home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Arcaplex

Groene Kruisweg 19, 3202 ST Spijkenisse +31-181-602444 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 21-02-2019
14:00 De Lego Film 2 (NL)
15:15 Can You Ever Forgive Me?
15:45 Corgi (NL)
15:45 Brugklas - de tijd van m'n leven
15:45 Alita: Battle Angel
16:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
16:15 Verliefd op Cuba
 
16:15 Cold Pursuit
16:15 Bohemian Rhapsody
16:30 The Lego Movie 2 3D
17:45 A Star Is Born
18:30 Instant Family
18:45 Green Book
18:45 Alita: Battle Angel 3D
18:50 Bohemian Rhapsody
19:00 Verliefd op Cuba
19:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
19:15 Cold Pursuit
19:30 Bon Bini Holland 2
20:45 Bohemian Rhapsody
21:00 Aquaman
 
21:15 Mary Queen of Scots
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Verliefd op Cuba
21:30 Can You Ever Forgive Me?
21:40 Cold Pursuit
21:45 The Prodigy
21:50 Happy Death Day 2U
top vrijdag 22-02-2019
10:15 Bohemian Rhapsody
10:20 Verliefd op Cuba
10:30 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:45 De Lego Film 2 (NL)
10:45 Green Book
10:45 Alita: Battle Angel
11:00 Maya: De Honingspelen (NL)
11:15 Corgi (NL)
11:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
12:45 De Lego Film 2 3D (NL)
12:45 Can You Ever Forgive Me?
13:15 Maya: De Honingspelen (NL)
13:15 Aquaman
13:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:30 Corgi (NL)
13:30 Alita: Battle Angel
13:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 De Lego Film 2 (NL)
15:00 The Favourite
15:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
15:30 Alita: Battle Angel
15:45 Corgi (NL)
16:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
16:15 Verliefd op Cuba
16:15 Mary Queen of Scots
16:15 Cold Pursuit
16:15 Bohemian Rhapsody
17:15 Vals
17:45 A Star Is Born
18:30 Instant Family
18:45 Can You Ever Forgive Me?
18:45 Alita: Battle Angel 3D
18:50 Bohemian Rhapsody
19:00 Verliefd op Cuba
19:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
19:15 Cold Pursuit
19:30 Bon Bini Holland 2
20:45 Bohemian Rhapsody
21:10 Aquaman
21:15 Green Book
21:15 Escape Room
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Verliefd op Cuba
21:40 Cold Pursuit
21:45 The Prodigy
21:50 Happy Death Day 2U
top zaterdag 23-02-2019
10:15 Bohemian Rhapsody
10:20 Verliefd op Cuba
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:30 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:45 De Lego Film 2 (NL)
10:45 Alita: Battle Angel
11:00 Maya: De Honingspelen (NL)
11:15 Corgi (NL)
11:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
12:45 De Lego Film 2 3D (NL)
12:45 Can You Ever Forgive Me?
13:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:15 Maya: De Honingspelen (NL)
13:15 Aquaman
13:30 Corgi (NL)
13:30 Alita: Battle Angel
13:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 De Lego Film 2 (NL)
15:00 The Favourite
15:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
15:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
15:30 Alita: Battle Angel
15:45 Corgi (NL)
16:15 Verliefd op Cuba
16:15 Mary Queen of Scots
16:15 Cold Pursuit
16:15 Bohemian Rhapsody
17:15 Vals
17:45 A Star Is Born
18:30 Instant Family
18:45 Can You Ever Forgive Me?
18:45 Alita: Battle Angel 3D
18:50 Bohemian Rhapsody
19:00 Verliefd op Cuba
19:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
19:15 Cold Pursuit
19:30 Bon Bini Holland 2
20:45 Bohemian Rhapsody
21:10 Aquaman
21:15 Green Book
21:15 Escape Room
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Verliefd op Cuba
21:40 Cold Pursuit
21:45 The Prodigy
21:50 Happy Death Day 2U
top zondag 24-02-2019
10:15 Bohemian Rhapsody
10:20 Verliefd op Cuba
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:30 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:45 De Lego Film 2 (NL)
10:45 Alita: Battle Angel
