home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Arcaplex

Groene Kruisweg 19, 3202 ST Spijkenisse +31-181-602444 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 22-11-2019
10:15 Le Mans 66
10:30 The Good Liar
10:30 Last Christmas
10:30 Frozen 2 3D (NL)
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
 
10:45 Downton Abbey
11:00 Trouble (NL)
12:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Last Christmas
13:15 Wat Is Dan Liefde
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:20 Joker
13:30 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:15 De Brief voor Sinterklaas
15:30 Downton Abbey
15:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
 
15:45 Midway
15:45 Frozen 2 3D (NL)
15:45 Frozen 2 (NL)
16:00 Frozen 2 3D
16:15 The Good Liar
16:15 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Whitestar
18:45 Wat Is Dan Liefde
18:45 Midway
18:45 Judy
18:45 Downton Abbey
18:50 Maleficent 2
18:50 Frozen 2 3D
19:00 Last Christmas
19:00 F*ck de liefde
19:15 Zombieland: Double Tap
21:15 The Good Liar
21:15 Le Mans 66
21:15 Doctor Sleep
21:20 Last Christmas
21:30 Midway
21:30 Maleficent 2
21:40 Joker
21:45 Zombieland: Double Tap
21:45 Knives Out
top zaterdag 23-11-2019
10:15 Le Mans 66
10:30 The Good Liar
10:30 Frozen 2 3D (NL)
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:30 Downton Abbey
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:00 Trouble (NL)
12:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Last Christmas
13:15 Wat Is Dan Liefde
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:20 Joker
13:30 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:15 De Brief voor Sinterklaas
15:30 Downton Abbey
15:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Midway
15:45 Frozen 2 3D (NL)
15:45 Frozen 2 (NL)
16:00 Frozen 2 3D
16:15 The Good Liar
16:15 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Whitestar
18:45 Wat Is Dan Liefde
18:45 Midway
18:45 Judy
18:45 Downton Abbey
18:50 Maleficent 2
18:50 Frozen 2 3D
19:00 Last Christmas
19:00 F*ck de liefde
19:15 Zombieland: Double Tap
21:15 The Good Liar
21:15 Le Mans 66
21:15 Doctor Sleep
21:20 Last Christmas
21:30 Midway
21:30 Maleficent 2
21:40 Joker
21:45 Zombieland: Double Tap
21:45 Knives Out
top zondag 24-11-2019
10:15 Le Mans 66
10:30 The Good Liar
10:30 Frozen 2 3D (NL)
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:30 Downton Abbey
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:00 Trouble (NL)
12:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Last Christmas
13:15 Wat Is Dan Liefde
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:20 Joker
13:30 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:15 De Brief voor Sinterklaas
15:30 Downton Abbey
15:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Midway
15:45 Frozen 2 3D (NL)
15:45 Frozen 2 (NL)
16:00 Frozen 2 3D
16:15 The Good Liar
16:15 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Whitestar
18:45 Wat Is Dan Liefde
18:45 Midway
18:45 Judy
18:45 Downton Abbey
18:50 Maleficent 2
18:50 Frozen 2 3D
19:00 Last Christmas
19:00 F*ck de liefde
19:15 Zombieland: Double Tap
21:15 The Good Liar
21:15 Le Mans 66
21:15 Doctor Sleep
21:20 Last Christmas
21:30 Midway
21:30 Maleficent 2
21:40 Joker
21:45 Zombieland: Double Tap
21:45 Terminator: Dark Fate
top maandag 25-11-2019
10:15 Le Mans 66
10:30 The Good Liar
10:30 Midway
10:30 Frozen 2 3D (NL)
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Downton Abbey
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:45 The Goldfinch
11:00 Last Christmas
13:00 Last Christmas
13:00 F*ck de liefde
13:15 Wat Is Dan Liefde
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:20 Midway
13:20 Joker
13:30 Last Christmas
15:30 Downton Abbey
15:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Midway
15:45 Frozen 2 3D (NL)
15:45 Frozen 2 (NL)
16:00 Frozen 2 3D
16:15 The Good Liar
16:15 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Whitestar
18:45 Wat Is Dan Liefde
18:45 Midway
18:45 Judy
18:45 Downton Abbey
18:50 Maleficent 2
18:50 Frozen 2 3D
19:00 Last Christmas
19:00 F*ck de liefde
19:15 Zombieland: Double Tap
21:15 The Good Liar
21:15 Le Mans 66
21:15 Doctor Sleep
21:20 Last Christmas
21:30 Midway
21:30 Maleficent 2
21:40 Joker
21:45 Zombieland: Double Tap
21:45 Terminator: Dark Fate
top dinsdag 26-11-2019
10:15 Le Mans 66
10:30 The Good Liar
10:30 Midway
10:30 Frozen 2 3D (NL)
10:30 Frozen 2 (NL)
10:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:30 Downton Abbey
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:00 Last Christmas
13:00 Last Christmas
13:00 F*ck de liefde
13:00 Downton Abbey
13:15 Wat Is Dan Liefde
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:20 Midway
13:20 Joker
13:30 Last Christmas
15:30 Downton Abbey
15:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Midway
15:45 Frozen 2 3D (NL)
15:45 Frozen 2 (NL)
16:00 Frozen 2 3D
16:15 The Good Liar
16:15 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Whitestar
18:45 Wat Is Dan Liefde
18:45 Midway
18:45 Judy
18:45 Downton Abbey
18:50 Maleficent 2
18:50 Frozen 2 3D
19:00 Last Christmas
19:00 F*ck de liefde
19:15 Zombieland: Double Tap
21:15 The Good Liar
21:15 Le Mans 66
21:15 Doctor Sleep
21:20 Last Christmas
21:30 Midway
21:30 Maleficent 2
21:40 Joker
21:45 Terminator: Dark Fate
21:45 Zombieland: Double Tap
top woensdag 27-11-2019
10:15 Le Mans 66
10:30 The Good Liar
10:30 Downton Abbey
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:45 Last Christmas
10:45 Frozen 2 3D (NL)
10:45 Frozen 2 (NL)
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:00 Trouble (NL)
12:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Last Christmas
13:15 Wat Is Dan Liefde
13:15 Frozen 2 3D (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:20 Joker
13:30 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:15 De Brief voor Sinterklaas
15:30 Downton Abbey
15:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
15:45 Midway
15:45 Frozen 2 3D (NL)
15:45 Frozen 2 (NL)
16:00 Frozen 2 3D
16:15 The Good Liar
16:15 De Brief voor Sinterklaas
16:30 Whitestar
18:45 Midway
18:45 Judy
18:45 Downton Abbey
18:50 Maleficent 2
18:50 Frozen 2 3D
19:00 F*ck de liefde
19:45 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet 2
20:00 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet 2
20:15 Ladies Night: Huisvrouwen Bestaan Niet 2
21:15 The Good Liar
21:15 Doctor Sleep
21:20 Last Christmas
21:30 Midway
21:30 Maleficent 2
21:45 Zombieland: Double Tap
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Spijkenisse