home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmtheater Plaza Futura

Kastanjelaan 500, 5616 LZ Eindhoven +31-40-2946848 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 16-08-2018
10:15 Under the Silver Lake
10:20 The Happy Prince
10:30 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
10:35 Grace Jones: Bloodlight and Bami
10:40 La ch'tite famille
12:10 L'Atelier
12:25 On Chesil Beach
 
12:50 Den skyldige
12:55 Disobedience
14:00 Under the Silver Lake
14:20 Juliet, Naked
14:25 Tampopo
14:35 Whitney
14:40 Plaire, aimer et courir vite
15:10 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
16:25 Den skyldige
16:40 The Man Who Killed Don Quixote
16:45 L'apparition
16:55 The Happy Prince
17:05 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
17:10 On Chesil Beach
 
18:55 Whitney
19:00 Den skyldige
19:10 Que Dios nos perdone
19:20 L'Atelier
19:25 La ch'tite famille
20:45 Under the Silver Lake
21:15 Den skyldige
21:25 The Happy Prince
21:30 Juliet, Naked
21:35 Plaire, aimer et courir vite
21:40 Grace Jones: Bloodlight and Bami
top vrijdag 17-08-2018
10:10 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
10:25 Under the Silver Lake
10:30 Tampopo
10:40 La ch'tite famille
10:45 The Happy Prince
11:45 Whitney
11:50 L'Atelier
12:45 Den skyldige
13:05 On Chesil Beach
13:40 Under the Silver Lake
14:05 The Happy Prince
14:10 Tampopo
14:30 Plaire, aimer et courir vite
15:20 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
15:25 Juliet, Naked
16:10 Whitney
16:20 L'apparition
16:25 The Man Who Killed Don Quixote
17:00 On Chesil Beach
17:15 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
17:30 Den skyldige
18:45 Den skyldige
19:00 Disobedience
19:05 La ch'tite famille
19:15 Whitney
19:30 L'Atelier
20:50 Under the Silver Lake
21:05 The Happy Prince
21:10 Juliet, Naked
21:15 La isla mŪnima
21:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:35 Den skyldige
21:45 Plaire, aimer et courir vite
top zaterdag 18-08-2018
12:10 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
12:15 La ch'tite famille
12:20 Whitney
12:20 The Happy Prince
12:30 Tampopo
12:45 Disobedience
14:00 L'Atelier
14:20 Under the Silver Lake
14:25 Den skyldige
14:40 The Happy Prince
14:45 Plaire, aimer et courir vite
15:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
16:10 Juliet, Naked
16:40 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
16:45 Whitney
16:55 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Tampopo
17:15 On Chesil Beach
18:45 Whitney
18:55 L'Atelier
19:10 Plaire, aimer et courir vite
19:15 La ch'tite famille
19:15 Den skyldige
21:00 Den skyldige
21:05 BlacKkKlansman
21:10 The Man Who Killed Don Quixote
21:15 The Party
21:20 Under the Silver Lake
21:25 Juliet, Naked
21:40 The Happy Prince
top zondag 19-08-2018
10:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
10:30 Juliet, Naked
10:35 L'apparition
10:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
10:50 Whitney
11:55 Tampopo
12:35 Disobedience
12:40 Under the Silver Lake
12:50 L'Atelier
13:10 The Happy Prince
13:15 Den skyldige
14:10 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
14:50 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
15:00 Plaire, aimer et courir vite
15:05 BlacKkKlansman
15:15 Den skyldige
15:20 La ch'tite famille
16:25 L'Atelier
16:50 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Whitney
17:25 The Man Who Killed Don Quixote
17:40 Juliet, Naked
19:00 Whitney
19:05 La ch'tite famille
19:30 Under the Silver Lake
19:40 Plaire, aimer et courir vite
19:45 The Happy Prince
20:00 Den skyldige
21:10 Juliet, Naked
top maandag 20-08-2018
10:10 Under the Silver Lake
10:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
10:20 La ch'tite famille
10:30 Disobedience
10:40 Den skyldige
12:25 Whitney
12:30 Plaire, aimer et courir vite
12:45 Que Dios nos perdone
12:50 L'Atelier
14:00 Under the Silver Lake
14:45 Den skyldige
15:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 3D (NL)
15:05 Whitney
15:15 The Happy Prince
16:30 Juliet, Naked
16:40 L'Atelier
16:55 Tampopo
17:05 L'apparition
17:20 On Chesil Beach
17:25 Disobedience
18:55 La ch'tite famille
19:00 Den skyldige
19:35 Whitney
19:45 The Happy Prince
20:00 Plaire, aimer et courir vite
20:45 Under the Silver Lake
21:00 Juliet, Naked
21:05 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
21:50 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:55 Den skyldige
top dinsdag 21-08-2018
10:10 L'apparition
10:10 Tampopo
10:25 The Happy Prince
10:30 Juliet, Naked
10:40 La ch'tite famille
12:00 Whitney
12:25 Plaire, aimer et courir vite
12:30 On Chesil Beach
12:50 Den skyldige
14:00 Under the Silver Lake
14:20 The Happy Prince
14:35 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
14:40 Tampopo
14:45 Den skyldige
15:00 Juliet, Naked
16:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
16:25 Whitney
16:30 L'Atelier
16:40 L'apparition
16:55 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
17:05 On Chesil Beach
18:45 Den skyldige
18:55 Whitney
19:05 Que Dios nos perdone
19:10 Plaire, aimer et courir vite
19:20 Juliet, Naked
20:50 Under the Silver Lake
21:00 De Wilde Stad
21:10 The Happy Prince
21:15 Den skyldige
21:25 La ch'tite famille
21:30 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:40 L'Atelier
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Eindhoven