11:00 Maya: De Honingspelen (NL)
11:15 Corgi (NL)
11:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
12:45 De Lego Film 2 3D (NL)
12:45 Can You Ever Forgive Me?
13:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:15 Maya: De Honingspelen (NL)
13:15 Aquaman
13:30 Corgi (NL)
13:30 Alita: Battle Angel
13:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 De Lego Film 2 (NL)
15:00 The Favourite
15:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
15:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
15:30 Alita: Battle Angel
15:45 Corgi (NL)
16:15 Verliefd op Cuba
16:15 Mary Queen of Scots
16:15 Cold Pursuit
16:15 Bohemian Rhapsody
17:15 Vals
17:45 A Star Is Born
18:30 Instant Family
18:45 Green Book
18:45 Alita: Battle Angel 3D
18:50 Bohemian Rhapsody
19:00 Verliefd op Cuba
19:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
19:15 Cold Pursuit
19:30 Bon Bini Holland 2
20:45 Bohemian Rhapsody
21:00 Aquaman
21:15 Escape Room
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Verliefd op Cuba
21:30 Can You Ever Forgive Me?
21:40 Cold Pursuit
21:45 The Prodigy
21:50 Happy Death Day 2U
top maandag 25-02-2019
10:15 Bohemian Rhapsody
10:20 Verliefd op Cuba
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:30 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:45 De Lego Film 2 (NL)
10:45 Alita: Battle Angel
11:00 Maya: De Honingspelen (NL)
11:15 Corgi (NL)
11:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
12:45 The Favourite
12:45 De Lego Film 2 3D (NL)
13:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:15 Maya: De Honingspelen (NL)
13:15 Aquaman
13:30 Corgi (NL)
13:30 Alita: Battle Angel
13:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 De Lego Film 2 (NL)
15:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
15:15 Can You Ever Forgive Me?
15:30 Roma
15:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
15:45 Corgi (NL)
16:15 Verliefd op Cuba
16:15 Cold Pursuit
16:15 Bohemian Rhapsody
16:30 The Lego Movie 2 3D
17:15 Vals
17:45 A Star Is Born
18:30 Instant Family
18:45 Can You Ever Forgive Me?
18:45 Alita: Battle Angel 3D
18:50 Bohemian Rhapsody
19:00 Verliefd op Cuba
19:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
19:15 Cold Pursuit
19:30 Bon Bini Holland 2
20:45 Bohemian Rhapsody
21:00 Aquaman
21:15 Mary Queen of Scots
21:15 Green Book
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Verliefd op Cuba
21:40 Cold Pursuit
21:45 The Prodigy
21:50 Happy Death Day 2U
top dinsdag 26-02-2019
10:15 Bohemian Rhapsody
10:20 Verliefd op Cuba
10:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:30 Brugklas - de tijd van m'n leven
10:45 De Lego Film 2 (NL)
10:45 Alita: Battle Angel
11:00 Maya: De Honingspelen (NL)
11:15 Corgi (NL)
11:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
12:45 The Favourite
12:45 De Lego Film 2 3D (NL)
13:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
13:15 Maya: De Honingspelen (NL)
13:15 Aquaman
13:30 Corgi (NL)
13:30 Alita: Battle Angel
13:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 De Lego Film 2 (NL)
15:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
15:15 Can You Ever Forgive Me?
15:30 Hoe tem je een draak 3 (NL)
15:30 Alita: Battle Angel
15:45 Corgi (NL)
16:15 Verliefd op Cuba
16:15 Cold Pursuit
16:15 Bohemian Rhapsody
16:30 The Lego Movie 2 3D
17:15 Vals
17:45 A Star Is Born
18:30 Instant Family
18:45 Can You Ever Forgive Me?
18:45 Alita: Battle Angel 3D
18:50 Bohemian Rhapsody
19:00 Verliefd op Cuba
19:00 Brugklas - de tijd van m'n leven
19:15 Cold Pursuit
19:30 Bon Bini Holland 2
20:45 Bohemian Rhapsody
21:00 Aquaman
21:15 Mary Queen of Scots
21:15 Green Book
21:15 Alita: Battle Angel
21:30 Verliefd op Cuba
21:40 Cold Pursuit
21:45 The Prodigy
21:50 Happy Death Day 2U
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Spijkenisse