home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda CineCity

Spuikomweg 1, 4381 LZ Vlissingen 0900-2463248 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 16-10-2018
11:00 Superjuffie
11:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:00 Pluisje (NL)
11:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
11:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
11:15 Rafaël
11:15 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
 
13:30 Party Piet Pablo de Film en de Gestolen Cadeaus
13:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:45 Superjuffie
13:45 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:45 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Superjuffie
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Girl
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
15:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
15:15 Superjuffie
16:15 Zwaar Verliefd!
 
16:15 Superjuffie
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Johnny English Strikes Again
16:15 A Star Is Born
16:30 Doris
17:00 The House with a Clock in Its Walls
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 A Star Is Born
19:15 Zwaar Verliefd!
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:15 Doris
19:15 A Simple Favor
19:30 Johnny English Strikes Again
19:30 Girl
21:15 Bad Times at the El Royale
21:30 Zwaar Verliefd!
21:45 The Equalizer 2
21:45 Johnny English Strikes Again
22:00 Zwaar Verliefd!
22:00 The Nun
22:00 Peppermint
22:00 A Simple Favor
top woensdag 17-10-2018
11:00 Superjuffie
11:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:00 Party Piet Pablo de Film en de Gestolen Cadeaus
11:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
11:00 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
11:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
11:15 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
13:30 Party Piet Pablo de Film en de Gestolen Cadeaus
13:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:45 Superjuffie
13:45 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:45 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Superjuffie
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Johnny English Strikes Again
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
15:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
15:15 Superjuffie
16:15 Zwaar Verliefd!
16:15 Superjuffie
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Johnny English Strikes Again
16:15 A Star Is Born
16:30 Doris
17:00 The House with a Clock in Its Walls
19:00 Venom 3D
19:00 Johnny English Strikes Again
19:00 A Star Is Born
19:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:15 Doris
19:15 A Simple Favor
19:30 Rafaël
21:15 Bad Times at the El Royale
21:30 Zwaar Verliefd!
21:45 The Equalizer 2
21:45 Johnny English Strikes Again
21:45 Final Score
22:00 Zwaar Verliefd!
22:00 The Nun
22:00 Peppermint
top donderdag 18-10-2018
10:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
10:45 First Man
11:00 Superjuffie
11:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
11:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
11:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:30 Party Piet Pablo de Film en de Gestolen Cadeaus
13:30 Doris
13:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:45 Superjuffie
13:45 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Superjuffie
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:00 De Film van Dylan Haegens
15:00 Zwaar Verliefd!
15:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
15:15 Superjuffie
16:00 First Man
16:00 A Star Is Born
16:15 Superjuffie
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Johnny English Strikes Again
16:30 Vechtmeisje
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:00 First Man
19:00 Doris
19:00 A Star Is Born
19:00 A Simple Favor
19:15 Zwaar Verliefd!
19:15 Venom 3D
19:15 Johnny English Strikes Again
19:30 Johnny English Strikes Again
21:15 Mile 22
21:15 Bad Times at the El Royale
21:30 Zwaar Verliefd!
21:45 Zwaar Verliefd!
21:45 Hunter Killer
22:00 Peppermint
22:00 Johnny English Strikes Again
22:00 Hell Fest
top vrijdag 19-10-2018
10:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
10:45 First Man
11:00 Superjuffie
11:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
11:00 De Film van Dylan Haegens
11:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Party Piet Pablo de Film en de Gestolen Cadeaus
13:30 Doris
13:45 Superjuffie
13:45 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:45 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Superjuffie
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:00 Zwaar Verliefd!
15:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
15:15 Superjuffie
16:00 A Star Is Born
16:15 Venom 3D
16:15 Superjuffie
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Johnny English Strikes Again
16:30 Vechtmeisje
17:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:00 A Star Is Born
19:00 A Simple Favor
19:15 Venom 3D
19:15 Hunter Killer
19:15 Doris
19:30 Zwaar Verliefd!
19:30 Johnny English Strikes Again
21:30 Zwaar Verliefd!
21:45 The Nun
22:00 Zwaar Verliefd!
22:00 Venom 3D
22:00 Mile 22
22:00 Johnny English Strikes Again
22:00 Hell Fest
22:00 First Man
22:00 Bad Times at the El Royale
top zaterdag 20-10-2018
10:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
10:45 First Man
11:00 Superjuffie
11:00 Smallfoot 3D (NL)
11:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
11:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:30 Party Piet Pablo de Film en de Gestolen Cadeaus
13:30 Doris
13:45 Superjuffie
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Superjuffie
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
14:00 De Film van Dylan Haegens
15:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
15:15 Superjuffie
16:00 First Man
16:00 A Star Is Born
16:15 Superjuffie
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Johnny English Strikes Again
16:30 Vechtmeisje
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:00 First Man
19:00 A Star Is Born
19:00 A Simple Favor
19:15 Zwaar Verliefd!
19:15 Venom 3D
19:15 Doris
19:30 Johnny English Strikes Again
21:30 Zwaar Verliefd!
21:45 Zwaar Verliefd!
21:45 Bad Times at the El Royale
22:00 Venom 3D
22:00 Mile 22
22:00 Johnny English Strikes Again
22:00 Hell Fest
22:00 First Man
top zondag 21-10-2018
10:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
10:45 First Man
11:00 Superjuffie
11:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:00 Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
11:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
11:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Doris
13:30 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
13:45 Superjuffie
13:45 Smallfoot 3D (NL)
13:45 De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
13:45 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
14:00 Superjuffie
14:00 Smallfoot 3D (NL)
14:00 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:00 Zwaar Verliefd!
15:00 Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
15:15 Superjuffie
16:00 First Man
16:00 A Star Is Born
16:15 Superjuffie
16:15 Smallfoot 3D (NL)
16:15 Johnny English Strikes Again
16:30 Vechtmeisje
17:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:00 Johnny English Strikes Again
19:00 First Man
19:00 Doris
19:00 A Star Is Born
19:00 A Simple Favor
19:15 Zwaar Verliefd!
19:15 Venom 3D
19:15 Johnny English Strikes Again
21:00 Zwaar Verliefd!
21:15 Mile 22
21:15 Bad Times at the El Royale
21:45 Zwaar Verliefd!
21:45 The Nun
21:45 Johnny English Strikes Again
22:00 Peppermint
22:00 Hell Fest
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Vlissingen