home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda NatLab

Kastanjelaan 500, 5616 LZ Eindhoven +31-40-2946848 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-01-2020
18:30 La belle époque
18:30 For Sama
18:45 Au nom de la terre
18:45 Il traditore
19:00 Honeyland
20:15 1917
20:30 Out Stealing Horses
 
20:45 Dark Waters
20:45 Parasite
21:00 Bombshell
21:30 Jojo Rabbit
top woensdag 29-01-2020
10:45 Il testimone invisibile
11:00 Au nom de la terre
11:15 Marianne & Leonard: Words of Love
12:30 1917
13:00 For Sama
13:15 Parasite
13:30 Out Stealing Horses
13:45 Goldie
14:15 Mees Kees in de Wolken
14:45 Honeyland
 
15:00 Il traditore
15:30 Dark Waters
15:45 1917
16:00 Bombshell
16:15 La belle époque
16:30 Au nom de la terre
18:30 For Sama
18:30 1917
18:45 Au nom de la terre
18:45 Il traditore
19:00 Honeyland
20:30 Out Stealing Horses
20:45 La belle époque
21:00 Bombshell
21:00 Dark Waters
21:30 Jojo Rabbit
top donderdag 30-01-2020
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 Out Stealing Horses
12:15 Il traditore
12:30 Mind My Mind
12:30 Au nom de la terre
13:30 For Sama
14:00 Truffel liefde
14:30 Weathering with You
15:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Dark Waters
16:15 Mind My Mind
16:45 Marianne & Leonard: Words of Love
16:45 Honeyland
17:00 1917
18:30 Weathering with You
18:45 Truffel liefde
19:00 Muidhond
19:30 1917
20:15 Il traditore
20:45 For Sama
20:45 Dark Waters
21:00 Parasite
21:45 Jojo Rabbit
top vrijdag 31-01-2020
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
11:00 Out Stealing Horses
12:15 Mind My Mind
12:15 Il traditore
12:30 For Sama
12:30 Au nom de la terre
13:15 Bombshell
14:30 Weathering with You
14:30 Truffel liefde
15:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:30 Mind My Mind
16:00 Dark Waters
16:30 Muidhond
16:45 Marianne & Leonard: Words of Love
16:45 Honeyland
17:00 1917
18:30 Weathering with You
18:30 Truffel liefde
18:45 Au nom de la terre
19:00 Muidhond
19:30 1917
20:15 Il traditore
20:45 For Sama
20:45 Dark Waters
21:00 Bombshell
21:45 Jojo Rabbit
top zaterdag 01-02-2020
12:15 For Sama
12:15 Au nom de la terre
12:30 Mind My Mind
13:00 Parasite
13:15 Jojo Rabbit
13:30 Bombshell
14:15 Weathering with You
14:30 Truffel liefde
15:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:30 Mind My Mind
15:45 Il traditore
16:00 Dark Waters
16:30 Muidhond
16:45 Marianne & Leonard: Words of Love
16:45 Honeyland
17:00 1917
18:30 Weathering with You
18:30 Truffel liefde
18:45 Au nom de la terre
18:45 Hors normes (The Specials)
19:00 Muidhond
19:30 1917
20:15 Il traditore
20:45 For Sama
20:45 Dark Waters
21:00 Parasite
21:00 Bombshell
21:45 Jojo Rabbit
top zondag 02-02-2020
10:30 Au nom de la terre
10:45 Truffel liefde
10:45 Parasite
11:00 In Search of Mozart
12:15 Il traditore
12:45 For Sama
13:15 Bombshell
13:45 Jojo Rabbit
14:00 Mees Kees in de Wolken
14:45 Honeyland
15:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:30 Mind My Mind
16:00 Mind My Mind
16:15 Dark Waters
16:30 Muidhond
16:45 Weathering with You
17:00 1917
17:15 Marianne & Leonard: Words of Love
17:30 Truffel liefde
18:30 Hors normes (The Specials)
18:45 Dark Waters
19:00 Muidhond
19:15 Il traditore
19:30 1917
19:45 For Sama
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven