home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé de Munt

Vijzelstraat 15, 1017HD Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 21-02-2024
22:00 Scotoe
22:00 The Beekeeper
top donderdag 22-02-2024
09:55 The Iron Claw
09:55 The Bricklayer
10:00 Vogelvlucht (NL)
10:05 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
10:10 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
 
10:10 Peppa's Bioscoop Feestje
10:15 Gewoon Super!
10:20 Madame Web
10:30 Wonka (NL)
10:50 Land of Bad
10:50 Cat Person
11:00 Bob Marley: One Love
11:10 Wonka
11:50 Juf Braaksel en de magische ring
12:00 Vogelvlucht (NL)
12:10 Argylle
12:15 Gewoon Super!
12:20 Turning Red
12:40 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
 
12:50 Scotoe
13:00 Wonka (NL)
13:10 Wonka
13:30 Madame Web
13:40 Argylle
13:45 Anyone But You
13:50 Vogelvlucht (NL)
14:15 Game On
14:20 Beestenboel Aan Boord
14:25 Bon Bini: Bangkok Nights
14:50 De Legende van Familie Vos
15:00 Juf Braaksel en de magische ring
15:10 Scotoe
15:15 Bob Marley: One Love
15:40 Vogelvlucht (NL)
15:50 Wonka (NL)
16:10 Madame Web
16:15 Wonka
16:30 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
16:30 De Tatta's + De Tatta's 2
16:40 Anyone But You
16:50 The Color Purple
16:55 The Boy and the Heron
17:05 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
17:15 Argylle
17:25 Scotoe
17:50 Bob Marley: One Love
18:00 Madame Web
18:40 Land of Bad
18:50 Bon Bini: Bangkok Nights
18:55 Mean Girls
19:00 Madame Web
19:10 Wonka
19:15 Anyone But You
19:40 Scotoe
19:50 Napoleon
20:00 Verliefd op Bali
20:20 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
20:30 Bob Marley: One Love
20:40 Argylle
20:50 Madame Web
21:10 Ferrari
21:20 Land of Bad
21:30 The Iron Claw
21:45 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
21:50 The Bricklayer
21:50 The Beekeeper
21:55 Scotoe
top vrijdag 23-02-2024
09:55 Vogelvlucht (NL)
09:55 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
10:00 Gewoon Super!
10:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
10:10 The Iron Claw
10:10 Peppa's Bioscoop Feestje
10:15 Argylle
10:20 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
10:35 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
10:50 Madame Web
11:00 Cat Person
11:10 Land of Bad
11:50 Vogelvlucht (NL)
11:50 Game On
12:00 De Legende van Familie Vos
12:05 The Bricklayer
12:10 Juf Braaksel en de magische ring
12:25 Wonka
12:50 Wonka (NL)
13:10 Madame Web
13:15 The Color Purple
13:30 Beestenboel Aan Boord
13:40 Gewoon Super!
13:45 Scotoe
13:50 Vogelvlucht (NL)
14:00 Turning Red
14:10 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
14:20 Bob Marley: One Love
14:30 Juf Braaksel en de magische ring
14:40 Anyone But You
15:10 Vogelvlucht (NL)
15:30 Wonka (NL)
15:45 Bon Bini: Bangkok Nights
15:50 De Legende van Familie Vos
16:00 Argylle
16:05 Scotoe
16:15 Wonka
16:20 Anyone But You
16:25 The Boy and the Heron
16:30 Game On
16:55 The Beekeeper
17:00 Bob Marley: One Love
17:20 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
17:30 Madame Web
18:00 De Tatta's + De Tatta's 2
18:10 Mean Girls
18:15 The Boy and the Heron
18:20 Scotoe
18:40 Verliefd op Bali
18:50 Argylle
19:00 Land of Bad
19:10 Madame Web
19:20 Napoleon
19:30 Wonka
19:40 Bob Marley: One Love
20:00 Anyone But You
20:10 Bon Bini: Bangkok Nights
20:15 Madame Web
20:35 Scotoe
20:50 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
21:10 Ferrari
21:20 Napoleon
21:40 Argylle
21:50 Madame Web
22:00 Cat Person
22:10 Wonka
22:20 Bob Marley: One Love
22:30 The Bricklayer
22:40 Land of Bad
22:45 The Beekeeper
22:50 Scotoe
23:00 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
top zaterdag 24-02-2024
09:55 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
09:55 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
10:00 Gewoon Super!
10:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
10:10 Madame Web
10:10 The Iron Claw
10:10 Peppa's Bioscoop Feestje
10:10 The Color Purple
10:20 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
11:00 Cat Person
11:10 Vogelvlucht (NL)
11:10 Land of Bad
11:40 Bob Marley: One Love
11:50 Game On
12:00 De Legende van Familie Vos
12:05 The Bricklayer
12:10 Juf Braaksel en de magische ring
12:25 Wonka
12:50 Wonka (NL)
13:10 Madame Web
13:15 Argylle
13:30 Beestenboel Aan Boord
13:40 Gewoon Super!
