wasp 3D
19:20 Hotel Artemis
19:30 Ocean's 8
19:50 Adrift
20:30 Mamma Mia! Here We Go Again
20:50 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
21:10 Ant-Man and the Wasp 3D
21:20 Hereditary
21:30 Mamma Mia! Here We Go Again
21:40 Sicario: Day of the Soldado
21:50 Skyscraper 3D
22:00 Tag
22:10 The First Purge
top vrijdag 20-07-2018
10:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
10:40 Op stap met Dirk Scheele
10:40 De Kleine Heks (NL)
10:50 Pluisje (NL)
10:50 Incredibles 2 (NL)
11:00 Mamma Mia! Here We Go Again
11:10 Show Dogs
11:20 Ant-Man and the Wasp 3D
11:50 Casper en Emma maken theater (NL)
12:10 Wild
12:40 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
12:50 Skyscraper 3D
13:20 Incredibles 2 3D (NL)
13:30 Op stap met Dirk Scheele
13:40 Mamma Mia! Here We Go Again
13:50 Pluisje (NL)
14:00 Show Dogs
14:10 Ant-Man and the Wasp
14:50 De Kleine Heks (NL)
15:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
15:10 Skyscraper
15:20 Incredibles 2 3D (NL)
15:50 Adrift
16:00 Incredibles 2 (NL)
16:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
16:20 Mamma Mia! Here We Go Again
16:50 Love, Simon
17:10 Tag
17:20 Ant-Man and the Wasp 3D
17:30 The First Purge
18:00 Redbad
18:10 Incredibles 2 3D
18:50 Skyscraper 3D
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Ant-Man and the Wasp 3D
19:20 Hotel Artemis
19:30 Ocean's 8
19:50 Adrift
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:50 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
21:10 Ant-Man and the Wasp 3D
21:20 Hereditary
21:30 Mamma Mia! Here We Go Again
21:40 Sicario: Day of the Soldado
21:50 Skyscraper 3D
22:00 Tag
22:10 The First Purge
top zaterdag 21-07-2018
10:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
10:40 Op stap met Dirk Scheele
10:40 De Kleine Heks (NL)
10:50 Pluisje (NL)
10:50 Incredibles 2 (NL)
11:00 Mamma Mia! Here We Go Again
11:10 Show Dogs
11:20 Ant-Man and the Wasp 3D
11:50 Casper en Emma maken theater (NL)
12:10 Wild
12:40 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
12:50 Skyscraper 3D
13:20 Incredibles 2 3D (NL)
13:30 Op stap met Dirk Scheele
13:40 Mamma Mia! Here We Go Again
13:50 Pluisje (NL)
14:00 Show Dogs
14:10 Ant-Man and the Wasp
14:50 De Kleine Heks (NL)
15:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
15:10 Skyscraper
15:20 Incredibles 2 3D (NL)
15:50 Adrift
16:00 Incredibles 2 (NL)
16:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
16:20 Mamma Mia! Here We Go Again
16:50 Love, Simon
17:10 Tag
17:20 Ant-Man and the Wasp 3D
17:30 The First Purge
18:00 Redbad
18:10 Incredibles 2 3D
18:50 Skyscraper 3D
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Ant-Man and the Wasp 3D
19:20 Hotel Artemis
19:30 Ocean's 8
19:50 Adrift
20:00 Mamma Mia! Here We Go Again
20:50 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
21:10 Ant-Man and the Wasp 3D
21:20 Hereditary
21:30 Mamma Mia! Here We Go Again
21:40 Sicario: Day of the Soldado
21:50 Skyscraper 3D
22:00 Tag
22:10 The First Purge
top zondag 22-07-2018
10:30 Op stap met Dirk Scheele
10:30 De Kleine Heks (NL)
10:40 Pluisje (NL)
10:40 Incredibles 2 (NL)
10:50 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
11:00 Mamma Mia! Here We Go Again
11:10 Show Dogs
11:20 Ant-Man and the Wasp 3D
11:50 Casper en Emma maken theater (NL)
12:10 Wild
12:50 Skyscraper 3D
13:10 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
13:20 Incredibles 2 3D (NL)
13:30 Op stap met Dirk Scheele
13:40 Mamma Mia! Here We Go Again
13:50 Pluisje (NL)
14:00 Show Dogs
14:10 Ant-Man and the Wasp
14:50 De Kleine Heks (NL)
15:10 Skyscraper
15:20 Incredibles 2 3D (NL)
15:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:50 Adrift
16:00 Incredibles 2 (NL)
16:10 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
16:20 Mamma Mia! Here We Go Again
16:50 Love, Simon
17:10 Tag
17:30 The First Purge
17:50 Ant-Man and the Wasp 3D
18:00 Redbad
18:10 Incredibles 2 3D
18:50 Skyscraper 3D
19:00 Mamma Mia! Here We Go Again
19:10 Ant-Man and the Wasp 3D
19:20 Hotel Artemis
19:30 Ocean's 8
19:50 Adrift
20:30 Mamma Mia! Here We Go Again
20:50 Jurassic World: Fallen Kingdom 3D
21:10 Ant-Man and the Wasp 3D
21:20 Hereditary
21:30 Mamma Mia! Here We Go Again
21:40 Sicario: Day of the Soldado
21:50 Skyscraper 3D
22:00 Tag
22:10 The First Purge
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Ede