home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathe Haarlem

Zijlvest 41-43, 2011VB Haarlem 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 04-02-2023
17:00 M3GAN
17:40 Fijn weekend
18:00 De Tatta's
18:20 Knock at the Cabin
18:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:00 Faithfully Yours
19:10 Klem
 
19:20 The Banshees of Inisherin
19:45 The Fabelmans
20:15 Plane
20:30 Avatar: The Way Of Water 3D
20:45 Babylon
21:15 De Tatta's
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Knock at the Cabin
22:25 Plane
22:45 M3GAN
23:00 De Tatta's
top zondag 05-02-2023
09:30 Het Feest van Tante Rita
09:45 Hotel Sinestra
09:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
 
10:00 Avatar: The Way Of Water 3D
10:00 Wil de Krokodil
10:30 Pathé Festival 2022
10:40 Plane
11:00 Fien & Teun gaan kamperen
11:40 Het Feest van Tante Rita
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D
12:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:30 De Tatta's
13:00 Sleepless in Seattle
13:15 The Fabelmans
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:10 Avatar: The Way Of Water 3D
14:45 Hotel Sinestra
15:00 Wil de Krokodil
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D
16:15 Plane
16:30 Klem
17:10 M3GAN
17:30 The Banshees of Inisherin
18:00 Plane
18:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:45 The Fabelmans
19:00 Klem
19:30 De Tatta's
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D
20:00 Babylon
20:30 Plane
20:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 Knock at the Cabin
21:50 De Tatta's
22:00 Plane
22:10 M3GAN
top maandag 06-02-2023
11:00 The Fabelmans
11:00 Fijn weekend
11:00 Faithfully Yours
11:00 Babylon
11:10 Knock at the Cabin
11:20 Plane
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D
12:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:15 Avatar: The Way of Water
13:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
13:40 Knock at the Cabin
13:50 Plane
14:10 Klem
14:45 The Fabelmans
14:45 The Banshees of Inisherin
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:45 Plane
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
16:40 De Tatta's
17:10 Knock at the Cabin
17:20 Plane
18:00 Fijn weekend
18:10 The Fabelmans
18:30 The Banshees of Inisherin
18:50 Klem
19:10 Plane
19:30 De Acht Bergen
19:40 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 De Tatta's
20:10 Babylon
21:00 Faithfully Yours
21:15 Plane
21:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:40 Knock at the Cabin
21:55 De Tatta's
top dinsdag 07-02-2023
11:00 Plane
11:00 The Banshees of Inisherin
11:00 Fijn weekend
11:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D
11:35 Knock at the Cabin
12:15 Faithfully Yours
12:20 The Fabelmans
13:00 Avatar: The Way of Water
13:30 Klem
13:30 Casa Coco
13:50 The Fabelmans
14:00 De Tatta's
14:30 The Banshees of Inisherin
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:30 Knock at the Cabin
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:10 De Tatta's
16:20 Plane
17:00 Fijn weekend
17:10 Knock at the Cabin
17:10 Klem
17:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:15 The Banshees of Inisherin
18:30 Klem
18:50 The Fabelmans
19:10 Plane
19:30 Faithfully Yours
19:40 Avatar: The Way Of Water 3D
19:45 De Tatta's
20:15 Babylon
20:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:00 Sneaknight
21:40 Plane
21:50 M3GAN
21:55 De Tatta's
22:00 Knock at the Cabin
top woensdag 08-02-2023
11:00 Knock at the Cabin
11:00 Plane
11:00 Fien & Teun gaan kamperen
11:00 Faithfully Yours
11:10 The Fabelmans
11:20 Avatar: The Way Of Water 3D
11:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:10 Plane
12:50 Babylon
13:10 Wil de Krokodil
13:15 Klem
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
14:15 Hotel Sinestra
14:30 Fien & Teun gaan kamperen
14:45 Wil de Krokodil
15:15 Avatar: The Way Of Water 3D
15:40 The Banshees of Inisherin
15:45 De Tatta's
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 Plane
16:30 Knock at the Cabin
16:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:15 M3GAN
18:00 Knock at the Cabin
18:15 Klem
18:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:10 Magic Mike's Last Dance
19:30 Magic Mike's Last Dance
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:30 Magic Mike's Last Dance
20:45 Magic Mike's Last Dance
21:00 Magic Mike's Last Dance
21:15 Magic Mike's Last Dance
21:30 Plane
22:00 De Tatta's
22:10 Knock at the Cabin