13:45 Scotoe
13:50 Vogelvlucht (NL)
14:00 Turning Red
14:10 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
14:20 Bob Marley: One Love
14:30 Juf Braaksel en de magische ring
14:40 Anyone But You
15:10 Vogelvlucht (NL)
15:30 Wonka (NL)
15:45 Bon Bini: Bangkok Nights
15:50 De Legende van Familie Vos
16:00 Argylle
16:05 Scotoe
16:15 Wonka
16:20 Anyone But You
16:25 The Boy and the Heron
16:30 Game On
16:55 The Beekeeper
17:00 Bob Marley: One Love
17:20 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
17:30 Madame Web
18:00 De Tatta's + De Tatta's 2
18:10 Mean Girls
18:15 The Boy and the Heron
18:20 Scotoe
18:40 Verliefd op Bali
18:50 Argylle
19:00 Land of Bad
19:10 Madame Web
19:20 Napoleon
19:30 Wonka
19:40 Bob Marley: One Love
20:00 Anyone But You
20:10 Bon Bini: Bangkok Nights
20:15 Madame Web
20:35 Scotoe
20:50 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
21:10 Ferrari
21:20 The Iron Claw
21:40 Argylle
21:50 Madame Web
22:00 Cat Person
22:10 Wonka
22:20 Bob Marley: One Love
22:30 The Bricklayer
22:40 Land of Bad
22:45 The Beekeeper
22:50 Scotoe
23:00 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
top zondag 25-02-2024
09:55 The Bricklayer
09:55 The Iron Claw
10:00 Vogelvlucht (NL)
10:05 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
10:10 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
10:10 Peppa's Bioscoop Feestje
10:15 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
10:20 Madame Web
10:30 Wonka (NL)
10:50 Land of Bad
10:50 Cat Person
11:00 Bob Marley: One Love
11:10 Wonka
11:50 Juf Braaksel en de magische ring
12:00 Vogelvlucht (NL)
12:10 Argylle
12:20 Turning Red
12:30 Gewoon Super!
12:40 Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
12:50 Scotoe
13:00 Wonka (NL)
13:10 Wonka
13:30 Madame Web
13:40 Argylle
13:45 Anyone But You
13:50 Vogelvlucht (NL)
14:15 Game On
14:20 Beestenboel Aan Boord
14:35 Bon Bini: Bangkok Nights
14:50 De Legende van Familie Vos
15:00 Juf Braaksel en de magische ring
15:10 Scotoe
15:15 Bob Marley: One Love
15:40 Vogelvlucht (NL)
15:50 Wonka (NL)
16:10 Madame Web
16:15 Wonka
16:25 Verliefd op Bali
16:30 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
16:40 Anyone But You
16:55 The Boy and the Heron
17:00 Ferrari
17:05 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
17:15 Argylle
17:25 Scotoe
17:50 Bob Marley: One Love
18:00 Madame Web
18:40 Land of Bad
18:55 Mean Girls
19:00 Madame Web
19:00 Bon Bini: Bangkok Nights
19:10 Wonka
19:15 Anyone But You
19:40 Scotoe
19:50 Napoleon
20:00 Verliefd op Bali
20:20 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
20:30 Bob Marley: One Love
20:40 Argylle
20:50 Madame Web
21:15 Ferrari
21:20 Land of Bad
21:30 Cat Person
21:45 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
21:50 The Bricklayer
21:50 The Beekeeper
21:55 Scotoe
top maandag 26-02-2024
11:00 Scotoe
11:00 The Boy and the Heron
11:00 Peppa's Bioscoop Feestje
11:00 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
11:10 Anyone But You
11:10 Peppa's Bioscoop Feestje
11:30 Bob Marley: One Love
11:40 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
12:10 Argylle
12:10 Wonka
12:15 Cat Person
12:20 The Iron Claw
12:45 Verliefd op Bali
12:50 Land of Bad
13:00 Madame Web
13:10 Mean Girls
13:40 Anyone But You
13:40 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
13:45 Bon Bini: Bangkok Nights
14:00 Wonka
14:10 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
14:50 Argylle
15:00 The Bricklayer
15:15 Bob Marley: One Love
15:20 Verliefd op Bali
15:20 Ferrari
15:30 Vogelvlucht (NL)
15:40 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
15:50 Napoleon
15:55 Mean Girls
16:15 Anyone But You
16:20 Madame Web
16:40 The Bricklayer
17:30 The Beekeeper
17:35 Scotoe
17:45 Land of Bad
17:50 Bob Marley: One Love
17:55 Cat Person
18:00 Argylle
18:10 Madame Web
18:20 The Iron Claw
18:30 The Boy and the Heron
19:00 Anyone But You
19:10 Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training
19:15 Bon Bini: Bangkok Nights
19:20 Wonka
19:50 Scotoe
20:00 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
20:20 Napoleon
20:30 Bob Marley: One Love
20:40 Verliefd op Bali
20:50 Madame Web
21:10 Argylle
21:20 Ferrari
21:25 The Bricklayer
21:30 De Tatta's + De Tatta's 2
21:40 Land of Bad
21:50 Madame Web
22:00 The Beekeeper
22:05 Scotoe