home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé de Munt

Vijzelstraat 15, 1017HD Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 04-02-2023
16:00 De Tatta's
16:05 Plane
16:30 Puss in Boots: The Last Wish 3D
16:40 Avatar: The Way of Water
16:50 Knock at the Cabin
17:00 Fijn weekend
17:15 Black Panther: Wakanda Forever
 
17:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
17:40 Puss in Boots: The Last Wish
17:55 M3GAN
18:20 De Tatta's
18:25 Babylon
18:35 Knock at the Cabin
18:45 Avatar: The Way Of Water 3D
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:10 Faithfully Yours
19:20 Plane
19:50 Klem
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:20 Knock at the Cabin
20:30 Babylon
 
20:40 De Tatta's
20:45 Black Panther: Wakanda Forever
20:50 Avatar: The Way of Water
21:05 The Menu
21:30 M3GAN
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Knock at the Cabin
22:20 Klem
22:30 The Menu
22:40 M3GAN
22:50 Plane
23:00 De Tatta's
top zondag 05-02-2023
10:00 Babylon
10:00 Black Panther: Wakanda Forever
10:00 LeoLeo: Het Alpacafeest!
10:05 Avatar: The Way of Water
10:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
10:20 Hotel Sinestra
10:30 Fien & Teun gaan kamperen
10:40 Faithfully Yours
10:50 Plane
11:10 Wil de Krokodil
11:20 Knock at the Cabin
11:30 Puss in Boots: The Last Wish
11:50 Klem
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D
12:30 De Tatta's
12:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:50 Avatar: The Way of Water
13:00 Het Feest van Tante Rita
13:20 Oeps! Kids overboord
13:30 Avatar: The Way Of Water 3D
13:45 Wil de Krokodil
13:50 Hotel Sinestra
14:00 Puss in Boots: The Last Wish 3D
14:00 Sleepless in Seattle
14:05 Plane
14:30 Oeps! Kids overboord
14:50 De Tatta's
15:15 The Menu
15:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
15:35 Wil de Krokodil
15:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D
16:20 Knock at the Cabin
16:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:35 Black Panther: Wakanda Forever
16:40 Klem
16:45 Plane
17:00 Puss in Boots: The Last Wish
17:10 De Tatta's
17:40 Avatar: The Way Of Water 3D
17:50 Babylon
18:00 The Menu
18:10 Fijn weekend
18:30 M3GAN
18:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D
19:10 Puss in Boots: The Last Wish 3D
19:25 Plane
19:35 De Tatta's
19:40 Babylon
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:10 Black Panther: Wakanda Forever
20:30 Klem
20:40 Faithfully Yours
21:00 The Menu
21:30 Klem
21:40 M3GAN
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:50 Plane
21:55 De Tatta's
22:00 Knock at the Cabin
top maandag 06-02-2023
11:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 Hotel Sinestra
11:00 LeoLeo: Het Alpacafeest!
11:10 Plane
11:10 Fijn weekend
11:20 The Menu
11:30 Babylon
11:40 Avatar: The Way Of Water 3D
11:40 Knock at the Cabin
11:45 M3GAN
12:30 Plane
12:30 Klem
12:50 De Tatta's
13:00 Puss in Boots: The Last Wish 3D
13:15 Black Panther: Wakanda Forever
13:25 Faithfully Yours
13:40 M3GAN
13:45 Knock at the Cabin
13:50 Fijn weekend
14:00 The Menu
14:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
15:05 Plane
15:05 Puss in Boots: The Last Wish
15:10 De Tatta's
15:20 Avatar: The Way of Water
15:30 Klem
15:40 Babylon
15:45 Wil de Krokodil
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:10 M3GAN
16:15 Plane
16:30 Avatar: The Way Of Water 3D
16:35 Fijn weekend
16:45 Knock at the Cabin
17:30 De Tatta's
17:40 Puss in Boots: The Last Wish 3D
17:50 Avatar: The Way Of Water 3D
