home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda CineMec

Laan der Verenigde Naties 150, 6716 JE Ede 0900-3210321 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
10:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:50 De Emoji Film (NL)
11:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:40 My Little Pony: De Film (NL)
11:50 Dikkertje Dap
12:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:10 De Kleine Vampier (NL)
 
13:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 Dikkertje Dap
14:10 Weg van Jou
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:20 Alles voor elkaar
15:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:50 Dikkertje Dap
16:00 Geostorm
16:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:30 Happy Death Day
16:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
17:30 Bella Donna's
17:50 Misfit
18:10 Geostorm 3D
 
18:40 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:50 Blade Runner 2049
19:00 American Assassin
19:10 Home Again
19:20 Victoria and Abdul
19:30 Loving Vincent
19:40 Alles voor elkaar
19:50 Weg van Jou
20:40 Blade Runner 2049 3D
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
21:40 Sneak Preview
21:40 It
21:50 Wind River
21:50 Home Again
22:00 American Assassin
22:10 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
10:30 Dikkertje Dap
10:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:50 De Emoji Film (NL)
11:20 Misfit
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:40 My Little Pony: De Film (NL)
11:50 Dikkertje Dap
12:10 Home Again
12:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:10 De Kleine Vampier (NL)
13:20 Alles voor elkaar
13:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:10 My Little Pony: De Film (NL)
14:20 De Emoji Film 3D (NL)
14:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:40 Weg van Jou
15:20 Misfit
15:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:50 Dikkertje Dap
16:00 Geostorm
16:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:30 Weg van Jou
16:40 The LEGO NINJAGO Movie 3D
16:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
17:00 Happy Death Day
17:30 Bella Donna's
17:50 Misfit
18:00 Geostorm 3D
18:30 Thor Ragnarök Marathon 3D
18:30 Stronger
18:50 Kingsman: The Golden Circle
19:00 American Assassin
19:10 Home Again
19:20 Victoria and Abdul
19:40 Alles voor elkaar
19:50 Weg van Jou
20:30 Thor: Ragnarök 3D
21:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
21:30 Geostorm 3D
21:40 It
21:50 Wind River
21:50 Home Again
22:00 American Assassin
22:10 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
10:30 Dikkertje Dap
10:50 Jigsaw
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:10 Kingsman: The Golden Circle
11:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:40 Dikkertje Dap
11:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 Thor: Ragnarök 3D
12:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:00 Blade Runner 2049
13:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:40 Dikkertje Dap
13:50 Geostorm
14:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:10 American Assassin
14:30 Loving Vincent
15:00 Thor: Ragnarök 3D
15:10 The Mountain Between Us
15:20 My Little Pony: De Film (NL)
15:40 Misfit
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 Dikkertje Dap
16:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:50 Weg van Jou
17:00 Home Again
17:30 Misfit
17:40 Alles voor elkaar
17:50 Jigsaw
18:10 Geostorm 3D
18:20 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 Victoria and Abdul
19:20 Loving Vincent
19:40 The Mountain Between Us
19:50 Home Again
20:00 Weg van Jou
20:40 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Wind River
21:40 It
21:50 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
22:00 American Assassin
22:10 Jigsaw
top vrijdag 27-10-2017
10:30 Dikkertje Dap
10:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:40 Dikkertje Dap
11:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:50 Thor: Ragnarök
12:20 De Kleine Vampier (NL)
12:30 De Emoji Film (NL)
13:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 De Emoji Film 3D (NL)
14:20 Geostorm
14:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:40 Loving Vincent
15:10 The Mountain Between Us
15:20 My Little Pony: De Film (NL)
15:40 Misfit
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:10 Thor: Ragnarök 3D
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 Dikkertje Dap
16:50 Weg van Jou
17:00 Home Again
17:30 Misfit
17:40 Alles voor elkaar
17:50 Jigsaw
18:10 Geostorm 3D
18:20 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 Victoria and Abdul
19:20 Loving Vincent
19:40 The Mountain Between Us
19:50 Home Again
20:00 Weg van Jou
20:40 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Wind River
21:40 It
21:50 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
22:00 American Assassin
22:10 Jigsaw
top zaterdag 28-10-2017
10:30 Dikkertje Dap
10:40 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:30 Thor: Ragnarök
11:40 Dikkertje Dap
11:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:20 De Kleine Vampier (NL)
12:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:40 Dikkertje Dap
13:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:20 Geostorm
14:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:40 Loving Vincent
15:10 The Mountain Between Us
15:20 My Little Pony: De Film (NL)
15:40 Misfit
16:10 Thor: Ragnarök 3D
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 Dikkertje Dap
16:50 Weg van Jou
17:00 Home Again
17:30 Misfit
17:40 Alles voor elkaar
17:50 Jigsaw
18:10 Geostorm 3D
18:20 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 Victoria and Abdul
19:20 Loving Vincent
19:40 The Mountain Between Us
19:50 Home Again
20:00 Weg van Jou
20:40 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Wind River
21:40 It
21:50 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
22:00 American Assassin
22:10 Jigsaw
top zondag 29-10-2017
10:40 Dikkertje Dap
11:00 My Little Pony: De Film (NL)
11:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:40 Dikkertje Dap
11:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:50 Thor: Ragnarök
12:00 De Emoji Film (NL)
13:00 The Royal Opera: The Magic Flute
13:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Dikkertje Dap
13:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
14:00 De Emoji Film 3D (NL)
14:20 De Kleine Vampier 3D (NL)
14:40 Loving Vincent
15:10 The Mountain Between Us
15:20 My Little Pony: De Film (NL)
15:40 Misfit
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
16:10 Thor: Ragnarök 3D
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 Dikkertje Dap
17:00 Weg van Jou
17:30 Misfit
17:40 Alles voor elkaar
17:50 Jigsaw
18:10 Geostorm 3D
18:20 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 Victoria and Abdul
19:20 Loving Vincent
19:40 The Mountain Between Us
19:50 Home Again
20:00 Weg van Jou
20:40 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Wind River
21:40 It
21:50 Geostorm 3D
22:00 Happy Death Day
22:00 American Assassin
22:10 Jigsaw
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Ede