home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda NatLab

Kastanjelaan 500, 5616 LZ Eindhoven +31-40-2946848 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 24-09-2021
20:40 Surge
21:10 Titane (EN subtitles)
21:20 Druk
21:30 Petite maman
top zaterdag 25-09-2021
12:30 The Father
12:50 Supernova
13:40 Dear Comrades
 
14:10 Druk
14:50 Petite maman
15:10 The Quest for Tonewood
16:00 Worth
16:20 Titane (EN subtitles)
16:40 The Father
17:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
18:20 Nomadland
18:30 Petite maman
18:40 Surge
18:50 Druk
19:00 The Father
19:10 Playlist
20:30 Respect
 
21:10 Druk
top zondag 26-09-2021
11:20 Petite maman
11:30 The Father
11:40 Druk
11:50 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
13:10 Stormwind - in zwaar weer
13:30 Petite maman
13:50 Druk (EN subtitles)
15:10 De Veroordeling
15:40 The Quest for Tonewood
16:20 Surge
16:30 Dear Comrades
17:10 The Father
17:30 Nomadland
18:30 Playlist
19:10 Druk
19:40 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:00 Supernova
top maandag 27-09-2021
12:30 Oliver Sacks: His Own Life
12:40 Supernova
12:50 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
13:00 Petite maman
14:30 The Quest for Tonewood
14:40 The Father
15:00 Petite maman
16:20 Worth
16:30 Playlist
16:40 Frida - Viva la vida
16:50 Druk
18:30 Petite maman
18:40 Nomadland
18:50 Titane
19:10 The Father
20:40 De Veroordeling
20:50 Dear Comrades
21:10 Druk
21:20 Surge
top dinsdag 28-09-2021
12:20 Supernova
12:30 Oliver Sacks: His Own Life
12:40 The Father
12:50 Worth
14:20 Frida - Viva la vida
14:30 Playlist
14:50 The Father
15:30 The Quest for Tonewood
15:40 Dear Comrades
16:30 Surge
16:50 Druk
17:10 Petite maman
18:30 Nomadland
18:40 Surge
18:50 Druk
19:00 Petite maman
19:10 The Father
20:30 Respect
20:40 De Veroordeling
21:00 Druk (EN subtitles)
21:20 Petite maman
top woensdag 29-09-2021
12:20 The Quest for Tonewood
12:30 Druk
12:40 Frida - Viva la vida
13:10 Respect
14:00 Petite maman
14:30 Buurman & Buurman: Bakken en grillen
14:40 Titane (EN subtitles)
14:50 The Father
15:50 De Veroordeling
16:00 The Father
16:10 Stormwind - in zwaar weer
17:00 Oliver Sacks: His Own Life
18:30 Petite maman
19:00 Druk (EN subtitles)
19:10 The Father
20:30 Dear Comrades
21:10 Druk
21:20 Surge