18:05 Black Panther: Wakanda Forever
18:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:30 The Menu
18:40 M3GAN
18:50 Faithfully Yours
19:00 Plane
19:10 Klem
19:20 Puss in Boots: The Last Wish
19:40 Avatar: The Way Of Water 3D
19:50 De Tatta's
20:10 Babylon
20:30 Avatar: The Way Of Water 3D
20:50 Black Panther: Wakanda Forever
21:00 Knock at the Cabin
21:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:15 Puss in Boots: The Last Wish 3D
21:30 The Menu
21:40 Knock at the Cabin
21:45 Klem
21:50 M3GAN
22:00 Plane
22:05 De Tatta's
top dinsdag 07-02-2023
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D
11:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 LeoLeo: Het Alpacafeest!
11:00 Hotel Sinestra
11:10 Plane
11:10 Fijn weekend
11:20 The Menu
11:30 Avatar: The Way of Water
11:40 Knock at the Cabin
11:40 Babylon
11:45 M3GAN
12:30 Klem
12:50 De Tatta's
13:00 Puss in Boots: The Last Wish 3D
13:15 Black Panther: Wakanda Forever
13:25 Faithfully Yours
13:40 M3GAN
13:45 Knock at the Cabin
13:50 Fijn weekend
14:00 The Menu
14:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
15:00 Plane
15:05 Puss in Boots: The Last Wish
15:10 De Tatta's
15:20 Babylon
15:30 Klem
15:40 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Wil de Krokodil
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:10 M3GAN
16:15 Plane
16:30 Avatar: The Way Of Water 3D
16:35 Fijn weekend
16:45 Knock at the Cabin
17:30 De Tatta's
17:40 Puss in Boots: The Last Wish 3D
17:50 Avatar: The Way Of Water 3D
18:05 Black Panther: Wakanda Forever
18:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:30 The Menu
18:35 M3GAN
18:50 Faithfully Yours
19:00 Plane
19:10 Klem
19:20 Puss in Boots: The Last Wish
19:40 Avatar: The Way Of Water 3D
19:50 De Tatta's
20:10 Babylon
20:30 Avatar: The Way of Water
20:50 The Menu
21:00 Knock at the Cabin
21:00 Sneaknight
21:15 Puss in Boots: The Last Wish 3D
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:40 Knock at the Cabin
21:45 Klem
21:50 M3GAN
22:00 Plane
22:05 De Tatta's
top woensdag 08-02-2023
11:00 Babylon
11:00 Knock at the Cabin
11:00 Fien & Teun gaan kamperen
11:00 LeoLeo: Het Alpacafeest!
11:10 Plane
11:20 The Menu
11:45 Klem
11:50 Fijn weekend
12:00 M3GAN
12:10 Avatar: The Way of Water
12:15 Puss in Boots: The Last Wish
12:35 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:40 De Tatta's
12:45 Titanic 3D
12:50 Faithfully Yours
13:20 Wil de Krokodil
13:50 Plane
13:50 Fien & Teun gaan kamperen
14:05 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
14:15 Het Feest van Tante Rita
14:30 Oeps! Kids overboord
14:45 Puss in Boots: The Last Wish 3D
14:50 De Tatta's
14:55 Avatar: The Way Of Water 3D
15:10 Wil de Krokodil
15:15 Babylon
15:40 Hotel Sinestra
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:10 Titanic 3D
16:20 Knock at the Cabin
16:30 Puss in Boots: The Last Wish 3D
16:35 Black Panther: Wakanda Forever
16:40 Klem
16:50 Plane
17:10 De Tatta's
17:20 M3GAN
17:40 Faithfully Yours
18:00 The Menu
18:20 Puss in Boots: The Last Wish
18:45 Plane
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D
19:10 Puss in Boots: The Last Wish 3D
19:15 Babylon
19:30 Titanic 3D
19:35 De Tatta's
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:10 Black Panther: Wakanda Forever
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D
20:30 Magic Mike's Last Dance
20:40 Klem
20:45 Magic Mike's Last Dance
20:50 Plane
21:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:40 M3GAN
21:50 Knock at the Cabin