home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Forum Groningen

Nieuwe Markt 1, 9712 KN Groningen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 16-04-2024
11:50 Banel & Adama
12:00 Songs of Earth
12:10 Wicked Little Letters
12:20 Poor Things
13:00 C'è ancora domani
13:15 La Chimera
13:50 Àma Gloria
 
14:20 Als Ik Mijn Ogen Sluit
15:20 El Paraiso
15:50 All of Us Strangers
16:20 Housekeeping for Beginners
18:10 Wicked Little Letters
18:20 The Zone of Interest
18:40 La Chimera
18:50 National Theatre Live: Vanya
19:00 Un métier sérieux
20:20 The Promised Land
20:30 Poor Things
20:40 Evil Does Not Exist
21:05 Les Indésirables
21:25 Dream Scenario
 
top woensdag 17-04-2024
12:00 Un métier sérieux
12:20 The Holdovers
12:50 The Waste Land
14:15 Bleeding Love
15:15 La Chimera
15:30 C'è ancora domani
16:30 Housekeeping for Beginners
16:50 Wicked Little Letters
18:20 Wicked Little Letters
18:30 Àma Gloria
18:40 La Chimera
19:00 C'è ancora domani
20:30 Sneak Preview
20:40 Housekeeping for Beginners
top donderdag 18-04-2024
11:50 Un métier sérieux
12:15 The Peasants
12:45 Green Border
14:00 Housekeeping for Beginners
14:45 Patrick and the Whale
15:40 La Chimera
16:00 They Shot the Piano Player
16:15 C'è ancora domani
16:35 Back to Black
18:30 Green Border
18:40 Four Daughters
18:50 The Peasants
19:00 Patrick and the Whale
19:10 Augure
20:40 The Pianist
21:00 Civil War
21:10 Back to Black
21:20 Love Lies Bleeding
21:30 Dream Scenario
top vrijdag 19-04-2024
10:45 C'è ancora domani
10:55 Als Ik Mijn Ogen Sluit
11:05 Songs of Earth
11:15 Un métier sérieux
12:55 Four Daughters
13:05 Green Border
13:15 La Chimera
13:25 The Peasants
15:50 Civil War
16:00 Back to Black
16:10 Love Lies Bleeding
16:20 Augure
top zaterdag 20-04-2024
10:00 The Waste Land
10:10 De wereld van Carlijn
10:20 Wicked Little Letters
10:30 La Chimera
11:00 Katak, de dappere beloega
11:10 Un métier sérieux
12:10 Songs of Earth
12:20 Lucy Goes Gangsta
12:30 Green Border
13:00 Kung Fu Panda 4 (NL)
13:10 The Peasants
13:30 Liefjes
14:10 Patrick and the Whale
14:25 They Shot the Piano Player
15:15 Housekeeping for Beginners
15:30 Civil War
15:40 Tiger Stripes
15:50 Back to Black
16:00 Gimme Shelter
16:35 Love Lies Bleeding
18:10 Four Daughters
18:20 La Chimera
18:30 Green Border
18:40 Wicked Little Letters
18:50 The Peasants
19:00 Augure
20:30 Dune: Part Two
20:50 C'è ancora domani
21:00 Back to Black
21:10 Poor Things
21:20 Civil War
21:30 Love Lies Bleeding
top zondag 21-04-2024
10:20 Wicked Little Letters
10:30 Spruit Cinema
10:40 Four Daughters
10:50 C'è ancora domani
11:00 The Pianist
12:10 Green Border
12:35 Back to Black
13:00 La Chimera
13:30 Kung Fu Panda 4 (NL)
14:05 Patrick and the Whale
15:40 Un métier sérieux
15:50 The Peasants
16:00 The Killing of a Sacred Deer
16:15 Civil War
18:00 Liefjes
18:10 Augure
18:20 Lupin III: The Castle of Cagliostro
18:35 Tiger Stripes
19:30 Green Border
19:50 Poor Things
20:00 Portrait de la jeune fille en feu
20:20 Housekeeping for Beginners
20:30 Love Lies Bleeding
20:40 The Zone of Interest