home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé de Munt

Vijzelstraat 15, 1017HD Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 22-02-2020
10:10 Kleuterbioscoop
10:10 Spike en de Magische Steen (NL)
10:10 Sonic the Hedgehog
10:10 Birds of Prey
10:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
10:30 Jumanji: The Next Level
10:35 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
 
10:35 De Grote Slijmfilm
10:50 Sonic (NL)
11:15 The Call of the Wild
11:20 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
11:25 April, May en June
11:45 Sonic (NL)
11:50 Dolittle (NL)
12:00 Spike en de Magische Steen (NL)
12:10 Frozen 2 (NL)
12:30 Birds of Prey
12:35 Het Wilde Avontuur (NL)
12:40 1917
13:10 Kleuterbioscoop
13:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
 
13:20 Sonic (NL)
13:30 Knives Out
13:40 Spike en de Magische Steen (NL)
13:55 The Gentlemen
14:00 Spionnengeheimen (NL)
14:10 De Grote Slijmfilm
14:20 Sonic (NL)
14:30 Suriname
14:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:00 Bad Boys For Life
15:00 Sonic (NL)
15:15 Spike en de Magische Steen (NL)
15:30 Sonic the Hedgehog
15:40 Het Wilde Avontuur (NL)
15:50 Sonic (NL)
16:10 Charlie's Angels
16:15 Frozen 2 3D
16:20 De Grote Slijmfilm
16:30 Parasite
16:45 Weathering with You
16:50 Jumanji: The Next Level 3D
17:00 Birds of Prey
17:20 Spike en de Magische Steen (NL)
17:30 Suriname
17:45 Onze Jongens in Miami
18:00 Blumhouse's Fantasy Island
18:10 Sonic the Hedgehog
18:25 1917
18:30 Bad Boys For Life
18:40 Dolittle 3D
19:00 The Call of the Wild
19:15 Just Mercy
19:25 Birds of Prey
19:30 Suriname
19:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
19:45 Sonic the Hedgehog
19:50 The Gentlemen
20:20 Bad Boys For Life
20:30 1917
20:45 Birds of Prey
21:00 Sonic the Hedgehog
21:15 Suriname
21:20 Parasite
21:30 Blue Story
21:50 1917
21:55 Blumhouse's Fantasy Island
22:10 Les Misérables
22:15 Sonic the Hedgehog
22:30 The Gentlemen
22:40 Primal
23:10 The Lodge
23:15 Suriname
23:20 Gretel & Hansel
23:30 Bad Boys For Life
23:40 The Boy: Brahms' Curse
23:45 Blue Story
top zondag 23-02-2020
10:10 Spike en de Magische Steen (NL)
10:10 Sonic the Hedgehog
10:15 Charlie's Angels
10:20 De Grote Slijmfilm
10:25 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:25 Kleuterbioscoop
10:30 Spionnengeheimen 3D (NL)
10:35 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:40 The Call of the Wild
10:45 The Gentlemen
10:55 Parasite
11:00 Sonic (NL)
11:20 Blumhouse's Fantasy Island
12:05 Sonic (NL)
12:10 Spike en de Magische Steen (NL)
12:20 Jumanji: The Next Level
12:25 Frozen 2 (NL)
12:35 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:40 Sonic the Hedgehog
12:45 Weathering with You
12:50 De Grote Slijmfilm
13:00 Het Wilde Avontuur (NL)
13:15 Spionnengeheimen (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:40 Dolittle (NL)
13:45 Bad Boys For Life
14:10 Spike en de Magische Steen (NL)
14:25 Sonic (NL)
14:35 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:45 Birds of Prey
14:50 De Grote Slijmfilm
15:00 Suriname
15:10 1917
15:15 April, May en June
15:20 The Gentlemen
15:40 Spike en de Magische Steen (NL)
15:55 Het Wilde Avontuur (NL)
16:00 Sonic the Hedgehog
16:15 Sonic (NL)
16:20 Frozen 2 3D
16:35 Just Mercy
16:45 Suriname
16:55 Dolittle 3D
17:15 Parasite
17:20 Les Misérables
17:45 The Call of the Wild
17:50 Jumanji: The Next Level 3D
18:00 The Gentlemen
18:10 Sonic the Hedgehog
18:20 Onze Jongens in Miami
18:30 Birds of Prey
18:40 Knives Out
18:50 Bad Boys For Life
19:10 Suriname
19:20 1917
19:30 Birds of Prey
19:45 Blumhouse's Fantasy Island
20:10 Blue Story
20:15 Parasite
20:30 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
20:40 The Gentlemen
20:50 Birds of Prey
21:00 The Call of the Wild
21:15 Bad Boys For Life
21:25 The Lodge
21:30 Sonic the Hedgehog
21:50 Suriname
22:00 Gretel & Hansel
22:05 Primal
22:10 Blumhouse's Fantasy Island
22:20 Blue Story
top maandag 24-02-2020
10:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:10 Primal
10:10 Sonic the Hedgehog
10:10 Birds of Prey
10:15 Knives Out
10:20 Suriname
10:30 Kleuterbioscoop
10:35 Jumanji: The Next Level 3D
10:45 1917
11:00 Frozen 2 3D
11:10 The Gentlemen
11:25 April, May en June
11:30 Charlie's Angels
11:40 Sonic the Hedgehog
12:10 The Call of the Wild
12:20 Spike en de Magische Steen (NL)
12:30 Blumhouse's Fantasy Island
12:35 Parasite
12:40 Birds of Prey
13:10 Just Mercy
13:15 Blue Story
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Sonic the Hedgehog
13:40 Frozen 2 (NL)
