home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Tivoli en Cinema

Nieuwestad 85-87, 8911 CL Leeuwarden +31-88-5152000 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 01-10-2020
11:00 Antebellum
11:10 Marionette
11:15 The Trial of the Chicago 7
11:30 Tenet
11:45 The Secret: Dare to Dream
13:25 Unhinged
13:45 Rogue
 
14:00 Tenet
14:15 Misbehaviour
14:35 The Secret: Dare to Dream
15:30 David Attenborough: A Life on Our Planet
16:00 The War With Grandpa
16:45 Ava
17:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
17:15 The Trial of the Chicago 7
18:00 Follow Me
18:00 Marionette
18:15 The War With Grandpa
18:45 David Attenborough: A Life on Our Planet
19:00 De Dick Maas Methode
19:00 Endless
 
19:15 Tenet
19:30 La Última Primavera
20:15 The Trial of the Chicago 7
20:15 Tenet
20:30 The Secret: Dare to Dream
20:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
21:15 Rogue
21:15 Antebellum
21:30 Unhinged
21:30 The New Mutants
top vrijdag 02-10-2020
11:00 Unhinged
11:00 Rogue
11:00 Tenet
11:10 The Secret: Dare to Dream
11:20 The Trial of the Chicago 7
11:20 The New Mutants
11:25 Antebellum
11:40 De Dick Maas Methode
11:50 Misbehaviour
13:00 Tenet
13:15 Endless
13:30 David Attenborough: A Life on Our Planet
13:30 Rogue
13:45 The War With Grandpa
14:00 On the Rocks
14:15 The Secret Garden
14:15 Alles is zoals het zou moeten zijn
14:30 The Trial of the Chicago 7
15:45 De Piraten van Hiernaast
15:45 Trolls Wereldtour (NL)
16:00 The Secret: Dare to Dream
16:00 Tenet
16:15 Marionette
16:15 Endless
16:30 The War With Grandpa
16:45 Unhinged
17:15 The Trial of the Chicago 7
18:00 David Attenborough: A Life on Our Planet
18:00 Endless
18:30 Marathon: After + After We Collided
18:30 The New Mutants
18:45 De Dick Maas Methode
18:45 The War With Grandpa
19:00 On the Rocks
19:15 Tenet
20:15 The Trial of the Chicago 7
20:15 Tenet
20:30 The Secret: Dare to Dream
20:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
21:00 Marionette
21:00 Rogue
21:15 Antebellum
top zaterdag 03-10-2020
10:45 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL)
10:45 Tenet
10:55 Poeslief
11:00 Bigfoot Family
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:10 The War With Grandpa
11:20 De Piraten van Hiernaast
11:20 After We Collided
11:45 Misbehaviour
12:30 Big Trip (NL)
12:40 Lassie (NL)
13:05 Trolls Wereldtour 3D (NL)
13:15 The War With Grandpa
13:30 De Piraten van Hiernaast
13:30 Tenet
13:45 Bigfoot Family 3D (NL)
14:00 Marathon: After + After We Collided
14:15 Engel
14:30 On the Rocks
14:50 Poeslief
15:15 100% Wolf
15:45 Bigfoot Family
15:45 The Secret: Dare to Dream
16:00 David Attenborough: A Life on Our Planet
16:20 Endless
16:30 Marionette
16:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
16:45 The War With Grandpa
17:30 The Trial of the Chicago 7
18:00 Unhinged
18:15 De Dick Maas Methode
18:30 After We Collided
18:30 Endless
19:00 On the Rocks
19:00 The War With Grandpa
19:10 The Secret: Dare to Dream
19:15 Tenet
20:15 The Trial of the Chicago 7
20:15 Tenet
20:30 The Secret: Dare to Dream
20:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
21:00 Tenet
21:15 Marionette
21:15 Rogue
21:30 The New Mutants
top zondag 04-10-2020
11:00 Poeslief
11:00 Trolls Wereldtour (NL)
11:15 Big Trip (NL)
11:15 Bigfoot Family
11:30 100% Wolf
11:30 The War With Grandpa
11:45 Pinocchio (NL)
11:45 Engel
12:00 Marionette
12:30 Poeslief
13:15 The Trial of the Chicago 7
13:15 Tenet
13:30 Bigfoot Family
13:45 100% Wolf
13:45 The War With Grandpa
14:00 Poeslief
14:15 De Piraten van Hiernaast
14:30 Lassie (NL)
14:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
15:45 Bigfoot Family 3D (NL)
15:45 The Secret: Dare to Dream
16:00 Tenet
16:15 On the Rocks
16:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
16:30 Endless
16:45 Marionette
16:45 Rogue
18:00 Living in the Future's Past
18:15 Endless
18:30 The Trial of the Chicago 7
18:45 After We Collided
19:00 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:00 The War With Grandpa
19:15 Tenet
19:20 Antebellum
20:00 The Trial of the Chicago 7
20:15 Tenet
20:30 The Secret: Dare to Dream
21:05 Unhinged
21:15 Rogue
21:15 On the Rocks
21:30 De Dick Maas Methode
21:45 The New Mutants
top maandag 05-10-2020
11:00 De Dick Maas Methode
11:10 Rogue
11:20 The Secret: Dare to Dream
11:30 The Trial of the Chicago 7
11:40 Tenet
13:15 On the Rocks
13:30 Marionette
13:45 The Trial of the Chicago 7
14:15 Rogue
14:45 Tenet
15:30 The Secret: Dare to Dream
16:00 The War With Grandpa
16:30 Endless
16:30 Tenet
17:45 The New Mutants
18:00 Misbehaviour
18:00 Antebellum
18:00 The War With Grandpa
18:15 The Trial of the Chicago 7
18:30 Endless
18:45 Unhinged
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
20:00 Casanova's
20:00 Tenet
20:30 Honest Thief
20:30 Casanova's
20:45 Rogue
20:45 The Secret: Dare to Dream
21:00 Honest Thief
21:00 Marionette
21:15 On the Rocks
top dinsdag 06-10-2020
10:50 Living in the Future's Past
11:00 On the Rocks
11:05 Rogue
11:10 Marionette
11:15 The Trial of the Chicago 7
12:50 Misbehaviour
13:15 On the Rocks
13:25 Tenet
13:35 Marionette
14:00 Endless
15:15 The War With Grandpa
15:30 The Trial of the Chicago 7
16:05 The Secret: Dare to Dream
16:15 Rogue
16:30 Tenet
17:30 De Dick Maas Methode
18:00 Unhinged
18:15 Endless
18:30 On the Rocks
18:30 The War With Grandpa
18:45 After We Collided
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn
19:15 Tenet
19:45 The Trial of the Chicago 7
20:00 Casanova's
20:15 Tenet
20:30 The Secret: Dare to Dream
20:45 Marionette
20:50 Antebellum
21:10 Rogue
21:15 The New Mutants