home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathe Haarlem

Zijlvest 41-43, 2011VB Haarlem 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 31-07-2021
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:00 Luizenmoeder - De Film
18:40 Jungle Cruise
18:40 Black Widow 3D
18:50 Words on Bathroom Walls
19:30 Tu me manques
19:40 Meskina
 
19:50 Space Jam: A New Legacy
20:30 Luizenmoeder - De Film
20:40 Jungle Cruise
21:10 Run
21:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:40 Fast & Furious 9 3D
21:50 Escape Room: Tournament of Champions
22:00 Old
22:20 The Forever Purge
23:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
23:15 The Unholy
23:30 The Forever Purge
23:55 Escape Room: Tournament of Champions
top zondag 01-08-2021
10:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
 
10:00 De Nog Grotere Slijmfilm
10:00 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:10 De Flummels (NL)
10:15 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:40 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
10:50 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
11:00 3D Opera: Carmen
11:40 De Nog Grotere Slijmfilm
11:50 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
12:00 Jungle Cruise
12:20 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
12:30 De Flummels 3D (NL)
12:50 Meskina
13:00 Bon Bini: Judeska in da House
13:40 Jungle Cruise
14:15 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
14:20 De Flummels (NL)
14:30 Space Jam: A New Legacy
14:40 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
14:40 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
15:00 Luizenmoeder - De Film
15:10 Space Jam A New Legacy (NL)
16:20 Luizenmoeder - De Film
16:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
16:35 Meskina
16:40 Black Widow
17:00 Fast & Furious 9
17:10 Jungle Cruise
17:30 Space Jam: A New Legacy
17:40 Snake Eyes
18:40 Words on Bathroom Walls
18:50 Black Widow 3D
19:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
19:30 Luizenmoeder - De Film
19:50 Jungle Cruise
20:00 Meskina
20:10 De Slag Om De Schelde
20:15 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:00 Escape Room: Tournament of Champions
21:40 Fast & Furious 9 3D
21:50 The Hitman's Wife's Bodyguard
22:00 Old
22:10 The Forever Purge
22:30 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
22:45 The Unholy
22:50 Wrong Turn
23:00 Run
top maandag 02-08-2021
10:00 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
10:00 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:00 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:05 De Flummels (NL)
10:25 De Nog Grotere Slijmfilm
10:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
11:00 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
11:30 Jungle Cruise
11:40 De Nog Grotere Slijmfilm
11:40 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
12:05 De Flummels 3D (NL)
12:20 Black Widow
12:40 Meskina
13:30 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
13:40 Jungle Cruise
13:40 Old
14:05 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
14:20 De Flummels (NL)
14:20 Space Jam A New Legacy (NL)
14:50 Luizenmoeder - De Film
15:10 Space Jam: A New Legacy
15:40 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
16:10 Meskina
16:20 Luizenmoeder - De Film
16:25 The Hitman's Wife's Bodyguard
16:30 Fast & Furious 9 3D
16:45 Black Widow
17:20 Jungle Cruise
17:40 Snake Eyes
18:15 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:20 Space Jam: A New Legacy
18:40 Fast & Furious 9 3D
19:00 Jungle Cruise
19:30 Luizenmoeder - De Film
19:35 Words on Bathroom Walls
20:10 Meskina
20:20 De Slag Om De Schelde
20:50 Escape Room: Tournament of Champions
21:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:40 Black Widow 3D
21:50 The Suicide Squad
22:00 Meskina
22:00 Old
22:20 The Forever Purge
22:50 The Unholy
22:55 Run
top dinsdag 03-08-2021
10:00 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
10:05 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:10 De Flummels (NL)
10:10 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:25 De Nog Grotere Slijmfilm
10:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
11:00 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
11:20 Jungle Cruise
11:40 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
11:50 De Nog Grotere Slijmfilm
12:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
12:10 De Flummels 3D (NL)
12:20 Black Widow
12:40 Meskina
13:40 Meskina
13:40 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
13:50 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
14:00 Space Jam A New Legacy (NL)
14:10 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
14:20 De Flummels (NL)
14:50 Luizenmoeder - De Film
15:10 Space Jam: A New Legacy
15:50 Old
16:00 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
16:15 The Hitman's Wife's Bodyguard
16:20 Luizenmoeder - De Film
16:25 Black Widow
16:30 Fast & Furious 9
17:20 Jungle Cruise
17:40 Snake Eyes
18:15 Space Jam: A New Legacy
18:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:40 Fast & Furious 9 3D
19:00 Jungle Cruise
19:25 Words on Bathroom Walls
19:30 Luizenmoeder - De Film
20:05 Meskina
20:20 De Slag Om De Schelde
20:40 Escape Room: Tournament of Champions
21:10 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:40 Black Widow 3D
21:50 The Suicide Squad
22:00 Meskina
22:00 Old
22:20 The Forever Purge
22:45 The Conjuring: The Devil Made Me Do It
23:00 Run
top woensdag 04-08-2021
10:00 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
10:05 Fien & Teun - Het grote dierenfeest
10:15 De Flummels (NL)
10:20 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
10:30 De Nog Grotere Slijmfilm
10:40 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
11:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:10 Jungle Cruise
11:30 Space Jam: A New Legacy
11:40 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
12:10 Spirit Ongetemd (NL)
12:20 Space Jam A New Legacy (NL)
12:30 De Flummels 3D (NL)
12:40 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
13:35 Ainbo: Heldin van de Amazone 3D (NL)
13:45 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
13:55 Black Widow
14:00 Spirit Ongetemd (NL)
14:20 De Croods 2: Een nieuw begin 3D (NL)
14:30 De Nog Grotere Slijmfilm
15:00 Space Jam: A New Legacy
15:10 De Flummels (NL)
15:45 De Boss Baby: Familiezaken 3D (NL)
16:10 Meskina
16:20 The Hitman's Wife's Bodyguard
16:30 Luizenmoeder - De Film
16:40 Jungle Cruise
16:50 Black Widow
17:15 Meskina
17:40 Snake Eyes
18:20 Words on Bathroom Walls
18:30 The Hitman's Wife's Bodyguard
19:00 Blackpink: The Movie
19:10 Luizenmoeder - De Film
19:20 Jungle Cruise
19:30 The Shiny Shrimps
19:40 Black Widow
20:15 De Slag Om De Schelde
20:45 Escape Room: Tournament of Champions
21:10 Jungle Cruise
21:20 Meskina
21:45 The Hitman's Wife's Bodyguard
21:50 Fast & Furious 9
22:10 The Suicide Squad
22:30 Old
22:45 The Forever Purge
22:55 Run