home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Tivoli en Cinema

Nieuwestad 85-87, 8911 CL Leeuwarden +31-88-5152000 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
15:15 Dark Waters
15:30 Frozen 2 (NL)
16:15 The Grudge
17:00 Bad Boys For Life
17:30 Just Mercy
18:00 Frozen 2 3D
18:00 Charlie's Angels
 
18:15 Bombshell
18:15 1917
18:30 Bad Boys For Life
18:45 Jumanji: The Next Level 3D
18:45 Dolittle
20:00 April, May en June
20:30 Sneak Preview
20:30 Dark Waters
20:45 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
21:00 Just Mercy
21:00 1917
21:15 Joker
21:15 Bad Boys For Life
21:30 The Grudge
 
top woensdag 29-01-2020
11:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:00 Dolittle 3D
11:00 1917
11:15 Dolittle
11:15 Bad Boys For Life
12:45 Star Wars: The Rise of Skywalker
13:00 Jojo Rabbit
13:00 The Grudge
13:15 Charlie's Angels
13:30 Bombshell
13:30 Dolittle
13:45 Playing with Fire
14:00 Frozen 2 3D (NL)
14:15 Bad Boys For Life
15:15 Dark Waters
15:30 Jumanji: The Next Level 3D
15:45 Spionnengeheimen (NL)
15:45 1917
16:00 Frozen 2 (NL)
16:00 Dolittle 3D (NL)
16:15 Mees Kees in de Wolken
16:15 April, May en June
17:15 Bad Boys For Life
18:00 Bombshell
18:15 Jojo Rabbit
18:30 Dolittle 3D
18:45 Onze Jongens in Miami
19:30 Onze Jongens in Miami
19:45 Onze Jongens in Miami
20:00 Onze Jongens in Miami
20:15 1917
20:30 Onze Jongens in Miami
20:30 Dark Waters
20:45 Just Mercy
21:00 Bad Boys For Life
21:15 Onze Jongens in Miami
top donderdag 30-01-2020
11:00 Whitestar
11:00 The Addams Family (NL)
11:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:00 Dolittle (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:15 Mees Kees in de Wolken
11:15 Frozen 2 (NL)
11:30 Onze Jongens in Miami
11:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:00 Spionnengeheimen (NL)
13:00 1917
13:15 Jumanji: The Next Level
13:15 De Grote Slijmfilm
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Dolittle (NL)
13:45 Frozen 2 (NL)
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 Project Gio
15:15 Dark Waters
15:30 De Grote Slijmfilm
15:30 Onze Jongens in Miami
15:45 Bad Boys For Life
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Dolittle 3D
16:15 Mees Kees in de Wolken
16:30 Playing with Fire
16:30 Gretel & Hansel
17:30 1917
18:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
18:00 Dolittle 3D
18:15 Jumanji: The Next Level 3D
18:15 Bombshell
18:30 Charlie's Angels
18:30 Onze Jongens in Miami
18:45 Penoza: The Final Chapter
18:45 Bad Boys For Life
20:15 April, May en June
20:30 Onze Jongens in Miami
20:45 Dark Waters
21:00 Just Mercy
21:00 1917
21:15 Jojo Rabbit
21:15 Bad Boys For Life
21:30 The Grudge
21:30 Gretel & Hansel
top vrijdag 31-01-2020
11:00 Whitestar
11:00 The Addams Family (NL)
11:00 Dolittle (NL)
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:15 Mees Kees in de Wolken
11:15 De Grote Slijmfilm
11:30 Frozen 2 (NL)
11:30 Onze Jongens in Miami
13:00 Spionnengeheimen (NL)
13:00 1917
13:15 Jumanji: The Next Level
13:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Mees Kees in de Wolken
13:30 Dolittle (NL)
13:45 De Grote Slijmfilm
14:00 Frozen 2 (NL)
14:15 Project Gio
15:15 Dark Waters
15:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:30 Onze Jongens in Miami
15:45 De Grote Slijmfilm
15:45 Bad Boys For Life
16:00 Mees Kees in de Wolken
16:00 Dolittle 3D
16:30 Playing with Fire
16:30 Gretel & Hansel
17:30 Jumanji: The Next Level 3D
17:45 Weathering with You
18:00 Just Mercy
18:00 Dolittle 3D
18:15 Bombshell
18:30 Jojo Rabbit
18:30 Onze Jongens in Miami
18:45 Charlie's Angels
18:45 Bad Boys For Life
20:15 1917
20:30 April, May en June
20:30 Onze Jongens in Miami
20:45 Dark Waters
21:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
21:15 Penoza: The Final Chapter
21:15 Bad Boys For Life
21:30 The Grudge
21:30 Gretel & Hansel
top zaterdag 01-02-2020
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 De Grote Slijmfilm
11:15 Jumanji: The Next Level
11:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:30 Spionnengeheimen (NL)
11:30 Dolittle (NL)
11:45 Mees Kees in de Wolken
11:45 Dark Waters
13:00 Dolittle 3D (NL)
13:15 Project Gio
13:15 De Grote Slijmfilm
13:30 Frozen 2 (NL)
13:45 Mees Kees in de Wolken
14:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 1917
14:30 The Addams Family (NL)
15:15 Bad Boys For Life
15:30 Star Wars: The Rise of Skywalker
15:30 Dolittle
15:45 Frozen 2 3D (NL)
16:00 Weathering with You
16:00 Onze Jongens in Miami
16:15 Gretel & Hansel
16:30 Jojo Rabbit
17:00 1917
17:45 Jumanji: The Next Level 3D
18:15 Dolittle 3D
18:15 Bad Boys For Life
18:30 Charlie's Angels
18:40 Just Mercy
18:45 Onze Jongens in Miami
18:50 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
20:00 1917
20:30 April, May en June
20:30 Onze Jongens in Miami
21:00 1917
21:15 Penoza: The Final Chapter
21:15 Bad Boys For Life
21:30 Dark Waters
21:45 Gretel & Hansel
top zondag 02-02-2020
11:00 Project Gio
11:00 Playing with Fire
11:00 Mees Kees in de Wolken
11:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:15 Frozen 2 (NL)
11:15 Gretel & Hansel
11:30 Spionnengeheimen (NL)
11:45 The Peanut Butter Falcon
12:45 De Grote Slijmfilm
13:00 Spionnengeheimen 3D (NL)
13:00 Onze Jongens in Miami
13:15 The Addams Family (NL)
13:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Dolittle 3D (NL)
13:45 Frozen 2 3D (NL)
14:00 Mees Kees in de Wolken
14:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
14:45 De Grote Slijmfilm
15:15 April, May en June
15:15 1917
15:30 Jumanji: The Next Level 3D
15:45 Dolittle
16:00 Jojo Rabbit
16:00 Bad Boys For Life
16:15 Weathering with You
16:45 Onze Jongens in Miami
17:15 Le Mans 66
18:00 Charlie's Angels
18:00 Gretel & Hansel
18:15 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D
18:30 Dolittle 3D
18:45 Penoza: The Final Chapter
18:45 Bad Boys For Life
19:00 April, May en June
19:30 Onze Jongens in Miami
20:15 1917
20:30 Dark Waters
20:45 Just Mercy
21:00 Bad Boys For Life
21:15 Joker
21:30 Bombshell
21:30 Gretel & Hansel
21:45 The Grudge
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Leeuwarden