13:55 Sonic (NL)
14:00 Bad Boys For Life
14:05 Spionnengeheimen (NL)
14:15 Suriname
14:30 Het Wilde Avontuur (NL)
15:00 Spike en de Magische Steen (NL)
15:15 Sonic the Hedgehog
15:20 Sonic (NL)
15:25 Birds of Prey
15:30 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 1917
16:05 The Gentlemen
16:10 The Call of the Wild
16:15 De Grote Slijmfilm
16:25 Dolittle
16:30 Bad Boys For Life
16:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
17:00 Parasite
17:10 Suriname
17:40 Sonic the Hedgehog
17:45 Birds of Prey
17:50 Weathering with You
18:15 Blumhouse's Fantasy Island
18:20 The Gentlemen
18:35 Just Mercy
18:45 The Call of the Wild
18:50 Birds of Prey
19:00 Sonic the Hedgehog
19:15 Bad Boys For Life
19:30 Suriname
19:45 Onze Jongens in Miami
20:00 Blue Story
20:10 1917
20:20 Gretel & Hansel
20:30 Bad Boys For Life
20:45 Parasite
21:00 The Gentlemen
21:15 Suriname
21:20 Primal
21:30 Les Misérables
21:40 Birds of Prey
21:50 Bad Boys For Life
22:00 The Lodge
22:10 Blumhouse's Fantasy Island
22:20 Suriname
22:30 Blue Story
top dinsdag 25-02-2020
10:10 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:10 Primal
10:10 Sonic the Hedgehog
10:10 Birds of Prey
10:15 Knives Out
10:20 Suriname
10:30 Kleuterbioscoop
10:35 Jumanji: The Next Level 3D
10:45 1917
11:00 Frozen 2 3D
11:10 The Gentlemen
11:25 April, May en June
11:30 Charlie's Angels
11:40 Sonic the Hedgehog
12:10 The Call of the Wild
12:20 Spike en de Magische Steen (NL)
12:30 Blumhouse's Fantasy Island
12:35 Parasite
12:40 Birds of Prey
13:10 Just Mercy
13:15 Blue Story
13:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Sonic the Hedgehog
13:40 Frozen 2 (NL)
13:55 Sonic (NL)
14:00 Bad Boys For Life
14:05 Spionnengeheimen (NL)
14:15 Suriname
14:30 Het Wilde Avontuur (NL)
15:00 Spike en de Magische Steen (NL)
15:15 Sonic the Hedgehog
15:20 Sonic (NL)
15:25 Birds of Prey
15:30 Jumanji: The Next Level 3D
16:00 1917
16:05 The Gentlemen
16:10 The Call of the Wild
16:15 De Grote Slijmfilm
16:25 Dolittle
16:30 Bad Boys For Life
16:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
17:00 Parasite
17:10 Suriname
17:40 Sonic the Hedgehog
17:45 Birds of Prey
17:50 Weathering with You
18:15 Blumhouse's Fantasy Island
18:20 The Gentlemen
18:35 Just Mercy
18:45 The Call of the Wild
18:50 Birds of Prey
19:00 Sonic the Hedgehog
19:15 Bad Boys For Life
19:30 Suriname
19:45 Onze Jongens in Miami
20:00 Blue Story
20:10 1917
20:20 Gretel & Hansel
20:30 Bad Boys For Life
20:45 Parasite
21:15 The Gentlemen
21:20 Primal
21:30 Suriname
21:40 Birds of Prey
21:50 Bad Boys For Life
22:00 The Lodge
22:10 Blumhouse's Fantasy Island
22:15 Les Misérables
22:30 Blue Story
top woensdag 26-02-2020
10:10 Spike en de Magische Steen (NL)
10:10 Birds of Prey
10:15 Charlie's Angels
10:20 De Grote Slijmfilm
10:25 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
10:25 Kleuterbioscoop
10:30 Spionnengeheimen 3D (NL)
10:35 Parasite
10:40 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:40 The Call of the Wild
10:45 The Gentlemen
11:00 Sonic the Hedgehog
11:20 Blumhouse's Fantasy Island
12:05 Suriname
12:10 Spike en de Magische Steen (NL)
12:20 Jumanji: The Next Level
12:25 Frozen 2 (NL)
12:35 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:40 1917
12:45 Weathering with You
12:50 De Grote Slijmfilm
13:00 Het Wilde Avontuur (NL)
13:15 Spionnengeheimen (NL)
13:20 Dolittle (NL)
13:30 Sonic (NL)
13:45 Bad Boys For Life
14:10 Spike en de Magische Steen (NL)
14:20 Sonic (NL)
14:35 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:45 Birds of Prey
14:50 De Grote Slijmfilm
15:00 Suriname
15:15 April, May en June
15:20 The Gentlemen
15:30 Sonic the Hedgehog
15:40 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Sonic (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:15 Het Wilde Avontuur (NL)
16:20 Frozen 2 3D
16:35 Just Mercy
16:45 Suriname
16:55 Dolittle 3D
17:15 Parasite
17:20 Les Misérables
17:45 The Call of the Wild
17:50 Jumanji: The Next Level 3D
18:00 The Gentlemen
18:05 Onze Jongens in Miami
18:10 Sonic the Hedgehog
18:30 Birds of Prey
18:40 Knives Out
18:50 Bad Boys For Life
19:20 1917
19:30 Birds of Prey
19:45 Blumhouse's Fantasy Island
20:00 Like a Boss
20:10 Parasite
20:20 Suriname
20:30 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
20:40 The Gentlemen
20:45 Blue Story
20:50 Birds of Prey
21:15 Bad Boys For Life
21:25 The Lodge
21:45 Sonic the Hedgehog
22:00 Suriname
22:05 Primal
22:15 Blumhouse's Fantasy Island
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam