home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda JT Amersfoort

Snouckaertlaan 38, 3811 MB Amersfoort +31-33-4618900 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 25-10-2014
11:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
11:15 Maya de Bij: Eerste vlucht 3D (NL)
11:20 Planes 2: Redden & Blussen (NL)
11:20 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
11:30 Dummie de Mummie
11:40 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
11:40 De Boxtrollen (NL)
 
13:00 Trippel Trappel Dierensinterklaas
13:10 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:25 Pijnstillers
13:25 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:30 Dummie de Mummie
13:35 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:55 De Boxtrollen 3D (NL)
14:45 Trippel Trappel Dierensinterklaas
15:00 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
15:30 Dummie de Mummie
15:35 Maya de Bij: Eerste vlucht 3D (NL)
15:45 Fury
16:10 De Boxtrollen (NL)
 
16:30 Dansen op de vulkaan
16:50 The Maze Runner
18:50 Wonderbroeders
19:00 Dummie de Mummie
19:10 Fury
19:15 The Hundred-Foot Journey
19:25 The Maze Runner
19:25 Let's Be Cops
19:45 Dracula Untold
21:00 Gone Girl
21:00 The Best of Me
21:50 The Maze Runner
22:00 A Walk Among the Tombstones
22:00 The Judge
22:00 The Equalizer
22:05 Fury
top zondag 26-10-2014
11:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
11:15 Maya de Bij: Eerste vlucht 3D (NL)
11:20 Planes 2: Redden & Blussen (NL)
11:20 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
11:20 De Boxtrollen 3D (NL)
11:30 Dummie de Mummie
11:40 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:00 Trippel Trappel Dierensinterklaas
13:10 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:25 Pijnstillers
13:25 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:30 Dummie de Mummie
13:35 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:35 De Boxtrollen (NL)
14:45 Trippel Trappel Dierensinterklaas
15:00 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
15:30 Dummie de Mummie
15:35 Maya de Bij: Eerste vlucht 3D (NL)
15:45 Fury
15:50 De Boxtrollen 3D (NL)
16:30 Dansen op de vulkaan
16:50 The Maze Runner
18:20 Wonderbroeders
18:30 Dummie de Mummie
18:45 The Hundred-Foot Journey
18:50 Fury
19:25 The Maze Runner
19:25 Let's Be Cops
19:35 Dracula Untold
20:30 Gone Girl
20:30 The Best of Me
21:30 A Walk Among the Tombstones
21:45 Fury
21:50 The Maze Runner
21:50 The Judge
22:00 The Equalizer
top maandag 27-10-2014
12:00 The Maze Runner
12:30 The Hundred-Foot Journey
12:45 Let's Be Cops
13:10 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:20 The Best of Me
13:30 Fury
14:15 Dansen op de vulkaan
14:50 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:15 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
15:15 De Boxtrollen (NL)
15:20 Maya de Bij: Eerste vlucht 3D (NL)
16:00 Fury
16:30 Dummie de Mummie
16:30 Dansen op de vulkaan
16:40 The Maze Runner
18:20 Wonderbroeders
18:45 The Hundred-Foot Journey
18:55 Fury
19:15 The Maze Runner
19:35 Dracula Untold
20:15 Opera: I Due Foscari
20:30 Gone Girl
20:30 The Best of Me
21:30 A Walk Among the Tombstones
21:50 The Judge
21:50 Fury
21:50 The Equalizer
top dinsdag 28-10-2014
12:00 The Maze Runner
12:30 Let's Be Cops
12:30 The Hundred-Foot Journey
12:40 Dansen op de vulkaan
13:20 The Best of Me
13:30 Fury
14:20 Maya de Bij: Eerste vlucht 3D (NL)
14:50 Trippel Trappel Dierensinterklaas
14:50 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:00 De Boxtrollen 3D (NL)
15:15 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
16:00 Fury
16:30 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
16:30 Dummie de Mummie
16:35 Dansen op de vulkaan
16:40 The Maze Runner
17:15 Pijnstillers
18:20 Wonderbroeders
18:45 The Judge
18:45 The Hundred-Foot Journey
18:50 Fury
19:15 The Maze Runner
19:35 Dracula Untold
20:30 Sneak Preview
20:30 The Best of Me
21:30 A Walk Among the Tombstones
21:45 Fury
21:50 Gone Girl
21:50 The Equalizer
21:55 The Maze Runner
top woensdag 29-10-2014
12:45 De Boxtrollen 3D (NL)
13:00 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:05 Trippel Trappel Dierensinterklaas
13:10 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:20 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:30 Dummie de Mummie
13:40 Pijnstillers
14:50 Trippel Trappel Dierensinterklaas
14:50 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:00 De Boxtrollen (NL)
15:15 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
15:20 Maya de Bij: Eerste vlucht 3D (NL)
15:30 Dummie de Mummie
16:00 Fury
16:35 Dansen op de vulkaan
16:40 The Maze Runner
17:15 Pijnstillers
18:20 Wonderbroeders
18:45 The Hundred-Foot Journey
18:50 Fury
19:15 The Maze Runner
19:30 Let's Be Cops
19:35 Dracula Untold
20:30 Gone Girl
20:30 The Best of Me
21:30 A Walk Among the Tombstones
21:45 Fury
21:50 The Judge
21:50 The Equalizer
21:55 The Maze Runner
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amersfoort