home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda JT Amersfoort

Snouckaertlaan 38, 3811 MB Amersfoort +31-33-4618900 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 24-04-2014
11:00 Toen was geluk heel gewoon
11:00 The Other Woman
11:00 Belle en het Beest (NL)
11:15 Rio 2 3D (NL)
11:15 Lucia de B.
11:15 Hartenstraat
13:30 Pompeii 3D
 
13:30 The Other Woman
13:30 Lucia de B.
13:30 Belle en het Beest (NL)
13:45 Toen was geluk heel gewoon
13:45 Hartenstraat
15:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
16:00 The Other Woman
16:00 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
16:00 Divergent
16:00 De Lego Film (NL)
16:15 Rio 2 3D (NL)
18:45 Captain America: The Winter Soldier 3D
18:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
19:00 Toen was geluk heel gewoon
 
19:00 Rio 2 3D (NL)
19:00 The Other Woman
19:00 Lucia de B.
19:00 3 Days to Kill
21:15 Lucia de B.
21:30 The Other Woman
21:30 Hartenstraat
21:30 Divergent
21:30 The Amazing Spider-Man 2 3D
21:45 Pompeii 3D
21:45 Noah 3D
top vrijdag 25-04-2014
11:00 Toen was geluk heel gewoon
11:00 The Other Woman
11:00 De Lego Film (NL)
11:00 Belle en het Beest (NL)
11:15 Rio 2 3D (NL)
11:15 Lucia de B.
11:15 Hartenstraat
13:30 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
13:30 Rio 2 (NL)
13:30 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
13:30 The Other Woman
13:30 Belle en het Beest (NL)
13:45 Rio 2 3D (NL)
13:45 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
15:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
16:00 Rio 2 (NL)
16:00 The Other Woman
16:00 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
16:00 Divergent
16:00 De Lego Film (NL)
16:15 Rio 2 3D (NL)
18:45 Noah 3D
18:45 Divergent
18:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
19:00 Rio 2 3D (NL)
19:00 The Other Woman
19:00 Hartenstraat
19:00 3 Days to Kill
21:15 Lucia de B.
21:30 The Other Woman
21:30 Divergent
21:30 The Amazing Spider-Man 2 3D
21:45 Pompeii 3D
21:45 Noah 3D
21:45 Hartenstraat
top zaterdag 26-04-2014
11:00 Toen was geluk heel gewoon
11:00 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
11:00 Rio 2 3D (NL)
11:00 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
11:00 The Other Woman
11:00 Belle en het Beest (NL)
11:15 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
13:30 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
13:30 Rio 2 (NL)
13:30 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
13:30 The Other Woman
13:30 Belle en het Beest (NL)
13:45 Rio 2 3D (NL)
13:45 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
15:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
16:00 Rio 2 (NL)
16:00 The Other Woman
16:00 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
16:00 Divergent
16:00 De Lego Film (NL)
16:15 Rio 2 3D (NL)
18:45 Noah 3D
18:45 Divergent
18:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
19:00 Rio 2 3D (NL)
19:00 The Other Woman
19:00 Hartenstraat
19:00 3 Days to Kill
21:15 Lucia de B.
21:30 The Other Woman
21:30 Divergent
21:30 The Amazing Spider-Man 2 3D
21:45 Pompeii 3D
21:45 Noah 3D
21:45 Hartenstraat
top zondag 27-04-2014
11:00 Toen was geluk heel gewoon
11:00 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
11:00 Rio 2 3D (NL)
11:00 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
11:00 The Other Woman
11:00 De Lego Film (NL)
11:15 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
13:30 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
13:30 Rio 2 (NL)
13:30 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
13:30 The Other Woman
13:30 Belle en het Beest (NL)
13:45 Rio 2 3D (NL)
13:45 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
15:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
16:00 Rio 2 (NL)
16:00 The Other Woman
16:00 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
16:00 Divergent
16:00 De Lego Film (NL)
16:15 Rio 2 3D (NL)
18:45 Noah 3D
18:45 Divergent
18:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
19:00 Rio 2 3D (NL)
19:00 The Other Woman
19:00 Hartenstraat
19:00 3 Days to Kill
21:15 Lucia de B.
21:30 The Other Woman
21:30 Divergent
21:30 The Amazing Spider-Man 2 3D
21:45 Pompeii 3D
21:45 Noah 3D
21:45 Hartenstraat
top maandag 28-04-2014
11:00 Toen was geluk heel gewoon
11:00 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
11:00 Rio 2 3D (NL)
11:00 The Other Woman
11:00 De Lego Film (NL)
11:15 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
13:30 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
13:30 Rio 2 (NL)
13:30 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
13:30 The Other Woman
13:30 Belle en het Beest (NL)
13:45 Rio 2 3D (NL)
13:45 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
15:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
16:00 Rio 2 (NL)
16:00 The Other Woman
16:00 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
16:00 Divergent
16:00 De Lego Film (NL)
16:15 Rio 2 3D (NL)
18:45 Divergent
18:45 Captain America: The Winter Soldier 3D
18:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
19:00 Toen was geluk heel gewoon
19:00 The Other Woman
19:00 3 Days to Kill
20:15 Ballet: The Winter's Tale
21:15 Lucia de B.
21:30 The Other Woman
21:30 Noah 3D
21:45 Pompeii 3D
21:45 Hartenstraat
21:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
top dinsdag 29-04-2014
11:00 Toen was geluk heel gewoon
11:00 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
11:00 Rio 2 3D (NL)
11:00 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
11:00 The Other Woman
11:00 De Lego Film (NL)
11:15 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
13:30 TinkerBell en de Piraten 3D (NL)
13:30 Rio 2 (NL)
13:30 Pim & Pom: Het Grote Avontuur
13:30 The Other Woman
13:30 Belle en het Beest (NL)
13:45 Rio 2 3D (NL)
13:45 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
15:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
16:00 Rio 2 (NL)
16:00 The Other Woman
16:00 Flits & Het Magische Huis 3D (NL)
16:00 Divergent
16:00 De Lego Film (NL)
16:15 Rio 2 3D (NL)
18:30 3 Days to Kill
18:45 Divergent
18:45 Captain America: The Winter Soldier 3D
18:45 The Amazing Spider-Man 2 3D
19:00 Toen was geluk heel gewoon
19:00 Rio 2 3D (NL)
19:00 The Other Woman
21:00 Sneak Preview
21:15 Lucia de B.
21:30 The Other Woman
21:30 The Amazing Spider-Man 2 3D
21:45 Pompeii 3D
21:45 Noah 3D
21:45 Hartenstraat
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amersfoort